Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-05-30 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1646 |
Wystartowało : | 1576 |
Nie ukończyło : | 24 |
Ukończyło : | 1552 |
Na trasie : | 24 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 07:50 | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:35 | 07:40 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Split 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SALAMON Mateusz | 4032 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:29:17 | ||
2 | CHMIELORZ Józef | 4001 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:30:24 | ||
3 | JANUSZEWSKI Bartosz | 4020 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:30:45 | ||
4 | TOMASIK Alan | 4042 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:30:47 | ||
5 | STOKOWSKI Dariusz | 4041 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:30:56 | ||
6 | RYNKIEWICZ Mateusz | 4040 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:30:57 | ||
7 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 4037 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:30:58 | ||
8 | KRAWIECKI Mateusz | 4038 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:31:13 | ||
9 | PISKAŁA Daniel | 4107 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:33:18 | ||
10 | CZACHURSKI Mateusz | 4013 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:33:22 | ||
11 | TRAPKOWSKI Przemysław | 4039 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:33:39 | ||
12 | SKRZYSZOWSKI Janusz | 4045 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:33:41 | ||
13 | KALINOWSKI Krystian | 4093 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:33:59 | |||
14 | JAKUBCZAK Marcin | 4145 | OSPRO OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:33:59 | ||
15 | JAGODZIŃSKI Karol | 4027 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:34:27 | ||
16 | MORCZINEK Alan | 4099 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:34:38 | |||
17 | KACPERSKI Jacek | 4163 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:35:08 | ||
18 | MORAWSKI Grzegorz | 4052 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:35:09 | |||
19 | KARCZ Oskar | 5602 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:35:13 | |||
20 | CHŁĄD Aleksander | 4012 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:35:39 | ||
21 | DOMAGAŁA Dominik | 4084 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:35:46 | |||
22 | BUGAJ Mariusz | 4122 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:35:57 | ||
23 | LEWANDOWSKI Michał | 4254 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:36:03 | |||
24 | NOWAK Krystian | 4346 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:36:07 | |||
25 | SŁADEK Patryk | 4014 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:36:12 | ||
26 | MAŚLANKIEWICZ Dawid | 4127 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:36:15 | ||
27 | DOBRZYŃSKI Tomasz | 4051 | xRunners | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:36:18 | ||
28 | JANUS Leszek | 4022 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:36:39 | ||
29 | KUBIESA Jakub | 4199 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:36:42 | ||
30 | PAWŁOWSKI Piotr | 4101 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:36:47 | |||
31 | TARKA Andrzej | 4035 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:36:51 | ||
32 | MACIEJEWSKI Łukasz | 4044 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:37:00 | ||
33 | BRZESKI Robert | 4006 | CrossElite | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:37:01 | ||
34 | PSUT Kamil | 4018 | Melvit team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:37:05 | ||
35 | JANUSZEWSKI Andrzej | 4019 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:37:08 | ||
36 | JAWOREK Rafał | 4245 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:37:10 | |||
37 | JUSZCZYK Mirosław | 4092 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:37:18 | |||
38 | ŻUKIEWICZ Michał | 5270 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:20 | |||
39 | KOWALCZYK Piotr | 4073 | SkurczyByki | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:37:27 | ||
40 | WALCZAK Julian | 4166 | Siusiaki | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:37:30 | ||
41 | RYNKIEWICZ Agnieszka | 4177 | Gorący Potok Team | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:37:41 | ||
42 | MACIUSZEK Julia | 4190 | RUNMAGEDDON | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:37:47 | ||
43 | BORECKI Tomasz | 4053 | Bieganie Pod Sokolim Okiem | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:37:48 | ||
44 | KNAPIK Kamil | 4047 | Unit 37 Tarnów | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:37:57 | ||
45 | BIELICKI Wojciech | 4134 | Lacroix Team | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:38:00 | ||
46 | DACIO Mirek | 4082 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:38:06 | |||
47 | PIOTROWSKI Kamil | 4008 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:38:22 | ||
48 | WITKOWSKI Kuba | 4072 | Psychiatryk Kopernika | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:38:22 | ||
49 | WTULICH Rafał | 4209 | Dębe jest WIELKIE | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:38:22 | ||
50 | KŁOS Cezary | 4055 | Drużyna Kitusia Bajdusia | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:38:25 | ||
51 | GIZAK Michał | 4043 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:38:27 | ||
52 | JULIKOWSKI Karol | 4028 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:38:37 | ||
53 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 4111 | Bestie OCR Legionowo | Elite Masters Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:38:37 | ||
54 | MICHALCZYK Tomasz | 4096 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:38:53 | |||
55 | BAŃKA Bartłomiej | 4236 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:38:54 | |||
56 | KAMIŃSKI Kamil | 4247 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:38:56 | |||
57 | ROCHA Goncalo | 5621 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:38:57 | |||
58 | MISSALA Michał | 4031 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:39:01 | ||
59 | FABRE Nicolas | 5296 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:39:02 | |||
60 | DRAS Marcin | 5064 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:10 | |||
61 | MUCHA Piotr | 5092 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:10 | |||
62 | KOWALEWSKI Filip | 4139 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:39:13 | ||
63 | STANIAK Piotr | 4927 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:39:13 | |||
64 | RUDNICKI Jakub | 4679 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:39:17 | |||
65 | GOŁOŚ Mateusz | 4734 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:17 | |||
66 | KANIECKI Paweł | 4064 | MIEJSCE Blok B | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:39:17 | ||
67 | KONARSKI Tomasz | 4152 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:39:18 | ||
68 | WAŚ Łukasz | 4106 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:39:28 | |||
69 | HANUSIAK Leszek | 4016 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:39:29 | ||
70 | STOŁOWSKI Adam | 5022 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:39:29 | |||
71 | BURY Mariusz | 4887 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:39:31 | |||
72 | ZAWILIŃSKI Mateusz | 4118 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:39:32 | ||
73 | JEZIORSKI Paweł | 4090 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:39:50 | |||
74 | JÓŹWICKI Karol | 4146 | OUTDOOR TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:39:51 | ||
75 | WITEK Piotr | 5650 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:40:10 | |||
76 | MARCZUK Kamil | 4046 | Training Lab | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:11 | ||
77 | ZIMIŃSKI Paweł | 4174 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:40:12 | ||
78 | ROMAŃCZUK Tomasz | 4148 | OUTDOOR TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:40:19 | ||
79 | PLUCIŃSKI Jakub | 4117 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:40:21 | ||
80 | ŚLIWA Krzysztof | 4135 | Lacroix Team | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:40:24 | ||
81 | JUDEK Łukasz | 4091 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:40:30 | |||
82 | KOŃPA Michał | 5505 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:40:31 | |||
83 | CHROST Andrzej | 4080 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:40:31 | |||
84 | RUDNICKI Marcin | 4680 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:40:42 | |||
85 | GOLON Paweł | 4558 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:48 | |||
86 | KOZIOŁ Kamil | 4003 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:49 | ||
87 | SIURNIK Sebastian | 4682 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:40:54 | |||
88 | SZCZOTOK Wiktor | 4005 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:41:00 | ||
89 | BEDYK Maciej | 4120 | Drużyna Pana Michała | Elite Masters Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:41:06 | ||
90 | STOSIK Krzysztof | 4589 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:14 | |||
91 | SOBANSKI Maciej | 4034 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:41:15 | ||
92 | ROGALSKI Piotr | 4922 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:41:21 | |||
93 | WOROBIEWA Jekatierina | 4189 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:41:21 | ||
94 | MOLSKI Przemysław | 4910 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:41:23 | |||
95 | SKAŁA Damian | 4879 | Przaśnik Przasnysz | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:41:28 | ||
96 | BIELIŃSKI Przemysław | 4885 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:41:28 | |||
97 | GRUDZIŃSKI Jacek | 4871 | Dzikie Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:41:29 | ||
98 | BURBUL Przemysław | 4033 | PRZEMO_FIZJOCR | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:41:29 | ||
99 | JUSZCZYK Piotr | 4980 | VIGO System | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:30 | ||
100 | KLEWANIEC Jakub | 5011 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:35 | |||
101 | CHODŹBA Damian | 4079 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:41:37 | |||
102 | KURACH Stanisław | 4011 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:41:55 | ||
103 | SITKO Marcin | 4004 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:02 | ||
104 | FLISZKIEWICZ Michał | 4242 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:42:04 | |||
105 | JANISZEWSKI Grzegorz | 4010 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:12 | ||
106 | SOBESTO Magdalena | 4175 | Bestie OCR Legionowo | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:42:12 | ||
107 | NOWIŃSKI Marcin | 4116 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:42:16 | ||
108 | NIŹNIK Borys | 4130 | Koniu Squad | Elite Masters Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:42:16 | ||
109 | KUJAWA Michał | 4221 | Księgowi na wybiegu | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:42:18 | ||
110 | WITCZAK Krzysiek | 4597 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:22 | |||
111 | SAWICKI Gabor | 5103 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:42:33 | |||
112 | MATEJCZYK Artur | 4147 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:42:38 | ||
113 | BUGANIK Maciej | 4827 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:42:47 | |||
114 | DYKIER Krzysztof | 4009 | Dominator Team | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:50 | ||
115 | BARAŃSKI Maciek | 4076 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:42:54 | |||
116 | KLĘK Jakub | 4094 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:42:57 | |||
117 | BRZESKI Szczepan | 4886 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:57 | |||
118 | ORZESZEK Eneasz | 5253 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:59 | |||
119 | WIECZOREK Mariusz | 4934 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:43:01 | |||
120 | KULA Wojciech | 5458 | DZIKIsquad | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:43:03 | ||
121 | SZCZUKOWSKI Michał | 4273 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:43:10 | |||
122 | PIĘTA Łukasz | 4169 | United Runners | Open Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:43:21 | ||
123 | KOZLOWSKI Dawid | 4036 | Obstacle Center Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:43:38 | ||
124 | TURZYŃSKI Adrian | 4686 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:43:40 | |||
125 | POPŁAWSKI Paweł | 4759 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:42 | |||
126 | GRZEBUŁA Łukasz | 4021 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:43:45 | ||
127 | MORA Karol | 4748 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:46 | |||
128 | PONTUS Piotr | 4024 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:43:46 | ||
129 | BORYCZKA Mateusz | 4328 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:43:50 | |||
130 | LECH Mateusz | 4123 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:43:51 | ||
131 | RYBIŃSKI Kamil | 4267 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:43:56 | |||
132 | ŁUCZAK Paweł | 4129 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:44:02 | ||
133 | JANKOWSKI Dominik | 4304 | Obstacle Center Team | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:44:10 | ||
134 | SEREDA Jakub | 5525 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:44:12 | |||
135 | JÓŹWIK Grzegorz | 5564 | Nie w szczepionkę | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:44:14 | ||
136 | DOMARADZKI Ernest | 5496 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:44:24 | |||
137 | LEŻAŃSKI Sebastian | 5147 | TLEN-MED | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:44:27 | ||
138 | SEWERYNOWICZ Michał | 4124 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:44:30 | ||
139 | KUZNICKI Pawel | 5372 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:44:31 | |||
140 | WASĄG Dawid | 4276 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:44:32 | |||
141 | RADZIEJ Rafał | 5620 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:44:33 | |||
142 | KARLIK Paweł | 4002 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:44:33 | ||
143 | MALEŃCZYK Sylwester | 4257 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:44:35 | |||
144 | SITEK Bolesław | 5107 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:44:36 | |||
145 | TUWALSKI Bernard | 4025 | OSPRO OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:44:37 | ||
146 | KOŹBIAŁ Rafał | 5367 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:44:41 | |||
147 | MIELNICKI Marek | 4670 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:44:44 | |||
148 | KOUWENHOVEN Niels | 5243 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:44 | |||
149 | KOBIAŁKA Łukasz | 4054 | CAPOTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:44:44 | ||
150 | MARTYNIAK Andrzej | 4258 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:44:45 | |||
151 | DĘBSKI Robert | 4997 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:44:48 | |||
152 | GRZANECKI Marcin | 4088 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:44:53 | |||
153 | CZARNECKI Jakub | 4066 | OSET CP | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:44:54 | ||
154 | BRACHACZEK Bartosz | 4026 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:44:56 | ||
155 | JEZIORAŃSKI Bartosz | 5460 | EV REPAIR | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:44:58 | ||
156 | DOPIERALSKI Dariusz | 5063 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:00 | |||
157 | FIGURA Jakub | 5361 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:45:00 | |||
158 | SOKÓŁ Magdalena | 4176 | DZIADY OCR | Elite Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:45:02 | ||
159 | MICHALSKI Dawid | 4128 | I NEVER TURN BACK | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:45:02 | ||
160 | HUK Mateusz | 4369 | Mordercze pielmienoe | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:45:09 | ||
161 | MALISZEWSKI Jakub | 4126 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:45:13 | ||
162 | DUDEK Marcin | 4648 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:45:20 | |||
163 | PARAFINIUK Michał | 4262 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:45:21 | |||
164 | ROSZAK Piotr | 4354 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:45:22 | |||
165 | KRZYŻANOWSKI Julian | 4030 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:22 | ||
166 | MUGDA Sebastian | 4574 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:25 | |||
167 | KRÓLIKOWSKI Tomasz | 4664 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:45:27 | |||
168 | MICHROWSKI Sławomir | 4098 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:45:29 | |||
169 | BARAN Dawid | 4056 | Dzicy Ogrodnicy | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:45:29 | ||
170 | KMIECIAK Grzegorz | 4114 | BRYGIERY OCR | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:45:30 | ||
171 | DEPTUŁA Piotr | 4083 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:45:34 | |||
172 | KANAFA Piotr | 4564 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:37 | |||
173 | WANDZIK Tomasz | 5208 | Kołobrzeskie Moździerze | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:38 | ||
174 | SZTANGIERSKI Piotr | 4275 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:45:38 | |||
175 | RATAJEWSKI Daniel | 4921 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:45:41 | |||
176 | MĘDRZYCKI Paweł | 4095 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:45:42 | |||
177 | RUCKI Bartosz | 4103 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:45:49 | |||
178 | WŁOCHYŃSKI Mikołaj | 4063 | Luxbryle | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:45:55 | ||
179 | GŁAZ Jacek | 4954 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:46:04 | ||
180 | ZDANUCZYK Mateusz | 4936 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:46:05 | |||
181 | WIŚNIEWSKI Leszek | 5332 | Cross4don | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:08 | ||
182 | DZIUBIŃSKI Bartek | 5598 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:46:10 | |||
183 | SZOSTEK Patrycja | 4181 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:46:12 | ||
184 | SZCZEPANIK Michał | 4105 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:46:18 | |||
185 | KAPICA Wojciech | 4029 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:46:19 | ||
186 | SROKA Karolina | 5152 | UNIT37 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:46:21 | ||
187 | VADIĆ Patryk | 5123 | Havrany | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:46:22 | ||
188 | LIBERADZKA Elżbieta | 4188 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:46:27 | ||
189 | MYŚLIWIEC Radosław | 4673 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:46:30 | |||
190 | TOMSIA Wojciech | 4131 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:46:32 | ||
191 | PODNAJMER Piotr | 5194 | DonFish | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:32 | ||
192 | URBANEK Adrian | 4593 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:35 | |||
193 | CZAJA Piotr | 4455 | CrossTeam Szczecinek | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:46:37 | ||
194 | BERLIŃSKI Marcin | 4976 | VIGO System | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:46:40 | ||
195 | PIETRZAK Igor | 5019 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:46:41 | |||
196 | KOZŁOWSKI Paweł | 4204 | Bestie OCR Legionowo | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:46:41 | ||
197 | PODOGROCKI Piotr | 4507 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:46:43 | |||
