RUNMAGEDDON CLASSIC WARSZAWA
Runmageddon Warszawa
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-10-03
Miejsce : Warszawa
Dystans : 12 km
Zgłoszonych : 1112
Wystartowało : 1004
Nie ukończyło : 12
Ukończyło : 992
Na trasie : 10
Pełne wyniki dla 6km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startuSplit
6km
    
1SAWICKI Przemysław 3917ELITARNA GRUPA WSPARCIAOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:18:08
2GAJEWSKI Grzegorz 3916ELITARNA GRUPA WSPARCIAOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:18:11
3WAWER Grzegorz 3918ELITARNA GRUPA WSPARCIAOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:18:15
4LIUTKUS Dainius 3040OCR Baltic warriorsElite Mężczyzn08:0000:00:0000:43:46
5BRZOSKWINIA Wojciech 3030Lemon TeamElite Mężczyzn08:0000:00:0000:45:21
6CHMIELORZ Józef 3006Carbon Silesia SportElite Mężczyzn08:0000:00:0000:46:00
7ZIELIŃSKI Tomasz 3102Lemon TeamElite Mężczyzn08:1000:00:0000:46:00
8KRAWIECKI Mateusz 3052RUNMAGEDDONElite Mężczyzn08:0000:00:0000:46:04
9BĄK Daniel 3086Biegun OCR TeamElite Mężczyzn08:1000:00:0000:46:15
10JACIÓW Paweł 3066WATAHAElite Mężczyzn08:0000:00:0000:46:58
11SAŁATA Marcin 3053RUNMAGEDDONElite Mężczyzn08:0000:00:0000:48:13
12KVEDARAVIČUS Ričards 3039OCR Baltic warriorsElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:48:15
13PISKAŁA Daniel 3050POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:48:34
14BAJON Przemysław 3124WATAHAElite Mężczyzn08:1000:00:0000:49:11
15STOKOWSKI Dariusz 3054RUNMAGEDDONElite Mężczyzn08:0000:00:0000:49:23
16DUDA Grzegorz 3138Best BeastsElite Masters Mężczyzn08:1000:00:0000:49:31
17FLISIKOWSKI Tomek 3140Open Mężczyzn08:1000:00:0000:49:43
18OLEŚ Rafał 3189Lemon TeamElite Mężczyzn08:1000:00:0000:49:48
19JAKUSZEK Piotr 3096Hell's gym OCR PępowoElite Mężczyzn08:1000:00:0000:50:32
20PODGORSKI Marek 3188RUNMAGEDDONElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:50:37
21KREFT Piotr 3642Stado pędzących dzikówOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:50:37
22BARANAUSKAS Darius 3184OCR Baltic warriorsElite Mężczyzn08:0000:00:0000:50:47
23PULŠA Artūr 3041OCR Baltic warriorsElite Mężczyzn08:0000:00:0000:51:00
24JUSZKIEWICZ Dominik 3121RAJSPORT ACTIVEElite Mężczyzn08:1000:00:0000:51:01
25LIPIŃSKI Tomasz 3072Elite Mężczyzn08:0000:00:0000:51:31
26SŁADEK Patryk 3020Ex TeamElite Mężczyzn08:0000:00:0000:51:35
27JAGODZIŃSKI Karol 3119POWER TRAININGElite Mężczyzn08:1000:00:0000:51:57
28KOŁAKOWSKI Krzysztof 3051RUNMAGEDDONElite Mężczyzn08:0000:00:0000:52:22
29GRABOWIEC Arkadiusz 3047POWER TRAININGElite Mężczyzn08:0000:00:0000:52:27
30MĘDYGRAŁ Krystian 3067WATAHAElite Mężczyzn08:0000:00:0000:52:45
31ŁYSIK Piotr 4100Open Mężczyzn10:0000:00:0000:52:50
32KĘDZIORA Bogumił 3029Koniu SquadElite Mężczyzn08:0000:00:0000:52:56
33ŚLOTAŁA Karol 3154Elite Mężczyzn08:1000:00:0000:53:00
34KOSTUCHA Damian 3098Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:1000:00:0000:53:14
35JAŃCZUK Przemysław 3185WATAHAElite Mężczyzn08:0000:00:0000:53:17
36DACIO Mirek 3042SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn08:0000:00:0000:53:21
37GĄSIOROWSKI Karol 3061UNIT37Elite Mężczyzn08:0000:00:0000:53:32
38BUKAUSKAS Vidas 3107OCR Baltic warriorsElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:53:37
39GRZEGORZYCA Damian 3110SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn08:1000:00:0000:53:42
40KOŃPA Michał 3257Open Mężczyzn08:3000:00:0000:53:53
41JUDEK Łukasz 3143Elite Mężczyzn08:1000:00:0000:54:07
42DAMPS Patryk 3002Biegun OCR TeamElite Mężczyzn08:0000:00:0000:54:17
43KLEWANIEC Jakub 3088Carbon Silesia SportElite Mężczyzn08:1000:00:0000:54:19
44BIELICKI Wojciech 3129Wóda Koks Tajski BoksElite Mężczyzn08:1000:00:0000:54:20
45MACIUSZEK Julia 3177RUNMAGEDDONElite Kobiet08:2000:00:0000:54:32
46KUBIESA Jakub 3008Carbon Silesia SportElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:54:37
47ZAJĄCZKOWSKI Paweł 3120POWER TRAININGElite Mężczyzn08:1000:00:0000:54:40
48DROGOSZ Damian 3087Carbon Silesia SportElite Masters Mężczyzn08:1000:00:0000:54:41
49GECIENE Gintare 3171OCR Baltic WarriorsOpen Kobiet08:2000:00:0000:54:57
50KONARSKI Tomasz 3049POWER TRAININGElite Mężczyzn08:0000:00:0000:55:06
51STROJNY Paweł 3031Lemon TeamElite Mężczyzn08:0000:00:0000:55:10
52MAJCZYNA Marek 3015CF ŁukówElite Mężczyzn08:0000:00:0000:55:12
53OKNIŃSKI Piotr 3018CF ŁukówElite Mężczyzn08:0000:00:0000:55:22
54DENYSIUK Marek 3125WATAHAElite Masters Mężczyzn08:1000:00:0000:55:49
55KARWOWSKI Paweł 3011CF ŁukówElite Mężczyzn08:0000:00:0000:56:00
56PSUT Kamil 3033Melvit teamElite Mężczyzn08:0000:00:0000:56:00
57MACIEJEWSKI Łukasz 3058SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn08:0000:00:0000:56:02
58ANDRZEJEWSKI Jakub 3024Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:0000:00:0000:56:03
59HANUSIAK Leszek 3100Koniu SquadElite Mężczyzn08:1000:00:0000:56:03
60RUDNICKI Marcin 3151Elite Masters Mężczyzn08:1000:00:0000:56:12
61SKWAREK Tomasz 3009Carbon Silesia SportElite Mężczyzn08:0000:00:0000:56:18
62BUGAJ Mariusz 3112OSPRO OCRElite Mężczyzn08:1000:00:0000:56:22
63PRZYBYTEK Sławomir 4095Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0000:56:24
64ZIELIŃSKI Maciej 3800Open Mężczyzn10:1500:00:0000:56:26
65NOGAŃSKI Paweł 3117POWER TRAININGElite Mężczyzn08:1000:00:0000:56:50
66BIEŃKOWSKI Arkadiusz 3324Open Mężczyzn08:4500:00:0000:56:58
67MUCHA Piotr 3603Open Mężczyzn09:4500:00:0000:56:58
68SKURATKO Tomasz 3888Open Mężczyzn10:3000:00:0000:56:58
69JASTRZĘBSKI Sławomir 3001Bestie OCR LegionowoElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:57:04
70MAZUR Damian 3059SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn08:0000:00:0000:57:09
71RAKOWSKI Przemysław 3104Melvit teamElite Mężczyzn08:1000:00:0000:57:11
72SURMACH Andrei 3036Obstacle Center TeamElite Mężczyzn08:0000:00:0000:57:20
73SZCZOTOK Wiktor 3010Carbon Silesia SportElite Mężczyzn08:0000:00:0000:57:29
