RUNMAGEDDON CLASSIC WARSZAWA
Runmageddon Warszawa
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-10-03
Miejsce : Warszawa
Dystans : 12 km
Zgłoszonych : 1112
Wystartowało : 1004
Nie ukończyło : 12
Ukończyło : 992
Na trasie : 10
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuSplit
6km
Czas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KOŃPA Michał 3257Open Mężczyzn4M 2508:3000:00:0000:53:5301:21:41.0501:21:41.05 6:488,8
2HUK Mateusz 3226Mordercze pielmienoeOpen Mężczyzn13M 8208:3000:00:0001:00:0801:36:39.9501:36:39.95+00:14:588:037,4
3JUSZCZYK Piotr 3407Open Mężczyzn18M 9008:3000:00:0000:58:2201:38:26.5501:38:26.55+00:16:458:127,3
4RUDNICKI Jakub 3275Open Mężczyzn19M 9608:3000:00:0000:58:2001:39:33.7001:39:33.70+00:17:528:177,2
5JAKUBOWSKI Michał 3253Open Mężczyzn33M 12008:3000:00:0001:00:2701:45:00.8501:45:00.85+00:23:198:456,9
6LUTKOWSKI Rafał 3267Open Mężczyzn38M 13008:3000:00:0001:01:2001:46:05.0501:46:05.05+00:24:248:506,8
7WOLAŃSKI Michał 3285Open Mężczyzn54M 15808:3000:00:0001:11:3201:50:21.6501:50:21.65+00:28:409:116,5
8TYTOŃ Jakub 3281Open Mężczyzn59M 16808:3000:00:0001:00:1601:51:15.1501:51:15.15+00:29:349:166,5
9RYBIŃSKI Kamil 3276Open Mężczyzn71M 18408:3000:00:0001:04:0001:53:42.2001:53:42.20+00:32:019:286,3
10MATEUSZ Bajer 3268Open Mężczyzn79M 19508:3000:00:0001:14:2601:54:49.9501:54:49.95+00:33:089:346,3
11ANDRZEJEWSKI Kamil 3202Beye KohaneOpen Mężczyzn91M 21608:3000:00:0001:11:1401:56:48.2001:56:48.20+00:35:079:446,2
12CYMIŃSKI Łukasz 4106Open Mężczyzn95M 22108:3000:00:0001:02:5601:57:19.5001:57:19.50+00:35:389:466,1
13BERLIŃSKI Marcin 3399Open Mężczyzn99M 22608:3000:00:0001:01:4701:57:58.6501:57:58.65+00:36:179:496,1
14WYBRANIEC Mateusz 3243Team DzikiOpen Mężczyzn107M 23808:3000:00:0001:08:2201:59:39.3501:59:39.35+00:37:589:586,0
15JANKOWSKI Dominik 3231Obstacle Center TeamOpen Masters Mężczyzn29M 24508:3000:00:0001:03:0302:00:09.1502:00:09.15+00:38:2810:006,0
16WTULICH Rafał 3209Dębe jest WIELKIE Open Mężczyzn118M 25208:3000:00:0001:02:0602:01:49.4502:01:49.45+00:40:0810:095,9
17WALCZAK Jacek 3282Open Masters Mężczyzn31M 25308:3000:00:0001:02:1702:01:51.5002:01:51.50+00:40:1010:095,9
18PAKUŁA Bartosz 3233POWER TRAININGOpen Mężczyzn147M 29308:3000:00:0001:06:4602:05:34.3502:05:34.35+00:43:5310:275,7
19KRUK Michał 3262Open Mężczyzn173M 32708:3000:00:0001:03:2402:10:39.1002:10:39.10+00:48:5810:535,5
20NITEK Kamil 3227Never Back DownOpen Mężczyzn197M 35808:3000:00:0001:20:5902:14:11.8502:14:11.85+00:52:3011:105,4
