RUNMAGEDDON CLASSIC WARSZAWA
Runmageddon Warszawa
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-10-03
Miejsce : Warszawa
Dystans : 12 km
Zgłoszonych : 1112
Wystartowało : 1004
Nie ukończyło : 12
Ukończyło : 992
Na trasie : 10
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startuSplit
6km
    
1SZCZESNY Damian 3004BraveRunnersOCRElite Mężczyzn08:0000:00:0001:05:35
2KMIECIAK Grzegorz 3005BRYGIERY OCRElite Mężczyzn08:0000:00:0001:02:51
3CHMIELORZ Józef 3006Carbon Silesia SportElite Mężczyzn08:0000:00:0000:46:00
4KOZIOŁ Kamil 3007Carbon Silesia SportElite Mężczyzn08:0000:00:0001:00:29
5SZCZOTOK Wiktor 3010Carbon Silesia SportElite Mężczyzn08:0000:00:0000:57:29
6KARWOWSKI Paweł 3011CF ŁukówElite Mężczyzn08:0000:00:0000:56:00
7ŁUKASIK Łukasz 3013CF ŁukówOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:05:31
8MAJCZYNA Marcin 3014CF ŁukówElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:08:14
9MAJCZYNA Marek 3015CF ŁukówElite Mężczyzn08:0000:00:0000:55:12
10MUSIATOWICZ Jaroslaw 3016CF ŁukówElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:07:27
11OCHNIO Andrzej 3017CF ŁukówElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:06:42
12KOZŁOWSKI Marcin 3023Green GoblinsElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:04:17
13ANDRZEJEWSKI Jakub 3024Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:0000:00:0000:56:03
14CZARNECKI Jakub 3025Husaria Race Team Elite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:05:46
15CZECHOWSKI Konrad 3026Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:10:43
16KĘDZIORA Bogumił 3029Koniu SquadElite Mężczyzn08:0000:00:0000:52:56
17BRZOSKWINIA Wojciech 3030Lemon TeamElite Mężczyzn08:0000:00:0000:45:21
18STROJNY Paweł 3031Lemon TeamElite Mężczyzn08:0000:00:0000:55:10
19MACURA Marek 3032Leniwce z MagnoliiElite Mężczyzn08:0000:00:0001:23:04
20PSUT Kamil 3033Melvit teamElite Mężczyzn08:0000:00:0000:56:00
21SURMACH Andrei 3036Obstacle Center TeamElite Mężczyzn08:0000:00:0000:57:20
22SZCZEPEK Michał 3037Obstacle Center TeamElite Mężczyzn08:0000:00:0001:22:55
23TUPACZEWSKI Piotr 3038Obstacle Center TeamElite Mężczyzn08:0000:00:0001:16:59
24BARANAUSKAS Darius 3184OCR Baltic warriorsElite Mężczyzn08:0000:00:0000:50:47
25KVEDARAVIČUS Ričards 3039OCR Baltic warriorsElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:48:15
26KAWĘCKI Artur 3043Popraw koronę i zasuwaj !Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:10:18
27MICHALAK Artur 3045Popraw koronę i zasuwaj !Elite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:04:10
28FIRST Tomasz 3046POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:57:30
29KONARSKI Tomasz 3049POWER TRAININGElite Mężczyzn08:0000:00:0000:55:06
30PISKAŁA Daniel 3050POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:48:34
31KOŁAKOWSKI Krzysztof 3051RUNMAGEDDONElite Mężczyzn08:0000:00:0000:52:22
32KRAWIECKI Mateusz 3052RUNMAGEDDONElite Mężczyzn08:0000:00:0000:46:04
33KOWALCZYK Piotr 3056SkurczyBykiOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:57:49
34DACIO Mirek 3042SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn08:0000:00:0000:53:21
35GIZAK Michał 3057SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn08:0000:00:0000:58:32
36MACIEJEWSKI Łukasz 3058SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn08:0000:00:0000:56:02
37MAZUR Damian 3059SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn08:0000:00:0000:57:09
38TUTAJ Jakub 3062UNIT37Elite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:00:14
39BUDZYŃSKI Adam 3063United RunnersElite Mężczyzn08:0000:00:0001:13:39
40KAZIMIERCZAK Paweł 3064Warriors ŁódźElite Mężczyzn08:0000:00:0000:58:45
41JACIÓW Paweł 3066WATAHAElite Mężczyzn08:0000:00:0000:46:58
42JAŃCZUK Przemysław 3185WATAHAElite Mężczyzn08:0000:00:0000:53:17
43FARRUGIA Deyan 3070Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:00:24
44KUJAWA Michał 3071Elite Mężczyzn08:0000:00:0000:59:15
45LIPIŃSKI Tomasz 3072Elite Mężczyzn08:0000:00:0000:51:31
46MILEWSKI Szymon 3073Elite Mężczyzn08:0000:00:0000:57:41
47MURAT Krzysztof 3075Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:14:04
48PASTUSZKA Michał 3076Elite Mężczyzn08:0000:00:0000:58:48
49PAWŁOWSKI Piotr 3077Elite Mężczyzn08:0000:00:0000:58:29
50SADOWSKI Cezary 3078Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:09:57
51SZYMAŃSKI Cezary 3083Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:10:00
52 KORBAL Zbigniew 3090Dirty SparrowsElite Mężczyzn08:1000:00:0001:22:30
53BĄK Daniel 3086Biegun OCR TeamElite Mężczyzn08:1000:00:0000:46:15
54DROGOSZ Damian 3087Carbon Silesia SportElite Masters Mężczyzn08:1000:00:0000:54:41
55KULICA Tomasz 3089Carbon Silesia SportElite Mężczyzn08:1000:00:0001:15:57
56KORZENNY Wojciech 3091Dwie-dyszki-znizkiElite Mężczyzn08:1000:00:0001:07:21
57GÓRNIAK Robert 3093Ex TeamElite Masters Mężczyzn08:1000:00:0001:06:46
58KAMIŃSKI Zbigniew 3095GRUBIORZE LOTAJOMElite Mężczyzn08:1000:00:0001:10:47
59KIELISIAK Marek 3097Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:1000:00:0000:59:57
60KOSTUCHA Damian 3098Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:1000:00:0000:53:14
61GRALEC Dariusz 3099I NEVER TURN BACKElite Masters Mężczyzn08:1000:00:0001:17:42
62HANUSIAK Leszek 3100Koniu SquadElite Mężczyzn08:1000:00:0000:56:03
63ZIELIŃSKI Tomasz 3102Lemon TeamElite Mężczyzn08:1000:00:0000:46:00
64RAKOWSKI Przemysław 3104Melvit teamElite Mężczyzn08:1000:00:0000:57:11
65WIECZORKIEWICZ Lech 3105Nie W Szczepionkę TeamElite Masters Mężczyzn08:1000:00:0001:35:21
66GAŃKO Mateusz 3106Obstacle Center TeamElite Mężczyzn08:1000:00:0001:38:24
67WEJKNIS Krzysztof 3111OCRSPORTGRIP KRZYSZTOF WEJKNIS Elite Masters Mężczyzn08:1000:00:0001:16:26
68BUGAJ Mariusz 3112OSPRO OCRElite Mężczyzn08:1000:00:0000:56:22
69GRZEBUŁA Łukasz 3113OSPRO OCRElite Mężczyzn08:1000:00:0001:02:51
70PONTUS Piotr 3115OSPRO OCRElite Mężczyzn08:1000:00:00
71NOGAŃSKI Paweł 3117POWER TRAININGElite Mężczyzn08:1000:00:0000:56:50
72JUSZKIEWICZ Dominik 3121RAJSPORT ACTIVEElite Mężczyzn08:1000:00:0000:51:01
73GRZEGORZYCA Damian 3110SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn08:1000:00:0000:53:42
74NIEMIEC Adrian 3123UNIT37Elite Mężczyzn08:1000:00:0000:57:37
75BAJON Przemysław 3124WATAHAElite Mężczyzn08:1000:00:0000:49:11
76DENYSIUK Marek 3125WATAHAElite Masters Mężczyzn08:1000:00:0000:55:49
77MAJEWSKI Damian 3126Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:33:43
78BIELICKI Wojciech 3129Wóda Koks Tajski BoksElite Mężczyzn08:1000:00:0000:54:20
79GIEMZA Michał 3130Wóda Koks Tajski BoksElite Mężczyzn08:1000:00:0000:58:33
80ŚLIWA Krzysztof 3131Wóda Koks Tajski BoksElite Mężczyzn08:1000:00:0001:01:46
81ZIMIŃSKI Paweł 3132WOLA TEAMElite Mężczyzn08:1000:00:0001:04:54
82DRĄŻKOWSKI Piotr 3133xRunnersElite Masters Mężczyzn08:1000:00:0001:06:43
83BAJDAK Adrian 3134Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:21:42
84CHMIEL Dominik 3135Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:11:16
85CHOJECKI Arkadiusz 3136Elite Masters Mężczyzn08:1000:00:0001:00:39
86DZIURLA Krzysiek 3139Elite Masters Mężczyzn08:1000:00:0001:02:13
87FLISIKOWSKI Tomek 3140Open Mężczyzn08:1000:00:0000:49:43
88GÓRECKI Łukasz 3141Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:15:48
89JOCHEMSKI Mikołaj 3142Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:04:19
90KARBOWSKI Sławomir 3144Elite Masters Mężczyzn08:1000:00:0001:03:33
91KATINAS Andrius 3145Elite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:05:56
92KOTALA Arkadiusz 3148Elite Mężczyzn08:1000:00:0000:59:59
93RUDNICKI Marcin 3151Elite Masters Mężczyzn08:1000:00:0000:56:12
94SIMON Adam 3186Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:07:10
95SKAKODUB Mykhailo 3152Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:10:55
96ŚLEDŹ Rafał 3153Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:10:49
97ŚLOTAŁA Karol 3154Elite Mężczyzn08:1000:00:0000:53:00
98STACHURSKI Bartosz 3155Elite Masters Mężczyzn08:1000:00:0001:07:06
99WIECZOREK Krzysztof 3157Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:16:49
100NAPIERAJ Katarzyna 3158Carbon Silesia SportElite Kobiet08:2000:00:0001:02:40
101PŁACZEK Anna 3160Carbon Silesia SportElite Kobiet08:2000:00:0001:19:14
102TROCHONOWICZ Ela 3164Green GoblinsElite Kobiet08:2000:00:0001:17:17
103RYŚ Marzena 3166Koniu SquadElite Kobiet08:2000:00:0001:02:24
104GAŃKO Karolina 3168Obstacle Center TeamElite Kobiet08:2000:00:0001:10:43
105KURPIOS Milena 3169Obstacle Center TeamElite Kobiet08:2000:00:0001:24:50
106MACIEJEWSKA Agnieszka 3170Obstacle Center TeamElite Masters Kobiet08:2000:00:0001:15:43
107MATKEVICIENE Sandra 3172OCR Baltic WarriorsElite Kobiet08:2000:00:0001:47:12
108MACIUSZEK Julia 3177RUNMAGEDDONElite Kobiet08:2000:00:0000:54:32
109WOROBIEWA Jekatierina 3183Elite Kobiet08:2000:00:0001:00:43
110BALCER Tomasz 3214FerretsOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:27:45
111BURMAJSTER Maciej 3215FerretsOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:27:47
112GOCHNIO Katarzyna 3216FerretsOpen Kobiet08:3000:00:0001:27:44