74FIRST Tomasz 3046POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:57:30
75NIEMIEC Adrian 3123UNIT37Elite Mężczyzn08:1000:00:0000:57:37
76STELLMACH Wojciech 3082Elite Mężczyzn08:0000:00:0000:57:40
77MILEWSKI Szymon 3073Elite Mężczyzn08:0000:00:0000:57:41
78KOWALCZYK Piotr 3056SkurczyBykiOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:57:49
79OPPELN-BRONIKOWSKI Kamil 3781Open Mężczyzn10:1500:00:0000:58:16
80RUDNICKI Jakub 3275Open Mężczyzn08:3000:00:0000:58:20
81JUSZCZYK Piotr 3407Open Mężczyzn08:3000:00:0000:58:22
82NAKREVIC Zbignev 3109OCR Baltic warriorsElite Mężczyzn08:0000:00:0000:58:22
83PAWŁOWSKI Piotr 3077Elite Mężczyzn08:0000:00:0000:58:29
84GIZAK Michał 3057SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn08:0000:00:0000:58:32
85GIEMZA Michał 3130Wóda Koks Tajski BoksElite Mężczyzn08:1000:00:0000:58:33
86KAZIMIERCZAK Paweł 3064Warriors ŁódźElite Mężczyzn08:0000:00:0000:58:45
87PASTUSZKA Michał 3076Elite Mężczyzn08:0000:00:0000:58:48
88ROSIAK Radosław 3881Open Mężczyzn09:3000:00:0000:59:02
89MUSIAŁ Krzysztof 3092DZIKA BANDA BIEGOWAElite Mężczyzn08:1000:00:0000:59:07
90KUJAWA Michał 3071Elite Mężczyzn08:0000:00:0000:59:15
91SZYMAŃSKI Krystian 3612Open Mężczyzn09:4500:00:0000:59:29
92SZYMAŃSKI Krzysztof 3613Open Mężczyzn09:4500:00:0000:59:31
93BRUSIŁO Bartosz 3510United RunnersOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:59:33
94BARANOWSKI Dariusz 3750Open Mężczyzn10:1500:00:0000:59:42
95CIEPIELA Dominik 3667Open Mężczyzn10:0000:00:0000:59:48
96KŁUSEK Jarosław 3765Open Mężczyzn10:1500:00:0000:59:48
97KIELISIAK Marek 3097Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:1000:00:0000:59:57
98KOTALA Arkadiusz 3148Elite Mężczyzn08:1000:00:0000:59:59
99HUK Mateusz 3226Mordercze pielmienoeOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:00:08
100TUTAJ Jakub 3062UNIT37Elite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:00:14
101TYTOŃ Jakub 3281Open Mężczyzn08:3000:00:0001:00:16
102FARRUGIA Deyan 3070Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:00:24
103JAKUBOWSKI Michał 3253Open Mężczyzn08:3000:00:0001:00:27
104KOZIOŁ Kamil 3007Carbon Silesia SportElite Mężczyzn08:0000:00:0001:00:29
105KORSUNAS Sergejus 4083OCR Baltic WarriorsOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:00:29
106DZERVUS Jonas 4082OCR Baltic WarriorsOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:00:30
107MORAWSKI Grzegorz 3074Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:00:34
108CHOJECKI Arkadiusz 3136Elite Masters Mężczyzn08:1000:00:0001:00:39
109WOROBIEWA Jekatierina 3183Elite Kobiet08:2000:00:0001:00:43
110CINIKAS Domas 4093Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:00:49
111KĘSIK Michał 3060SPARTA RUNNERSElite Mężczyzn08:0000:00:0001:01:00
112KANAFA Piotr 3409Open Mężczyzn09:0000:00:0001:01:13
113LUTKOWSKI Rafał 3267Open Mężczyzn08:3000:00:0001:01:20
114MUGDA Sebastian 3425Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:01:37
115ŚLIWA Krzysztof 3131Wóda Koks Tajski BoksElite Mężczyzn08:1000:00:0001:01:46
116BERLIŃSKI Marcin 3399Open Mężczyzn08:3000:00:0001:01:47
117RYBCZYŃSKI Michał 3545Open Mężczyzn09:3000:00:0001:01:49
118KOZIEŁ Jan 3415Open Mężczyzn09:0000:00:0001:02:04
119WTULICH Rafał 3209Dębe jest WIELKIE Open Mężczyzn08:3000:00:0001:02:06
120KACZWIŃSKI Paweł 3592Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:02:12
121DZIURLA Krzysiek 3139Elite Masters Mężczyzn08:1000:00:0001:02:13
Przekroczony limit czasu: 04:00:00
122KOWALEWSKI Mateusz 3012CF ŁukówOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:02:13
123WALCZAK Jacek 3282Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:02:17
124SPRAWKA Marta 3163DZIKIsquadOpen Kobiet08:2000:00:0001:02:18
125PIETRUSZEWSKI Andrzej 3429Open Mężczyzn09:0000:00:0001:02:19
126RYŚ Marzena 3166Koniu SquadElite Kobiet08:2000:00:0001:02:24
127ROSA Jolanta 3161CF ŁukówElite Kobiet08:2000:00:0001:02:25
128LANGER Piotr 3717BaywatchOCROpen Mężczyzn10:1500:00:0001:02:33
129KOWALCZYK Mateusz 3594Open Mężczyzn09:4500:00:0001:02:35
130NAPIERAJ Katarzyna 3158Carbon Silesia SportElite Kobiet08:2000:00:0001:02:40
131BRYGOŁA Tomasz 3751Open Mężczyzn10:1500:00:0001:02:46
132KMIECIAK Grzegorz 3005BRYGIERY OCRElite Mężczyzn08:0000:00:0001:02:51
133GRZEBUŁA Łukasz 3113OSPRO OCRElite Mężczyzn08:1000:00:0001:02:51
134CYMIŃSKI Łukasz 4106Open Mężczyzn08:3000:00:0001:02:56
135JANKOWSKI Dominik 3231Obstacle Center TeamOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:03:03
136KRUK Michał 3262Open Mężczyzn08:3000:00:0001:03:24
137BARCIKOWSKI Jarosław 3583Wedel TeamOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:03:30
138KRAAYENBRINK Jonathan 3833Un MateOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:03:30
139ŚLIZ Artur 3700Open Mężczyzn10:0000:00:0001:03:32
140KARBOWSKI Sławomir 3144Elite Masters Mężczyzn08:1000:00:0001:03:33
141OGIŃSKI Szymon 3150Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:03:43
142RYBIŃSKI Kamil 3276Open Mężczyzn08:3000:00:0001:04:00
143MICHALAK Artur 3045Popraw koronę i zasuwaj !Elite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:04:10
144KOZŁOWSKI Marcin 3023Green GoblinsElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:04:17
145JOCHEMSKI Mikołaj 3142Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:04:19
146ŚLIWIŃSKI Sebastian 4125Open Mężczyzn10:4500:00:0001:04:20
147KOMOROWSKI Mateusz 3958Open Mężczyzn10:4500:00:0001:04:22
148WÓJCIK Rafał 3441Open Mężczyzn09:0000:00:0001:04:27
149KOWALCZYK Piotr 3413Open Mężczyzn09:0000:00:0001:04:38
150SAWICKI Adrian 3885Open Mężczyzn10:3000:00:0001:04:45
151GORSIAK Jacek 3671Open Mężczyzn10:0000:00:0001:04:52
152ZIMIŃSKI Paweł 3132WOLA TEAMElite Mężczyzn08:1000:00:0001:04:54
153BIEGAJ Marcin 3662Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:04:56
154SERÓWKA Jakub 3546Open Mężczyzn10:0000:00:0001:05:00
155TOKARCZYK Mateusz 3705Open Mężczyzn10:0000:00:0001:05:01