198 | WOJCIECHOWSKI Rafał | 5115 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:46:48 | |||
199 | SERÓWKA Jakub | 5105 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:46:49 | |||
200 | WARDAK Arek | 5114 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:46:49 | |||
201 | WYCHOWANIEC Andrzej | 4442 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:46:54 | |||
202 | SZULŻYCKI Bartek | 4434 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:46:55 | |||
203 | WITKOWSKI Arkadiusz | 4115 | BRYGIERY OCR | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:46:58 | ||
204 | LASKOWSKI Piotr | 4410 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:46:58 | |||
205 | JARZĄBEK Kacper | 4991 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:46:58 | ||
206 | BARAN Konrad | 4113 | BRYGIERY OCR | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:46:59 | ||
207 | JĘDRASZCZYK Tomasz | 5366 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:47:04 | |||
208 | GÓRNIAK Michał | 5068 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:47:05 | |||
209 | SZULC Wojciech | 4591 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:07 | |||
210 | WEJKNIS Krzysztof | 4144 | OCRSPORTGRIP KRZYSZTOF WEJKNIS | Elite Masters Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:47:12 | ||
211 | GROBEL Maciej | 5233 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:47:15 | |||
212 | SOLIWODA Tomasz | 4444 | amatory | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:47:16 | ||
213 | KOMORNICKI Krzysiek | 5606 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:47:16 | |||
214 | PAWŁOWSKI Piotr | 4580 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:47:16 | |||
215 | LEWANDOWSKI Przemysław | 4065 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:47:21 | ||
216 | GÓRECKI Krzysztof | 4086 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:47:22 | |||
217 | OPIELA Kamil | 4421 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:47:23 | |||
218 | BANAŚ Jakub | 5591 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:47:23 | |||
219 | GÓRECKI Łukasz | 4087 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:47:23 | |||
220 | SAJDAK Mateusz | 4368 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:47:24 | ||
221 | JANKOWSKI Damian | 5234 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:47:26 | |||
222 | PAWLAK Kamil | 5618 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:47:29 | |||
223 | ADAMCZEWSKI Filip | 5052 | SwpRangers | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:38 | ||
224 | ZABAWSKI Piotr | 4771 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:47:41 | |||
225 | PICHUKOU Pavel | 4756 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:47:42 | |||
226 | KOZAK Arkadiusz | 4167 | SkurczyByki | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:47:42 | ||
227 | OSIŃSKI Paweł | 4215 | GRUPA EXPERT | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:47:42 | ||
228 | JAKUBOWSKI Tomasz | 5072 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:45 | |||
229 | OSIŃSKI Jarosław | 4214 | GRUPA EXPERT | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:47:45 | ||
230 | AUGUŚCIK Marcin | 4234 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:47:46 | |||
231 | 5661 | 00:00:00 | 00:47:47 | ||||||
232 | KAMIŃSKI Szymon | 4813 | Quatro cippa | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:47:56 | ||
233 | KISŁOWSKI Michał | 4814 | Quatro cippa | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:47:56 | ||
234 | FIGIEL Marcin | 5133 | NAFCIARZE Płock | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:47:57 | ||
235 | GADULSKI Konrad | 5066 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:58 | |||
236 | GARLEJ Michał | 5156 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:48:01 | |||
237 | ŁOBACZ Michał | 5049 | RKS HUWDU | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:03 | ||
238 | JEZIORSKI Marcin | 4738 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:09 | |||
239 | LANGIEWICZ Łukasz | 4165 | RAWLPLUG 100 | Elite Masters Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:48:10 | ||
240 | WACHTA Sylwia | 5153 | UNIT37 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:48:12 | ||
241 | DUDEK Jakub | 4142 | OCR TEAM BYDLAKI | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:48:13 | ||
242 | LANNOY Igor | 4906 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:48:14 | |||
243 | TUREK Adam | 4692 | 3 klopsiki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:15 | ||
244 | WĘCLEWSKI Wojciech | 4538 | Kernel panic | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:17 | ||
245 | BOGOBOWICZ Marek | 4536 | Kernel panic | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:18 | ||
246 | BŁASZCZYK Paweł | 4691 | 3 klopsiki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:18 | ||
247 | ZARĘBA Adam | 4847 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:48:21 | |||
248 | CYMERYS Michał | 5061 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:23 | |||
249 | CZYKIETA Paweł | 4889 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:48:24 | |||
250 | JANOWSKI Kasper | 5074 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:25 | |||
251 | BOREJSZO Witold | 4645 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:48:26 | |||
252 | PAKUŁA Bartosz | 4227 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:48:30 | ||
253 | KRAWCZAK Emil | 4161 | PWPW S.A. | Open Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:48:32 | ||
254 | KUREK Marcin | 5508 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:48:32 | |||
255 | MARCZYŃSKI Jacek | 4050 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:48:32 | ||
256 | MUSZAŁ Marcin | 4911 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:34 | |||
257 | FILIPIAK Waldemar | 4893 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:48:42 | |||
258 | WITKOWSKI Dariusz | 4149 | OUTDOOR TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:48:42 | ||
259 | WŁODARCZYK Jan | 4132 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:48:43 | ||
260 | KOCIK Janusz | 4457 | CrossTeam Szczecinek | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:48:48 | ||
261 | HERÓD Rafał | 4143 | OCR TEAM BYDLAKI | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:48:49 | ||
262 | BANDURSKI Michał | 4483 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:48:49 | |||
263 | CEBULLA Mateusz | 5464 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:48:49 | ||
264 | GOŁĘBIOWSKI Tomasz | 4365 | EXTREME WARRIOR FAMILY | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:48:54 | ||
265 | RZEWNICKI Marek | 4622 | Melvit team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:49:10 | ||
266 | KARSKI Tomasz | 4872 | Dzikie Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:18 | ||
267 | BARCIKOWSKI Jarosław | 4820 | Wedel Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:49:19 | ||
267 | BARCIKOWSKI Daniel | 4822 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:49:21 | |||
269 | WEJNER-POLASIK Ewelina | 4461 | CrossTeam Szczecinek | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:49:24 | ||
270 | PACEK Wojciech | 4506 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:49:25 | |||
271 | GÓRSKA Paulina | 4623 | Modrzyca Hunters | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:49:26 | ||
272 | M Sławek Slawek | 4626 | Modrzyca Hunters | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:49:26 | ||
273 | ROJEWSKI Piotr | 4102 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:49:27 | |||
274 | CAREWICZ Marek | 4078 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:49:28 | |||
275 | GAJOWNIK Przemysław | 4243 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:49:29 | |||
276 | CZERWIŃSKI Roman | 4164 | RAWLPLUG 100 | Elite Masters Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:49:31 | ||
277 | HRYCIUK Przemysław | 5478 | MaczugaHerculesaTeam | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:49:37 | ||
278 | KOCHANEK Paweł | 4133 | Kontener Formy | Open Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:49:40 | ||
279 | RYBACKI Błażej | 4305 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:49:42 | ||
280 | KOŁOSOWSKI Piotr | 4070 | Precon Polska | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:49:43 | ||
281 | WRÓBLEWSKI Tomasz | 4360 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:49:44 | |||
282 | SZYBOWSKI Adam | 4319 | TARCHOTERROR | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:49:45 | ||
283 | FILIP Jerzy | 4336 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:49:47 | |||
284 | KONICKI Michał | 5334 | Gang Maga | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:49:50 | ||
285 | KUCHAREK Katarzyna | 5335 | Gang Maga | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:49:50 | ||
286 | CYMIŃSKI Łukasz | 4318 | TARCHOTERROR | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:49:52 | ||
287 | LIMANOWSKA Olga | 4183 | Obstacle Center Team | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:49:52 | ||
288 | ROSA Jolanta | 4195 | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:49:53 | |||
289 | KALBRON Aleksander | 4340 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:49:53 | |||
290 | GRYSZKIEWICZ Sławomir | 5042 | Madman's | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:49:57 | ||
291 | KWIATKOWSKI Jacek | 4342 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:49:58 | |||
292 | SZYMAŃSKI Tomasz | 5043 | Madman's | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:49:58 | ||
293 | IWANIEC Dariusz | 4937 | Biegolas Koszalin | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:00 | ||
294 | LUTEREK Michał | 5632 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:50:00 | |||
295 | KUŁAKOWSKI Dawid | 4938 | Biegolas Koszalin | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:02 | ||
296 | GABRYŚ Łukasz | 4945 | FitPark Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:03 | ||
297 | MICERSKI Tomasz | 4940 | Biegolas Koszalin | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:04 | ||
298 | ANUSZCZYK Mariusz | 4075 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:50:04 | |||
299 | WITKOWSKI Paweł | 4108 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:50:05 | |||
300 | ZIELIŃSKI Adrian | 4443 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:07 | |||
301 | GORSIAK Jacek | 4402 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:09 | |||
302 | JANISZEWSKI Michał | 5364 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:50:11 | |||
303 | LEWANDOWSKI Grzegorz | 4344 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:50:12 | |||
304 | WRONOWSKI Grzegorz | 4441 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:12 | |||
305 | JABLONKA Radoslaw | 4616 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:50:19 | ||
306 | BARANOWSKI Łukasz | 4643 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:50:19 | |||
307 | ZIELIŃSKI Michał | 4109 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:50:22 | |||
308 | GÓRSKI Tomasz | 4624 | Modrzyca Hunters | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:50:25 | ||
309 | KACPRZAK Beata | 4625 | Modrzyca Hunters | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:50:26 | ||
310 | BRZÓZKA Wojciech | 5058 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:34 | |||
311 | KOSIŃSKI Damian | 5080 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:36 | |||
312 | ŻOŁĄDEK Paweł | 4690 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:50:37 | |||
313 | DRĄŻKIEWICZ Krzysztof | 4831 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:50:40 | |||
314 | POLIŃSKI Robert | 4426 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:41 | |||
315 | MRZYGŁODZKI Grzegorz | 4573 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:50:42 | |||
316 | FRIDRICH Marcin | 4401 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:42 | |||
317 | URBAŃSKA Paulina | 4438 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:43 | |||
318 | KUPREWICZ Grzegorz | 4666 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:50:43 | |||
319 | SAWICZ-ŁUŃSKA Emilia | 4193 | WOLF TEAM | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:50:45 | ||
320 | WAWRZYNIAK Sławomir | 4932 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:50:46 | |||
321 | TOMCZYK Andrzej | 4930 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:50:47 | |||
322 | KAMIŃSKI Artur | 5161 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:49 | |||
323 | LESIŃSKI Łukasz | 5559 | Kapibara team trzymaj z nim | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:50:50 | ||
324 | BUJANOWSKI Michał | 4944 | Eku Elita | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:51 | ||
325 | MIESZCZANIN Adrian | 5169 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:50:53 | |||
326 | CZAJKOWSKI Tomasz | 5557 | Kapibara team trzymaj z nim | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:50:54 | ||
327 | GŁADYSZ Marcin | 4233 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:50:55 | ||
328 | 5660 | 00:00:00 | 00:50:55 | ||||||
329 | ROBEŁEK Kamil | 4943 | Dragsquad | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:56 | ||
330 | STAWSKI Lukasz | 5528 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:50:56 | |||
331 | JUFFER Robert | 4246 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:50:57 | |||
332 | PILAT Jakub | 4942 | Dragsquad | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:57 | ||
333 | PIETROŃ Łukasz | 5255 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:50:59 | |||
334 | KOCHANEK Agata | 4180 | Kontener Formy | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:51:02 | ||
335 | MŁYŃSKI Mariusz | 5015 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:03 | |||
336 | KURAN Halina | 4192 | WATAHA | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:51:05 | ||
337 | HAWEL Rafał | 4403 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:51:05 | |||
338 | WIECZOREK Krzysztof | 5325 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:51:06 | |||
339 | OLAS Piotr | 4579 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:51:06 | |||
340 | WYBRANIEC Mateusz | 4320 | Team Dziki | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:51:18 | ||
341 | ŁUŃSKI Maciej | 4173 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:51:20 | ||
342 | PIETRUCZUK Michał | 4581 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:51:20 | |||
343 | ORCZYK Kamil | 5423 | Uśmiech Kombajnisty | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:51:29 | ||
344 | GULBIŃSKI Marcin | 4493 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:51:38 | |||
345 | MYŚLIWIEC Piotrek | 5170 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:51:38 | |||
346 | KUDRZYCKI Karol | 5166 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:51:38 | |||
347 | ZBIEĆ Marek | 4481 | PWPW S.A. | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:51:39 | ||
348 | MATEUSZ Bajer | 4501 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:51:39 | |||
349 | KARPIŃSKA Karolina | 5603 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | 00:51:41 | |||
350 | SOKOŁOWSKI Michał | 5625 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:51:41 | |||
351 | PIEKAREK Michał | 4917 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:41 | |||
352 | ILCZUK Michał | 5570 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:51:44 | ||
353 | SZWAJKOWSKI Paweł | 5584 | Sąsiedzi z Dywizjonu | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:51:44 | ||
354 | ŁASKI Mikołaj | 4465 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:51:46 | ||
355 | JANUS Grzegorz | 5207 | Kołobrzeskie Moździerze | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:51:47 | ||
356 | SZCZYGIEŁ Łukasz | 5322 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:51:48 | |||
357 | ŁĘPICKI Mateusz | 4017 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:51:48 | ||
358 | GARCZYŃSKI Radosław | 4151 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:51:49 | ||
359 | WŁODEK Krzysztof | 4543 | Pędzące Kombinerki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:51:49 | ||
360 | GOŁĘBIEWSKI Patryk | 4490 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:51:52 | |||
361 | WIŚNIEWSKI Rafał | 4513 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:51:52 | |||
362 | SOBKIEWICZ Michał | 4057 | Enax Run4Fun | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:51:53 | ||
363 | TOKARSKI Mariusz | 4542 | Pędzące Kombinerki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:51:54 | ||
364 | IMBIORSKI Dawid | 4900 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:54 | |||
365 | DZIURDA Adam | 4150 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:51:55 | ||
366 | CHUSTECKI Michał | 4081 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:51:55 | |||
367 | CICHOŃSKI Remigiusz | 5477 | MaczugaHerculesaTeam | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:51:57 | ||
368 | SEKUŁA Wojciech | 5524 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:51:57 | |||
369 | SIEMBIDA Tomasz | 4061 | LIPNI BIEGACZE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:51:58 | ||
370 | PAJĄK Tomasz | 4916 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:00 | |||
371 | POMIANEK Michał | 4919 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:00 | |||
372 | CZECHOWSKI Konrad | 4059 | HARDCORY | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:52:03 | ||
373 | CZAPLICKI Kamil | 4815 | QuattroCippa | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:52:06 | ||
374 | PALUSZEWSKI Piotr | 4347 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:52:06 | |||
375 | MARCINIAK Michał | 4345 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:52:07 | |||
376 | PRZYBYŁOWSKI Piotr | 4816 | QuattroCippa | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:52:07 | ||
377 | JĘDRZEJEWSKI Marcin | 5235 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:52:09 | |||
378 | MYŚLIŃSKI Konrad | 4672 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:52:09 | |||
379 | GĄSECKI Bartosz | 5230 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:52:09 | |||
380 | KISIOŁEK Jarosław | 4661 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:52:11 | |||
381 | ŻUCHNIEWICZ Sebastian | 5269 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:52:11 | |||
382 | PAŚKO Daniel | 4959 | NaKatsu | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:12 | ||
383 | KRUPA Kamil | 4219 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:15 | ||
384 | PAWLAK Paweł | 4960 | NaKatsu | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:16 | ||
385 | STUDENECKI Adrian | 4961 | NaKatsu | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:16 | ||
386 | ROSA Wojciech | 4265 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:17 | |||
387 | SOKALSKA Agnieszka | 5320 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:52:21 | |||
388 | DUDEK Mateusz | 5295 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:52:21 | |||
389 | BOGDANIUK Maciej | 5291 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:52:23 | |||
390 | SAWICKI Adrian | 4925 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:52:26 | |||
391 | WOLAŃSKI Michał | 4278 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:27 | |||
392 | ZWIERZYNSKI Marek | 4110 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:52:28 | |||
393 | SOSNOWSKI Tomasz | 4062 | Luxbryle | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:52:30 | ||
394 | KWIATKOWSKI Paweł | 4835 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:52:33 | |||
395 | BIEŃKOWSKI Tomasz | 4644 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:52:37 | |||