113SIEMEK Marek 3218Gang Zakręconych MastersówOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:28:05
114SIEMEK Mariusz 3219Gang Zakręconych MastersówOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:28:09
115WAŚNIOWSKA Magdalena 3220Gang Zakręconych MastersówOpen Kobiet08:3000:00:0001:28:06
116SIEMBIDA Krystian 3224LIPNI BIEGACZEOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:30:53
117HUK Mateusz 3226Mordercze pielmienoeOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:00:08
118OSTROWSKA Martyna 3238Runmageddonowe Świry Open Kobiet08:3000:00:0001:30:12
119OSTROWSKA Patrycja 3239Runmageddonowe Świry Open Kobiet08:3000:00:0001:30:10
120PYŻANOWSKI Mariusz 3240Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn08:3000:00:0001:13:20
121STACHURA Natalia 3241Runmageddonowe Świry Open Kobiet08:3000:00:0001:30:10
122SITARSKI Daniel 3242ScyzorykiOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:22:05
123WYBRANIEC Mateusz 3243Team DzikiOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:08:22
124CHRZANOWSKI Krzysztof 3249Open Mężczyzn08:3000:00:00
125DĄBROWSKA Anna 3251Open Masters Kobiet08:4500:00:00
126GŁUSZAK Piotr 3252Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:36:58
127KRÓLAK Kornel 3261Open Mężczyzn08:3000:00:0001:23:30
128KRUK Michał 3262Open Mężczyzn08:3000:00:0001:03:24
129ŁATA Damian 3265Open Mężczyzn08:3000:00:0001:22:04
130LUTKOWSKI Rafał 3267Open Mężczyzn08:3000:00:0001:01:20
131LISZKIEWICZ Sebastian 3266Open Mężczyzn08:3000:00:0001:22:15
132MATEUSZ Bajer 3268Open Mężczyzn08:3000:00:0001:14:26
133PIOTROWSKI Artur 3271Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:23:31
134OLECHOWSKI Mateusz 3270Open Mężczyzn08:3000:00:0001:23:43
135PONSKI Cezary 3272Open Mężczyzn08:3000:00:0001:36:21
136RYBIŃSKI Kamil 3276Open Mężczyzn08:3000:00:0001:04:00
137ZALEWSKI Robert 3286Open Mężczyzn08:3000:00:0001:36:59
138RUDNICKI Jakub 3275Open Mężczyzn08:3000:00:0000:58:20
139BARAN Michał 3291BeFit24TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:18:16
140RUDY Przemysław 3292BeFit24TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:18:18
141KRZYŻANOWSKI Julian 3313POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:10:55
142PICHUKOU Pavel 3317SygniTeamOpen Mężczyzn08:4500:00:00
143KRYSIK Daniel 3319Złe wspomnieniaOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:12:57
144MAĆKOWSKI Daniel 3320Złe wspomnieniaOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0001:12:56
145BOGUSZ Jarosław 3325Open Mężczyzn08:4500:00:0001:10:29
146BOLEMBACH Arkadiusz 3326Open Mężczyzn08:4500:00:0001:11:45
147JACH Adam 3330Open Mężczyzn08:4500:00:0001:15:59
148ŁĄCZYŃSKI Wojciech 3336Open Mężczyzn08:4500:00:0001:10:20
149LEŚNICZAK Barbara 3338Open Masters Kobiet08:4500:00:0001:22:44
150MIKIELSKI Paweł 3340Open Mężczyzn08:4500:00:0001:10:11
151NGUYEN CANH Oskar 3342Open Mężczyzn08:4500:00:0001:10:03
152NOWAK Łukasz 3343Open Mężczyzn08:4500:00:0001:20:21
153OLSZAK Zenon 3344Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0001:16:04
154ROBAK Sylwester 3350Open Mężczyzn08:4500:00:0001:18:08
155STEFANEK Klaudia 3354Open Kobiet08:4500:00:0001:15:57
156SZOT Maksymilian 3356Open Mężczyzn08:4500:00:0001:20:13
157WIERZBICKI Mateusz 3359Open Mężczyzn08:4500:00:0001:15:52
158BERLIŃSKI Marcin 3399Open Mężczyzn08:3000:00:0001:01:47
159CUDZIK Sebastian 3401Open Masters Mężczyzn09:0000:00:00
160KOWALCZYK Piotr 3413Open Mężczyzn09:0000:00:0001:04:38
161MALEŃCZYK Sylwester 3420Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:08:42
162MUGDA Sebastian 3425Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:01:37
163GROCHOWSKI Damian 3762Open Mężczyzn10:3000:00:00
164MŁYNIK Karolina 3913DZIKCZYNYOpen Kobiet10:4500:00:00
165SOBCZYK Barbara 3977Open Kobiet10:4500:00:00
166BĄK Paweł 4024Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
167STACHOWICZ Krzysztof 4065Open Mężczyzn11:0000:00:00
168SCHUBERT Tomasz 3079Elite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:23:00
169ŻURAWSKI Tomasz 4107Open Mężczyzn08:4500:00:0001:21:00
170WYSOCKI Mateusz 3084Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:08:17
171MIERZICKI Marcel 3116POWER TRAININGElite Mężczyzn08:1000:00:0001:12:46
172KOZAK Arkadiusz 3122SkurczyBykiElite Mężczyzn08:1000:00:0001:07:58
173WIERZCHOWSKI Bartosz 3360Open Mężczyzn08:4500:00:0001:16:22
174JUSZCZYK Piotr 3407Open Mężczyzn08:3000:00:0000:58:22
175JASTRZĘBSKI Sławomir 3001Bestie OCR LegionowoElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:57:04
176DAMPS Patryk 3002Biegun OCR TeamElite Mężczyzn08:0000:00:0000:54:17
177KUBIESA Jakub 3008Carbon Silesia SportElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:54:37
178SKWAREK Tomasz 3009Carbon Silesia SportElite Mężczyzn08:0000:00:0000:56:18
179OKNIŃSKI Piotr 3018CF ŁukówElite Mężczyzn08:0000:00:0000:55:22
180JANISZEWSKI Grzegorz 3019DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:08:02
181SŁADEK Patryk 3020Ex TeamElite Mężczyzn08:0000:00:0000:51:35
182MALISZEWSKI Jakub 3027Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:06:57
183LIUTKUS Dainius 3040OCR Baltic warriorsElite Mężczyzn08:0000:00:0000:43:46
184PULŠA Artūr 3041OCR Baltic warriorsElite Mężczyzn08:0000:00:0000:51:00
185GRABOWIEC Arkadiusz 3047POWER TRAININGElite Mężczyzn08:0000:00:0000:52:27
186KAPICA Wojciech 3048POWER TRAININGElite Mężczyzn08:0000:00:0001:08:54
187SAŁATA Marcin 3053RUNMAGEDDONElite Mężczyzn08:0000:00:0000:48:13
188STOKOWSKI Dariusz 3054RUNMAGEDDONElite Mężczyzn08:0000:00:0000:49:23
189KĘSIK Michał 3060SPARTA RUNNERSElite Mężczyzn08:0000:00:0001:01:00
190GĄSIOROWSKI Karol 3061UNIT37Elite Mężczyzn08:0000:00:0000:53:32
191MĘDYGRAŁ Krystian 3067WATAHAElite Mężczyzn08:0000:00:0000:52:45
192MORAWSKI Grzegorz 3074Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:00:34
193STELLMACH Wojciech 3082Elite Mężczyzn08:0000:00:0000:57:40
194KLEWANIEC Jakub 3088Carbon Silesia SportElite Mężczyzn08:1000:00:0000:54:19
195MUSIAŁ Krzysztof 3092DZIKA BANDA BIEGOWAElite Mężczyzn08:1000:00:0000:59:07
196JAKUSZEK Piotr 3096Hell's gym OCR PępowoElite Mężczyzn08:1000:00:0000:50:32
197OLECH Grzegorz 3101Lemon TeamElite Masters Mężczyzn08:1000:00:0001:11:20
198BUKAUSKAS Vidas 3107OCR Baltic warriorsElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:53:37
199LAUKUTIS Laurynas 3108OCR Baltic warriorsElite Mężczyzn08:0000:00:0001:05:10
200NAKREVIC Zbignev 3109OCR Baltic warriorsElite Mężczyzn08:0000:00:0000:58:22
201JAGODZIŃSKI Karol 3119POWER TRAININGElite Mężczyzn08:1000:00:0000:51:57
202ZAJĄCZKOWSKI Paweł 3120POWER TRAININGElite Mężczyzn08:1000:00:0000:54:40
203MĘDELEWSKI Paweł 3127Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:13:21
204WOŁOWIK Wojciech 3128Wilk Trenuje Family (WTF)Open Mężczyzn08:1000:00:0001:13:19
205CHROST Andrzej 3137Elite Masters Mężczyzn08:1000:00:0001:05:24
206DUDA Grzegorz 3138Best BeastsElite Masters Mężczyzn08:1000:00:0000:49:31
207JUDEK Łukasz 3143Elite Mężczyzn08:1000:00:0000:54:07
208MAZGAJSKI Jarosław 3149Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:17:13
209OGIŃSKI Szymon 3150Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:03:43
210ROSA Jolanta 3161CF ŁukówElite Kobiet08:2000:00:0001:02:25
211SPRAWKA Marta 3163DZIKIsquadOpen Kobiet08:2000:00:0001:02:18
212JABŁOŃSKA Dorota 3173OUTDOOR TRAININGElite Kobiet08:2000:00:0001:26:12
213GARNUSZEK Anita 3175POWER TRAININGElite Kobiet08:2000:00:0001:10:31
214PODGORSKI Marek 3188RUNMAGEDDONElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:50:37
215OLEŚ Rafał 3189Lemon TeamElite Mężczyzn08:1000:00:0000:49:48
216CHODORSKI Łukasz 3187Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:05:46
217ANDRZEJEWSKI Kamil 3202Beye KohaneOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:11:14
218TIEBLER Agnieszka 3208CIDRY LOTAJOMOpen Kobiet08:3000:00:0001:36:47
219WTULICH Rafał 3209Dębe jest WIELKIE Open Mężczyzn08:3000:00:0001:02:06
220NITEK Kamil 3227Never Back DownOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:20:59
221JANKOWSKI Dominik 3231Obstacle Center TeamOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:03:03
222PAKUŁA Bartosz 3233POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:06:46
223JAKUBOWSKI Michał 3253Open Mężczyzn08:3000:00:0001:00:27
224KAŁUŻA Sebastian 3255Open Mężczyzn08:3000:00:0001:13:26
225KOŃPA Michał 3257Open Mężczyzn08:3000:00:0000:53:53
226STANKIEWICZ Dawid 3279Open Mężczyzn08:3000:00:0001:05:03
227TYTOŃ Jakub 3281Open Mężczyzn08:3000:00:0001:00:16
228WALCZAK Jacek 3282Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:02:17
229WOLAŃSKI Michał 3285Open Mężczyzn08:3000:00:0001:11:32
230BAZAN Klaudia 3323Open Kobiet08:4500:00:0001:11:43
231BIEŃKOWSKI Arkadiusz 3324Open Mężczyzn08:4500:00:0000:56:58
232KOMOSA Kamil 3333Open Mężczyzn08:4500:00:0001:10:24
233PACEK Wojciech 3346Open Mężczyzn08:4500:00:0001:10:01
234WRUK Agata 3361Open Kobiet08:3000:00:0001:36:22
235KANAFA Piotr 3409Open Mężczyzn09:0000:00:0001:01:13
236KOZIEŁ Jan 3415Open Mężczyzn09:0000:00:0001:02:04
237PIETRUSZEWSKI Andrzej 3429Open Mężczyzn09:0000:00:0001:02:19
