Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2023-02-04 |
Miejsce : | Modlin |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 709 |
Wystartowało : | 709 |
Nie ukończyło : | 18 |
Ukończyło : | 691 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 08:10 | 08:20 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STACHOWICZ Monika | 2138 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 01:05:13 | ||
2 | SOBESTO Magdalena | 2139 | Ex Team | Elite Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 00:35:46 | ||
3 | MACIEJEWSKA Agnieszka | 2140 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 00:42:03 | ||
4 | PREWYSZ-KWINTO Marta | 2141 | Obstacle Center Team | Elite Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 01:00:59 | ||
5 | GIEJŁO Monika | 2135 | Active Flow | Elite Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 00:41:59 | ||
6 | GAWEŁ Małgorzata | 2136 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 00:52:16 | ||
7 | HANDZLIK Agnieszka | 2137 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 01:30:14 | ||
8 | SZARUGA Małgorzata | 2149 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 00:33:27 | ||
9 | GACEK Aleksandra | 2150 | Warriors Łódź | Elite Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 00:52:04 | ||
10 | PRUSKO Paulina | 2151 | WATAHA | Elite Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 00:40:42 | ||
11 | BREJNAK Agnieszka | 2152 | Elite Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 00:42:35 | |||
12 | KOPEĆ Magdalena | 2153 | Open Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 00:59:36 | |||
13 | PAVLÍKOVÁ Petra | 2154 | Elite Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 00:55:13 | |||
14 | WNOROWSKA Magdalena | 2143 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 00:52:26 | ||
15 | PALAIKIENE Inga | 2144 | OCR Baltic warriors | Elite Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 00:40:45 | ||
16 | ŽELVYTĖ Ieva | 2145 | OCR Gargždai | Elite Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 00:36:17 | ||
17 | SAMOCIUK Karolina | 2146 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 00:43:58 | ||
18 | TOMAN Karolina | 2148 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 00:33:28 | ||
19 | VERIKAITĖ Diana | 2155 | Elite Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 00:38:03 | |||
20 | WENDT Nadine | 2156 | Open Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 00:56:50 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
SIERPIŃSKA Monika | 2142 | Obstacle Center Team | Open Kobiet | 08:20 | DNF | 01:35:45 DNF |
Znaleziono 21 wynik(ów)