396 | STERNAL Eliza | 4843 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:52:37 | |||
397 | SEKURA Adrian | 4585 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:52:37 | |||
398 | 5677 | 00:00:00 | 00:52:40 | ||||||
399 | 5664 | 00:00:00 | 00:52:41 | ||||||
400 | SKÓRA Dawid | 4528 | FairPlayPlus | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:52:45 | ||
401 | KRZEMIENIEWSKI Mateusz | 4527 | FairPlayPlus | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:52:48 | ||
402 | KOWALCZYK Piotr | 5082 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:52:51 | |||
403 | SZYMANOWSKI Piotr | 4929 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:52:52 | |||
404 | SARZAŁA Tomasz | 4268 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:57 | |||
405 | HOMAN Grzegorz | 4736 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:57 | |||
406 | CZAPLICKI Piotr | 4486 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:52:58 | |||
407 | RYCHLAK Krzysztof | 5258 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:52:59 | |||
408 | MANGONI Francesco | 4569 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:53:02 | |||
409 | PIETROSZEK Agata | 4698 | Ex Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:04 | ||
410 | KAŁUŻA Wojciech | 4498 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:53:04 | |||
411 | KISIELEWSKA Daria | 4740 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:05 | |||
412 | MAJCZYNA Marcin | 4836 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:07 | |||
413 | SZAFRAN Jakub | 4159 | Psychiatryk Kopernika | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:53:09 | ||
414 | WÓJCIK Rafał | 4160 | Psychiatryk Kopernika | Open Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:53:09 | ||
415 | MAJEWSKI Damian | 4157 | Psychiatryk Kopernika | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:53:10 | ||
416 | KRASNITSKAJA Yaroslava | 4834 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:10 | |||
417 | 5673 | 00:00:00 | 00:53:10 | ||||||
418 | CACKO Mariusz | 5594 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:53:10 | |||
419 | GODLEWSKI Przemyslaw | 5600 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:53:11 | |||
420 | MĘDELEWSKI Paweł | 4158 | Psychiatryk Kopernika | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:53:12 | ||
421 | MICHALAK Paweł | 4837 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:12 | |||
422 | OSZCZEPALSKI Krzysztof | 4915 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:12 | |||
423 | CARUK Bartłomiej | 5293 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:53:14 | |||
424 | GOFFIN Anneleen | 4198 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:53:15 | |||
425 | SASINOWSKI Krzysztof | 4205 | BRYGIERY OCR | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:16 | ||
426 | KŁODARSKI Adam | 4565 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:53:20 | |||
427 | LISIECKI Rajmund | 4112 | BIEGOWE NYGUSY | Elite Masters Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:53:21 | ||
428 | UŁANOWICZ Przemysław | 5397 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:53:21 | |||
429 | JURA Paweł | 5640 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:53:22 | |||
430 | SZYMAŃSKI Marcin | 4460 | CrossTeam Szczecinek | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:53:23 | ||
431 | GAWRON Eryk | 5452 | BYKOWNIA DZ | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:53:23 | ||
432 | ŁAPIŃSKI Paweł | 5641 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:53:24 | |||
433 | JĘDRULAK Hubert | 4089 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:53:32 | |||
434 | GĘCA Marcin | 4074 | ŚwinioDziki | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:53:34 | ||
435 | SIMON Adam | 4104 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:53:36 | |||
436 | HOŁOWACZ Kamil | 4450 | Cross Team Szczecinek | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:53:36 | ||
437 | BŁASIŃSKI Łukasz | 4531 | HARDCORY | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:53:39 | ||
438 | STANISZEWSKI Jakub | 5443 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:53:40 | |||
439 | GOGOLA Agnieszka | 5148 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:53:40 | ||
440 | RÓŻALSKI Łukasz | 5441 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:53:41 | |||
441 | MARCHEWKA Paweł | 4532 | HARDCORY | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:53:45 | ||
442 | GNIADEK Mateusz | 4557 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:53:46 | |||
443 | PRZYBYŁO Mateusz | 5573 | Przybyłki | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:53:48 | ||
444 | BARAŃSKI Marcin | 4530 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:53:48 | ||
445 | BARAŃSKI Łukasz | 4529 | HARDCORY | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:53:50 | ||
446 | POPCZYŃSKI Krystian | 4533 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:53:50 | ||
447 | STAŚKIEWICZ Bartłomiej | 4271 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:52 | |||
448 | TUPACZEWSKI Piotr | 4141 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:53:53 | ||
449 | BIAŁEK Łukasz | 4550 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:53:53 | |||
450 | ZBRZEZNIAK Sylwester | 4604 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:53:54 | |||
451 | BIAŁEK Mateusz | 4551 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:53:56 | |||
452 | PREWYSZ-KWINTO Mateusz | 4140 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:53:59 | ||
453 | LIPIEC Paweł | 4743 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:54:03 | |||
454 | ŻEBROWSKI Daniel | 4878 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:54:04 | ||
455 | ORCZYK Dawid | 5422 | Uśmiech Kombajnisty | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:54:06 | ||
456 | GICZAN Mariusz | 5184 | CARDIO Heroes | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:07 | ||
457 | IWANOWICZ Mirosław | 5186 | CARDIO Heroes | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:07 | ||
458 | IWANOWICZ Jarosław | 5185 | CARDIO Heroes | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:08 | ||
459 | ŻYCKI Hubert | 4534 | HARDCORY | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:54:09 | ||
460 | ZIEMEK Kamil | 5226 | Victoria Ostrołęka | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:13 | ||
461 | DUBAJ Tomasz | 5223 | Victoria Ostrołęka | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:15 | ||
462 | WITKOWSKI Marek | 5331 | Biegowe Dziki OCR | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:54:15 | ||
463 | SZCZOTKA Bartosz | 5225 | Victoria Ostrołęka | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:16 | ||
464 | PASTUSZKA Jakub | 4015 | forBET Runners | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:54:17 | ||
465 | SUJATA Tomek | 5224 | Victoria Ostrołęka | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:17 | ||
466 | LESIŃSKI Bartek | 5558 | Kapibara team trzymaj z nim | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:54:17 | ||
467 | STEFAN Grzegorz | 4694 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:54:25 | ||
468 | FALKOWSKI Łukasz | 4370 | NNJL | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:54:27 | ||
469 | KRZYŚPIAK Jakub | 4778 | BRZUCHOLE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:54:27 | ||
470 | KRZYŚPIAK Michał | 4779 | BRZUCHOLE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:54:27 | ||
471 | JÓZEFOWSKI Robert | 4777 | BRZUCHOLE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:54:29 | ||
472 | ANDRJANIK Iwona | 4182 | Obstacle Center Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:54:31 | ||
473 | TRACZ Jarosław | 4809 | Młode wilki byd. | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:54:31 | ||
474 | DĄBROWSKI Kamil | 5062 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:33 | |||
475 | ROSZAK Bartłomiej | 4807 | Młode wilki byd. | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:54:33 | ||
476 | WYSOCKI Paweł | 4516 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:54:36 | |||
477 | FELINIAK Daniel | 4806 | Młode wilki byd. | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:54:38 | ||
478 | CHODKIEWICZ Adam | 4805 | Młode wilki byd. | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:54:38 | ||
479 | BAGDZIŃSKI Daniel | 5053 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:39 | |||
480 | POHLAND Paweł | 5100 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:40 | |||
481 | WOJTAŚ Bartłomiej | 4121 | EXTREME WARRIOR FAMILY | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:54:43 | ||
482 | SIWIAK Łukasz | 4808 | Młode wilki byd. | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:54:43 | ||
483 | WARLIKOWSKI Łukasz | 4810 | Młode wilki byd. | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:54:44 | ||
484 | PAWLAK Mateusz | 5519 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:54:47 | |||
485 | NIERYCHLEWSKI Adam | 5513 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:54:48 | |||
486 | TUDELA Piotr | 5530 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:54:50 | |||
487 | MACHNIO Beniamin | 5459 | DZIKIsquad | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:54:54 | ||
488 | WOJCIECHOWSKI Maciej | 5041 | Kumple Błażeja | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:55 | ||
489 | WEICHERT Jakub | 5040 | Kumple Błażeja | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:56 | ||
490 | KULINKOWSKI Rafal | 5562 | Kulinkowski Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:54:56 | ||
491 | REK Patryk | 5101 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:56 | |||
492 | KULINKOWSKI Piotr | 5561 | Kulinkowski Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:54:57 | ||
493 | ŁANKIEWICZ Artur | 5563 | Kulinkowski Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:54:57 | ||
494 | SIDORCZUK Marcin | 4482 | StepStone Runners | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:55:00 | ||
495 | SIDORCZUK Krzysztof | 4510 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:55:00 | |||
496 | SZULC Piotr | 4695 | Deloitte Adventure Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:55:02 | ||
497 | KUKIEŁKA Jarosław | 5305 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:55:02 | |||
498 | DOMANIAK Michał | 4334 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:55:02 | |||
499 | SKROBOL Wojtek | 5319 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:55:02 | |||
500 | DOMANIAK Marcin | 4333 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:55:03 | |||
501 | STEFAŃSKI Mikołaj | 4842 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:55:04 | |||
502 | ŁANOCHA Michał | 4049 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:55:04 | ||
503 | MAJEWSKA Dorota | 4939 | Biegolas Koszalin | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:55:08 | ||
504 | IGNACIUK Jakub | 4462 | Gibkie małpy | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:55:15 | ||
505 | KUSZKA Mikołaj | 4463 | Gibkie małpy | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:55:15 | ||
506 | SŁODKOWSKI Marek | 4125 | HARDCORY | Open Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:55:18 | ||
507 | SZYDŁO Michał | 4437 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:55:19 | |||
508 | SZCZUDŁO Andrzej | 4433 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:55:19 | |||
509 | LENKOWSKI Mariusz | 4568 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:22 | |||
510 | MUSZYŃSKI Karol | 4576 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:23 | |||
511 | ŁĄTKA Robert | 5149 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:55:23 | ||
512 | BURZAWA Mateusz | 4048 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:55:23 | ||
513 | TARTANUS Andrzej | 4372 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:55:24 | ||
514 | DYTRYCH Artur | 4399 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:55:25 | |||
515 | MUSZYŃSKI Kamil | 4575 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:25 | |||
516 | ŁUSZCZYNA Robert | 4255 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:26 | |||
517 | LECHMAN Bozena | 4459 | CrossTeam Szczecinek | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:55:27 | ||
518 | JANKOWSKA Monika | 4456 | CrossTeam Szczecinek | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:55:28 | ||
519 | BESSER Tomasz | 4718 | Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:55:34 | ||
520 | WRZOSEK Michał | 5268 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:55:34 | |||
521 | WIGLUSZ Grzegorz | 4440 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:55:35 | |||
522 | RYDZ Marcin | 4428 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:55:35 | |||
523 | CHOJNACKI Michał | 4719 | Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:55:36 | ||
524 | SALMANOWICZ Krzysztof | 4720 | Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:55:38 | ||
525 | KASIURAK Andrzej | 4739 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:55:39 | |||
526 | KOPACZYK Maciej | 4741 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:55:40 | |||
527 | WIECHETEK Jarosław | 5398 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:55:43 | |||
528 | PIECZYKOLAN Norbert | 4757 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:55:43 | |||
529 | JACZEWSKI Piotr | 5158 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:55:47 | |||
530 | PYTLEWICZ Marcin | 5174 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:55:48 | |||
531 | ZAWADZKI Piotr | 5534 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:55:49 | |||
532 | ZAWADZKA Monika | 5467 | Kontener Formy | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:55:49 | ||
533 | SCHMIDTKE Karol | 4367 | EXTREME WAYS | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:55:54 | ||
534 | KOSIŃSKI Tomasz | 4295 | EXTREME WAYS | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:55:55 | ||
535 | MAZGAJSKI Jarosław | 4503 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:55:55 | |||
536 | FIEJKA Remigiusz | 4366 | EXTREME WAYS | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:55:56 | ||
537 | KOŚCIELNY Jacek | 4408 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:00 | |||
538 | STACHURSKI Bartosz | 4429 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:01 | |||
539 | KACZMAREK Arkadiusz | 5236 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:56:07 | |||
540 | TARNOWSKI Adrian | 5571 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:56:10 | ||
541 | CHMIELECKI Tomasz | 5211 | LOTAMS Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:56:12 | ||
542 | TUZ Gabriela | 4628 | Modrzyca Hunters | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:56:13 | ||
543 | KIJAK Damian | 5604 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:56:14 | |||
544 | TUZ Bartosz | 4627 | Modrzyca Hunters | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:56:15 | ||
545 | BĄK Martyna | 4992 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:56:29 | |||
546 | REKS Grzegorz | 5020 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:56:32 | |||
547 | ADAMECZEK Paweł | 4801 | KickBOX | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:56:35 | ||
548 | BIAŁAS Florian | 4803 | KickBOX | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:56:35 | ||
549 | BALAK Szymon | 4802 | KickBOX | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:56:36 | ||
550 | MIERZICKI Marcel | 4153 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:56:38 | ||
551 | KARCZEWSKI Cezary | 4804 | KickBOX | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:56:38 | ||
552 | DYOLOG Sergiy | 4729 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:56:39 | |||
553 | MICHALAK Artur | 4069 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:56:40 | ||
554 | KAWĘCKI Artur | 4067 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:56:41 | ||
555 | KUŚNIERSKI Andrzej | 4862 | Crosstrening Racibórz | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:42 | ||
556 | POLUS Piotr Peter | 4154 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 00:56:49 | ||
557 | JĘDRA Mateusz | 5365 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:56:51 | |||
558 | LORENZ Patryk | 5373 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:56:52 | |||
559 | BIENIEK Kacper | 4484 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:56:55 | |||
560 | BIENIEK Michał | 4485 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:56:55 | |||
561 | GURGUL Mateusz | 4494 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:56:55 | |||
562 | DAWIDZIUK Bartosz | 5229 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:56:57 | |||
563 | KACZKOWSKI Maciej | 4312 | Shardik Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:56:57 | ||
564 | SOBOLEWSKI Robert | 5108 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:59 | |||
565 | KAFARSKI Robert | 4981 | VIGO System | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:57:04 | ||
566 | PRZYBYŁ Joanna | 4353 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:57:05 | |||
567 | KACZOREK Robert | 4325 | wataha dzików | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:57:06 | ||
568 | STANULA Fabian | 4430 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:57:06 | |||
569 | KOMOROWSKI Łukasz | 4068 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:57:06 | ||
570 | BEDNARCZYK Kamila | 5055 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:07 | |||
571 | STANULA Karol | 4431 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:57:09 | |||
572 | WARZYBOK Piotr | 4989 | VIGO System | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:57:09 | ||
573 | MYRLAK Maciej | 5378 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:57:09 | |||
574 | LINKIEWICZ Patryk | 5050 | Rycerze NI | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:57:10 | ||
575 | FLAK Rafal | 4979 | VIGO System | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:57:11 | ||
576 | SZLACHTA-MYRLAK Maria | 5392 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:57:11 | |||
577 | NOWOSIELSKI Dariusz | 4419 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:57:13 | |||
578 | PIOTROWSKI Adam | 4986 | VIGO System | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:57:13 | ||
579 | MIELCARZ Marcin | 4571 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:57:14 | |||
580 | GĄSZCZ Krzysztof | 4649 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:57:15 | |||
581 | PIOTROWSKI Dariusz | 4676 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:57:15 | |||
582 | STANEK Jakub | 5527 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:57:15 | |||
583 | KIEŚ Damian | 4659 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:57:15 | |||
584 | PŁOCHOCKI Konrad | 5098 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:16 | |||
585 | GĘBARA Łukasz | 4630 | OCR TEAM DĘBICA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:57:16 | ||
586 | KIEŚ Mateusz | 4660 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:57:16 | |||
587 | SZYMCZAK Paweł | 4988 | VIGO System | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:57:17 | ||
588 | KUBISZYN Łukasz | 4983 | VIGO System | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:57:18 | ||
589 | PAŁUSKA Piotr | 5097 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:21 | |||
590 | JANECKI Krystian | 5073 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:21 | |||
591 | MRÓZ Sebastian | 5091 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:22 | |||
592 | HUBERT Artur | 5431 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:57:29 | |||
593 | MILLER Robert | 4747 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:57:32 | |||