238WÓJCIK Rafał 3441Open Mężczyzn09:0000:00:0001:04:27
239ZAWADZIŃSKI Artur 3442Open Mężczyzn09:0000:00:00
240SŁODYCZKA Andrzej 3581Sales&More TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:00
241BRATOSIEWICZ Piotr 4076Open Mężczyzn08:3000:00:0001:14:42
242DEMBIŃSKI Mikołaj 4077Open Mężczyzn08:3000:00:0001:14:43
243STEVNERT Filip 4078Open Mężczyzn08:3000:00:0001:14:55
244ŻEBROWSKI Radek 4097Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0001:13:58
245CHOJECKI Piotr 4099Open Mężczyzn08:3000:00:0001:30:58
246CYMIŃSKI Łukasz 4106Open Mężczyzn08:3000:00:0001:02:56
247SZPAKOWSKI Jacek 3213EXTREME WAYSOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:12:30
248KOSIŃSKI Tomasz 3212EXTREME WAYSOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:12:30
249SZOSTEK Wojciech 3223HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:38:25
250KAIM Kamil 3254Open Mężczyzn08:3000:00:0001:38:29
251SŁABASZEWSKI Kamil 3222HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:38:30
252KOWALCZYK Tomasz 3259Open Mężczyzn08:3000:00:0001:38:32
253JABŁOŃSKI Tomasz 4105Green GoblinsOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:38:39
254KOPER Anna 3258Open Kobiet08:3000:00:0001:38:56
255JANKOWSKI Michał 3210DemantOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:38:57
256PŁAZA Paweł 3211DemantOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:38:58
257MIĘGOĆ Bartłomiej 3290ANBUOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:25:07
258KANIECKI Sebastian 3289ANBUOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:25:09
259BORNUS Tomasz 3293Byli BiegliOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:25:12
260OLEK Artur 3294Byli BiegliOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:25:12
261WUDZIŃSKI Adam 3295Byli BiegliOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:25:13
262KOZŁOWSKI Paweł 3416Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:12:33
263MORTKA Piotr 3423Open Mężczyzn08:3000:00:0001:39:12
264ROZMYŚLAK Patrycja 3274Open Kobiet08:3000:00:0001:39:24
265KRUPKO Piotr 3335Open Mężczyzn08:4500:00:0001:25:34
266KRÓL Paweł 3334Open Mężczyzn08:4500:00:0001:25:35
267KONDRATOWICZ Bartłomiej 3410Open Mężczyzn09:0000:00:0001:13:03
268KAPUŚCIARZ Jakub 3526Open Mężczyzn09:0000:00:0001:13:17
269PRZYBYŁOWSKI Piotr 3431Open Mężczyzn09:0000:00:0001:13:37
270MARKUSIK Tomasz 3207CIDRY LOTAJOMOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:40:25
271BRESSLER Kamil 3314Ślunskie pieronyOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:26:37
272SKRZYNECKA Katarzyna 3390Laserowe BiedronkiOpen Kobiet09:0000:00:0001:14:00
273KĘDRA Natalia 3315Ślunskie pieronyOpen Kobiet08:4500:00:0001:26:44
274RENNER Dariusz 3316Ślunskie pieronyOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:26:49
275PSOTA Danuta 3302Fit & More RybnikOpen Kobiet08:4500:00:0001:26:54
276KACZOR Stanisław 3309KaczorTEAMOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0001:27:33
277KACZOR Dominik 3308KaczorTEAMOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:27:34
278CZYŻEWSKI Bartłomiej 3402Open Mężczyzn09:0000:00:0001:14:56
279SZYMANSKI Tomasz 3318SygniTeamOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0001:27:57
280JARZĄBEK Marcin 3382GTVOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:15:18
281KOWALSKA Patrycja 3260Open Kobiet08:3000:00:0001:42:11
282TUREK Jarosław 3280Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:42:13
283KOSIM Artur 3411Open Mężczyzn09:0000:00:0001:16:13
284ZAWADZKI Jakub 3443Open Mężczyzn09:0000:00:0001:16:21
285BRUSIŁO Bartosz 3510United RunnersOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:59:33
286PECIAK Kamil 3347Open Mężczyzn08:4500:00:0001:30:45
287ZAKRZEWSKI Krzysztof 3363Open Mężczyzn08:4500:00:0001:30:47
288SIKORSKI Piotr 3352Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0001:28:57
289KRAJEWSKI Lukasz 3417Open Mężczyzn09:0000:00:0001:19:43
290DYSZER Jarosław 3389Kamex TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:19:45
291KOSMALA Karol 3412Open Mężczyzn09:0000:00:0001:19:48
292KUTERA Paweł 4080Open Mężczyzn09:0000:00:0001:19:50
293KOZŁOWSKI Paweł 4079Kamex teamOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:20:02
294FETLIŃSKI Grzegorz 3386Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:20:11
295ŁUKASZEWSKI Bartosz 3419Open Mężczyzn09:0000:00:0001:20:19
296KIEŚ Damian 3332Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0001:33:50
297BRZECZKOWSKI Paweł 3312POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:33:51
298SZYMAŃSKI Jakub 3235PozdrogeddonOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:48:02
299FORTUNA Mariusz 3404Open Mężczyzn09:0000:00:0001:23:05
300WISNIOWSKI Mirosław 3205Bronowickie Centrum UbezpieczenioweOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:50:00
301MIESAK Aleksander 3269Open Mężczyzn08:3000:00:0001:50:16
302CHYZY Przemyslaw 3250Open Mężczyzn08:3000:00:0001:50:19
303ŁASKAWSKI Michał 3367BeFit24TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:23:54
304MULLER Rafał 3368BeFit24TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:23:57
305BUDEK Adrian 3400Open Mężczyzn09:0000:00:0001:24:45
306JEZIORSKI Marcin 3591Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:08:04
307JAKUBIAK Tomasz 3376Egzorcysta za niecałe trzystaOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:26:21
308RUSZCZAK Michał 3378Egzorcysta za niecałe trzystaOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:26:25
309JOCHEMSKA Karolina 3331Open Kobiet08:4500:00:0001:40:01
310WALENCIK Paulina 3358Open Kobiet08:4500:00:0001:40:02
311TYBUCHOWSKI Konrad 3438Open Mężczyzn09:0000:00:0001:27:43
312RADOMSKI Bartłomiej 3433Open Mężczyzn09:0000:00:0001:27:44
313BANASZEK Mariusz 3398Open Mężczyzn09:0000:00:0001:27:47
314KARŚNICKA Aleksandra 4102Open Kobiet08:3000:00:0001:54:44
315GONZALEZ Daniel 4101Open Mężczyzn08:3000:00:0001:54:45
316SZUMOWSKI Wiktor 3357Open Mężczyzn08:4500:00:0001:40:55
317ZADROŻNY Krzysztof 3385Harder CiechanówOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:28:46
318TOŁKACZEWSKI Jakub 3236PozdrogeddonOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:48:03
319WOJTYNOWSKI Oskar 3237PozdrogeddonOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:48:04
320PIOTROWSKI Dariusz 3349Open Mężczyzn08:4500:00:0001:34:13
321RAKOCZY Jakub 4104Open Mężczyzn08:4500:00:0001:34:16
322BODUSZEK Patryk 3296Chlanie, ćpanie, ruchanieOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:34:17
323HAWRYSZKIEWICZ Martyna 4103Open Kobiet08:4500:00:0001:34:18
324PETROVIĆ Lazar 3297Chlanie, ćpanie, ruchanieOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:34:20
325SOBAŃSKI Marcin 3234PozdrogeddonOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:48:14
326RAKOCZY Bartosz 3298Chlanie, ćpanie, ruchanieOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:34:26
327MUSZYŃSKI Karol 3427Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:21:50
328MUSZYŃSKI Kamil 3426Open Mężczyzn09:0000:00:0001:21:52
329BOBOWSKI Piotr 3366AssayOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:22:09
330ZABRZESKI Mariusz 3362Open Mężczyzn08:4500:00:0001:34:58
331MYSIEWICZ Radosław 3428Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:22:29
332DOMAŃSKI Rafał 3303Fun runOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:35:34
333KRAJEWSKI Tomasz 3304Fun runOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:35:36
334ZIELIŃSKI Maciej 3305Fun runOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:35:37
335MOSÓR Szymon 3424Open Mężczyzn09:0000:00:0001:22:58
336POLAK Michał 3430Open Mężczyzn09:0000:00:0001:23:02
337BORKOWSKI Jarosław 3518Open Mężczyzn09:3000:00:0001:08:33
338BIELASKA Mikołaj 3492DIrty&HappyOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:08:58
339BRUNECKI Paweł 3493DIrty&HappyOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:09:03
340KLICH Tomasz 3513Zakaz na garażOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:09:33
341GRUDZIŃSKI Tomek 3509Team Spirit Nowa SólOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:09:44
342KOWALSKI Robert 3471Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:27:35
343MUCHA Piotr 3603Open Mężczyzn09:4500:00:0000:56:58
344GABRYLUK Łukasz 3512Zakaz na garażOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:10:43
345DYLEWSKI Sławomir 3508Team Spirit Nowa SólOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:11:46
346NEUMANN Kamila 3456GRAFIT TEAMOpen Kobiet09:1500:00:0001:29:31
347ZASTAWNA Aneta 3487Open Masters Kobiet09:1500:00:0001:29:32
348POGORZELSKA Magdalena 3457GRAFIT TEAMOpen Kobiet09:1500:00:0001:29:33
349SZYMAŃSKI Krystian 3612Open Mężczyzn09:4500:00:0000:59:29
350SZYMAŃSKI Krzysztof 3613Open Mężczyzn09:4500:00:0000:59:31
351GNIEWOSZ Tomasz 3490DiamentTeamOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:13:30
352ROKITA Maciej 3491DiamentTeamOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:13:32
353OBUDZIŃSKI Marcin 3384Harder CiechanówOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:28:47