156STANKIEWICZ Dawid 3279Open Mężczyzn08:3000:00:0001:05:03
157LAUKUTIS Laurynas 3108OCR Baltic warriorsElite Mężczyzn08:0000:00:0001:05:10
158CHROST Andrzej 3137Elite Masters Mężczyzn08:1000:00:0001:05:24
159ŁUKASIK Łukasz 3013CF ŁukówOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:05:31
160SZCZESNY Damian 3004BraveRunnersOCRElite Mężczyzn08:0000:00:0001:05:35
161CZARNECKI Jakub 3025Husaria Race Team Elite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:05:46
162CHODORSKI Łukasz 3187Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:05:46
163GRECH Dzintra 3181Open Kobiet08:2000:00:0001:05:52
164SZEWCZYK Mateusz 3547Open Mężczyzn09:3000:00:0001:05:54
165ZAKRZEWSKI Radosław 3552Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:05:54
166STOCKI Bartłomiej 3818Misie MalisieOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:05:54
167KATINAS Andrius 3145Elite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:05:56
168KAWKA Łukasz 3862Open Mężczyzn10:3000:00:0001:06:01
169KOZIEŁ Adam 3530Open Mężczyzn09:3000:00:0001:06:13
170BUCHOLC Zbigniew 3494Hells heaven ocr szczecinOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:06:15
171SYPOSZ Marcin 3638Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:0000:00:0001:06:16
172MAMCARZ Krzysztof 3874Open Mężczyzn10:3000:00:0001:06:32
173KWIATKOWSKI Paweł 3770Open Mężczyzn10:1500:00:0001:06:37
174MIĘSOWICZ Mirosław 3028Husaria Race Team Open Mężczyzn08:0000:00:0001:06:38
175OCHNIO Andrzej 3017CF ŁukówElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:06:42
176DRĄŻKOWSKI Piotr 3133xRunnersElite Masters Mężczyzn08:1000:00:0001:06:43
177GÓRNIAK Robert 3093Ex TeamElite Masters Mężczyzn08:1000:00:0001:06:46
178PAKUŁA Bartosz 3233POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:06:46
179RYBICKI Mateusz 3884Open Mężczyzn10:3000:00:0001:06:55
180CHODECKI Łukasz 3665Open Mężczyzn10:0000:00:0001:06:56
181MALISZEWSKI Jakub 3027Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:06:57
182BARTCZAK Robert 3660Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:06:58
183KOŚCIELNY Jacek 3147Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:07:05
184STACHURSKI Bartosz 3155Elite Masters Mężczyzn08:1000:00:0001:07:06
185SIMON Adam 3186Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:07:10
186KILAN Adrian 3726CrossTeam SzczecinekOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:07:15
187SZCZEPAŃSKI Bogdan 3788Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:07:20
188KORZENNY Wojciech 3091Dwie-dyszki-znizkiElite Mężczyzn08:1000:00:0001:07:21
189MUSIATOWICZ Jaroslaw 3016CF ŁukówElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:07:27
190WSZOŁEK Marcin 3653Wszoł_WorkoutOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:07:38
191ŚNIEĆ Sebastian 3652Wszoł_WorkoutOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:07:39
192BARTOSIEWICZ Przemysław 3841Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0001:07:40
193DELENGOWSKI Maciej 3650Wszoł_WorkoutOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:07:42
194CHOWANIEC Jakub 3666Open Mężczyzn10:3000:00:0001:07:43
195KAŁUŻA Wojciech 3525Open Mężczyzn09:3000:00:0001:07:48
196KRAUSE Piotr 3651Wszoł_WorkoutOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:07:50
197CZAPLICKI Piotr 3521Open Mężczyzn09:3000:00:0001:07:51
198SZCZYGIEŁ Michał 3611Open Mężczyzn09:4500:00:0001:07:56
199KOZAK Arkadiusz 3122SkurczyBykiElite Mężczyzn08:1000:00:0001:07:58
200SZCZYGIEŁ Łukasz 3610Open Mężczyzn09:4500:00:0001:08:00
201JANISZEWSKI Grzegorz 3019DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:08:02
202JEZIORSKI Marcin 3591Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:08:04
203CIESIELSKI Krystian 3587Open Mężczyzn09:4500:00:0001:08:11
204BANAŚ Krzysztof 3659Open Mężczyzn10:0000:00:0001:08:13
205MAJCZYNA Marcin 3014CF ŁukówElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:08:14
206DOMAŃSKI Marcin 3852Open Mężczyzn10:3000:00:0001:08:14
207WYSOCKI Mateusz 3084Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:08:17
208LIS Arkadiusz 3625decepticonyOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:08:21
209WYBRANIEC Mateusz 3243Team DzikiOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:08:22
210KOBYLIŃSKI Emil 3624decepticonyOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:08:24
211WITCZAK Krzysiek 3551Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:08:25
212SZCZYGŁO Bartek 3558HavranyOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:08:26
213BIEŃKOWSKI Daniel 3663Open Mężczyzn10:0000:00:0001:08:28
214FABRE Nicolas 3758Open Mężczyzn10:1500:00:0001:08:32
215BORKOWSKI Jarosław 3518Open Mężczyzn09:3000:00:0001:08:33
216JANUSZ Jakub 4036Open Mężczyzn10:0000:00:0001:08:37
217MALEŃCZYK Sylwester 3420Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:08:42
218KAPICA Wojciech 3048POWER TRAININGElite Mężczyzn08:0000:00:0001:08:54
219WOLIŃSKA Paulina 3162CF ŁukówOpen Kobiet08:2000:00:0001:08:55
220BIELASKA Mikołaj 3492DIrty&HappyOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:08:58
221BRUNECKI Paweł 3493DIrty&HappyOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:09:03
222ŻYWIAŁKOWSKI Ireneusz 3801Open Mężczyzn10:1500:00:0001:09:06
223RUDUCHA Piotr 3744United RunnersOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:09:11
224PIECYK Piotr 3924JUST FiveOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:0001:09:13
225PIĘTA Łukasz 3839United RunnersOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:09:31
226KRAJEWSKI Tomasz 3114OSPRO OCROpen Mężczyzn08:1000:00:0001:09:31
227KLICH Tomasz 3513Zakaz na garażOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:09:33
228SZYMAŃCZAK Michał 3890Open Mężczyzn10:3000:00:0001:09:33
229KUCZ Wojciech 4123Open Mężczyzn10:3000:00:0001:09:34
230GRUDZIŃSKI Tomek 3509Team Spirit Nowa SólOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:09:44