594 | STANIASZEK Michał | 5442 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:57:34 | |||
595 | JANKE Paweł | 4656 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:57:34 | |||
596 | WĄTOR Piotr | 4931 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:57:35 | |||
597 | MROŻEK Michał | 5436 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:57:35 | |||
598 | SZYMCZYK Mateusz | 4685 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:57:36 | |||
599 | ZABORSKI Damian | 5450 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:57:36 | |||
600 | OLZACKI Piotr | 4675 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:57:38 | |||
601 | STĘPIEŃ Karol | 4683 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:57:38 | |||
602 | LISICKI Marcin | 4071 | Projektujemy Szczęście | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:57:41 | ||
603 | DOMOŃ Piotr | 5358 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:57:41 | |||
604 | ERWIŃSKI Tomasz | 5360 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:57:42 | |||
605 | RUTKA Michał | 5389 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:57:42 | |||
606 | CHILCZUK Piotr | 4395 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:57:43 | |||
607 | CIURA Jakub | 5428 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:57:43 | |||
608 | CIURA Robert | 5429 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:57:43 | |||
609 | MIODUNKA Tomasz | 5377 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:57:44 | |||
610 | PODKAŃSKI Jacek | 5099 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:49 | |||
611 | GORZYŃSKA Agata | 5069 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:53 | |||
612 | ŻUREK Sławomir | 5635 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:57:53 | |||
613 | ZIÓŁKOWSKI Maciej | 4800 | Kanarki ze szparki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:57:54 | ||
614 | BIENIEK Maciej | 5636 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:57:54 | |||
615 | GÓRNISIEWICZ Michał | 4799 | Kanarki ze szparki | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:57:55 | ||
616 | OSTRZENIEWSKI Michał | 4755 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:57:59 | |||
617 | ZARZYCKI Tobiasz | 5227 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:02 | ||
618 | DOGOŃSKI Adam | 4487 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:58:04 | |||
619 | OCHNIK Tomasz | 4505 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:58:05 | |||
620 | WITKOWSKA Anna | 4197 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:58:11 | |||
621 | MEDYŃSKI Maciej | 4202 | Alkoholowe Świry | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:14 | ||
622 | DĄBEK Marcin | 4647 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:16 | |||
623 | SZOPA Beniamin | 4058 | FURIA Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:58:17 | ||
624 | KOWALSKI Kamil | 4201 | Alkoholowe Świry | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:18 | ||
625 | KOZŁOWSKI Marcin | 4297 | Green Goblins Warszawa | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:58:21 | ||
626 | TROCHONOWICZ Ela | 4299 | Green Goblins Warszawa | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:58:21 | ||
627 | CZYŻEWSKI Dominik | 4890 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:21 | |||
628 | PIĘTKA Michał | 4918 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:21 | |||
629 | MIZERA Damian | 5090 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:58:26 | |||
630 | BORYCHOWSKI Mirosław | 5057 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:58:27 | |||
631 | SĄCZAWA Filip | 4681 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:27 | |||
632 | PAWLIKOWSKA Zuzanna | 4191 | Warriors Łódź | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:58:28 | ||
633 | STEFANIAK Katarzyna | 4196 | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:58:31 | |||
634 | ŁĄCZYKOWSKI Sylwester | 4905 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:58:33 | |||
635 | GENDERA Dawid | 4650 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:58:34 | |||
636 | MIELNICKI Krystian | 4908 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:58:35 | |||
637 | MALARCZYK Maciej | 5045 | MilfHunters | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:58:37 | ||
638 | TURZYŃSKI Maciek | 5047 | MilfHunters | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:58:38 | ||
639 | STAŃCZYK Aleksandra | 4712 | Lwica i Lwy | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:58:41 | ||
640 | MISZTELA Marcin | 4711 | Lwica i Lwy | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:58:42 | ||
641 | GUSZCZA Łukasz | 4735 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:58:44 | |||
642 | KOPERNIK Paweł | 5506 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:58:47 | |||
643 | BIEŃKO Damian | 5135 | PodwójnyGaz | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:58:51 | ||
644 | AMBROŻY Łukasz | 5044 | MilfHunters | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:58:51 | ||
645 | NURKIEWICZ Szymon | 5046 | MilfHunters | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:58:51 | ||
646 | CICHECKI Łukasz | 5595 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:58:57 | |||
647 | ROSŁANIEC Piotr | 5623 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:58:58 | |||
648 | MĘTRAK Rafał | 5615 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:58:58 | |||
649 | DUCH Paweł | 4398 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:58:59 | |||
650 | ANTONIEWICZ Agnieszka | 4392 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:58:59 | |||
651 | TAPEREK Mariusz | 4700 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:58:59 | ||
652 | TAPEREK Marta | 4701 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:58:59 | ||
653 | SZYBIAK Paweł | 4717 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:59:01 | ||
654 | PECIAK Kamil | 4423 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:59:21 | |||
655 | WORONA Wojciech | 4600 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:59:28 | |||
656 | ŚLIFIŃSKI Patryk | 4849 | 3P | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:59:28 | ||
657 | KOWALKOWSKI Tomasz | 4544 | Przebieżka team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:59:30 | ||
658 | KARBOWIAK Przemysław | 4848 | 3P | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:59:30 | ||
659 | MACIĄG Krzysztof | 4669 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:59:31 | |||
660 | MAŁOLEPSZY Szymon | 5339 | Homokomando | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:59:31 | ||
661 | PUŁKOŚNIK Emilia | 5257 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:59:32 | |||
662 | SZCZOTKA Adrian | 5262 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:59:33 | |||
663 | BŁĘDOWSKI Michał | 4776 | Błędowscy Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:59:34 | ||
664 | SAWICKI Kacper | 5642 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:59:34 | |||
665 | OWSIANY Robert | 5617 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:59:34 | |||
666 | MAKUSIEWICZ Mariusz | 4545 | Przebieżka team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:59:35 | ||
667 | BŁĘDOWSKI Artur | 4775 | Błędowscy Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:59:35 | ||
668 | KRÓLAK Kasia | 5245 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:59:35 | |||
669 | JĘDRZEJEK Krzysztof | 5503 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:59:35 | |||
670 | SACHAJKO Sławek | 5175 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:59:36 | |||
671 | LEWANDOWSKI Linus | 5338 | Homokomando | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:59:36 | ||
672 | STASZYŃSKI Tomasz | 4588 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:59:37 | |||
673 | TOMASZEWSKI Marcin | 5340 | Homokomando | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:59:37 | ||
674 | CHOJNACKI Rafał | 5039 | Im Gorzej Tym Lepiej (IGTL) | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:59:39 | ||
675 | PŁOCHEĆ Jakub | 4839 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:59:39 | |||
676 | PAŁKA Wojciech | 4464 | Gibkie małpy | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:59:40 | ||
677 | URBAŃSKI Mikołaj | 5649 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:59:40 | |||
678 | BOLC Patryk | 5479 | Melvit team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:59:47 | ||
679 | MIERZEJEWSKI Adam | 5480 | Melvit team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:59:49 | ||
680 | KOWALSKI Mateusz | 5193 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:59:49 | ||
681 | PŁOCHEĆ Michał | 4840 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:59:50 | |||
682 | TUREK Arletta | 5113 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:59:50 | |||
683 | WINEK Piotr | 5533 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:59:51 | |||
684 | WOŹNIAK Marcin | 5267 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:59:53 | |||
685 | OSOWSKI Rafał | 4222 | NAPRZÓD MŁOCINY | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:00:03 | ||
686 | CZEKALA Tomasz | 4282 | Bielany Run&Die | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:00:03 | ||
687 | ŁASKAWSKI Michał | 4203 | Befit24team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:00:05 | ||
688 | GOWOREK Przemysław | 4897 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:00:09 | |||
689 | ADASIEWICZ Julia | 5031 | GOLDEN5 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:00:09 | ||
690 | KONDRACKA Monika | 5034 | GOLDEN5 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:00:10 | ||
691 | OWCZAREK Adam | 4375 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:11 | ||
692 | PYTLARZ Kamil | 5619 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:00:12 | |||
693 | BORUC Tomasz | 4818 | Speedsters | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:00:12 | ||
694 | KACZOR Emil | 4211 | Ex Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:00:12 | ||
695 | ADAMCZYK Zuzanna | 4821 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:00:13 | |||
696 | KMITA Jakub | 5605 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:00:13 | |||
697 | KOMOŃ Kamil | 4833 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:00:13 | |||
698 | KRÓLICKI Konrad | 4230 | STG WARSZAWA | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:00:14 | ||
699 | KOMOŃ Rafał | 4819 | Speedsters | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:00:15 | ||
700 | SAMOCIUK Karolina | 4231 | STG WARSZAWA | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:00:16 | ||
701 | PRZEPIÓRA Jacek | 4856 | Atomowe krasnale | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:00:17 | ||
702 | GRELEWICZ Jakub | 4881 | SZYBKIE PCHORKI | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:00:17 | ||
703 | KACZMAREK Maciej | 4882 | SZYBKIE PCHORKI | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:00:17 | ||
704 | MOSTOWSKI Radosław | 4171 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 01:00:18 | ||
705 | KITALA Radosław | 4155 | Psychiatryk Kopernika | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 01:00:19 | ||
706 | BIELECKI Jakub | 4237 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:00:19 | |||
707 | ŁUKASIK Tomasz | 4156 | Psychiatryk Kopernika | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 01:00:20 | ||
708 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 4172 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 01:00:21 | ||
709 | ORYSIAK Jacek | 4753 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:00:21 | |||
710 | DOPIERAŁA Mikołaj | 5220 | Trzynastka | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:00:21 | ||
711 | GROMEK Ryszard | 5221 | Trzynastka | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:00:21 | ||
712 | ORYSIAK Mateusz | 4754 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:00:22 | |||
713 | OZIMSKI Andrzej | 5222 | Trzynastka | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:00:24 | ||
714 | ŚWIERCZYNSKI Mariusz | 5445 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:00:25 | |||
715 | JANKOWSKI Przemysław | 4284 | Bielany Run&Die | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:00:27 | ||
716 | PATYK Wiktor | 5254 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:00:27 | |||
717 | SKRZYPEK Krzysztof | 5526 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:00:28 | |||
718 | OWCZAREK Oskar | 5129 | LUX TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:00:29 | ||
719 | MAZGAJ Mateusz | 5128 | LUX TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:00:30 | ||
720 | KRAJEWSKI Norbert | 5127 | LUX TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:00:33 | ||
721 | KOWALSKI Dawid | 5126 | LUX TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:00:34 | ||
722 | OŁDAK Sebastian | 5035 | HYPERFORM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:00:35 | ||
723 | CICHECKI Emil | 5495 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:00:36 | |||
724 | GÓRKA Mateusz | 5497 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:00:36 | |||
725 | LIBERADZKI Marcin | 5631 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:00:37 | |||
726 | BŁASIŃSKI Piotr | 4077 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:00:38 | |||
727 | ZAWADZKI Marcin | 5329 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:00:39 | |||
728 | ROBAK Sylwester | 5102 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:00:39 | |||
729 | MILER Paulina | 4572 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:00:40 | |||
730 | LITMAN Paweł | 5306 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:00:40 | |||
731 | BEDNAREK Michał | 4119 | Droga Do Ultra | Open Masters Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 01:00:42 | ||
732 | BANASZEK Tomasz | 4549 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:00:44 | |||
733 | KŁOS Krzysztof | 5504 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:47 | |||
734 | PAWŁOWSKI Krzysztof | 4168 | United Runners | Open Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 01:00:47 | ||
735 | NOWAK Agnieszka | 4578 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:00:52 | |||
736 | PRUŚ Erwin | 5048 | Nordea Runners | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:00:53 | ||
737 | BETLEJEWSKI Przemysław | 5132 | NAFCIARZE Płock | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:00:53 | ||
738 | BARTOSIEWICZ Daria | 5629 | Nordea Runners | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:00:53 | ||
739 | WAWRUCH Rafał | 4596 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:00:54 | |||
740 | MODERSKI Mateusz | 5249 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:55 | |||
741 | SZYLBERG Aleksandra | 4973 | Team ZabieganeDni | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:00:56 | ||
742 | SIENKIEWICZ Paweł | 5021 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:00:57 | |||
743 | SZYLBERG Piotr | 4974 | Team ZabieganeDni | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:00:58 | ||
744 | PODBIELSKI Krystian | 4963 | OSPRO OCR | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:59 | ||
745 | PODBIELSKA Gosia | 4962 | OSPRO OCR | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:59 | ||
746 | SYGNAT Damian | 4765 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:01:00 | |||
747 | ŚLESIŃSKI Kamil | 4285 | Bielany Run&Die | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:01:01 | ||
748 | GÓRECKA Karolina | 4283 | Bielany Run&Die | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:01:04 | ||
749 | GOŁĄB Kamil | 4733 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:01:05 | |||
750 | GRUBBA Rafał | 5070 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:01:07 | |||
751 | PALONKA Bartłomiej | 5142 | RKS HUWDU VEVO | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:01:09 | ||
752 | CZERNICKI Kacper | 5141 | RKS HUWDU VEVO | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:01:10 | ||
753 | DŁUGOSZ Michał | 5143 | Samekonie- Team Ola | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:01:13 | ||
754 | BINDUGA Piotr | 5144 | Spadamy jak kasztany | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:01:14 | ||
755 | BUCZYNSKI Dariusz | 5593 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:01:15 | |||
756 | KUBIN Marcin | 5145 | Spadamy jak kasztany | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:01:16 | ||
757 | WARZECHA Rafał | 5146 | Spadamy jak kasztany | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:01:18 | ||
758 | DERLATKA Paweł | 5356 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:01:21 | |||
759 | SZYMANIAK Mariusz | 5394 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:01:21 | |||
760 | KOBRZYŃSKA Karolina | 5199 | Fun run | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:01:23 | ||
761 | POCZMAŃSKI Piotr | 5203 | Fun run | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:01:23 | ||
762 | BIELICKI Paweł | 4721 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:01:24 | |||
763 | WIERZBICKI Mateusz | 4359 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:01:26 | |||
764 | ZIÓŁKOWSKA Anna | 4178 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:01:27 | ||
765 | PACEK Cezary | 4838 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:27 | |||
766 | JACH Adam | 4339 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:01:30 | |||
767 | PARTYKA Magdalena | 4303 | NieWidzęPrzeszkód | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:01:31 | ||
768 | AKSAMIT Paweł | 4300 | NieWidzęPrzeszkód | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:01:31 | ||
769 | MUSUR Michał | 5017 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:01:32 | |||
770 | KEMPNY Marcin | 5238 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:01:32 | |||
771 | MAŁOZIĘĆ Ewelina | 4301 | NieWidzęPrzeszkód | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:01:32 | ||
772 | KUCZYŃSKI Karol | 4383 | W.A.T. HUWDU | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:01:32 | ||
773 | MAKARYK Łukasz | 4384 | W.A.T. HUWDU | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:01:32 | ||
774 | ORDON Paweł | 4302 | NieWidzęPrzeszkód | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:01:35 | ||
775 | KOCHANEK Mateusz | 4407 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:01:35 | |||
776 | DATA Paweł | 4397 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:01:36 | |||
777 | PIETRUSZKA Bartłomiej | 4350 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:01:38 | |||
778 | STEFANEK Natalia | 4356 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:01:39 | |||
779 | ZAJKOWSKI Kamil | 5403 | ANTHIDOTUM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:01:40 | ||
780 | FRASOŃSKI Daniel | 5400 | ANTHIDOTUM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:01:41 | ||
781 | SENATOR Tomasz | 5402 | ANTHIDOTUM | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:01:42 | ||
782 | KIERZNIKOWICZ Dorota | 5401 | ANTHIDOTUM | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 01:01:44 | ||
783 | MALEC Patryk | 4385 | W.A.T. HUWDU | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:01:45 | ||
784 | TURSKA Elżbieta | 5024 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:01:45 | |||
785 | OKLESIŃSKI Jarek | 5251 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:01:46 | |||
786 | TYRYŁŁO Jakub | 5025 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:01:47 | |||
787 | GOTKIEWICZ Arkadiusz | 5231 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:01:47 | |||
788 | SZUTKO Michał | 5264 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:01:49 | |||