354LOSZ Damian 3383Harder CiechanówOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:28:55
355MATRAS Łukasz 3421Open Mężczyzn09:0000:00:0001:28:58
356DODATKO Roman 4112Open Mężczyzn09:1500:00:0001:11:41
357 Kamiltocze 3396Open Mężczyzn09:0000:00:0001:30:01
358JACHYMEK Bartłomiej 3387JacekBiega Running TeamOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:30:02
359GAJCY Piotr 3379Ekipa SprzątającaOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:30:47
360CARLTON Oliver 3394UMPOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:31:04
361KOMISAREK Oskar 3395UMPOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:31:05
362GRONKIEWICZ Łukasz 3465Open Mężczyzn09:1500:00:0001:13:38
363LEYK Andrzej 3474Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:13:39
364BURSZTYKA Hubert 3461Open Mężczyzn09:1500:00:0001:13:40
365MATŁOKA Mateusz 3339Open Mężczyzn08:4500:00:0001:46:20
366ZGLEJSZEWSKI Karol 3364Open Mężczyzn08:4500:00:0001:47:02
367ROSIAK Radosław 3881Open Mężczyzn09:3000:00:0000:59:02
368DOMARADZKI Paweł 3403Open Mężczyzn09:0000:00:0001:34:38
369SZEREWICZ Szymon 3437Open Mężczyzn09:0000:00:0001:34:41
370KORSUNAS Sergejus 4083OCR Baltic WarriorsOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:00:29
371DZERVUS Jonas 4082OCR Baltic WarriorsOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:00:30
372SOBIESZEK Cezary 3306Hardcorowe WychylylybymyOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0001:48:37
373CINIKAS Domas 4093Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:00:49
374RYBCZYŃSKI Michał 3545Open Mężczyzn09:3000:00:0001:01:49
375JACZEWSKI Patryk 3466Open Mężczyzn09:1500:00:0001:20:10
376SAK Cezary 3299CzakiSport.blogspot.comOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:50:42
377SIKORA Mateusz 3481Open Mężczyzn09:1500:00:0001:20:19
378URBANOWICZ Magdalena 3300CzakiSport.blogspot.comOpen Kobiet08:4500:00:0001:50:54
379PAZIO Michał 3479Open Mężczyzn09:1500:00:0001:21:04
380PALUCH Wojciech 3459PrzecinakiOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:21:26
381HARASIMOWICZ Kamil 3458PrzecinakiOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:21:28
382WNOROWSKA Magdalena 3393Obstacle Center TeamOpen Masters Kobiet09:0000:00:0001:39:24
383PIŁAT Renata 3392Obstacle Center TeamOpen Masters Kobiet09:0000:00:0001:39:24
384ZAWADZIŃSKA Justyna 4110Open Kobiet09:0000:00:0001:40:54
385KILARSKA Barbara 3455CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Kobiet09:1500:00:0001:23:14
386DĄBROWSKA Monika 3454CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Masters Kobiet09:1500:00:0001:23:15
387SZWAJCOWSKI Mirosław 3484Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:23:17
388WASIL Michał 3485Open Mężczyzn09:1500:00:0001:23:19
389MIKOŁAJEWSKI Radosław 3477Open Mężczyzn09:1500:00:0001:23:24
390CHUDOBA Agnieszka 3453CROSS HEOES - OGIEŃ!Open Kobiet09:1500:00:0001:23:28
391SZEWCZYK Mateusz 3547Open Mężczyzn09:3000:00:0001:05:54
392ZAKRZEWSKI Radosław 3552Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:05:54
393KOZIEŁ Adam 3530Open Mężczyzn09:3000:00:0001:06:13
394BUCHOLC Zbigniew 3494Hells heaven ocr szczecinOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:06:15
395ALEKSANDROWICZ Kacper 3321Open Mężczyzn08:4500:00:0001:54:38
396ALEKSANDROWICZ Karolina 3322Open Kobiet08:4500:00:0001:54:38
397URYŚ Katarzyna 3439Open Kobiet09:0000:00:0001:42:19
398ZIEMIŃSKA Agata 3444Open Kobiet09:0000:00:0001:42:30
399KAŁUŻA Wojciech 3525Open Mężczyzn09:3000:00:0001:07:48
400CZAPLICKI Piotr 3521Open Mężczyzn09:3000:00:0001:07:51
401WITCZAK Krzysiek 3551Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:08:25
402KUCZBORSKI Jacek 3507Śląskie Misie Open Mężczyzn09:3000:00:0001:17:26
403KLIMEK Paulina 3506Śląskie Misie Open Kobiet09:3000:00:0001:17:27
404ŁYSIK Piotr 4100Open Mężczyzn10:0000:00:0000:52:50
405SZCZYGIEŁ Michał 3611Open Mężczyzn09:4500:00:0001:07:56
406SZCZYGIEŁ Łukasz 3610Open Mężczyzn09:4500:00:0001:08:00
407KRASNODEMBSKI Bartosz 3446AlkoBiegaczeOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:32:43
408KOSTUR Krzysztof 3445AlkoBiegaczeOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:32:46
409KACZWIŃSKI Paweł 3592Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:02:12
410KOWALCZYK Mateusz 3594Open Mężczyzn09:4500:00:0001:02:35
411GAŃKO Bernard 3486Open Mężczyzn09:1500:00:0001:33:29
412BALICKI Marcin 3460Open Mężczyzn09:1500:00:0001:33:34
413SURMACZ Maciej 3483Open Mężczyzn09:1500:00:0001:33:36
414SURMACZ Jacek 3482Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:33:37
415MŁYNARCZYK Marek 3478Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:33:39
416MAJ Kamila 3475Open Kobiet09:1500:00:0001:33:41
417ROJEWSKI Piotr 3351Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:33:43
418MAKAREVSKA Oleksandra 3476Open Kobiet09:1500:00:0001:33:44
419ZUBKO Oleksandr 3488Open Mężczyzn09:1500:00:0001:33:48
420BEREZA Patryk 3511Zakaz na garażOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:16:14
421BANDURSKI Michał 3516Open Mężczyzn09:3000:00:0001:16:18
422SZNARBACH Paweł 3548Open Mężczyzn09:3000:00:0001:16:20
423BARCIKOWSKI Jarosław 3583Wedel TeamOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:03:30
424KREFT Piotr 3642Stado pędzących dzikówOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:50:37
425MALEC Karol 3514Zakaz na garażOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:17:03
426CIESIELSKI Krystian 3587Open Mężczyzn09:4500:00:0001:08:11
427MORAWSKI Krzysztof 3538Open Mężczyzn09:3000:00:0001:21:52
428SZYMAŃSKI Łukasz 3614Open Mężczyzn09:4500:00:0001:10:12
429CIEPIELA Dominik 3667Open Mężczyzn10:0000:00:0000:59:48
430GORSIAK Jacek 3671Open Mężczyzn10:0000:00:0001:04:52
431BIEGAJ Marcin 3662Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:04:56
432SYPOSZ Marcin 3638Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:0000:00:0001:06:16
433BARTCZAK Robert 3660Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:06:58
434ZIELIŃSKI Maciej 3800Open Mężczyzn10:1500:00:0000:56:26
435SROKOWSKI Adam 3353Open Mężczyzn08:4500:00:0001:44:48
436WSZOŁEK Marcin 3653Wszoł_WorkoutOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:07:38
437SZEWCZUN Anna 3355Open Kobiet08:4500:00:0001:42:47
438SZAFRAN Jakub 3311Piękni i BestieOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:42:46
439PAULINA Ziernik 3246Open Kobiet08:3000:00:0001:56:47
440ZIĘBA Ernest 3287Open Mężczyzn08:3000:00:0001:56:44
441DZIWIS Ania 3327Open Kobiet08:4500:00:0001:44:53
442KRAUSE Piotr 3651Wszoł_WorkoutOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:07:50
443ŚNIEĆ Sebastian 3652Wszoł_WorkoutOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:07:39
444DELENGOWSKI Maciej 3650Wszoł_WorkoutOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:07:42
445TOKARCZYK Mateusz 3705Open Mężczyzn10:0000:00:0001:05:01
446SERÓWKA Jakub 3546Open Mężczyzn10:0000:00:0001:05:00
447MAKULEC Jakub 3495Piweczko, Mareczku?Open Mężczyzn09:3000:00:0001:20:36
448KOBYLIŃSKI Emil 3624decepticonyOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:08:24
449LIS Arkadiusz 3625decepticonyOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:08:21
450BANAŚ Krzysztof 3659Open Mężczyzn10:0000:00:0001:08:13
451ŚLIZ Artur 3700Open Mężczyzn10:0000:00:0001:03:32
452LUBELSKA Dominika 3206BRYGIERY OCROpen Kobiet08:3000:00:0001:55:19
453SAWICKA Agnieszka 3229Nie W Szczepionkę TeamOpen Masters Kobiet08:3000:00:0001:55:16
454ŻAROWSKI Adam 3621Open Mężczyzn09:4500:00:0001:10:48
455CHODECKI Łukasz 3665Open Mężczyzn10:0000:00:0001:06:56
456PIASECKI Hubert 3391Na przypale albo wcale!!!Open Mężczyzn09:0000:00:0001:39:33
457KUCIŃSKI Łukasz 3534Open Mężczyzn09:3000:00:0001:23:27
458PIELES Aleksander 3348Open Mężczyzn08:4500:00:0001:47:04
459PIETRAS Oresta 3497Piweczko, Mareczku?Open Kobiet09:3000:00:0001:20:27
460MORTKA Michał 3496Piweczko, Mareczku?Open Mężczyzn09:3000:00:0001:20:30
461KRZYŚPIAK Cezary 3679Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:10:50
462POPIOŁEK Mateusz 3310OCEANICUSOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:28:04
463OŁDAK Daniel 3540Open Mężczyzn09:3000:00:0001:25:14
464OPPELN-BRONIKOWSKI Kamil 3781Open Mężczyzn10:1500:00:0000:58:16
465BRYGOŁA Tomasz 3751Open Mężczyzn10:1500:00:0001:02:46
466BARANOWSKI Dariusz 3750Open Mężczyzn10:1500:00:0000:59:42
467SOCHACZEWSKI Korneliusz 3630Obstacle Center TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:10:01
468KŁUSEK Jarosław 3765Open Mężczyzn10:1500:00:0000:59:48
469MYŚLIŃSKI Konrad 3688Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:10:18
470KISIOŁEK Dariusz 3675Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:10:30
471MALYI Sergii 3597Open Mężczyzn09:4500:00:0001:17:01
472ŚLIWKA Paweł 3699Open Mężczyzn10:0000:00:0001:10:13
473GURDAK Radosław 3672Open Mężczyzn10:0000:00:0001:10:15
474KANIA Marcin 3372Edeleo teamOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:52:54
475MRÓZ Tomasz 3341Open Mężczyzn08:4500:00:0001:45:18
