Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-05-15 |
Miejsce : | WARSZAWA |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1274 |
Wystartowało : | 1217 |
Nie ukończyło : | 19 |
Ukończyło : | 1198 |
Na trasie : | 19 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:40 | 07:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SUCHOCKA Monika | 5694 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:05:11 | |||
2 | MORELOWSKA Maria | 5662 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:05:13 | ||
3 | BEREZA Patryk | 5671 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:49:59 | |||
4 | CIOŁKOSZ Radek | 5674 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:56:29 | |||
5 | NURKIEWICZ Mateusz | 5686 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:58:23 | |||
6 | OSZCZEPALSKI Krzysztof | 5688 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:56:06 | |||
7 | ŻEBROWSKI Daniel | 5698 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:57:48 | |||
8 | SEKŚCIŃSKI Krzysztof | 5965 | WOLF TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:49:33 | ||
9 | SAK Rafal | 5689 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:08:43 | |||
10 | ZDZIENNICKI Kamil | 5655 | MCC Commandos | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:00:30 | ||
11 | WEŁNA Jakub | 5695 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:08:14 | |||
12 | KORNACKI Mariusz | 5682 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:08:13 | |||
13 | SZMULSKI Paweł | 5664 | WórOMur | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:03:07 | ||
14 | WOSZCZYŁO Oskar | 5665 | WórOMur | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:03:08 | ||
15 | DOMANIAK Łukasz | 5676 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:04:52 | |||
16 | KORZEŃ Dajana | 5818 | Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:05:07 | ||
17 | DOMANIAK Michał | 5678 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:04:45 | |||
18 | DOMANIAK Marcin | 5677 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:05:06 | |||
19 | BREZVYN Stepan | 5673 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:07:11 | |||
20 | LEHMANN Jystyna | 5659 | RmG_STG_Kociewie | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:10:41 | ||
21 | SKRZYNECKA Katarzyna | 5691 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:00:25 | |||
22 | OBST Piotr | 5651 | Laserowe Biedronki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:00:25 | ||
23 | CIESIELSKA Ewelina | 5656 | RmG_STG_Kociewie | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:10:45 | ||
24 | GRYGIEL Mateusz | 5680 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:04:03 | |||
24 | GRYGIEL Mateusz | 5680 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:04:03 | |||
26 | WYCZYŃSKA Bożena | 5660 | RmG_STG_Kociewie | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:04:00 | ||
27 | ŻOŁĄDEK Paweł | 5661 | RmG_STG_Kociewie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:10:39 | ||
28 | GWIŻDŻ Marcin | 5653 | MCC Commandos | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:00:33 | ||
29 | KOŁODZIEJCZAK Tomasz | 5654 | MCC Commandos | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:00:31 | ||
30 | OSTROWSKI Mikołaj | 5687 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:05:40 | |||
31 | JELEŃ Julia | 5657 | RmG_STG_Kociewie | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:04:11 | ||
32 | DYRKA Wojciech | 5645 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:03:46 | ||
33 | BATOR Norbert | 5670 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:10:15 | |||
34 | ADAMCZYK Zuzanna | 5669 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:24:02 | |||
35 | ZAFORYMSKI Maciej Piotr | 5697 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:12:15 | |||
36 | SKOWRON Mariusz | 5690 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:10:15 | |||
37 | GALEWSKI Adrian | 5679 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:12:17 | |||
38 | GALEWSKI Piotr | 6269 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:12:18 | |||
39 | JELEŃ Monika | 5658 | RmG_STG_Kociewie | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:04:07 | ||
40 | CIESIELSKI Stanisław | 5663 | Speedsters | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:24:03 | ||
41 | ĆWIEK Paweł | 5675 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:17:54 | |||
42 | PETRUK Marcin | 5648 | Drużyna Białego Niedźwiedzia | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:24:59 | ||
43 | BEDNARCZYK Edyta | 5646 | Drużyna Białego Niedźwiedzia | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:24:58 | ||
44 | WITKOWSKI Piotr | 5696 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:17:55 | |||
45 | MOROZIK Paweł | 5685 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:18:00 | |||
46 | MACIOCH Magdalena | 5683 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:19:52 | |||
47 | PTAK Marcin | 5643 | Błotem nas nie wezmą | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:19:50 | ||
48 | PTAK Anita | 5642 | Błotem nas nie wezmą | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:19:49 | ||
49 | KOMOŃ Kamil | 5681 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:19:53 | |||
50 | BORUC Tomasz | 5672 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:20:50 | |||
51 | STEGIENKO Artur | 5692 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:20:03 | |||
52 | STEGIENKO Marek | 5693 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
53 | CZARNECKA Magdalena | 5644 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:32:56 | ||
54 | MIODUSZEWSKI Michał | 5684 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:32:56 | |||
55 | NAGRODZKI Marek | 5666 | Wyznawcy Zyzza | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:20:31 | ||
56 | NAGRODZKI Michał | 5667 | Wyznawcy Zyzza | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:19:16 | ||
57 | WALUSZKO Cezary | 5668 | Wyznawcy Zyzza | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:19:17 |
Znaleziono 57 wynik(ów)