231POPIK Szymon 3749Zlot Miłośników Pełnego KieliszkaOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:09:53
232SADOWSKI Cezary 3078Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:09:57
233NARLOCH Jakub 3923JUST FiveOpen Mężczyzn10:4500:00:0001:09:59
234SZYMAŃSKI Cezary 3083Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:10:00
235PACEK Wojciech 3346Open Mężczyzn08:4500:00:0001:10:01
236SOCHACZEWSKI Korneliusz 3630Obstacle Center TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:10:01
237NGUYEN CANH Oskar 3342Open Mężczyzn08:4500:00:0001:10:03
238PIETRUSIEWICZ Jan 4086TSM PolskaOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:10:03
239MIKIELSKI Paweł 3340Open Mężczyzn08:4500:00:0001:10:11
240SZYMAŃSKI Łukasz 3614Open Mężczyzn09:4500:00:0001:10:12
241ŚLIWKA Paweł 3699Open Mężczyzn10:0000:00:0001:10:13
242GURDAK Radosław 3672Open Mężczyzn10:0000:00:0001:10:15
243KAWĘCKI Artur 3043Popraw koronę i zasuwaj !Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:10:18
244MYŚLIŃSKI Konrad 3688Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:10:18
245ŁĄCZYŃSKI Wojciech 3336Open Mężczyzn08:4500:00:0001:10:20
246KOMOSA Kamil 3333Open Mężczyzn08:4500:00:0001:10:24
247BOGUSZ Jarosław 3325Open Mężczyzn08:4500:00:0001:10:29
248KISIOŁEK Dariusz 3675Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:10:30
249ZAJĄC Kamil 3981Open Mężczyzn10:4500:00:0001:10:30
250GARNUSZEK Anita 3175POWER TRAININGElite Kobiet08:2000:00:0001:10:31
251KUDRZYCKI Karol 3963Open Mężczyzn10:4500:00:0001:10:34
252MYŚLIWIEC Piotrek 3968Open Mężczyzn10:4500:00:0001:10:35
253CZECHOWSKI Konrad 3026Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:10:43
254GAŃKO Karolina 3168Obstacle Center TeamElite Kobiet08:2000:00:0001:10:43
255GABRYLUK Łukasz 3512Zakaz na garażOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:10:43
256KAMIŃSKI Zbigniew 3095GRUBIORZE LOTAJOMElite Mężczyzn08:1000:00:0001:10:47
257ŻAROWSKI Adam 3621Open Mężczyzn09:4500:00:0001:10:48
258ŚLEDŹ Rafał 3153Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:10:49
259KRZYŚPIAK Cezary 3679Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:10:50
260SKAKODUB Mykhailo 3152Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:10:55
261KRZYŻANOWSKI Julian 3313POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:10:55
262KOBYLNIAK Ruslan 3146Open Mężczyzn08:1000:00:0001:10:58
263BOZALEK Marcin 3934PolmarOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:0001:11:04
264BIERNACKI Maciej 3664Open Mężczyzn10:0000:00:0001:11:08
265BIERNACKI Przemysław 4084Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:11:10
266KUREK Andrzej 3767Open Mężczyzn10:1500:00:0001:11:11
267ANDRZEJEWSKI Kamil 3202Beye KohaneOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:11:14
268KWAŚNIAK Bartłomiej 3769Open Mężczyzn10:1500:00:0001:11:14
269CHMIEL Dominik 3135Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:11:16
270MIZIOŁEK Michał 3936PolmarOpen Mężczyzn10:4500:00:0001:11:16
271SCHUKAT Michal 4115Open Mężczyzn10:1500:00:0001:11:17
272MĄDRY Mateusz 3774Open Mężczyzn10:1500:00:0001:11:19
273OLECH Grzegorz 3101Lemon TeamElite Masters Mężczyzn08:1000:00:0001:11:20
274WOLAŃSKI Michał 3285Open Mężczyzn08:3000:00:0001:11:32
275DODATKO Roman 4112Open Mężczyzn09:1500:00:0001:11:41
276DENHAM Justin 3022Green GoblinsOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:11:42
277BAZAN Klaudia 3323Open Kobiet08:4500:00:0001:11:43
278BOLEMBACH Arkadiusz 3326Open Mężczyzn08:4500:00:0001:11:45
279DYLEWSKI Sławomir 3508Team Spirit Nowa SólOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:11:46
280MARKOWSKI Łukasz 3225Live 4 HealthOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:11:50
281JAKUBIAK Piotr 3627Mondelez OCR TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:11:53
282BOZALEK Marcin 3935PolmarOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:0001:11:53
283ROWICKI Pawel 3694Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:12:03
284KRÓLIKOWSKI Szymon 3961Open Mężczyzn10:4500:00:0001:12:11
285SZPAKOWSKI Jacek 3213EXTREME WAYSOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:12:30
286KOSIŃSKI Tomasz 3212EXTREME WAYSOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:12:30
287KOZŁOWSKI Paweł 3416Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:12:33
288SKRZYPIEC Rafal 3784Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:12:39
289MIERZICKI Marcel 3116POWER TRAININGElite Mężczyzn08:1000:00:0001:12:46
290MAĆKOWSKI Daniel 3320Złe wspomnieniaOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0001:12:56
291KRYSIK Daniel 3319Złe wspomnieniaOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:12:57
292IWANICKA Jolanta 3954Open Kobiet10:4500:00:0001:12:58
293IWANICKI Mateusz 3955Open Mężczyzn10:4500:00:0001:12:59
294KONDRATOWICZ Bartłomiej 3410Open Mężczyzn09:0000:00:0001:13:03
295KAPUŚCIARZ Jakub 3526Open Mężczyzn09:0000:00:0001:13:17
296PIETRAS Mariola 3159Carbon Silesia SportOpen Masters Kobiet08:2000:00:0001:13:17
297WOŁOWIK Wojciech 3128Wilk Trenuje Family (WTF)Open Mężczyzn08:1000:00:0001:13:19
298PYŻANOWSKI Mariusz 3240Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn08:3000:00:0001:13:20
299MĘDELEWSKI Paweł 3127Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:13:21
300KAŁUŻA Sebastian 3255Open Mężczyzn08:3000:00:0001:13:26
301GNIEWOSZ Tomasz 3490DiamentTeamOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:13:30
302ROKITA Maciej 3491DiamentTeamOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:13:32
303PRZYBYŁOWSKI Piotr 3431Open Mężczyzn09:0000:00:0001:13:37
304GRONKIEWICZ Łukasz 3465Open Mężczyzn09:1500:00:0001:13:38
305BUDZYŃSKI Adam 3063United RunnersElite Mężczyzn08:0000:00:0001:13:39
306LEYK Andrzej 3474Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:13:39
307BURSZTYKA Hubert 3461Open Mężczyzn09:1500:00:0001:13:40