476KANIA Karol 3371Edeleo teamOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:53:02
477LIPIŃSKI Robert 3374Edeleo teamOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:52:56
478SYKUŁA Maciej 3436Open Mężczyzn09:0000:00:0001:49:13
479KARABON Tomasz 3527Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:29:23
480MROCZKOWSKI Artur 3449C&F Running TeamOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:35:28
481SOBOWIEC Mariusz 3450C&F Running TeamOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:35:21
482TRUBAS Konrad 3452C&F Running TeamOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:35:20
483SZYMCZYK Joanna 3451C&F Running TeamOpen Kobiet09:1500:00:0001:35:34
484KOLOSOWSKYJ Bogdan 3373Edeleo teamOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:53:04
485OLSZEWSKI Kewin 3345Open Mężczyzn08:4500:00:0001:44:57
486BROMA Adam 3370Edeleo teamOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:53:03
487JADCZAK Mikołaj 3375Edeleo teamOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:52:58
488LANGER Piotr 3717BaywatchOCROpen Mężczyzn10:1500:00:0001:02:33
489ROWICKI Pawel 3694Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:12:03
490HOLC Piotr 3406Open Mężczyzn09:0000:00:0001:46:23
491ABRAMCZYL Michał 3397Open Mężczyzn09:0000:00:0001:49:14
492PIECH Krzysztof 3480Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:32:53
493SKURATKO Tomasz 3888Open Mężczyzn10:3000:00:0000:56:58
494GAJEWSKI Grzegorz 3916ELITARNA GRUPA WSPARCIAOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:18:11
495SAWICKI Przemysław 3917ELITARNA GRUPA WSPARCIAOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:18:08
496BIEŃKOWSKI Daniel 3663Open Mężczyzn10:0000:00:0001:08:28
497WAWER Grzegorz 3918ELITARNA GRUPA WSPARCIAOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:18:15
498CHMIELEWSKA Anna 3520Open Kobiet09:3000:00:0001:28:13
499ROMANOWICZ Renata 3543Open Kobiet09:3000:00:0001:28:14
500JAKUBIAK Piotr 3627Mondelez OCR TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:11:53
501MIDZIERSKA Joanna 3599Open Kobiet09:4500:00:0001:25:27
502WRONISZ Katarzyna 3620Open Kobiet09:4500:00:0001:25:26
503PAKUŁA Paulina 3605Open Kobiet09:4500:00:0001:25:31
504SZCZEPAŃSKI Bogdan 3788Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:07:20
505KOWALCZYK Jakub 3529Open Mężczyzn09:3000:00:0001:24:43
506KRAJEWSKI Tomasz 3531Open Mężczyzn09:3000:00:0001:24:36
507KOŚCIELNY Jacek 3147Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:07:05
508MALEJ Marcin 3535Open Mężczyzn09:3000:00:0001:24:33
509SZULC Piotr 3549Open Mężczyzn09:3000:00:0001:24:32
510DĘBOWSKI Dominik 3447ByleSięNiePobrudzićOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:20:34
511OLEJARZ Sebastian 3448ByleSięNiePobrudzićOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:20:31
512GŁÓDŹ Małgorzata 3523Open Kobiet09:1500:00:0001:49:06
513WODZYŃSKI Adam 3555Bieg dla HaniOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:17:18
514BARAN Przemysław 3554Bieg dla HaniOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:17:16
515JURKOWSKA Jolanta 3468Open Masters Kobiet09:1500:00:0001:40:52
516KRÓLIKOWSKI Mateusz 3532Open Mężczyzn09:3000:00:0001:28:37
517SCHUKAT Michal 4115Open Mężczyzn10:1500:00:0001:11:17
518KONDRATIUK Karolina 3528Open Kobiet09:3000:00:0001:31:51
519FLORCZAK Rafał 3522Open Mężczyzn09:3000:00:0001:31:37
520MATYJASIAK Tomasz 3578Sales&More TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:23:09
521WARGOCKA Ania 3550Open Kobiet09:3000:00:0001:21:35
522MURACH Bartosz 3539Open Mężczyzn09:3000:00:0001:21:37
523AUGUSTYNOWICZ Marek 3584Open Mężczyzn09:4500:00:0001:13:49
524FABRE Nicolas 3758Open Mężczyzn10:1500:00:0001:08:32
525JANUSZ Jakub 4036Open Mężczyzn10:0000:00:0001:08:37
526TRELA Michał 3615Open Mężczyzn09:4500:00:0001:15:32
527KOLCZAREK Mikołaj 3593Open Mężczyzn09:4500:00:0001:20:54
528MODZELAN-PRZYBYŁO Jolanta 3564PrzybyłkiOpen Masters Kobiet09:4500:00:0001:19:53
529PRZYBYŁO Mateusz 3565PrzybyłkiOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:19:49
530MECH Kinga 3579Sales&More TeamOpen Kobiet09:4500:00:0001:27:26
531KŁUDCZYŃSKI Maciej 3575Sales&More TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:27:31
532ŚLUZEK Marcin 3582Sales&More TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:27:22
533LITWIN Damian 3628Mondelez OCR TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:19:17
534MŁYNARCZAK Karolina 3563MłynkiOpen Masters Kobiet09:4500:00:0001:15:10
535MŁYNARCZAK Jakub 3562MłynkiOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:15:13
536PACEK Cezary 3622AmWerAn TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:27:13
537ROSKIEWICZ Wojciech 3544Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:34:30
538GAGESCH Johannes 3670Open Mężczyzn10:0000:00:0001:15:42
539LEWANDOWICZ Paweł 3682Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:17:12
540ŻYWIAŁKOWSKI Ireneusz 3801Open Mężczyzn10:1500:00:0001:09:06
541KUREK Andrzej 3767Open Mężczyzn10:1500:00:0001:11:11
542KILAN Adrian 3726CrossTeam SzczecinekOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:07:15
543KRAAYENBRINK Jonathan 3833Un MateOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:03:30
544GĘBALA Sebastian 4120BrowarnicyOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:23:47
545GRZELEWSKI Oskar 3589Open Mężczyzn09:4500:00:0001:19:12
546WILANOWSKI Jakub 3617Open Mężczyzn09:4500:00:0001:19:11
547POPIK Szymon 3749Zlot Miłośników Pełnego KieliszkaOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:09:53
548SAWICKI Adrian 3885Open Mężczyzn10:3000:00:0001:04:45
549KAŹMIERCZAK Daniel 3470Open Mężczyzn09:4500:00:0001:26:42
550OKROJEK Łukasz 3623BrowarnicyOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:23:41
551STOCKI Bartłomiej 3818Misie MalisieOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:05:54
552WOJCIECHOWSKI Damian 3619Open Mężczyzn09:4500:00:0001:15:15
553PIETRAS Mariola 3159Carbon Silesia SportOpen Masters Kobiet08:2000:00:0001:13:17
554GAJDA Dawid 3731OIL WarszawaOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:14:25
555HERMAN Krzysztof 3732OIL WarszawaOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:14:28
556MARKIEWICZ Przemysław 3536Open Mężczyzn09:3000:00:0001:42:36
557JASKÓŁA Izabela 3524Open Kobiet09:3000:00:0001:42:38
558SKÓRA Patryk 3607Open Mężczyzn09:4500:00:0001:28:18
559RÓŻYCKI Michał 3501RUN HATERSOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:39:53
560OGRODNIK Mateusz 3690Open Mężczyzn10:0000:00:0001:23:08
561RUDUCHA Piotr 3744United RunnersOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:09:11
562DZIEWIAŁTOWSKI Damian 3499RUN HATERSOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:39:56
563SABIK - IRLA Magdalena 3606Open Kobiet09:4500:00:0001:35:06
564BELZYT Łukasz 3585Open Mężczyzn09:4500:00:0001:35:10
565SKRZYPIEC Rafal 3784Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:12:39
566TULIN Michał 3502RUN HATERSOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:39:51
567MISZ Maciej 3557Czterej Jeźdźcy ApokalipsyOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:36:16
568CYMERYS Michał 3668Open Mężczyzn10:0000:00:0001:19:00
569MICHAŁOWSKI Witold 3500RUN HATERSOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:39:55
570DOMAŃSKI Marcin 3852Open Mężczyzn10:3000:00:0001:08:14
571KUDLIŃSKI Leszek 3725Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:13:57
572SZCZYGŁO Bartek 3558HavranyOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:08:26
573 Paweł 3515Open Mężczyzn09:3000:00:0001:20:25
574ŚLIWICKI Mirosław 3698Open Mężczyzn10:0000:00:0001:22:05
575RUTKOWSKI Łukasz 3695Open Mężczyzn10:0000:00:0001:22:03
576SZCZOTKA Adrian 4111Open Mężczyzn09:4500:00:0001:21:56
577SKUP Pawel 3608Open Mężczyzn09:4500:00:0001:21:59
578BARTOSIEWICZ Przemysław 3841Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0001:07:40
579ŁĄCZYKOWSKI Sylwester 3595Open Mężczyzn09:3000:00:0001:46:35
580MIELNICKI Krystian 3601Open Mężczyzn09:3000:00:0001:46:39
581MIELNICKI Kamil 3600Open Mężczyzn09:3000:00:0001:47:12
582RYBICKI Mateusz 3884Open Mężczyzn10:3000:00:0001:06:55
583MIRKOWICZ Aleksandra 3602Open Kobiet09:3000:00:0001:46:36
584OBRUBKO Paulina 3604Open Kobiet09:3000:00:0001:46:38
585KWAŚNIAK Bartłomiej 3769Open Mężczyzn10:1500:00:0001:11:14
586MĄDRY Mateusz 3774Open Mężczyzn10:1500:00:0001:11:19
587WIERCIOCH Piotr 3616Open Mężczyzn09:3000:00:0001:47:08
588PŁOSKI Mateusz 3503Sii Running TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:38:55
589RATAJSKI Martino 3504Sii Running TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:39:40
590CZUBA Tobiasz 3571Sales&More TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:41:23
591SAMOCIUK Karolina 3742STG WARSZAWAOpen Kobiet10:1500:00:0001:22:25
592KRÓLICKI Konrad 3741STG WARSZAWAOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:22:22
593ZHUK Tina 3553Open Kobiet09:3000:00:0001:39:35
594BUDUKIEWICZ Konrad 3569Sales&More TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:41:12
595JEŁOWICKI Kacper 3574Sales&More TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:41:23