789 | ŻUKOWSKI Lucjan | 4774 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:01:51 | |||
790 | KRENT Karol | 5610 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:01:52 | |||
791 | KRENT Maciej | 5611 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:01:52 | |||
792 | GOCH Paweł | 4060 | LIPNI BIEGACZE | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:01:52 | ||
793 | KRACH Marek | 4742 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:01:53 | |||
794 | NOWACKI Łukasz | 4971 | RUN HATERS | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:01:56 | ||
795 | SŁABASZEWSKI Kamil | 5463 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:57 | ||
796 | MARKOWSKI Paweł | 5489 | Talent Warszawa | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:01:57 | ||
797 | KWIEĆ Agata | 5509 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:58 | |||
798 | NIEDZIELA Sebastian | 5462 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:02:03 | ||
799 | SYKUŁA Maciej | 4590 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:02:04 | |||
800 | WŁODARCZYK Paweł | 4599 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:02:05 | |||
801 | MALINOWSKI Andrzej | 4474 | Pozdrogeddon | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:02:05 | ||
802 | PIETRZAK Paweł | 4424 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:02:07 | |||
803 | ŁASKA Tomasz | 5488 | Talent Warszawa | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:02:08 | ||
804 | GASIOR Rafał | 4554 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:02:08 | |||
805 | JANKOWSKI Konrad | 4405 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:02:13 | |||
806 | WIECZORKIEWICZ Lech | 4137 | Nie W Szczepionkę Team | Open Masters Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 01:02:15 | ||
807 | PANCYK Damian | 4422 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:02:25 | |||
808 | FLOREK Łukasz | 4467 | La Pumba Kebab | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:02:30 | ||
809 | PEŁCZYŃSKI Piotr | 4469 | La Pumba Kebab | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:02:32 | ||
810 | DYNOWSKI Wiktor | 4466 | La Pumba Kebab | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:02:33 | ||
811 | PEŁCZYŃSKI Marcin | 4468 | La Pumba Kebab | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:02:34 | ||
812 | KISIELEWSKI Krystian | 5240 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:35 | |||
813 | MNISZEK Małgorzata | 5248 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:36 | |||
814 | CHRZANOWSKI Krzysztof | 4828 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:02:40 | |||
815 | BIAŁOBRZESKI Marek | 5333 | Gang Maga | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:02:40 | ||
816 | KRUSIEWICZ Michał | 5164 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:02:41 | |||
817 | ZAJĄC Tadeusz | 5210 | Latające Świnie | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:41 | ||
818 | WOJCIUK Piotr | 4846 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:02:41 | |||
819 | SZCZĘSNY Justyna | 5337 | Gang Maga | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:02:41 | ||
820 | BAFIA Krzysztof | 5154 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:02:42 | |||
821 | PETRUK Marcin | 5029 | Drużyna Białego Niedźwiedzia | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:02:44 | ||
822 | SZNABEL Albert | 4880 | Skurcz team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:02:47 | ||
823 | MUCHA Patryk | 5209 | Latające Świnie | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:48 | ||
824 | BIERNACKI Maciej | 5216 | Skrzydlate świnie | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:48 | ||
825 | MAKOWSKI Wojciech | 4500 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:02:50 | |||
826 | JAWORSKI Hubert | 4379 | W.A.T. HUWDU | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:02:52 | ||
827 | PIŁAT Renata | 4541 | Obstracle Center Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:02:52 | ||
828 | RYBUS Paweł | 4387 | W.A.T. HUWDU | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:02:53 | ||
829 | 5671 | 00:00:00 | 01:02:54 | ||||||
830 | KOWALCZYK Sylwia | 4380 | W.A.T. HUWDU | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:02:55 | ||
831 | CHRISTENSEN Jens | 4396 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:02:55 | |||
832 | KOZANECKA Żaneta | 4458 | CrossTeam Szczecinek | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:02:56 | ||
833 | TRELA Michał | 4845 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:02:59 | |||
834 | KRÓL Magdalena | 4218 | HARDCORY | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:03:00 | ||
835 | JAGIEŁŁO Michał | 4217 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:03:01 | ||
836 | GIERMASIŃSKI Adrian | 5541 | Bogusław Łęcina - Usługi Budowlano-Remontowe | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:03:02 | ||
837 | CZARNECKI Adam | 5540 | Bogusław Łęcina - Usługi Budowlano-Remontowe | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:03:02 | ||
838 | RUSIŃSKA Aleksandra | 4780 | Determinatorzy | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:03:02 | ||
839 | SÓJKA Jakub | 4783 | Determinatorzy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:03:02 | ||
840 | WRÓBLEWSKA Judyta | 4601 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:03:08 | |||
841 | CHARA Piotr | 4553 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:03:08 | |||
842 | DOLIŃSKA Joanna | 5357 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:03:11 | |||
843 | BEDNARCZYK Mariusz | 5351 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:03:11 | |||
844 | BIERNACKI Paweł | 4607 | 9TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:03:14 | ||
845 | KACZYŃSKA Marzena | 5077 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:03:16 | |||
846 | KRYŃSKI Cezary | 4608 | 9TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:03:16 | ||
847 | MAJEWSKI Dawid | 4609 | 9TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:03:16 | ||
848 | CLEMENZ Bartosz | 5537 | 555 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:03:17 | ||
849 | KOŁODZIEJ Patryk | 5539 | 555 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:03:17 | ||
850 | HESZEN Piotr | 5538 | 555 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:03:20 | ||
851 | PIOTROWSKI Jakub | 4610 | 9TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:03:20 | ||
852 | ROWICKI Filip | 4611 | 9TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:03:21 | ||
853 | RUSIŃSKI Piotr | 4781 | Determinatorzy | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:03:26 | ||
854 | OLEK Paweł | 5380 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:03:34 | |||
855 | SAMOLEWSKI Michał | 5390 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:03:34 | |||
856 | PACZKOWSKI Tomasz | 4229 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:03:36 | ||
857 | FOGEL Mateusz | 5362 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:03:36 | |||
858 | FRANKOWSKA Paula | 4811 | Pyry | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:03:37 | ||
859 | ZNAMIEROWSKI Krzysztof | 4606 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:03:37 | |||
860 | KOSIEDOWSKI Filip | 4812 | Pyry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:03:38 | ||
861 | HABAJ Krystian | 5455 | CSG | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:03:38 | ||
862 | LUŹNY Adrian | 5453 | BYKOWNIA DZ | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:03:39 | ||
863 | ZAREMBSKI Dawid | 4603 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:03:41 | |||
864 | JASKÓLSKA Katarzyna | 5219 | Surferki pozerki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:03:43 | ||
865 | ROSKIEWICZ Wojciech | 5317 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:03:43 | |||
866 | SUŁUJA Jakub | 5457 | CSG | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:03:44 | ||
867 | ZNAMIEROWSKA Monika | 4605 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:03:44 | |||
868 | ŚLĘZAK Mikołaj | 5456 | CSG | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:03:45 | ||
869 | MARKOWSKI Robert | 5246 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:03:46 | |||
870 | JAMROZIK Adrian | 4535 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:03:51 | ||
871 | HAMMER Marcelina | 4655 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:03:52 | |||
872 | SÓJKA Izabela | 4782 | Determinatorzy | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:03:53 | ||
873 | RUDY Przemysław | 4612 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:03:54 | ||
874 | ANDRZEJEWSKI Grzegorz | 5575 | RunneRB | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:03:57 | ||
875 | GUMINIAK Kamila | 4654 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:03:57 | |||
876 | OLĘDZKI Marcin | 5096 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:03:58 | |||
877 | KIRWIEL Julia | 5424 | ZET-TIM | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 01:03:58 | ||
878 | LUTYK Michał | 5425 | ZET-TIM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:03:58 | ||
879 | ZAJĄC Paweł | 5027 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:03:58 | |||
880 | STASZEK Przemek | 5426 | ZET-TIM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:03:59 | ||
881 | BRZECZKOWSKI Paweł | 4371 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:04:01 | ||
882 | KOŁODZIEJ Mirosław | 5079 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:04:01 | |||
883 | BARAN Michał | 4362 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:04:01 | ||
884 | SZWEDOWICZ Łukasz | 4435 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:04:05 | |||
885 | NOWAK Piotr | 4418 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:04:06 | |||
886 | SZWEDOWICZ Paulina | 4436 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:04:07 | |||
887 | OJRZYŃSKI Jan | 4260 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:04:07 | |||
888 | KURKOWSKI Jaroslaw | 5579 | RunneRB | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:04:11 | ||
889 | TROJANOWSKI Maciej | 5582 | RunneRB | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:04:12 | ||
890 | KUCZMAJA Łukasz | 5165 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:04:21 | |||
891 | TUREK Aneta | 5178 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:04:21 | |||
892 | ŻOCHOWSKA Kamila | 5536 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:04:22 | |||
893 | NIKOŁAJUK Julia | 5580 | RunneRB | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | 01:04:23 | ||
894 | MAY Jan | 5376 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:04:25 | |||
895 | GÓRSKI Adrian | 5363 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:04:25 | |||
896 | GÓRNAŚ Zofia | 5578 | RunneRB | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | 01:04:26 | ||
897 | POSIEWKA Jacek | 5581 | RunneRB | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:04:26 | ||
898 | WILCZEK Marta | 5583 | RunneRB | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | 01:04:27 | ||
899 | GÓRNAŚ Tomasz | 5577 | RunneRB | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:04:27 | ||
900 | ANTOSZEWSKI Patryk | 4548 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:04:28 | |||
901 | HORODECKI Piotr | 4899 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:04:28 | |||
902 | SOSIŃSKA Anna | 4926 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:04:28 | |||
903 | OSUCH Dorota | 4184 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:04:29 | ||
904 | GOMÓŁKA Dominika | 5430 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 01:04:31 | |||
905 | RODAK Maciej | 5440 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:04:31 | |||
906 | MICHALSKI Daniel | 4097 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:04:33 | |||
907 | SADKOWSKI Patryk | 5542 | Bogusław Łęcina - Usługi Budowlano-Remontowe | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:04:33 | ||
908 | JASTRZĘBSKA Natalia | 5502 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:04:34 | |||
909 | CHOJECKI Piotr | 4725 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:04:41 | |||
910 | DĄBROWSKI Dawid | 4377 | W.A.T. HUWDU | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:04:42 | ||
911 | KRAJEWSKI Michal | 4381 | W.A.T. HUWDU | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:04:42 | ||
912 | JURKOWSKA Jolanta | 5008 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:04:42 | |||
913 | TOMICA Dawid | 4388 | W.A.T. HUWDU | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:04:44 | ||
914 | BORYSŁAWSKI Mariusz | 5592 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:04:53 | |||
915 | KONIECZNA Żaneta | 4194 | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:04:54 | |||
916 | GACKA Mateusz | 4696 | Dragon TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:04:54 | ||
917 | ZACHARJASZ Hubert | 4697 | Dragon TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:04:54 | ||
918 | MACIAK Grzegorz | 4023 | OSPRO OCR | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 01:04:55 | ||
919 | BRYK Izabela | 4865 | dbest | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:04:58 | ||
920 | WITLIB Michał | 5181 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:04:58 | |||
921 | GREGORCZYK Szymon | 4867 | dbest | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:04:59 | ||
922 | ŁOSIOWSKI Maksymilian | 4745 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:04:59 | |||
923 | ŁOSIOWSKI Leon | 4713 | maxtreme team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:05:00 | ||
924 | KAMIŃSKI Bartłomiej | 4868 | dbest | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:05:01 | ||
925 | MARKOWSKI Marek | 4869 | dbest | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:05:01 | ||
926 | ŚWIĄTKIEWICZ Tomasz | 5177 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:05:02 | |||
927 | BERDYCHOWSKI Jakub | 4884 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:05:05 | |||
928 | HUTKOWSKI Kamil | 4560 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:05:06 | |||
929 | JUSKOWIAK Przemysław | 4901 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:05:06 | |||
930 | DĘBIŃSKI Kamil | 4892 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:05:07 | |||
931 | MARKOCKI Marcin | 4570 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:05:08 | |||
932 | DĘBIŃSKI Andrzej | 4891 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:05:08 | |||
933 | KOWALCZEWSKA Anna | 5081 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:05:13 | |||
934 | SAWICKI Maciej | 5104 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:05:13 | |||
935 | FETLIŃSKI Grzegorz | 4699 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:05:15 | ||
936 | 5666 | 00:00:00 | 01:05:19 | ||||||
937 | KORSZLA Kinga | 5302 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:05:21 | |||
938 | ROBAK Adrian | 5314 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:05:21 | |||
939 | FILAS Rafał | 5065 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:05:22 | |||
940 | BUDEK Weronika | 5059 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:05:22 | |||
941 | KUDŁA Joanna | 5036 | Igła nie wejdzie!! | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:05:23 | ||
942 | BOGUSZ Marcin | 5352 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:05:24 | |||
943 | ŚLEDZIEWSKA Greta | 5037 | Igła nie wejdzie!! | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:05:25 | ||
944 | LEŚNICZAK Barbara | 4343 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:05:25 | |||
945 | PRONOBIS Magda | 4352 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:05:26 | |||
946 | ŚLEDZIEWSKI Wojciech | 5038 | Igła nie wejdzie!! | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:05:26 | ||
947 | DRAB Marcin | 5359 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:05:26 | |||
948 | ORESZKE Wiktoria | 5381 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:05:26 | |||
949 | PORADA Piotr | 5385 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:05:26 | |||
950 | MACIEJEWSKI Łukasz | 5088 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:05:26 | |||
951 | WALOS Artur | 4594 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:05:27 | |||
952 | WARCHOŁ Radosław | 4595 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:05:28 | |||
953 | BRZOSKA Artur | 4825 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:05:28 | |||
954 | STĘPNIAK Mariusz | 5212 | LOTAMS Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:05:28 | ||
955 | JACHYMEK Bartłomiej | 4798 | JacekBiega Running Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:05:29 | ||
956 | BAZYLAK Piotr | 5054 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:05:29 | |||
957 | SZYMAŃSKI Łukasz | 5265 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:05:29 | |||
958 | KWAŚNIK Adam | 4567 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:05:33 | |||
959 | GLEGOŁA Adrianna | 4555 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:05:33 | |||
960 | GLEGOŁA Dominik | 4556 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:05:34 | |||
961 | RYKOWSKI Daniel | 5523 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:05:42 | |||
962 | WIERZBICKI Maciej | 5532 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:05:42 | |||
963 | STEFANIAK Marek | 4357 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:05:45 | |||
964 | MATYSIAK Sławomir | 4502 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:05:45 | |||
965 | JĘDRYKA Anna | 4495 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:05:47 | |||
966 | ADAMOWICZ Maciej | 4964 | Pchorki SGSP | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:05:50 | ||
967 | RUTKOWSKI Kacper | 4967 | Pchorki SGSP | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:05:50 | ||
968 | GIBAS Jacek | 4965 | Pchorki SGSP | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:05:52 | ||
969 | DERLATKA Mateusz | 4998 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:05:54 | |||
970 | JODŁOWSKA Klaudia | 4966 | Pchorki SGSP | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:05:56 | ||
971 | MUSKAŁA Marcin | 5016 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:05:57 | |||
972 | BARTCZAK Szymon | 4823 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:05:58 | |||
973 | DMOCHOWSKI Mateusz | 4830 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:05:58 | |||
974 | SKUZIŃSKI Dariusz | 5648 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:06:00 | |||
975 | DMOCHOWSKI Mariusz | 5644 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:06:03 | |||
976 | KASZUBSKI Łukasz | 5162 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:06:10 | |||
977 | PIORUN Michał | 5310 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:06:15 | |||
978 | MILIK Eliza | 5089 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:06:20 | |||
979 | JESSWEIN Filip | 5075 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:06:20 | |||
980 | BARTCZAK Adam | 5643 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:06:23 | |||
981 | JASTRZĘBSKI Rafał | 4314 | Sportowe Dusze | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:06:26 | ||
982 | MADEJSKI Pawel | 5120 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:06:28 | ||
983 | PASEK Marta | 5633 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:06:28 | |||
984 | BĄCAŁA Rafael | 4321 | TheShielders | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:06:30 | ||
985 | STOCHEL Michał | 5122 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:06:30 | ||
986 | RZESZUTEK Krzysztof | 4315 | Sportowe Dusze | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:06:30 | ||