308AUGUSTYNOWICZ Marek 3584Open Mężczyzn09:4500:00:0001:13:49
309KUDLIŃSKI Leszek 3725Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:13:57
310ŻEBROWSKI Radek 4097Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0001:13:58
311SKRZYNECKA Katarzyna 3390Laserowe BiedronkiOpen Kobiet09:0000:00:0001:14:00
312MURAT Krzysztof 3075Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:14:04
313KONOPKA Michał 3865Open Mężczyzn10:3000:00:0001:14:21
314KACZYCKI Mateusz 3861Open Mężczyzn10:3000:00:0001:14:24
315GAJDA Dawid 3731OIL WarszawaOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:14:25
316MATEUSZ Bajer 3268Open Mężczyzn08:3000:00:0001:14:26
317HERMAN Krzysztof 3732OIL WarszawaOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:14:28
318BARWICKI Artur 3842Open Mężczyzn10:3000:00:0001:14:29
319KAZIMIERCZUK Maciek 3863Open Mężczyzn10:3000:00:0001:14:29
320POLUS Piotr Peter 3118POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:1000:00:0001:14:37
321SIWEK Łukasz 3886Open Mężczyzn10:3000:00:0001:14:41
322BRATOSIEWICZ Piotr 4076Open Mężczyzn08:3000:00:0001:14:42
323DEMBIŃSKI Mikołaj 4077Open Mężczyzn08:3000:00:0001:14:43
324STEVNERT Filip 4078Open Mężczyzn08:3000:00:0001:14:55
325CZYŻEWSKI Bartłomiej 3402Open Mężczyzn09:0000:00:0001:14:56
326MŁYNARCZAK Karolina 3563MłynkiOpen Masters Kobiet09:4500:00:0001:15:10
327MŁYNARCZAK Jakub 3562MłynkiOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:15:13
328WOJCIECHOWSKI Damian 3619Open Mężczyzn09:4500:00:0001:15:15
329JARZĄBEK Marcin 3382GTVOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:15:18
330BRODZIAK Andrzej 3847Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0001:15:31
331TRELA Michał 3615Open Mężczyzn09:4500:00:0001:15:32
332PACHULSKI Jan 3877Open Mężczyzn10:3000:00:0001:15:34
333GAGESCH Johannes 3670Open Mężczyzn10:0000:00:0001:15:42
334MACIEJEWSKA Agnieszka 3170Obstacle Center TeamElite Masters Kobiet08:2000:00:0001:15:43
335GÓRECKI Łukasz 3141Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:15:48
336WIERZBICKI Mateusz 3359Open Mężczyzn08:4500:00:0001:15:52
337KULICA Tomasz 3089Carbon Silesia SportElite Mężczyzn08:1000:00:0001:15:57
338STEFANEK Klaudia 3354Open Kobiet08:4500:00:0001:15:57
339POREMBA Piotr 3832TSM PolskaOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:15:57
340JACH Adam 3330Open Mężczyzn08:4500:00:0001:15:59
341OLSZAK Zenon 3344Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0001:16:04
342KOSIM Artur 3411Open Mężczyzn09:0000:00:0001:16:13
343WUCZKO Dariusz 3797Open Mężczyzn10:1500:00:0001:16:13
344BEREZA Patryk 3511Zakaz na garażOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:16:14
345LENART Rafał 3772Open Mężczyzn10:1500:00:0001:16:16
346BANDURSKI Michał 3516Open Mężczyzn09:3000:00:0001:16:18
347WALUK Piotr 3793Open Mężczyzn10:1500:00:0001:16:18
348SZNARBACH Paweł 3548Open Mężczyzn09:3000:00:0001:16:20
349ZAWADZKI Jakub 3443Open Mężczyzn09:0000:00:0001:16:21
350WIERZCHOWSKI Bartosz 3360Open Mężczyzn08:4500:00:0001:16:22
351WEJKNIS Krzysztof 3111OCRSPORTGRIP KRZYSZTOF WEJKNIS Elite Masters Mężczyzn08:1000:00:0001:16:26
352WIECZOREK Krzysztof 3157Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:16:49
353TUPACZEWSKI Piotr 3038Obstacle Center TeamElite Mężczyzn08:0000:00:0001:16:59
354MALYI Sergii 3597Open Mężczyzn09:4500:00:0001:17:01
355MALEC Karol 3514Zakaz na garażOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:17:03
356LEWANDOWICZ Paweł 3682Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:17:12
357MAZGAJSKI Jarosław 3149Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:17:13
358BARAN Przemysław 3554Bieg dla HaniOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:17:16
359TROCHONOWICZ Ela 3164Green GoblinsElite Kobiet08:2000:00:0001:17:17
360WODZYŃSKI Adam 3555Bieg dla HaniOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:17:18
361KUCZBORSKI Jacek 3507Śląskie Misie Open Mężczyzn09:3000:00:0001:17:26
362KLIMEK Paulina 3506Śląskie Misie Open Kobiet09:3000:00:0001:17:27
363CIĄGŁO Danuta 3848Open Masters Kobiet10:3000:00:0001:17:33
364TRĘDA Cezary 3729Janusze Błotnych Biegów Open Mężczyzn10:1500:00:0001:17:35
365KISIEL Konrad 3764Open Mężczyzn10:1500:00:0001:17:41
366GRALEC Dariusz 3099I NEVER TURN BACKElite Masters Mężczyzn08:1000:00:0001:17:42
367GERLICH Olga 3855Open Kobiet10:3000:00:0001:17:44
368SOBOLEWSKI Robert 3703Open Mężczyzn10:0000:00:0001:17:59
369BIELICKI Paweł 3844Open Mężczyzn09:4500:00:0001:18:05
370ROBAK Sylwester 3350Open Mężczyzn08:4500:00:0001:18:08
371BARAN Michał 3291BeFit24TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:18:16
372RUDY Przemysław 3292BeFit24TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:18:18
373SZCZECIŃSKI Piotr 3813Heteroseksualna Grupa Biegających MężczyznOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:18:42
374HONORUS Elfik 3811Heteroseksualna Grupa Biegających MężczyznOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:18:59
375CYMERYS Michał 3668Open Mężczyzn10:0000:00:0001:19:00
376CELEJ Sebastian 3809Heteroseksualna Grupa Biegających MężczyznOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:19:00
377FURCZAK Krystian 3810Heteroseksualna Grupa Biegających MężczyznOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:19:02
378FURCZAK Kasjan 3854Open Mężczyzn10:3000:00:0001:19:02
379WILANOWSKI Jakub 3617Open Mężczyzn09:4500:00:0001:19:11
380GRZELEWSKI Oskar 3589Open Mężczyzn09:4500:00:0001:19:12
381PŁACZEK Anna 3160Carbon Silesia SportElite Kobiet08:2000:00:0001:19:14
382LITWIN Damian 3628Mondelez OCR TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:19:17
383KRAJEWSKI Lukasz 3417Open Mężczyzn09:0000:00:0001:19:43
384DYSZER Jarosław 3389Kamex TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:19:45
385KOSMALA Karol 3412Open Mężczyzn09:0000:00:0001:19:48
386PRZYBYŁO Mateusz 3565PrzybyłkiOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:19:49
