Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-10-03 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1112 |
Wystartowało : | 1004 |
Nie ukończyło : | 12 |
Ukończyło : | 992 |
Na trasie : | 10 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 08:10 | 08:20 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Split 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZIELIŃSKI Maciej | 3800 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:56:26 | |||
2 | OPPELN-BRONIKOWSKI Kamil | 3781 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:58:16 | |||
3 | BARANOWSKI Dariusz | 3750 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:59:42 | |||
4 | KŁUSEK Jarosław | 3765 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:59:48 | |||
5 | LANGER Piotr | 3717 | BaywatchOCR | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:02:33 | ||
6 | BRYGOŁA Tomasz | 3751 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:02:46 | |||
7 | KWIATKOWSKI Paweł | 3770 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:06:37 | |||
8 | KILAN Adrian | 3726 | CrossTeam Szczecinek | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:07:15 | ||
9 | SZCZEPAŃSKI Bogdan | 3788 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:07:20 | |||
10 | FABRE Nicolas | 3758 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:08:32 | |||
11 | ŻYWIAŁKOWSKI Ireneusz | 3801 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:09:06 | |||
12 | RUDUCHA Piotr | 3744 | United Runners | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:09:11 | ||
13 | POPIK Szymon | 3749 | Zlot Miłośników Pełnego Kieliszka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:09:53 | ||
14 | KUREK Andrzej | 3767 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:11 | |||
15 | KWAŚNIAK Bartłomiej | 3769 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:14 | |||
16 | SCHUKAT Michal | 4115 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:17 | |||
17 | MĄDRY Mateusz | 3774 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:19 | |||
18 | SKRZYPIEC Rafal | 3784 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:12:39 | |||
19 | KUDLIŃSKI Leszek | 3725 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:13:57 | ||
20 | GAJDA Dawid | 3731 | OIL Warszawa | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:14:25 | ||
21 | HERMAN Krzysztof | 3732 | OIL Warszawa | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:14:28 | ||
22 | WUCZKO Dariusz | 3797 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:16:13 | |||
23 | LENART Rafał | 3772 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:16:16 | |||
24 | WALUK Piotr | 3793 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:16:18 | |||
25 | TRĘDA Cezary | 3729 | Janusze Błotnych Biegów | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:17:35 | ||
26 | KISIEL Konrad | 3764 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:17:41 | |||
27 | SOCHA Alicja | 3786 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:21:50 | |||
28 | RYCAJ Kamil | 3783 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:21:53 | |||
29 | KRÓLICKI Konrad | 3741 | STG WARSZAWA | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:22:22 | ||
30 | SAMOCIUK Karolina | 3742 | STG WARSZAWA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:22:25 | ||
31 | SOLSKI Ernest | 3787 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:22:50 | |||
32 | WÓJTOWICZ Paweł | 3796 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:22:52 | |||
33 | NIEGOWSKI Piotr | 3778 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:23:22 | |||
34 | CYWINSKI Kamil | 3752 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:23:28 | |||
35 | TETKOWSKI Oskar | 3792 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:24:02 | |||
36 | SOBOLEWSKA Aleksandra | 3785 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:26:16 | |||
37 | WITKOWSKI Mateusz | 3743 | Szydłowiec Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:28:45 | ||
38 | WOJCIECHOWSKI Adam | 3794 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:29:37 | |||
39 | SZCZERBA Patryk | 3789 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:29:43 | |||
40 | FORBERGER Tomasz | 3759 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:30:07 | |||
41 | DANIS Tomasz | 3755 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:30:21 | |||
42 | DANIS Rafał | 3754 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:30:22 | |||
43 | SZPYRA Darek | 3790 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:30:35 | |||
44 | LEWANDOWSKI Jarosław | 3773 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:30:51 | |||
45 | CHOJNACKI Rafał | 3727 | Im Gorzej Tym Lepiej (IGTL) | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:33:28 | ||
46 | URBAŃSKI Mikołaj | 4094 | Im Gorzej Tym Lepiej (IGTL) | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:33:33 | ||
47 | WÓJCIK Grzegorz | 3795 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:38:11 | |||
48 | RÓWIŃSKI Piotr | 3721 | BIEGLI | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:39:15 | ||
49 | ŁUKASIK Przemysław | 3719 | BIEGLI | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:39:20 | ||
50 | ŁADNA Paweł | 3718 | BIEGLI | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:39:21 | ||
51 | SZYBA Mateusz | 3791 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:41:25 | |||
52 | MURAT Jan | 3776 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:41:34 | |||
52 | PORWAT Sabina | 3782 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:41:37 | |||
54 | KUZIAK Aleksandra | 3768 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:43:08 | |||
55 | NAWARA Tomasz | 3777 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:43:46 | |||
56 | OLEJNIK Martyna | 3779 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:43:56 | |||
57 | OLSZEWSKI Damian | 3780 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:44:00 | |||
58 | GAWRYCHOWSKA Milena | 3760 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:44:18 | |||
59 | BIERNACKA Agata | 3722 | Bos primigenii | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
60 | CHOROŚ Lucyna | 4116 | Bos primigenii | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
61 | ZAJĄC Jakub | 4117 | Bos primigenii | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
62 | SOŁTYSIAK Michał | 3724 | Bos primigenii | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
63 | KOWALCZYK Michał | 3723 | Bos primigenii | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
64 | GAWRYLCZYK Karolina | 3712 | 90210 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
65 | ZALEWSKA Agnieszka | 3716 | 90210 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
66 | STASIEWICZ Maciej | 3715 | 90210 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
67 | GEROMIN Maciej | 3713 | 90210 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
68 | GEISLER Agnieszka | 3761 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||||
69 | BUCZKOWSKI Krzysztof | 3734 | OstreFokomorsy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
70 | MORGIEWICZ Beata | 3735 | OstreFokomorsy | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
70 | OCHOCKI Jakub | 3736 | OstreFokomorsy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
72 | PUŁA Karolina | 3739 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
73 | PODGÓRSKI Michał | 3738 | Psychiatryk Kopernika | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
73 | KOZAK Gabriela | 3737 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
75 | RYCEK Maciej | 3740 | Psychiatryk Kopernika | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
76 | KMIEĆ Kamila | 3746 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
77 | BUDNER Aleksandra | 3745 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
78 | WOŹNIAK Adrian | 3748 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
79 | KWAŚNIAK Emil | 3747 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
Przekroczony limit czasu: 04:00:00 | |||||||||
80 | BUSIŁO Wiktoria | 3586 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||||
81 | RZYMAŃSKI Daniel | 4114 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 81 wynik(ów)