596WÓJCIK Adrian 3894Open Mężczyzn10:3000:00:00
597ZAWADA Adrian 3505Sii Running TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:39:00
598BIELICKI Paweł 3844Open Mężczyzn09:4500:00:0001:18:05
599MARKOWSKI Łukasz 3225Live 4 HealthOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:11:50
600SZYMAŃCZAK Michał 3890Open Mężczyzn10:3000:00:0001:09:33
601KUCZ Wojciech 4123Open Mężczyzn10:3000:00:0001:09:34
602PIĘTA Łukasz 3839United RunnersOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:09:31
603SOCHA Alicja 3786Open Kobiet10:1500:00:0001:21:50
604MELNYK Andrii 3537Open Mężczyzn09:3000:00:0001:38:58
605KRUSZEWSKI Marcin 3533Open Mężczyzn09:3000:00:0001:39:03
606KWIATKOWSKI Paweł 3770Open Mężczyzn10:1500:00:0001:06:37
607BUDZYŃSKI Paweł 3248Open Mężczyzn08:3000:00:0001:49:05
608KRZYŻANOWSKI Patryk 3263Open Mężczyzn08:3000:00:0001:49:10
609TRĘDA Cezary 3729Janusze Błotnych Biegów Open Mężczyzn10:1500:00:0001:17:35
610PIETRUSIEWICZ Jan 4086TSM PolskaOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:10:03
611SPRYCHA Bartłomiej 3278Open Mężczyzn09:4500:00:0001:30:46
612KAWKA Łukasz 3862Open Mężczyzn10:3000:00:0001:06:01
613KONOPKA Michał 3865Open Mężczyzn10:3000:00:0001:14:21
614BARWICKI Artur 3842Open Mężczyzn10:3000:00:0001:14:29
615KACZYCKI Mateusz 3861Open Mężczyzn10:3000:00:0001:14:24
616KAZIMIERCZUK Maciek 3863Open Mężczyzn10:3000:00:0001:14:29
617TETKOWSKI Oskar 3792Open Mężczyzn10:1500:00:0001:24:02
618CYWINSKI Kamil 3752Open Mężczyzn10:1500:00:0001:23:28
619SIWEK Łukasz 3886Open Mężczyzn10:3000:00:0001:14:41
620KISIEL Konrad 3764Open Mężczyzn10:1500:00:0001:17:41
621 Zareeba 3643Teletubisiowy oddział specjalnyOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:25:52
622PODLEŚNY Jakub 3645Teletubisiowy oddział specjalnyOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:25:47
622NAWROT Michał 3644Teletubisiowy oddział specjalnyOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:25:53
622PRZYBYSZ Bartosz 3646Teletubisiowy oddział specjalnyOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:25:46
625TOPÓLSKI Piotr 3647Teletubisiowy oddział specjalnyOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:25:51
626FORBERGER Tomasz 3759Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:30:07
627MAMCARZ Krzysztof 3874Open Mężczyzn10:3000:00:0001:06:32
628OKRÓJ Dawid 3641Śmieszne NieporozumienieOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:46:35
629KOWALCZYK Klaudia 3640Śmieszne NieporozumienieOpen Kobiet09:4500:00:0001:46:49
630CHABERSKA Agata 3639Śmieszne NieporozumienieOpen Kobiet09:4500:00:0001:46:48
631RYCAJ Kamil 3783Open Mężczyzn10:1500:00:0001:21:53
632KOMOROWSKI Mateusz 3958Open Mężczyzn10:4500:00:0001:04:22
633KACPERSKI Piotr 3408Open Mężczyzn09:0000:00:0001:52:36
634ROSTEK Piotr 3434Open Mężczyzn09:0000:00:0001:52:37
635BRODZIAK Andrzej 3847Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0001:15:31
636ŚLIWIŃSKI Sebastian 4125Open Mężczyzn10:4500:00:0001:04:20
637RULAK Jerzy 3883Open Mężczyzn10:3000:00:0001:20:57
638PAWLIK Przemysław 4129Open Mężczyzn11:0000:00:00
639PIECYK Piotr 3924JUST FiveOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:0001:09:13
640STRZAŁKOWSKI Kamil 3636Potężne PtysieOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:38:29
641ZDAŃKOWSKI Mateusz 3711Open Mężczyzn10:0000:00:0001:30:08
642HORODECKI Piotr 3673Open Mężczyzn10:0000:00:0001:32:09
643MAZUREK Filip 3686Open Mężczyzn10:0000:00:0001:32:06
644POREMBA Piotr 3832TSM PolskaOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:15:57
645IMBIORSKI Dawid 3674Open Mężczyzn10:0000:00:0001:30:04
646LADDACH Robert 3648TintechyOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:32:18
647NIEGOWSKI Piotr 3778Open Mężczyzn10:1500:00:0001:23:22
648ZOLTOWSKI Piotr 3649TintechyOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:32:22
649CIĄGŁO Danuta 3848Open Masters Kobiet10:3000:00:0001:17:33
650REMBARZ Łukasz 3824REMBARZ_TEAMOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:0001:24:10
651ILOWSKA-REMBARZ Karolina 3823REMBARZ_TEAMOpen Kobiet10:3000:00:0001:24:08
652KRAWIEC Adam 3677Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:39:57
653PEŚLAK Marzena 3692Open Masters Kobiet10:0000:00:0001:40:00
654KRAWIEC Klaudia 3678Open Masters Kobiet10:0000:00:0001:40:04
655GŁAZ Jacek 3559Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:31:27
656JUREK Kacper 3763Open Mężczyzn09:4500:00:0001:31:30
657KUDRZYCKI Karol 3963Open Mężczyzn10:4500:00:0001:10:34
658MYŚLIWIEC Piotrek 3968Open Mężczyzn10:4500:00:0001:10:35
659IWANICKI Mateusz 3955Open Mężczyzn10:4500:00:0001:12:59
660IWANICKA Jolanta 3954Open Kobiet10:4500:00:0001:12:58
Przekroczony limit czasu: 04:00:00
661CHABROWSKA Joanna 3230Obstacle Center TeamOpen Kobiet08:3000:00:0002:13:39
662STRUSZKIEWICZ Aleksandra 4108POWER TRAININGOpen Kobiet08:3000:00:0002:14:25
662SZCZYPEK Katarzyna 3307Husaria Race Team Open Kobiet08:3000:00:0002:13:37
664WITKOWSKI Mateusz 3743Szydłowiec TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:28:45
665URBAŃSKI Mikołaj 4094Im Gorzej Tym Lepiej (IGTL)Open Mężczyzn10:1500:00:0001:33:33
666CHOJNACKI Rafał 3727Im Gorzej Tym Lepiej (IGTL)Open Mężczyzn10:1500:00:0001:33:28
667BIAŁKOWSKI Bartosz 3661Open Mężczyzn10:0000:00:0001:25:58
668CHOWANIEC Jakub 3666Open Mężczyzn10:3000:00:0001:07:43
669PACHULSKI Jan 3877Open Mężczyzn10:3000:00:0001:15:34
670KRÓLIKOWSKI Szymon 3961Open Mężczyzn10:4500:00:0001:12:11
671PAWLAK Rafał 3542Open Mężczyzn09:3000:00:0001:33:14
672DANIS Rafał 3754Open Mężczyzn10:1500:00:0001:30:22
673DANIS Tomasz 3755Open Mężczyzn10:1500:00:0001:30:21
674WIŚNIEWSKA Maria 3893Open Kobiet10:3000:00:0001:23:20
675WILCZEK Marcin 3709Open Mężczyzn10:0000:00:0001:43:29
676SZCZEBLEWSKI Krystian 4066Open Mężczyzn11:0000:00:00
677SMOLIŃSKI Dominik 3702Open Mężczyzn10:0000:00:0001:27:42
678GERLICH Olga 3855Open Kobiet10:3000:00:0001:17:44
679GERLICH Ryszard 3856Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0001:20:05
680JEZIORAŃSKI Bartosz 3996EV REPAIROpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
681WIERZBICKI Dariusz 3708Open Mężczyzn10:0000:00:0001:31:59
682POPŁAWSKI Paweł 4064Open Mężczyzn11:0000:00:00
683EHRLICH Przemysław 3567Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:4500:00:0001:26:56
684EHRLICH Marta 3566Runmageddonowe Świry Open Kobiet09:4500:00:0001:26:57
685SOBOLEWSKI Robert 3703Open Mężczyzn10:0000:00:0001:17:59
686BOZALEK Marcin 3935PolmarOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:0001:11:53
687MIZIOŁEK Michał 3936PolmarOpen Mężczyzn10:4500:00:0001:11:16
688GŁAZ Magdalena 3560Husaria Race Team Open Kobiet09:4500:00:0001:31:51
689MARKOWSKI Robert 3684Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:42:55
690BOZALEK Marcin 3934PolmarOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:0001:11:04
691MOSKAL Ruben 3568Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:4500:00:00
692SEMENOV Igor 3696Open Mężczyzn10:0000:00:0001:28:11
693TUTAJ Michał 4067Open Mężczyzn11:0000:00:00
694KOSIŃSKI Daniel 4128Open Mężczyzn11:0000:00:00
695SADOWSKI Marcin 3925JUST FiveOpen Mężczyzn10:4500:00:00
696SZPYRA Darek 3790Open Mężczyzn10:1500:00:0001:30:35
697WUCZKO Dariusz 3797Open Mężczyzn10:1500:00:0001:16:13
698LEWANDOWSKI Jarosław 3773Open Mężczyzn10:1500:00:0001:30:51
698LENART Rafał 3772Open Mężczyzn10:1500:00:0001:16:16
700JURKOWSKI Karol 3469Open Mężczyzn09:1500:00:0002:11:07
701KUMANOWICZ Magdalena 3473Open Kobiet09:1500:00:0002:11:05
702KUMANOWICZ Agnieszka 3472Open Kobiet09:1500:00:0002:11:05
703HYĆKO Oskar 3857Open Mężczyzn10:3000:00:0001:23:14
704MARSZAŁEK Agata 3598Open Kobiet09:4500:00:0001:40:06
705DERENDARZ Paulina 3588Open Kobiet09:4500:00:0001:40:05
706BIERNACKI Maciej 3664Open Mężczyzn10:0000:00:0001:11:08
707BIERNACKI Przemysław 4084Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:11:10
708KUCIŃSKI Krzysztof 3929MITMAROpen Mężczyzn10:4500:00:00
709LUCIŃSKI Michał 3871Open Mężczyzn10:3000:00:0001:28:02
710KOZŁOWSKI Mateusz 3928MITMAROpen Mężczyzn10:4500:00:00
711LEŚNIAK Natalia 3681Open Kobiet10:0000:00:0002:01:09
712DYOLOG Sergiy 3669Open Mężczyzn10:4500:00:00
713WALUK Piotr 3793Open Mężczyzn10:1500:00:0001:16:18
714SOWIŃSKI Piotr 3978Open Mężczyzn10:4500:00:00
715NOWIŃSKI Mateusz 4052Open Mężczyzn11:0000:00:00
716NAPORA Natalia 3689Open Masters Kobiet10:0000:00:0001:30:40
717WRÓBEL Piotr 3710Open Mężczyzn10:0000:00:0001:30:44
718SEKUŁA Wojciech 3976Open Mężczyzn10:4500:00:00
719JANOWSKI Marcin 3656ZBOCZKIOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:30:42
720BOCZKOWSKI Maciej 3654ZBOCZKIOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:30:28
721DERKACZ Agata 3655ZBOCZKIOpen Kobiet10:0000:00:0001:30:48
722ZAWIŚLAK Paulina 3657ZBOCZKIOpen Kobiet10:0000:00:0001:30:46
723WÓJTOWICZ Paweł 3796Open Mężczyzn10:1500:00:0001:22:52
724KUZIAK Aleksandra 3768Open Kobiet10:1500:00:0001:43:08
725BUCZYNSKI Dariusz 4027Open Mężczyzn11:0000:00:00
726LIPIŃSKI Daniel 3988BUHAJEOpen Mężczyzn11:0000:00:00
