Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-10-03 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1112 |
Wystartowało : | 1004 |
Nie ukończyło : | 12 |
Ukończyło : | 992 |
Na trasie : | 10 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 08:10 | 08:20 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Czas łączny |
---|---|---|---|---|
1 | POWER TRAINING | Piotr Peter Polus Michał Ilczuk Bartosz Pakuła Tomasz First Paweł Brzeczkowski | 02:01:37.15 02:04:52.95 02:05:34.35 02:11:09.50 02:25:23.90 | 10:48:35.000 |
2 | UNITED RUNNERS | Bartosz Brusiło Łukasz Pięta Piotr Ruducha Katarzyna Hyra Emil Górski | 01:57:29.30 01:59:52.85 02:04:56.35 02:28:40.15 02:28:40.20 | 10:59:37.000 |
3 | RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY | Marcin Syposz Mariusz Pyżanowski Natalia Stachura Patrycja Ostrowska Martyna Ostrowska | 01:49:24.55 02:19:17.20 02:20:07.25 02:20:08.20 02:22:07.85 | 11:11:03.000 |
4 | CZARNE ŻUBRY | Damian Jaksa Michał Michaś Dawid Kaczmarek Marek Pazik Adam Dróżdż | 02:18:44.90 02:19:10.75 02:19:12.25 02:19:23.65 02:19:55.25 | 11:36:24.000 |
5 | JEDEN TEAM | Martyna Sieczkowska Katarzyna Wawer Emilia Żułcińska Aneta Szuchnik Iwona Alksnin | 02:23:55.95 02:23:56.00 02:24:19.65 02:24:52.95 02:24:56.40 | 12:01:58.000 |
6 | SALES&MORE TEAM | Tomasz Matyjasiak Kinga Mech Maciej Kłudczyński Marcin Śluzek Tobiasz Czuba | 02:21:51.70 02:23:22.50 02:23:26.70 02:23:36.85 02:40:39.35 | 12:12:54.000 |
7 | TELETUBISIOWY ODDZIAŁ SPECJALNY | Zareeba Bartosz Przybysz Jakub Podleśny Michał Nawrot Piotr Topólski | 02:34:02.65 02:34:03.00 02:34:03.00 02:34:03.00 02:34:03.10 | 12:50:14.000 |
8 | OBSTACLE CENTER TEAM | Korneliusz Sochaczewski Dominik Jankowski Magdalena Wnorowska Renata Piłat Joanna Chabrowska | 01:56:00.25 02:00:09.15 02:42:36.95 02:42:44.90 04:07:41.75 | 13:29:10.000 |
9 | HUSARIA RACE TEAM | Mirosław Mięsowicz Grzegorz Fetliński Jacek Głaz Magdalena Głaz Katarzyna Szczypek | 01:49:13.15 02:04:19.85 02:52:12.85 02:59:09.50 04:08:01.20 | 13:52:54.000 |
10 | BOS PRIMIGENII | Agata Biernacka Lucyna Choroś Jakub Zając Michał Sołtysiak Michał Kowalczyk | 02:58:56.10 02:58:58.25 02:59:07.25 02:59:31.05 02:59:43.00 | 14:56:15.000 |
11 | EDELEO TEAM | Marcin Kania Karol Kania Robert Lipiński Bogdan Kolosowskyj Adam Broma | 03:00:03.25 03:00:19.25 03:00:29.55 03:01:29.15 03:01:54.75 | 15:04:14.000 |
12 | POTĘŻNE PTYSIE | Kamil Strzałkowski Wiktor Sochacki Kinga Grzelak Aleksander Staruch Dominik Samsel | 02:36:11.35 03:12:04.20 03:12:05.95 03:12:08.50 03:12:21.95 | 15:24:49.000 |
13 | WARRIORS ŁÓDŹ | Radosław Mostowski Arkadiusz Wiśniewski Kamila Kmieć Aleksandra Budner Adrian Woźniak | 02:28:11.05 03:01:10.75 03:19:34.85 03:19:59.75 03:20:02.20 | 15:28:56.000 |
14 | DZIKCZYNY | Ewa Rogala Agnieszka Jasińska Katarzyna Sapryk Iwona IGNACIUK Magdalena Jaczewska | 03:10:33.55 03:11:08.55 03:12:01.55 03:12:06.35 03:12:23.40 | 15:58:11.000 |
Znaleziono 14 wynik(ów)