987 | SŁOWIK Daniel | 5121 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:06:33 | ||
988 | KUCZEK Kasia | 5118 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:06:34 | ||
989 | ROSMANOWSKI Rafał | 4760 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:06:35 | |||
990 | NALEPKA Piotr | 5150 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:06:35 | ||
991 | OTFINOWSKA Magdalena | 5151 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:06:35 | ||
992 | LECHOWICZ Krzysztof | 5119 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:06:36 | ||
993 | SYNOWIEC Jaroslaw | 4766 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:06:36 | |||
994 | 5651 | 00:00:00 | 01:06:41 | ||||||
995 | DĄDELEWSKA Oliwia | 4187 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:06:49 | ||
996 | POMIANOWSKI Rafał | 4758 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:06:49 | |||
997 | DĄDELEWSKA Joanna | 4186 | Piękni i Bestie | Elite Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:06:50 | ||
998 | ŚLIWA Maria | 4294 | EGIS Biovitalni | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:06:51 | ||
999 | FULEK Marcin | 4293 | EGIS Biovitalni | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:06:52 | ||
1000 | JARYCH Marek | 5159 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:06:52 | |||
1001 | WRZALSKA Weronika | 5182 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:06:52 | |||
1002 | JARYCH Tomasz | 5160 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:06:53 | |||
1003 | ŻELAZOWSKI Michał | 4773 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:06:57 | |||
1004 | ŻELAZOWSKI Jakub | 4772 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:06:58 | |||
1005 | JABŁOŃSKI Tomasz | 5637 | Green Goblins Warszawa | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:06:59 | ||
1006 | WIDUCH Ryszard | 4933 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:07:04 | |||
1007 | KOWNACKA Ewelina | 4902 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:07:05 | |||
1008 | MACIEJEWSKA Agnieszka | 4907 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:07:05 | |||
1009 | NOWAK Piotr | 4914 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:07:05 | |||
1010 | NOWAKOWSKI Dominik | 5171 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:07:09 | |||
1011 | PLEWAKO Marian | 5173 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:07:11 | |||
1012 | BRZEZICHA Dawid | 4394 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:07:13 | |||
1013 | RYCAJ Kamil | 4841 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:07:13 | |||
1014 | KRÓLAK Mariusz | 4376 | Security Services | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:07:14 | ||
1015 | SZYBA Mateusz | 4817 | Rezerwy Tokio 2021 Karola | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:07:15 | ||
1016 | PAŁASZEWSKA Karolina | 4309 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:07:16 | ||
1017 | KOZIEŁ Katrzyna | 4308 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:07:17 | ||
1018 | HAŃĆKA Jakub | 4559 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:07:17 | |||
1019 | BOHDZIEWICZ Paweł | 4327 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:07:19 | |||
1020 | CHYŁA Kinga | 4829 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:07:19 | |||
1021 | SYGACZ Sebastian | 4640 | TOTAL COMBAT TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:07:28 | ||
1022 | OSZWA Emilia | 4386 | W.A.T. HUWDU | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:07:28 | ||
1023 | SAMOREK Izabela | 4638 | TOTAL COMBAT TEAM | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:07:29 | ||
1024 | KRUPIŃSKA Paulina | 4382 | W.A.T. HUWDU | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:07:29 | ||
1025 | JABŁOŃSKI Maciej | 4378 | W.A.T. HUWDU | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:07:30 | ||
1026 | SAMOREK Paweł | 4639 | TOTAL COMBAT TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:07:30 | ||
1027 | ZIELIŃSKI Mateusz | 4389 | W.A.T. HUWDU | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:07:31 | ||
1028 | WOŁEK Sebastian | 5405 | Dzicy Ułani | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:07:37 | ||
1029 | MACIEJCZEK Kamil | 4287 | Byle Przeżyć Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:07:39 | ||
1030 | DUDA-MACIEJCZEK Katarzyna | 4286 | Byle Przeżyć Team | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:07:40 | ||
1031 | BRUSKI Mateusz | 5354 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:07:45 | |||
1032 | WILCZYŃSKA Karolina | 5399 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:07:46 | |||
1033 | LEŚCIORZ Maciej | 5435 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:07:50 | |||
1034 | TKACZYK Grzegorz | 5446 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:07:53 | |||
1035 | GŁAZ Magdalena | 4955 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:07:54 | ||
1036 | WOŁEK Kacper | 5449 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:07:54 | |||
1037 | RUCIŃSKI Adam | 5387 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:07:55 | |||
1038 | DOWKSZA Jakub | 4446 | BSC System Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:07:56 | ||
1039 | CIEPIELSKA Aleksandra | 5355 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:07:56 | |||
1040 | SZTENKIEL Arkadiusz | 5393 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:07:57 | |||
1041 | STANIOS Paweł | 4449 | BSC System Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:07:58 | ||
1042 | LINKIEWICZ Radosław | 5051 | Rycerze NI | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:00 | ||
1043 | KONOPLICKA Stella | 4447 | BSC System Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:08:03 | ||
1044 | SYPNIEWSKI Kamil` | 4641 | TOTAL COMBAT TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:08:04 | ||
1045 | MANOWSKI Marek | 5614 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:08:04 | |||
1046 | NOGAS Sebastian | 4448 | BSC System Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:08:04 | ||
1047 | MAKURACKI Jarosław | 5613 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:08:05 | |||
1048 | STAŃCZYK Patryk | 5588 | Zbójcerze Na Plasterki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:08:05 | ||
1049 | OBUCHOWICZ Grzegorz | 5616 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:08:05 | |||
1050 | KUKUŁKA Natalia | 4341 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:08:06 | |||
1051 | PROCHOWNIK Hubert | 4351 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:08:06 | |||
1052 | PAWLAK Aneta | 4637 | TOTAL COMBAT TEAM | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:08:06 | ||
1053 | ŁUKOMSKI Arkadiusz | 5587 | Zbójcerze Na Plasterki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:08:07 | ||
1054 | GREIBIG Michaela | 4244 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:08:07 | |||
1055 | GADZIAŁA Sylwester | 5002 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:08:08 | |||
1056 | TROJAK Marek | 5589 | Zbójcerze Na Plasterki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:08:08 | ||
1057 | HARTMANIS-KARWACKA Agnieszka | 5288 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:08:11 | ||
1058 | KARWAŃSKI Robert | 5585 | Zbójcerze Na Plasterki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:08:11 | ||
1059 | ŚLĘCZKOWSKI Błażej | 4232 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:08:12 | ||
1060 | KASCHE Denny | 4248 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:08:14 | |||
1061 | ŁABĘDA Piotr | 5586 | Zbójcerze Na Plasterki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:08:16 | ||
1062 | BRONIKOWSKI Kamil | 4316 | T1000 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:08:16 | ||
1063 | LISOWSKI Piotr | 4317 | T1000 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:08:16 | ||
1064 | GĘCA Angelika | 4337 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:08:16 | |||
1065 | LEMIESZEWSKA Izabela | 4213 | GRUPA EXPERT | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:08:23 | ||
1066 | SZYPROWSKI Jarek | 4216 | GRUPA EXPERT | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:08:24 | ||
1067 | KRÓLIKOWSKA Anna | 4179 | Koniu Squad | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:08:33 | ||
1068 | SZCZEPAŃSKI Jarek | 4272 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:08:36 | |||
1069 | POCHYLSKA Alina | 4583 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:08:38 | |||
1070 | DRASZAWKA Łukasz | 4226 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:08:39 | ||
1071 | WITKOWSKI Paweł | 4598 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:08:40 | |||
1072 | SZCZUCKI Miłosz | 5263 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:41 | |||
1073 | GUZDEK Jolanta | 4210 | Dziadek i wnuki | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:08:48 | ||
1074 | SKOKOWSKA Anna | 4292 | Dynamic Strong Gniezno | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:08:53 | ||
1075 | SACZKA Aneta | 4311 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:08:56 | ||
1076 | PIOTROWSKI Jerzy | 4539 | Obstacle Center Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:08:56 | ||
1077 | WNOROWSKA Magdalena | 4540 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:08:56 | ||
1078 | RZESZOTARSKI Jacek | 4310 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:08:57 | ||
1079 | GUMIELA Adam | 4136 | Melvit team | Open Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | 01:08:58 | ||
1080 | DUROK Przemysław | 4335 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:09:01 | |||
1081 | BARAŃSKI Grzegorz | 4307 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:09:02 | ||
1082 | MICHALEC Łukasz | 5247 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:09:02 | |||
1083 | ROZMUS Łukasz | 4355 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:09:04 | |||
1084 | DAWID Żaneta | 4332 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:09:05 | |||
1085 | SHCHOLOKOVA Zhenya | 5106 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:09:18 | |||
1086 | TOMCZUK Rafał | 5112 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:09:18 | |||
1087 | FILIPOWICZ Natalia | 4400 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:09:22 | |||
1088 | REGULSKA Ewa | 4427 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:09:23 | |||
1089 | SURMA Piotr | 4635 | Tęczowy Jednorożec | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:09:24 | ||
1090 | SZYMANSKI Jaroslaw | 4636 | Tęczowy Jednorożec | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:09:26 | ||
1091 | ROMANIAK Piotr | 4634 | Tęczowy Jednorożec | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:09:29 | ||
1092 | KRYSHTAFOVYCH Anna | 4633 | Tęczowy Jednorożec | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:09:30 | ||
1093 | SKARZYŃSKI Jarosław | 5176 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:09:31 | |||
1094 | MALICKA Małgorzata | 4411 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:09:40 | |||
1095 | MALICKI Sebastian | 4412 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:09:40 | |||
1096 | MUSIAŁ-ŁOKIETEK Katarzyna | 4416 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:09:40 | |||
1097 | ZIÓŁEK Tomasz | 4281 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:09:42 | |||
1098 | MISIAK Wiesław | 5278 | BeFit24Team | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:09:46 | ||
1099 | KOCON Katarzyna | 5301 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:09:47 | |||
1100 | CYGANEK Agnieszka | 5277 | BeFit24Team | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:09:49 | ||
1101 | GMURKOWSKI Adam | 5492 | Wataha Południa | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:09:56 | ||
1102 | GMURKOWSKI Jacek | 5493 | Wataha Południa | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:09:56 | ||
1103 | PROWADZISZ Arek | 5311 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:09:59 | |||
1104 | RUCIŃSKI Lucjan | 5318 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:09:59 | |||
1105 | BARTKOWSKA Martyna | 5289 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:10:00 | |||
1106 | KOSTRZEWA Anita | 5163 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:10:11 | |||
1107 | GNATOWSKI Bartosz | 5157 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:10:12 | |||
1108 | SIENKIEWICZ Jakub | 4270 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:10:15 | |||
1109 | SZKURŁAT Tomasz | 4471 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:10:17 | ||
1110 | BOMBOLEWSKI Cezary | 4722 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:10:22 | |||
1111 | ŁUCZAK Radosław | 4746 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:10:22 | |||
1112 | BAFELTOWSKA Olga | 4470 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:10:24 | ||
1113 | WIELICZKO Paweł | 5646 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:10:24 | |||
1114 | KRĘŻELEWSKI Rafał | 5244 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:10:25 | |||
1115 | WÓJCIK Aneta | 5266 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 01:10:27 | |||
1116 | GRABSKA Katarzyna | 5485 | Szalone Tapczany | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | 01:10:42 | ||
1117 | OKOŃ Patryk | 5486 | Szalone Tapczany | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:10:42 | ||
1117 | ŻYŁA Arkadiusz | 5487 | Szalone Tapczany | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:10:42 | ||
1119 | PYTEL Michał | 5312 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:10:50 | |||
1120 | BARTCZAK Paweł | 4883 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:10:53 | |||
1121 | KAPISZ Michał | 5466 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:10:55 | ||
1122 | PODLEŚNY Piotr | 5520 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:10:57 | |||
1123 | PODGÓRSKI Michał | 5483 | Psychiatryk Kopernika | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:10:59 | ||
1124 | PUŁA Karolina | 5484 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:10:59 | ||
1125 | BRONOWSKA Agnieszka | 4994 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:00 | |||
1126 | KOWALCZYK Tomasz | 4566 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:11:02 | |||
1127 | KRYSZEŃ Mateusz | 5086 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:11:03 | |||
1128 | PONSKI Cezary | 4584 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:11:05 | |||
1129 | STACHNIAK Kornelia | 5109 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:11:06 | |||
1130 | CYBULSKI Jakub | 5596 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:11:08 | |||
1131 | MURAT Krzysztof | 5094 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:11:09 | |||
1132 | NAWOROL Aleksandra | 5095 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:11:09 | |||
1133 | MURAT Jan | 5093 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:11:10 | |||
1134 | BALICKI Norbert | 5590 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:11:12 | |||
1135 | RZĘDZIAN Krzysztof | 5624 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:11:15 | |||
1136 | GADOMSKI Bartosz | 4732 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:11:20 | |||
1137 | SUŁKO Grzegorz | 5626 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:11:21 | |||
1138 | ŁOPUSIŃSKI Piotr | 4744 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:11:21 | |||
1139 | WDOWIAK Marek | 5179 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:11:21 | |||
1140 | LISTWAN Ewelina | 5167 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:11:22 | |||
1141 | KRAJEWSKI Przemysław | 5369 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:11:24 | |||
1142 | KRAJEWSKI Jakub | 5368 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:11:24 | |||
1143 | KOKOSZKA Radosław | 5190 | Czerwone Oczy, Nie Widzę Nic Na Oczy | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:11:28 | ||
1144 | SKRZYPKOWSKI Pawel | 5192 | Czerwone Oczy, Nie Widzę Nic Na Oczy | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:11:29 | ||
1145 | KRASNODEMBSKI Bartosz | 5609 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:11:33 | |||
1145 | KOSTUR Krzysztof | 5607 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:11:34 | |||
1147 | KOLIŃSKI Kamil | 5191 | Czerwone Oczy, Nie Widzę Nic Na Oczy | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:11:34 | ||
1148 | ADRYCH Filip | 5189 | Czerwone Oczy, Nie Widzę Nic Na Oczy | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:11:35 | ||
1149 | 5662 | 00:00:00 | 01:11:46 | ||||||
1150 | ZANDER Kamil | 5408 | KUOKA TEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:11:49 | ||
1151 | WOJTCZAK Jakub | 5407 | KUOKA TEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:11:51 | ||
1152 | DAMASZEK Grzegorz | 5406 | KUOKA TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:11:51 | ||
1153 | OWERKO Mariusz | 5517 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:11:55 | |||
1154 | TALAR Szymon | 4707 | Lacroix Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:11:56 | ||
1155 | LEWANDOWSKI Leszek | 4706 | Lacroix Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:11:57 | ||
1156 | NOWACKI Jerzy | 4750 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:12:04 | |||
1157 | CHMIELEWSKI Szymon | 4724 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:12:05 | |||
1158 | NOWACKI Jakub | 4749 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:12:06 | |||
1159 | STAŃCZYK Aleksandra | 4763 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:12:06 | |||
1160 | WICKA Sylwia | 4277 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:12:07 | |||
1161 | PIEKARSKI Michał | 4263 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:12:08 | |||
1162 | WILCZYŃSKI Artur | 4769 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:12:08 | |||
1163 | 5676 | 00:00:00 | 01:12:09 | ||||||
1164 | WILCZYŃSKA Dorota | 4708 | Lacroix Team | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:12:09 | ||
1165 | SZCZEPAŃSKI Igor | 4432 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:12:14 | |||
1166 | NEUMANN Monika | 4417 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:12:16 | |||
1167 | JĘDRZEJCZYK Adam | 4406 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:12:16 | |||
1168 | GROTOWSKI Grzegorz | 5033 | GOLDEN5 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:12:16 | ||
1169 | BOGUCKA Zofia | 5032 | GOLDEN5 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:12:16 | ||
1170 | NIEDŹWIEDŹ Dariusz | 5567 | Niedźwiedź Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:12:18 | ||
1171 | SOSIŃSKA Karina | 5569 | Niedźwiedź Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | 01:12:18 | ||
1172 | BIAŁECKI Gabriel | 4613 | BIEGunka_TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:12:19 | ||
1173 | KOWALSKI Paweł | 4614 | BIEGunka_TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:12:19 | ||
1174 | DURKA Jakub | 5597 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:12:20 | |||
1175 | CZUBER Emilia | 5285 | Dziwne, u mnie działa | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:12:21 | ||
1176 | PIOTROWSKI Daniel | 5568 | Niedźwiedź Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:12:22 | ||
1177 | WASILEWSKA Karolina | 5638 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | 01:12:25 | |||
1178 | CHOJNACKA Anna | 5565 | Niedźwiedź Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | 01:12:26 | ||
1179 | CHOJNACKI Kamil | 5566 | Niedźwiedź Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:12:26 | ||
1180 | 5653 | 00:00:00 | 01:12:34 | ||||||
1181 | 5672 | 00:00:00 | 01:12:35 | ||||||
1182 | CZARNECKA Magdalena | 5284 | Dziwne, u mnie działa | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:12:37 | ||