21SITARSKI Daniel 3242ScyzorykiOpen Mężczyzn202M 36508:3000:00:0001:22:0502:15:01.8002:15:01.80+00:53:2011:155,3
22ŁATA Damian 3265Open Mężczyzn208M 37308:3000:00:0001:22:0402:15:23.5002:15:23.50+00:53:4211:165,3
23MARKUSIK Tomasz 3207CIDRY LOTAJOMOpen Mężczyzn223M 39208:3000:00:0001:40:2502:19:01.1502:19:01.15+00:57:2011:355,2
24TIEBLER Agnieszka 3208CIDRY LOTAJOMOpen Kobiet20K 3108:3000:00:0001:36:4702:19:05.8502:19:05.85+00:57:2411:355,2
25PYŻANOWSKI Mariusz 3240Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn227M 39608:3000:00:0001:13:2002:19:17.2002:19:17.20+00:57:3611:365,2
26CHRZANOWSKI Krzysztof 3249Open Mężczyzn229M 39808:3000:00:0002:19:19.7002:19:19.70+00:57:3811:365,2
27KAŁUŻA Sebastian 3255Open Mężczyzn230M 39908:3000:00:0001:13:2602:19:21.1002:19:21.10+00:57:4011:365,2
28STACHURA Natalia 3241Runmageddonowe Świry Open Kobiet21K 3208:3000:00:0001:30:1002:20:07.2502:20:07.25+00:58:2611:405,1
29OSTROWSKA Patrycja 3239Runmageddonowe Świry Open Kobiet22K 3308:3000:00:0001:30:1002:20:08.2002:20:08.20+00:58:2711:405,1
30STEVNERT Filip 4078Open Mężczyzn241M 41108:3000:00:0001:14:5502:20:33.7502:20:33.75+00:58:5211:425,1
31BRATOSIEWICZ Piotr 4076Open Mężczyzn246M 41608:3000:00:0001:14:4202:20:51.9002:20:51.90+00:59:1011:445,1
32DEMBIŃSKI Mikołaj 4077Open Mężczyzn248M 41808:3000:00:0001:14:4302:21:06.2502:21:06.25+00:59:2511:455,1
33OSTROWSKA Martyna 3238Runmageddonowe Świry Open Kobiet24K 3708:3000:00:0001:30:1202:22:07.8502:22:07.85+01:00:2611:505,1
34SIEMEK Marek 3218Gang Zakręconych MastersówOpen Mężczyzn263M 43808:3000:00:0001:28:0502:23:08.6502:23:08.65+01:01:2711:555,0
35SIEMEK Mariusz 3219Gang Zakręconych MastersówOpen Masters Mężczyzn60M 44408:3000:00:0001:28:0902:23:46.5002:23:46.50+01:02:0511:585,0
36WAŚNIOWSKA Magdalena 3220Gang Zakręconych MastersówOpen Kobiet28K 4208:3000:00:0001:28:0602:23:46.7502:23:46.75+01:02:0511:585,0
37KRÓLAK Kornel 3261Open Mężczyzn279M 46008:3000:00:0001:23:3002:25:24.5502:25:24.55+01:03:4312:075,0
38PONSKI Cezary 3272Open Mężczyzn303M 48708:3000:00:0001:36:2102:28:16.1502:28:16.15+01:06:3512:214,9
39SZOSTEK Wojciech 3223HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn304M 48808:3000:00:0001:38:2502:28:16.2502:28:16.25+01:06:3512:214,9
40SŁABASZEWSKI Kamil 3222HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn308M 49208:3000:00:0001:38:3002:28:51.2502:28:51.25+01:07:1012:244,8