387KUTERA Paweł 4080Open Mężczyzn09:0000:00:0001:19:50
388MODZELAN-PRZYBYŁO Jolanta 3564PrzybyłkiOpen Masters Kobiet09:4500:00:0001:19:53
389KOZŁOWSKI Paweł 4079Kamex teamOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:20:02
390GERLICH Ryszard 3856Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0001:20:05
391JACZEWSKI Patryk 3466Open Mężczyzn09:1500:00:0001:20:10
392FETLIŃSKI Grzegorz 3386Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:20:11
393SZOT Maksymilian 3356Open Mężczyzn08:4500:00:0001:20:13
394ŁUKASZEWSKI Bartosz 3419Open Mężczyzn09:0000:00:0001:20:19
395SIKORA Mateusz 3481Open Mężczyzn09:1500:00:0001:20:19
396NOWAK Łukasz 3343Open Mężczyzn08:4500:00:0001:20:21
397 Paweł 3515Open Mężczyzn09:3000:00:0001:20:25
398PIETRAS Oresta 3497Piweczko, Mareczku?Open Kobiet09:3000:00:0001:20:27
399MORTKA Michał 3496Piweczko, Mareczku?Open Mężczyzn09:3000:00:0001:20:30
400OLEJARZ Sebastian 3448ByleSięNiePobrudzićOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:20:31
401DĘBOWSKI Dominik 3447ByleSięNiePobrudzićOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:20:34
402FLICIŃSKI Marcin 4096Open Mężczyzn10:3000:00:0001:20:34
403MAKULEC Jakub 3495Piweczko, Mareczku?Open Mężczyzn09:3000:00:0001:20:36
404KOLCZAREK Mikołaj 3593Open Mężczyzn09:4500:00:0001:20:54
405RULAK Jerzy 3883Open Mężczyzn10:3000:00:0001:20:57
406NITEK Kamil 3227Never Back DownOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:20:59
407ŻURAWSKI Tomasz 4107Open Mężczyzn08:4500:00:0001:21:00
408PAZIO Michał 3479Open Mężczyzn09:1500:00:0001:21:04
409PALUCH Wojciech 3459PrzecinakiOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:21:26
410HARASIMOWICZ Kamil 3458PrzecinakiOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:21:28
411WARGOCKA Ania 3550Open Kobiet09:3000:00:0001:21:35
412MURACH Bartosz 3539Open Mężczyzn09:3000:00:0001:21:37
413BAJDAK Adrian 3134Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:21:42
414MUSZYŃSKI Karol 3427Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:21:50
415SOCHA Alicja 3786Open Kobiet10:1500:00:0001:21:50
416MUSZYŃSKI Kamil 3426Open Mężczyzn09:0000:00:0001:21:52
417MORAWSKI Krzysztof 3538Open Mężczyzn09:3000:00:0001:21:52
418RYCAJ Kamil 3783Open Mężczyzn10:1500:00:0001:21:53
419SZCZOTKA Adrian 4111Open Mężczyzn09:4500:00:0001:21:56
420SKUP Pawel 3608Open Mężczyzn09:4500:00:0001:21:59
421RUTKOWSKI Łukasz 3695Open Mężczyzn10:0000:00:0001:22:03
422ŁATA Damian 3265Open Mężczyzn08:3000:00:0001:22:04
423SITARSKI Daniel 3242ScyzorykiOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:22:05
424ŚLIWICKI Mirosław 3698Open Mężczyzn10:0000:00:0001:22:05
Niesklasyfikowani
PIECHOTA Mateusz 3228Never Back DownOpen Mężczyzn08:30DNF01:22:06 DNF
426BOBOWSKI Piotr 3366AssayOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:22:09
427LISZKIEWICZ Sebastian 3266Open Mężczyzn08:3000:00:0001:22:15
428KRÓLICKI Konrad 3741STG WARSZAWAOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:22:22
429SAMOCIUK Karolina 3742STG WARSZAWAOpen Kobiet10:1500:00:0001:22:25
430MYSIEWICZ Radosław 3428Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:22:29
431 KORBAL Zbigniew 3090Dirty SparrowsElite Mężczyzn08:1000:00:0001:22:30
432LEŚNICZAK Barbara 3338Open Masters Kobiet08:4500:00:0001:22:44
433SOLSKI Ernest 3787Open Mężczyzn10:1500:00:0001:22:50
434WÓJTOWICZ Paweł 3796Open Mężczyzn10:1500:00:0001:22:52
435SZCZEPEK Michał 3037Obstacle Center TeamElite Mężczyzn08:0000:00:0001:22:55
436MOSÓR Szymon 3424Open Mężczyzn09:0000:00:0001:22:58
437SCHUBERT Tomasz 3079Elite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:23:00
438POLAK Michał 3430Open Mężczyzn09:0000:00:0001:23:02
439MACURA Marek 3032Leniwce z MagnoliiElite Mężczyzn08:0000:00:0001:23:04
440FORTUNA Mariusz 3404Open Mężczyzn09:0000:00:0001:23:05
441OGRODNIK Mateusz 3690Open Mężczyzn10:0000:00:0001:23:08
442MATYJASIAK Tomasz 3578Sales&More TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:23:09
443KILARSKA Barbara 3455CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Kobiet09:1500:00:0001:23:14
444HYĆKO Oskar 3857Open Mężczyzn10:3000:00:0001:23:14
445DĄBROWSKA Monika 3454CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Masters Kobiet09:1500:00:0001:23:15
446SZWAJCOWSKI Mirosław 3484Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:23:17
447WASIL Michał 3485Open Mężczyzn09:1500:00:0001:23:19
448WIŚNIEWSKA Maria 3893Open Kobiet10:3000:00:0001:23:20
449NIEGOWSKI Piotr 3778Open Mężczyzn10:1500:00:0001:23:22
450MIKOŁAJEWSKI Radosław 3477Open Mężczyzn09:1500:00:0001:23:24
451KUCIŃSKI Łukasz 3534Open Mężczyzn09:3000:00:0001:23:27
452CHUDOBA Agnieszka 3453CROSS HEOES - OGIEŃ!Open Kobiet09:1500:00:0001:23:28
453CYWINSKI Kamil 3752Open Mężczyzn10:1500:00:0001:23:28
454KRÓLAK Kornel 3261Open Mężczyzn08:3000:00:0001:23:30
455PIOTROWSKI Artur 3271Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:23:31
456OKROJEK Łukasz 3623BrowarnicyOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:23:41
457OLECHOWSKI Mateusz 3270Open Mężczyzn08:3000:00:0001:23:43
458GĘBALA Sebastian 4120BrowarnicyOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:23:47
459ŁASKAWSKI Michał 3367BeFit24TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:23:54
460MULLER Rafał 3368BeFit24TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:23:57
461TETKOWSKI Oskar 3792Open Mężczyzn10:1500:00:0001:24:02
462OLSZAK Piotr 3831TSM PolskaOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:24:04
463ILOWSKA-REMBARZ Karolina 3823REMBARZ_TEAMOpen Kobiet10:3000:00:0001:24:08
464REMBARZ Łukasz 3824REMBARZ_TEAMOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:0001:24:10
465SZULC Piotr 3549Open Mężczyzn09:3000:00:0001:24:32
466MALEJ Marcin 3535Open Mężczyzn09:3000:00:0001:24:33
467KRAJEWSKI Tomasz 3531Open Mężczyzn09:3000:00:0001:24:36
468KOWALCZYK Jakub 3529Open Mężczyzn09:3000:00:0001:24:43