1183 | DYRKA Wojciech | 5286 | Dziwne, u mnie działa | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:12:37 | ||
1184 | OBUDZIŃSKA Monika | 4451 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:12:38 | ||
1185 | KWILIŃSKA Weronika | 4409 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:12:39 | |||
1186 | 5652 | 00:00:00 | 01:12:39 | ||||||
1187 | MATKOWSKA Martyna | 4413 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:12:40 | |||
1188 | OBUDZIŃSKI Marcin | 4452 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:12:40 | ||
1189 | PŁAZA Artur | 4425 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:12:41 | |||
1190 | DZIEWIĄTKOWSKA Monika | 4488 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:12:43 | |||
1191 | GAJDAMOWICZ Beata | 4894 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:12:43 | |||
1192 | SZLĘZAK Mateusz | 4928 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:12:43 | |||
1193 | ZADROŻNA Olga | 4453 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:12:45 | ||
1194 | PUCKO Piotr | 4987 | VIGO System | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:12:46 | ||
1195 | ZADROŻNY Krzysztof | 4454 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:12:46 | ||
1196 | WERSOCKI Marcin | 4439 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:12:49 | |||
1197 | BARTNICKI Paweł | 4326 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:12:50 | |||
1198 | MAŁEK Łukasz | 4298 | Green Goblins Warszawa | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:12:52 | ||
1199 | NYGA Piotr | 4985 | VIGO System | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:12:52 | ||
1200 | TORZECKI Tomasz | 4853 | ANANASY 3/3 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:12:54 | ||
1201 | BATOROWICZ Emil | 4975 | VIGO System | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:12:54 | ||
1202 | TRESKA Jakub | 4854 | ANANASY 3/3 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:12:55 | ||
1203 | BRONIKOWSKI Kamil | 4977 | VIGO System | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:12:55 | ||
1204 | PASIECZNIK Hubert | 4348 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:12:55 | |||
1205 | ŚNIEGOCKI Damian | 4852 | ANANASY 3/3 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:12:56 | ||
1206 | TUREK Mateusz | 4855 | ANANASY 3/3 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:12:58 | ||
1207 | WŁOCZEWSKI Jacek | 4514 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:12:59 | |||
1208 | PIEŃKOWSKA Anna | 4850 | ANANASY 3/3 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:12:59 | ||
1209 | PROKOP Aleksander | 4851 | ANANASY 3/3 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:12:59 | ||
1210 | FELCZAK Alicja | 4978 | VIGO System | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:12:59 | ||
1211 | WŁOCZEWSKI Tomasz | 4515 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:13:01 | |||
1212 | MAJ Magdalena | 5168 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:13:03 | |||
1213 | KSIĄŻEK Anna | 4363 | Biegające Chlory | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:13:05 | ||
1214 | WELTER Przemysław | 5180 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:13:05 | |||
1215 | MICHALSKI Paweł | 4414 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:13:06 | |||
1216 | BINIEK Radosław | 5056 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:13:07 | |||
1217 | ZIELONKA Michał | 5116 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:13:09 | |||
1218 | SIDORCZUK Dariusz | 5187 | CARDIO Heroes | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:13:19 | ||
1219 | SIDORCZUK Karolina | 5188 | CARDIO Heroes | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:13:19 | ||
1220 | PALUCH Wojciech | 4546 | Spaślak | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:13:23 | ||
1221 | RUDNIK Mateusz | 4547 | Spaślak | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:13:23 | ||
1222 | RODZIK Joanna | 5350 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:13:23 | ||
1223 | JOCHEMSKA Karolina | 4496 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:13:27 | |||
1223 | WALENCIK Paulina | 4512 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:13:28 | |||
1225 | JOCHEMSKI Mikołaj | 4497 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:13:35 | |||
1226 | PIETRZYKOWSKI Tomasz | 4631 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:13:37 | ||
1227 | ZDUŃSKI Jarosław | 4632 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:13:37 | ||
1228 | JUSTYŃSKI Rafał | 5137 | RaZoR Racing Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:13:38 | ||
1229 | GRUSZFELD Przemek | 4492 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:13:39 | |||
1230 | LEWANDOWSKI Marek | 4870 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:13:39 | ||
1231 | IWANICKI Mateusz | 5500 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:13:39 | |||
1232 | GRUSZFELD Agnieszka | 4491 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:13:40 | |||
1233 | WIERZBA-KUREK Dominika | 5482 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:13:41 | ||
1234 | MITKA Paweł | 5512 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:13:41 | |||
1235 | SZCZYGIEŁ Karolina | 5481 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:13:44 | ||
1236 | ROJEK Mateusz | 4508 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:13:45 | |||
1237 | REDLARSKA Malwina | 5522 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:13:45 | |||
1238 | IWANICKA Jolanta | 5499 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:13:45 | |||
1239 | BOROWSKA Jadwiga | 4824 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:47 | |||
1240 | OPALIŃSKI Kamil | 4752 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:47 | |||
1241 | JUSKOWIAK Łukasz | 5601 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:13:50 | |||
1242 | ŚWIERZEWSKA Marcelina | 5627 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | 01:13:51 | |||
1243 | PIKALA Natalia | 5138 | RaZoR Racing Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:13:52 | ||
1244 | SUZIN Nikodem | 5139 | RaZoR Racing Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:13:53 | ||
1245 | STASIAK Dawid | 4764 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:55 | |||
1246 | OPALIŃSKA Katarzyna | 4751 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:56 | |||
1247 | DROZD Anna | 4727 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:58 | |||
1248 | FERTACZ Wojciech | 4489 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:14:06 | |||
1249 | PNIEWSKA Karolina | 4445 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:14:08 | ||
1250 | KUCZYŃSKI Paweł | 4499 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:14:08 | |||
1251 | GRABSKA Karolina | 5232 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:14:08 | |||
1252 | SKIERSKI Krystian | 5260 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:14:10 | |||
1253 | SIWY Tomasz | 5259 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:14:10 | |||
1254 | MŁYNARCZYK Łukasz | 4504 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:14:10 | |||
1255 | KONIKIEWICZ Łukasz | 4969 | Rodzynki sułtańskie bez pestek | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:14:16 | ||
1256 | KASPROWICZ Adrian | 4288 | CZARNO TO WIDZA | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:14:17 | ||
1257 | NABIAŁCZYK Sylwester | 4970 | Rodzynki sułtańskie bez pestek | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:14:18 | ||
1258 | WÓJCIK Patrycja | 5556 | Dziki i Loszki z Czechowa | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | 01:14:21 | ||
1259 | WŁODARCZYK Anna | 5555 | Dziki i Loszki z Czechowa | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | 01:14:22 | ||
1260 | BOSZCZAK Aleksandra | 4968 | Rodzynki sułtańskie bez pestek | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:14:23 | ||
1261 | ŚWIETLAGA Kacper | 5553 | Dziki i Loszki z Czechowa | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:14:23 | ||
1262 | KŁUCJASZ Anna | 5547 | Dziki i Loszki z Czechowa | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | 01:14:26 | ||
1263 | SZCZOTKA Adrian | 5554 | Dziki i Loszki z Czechowa | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:14:26 | ||
1264 | KOSTYRA Piotr | 5548 | Dziki i Loszki z Czechowa | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:14:27 | ||
1265 | KRUPA Weronika | 5549 | Dziki i Loszki z Czechowa | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | 01:14:27 | ||
1266 | SUROWSKI Jarek | 5552 | Dziki i Loszki z Czechowa | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:14:27 | ||
1267 | GĄSIOR Katarzyna | 5543 | Dziki i Loszki z Czechowa | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | 01:14:28 | ||
1268 | MILLER Bartosz | 4523 | Ekipa Sprzątająca | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:14:29 | ||
1269 | GWARDA Tomasz | 5544 | Dziki i Loszki z Czechowa | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:14:29 | ||
1270 | JANIK Marcin | 5545 | Dziki i Loszki z Czechowa | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:14:29 | ||
1271 | SIERADZAN Michał | 4525 | Ekipa Sprzątająca | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:14:29 | ||
1272 | SŁAWIŃSKI Marek | 5550 | Dziki i Loszki z Czechowa | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:14:31 | ||
1273 | KRZEMYK Beata | 4252 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:14:32 | |||
1274 | GAJCY Piotr | 4521 | Ekipa Sprzątająca | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:14:32 | ||
1275 | KĘCKA Anna | 5546 | Dziki i Loszki z Czechowa | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | 01:14:32 | ||
1276 | OLEJARZ Krzysztof | 5514 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:14:32 | |||
1277 | OKRZESIK Mieczysław | 4261 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:14:33 | |||
1278 | SŁAWIŃSKI Michał | 5551 | Dziki i Loszki z Czechowa | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:14:33 | ||
1279 | KMERA Rafał | 5117 | BigYellowFoot Adventue Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:14:35 | ||
1280 | ROGASIK Jakub | 5622 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:14:36 | |||
1281 | SZELĄG Justyna | 4274 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:14:36 | |||
1282 | ŚLIWIŃSKI Kamil | 4526 | Ekipa Sprzątająca | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:14:41 | ||
1283 | RZECZYCKA Beata | 4621 | EXTREME WARRIOR FAMILY | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:14:42 | ||
1284 | CIESIELSKA Katarzyna | 4619 | EXTREME WARRIOR FAMILY | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:14:43 | ||
1285 | OLSZAR Andrzej | 4674 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:14:44 | |||
1286 | WODECKI Dawid | 4687 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:14:44 | |||
1287 | 5659 | 00:00:00 | 01:14:48 | ||||||
1288 | WODECKI Tomasz | 4688 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:14:51 | |||
1289 | KUBIAK Małgorzata | 4903 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:14:56 | |||
1290 | MILLER Adam | 4909 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:14:56 | |||
1291 | URBANIAK Grzegorz | 4291 | CZARNO TO WIDZA | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:14:58 | ||
1292 | STYŚ Agnieszka | 4684 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:14:58 | |||
1293 | PIASECZNA Sylwia | 4620 | EXTREME WARRIOR FAMILY | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:14:59 | ||
1294 | PATON Iwona | 5383 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:14:59 | |||
1295 | ZASOWSKI Grzegorz | 4941 | Cross Milan | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:15:00 | ||
1296 | OCHOWIAK Klaudia | 5342 | Organic Race Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:15:01 | ||
1297 | MAGDZIARZ Paulina | 5341 | Organic Race Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:15:01 | ||
1298 | STOLARCZYK Jarosław | 5346 | OstryCieńMgły | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:15:01 | ||
1299 | STECKI Patryk | 5349 | TEAM YOUTH | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:15:01 | ||
1300 | WASILEWSKA Monika | 5343 | Organic Race Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:15:02 | ||
1301 | KOJDA Konrad | 4662 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:15:03 | |||
1302 | WRÓBEL Konrad | 5347 | OstryCieńMgły | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:15:03 | ||
1303 | DĄBROWSKI Maciej | 5348 | TEAM YOUTH | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:15:03 | ||
1304 | NOWICKA Małgorzata | 4296 | Green Gobblins | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:15:04 | ||
1305 | CZARNECKI Mateusz | 5344 | OstryCieńMgły | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:15:04 | ||
1306 | ŁUCKI Karol | 5345 | OstryCieńMgły | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:15:04 | ||
1307 | KOLACHA Patryk | 4249 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:15:05 | |||
1308 | BUDZISZ Rafał | 4330 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:15:06 | |||
1309 | WALIGÓRA Agata | 4206 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:15:07 | ||
1310 | KRYSIEWICZ Marcin | 4957 | Majdaniarze | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:15:09 | ||
1311 | SZYBURSKA Izabella | 5023 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:15:09 | |||
1311 | KRYSIEWICZ Mariusz | 4958 | Majdaniarze | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:15:10 | ||
1313 | KOZAK Krystian | 4290 | CZARNO TO WIDZA | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:15:11 | ||
1314 | CHESNOKOVA Danyila | 4723 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:15:11 | |||
1315 | KOŚMIŃSKI Paweł | 4289 | CZARNO TO WIDZA | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:15:11 | ||
1316 | DUBLAS Janusz | 4728 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:15:12 | |||
1317 | WALENDZIK Anna | 4358 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:15:12 | |||
1318 | PIASECKI Michał | 5438 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:15:21 | |||
1319 | KRUK Magdalena | 5370 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:15:28 | |||
1320 | MAJ Agnieszka | 5375 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:15:29 | |||
1321 | KSIĘŻOPOLSKA Katarzyna | 5371 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:15:31 | |||
1322 | KWIECIŃSKA Ewa | 4703 | Invicta Power Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:15:33 | ||
1323 | TOMASIUK Aneta | 5395 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:15:33 | |||
1324 | JABŁOŃSKA Sylwia | 4562 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:15:35 | |||
1325 | IGNATOWICZ Mateusz | 4561 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:15:36 | |||
1326 | GAJEWSKA Natalia | 4702 | Invicta Power Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:15:37 | ||
1327 | WINEK Tomasz | 4704 | Invicta Power Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:15:37 | ||
1328 | PIETRZYK Konrad | 4264 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:15:38 | |||
1329 | KOŃCZYŃSKI Tomasz | 4709 | Legion Stonogi | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:15:38 | ||
1330 | WINEK- SADECKA Katarzyna | 4705 | Invicta Power Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:15:39 | ||
1331 | WITKOWSKI Maciej | 4770 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:15:42 | |||
1332 | HYS Dominik | 4737 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:15:43 | |||
1333 | SZYPERSKI Maciej | 4323 | Turboślimaki | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:15:45 | ||
1334 | MAZUR Michał | 4876 | MarnyPoPis | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:15:48 | ||
1335 | KRYNICKI Daniel | 4875 | MarnyPoPis | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:15:50 | ||
1336 | JAGUSZTYN Marcin | 5007 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:15:50 | |||
1337 | WULCZYŃSKI Adam | 4710 | Legion Stonogi | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:15:53 | ||
1338 | NOWAK Piotr | 4877 | MarnyPoPis | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:15:59 | ||
1339 | JĘDRYKA Bartosz | 4950 | Fsioki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:16:26 | ||
1340 | IGNACZAK-JĘDRYKA Aleksandra | 4949 | Fsioki | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:16:30 | ||
1341 | 5675 | 00:00:00 | 01:16:30 | ||||||
1342 | IGNACZAK Katarzyna | 4947 | Fsioki | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:16:31 | ||
1343 | IGNACZAK Tomasz | 4948 | Fsioki | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:16:33 | ||
1344 | MICHALSKA Marcelina | 5213 | Mr & Ms Muscle | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:34 | ||
1345 | PIWOWSKI Maciej | 5214 | Mr & Ms Muscle | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:34 | ||
1346 | KOWALSKA Magdalena | 5083 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:16:35 | |||
1347 | KOWALSKI Kamil | 5084 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:16:35 | |||
1348 | IZDEBSKI Jakub | 5501 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:16:37 | |||
1349 | IGNACZAK Ewa | 4946 | Fsioki | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:16:37 | ||
1350 | KORDYACZNY Maciej | 5507 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:16:38 | |||
1351 | REDEK Damian | 4220 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:16:39 | ||
1352 | KOWALIK Karol | 4250 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:16:44 | |||
1353 | PIETRUSZEWSKI Janusz | 5439 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:16:49 | |||
1354 | ROZMYŚLAK Patrycja | 4266 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:16:59 | |||
1355 | MAJWALD Marcela | 4256 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:16:59 | |||
1356 | KARCZEWSKI Paweł | 5078 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:17:22 | |||
1357 | KALWARCZYK Mariusz | 4658 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:17:22 | |||
1358 | PODOLAK Ewelina | 4677 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:17:23 | |||
1359 | KĄDZIELSKA Magdalena | 4657 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:17:23 | |||
1360 | JANIAK Inez | 4374 | Purpur | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:17:28 | ||
1361 | MOLĘCKI Daniel | 4671 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:17:30 | |||
1362 | KAZUBEK Michał | 5647 | United Runners | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:17:31 | ||
1363 | KORCZAK Karolina | 4306 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:17:33 | ||
1364 | PERKOWSKA Paula | 4349 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:17:33 | |||
1365 | DYMEL Jan | 5124 | Karton team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:17:34 | ||
1366 | SCHABEK Łukasz | 4269 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:17:41 | |||
1367 | WRZOSEK Karolina | 4207 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:17:41 | ||
1367 | WRZOSEK Patryk | 4208 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:17:42 | ||
1369 | BOROWSKI Łukasz | 5353 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:17:59 | |||
1370 | NIECIECKI Mateusz | 5379 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:17:59 | |||
1371 | NECEL Dorota | 4795 | GirlsPower Kraków | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:18:01 | ||
1372 | ADAMCZYK Zuzanna | 4792 | GirlsPower Kraków | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:18:02 | ||
1373 | ADAMCZYK Aleksandra | 4790 | GirlsPower Kraków | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:18:03 | ||
