Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2023-02-04 |
Miejsce : | Modlin |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 709 |
Wystartowało : | 709 |
Nie ukończyło : | 18 |
Ukończyło : | 691 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 08:10 | 08:20 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOCHNACZ Szymon | 2333 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:34:31 | |||
2 | SZEGDA Michał | 2344 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:35:04 | |||
3 | CHROSTOWSKI Krzysztof | 2307 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:36:02 | |||
4 | CZACHURSKI Mateusz | 2277 | Ex Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:37:25 | ||
5 | KRZYŻAK Tomasz | 2327 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:40:18 | |||
6 | MIELNICKI Marek | 2331 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:40:26 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
BOROWSKI Maciej | 2172 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 08:45 | DNF | 00:40:59 DNF | |||
8 | NAGÓRSKI Kamil Marcin | 2334 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:41:35 | |||
9 | PONICHTERA Dawid | 2274 | 7 KOMPANIA WAT | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:41:46 | ||
10 | NAROJCZYK Mateusz | 2273 | 7 KOMPANIA WAT | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:41:59 | ||
11 | KREFTA Izabela | 2279 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:42:21 | ||
12 | CZECH Tomasz | 2308 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:44:09 | |||
13 | WRÓBLEWSKI Konrad | 2351 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:44:37 | |||
14 | JERECZEK Joanna | 2278 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:44:51 | ||
15 | TOMASZEWSKI Adrian | 2346 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:45:05 | |||
16 | GŁADKI Grzegorz | 2312 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:45:08 | |||
17 | DYTRYCH Artur | 2311 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:45:09 | |||
18 | KRASUCKI Radosław | 2325 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:45:23 | |||
19 | MAĆKOWSKI Daniel | 2304 | Złe wspomnienia | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:45:24 | ||
20 | LICZNIERSKI Marek | 2303 | Złe wspomnienia | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:45:25 | ||
21 | LASAK Łukasz | 2272 | 13 Śląska Brygada OT | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:45:37 | ||
22 | DRYJAŃSKI Mateusz | 2283 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:47:16 | ||
23 | ROMAN Krzysztof | 2288 | SanOK Biega | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:47:22 | ||
24 | ZIELONKA Gaspar | 2353 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:47:22 | |||
25 | LEŚ Michał | 2287 | SanOK Biega | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:47:23 | ||
26 | KOZŁOWSKI Sylwester | 2286 | SanOK Biega | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:47:24 | ||
27 | JACHIMOWSKI Jarosław | 2285 | SanOK Biega | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:47:25 | ||
28 | MIRKOWICZ Aleksandra | 2332 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:47:25 | |||
29 | BOBYK Paweł | 2284 | SanOK Biega | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:47:27 | ||
30 | KOŁAKOWSKI Rafał | 2323 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:47:45 | |||
31 | STRUGAREK Damian | 2343 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:48:19 | |||
32 | SOBONKIEWICZ Leszek | 2342 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:48:41 | |||
33 | PECIAK Kamil | 2335 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:49:07 | |||
34 | ZAKRZEWSKI Krzysztof | 2352 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:49:07 | |||
35 | PILIŃSKI Rafał, Jan | 2338 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:49:23 | |||
36 | PODPORA Rafal | 2339 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:49:40 | |||
37 | KUCHARSKI Kamil | 2328 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:49:41 | |||
38 | LEŚNICZAK Barbara | 2329 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:49:49 | |||
39 | SZKODZIŃSKI Łukasz | 2345 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:49:57 | |||
40 | DUWE Krzysztof | 2310 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:50:07 | |||
41 | WŁUKA Łukasz | 2350 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:50:15 | |||
42 | GODZIEBA Izabela | 2313 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:50:41 | |||
43 | SZYBOWSKI Adam | 2289 | TARCHOTERROR | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:51:41 | ||
44 | SZYMAŃSKA Agnieszka | 2290 | TARCHOTERROR | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:51:53 | ||
45 | KOS Małgorzata | 2324 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:51:55 | |||
46 | KICIŃSKI Łukasz | 2321 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:51:59 | |||
47 | PIETRZAK Julia | 2336 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:54:32 | |||
48 | PIETRZAK Sebastian | 2337 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:54:33 | |||
49 | BUDEK Maciek | 2306 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:54:54 | |||
50 | MATYSEK Ireneusz | 2330 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:55:16 | |||
51 | ZALEWSKI Paweł | 2757 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:55:17 | |||
52 | HORN Rafał | 2317 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:55:59 | |||
53 | KNOPIK Łukasz | 2322 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:56:24 | |||
54 | KALETA Adrian | 2282 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:56:27 | ||
55 | JANKOWSKI Olaf | 2280 | GACIOGEDDON | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:59:36 | ||
56 | NIEWIARA Wojciech | 2240 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:00:44 | |||
HOFFGUNST Kacper | 2316 | Open Mężczyzn | 08:45 | DNF | 01:03:07 DNF | ||||
58 | HOFFGUNST Anna | 2315 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:03:28 | |||
59 | SZYPUŁA Edyta | 2295 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:05:19 | ||
60 | KUZARA Joanna | 2294 | UNIT37 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:05:21 | ||
61 | MULARCZYK Karol | 2298 | Wściekłe Nawałnice Dzikich Paroksyzmów Boleści | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:05:40 | ||
62 | LENART Przemysław | 2297 | Wściekłe Nawałnice Dzikich Paroksyzmów Boleści | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:05:42 | ||
63 | TALARCZYK Radek | 2301 | Wściekłe Nawałnice Dzikich Paroksyzmów Boleści | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:05:43 | ||
64 | KOPER Jan | 2296 | Wściekłe Nawałnice Dzikich Paroksyzmów Boleści | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:05:49 | ||
65 | WITBRODT Jakub | 2302 | Wściekłe Nawałnice Dzikich Paroksyzmów Boleści | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:05:54 | ||
66 | PRZENIOSŁO Joanna | 2300 | Wściekłe Nawałnice Dzikich Paroksyzmów Boleści | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:06:00 | ||
67 | PIÓREK Weronika | 2299 | Wściekłe Nawałnice Dzikich Paroksyzmów Boleści | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:06:03 | ||
68 | KUCIŃSKI Łukasz | 2293 | TI Health Club | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:09:22 | ||
69 | KACZMARSKA Alicja | 2292 | TI Health Club | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:09:29 | ||
KRÓLIKOWSKI Filip | 2192 | Turboeloczteryekstrakoksy | Open Mężczyzn | 08:45 | DNF | 01:47:24 DNF | |||
71 | KOC Bartłomiej | 2191 | Turboeloczteryekstrakoksy | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:47:25 | ||
72 | KRÓL Wiktor | 2326 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||||
LUDWINIAK Przemysław | 2193 | Turboeloczteryekstrakoksy | Open Mężczyzn | 08:45 | DNF | DNF |
Znaleziono 73 wynik(ów)