469BUDEK Adrian 3400Open Mężczyzn09:0000:00:0001:24:45
470KRAUSE Magda 3825SiusiakiOpen Kobiet10:3000:00:0001:24:49
471KURPIOS Milena 3169Obstacle Center TeamElite Kobiet08:2000:00:0001:24:50
472GÓRSKI Emil 3837United RunnersOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:24:51
473HYRA Katarzyna 3838United RunnersOpen Kobiet10:3000:00:0001:24:57
474MIĘGOĆ Bartłomiej 3290ANBUOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:25:07
475KANIECKI Sebastian 3289ANBUOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:25:09
476BORNUS Tomasz 3293Byli BiegliOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:25:12
477OLEK Artur 3294Byli BiegliOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:25:12
478WUDZIŃSKI Adam 3295Byli BiegliOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:25:13
479OŁDAK Daniel 3540Open Mężczyzn09:3000:00:0001:25:14
480KOMOROWSKI Łukasz 3044Popraw koronę i zasuwaj !Open Mężczyzn08:0000:00:0001:25:18
481WRONISZ Katarzyna 3620Open Kobiet09:4500:00:0001:25:26
482MIDZIERSKA Joanna 3599Open Kobiet09:4500:00:0001:25:27
483PAKUŁA Paulina 3605Open Kobiet09:4500:00:0001:25:31
484KRUPKO Piotr 3335Open Mężczyzn08:4500:00:0001:25:34
485KRÓL Paweł 3334Open Mężczyzn08:4500:00:0001:25:35
486PRZYBYSZ Bartosz 3646Teletubisiowy oddział specjalnyOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:25:46
486PODLEŚNY Jakub 3645Teletubisiowy oddział specjalnyOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:25:47
488TOPÓLSKI Piotr 3647Teletubisiowy oddział specjalnyOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:25:51
489 Zareeba 3643Teletubisiowy oddział specjalnyOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:25:52
490NAWROT Michał 3644Teletubisiowy oddział specjalnyOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:25:53
491BIAŁKOWSKI Bartosz 3661Open Mężczyzn10:0000:00:0001:25:58
492JABŁOŃSKA Dorota 3173OUTDOOR TRAININGElite Kobiet08:2000:00:0001:26:12
493SOBOLEWSKA Aleksandra 3785Open Kobiet10:1500:00:0001:26:16
494TŁUŚCIAK Rafał 3892Open Mężczyzn10:3000:00:0001:26:19
495JAKUBIAK Tomasz 3376Egzorcysta za niecałe trzystaOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:26:21
496RUSZCZAK Michał 3378Egzorcysta za niecałe trzystaOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:26:25
497ŁĘŻNIAK Zbigniew 3869Open Mężczyzn10:3000:00:0001:26:25
498SOKÓLSKA Katarzyna 3174Outdoor TrainingOpen Kobiet08:2000:00:0001:26:28
499WIŚNIEWSKI Kamil 3003Bractwo WilkaOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:26:32
500BRESSLER Kamil 3314Ślunskie pieronyOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:26:37
501KAŹMIERCZAK Daniel 3470Open Mężczyzn09:4500:00:0001:26:42
502KĘDRA Natalia 3315Ślunskie pieronyOpen Kobiet08:4500:00:0001:26:44
503RENNER Dariusz 3316Ślunskie pieronyOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:26:49
504PSOTA Danuta 3302Fit & More RybnikOpen Kobiet08:4500:00:0001:26:54
505EHRLICH Przemysław 3567Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:4500:00:0001:26:56
506EHRLICH Marta 3566Runmageddonowe Świry Open Kobiet09:4500:00:0001:26:57
507PILSAK Agnieszka 3182Open Kobiet08:2000:00:0001:27:07
508PACEK Cezary 3622AmWerAn TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:27:13
509STEFANIAK Marek 3081Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:27:19
510ŚLUZEK Marcin 3582Sales&More TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:27:22
511MECH Kinga 3579Sales&More TeamOpen Kobiet09:4500:00:0001:27:26
512KŁUDCZYŃSKI Maciej 3575Sales&More TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:27:31
513KACZOR Stanisław 3309KaczorTEAMOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0001:27:33
514KACZOR Dominik 3308KaczorTEAMOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:27:34
515KOWALSKI Robert 3471Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:27:35
516SMOLIŃSKI Dominik 3702Open Mężczyzn10:0000:00:0001:27:42
517TYBUCHOWSKI Konrad 3438Open Mężczyzn09:0000:00:0001:27:43
518GOCHNIO Katarzyna 3216FerretsOpen Kobiet08:3000:00:0001:27:44
519RADOMSKI Bartłomiej 3433Open Mężczyzn09:0000:00:0001:27:44
520BALCER Tomasz 3214FerretsOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:27:45
521BURMAJSTER Maciej 3215FerretsOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:27:47
522BANASZEK Mariusz 3398Open Mężczyzn09:0000:00:0001:27:47
523SZYMANSKI Tomasz 3318SygniTeamOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0001:27:57
524LUCIŃSKI Michał 3871Open Mężczyzn10:3000:00:0001:28:02
525POPIOŁEK Mateusz 3310OCEANICUSOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:28:04
526SIEMEK Marek 3218Gang Zakręconych MastersówOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:28:05
527WAŚNIOWSKA Magdalena 3220Gang Zakręconych MastersówOpen Kobiet08:3000:00:0001:28:06
528SIEMEK Mariusz 3219Gang Zakręconych MastersówOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:28:09
529SEMENOV Igor 3696Open Mężczyzn10:0000:00:0001:28:11
530CHMIELEWSKA Anna 3520Open Kobiet09:3000:00:0001:28:13
531ROMANOWICZ Renata 3543Open Kobiet09:3000:00:0001:28:14
532SKÓRA Patryk 3607Open Mężczyzn09:4500:00:0001:28:18
533KRÓLIKOWSKI Mateusz 3532Open Mężczyzn09:3000:00:0001:28:37
534PISULA Anna 3176POWER TRAININGOpen Kobiet08:2000:00:0001:28:39
535WITKOWSKI Mateusz 3743Szydłowiec TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:28:45
536ZADROŻNY Krzysztof 3385Harder CiechanówOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:28:46
537OBUDZIŃSKI Marcin 3384Harder CiechanówOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:28:47
538LOSZ Damian 3383Harder CiechanówOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:28:55
539KRZEMIŃSKA Katarzyna 3834UNIT37Open Kobiet10:3000:00:0001:28:55
540SIKORSKI Piotr 3352Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0001:28:57
541MATRAS Łukasz 3421Open Mężczyzn09:0000:00:0001:28:58
542KRZEMIŃSKI Damian 3835UNIT37Open Mężczyzn10:3000:00:0001:29:08
