RUNMAGEDDON CLASSIC WARSZAWA
Runmageddon Warszawa
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-10-03
Miejsce : Warszawa
Dystans : 12 km
Zgłoszonych : 1112
Wystartowało : 1004
Nie ukończyło : 12
Ukończyło : 992
Na trasie : 10
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuSplit
6km
Czas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1MACIUSZEK Julia 3177RUNMAGEDDONElite Kobiet1K 108:2000:00:0000:54:3201:22:47.7001:22:47.70 6:538,7
2WOROBIEWA Jekatierina 3183Elite Kobiet2K 208:2000:00:0001:00:4301:31:20.6001:31:20.60+00:08:327:367,9
3RYŚ Marzena 3166Koniu SquadElite Kobiet3K 308:2000:00:0001:02:2401:31:36.4501:31:36.45+00:08:487:387,9
4NAPIERAJ Katarzyna 3158Carbon Silesia SportElite Kobiet4K 408:2000:00:0001:02:4001:35:59.1501:35:59.15+00:13:117:597,5
5ROSA Jolanta 3161CF ŁukówElite Kobiet5K 508:2000:00:0001:02:2501:40:13.5001:40:13.50+00:17:258:217,2
6GRECH Dzintra 3181Open Kobiet1K 608:2000:00:0001:05:5201:43:11.0001:43:11.00+00:20:238:357,0
7GARNUSZEK Anita 3175POWER TRAININGElite Kobiet6K 708:2000:00:0001:10:3101:44:54.2501:44:54.25+00:22:068:446,9
8GAŃKO Karolina 3168Obstacle Center TeamElite Kobiet7K 808:2000:00:0001:10:4301:45:40.7001:45:40.70+00:22:538:486,8
9SPRAWKA Marta 3163DZIKIsquadOpen Kobiet3K 1008:2000:00:0001:02:1801:56:34.9501:56:34.95+00:33:479:426,2
10TROCHONOWICZ Ela 3164Green GoblinsElite Kobiet8K 1208:2000:00:0001:17:1702:00:33.2002:00:33.20+00:37:4510:026,0
11GECIENE Gintare 3171OCR Baltic WarriorsOpen Kobiet6K 1508:2000:00:0000:54:5702:08:47.0002:08:47.00+00:45:5910:435,6
12PŁACZEK Anna 3160Carbon Silesia SportElite Kobiet9K 1908:2000:00:0001:19:1402:11:29.4002:11:29.40+00:48:4110:575,5
13MACIEJEWSKA Agnieszka 3170Obstacle Center TeamElite Masters Kobiet1K 3408:2000:00:0001:15:4302:20:48.3502:20:48.35+00:58:0011:445,1
14WOLIŃSKA Paulina 3162CF ŁukówOpen Kobiet33K 5108:2000:00:0001:08:5502:26:29.6002:26:29.60+01:03:4112:124,9
15DUKAT Sandra 3167Lemon TeamOpen Kobiet42K 6208:2000:00:0001:29:5802:31:47.9002:31:47.90+01:09:0012:384,7
16JABŁOŃSKA Dorota 3173OUTDOOR TRAININGElite Kobiet10K 7408:2000:00:0001:26:1202:37:46.1502:37:46.15+01:14:5813:084,6
17KURPIOS Milena 3169Obstacle Center TeamElite Kobiet11K 8308:2000:00:0001:24:5002:41:16.7002:41:16.70+01:18:2913:264,5
18PISULA Anna 3176POWER TRAININGOpen Kobiet66K 9208:2000:00:0001:28:3902:43:52.7502:43:52.75+01:21:0513:394,4
19MATKEVICIENE Sandra 3172OCR Baltic WarriorsElite Kobiet12K 10708:2000:00:0001:47:1202:52:27.0502:52:27.05+01:29:3914:224,2
20SOKÓLSKA Katarzyna 3174Outdoor TrainingOpen Kobiet83K 11408:2000:00:0001:26:2802:54:50.3002:54:50.30+01:32:0214:344,1
21PIETRAS Mariola 3159Carbon Silesia SportOpen Masters Kobiet28K 16908:2000:00:0001:13:1703:58:30.4503:58:30.45+02:35:4219:523,0
22DĄDELEWSKA Oliwia 3180WOLF TEAMOpen Kobiet129K 17008:2000:00:0001:51:0303:59:29.1503:59:29.15+02:36:4119:573,0
Przekroczony limit czasu: 04:00:00
23PILSAK Agnieszka 3182Open Kobiet134K 17508:2000:00:0001:27:0704:16:39.7004:16:39.70+02:53:5221:232,8
24PODDĘBNIAK Małgorzata 3179Warriors ŁódźOpen Kobiet135K 17608:2000:00:0001:51:0205:05:58.5005:05:58.50+03:43:1025:292,4
Znaleziono 24 wynik(ów)