41PIOTROWSKI Artur 3271Open Masters Mężczyzn67M 49708:3000:00:0001:23:3102:29:07.8502:29:07.85+01:07:2612:254,8
42GOCHNIO Katarzyna 3216FerretsOpen Kobiet41K 6008:3000:00:0001:27:4402:29:54.5502:29:54.55+01:08:1312:294,8
43KOWALCZYK Tomasz 3259Open Mężczyzn317M 50208:3000:00:0001:38:3202:29:55.8502:29:55.85+01:08:1412:294,8
44BALCER Tomasz 3214FerretsOpen Mężczyzn320M 50508:3000:00:0001:27:4502:30:05.8002:30:05.80+01:08:2412:304,8
45BURMAJSTER Maciej 3215FerretsOpen Mężczyzn321M 50608:3000:00:0001:27:4702:30:08.0502:30:08.05+01:08:2712:304,8
46JABŁOŃSKI Tomasz 4105Green GoblinsOpen Mężczyzn324M 50908:3000:00:0001:38:3902:30:41.0002:30:41.00+01:08:5912:334,8
47STANKIEWICZ Dawid 3279Open Mężczyzn327M 51308:3000:00:0001:05:0302:31:11.6502:31:11.65+01:09:3012:354,8
48WRUK Agata 3361Open Kobiet45K 6508:3000:00:0001:36:2202:33:06.7502:33:06.75+01:11:2512:454,7
49MORTKA Piotr 3423Open Mężczyzn356M 54808:3000:00:0001:39:1202:34:16.2502:34:16.25+01:12:3512:514,7
50KAIM Kamil 3254Open Mężczyzn365M 56008:3000:00:0001:38:2902:35:22.0002:35:22.00+01:13:4012:564,6
51SIEMBIDA Krystian 3224LIPNI BIEGACZEOpen Mężczyzn366M 56108:3000:00:0001:30:5302:35:28.4502:35:28.45+01:13:4712:574,6
52GŁUSZAK Piotr 3252Open Masters Mężczyzn75M 56908:3000:00:0001:36:5802:36:21.7502:36:21.75+01:14:4013:014,6
53ZALEWSKI Robert 3286Open Mężczyzn373M 57008:3000:00:0001:36:5902:36:23.1502:36:23.15+01:14:4213:014,6
54ROZMYŚLAK Patrycja 3274Open Kobiet51K 7108:3000:00:0001:39:2402:37:17.2502:37:17.25+01:15:3613:064,6
55KRZYŻANOWSKI Julian 3313POWER TRAININGOpen Mężczyzn386M 58808:3000:00:0001:10:5502:38:02.3502:38:02.35+01:16:2113:104,6
56KOWALSKA Patrycja 3260Open Kobiet55K 7608:3000:00:0001:42:1102:38:26.2002:38:26.20+01:16:4513:124,5
57TUREK Jarosław 3280Open Masters Mężczyzn79M 59008:3000:00:0001:42:1302:38:26.3502:38:26.35+01:16:4513:124,5
58LISZKIEWICZ Sebastian 3266Open Mężczyzn388M 59108:3000:00:0001:22:1502:38:28.7002:38:28.70+01:16:4713:124,5
59CHOJECKI Piotr 4099Open Mężczyzn393M 60008:3000:00:0001:30:5802:40:19.1002:40:19.10+01:18:3813:214,5
60WOJTYNOWSKI Oskar 3237PozdrogeddonOpen Mężczyzn437M 66408:3000:00:0001:48:0402:48:15.7502:48:15.75+01:26:3414:014,3
61TOŁKACZEWSKI Jakub 3236PozdrogeddonOpen Mężczyzn463M 69408:3000:00:0001:48:0302:51:15.9002:51:15.90+01:29:3414:164,2
62SOBAŃSKI Marcin 3234PozdrogeddonOpen Mężczyzn464M 69508:3000:00:0001:48:1402:51:16.5502:51:16.55+01:29:3514:164,2
63SZYMAŃSKI Jakub 3235PozdrogeddonOpen Mężczyzn465M 69608:3000:00:0001:48:0202:51:20.9502:51:20.95+01:29:3914:164,2