1374 | ADAMCZYK Aneta | 4791 | GirlsPower Kraków | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:18:04 | ||
1375 | ŁOPATOWSKA Monika | 4793 | GirlsPower Kraków | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:18:05 | ||
1376 | ORENCZAK Aleksandra | 4796 | GirlsPower Kraków | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:18:09 | ||
1377 | WRUK Agata | 4361 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:18:09 | |||
1378 | MIGAS Urszula | 4789 | Girls Power | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:18:11 | ||
1379 | MOSTOWIK-WLACH Joanna | 4794 | GirlsPower Kraków | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:18:12 | ||
1380 | MYSIAKOWSKI Marcin | 4912 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:18:25 | |||
1381 | GOŁĄB Wojciech | 4896 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:18:26 | |||
1382 | BROMA Alicja | 4390 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:18:26 | ||
1383 | GUZY Jan | 4898 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:18:27 | |||
1383 | GOŁĄB Anna | 4895 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:18:28 | |||
1385 | TOMASZEWSKI Sławomir | 4592 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:18:45 | |||
1386 | MIRKOWICZ Aleksandra | 4415 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:18:46 | |||
1386 | OBRUBKO Paulina | 4420 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:18:46 | |||
1388 | BRZÓZKA Adrian | 4826 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:18:49 | |||
1389 | KITA Grzegorz | 5241 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:18:51 | |||
1390 | SAWICKA Agnieszka | 4223 | Nie W Szczepionkę Team | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:18:56 | ||
1391 | STEFANIAK Jakub | 5476 | Leśna Malbork | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:19:04 | ||
1392 | KAJA Adrian | 5473 | Leśna Malbork | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:19:06 | ||
1393 | MAŃKOWSKI Adrian | 5474 | Leśna Malbork | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:19:07 | ||
1394 | FURMAŃCZUK Mateusz | 4952 | Gladiators by RMF4RT | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:19:16 | ||
1395 | FERENC Krzysztof | 5001 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:19:16 | |||
1396 | KARAMON Patryk | 5010 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:19:16 | |||
1397 | STĘPIEŃ Krzysztof | 4953 | Gladiators by RMF4RT | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:19:19 | ||
1398 | KLOCINSKA Joannna | 5012 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:19:19 | |||
1399 | KRASUSKI Konrad | 5013 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:19:19 | |||
1400 | GRABKA Małgorzata | 5003 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:19:20 | |||
1401 | ORZECHOWSKI Marek | 5252 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:19:28 | |||
1402 | BAZARNIK Piotr | 4784 | Gang Ulsena | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:19:36 | ||
1403 | KAŹMIERCZAK Natalia | 4785 | Gang Ulsena | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:19:36 | ||
1404 | TOMOŃ Urszula | 4788 | Gang Ulsena | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:19:39 | ||
1405 | MAJDAN Marta | 4786 | Gang Ulsena | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:19:40 | ||
1406 | SKROBISZ Krzysztof | 4787 | Gang Ulsena | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:19:40 | ||
1407 | KUĆ Anna | 4665 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:19:41 | |||
1408 | DZIEŁO Łukasz | 4730 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:19:47 | |||
1409 | BUDEK Maciek | 5195 | Fun run | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:19:59 | ||
1410 | BUDEK Robert | 5196 | Fun run | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:20:02 | ||
1411 | KUCIŃSKI Łukasz | 5087 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:20:09 | |||
1412 | WENDER Michał | 5645 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:20:09 | |||
1413 | KACZMARSKA Alicja | 5076 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:20:10 | |||
1414 | RYBUS Piotr | 5273 | 0,7 ZGŁOŚ SIĘ | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:20:10 | ||
1415 | PYTLARCZYK Tomasz | 5313 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:20:13 | |||
1416 | KREMMYDAS Evangelos | 5085 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:20:22 | |||
1417 | BOGUSŁAWSKI Jakub | 5272 | 0,7 ZGŁOŚ SIĘ | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:20:23 | ||
1418 | SZYMAŃCZAK Karolina | 5275 | 0,7 ZGŁOŚ SIĘ | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 01:20:24 | ||
1419 | WARZOCHA Bartłomiej | 5323 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:20:35 | |||
1420 | SZYMANCZAK Dariusz | 5274 | 0,7 ZGŁOŚ SIĘ | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:20:39 | ||
1421 | CYLC Bartłomiej | 4473 | Pozdrogeddon | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:47 | ||
1422 | SOBAŃSKI Marcin | 4475 | Pozdrogeddon | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:47 | ||
1423 | CECOT Maciej | 4472 | Pozdrogeddon | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:49 | ||
1424 | BUŁMAN Jagoda | 4518 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:21:06 | ||
1424 | ZARZYCKA Paulina | 4520 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:21:08 | ||
1426 | MŁYNARCZYK Dorota | 4519 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:21:09 | ||
1427 | BIAŁACH Paulina | 4517 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:21:10 | ||
1428 | KUMANOWICZ Magdalena | 5014 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:21:18 | |||
1429 | JURKOWSKI Karol | 5009 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:21:18 | |||
1430 | KALIŃSKA Karolina | 5237 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:21:38 | |||
1431 | SZALA Leszek | 4716 | Rodzina+ | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:21:39 | ||
1432 | SZALA Aleksandra | 4715 | Rodzina+ | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:21:40 | ||
1433 | KICZIŃSKA Izabela | 5239 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:21:40 | |||
1434 | MATYS Paulina | 4714 | Rodzina+ | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:21:40 | ||
1435 | JAŁOCHA Izabela | 4858 | Cillerka | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:21:47 | ||
1436 | BANASIAK Dominika | 5218 | Surferki pozerki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:21:53 | ||
1437 | KLIMASZEWSKI Piotr | 4859 | Cillerka | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:21:54 | ||
1438 | HAWRYLAK Paulina | 4857 | Cillerka | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:21:55 | ||
1439 | NIEDŹWIEDŹ Krzysztof | 4860 | Cillerka | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:21:56 | ||
1440 | NOWAKOWSKI Grzegorz | 5308 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:21:58 | |||
1441 | 5670 | 00:00:00 | 01:22:29 | ||||||
1442 | DOMAŃSKI Rafał | 5198 | Fun run | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:22:43 | ||
1443 | PIOTROWSKI Damian | 5202 | Fun run | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:22:45 | ||
1444 | PĘDZICH Iwona | 5201 | Fun run | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:22:45 | ||
1445 | KRAJEWSKI Tomasz | 5200 | Fun run | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:22:46 | ||
1446 | ZIELIŃSKI Maciej | 5205 | Fun run | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:22:46 | ||
1447 | SMOLARCZYK Klaudia | 5204 | Fun run | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:22:48 | ||
1448 | CZUCHAJ Milena | 5197 | Fun run | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:22:49 | ||
1449 | 5657 | 00:00:00 | 01:22:57 | ||||||
1450 | ŁYKOWSKI Eryk | 4480 | Prymus Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:23:03 | ||
1450 | KRAUSE Krzysztof | 4479 | Prymus Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:23:04 | ||
1450 | BAŁA Maciej | 4478 | Prymus Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:23:08 | ||
1453 | ONOPIUK Jakub | 4873 | M&M Mroczne Minionki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:23:23 | ||
1454 | PYTEL Anna | 4874 | M&M Mroczne Minionki | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:23:23 | ||
1455 | 5665 | 00:00:00 | 01:23:25 | ||||||
1456 | PATAJEWICZ Paweł | 5382 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:23:39 | |||
1457 | SZCZYGIEŁ Maciej | 5391 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:23:39 | |||
1458 | MIREK Izabela | 5468 | Latające Szynszyle | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:23:57 | ||
1459 | WOROTNICKI Michał | 5472 | Latające Szynszyle | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:23:58 | ||
1460 | DENDEK Marceli | 5294 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:24:01 | |||
1461 | WOŹNIAK Bernadeta | 5327 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:24:02 | |||
1462 | OLCZYK Aneta | 5309 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:24:02 | |||
1463 | BIERNAT Robert | 4238 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:24:04 | |||
1464 | MIREK Karol | 5469 | Latające Szynszyle | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:24:06 | ||
1465 | MIKSA Paulina | 5307 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:24:07 | |||
1466 | TYMIŃSKA Sandra | 5471 | Latające Szynszyle | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:24:07 | ||
1467 | OSTROWSKI Kacper | 5470 | Latające Szynszyle | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:24:11 | ||
1468 | BANDYK Izabela | 5206 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:24:47 | ||
1469 | BANDYK Patryk | 5228 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:24:47 | |||
1470 | GODLEWSKA Agnieszka | 5298 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:24:50 | |||
1471 | OGRODNIK Mateusz | 5490 | Wandów | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:24:52 | ||
1472 | BOROWIECKI Przemysław | 5292 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:24:53 | |||
1473 | SPRYCHS Bartłomiej | 5491 | Wandów | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:24:53 | ||
1474 | KRAJEWSKI Oskar | 5303 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:24:55 | |||
1475 | KRZYCHOLIK Mateusz | 5304 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:25:02 | |||
1476 | GŁOŚNIAK Tomasz | 5297 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:25:03 | |||
1477 | CHMIELEWSKI Józef | 4240 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:25:11 | |||
1478 | MALISZEWSKA Agnieszka | 4212 | Gladiators by RMF4RT | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:25:22 | ||
1479 | CZERNIAKIEWICZ Anna | 4241 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:25:22 | |||
1480 | BAŁAZY Beata | 4235 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:25:24 | |||
1481 | MOTYKA Krzysztof | 4225 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:25:25 | ||
1482 | PRZYBYTEK Sławomir | 5634 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:25:40 | |||
1483 | ZAWOCKI Bartek | 5330 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:25:41 | |||
1484 | JANACZEK Natalia | 5299 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:25:42 | |||
1485 | RÓG Ola | 5316 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:25:42 | |||
1486 | RÓG Agata | 5315 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:25:43 | |||
1487 | ZAMOYSKI Aleksander | 5328 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:25:44 | |||
1488 | OLSZEWSKI Lesław | 5516 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:25:45 | |||
1489 | OLSZEWSKI Cezary | 5515 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:25:46 | |||
1490 | ŁUSZCZEWSKA Weronika | 5374 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:25:47 | |||
1491 | WOJTYNOWSKI Oskar | 4477 | Pozdrogeddon | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:25:47 | ||
1492 | RUGIEŃ Dorota | 5388 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:25:48 | |||
1493 | TOŁKACZEWSKI Jakub | 4476 | Pozdrogeddon | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:25:51 | ||
1494 | SMAGOWSKI Daniel | 4511 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:25:55 | |||
1495 | KIERZKOWSKI Radosław | 5451 | BRYGIERY OCR | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:26:33 | ||
1496 | 5663 | 00:00:00 | 01:26:42 | ||||||
1497 | 5668 | 00:00:00 | 01:26:45 | ||||||
1498 | BODZON Krzysztof | 5290 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:27:00 | |||
1499 | 5656 | 00:00:00 | 01:27:00 | ||||||
1500 | ADACH Piotr | 5271 | 0,7 ZGŁOŚ SIĘ | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:27:06 | ||
1501 | 5667 | 00:00:00 | 01:27:14 | ||||||
1502 | SZYMAŃCZAK Monika | 5276 | 0,7 ZGŁOŚ SIĘ | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:27:17 | ||
1503 | PARZYMIES Jarosław | 5518 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:28:54 | |||
1504 | 5655 | 00:00:00 | 01:28:55 | ||||||
1505 | ZIEMBA Katarzyna | 5535 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | 01:28:55 | |||
1506 | 5654 | 00:00:00 | 01:28:57 | ||||||
1507 | GRZYWACZ Aurelia | 4653 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:28:58 | |||
1508 | LLAS Karol | 4668 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:28:59 | |||
1509 | OŻÓG Mateusz | 5465 | Jak żółwie w galopie | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:28:59 | ||
1510 | KRAIŃSKA Karolina | 4956 | krematorium | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:29:11 | ||
1511 | PIEŃCZUK Aleksandra | 5018 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:29:11 | |||
1512 | JACHACY Marta | 5005 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:29:12 | |||
1513 | WIŚNIEWSKI Maciej | 5026 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:29:14 | |||
1514 | 5669 | 00:00:00 | 01:30:27 | ||||||
1515 | FORYSZEWSKA Celina | 4866 | dbest | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:31:35 | ||
1516 | BEDNARCZYK Dorota | 4864 | dbest | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:31:35 | ||
1517 | BAJ Justyna | 4863 | dbest | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:31:36 | ||
1518 | COSTE Victoria | 4646 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:33:40 | |||
1519 | KOSTRZEWA Karolina | 4663 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:33:40 | |||
1520 | PRZYBYSZ Maciej | 4678 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:33:40 | |||
1521 | SZULGIT Monika | 5217 | STF 069 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:33:42 | ||
1522 | KUMKOWSKA Elżbieta | 5282 | BWPy | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:33:43 | ||
1523 | DANIELKIEWICZ Katarzyna | 5281 | BWPy | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:33:45 | ||
1524 | BEDNAREK Artur | 5279 | BWPy | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:33:46 | ||
1525 | GRYŻEWSKI Karol | 4652 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:35:23 | |||
1526 | ZABOROWSKI Mateusz | 4689 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:35:34 | |||
1527 | 5658 | 00:00:00 | 01:36:06 | ||||||
1528 | JORDAN Agnieszka | 4617 | ETISOFT OCR TEAM | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:37:30 | ||
1529 | WIĘCKOWSKA Marzena | 4618 | ETISOFT OCR TEAM | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:37:30 | ||
1530 | LISICZKA Piotr | 5414 | OSPRO Ninja Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:38:50 | ||
1531 | KAMIŃSKA Natalia | 5433 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 01:38:50 | |||
1532 | ADAMCZUK Julia | 5427 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 01:38:51 | |||
1533 | MANTYCKI Rafał | 5415 | OSPRO Ninja Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:38:52 | ||
1534 | RYCHLEWSKI Wojciech | 5418 | OSPRO Ninja Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:39:29 | ||
1535 | MILBRANT Michał | 5416 | OSPRO Ninja Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:39:32 | ||
1536 | KOZAK Maciej | 5434 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:39:34 | |||
1537 | JAŃCZUK Przemysław | 5413 | OSPRO Ninja Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:39:40 | ||
1538 | BURS Klaudia | 5411 | OSPRO Ninja Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 01:39:43 | ||
1539 | ZARĘBA Damian | 4935 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:41:11 | |||
1540 | NOSZCZAK Jacek | 4577 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:42:18 | |||
1541 | 5674 | 00:00:00 | 01:47:40 | ||||||
1542 | NIKIEL Dariusz | 4007 | Dirty Sparrows | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1543 | ORDA Marcin | 4100 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||||
1544 | RADNY Michał | 4138 | NieWidzęPrzeszkód | Elite Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | |||
1545 | BEDNARZ Adrian | 4615 | Cyko Kurczaki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1546 | BORÓWKO Kinga | 4993 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||||
1547 | BRONOWSKI Aleksander | 4995 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
1548 | DREGER Maciej | 4999 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
1549 | RATLIŃSKI Przemysław | 5030 | Drużyna Białego Niedźwiedzia | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1550 | SZCZESIAK Anna | 5125 | Karton team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1551 | WIŚNIEWSKI Marcin | 5134 | NAFCIARZE Płock | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1552 | BIEŃKO Paweł | 5136 | PodwójnyGaz | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1553 | OLSZEWSKI Grzegorz | 5172 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
1554 | ZIÓŁKOWSKI Adam | 5183 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
1555 | WERBANOWSKA Anita | 5324 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||||
1556 | WŁOCZEWSKA Joanna | 5326 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||||
1557 | TOBER Natalia | 5447 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||||
1558 | RACZYŃSKI Łukasz | 5475 | Leśna Malbork | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1559 | SMOŁKA Grzegorz | 4762 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||||
1560 | PŁAWSIUK Paulina | 5384 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||||
1561 | LACHOWICZ Paulina | 5510 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1562 | KRAUSE Magda | 5630 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||||
1563 | LEWANDOWSKI Michał | 5560 | Kapibara team trzymaj z nim | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1564 | GLEŃ Arkadiusz | 4651 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||||
1565 | RUBINKIEWICZ Tomasz | 4761 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||||
1566 | BACHURA Grzegorz | 5639 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||||
1567 | PRZYSIĘŻNIUK Mariusz | 5521 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1568 | JAŁOWY Michał | 4404 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
1569 | KOZLOWSKI Dawid | 4629 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1570 | RÓŻYCKI Michał | 4972 | RUN HATERS | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1571 | MORTKA Piotr | 4984 | VIGO System | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1572 | BRZOZOWSKA-GĄSKA Anna | 4996 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||||
1573 | BRZEZIŃSKI Dominik | 5155 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
1574 | FILIPOWSKI Krzysztof | 5215 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1575 | POPOWICZ Angelika | 5256 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||||
1576 | STEFAŃSKI Łukasz | 5444 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 1576 wynik(ów)