727SOLSKI Ernest 3787Open Mężczyzn10:1500:00:0001:22:50
728NARLOCH Jakub 3923JUST FiveOpen Mężczyzn10:4500:00:0001:09:59
729HYRA Katarzyna 3838United RunnersOpen Kobiet10:3000:00:0001:24:57
729KRAUSE Magda 3825SiusiakiOpen Kobiet10:3000:00:0001:24:49
731GÓRSKI Emil 3837United RunnersOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:24:51
732TŁUŚCIAK Rafał 3892Open Mężczyzn10:3000:00:0001:26:19
733ŁĘŻNIAK Zbigniew 3869Open Mężczyzn10:3000:00:0001:26:25
734PIETREWICZ Przemysław 3878Open Mężczyzn10:3000:00:0001:31:19
735PIOTROWIAK Rafał 4060Open Mężczyzn11:0000:00:00
736BOCUL Sebastian 3845Open Mężczyzn10:3000:00:0001:31:14
737ONOPIUK Jakub 3691Open Mężczyzn10:0000:00:0001:59:15
738PYTEL Anna 3693Open Kobiet10:0000:00:0001:59:43
739MATYSZKIEWICZ Agnieszka 3808Flying RunnersOpen Masters Kobiet10:3000:00:00
740ODEJEWSKI Dariusz 4053Open Mężczyzn11:0000:00:00
741BUDYNEK Łukasz 3919JEBACZEOpen Mężczyzn10:4500:00:00
742PRAUZE Patryk 3932Osiem GwiazdOpen Mężczyzn10:4500:00:00
743WODECKI Karol 3933Osiem GwiazdOpen Mężczyzn10:4500:00:00
744TARGOSZ Jacek 3931Nasza RodzinaOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
745MRZYGŁÓD Przemysław 3930Nasza RodzinaOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
746KOZŁOWSKI Zbigniew 4047Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
747BĄK Marcin 4023Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
748BĄK Piotr 3941Open Mężczyzn10:4500:00:00
749ŚLIWA Katarzyna 3697Open Kobiet10:0000:00:0001:45:08
750ZALEWSKI Karol 3983Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
751SZULC Paweł 4127Open Mężczyzn10:4500:00:00
752OLSZAK Piotr 3831TSM PolskaOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:24:04
753FLICIŃSKI Marcin 4096Open Mężczyzn10:3000:00:0001:20:34
754HULL Patryk 3953Open Mężczyzn10:4500:00:00
755PIOTROWSKI Robert 4061Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
756KULAS Hubert 3921JEBACZEOpen Mężczyzn10:4500:00:00
757KAMIŃSKI Marcin 3816Melvit teamOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:29:59
758MRÓZ Adrian 3817Melvit teamOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:29:57
759PRZYBYTEK Sławomir 4095Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0000:56:24
760BEDNARCZYK Mariusz 4025Open Mężczyzn11:0000:00:00
761DRZAZGOWSKI Artur 4029Open Mężczyzn11:0000:00:00
762BAZYLAK Piotr 3843Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
763DŁUGOSZ Jakub 3920JEBACZEOpen Mężczyzn10:4500:00:00
764DOLIŃSKI Kamil 3851Open Mężczyzn10:3000:00:00
765OLEJNIK Martyna 3779Open Kobiet10:1500:00:0001:43:56
766GAWRYCHOWSKA Milena 3760Open Kobiet10:1500:00:0001:44:18
767OLSZEWSKI Damian 3780Open Mężczyzn10:1500:00:0001:44:00
768WOJCIECHOWSKI Adam 3794Open Mężczyzn10:1500:00:0001:29:37
769SZCZERBA Patryk 3789Open Mężczyzn10:1500:00:0001:29:43
770RUDZIŃSKI Michał 3882Open Mężczyzn11:0000:00:00
771SOBOLEWSKA Aleksandra 3785Open Kobiet10:1500:00:0001:26:16
772KITA Grzegorz 3864Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
773ŁADNA Paweł 3718BIEGLIOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:39:21
774RÓWIŃSKI Piotr 3721BIEGLIOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:39:15
775ŁUKASIK Przemysław 3719BIEGLIOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:39:20
776ZDUN Tomasz 3927MEGA biegaOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
777ROŻNIAK Marek 3926MEGA biegaOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
778KOTAS Patrycja 3766Open Kobiet10:3000:00:00
779JAKSA Damian 3900Czarne ŻubryOpen Mężczyzn10:4500:00:00
780MICHAŚ Michał 3992Czarne ŻubryOpen Mężczyzn10:4500:00:00
781KACZMAREK Dawid 3901Czarne ŻubryOpen Mężczyzn10:4500:00:00
782MACIĄG Krzysztof 3872Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
783JABŁOŃSKA Sylwia 3858Open Kobiet10:3000:00:00
784KUCHARSKI Mariusz 3867Open Mężczyzn10:3000:00:00
785PAZIK Marek 3905Czarne ŻubryOpen Mężczyzn10:4500:00:00
786TEJCHMAN Tomasz 3891Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
787KACZMAREK Arkadiusz 4039Open Mężczyzn11:0000:00:00
788DRÓŻDŻ Adam 3899Czarne ŻubryOpen Mężczyzn10:4500:00:00
789JURECKI Piotr 4037Open Mężczyzn11:0000:00:00
790FLIS Daniel 4031Open Mężczyzn11:0000:00:00
791LEWKOWICZ Krystian 4049Open Mężczyzn11:0000:00:00
792PRZEWŁOKA Paweł 3972Open Mężczyzn10:4500:00:00
793KRZEŚLAK Mateusz 3903Czarne ŻubryOpen Mężczyzn10:4500:00:00
794KRĘZEL Arkadiusz 3902Czarne ŻubryOpen Mężczyzn10:4500:00:00
795KACPRZAK Konrad 4038Open Mężczyzn11:0000:00:00
796CHMIELECKI Tomasz 4015LOTAMS TeamOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
797SZYBA Mateusz 3791Open Mężczyzn10:1500:00:0001:41:25
798MURAT Jan 3776Open Mężczyzn10:1500:00:0001:41:34
798PORWAT Sabina 3782Open Kobiet10:1500:00:0001:41:37
800BUKOJEMSKI Marcin 3943Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
801KONOPKA Damian 3804Fame TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:30:27
802CZAPLIŃSKA Magdalena 3849Open Kobiet10:3000:00:00
803PANASIUK Bartosz 3806Fame TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:30:23
804MOŻDŻONEK Bartosz 3805Fame TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:30:30
805ILCZUK Michał 4018POWER TRAININGOpen Mężczyzn11:0000:00:00
806SZWAJKOWSKI Paweł 4020Sąsiedzi z DywizjonuOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
807SOCHACKI Wiktor 3634Potężne PtysieOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:42:19
808GRZELAK Kinga 3631Potężne PtysieOpen Kobiet10:0000:00:0001:42:24
809STARUCH Aleksander 3635Potężne PtysieOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:44:49
810SAMSEL Dominik 3633Potężne PtysieOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:42:21
811LACHOWICZ Maciej 3632Potężne PtysieOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:42:44
812IWANOWSKI Kamil 4035Open Mężczyzn11:0000:00:00
813PĘDZIWIATR Michał 4057Open Mężczyzn11:0000:00:00
814KSIĘŻUK Jarosław 3680Open Mężczyzn10:0000:00:0001:49:45
815OSZCZEPALSKI Krzysztof 4056Open Mężczyzn11:0000:00:00
816UCHNAST Krzysztof 4069Open Mężczyzn11:0000:00:00
817BIERNACKA Agata 3722Bos primigenii Open Kobiet10:1500:00:00
818CHOROŚ Lucyna 4116Bos primigenii Open Kobiet10:1500:00:00
819ZAJĄC Jakub 4117Bos primigenii Open Mężczyzn10:1500:00:00
820SOŁTYSIAK Michał 3724Bos primigenii Open Mężczyzn10:1500:00:00
821KAŁUŻYŃSKI Paweł 4119Open Mężczyzn10:3000:00:00
822WASILEWSKI Kamil 3822Ostatni stawiaOpen Mężczyzn10:3000:00:00
823KOWALCZYK Michał 3723Bos primigenii Open Mężczyzn10:1500:00:00
824GRZYBKO Jan 3819Ostatni stawiaOpen Mężczyzn10:3000:00:00
825NAWARA Tomasz 3777Open Mężczyzn10:1500:00:0001:43:46
826PAWLAK Paweł 4017NaKatsuOpen Mężczyzn11:0000:00:00
827ZARZYKA Łukasz 4010Kunowo gymOpen Mężczyzn11:0000:00:00
828PÓŹNIAK Kamil 4009Kunowo gymOpen Mężczyzn11:0000:00:00
829GAWRYLCZYK Karolina 371290210Open Kobiet10:1500:00:00
830ZALEWSKA Agnieszka 371690210Open Kobiet10:1500:00:00
831STASIEWICZ Maciej 371590210Open Mężczyzn10:1500:00:00
832GEROMIN Maciej 371390210Open Mężczyzn10:1500:00:00
833WÓJCIK Grzegorz 3795Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:38:11
834GRZĘDA Piotr 3951Open Mężczyzn10:4500:00:00
835PETRYKOWSKA Karolina 4058Open Kobiet11:0000:00:00
836WARDĘGA Michał 4070Open Mężczyzn11:0000:00:00
837KŁODNICKI Grzegorz 4041Open Mężczyzn11:0000:00:00
838DOMIDER Piotr 3802DrutoprzewodnicyOpen Mężczyzn10:3000:00:00
839SZCZECIŃSKI Piotr 3813Heteroseksualna Grupa Biegających MężczyznOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:18:42
840HONORUS Elfik 3811Heteroseksualna Grupa Biegających MężczyznOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:18:59
841MORMUS Piotr 4051Open Mężczyzn11:0000:00:00
842CELEJ Sebastian 3809Heteroseksualna Grupa Biegających MężczyznOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:19:00
843FURCZAK Krystian 3810Heteroseksualna Grupa Biegających MężczyznOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:19:02
844FURCZAK Kasjan 3854Open Mężczyzn10:3000:00:0001:19:02
845HAŁUCHA Wojciech 3820Ostatni stawiaOpen Mężczyzn10:3000:00:00
846ZAJĄC Kamil 3981Open Mężczyzn10:4500:00:0001:10:30
847KAPISZ Michał 3814Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn10:3000:00:00
848SĘK Paweł 3815Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn10:3000:00:00
849ZAGAJEWSKI Mariusz 3840Ursus O&SOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
850PLIŻGA Mateusz 4124Open Mężczyzn10:3000:00:00
851ZAGAJEWSKI Ignacy 4087Open Mężczyzn10:3000:00:00
852MAKSIMOWICZ Piotr 3873Open Mężczyzn10:3000:00:00
853ZALEWSKA Anna 4092Open Kobiet11:0000:00:00
854OWCZAREK Katarzyna 4090Open Kobiet11:0000:00:00
855WASILEWSKI Tomasz 4071Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
856GRAJDEK Dawid 4033Open Mężczyzn11:0000:00:00
857GEISLER Agnieszka 3761Open Kobiet10:1500:00:00
858BUCZKOWSKI Krzysztof 3734OstreFokomorsyOpen Mężczyzn10:1500:00:00
859MORGIEWICZ Beata 3735OstreFokomorsyOpen Kobiet10:1500:00:00
859OCHOCKI Jakub 3736OstreFokomorsyOpen Mężczyzn10:1500:00:00
861KRZEMIŃSKI Damian 3835UNIT37Open Mężczyzn10:3000:00:0001:29:08
862MUSIAŁ Małgorzata 3836UNIT37Open Masters Kobiet10:3000:00:0001:29:09