64OLECHOWSKI Mateusz 3270Open Mężczyzn478M 71308:3000:00:0001:23:4302:54:03.1502:54:03.15+01:32:2214:304,1
65JANKOWSKI Michał 3210DemantOpen Mężczyzn497M 73408:3000:00:0001:38:5702:58:55.4002:58:55.40+01:37:1414:544,0
66PŁAZA Paweł 3211DemantOpen Mężczyzn498M 73508:3000:00:0001:38:5802:58:55.9002:58:55.90+01:37:1414:544,0
67KOPER Anna 3258Open Kobiet90K 12208:3000:00:0001:38:5602:58:55.9502:58:55.95+01:37:1414:544,0
68KARŚNICKA Aleksandra 4102Open Kobiet105K 13708:3000:00:0001:54:4403:04:23.8003:04:23.80+01:42:4215:213,9
69GONZALEZ Daniel 4101Open Mężczyzn522M 76208:3000:00:0001:54:4503:04:32.6003:04:32.60+01:42:5115:223,9
70CHYZY Przemyslaw 3250Open Mężczyzn533M 77408:3000:00:0001:50:1903:08:22.1003:08:22.10+01:46:4115:413,8
71MIESAK Aleksander 3269Open Mężczyzn534M 77508:3000:00:0001:50:1603:08:23.5503:08:23.55+01:46:4215:413,8
72WISNIOWSKI Mirosław 3205Bronowickie Centrum UbezpieczenioweOpen Masters Mężczyzn108M 77908:3000:00:0001:50:0003:09:57.1003:09:57.10+01:48:1615:493,8
73SZPAKOWSKI Jacek 3213EXTREME WAYSOpen Masters Mężczyzn109M 78208:3000:00:0001:12:3003:11:48.3503:11:48.35+01:50:0715:593,8
74KOSIŃSKI Tomasz 3212EXTREME WAYSOpen Mężczyzn539M 78308:3000:00:0001:12:3003:11:49.9003:11:49.90+01:50:0815:593,8
75PAULINA Ziernik 3246Open Kobiet122K 16008:3000:00:0001:56:4703:18:49.4503:18:49.45+01:57:0816:343,6
76ZIĘBA Ernest 3287Open Mężczyzn552M 79608:3000:00:0001:56:4403:18:50.2003:18:50.20+01:57:0916:343,6
77LUBELSKA Dominika 3206BRYGIERY OCROpen Kobiet125K 16408:3000:00:0001:55:1903:21:17.1003:21:17.10+01:59:3616:463,6
78SAWICKA Agnieszka 3229Nie W Szczepionkę TeamOpen Masters Kobiet27K 16508:3000:00:0001:55:1603:21:51.6003:21:51.60+02:00:1016:493,6
79BUDZYŃSKI Paweł 3248Open Mężczyzn564M 81108:3000:00:0001:49:0503:58:36.1503:58:36.15+02:36:5519:533,0
80KRZYŻANOWSKI Patryk 3263Open Mężczyzn565M 81208:3000:00:0001:49:1003:58:36.2003:58:36.20+02:36:5519:533,0
Przekroczony limit czasu: 04:00:00
81CHABROWSKA Joanna 3230Obstacle Center TeamOpen Kobiet131K 17208:3000:00:0002:13:3904:07:41.7504:07:41.75+02:46:0020:382,9
82STRUSZKIEWICZ Aleksandra 4108POWER TRAININGOpen Kobiet132K 17308:3000:00:0002:14:2504:08:01.2004:08:01.20+02:46:2020:402,9
82SZCZYPEK Katarzyna 3307Husaria Race Team Open Kobiet132K 17308:3000:00:0002:13:3704:08:01.2004:08:01.20+02:46:2020:402,9
Niesklasyfikowani
PIECHOTA Mateusz 3228Never Back DownOpen Mężczyzn08:30DNF01:22:06 DNF DNF DNF--
Znaleziono 84 wynik(ów)