863KRZEMIŃSKA Katarzyna 3834UNIT37Open Kobiet10:3000:00:0001:28:55
864BUDEK Weronika 3247Open Kobiet10:4500:00:00
865FILAS Rafał 3853Open Mężczyzn10:4500:00:00
866PAKUŁA Rafał 3970Open Mężczyzn10:4500:00:00
867DOBRANJA Kamil 3937Smart Speedy WarriorsOpen Mężczyzn10:4500:00:00
868CHACIŃSKI Rafał 3945Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
869POPŁAWSKI Łukasz 4063Open Mężczyzn11:0000:00:00
870PUŁA Karolina 3739Psychiatryk KopernikaOpen Kobiet10:1500:00:00
871PODGÓRSKI Michał 3738Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn10:1500:00:00
871KOZAK Gabriela 3737Psychiatryk KopernikaOpen Kobiet10:1500:00:00
873RYCEK Maciej 3740Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn10:1500:00:00
874KAMEJSZA Emil 3938Smart Speedy WarriorsOpen Mężczyzn10:4500:00:00
875CHRZANOWSKI Szymon 3828The Szymonides TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:00
876ZIELIŃSKI Bartek 4113Open Mężczyzn10:3000:00:00
877MROCZEK Aleksandra 3830The Szymonides TeamOpen Kobiet10:3000:00:00
878GORCZYCA Daniel 3829The Szymonides TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:00
879CHRZANOWSKA Klaudia 3827The Szymonides TeamOpen Kobiet10:3000:00:00
880SIECZKOWSKA Martyna 4005JEDEN TEAMOpen Kobiet11:0000:00:00
881WAWER Katarzyna 4007JEDEN TEAMOpen Kobiet11:0000:00:00
882ŻUŁCIŃSKA Emilia 4008JEDEN TEAMOpen Kobiet11:0000:00:00
883SZUCHNIK Aneta 4006JEDEN TEAMOpen Masters Kobiet11:0000:00:00
884ALKSNIN Iwona 3999JEDEN TEAMOpen Masters Kobiet11:0000:00:00
885FILIPCZAK Robert 4000JEDEN TEAMOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
886NIEWIADOMSKA Hanna 4004JEDEN TEAMOpen Masters Kobiet11:0000:00:00
887KAHAN Piotr 4001JEDEN TEAMOpen Mężczyzn11:0000:00:00
888MARCINIAK Paweł 3965Open Mężczyzn10:4500:00:00
889KLIMECKI Krystian 3922JEDEN TEAMOpen Mężczyzn11:0000:00:00
890PIOTRKOWICZ Michał 3971Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
891KULECZKA Jacek 3964Open Mężczyzn10:4500:00:00
892PLEWKA Daniel 4062Open Mężczyzn11:0000:00:00
893BYLINIAK Adam 4028Open Mężczyzn11:0000:00:00
894KMIEĆ Kamila 3746Warriors ŁódźOpen Kobiet10:1500:00:00
895KRAKOWIAK Damian 4122Open Mężczyzn10:3000:00:00
896GAJ Sandra 4121Open Kobiet10:3000:00:00
897BUDNER Aleksandra 3745Warriors ŁódźOpen Kobiet10:1500:00:00
898WOŹNIAK Adrian 3748Warriors ŁódźOpen Mężczyzn10:1500:00:00
899MOSTOWSKI Radosław 4098Warriors ŁódźOpen Mężczyzn11:0000:00:00
900KWAŚNIAK Emil 3747Warriors ŁódźOpen Mężczyzn10:1500:00:00
901KOSIŃSKI Sebastian 4044Open Mężczyzn10:4500:00:00
902GODLEWSKI Mateusz 4032Open Mężczyzn10:4500:00:00
903DMOCHOWSKI Michał 3907Dżentelmeni RUNMAGEDDONUOpen Mężczyzn10:4500:00:00
904JAKUBIEL Bartosz 3908Dżentelmeni RUNMAGEDDONUOpen Mężczyzn10:4500:00:00
905KUCH Konrad 4048Open Mężczyzn11:0000:00:00
906WIŚNIEWSKI Michał 4074Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
907MELNYK Łukasz 4050Open Mężczyzn11:0000:00:00
908BARAN Kacper 3895Bagienne LeszczeOpen Mężczyzn10:4500:00:00
909WIŚNIEWSKA Agnieszka 4073Open Kobiet11:0000:00:00
910OPAS Arkadiusz 3876Open Mężczyzn10:4500:00:00
911DZIERŻYŃSKI Grzegorz 4030Open Mężczyzn11:0000:00:00
912JÓŹWIK Damian 3993DPR SiedlceOpen Mężczyzn11:0000:00:00
913JÓŹWIK Patryk 3994DPR SiedlceOpen Mężczyzn11:0000:00:00
914JÓŹWIK Robert 3995DPR SiedlceOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
915KOZAK Agnieszka 3960Open Masters Kobiet10:4500:00:00
915HAPAT Marcin 3952Open Mężczyzn10:4500:00:00
917GRZECHNIK Radosław 3950Open Mężczyzn10:4500:00:00
918MASŁOWSKI Rafał 3966Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
919RĄCZKA Joanna 3973Open Kobiet10:4500:00:00
920KOCABA Agnieszka 3957Open Kobiet10:4500:00:00
921MIKOŁAJCZYK-ZABORSKA Jolanta 4126Open Kobiet10:4500:00:00
921JANKOWSKI Krzysztof 3956Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
923BUDZYŃSKI Łukasz 3986ATC EPWAOpen Mężczyzn11:0000:00:00
924BRUD Tomasz 3985ATC EPWAOpen Mężczyzn11:0000:00:00
925HOŁOWACZ Hubert 4016Lublin_PanyOpen Mężczyzn11:0000:00:00
926MALANOWSKA Magdalena 3987ATC EPWAOpen Kobiet11:0000:00:00
927MAJSTEREK Jakub 4118Open Mężczyzn10:3000:00:00
928SZEPIECIŃSKI Jakub 3821Ostatni stawiaOpen Mężczyzn10:3000:00:00
929KOZŁOWSKA Renata 3997GROTAOpen Kobiet11:0000:00:00
930JASIŃSKA Patrycja 3860Open Masters Kobiet10:3000:00:00
931JACKOWSKI Dawid 3859Open Mężczyzn10:3000:00:00
932STEFANIUK Klaudia 3998GROTAOpen Kobiet11:0000:00:00
933OSTROWSKI Łukasz 4055Open Mężczyzn11:0000:00:00
934KAMIŃSKI Krzysztof 4040Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
935OŻÓG Mateusz 3561Jak żółwie w galopieOpen Mężczyzn10:3000:00:00
936SKLEPOWICZ Jacek 3887Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
937GOLINSKI Marek 3949Open Mężczyzn10:4500:00:00
938GALAS Maciej 3947Open Mężczyzn10:4500:00:00
939GALAS Anna 3946Open Kobiet10:4500:00:00
940ROSŁONEK Paweł 3974Open Mężczyzn10:4500:00:00
941SAJNÓG Jakub 3975Open Mężczyzn10:4500:00:00
942BEDNAREK Jakub 3939Sportowy WołominOpen Mężczyzn10:4500:00:00
943GIERŁACHOWSKI Dawid 3940Sportowy WołominOpen Mężczyzn10:4500:00:00
944BARAN Robert 3896Bagienne LeszczeOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
945SMOLIŃSKI Patryk 3898Bagienne LeszczeOpen Mężczyzn10:4500:00:00
946GAWENDA Michał 3897Bagienne LeszczeOpen Mężczyzn10:4500:00:00
947KORAL Bartek 4013L QuattroOpen Mężczyzn11:0000:00:00
948WIŚNIEWSKI Jakub 4014L QuattroOpen Mężczyzn11:0000:00:00
949BRODOWSKI Maciej 4011L QuattroOpen Mężczyzn11:0000:00:00
950GMURZYŃSKI Tomasz 4012L QuattroOpen Mężczyzn11:0000:00:00
951MACIAK Sylwia 3990CrossBox OKAOpen Masters Kobiet11:0000:00:00
952MACIAK Sylwester 3989CrossBox OKAOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
953KSIĘŻOPOLSKA Katarzyna 3962Open Masters Kobiet10:4500:00:00
954WOJCIECHOWSKA Alicja 4088Open Kobiet10:4500:00:00
955TOMASIUK Aneta 3979Open Masters Kobiet10:4500:00:00
956ŻBIKOWSKA Joanna 4075Open Kobiet11:0000:00:00
957ZAPERTA Anna 3984Open Masters Kobiet10:4500:00:00
958WIELECHOWSKI Maciek 4072Open Mężczyzn11:0000:00:00
959KOSOWSKA Magdalena 3959Open Kobiet10:4500:00:00
960ROGALA Ewa 3914DZIKCZYNYOpen Masters Kobiet10:4500:00:00
961JASIŃSKA Agnieszka 3912DZIKCZYNYOpen Kobiet10:4500:00:00
962SAPRYK Katarzyna 3915DZIKCZYNYOpen Masters Kobiet10:4500:00:00
963IGNACIUK Iwona 3910DZIKCZYNYOpen Masters Kobiet10:4500:00:00
964JACZEWSKA Magdalena 3911DZIKCZYNYOpen Kobiet10:4500:00:00
965SZULGIT Monika 3826STF069Open Kobiet10:3000:00:00
966WOJCIK Agata 3283Open Kobiet11:0000:00:00
967ŻUK Wiktoria 3288Open Kobiet11:0000:00:00
968WIŚNIEWSKI Arkadiusz 3244Warriors ŁódźOpen Mężczyzn11:0000:00:00
969MAŁECKI Rafał 3775Open Mężczyzn10:3000:00:00
970ZAWADZKI Tomasz 3799Open Mężczyzn10:3000:00:00
971GRZEBALSKA Wiktoria 4034Open Kobiet11:0000:00:00
972MIKULSKI Patryk 3967Open Mężczyzn10:4500:00:00
973GIRTLER Kacper 3948Open Mężczyzn10:4500:00:00
974CUDZIK Tomasz 3991CudzikiOpen Mężczyzn11:0000:00:00
975CUDZIK Kuba 4089Open Mężczyzn11:0000:00:00
976KRYSZTAFOWICZ Anna 4109Ada I AniaOpen Kobiet11:0000:00:00
977KOSSEK Adrianna 4045Open Kobiet11:0000:00:00
978BUSIŁO Wiktoria 3586Open Kobiet10:1500:00:00
979RZYMAŃSKI Daniel 4114Open Mężczyzn10:1500:00:00
980KLIMCZAK Michał 4021Ten TegesOpen Mężczyzn11:0000:00:00
981KRZESINSKA Kinga 4022Ten TegesOpen Kobiet11:0000:00:00
982PILSAK Agnieszka 3182Open Kobiet08:2000:00:0001:27:07
983PODDĘBNIAK Małgorzata 3179Warriors ŁódźOpen Kobiet08:2000:00:0001:51:02
984KRAJEWSKI Tomasz 3114OSPRO OCROpen Mężczyzn08:1000:00:0001:09:31
985KOBYLNIAK Ruslan 3146Open Mężczyzn08:1000:00:0001:10:58
986KOWALEWSKI Mateusz 3012CF ŁukówOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:02:13
987DĄDELEWSKA Oliwia 3180WOLF TEAMOpen Kobiet08:2000:00:0001:51:03
988KOMOROWSKI Łukasz 3044Popraw koronę i zasuwaj !Open Mężczyzn08:0000:00:0001:25:18
989BŁASIŃSKI Piotr 3068Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:37:24
990STEFANIAK Marek 3081Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:27:19
991DUKAT Sandra 3167Lemon TeamOpen Kobiet08:2000:00:0001:29:58
992GRECH Dzintra 3181Open Kobiet08:2000:00:0001:05:52
993SZMYCIŃSKI Wojciech 3094Gladiators by RMF4RTOpen Masters Mężczyzn08:1000:00:0001:37:09
994WOLIŃSKA Paulina 3162CF ŁukówOpen Kobiet08:2000:00:0001:08:55
995DENHAM Justin 3022Green GoblinsOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:11:42
996MIĘSOWICZ Mirosław 3028Husaria Race Team Open Mężczyzn08:0000:00:0001:06:38
997SOKÓLSKA Katarzyna 3174Outdoor TrainingOpen Kobiet08:2000:00:0001:26:28
998PISULA Anna 3176POWER TRAININGOpen Kobiet08:2000:00:0001:28:39
999WIŚNIEWSKI Kamil 3003Bractwo WilkaOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:26:32
1000GECIENE Gintare 3171OCR Baltic WarriorsOpen Kobiet08:2000:00:0000:54:57
1001POLUS Piotr Peter 3118POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:1000:00:0001:14:37
1002CZEPŁOWSKI Krzysztof 3069Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:50:17
Niesklasyfikowani
SIEMBIDA Tomasz 3103LIPNI BIEGACZEElite Mężczyzn08:10DNF DNF
PIECHOTA Mateusz 3228Never Back DownOpen Mężczyzn08:30DNF01:22:06 DNF
Znaleziono 1004 wynik(ów)