543MUSIAŁ Małgorzata 3836UNIT37Open Masters Kobiet10:3000:00:0001:29:09
544KARABON Tomasz 3527Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:29:23
545NEUMANN Kamila 3456GRAFIT TEAMOpen Kobiet09:1500:00:0001:29:31
546ZASTAWNA Aneta 3487Open Masters Kobiet09:1500:00:0001:29:32
547POGORZELSKA Magdalena 3457GRAFIT TEAMOpen Kobiet09:1500:00:0001:29:33
548WOJCIECHOWSKI Adam 3794Open Mężczyzn10:1500:00:0001:29:37
549SZCZERBA Patryk 3789Open Mężczyzn10:1500:00:0001:29:43
550MRÓZ Adrian 3817Melvit teamOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:29:57
551DUKAT Sandra 3167Lemon TeamOpen Kobiet08:2000:00:0001:29:58
552KAMIŃSKI Marcin 3816Melvit teamOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:29:59
553 Kamiltocze 3396Open Mężczyzn09:0000:00:0001:30:01
554JACHYMEK Bartłomiej 3387JacekBiega Running TeamOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:30:02
555IMBIORSKI Dawid 3674Open Mężczyzn10:0000:00:0001:30:04
556FORBERGER Tomasz 3759Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:30:07
557ZDAŃKOWSKI Mateusz 3711Open Mężczyzn10:0000:00:0001:30:08
558OSTROWSKA Patrycja 3239Runmageddonowe Świry Open Kobiet08:3000:00:0001:30:10
559STACHURA Natalia 3241Runmageddonowe Świry Open Kobiet08:3000:00:0001:30:10
560OSTROWSKA Martyna 3238Runmageddonowe Świry Open Kobiet08:3000:00:0001:30:12
561DANIS Tomasz 3755Open Mężczyzn10:1500:00:0001:30:21
562DANIS Rafał 3754Open Mężczyzn10:1500:00:0001:30:22
563PANASIUK Bartosz 3806Fame TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:30:23
564KONOPKA Damian 3804Fame TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:30:27
565BOCZKOWSKI Maciej 3654ZBOCZKIOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:30:28
566MOŻDŻONEK Bartosz 3805Fame TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:30:30
567SZPYRA Darek 3790Open Mężczyzn10:1500:00:0001:30:35
568NAPORA Natalia 3689Open Masters Kobiet10:0000:00:0001:30:40
569JANOWSKI Marcin 3656ZBOCZKIOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:30:42
570WRÓBEL Piotr 3710Open Mężczyzn10:0000:00:0001:30:44
571PECIAK Kamil 3347Open Mężczyzn08:4500:00:0001:30:45
572SPRYCHA Bartłomiej 3278Open Mężczyzn09:4500:00:0001:30:46
573ZAWIŚLAK Paulina 3657ZBOCZKIOpen Kobiet10:0000:00:0001:30:46
574ZAKRZEWSKI Krzysztof 3363Open Mężczyzn08:4500:00:0001:30:47
575GAJCY Piotr 3379Ekipa SprzątającaOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:30:47
576DERKACZ Agata 3655ZBOCZKIOpen Kobiet10:0000:00:0001:30:48
577LEWANDOWSKI Jarosław 3773Open Mężczyzn10:1500:00:0001:30:51
578SIEMBIDA Krystian 3224LIPNI BIEGACZEOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:30:53
579CHOJECKI Piotr 4099Open Mężczyzn08:3000:00:0001:30:58
580CARLTON Oliver 3394UMPOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:31:04
581KOMISAREK Oskar 3395UMPOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:31:05
582BOCUL Sebastian 3845Open Mężczyzn10:3000:00:0001:31:14
583PIETREWICZ Przemysław 3878Open Mężczyzn10:3000:00:0001:31:19
584GŁAZ Jacek 3559Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:31:27
585JUREK Kacper 3763Open Mężczyzn09:4500:00:0001:31:30
586FLORCZAK Rafał 3522Open Mężczyzn09:3000:00:0001:31:37
587KONDRATIUK Karolina 3528Open Kobiet09:3000:00:0001:31:51
588GŁAZ Magdalena 3560Husaria Race Team Open Kobiet09:4500:00:0001:31:51
589WIERZBICKI Dariusz 3708Open Mężczyzn10:0000:00:0001:31:59
590MAZUREK Filip 3686Open Mężczyzn10:0000:00:0001:32:06
591HORODECKI Piotr 3673Open Mężczyzn10:0000:00:0001:32:09
592LADDACH Robert 3648TintechyOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:32:18
593ZOLTOWSKI Piotr 3649TintechyOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:32:22
594KRASNODEMBSKI Bartosz 3446AlkoBiegaczeOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:32:43
595KOSTUR Krzysztof 3445AlkoBiegaczeOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:32:46
596PIECH Krzysztof 3480Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:32:53
597PAWLAK Rafał 3542Open Mężczyzn09:3000:00:0001:33:14
598CHOJNACKI Rafał 3727Im Gorzej Tym Lepiej (IGTL)Open Mężczyzn10:1500:00:0001:33:28
599GAŃKO Bernard 3486Open Mężczyzn09:1500:00:0001:33:29
600URBAŃSKI Mikołaj 4094Im Gorzej Tym Lepiej (IGTL)Open Mężczyzn10:1500:00:0001:33:33
601BALICKI Marcin 3460Open Mężczyzn09:1500:00:0001:33:34
602SURMACZ Maciej 3483Open Mężczyzn09:1500:00:0001:33:36
603SURMACZ Jacek 3482Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:33:37
604MŁYNARCZYK Marek 3478Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:33:39
605MAJ Kamila 3475Open Kobiet09:1500:00:0001:33:41
606MAJEWSKI Damian 3126Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn08:1000:00:0001:33:43
607ROJEWSKI Piotr 3351Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:33:43
608MAKAREVSKA Oleksandra 3476Open Kobiet09:1500:00:0001:33:44
609ZUBKO Oleksandr 3488Open Mężczyzn09:1500:00:0001:33:48
610KIEŚ Damian 3332Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0001:33:50
611BRZECZKOWSKI Paweł 3312POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:33:51
612PIOTROWSKI Dariusz 3349Open Mężczyzn08:4500:00:0001:34:13
613RAKOCZY Jakub 4104Open Mężczyzn08:4500:00:0001:34:16
614BODUSZEK Patryk 3296Chlanie, ćpanie, ruchanieOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:34:17
615HAWRYSZKIEWICZ Martyna 4103Open Kobiet08:4500:00:0001:34:18
616PETROVIĆ Lazar 3297Chlanie, ćpanie, ruchanieOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:34:20
617RAKOCZY Bartosz 3298Chlanie, ćpanie, ruchanieOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:34:26
618ROSKIEWICZ Wojciech 3544Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:34:30
619DOMARADZKI Paweł 3403Open Mężczyzn09:0000:00:0001:34:38
620SZEREWICZ Szymon 3437Open Mężczyzn09:0000:00:0001:34:41
621ZABRZESKI Mariusz 3362Open Mężczyzn08:4500:00:0001:34:58
622SABIK - IRLA Magdalena 3606Open Kobiet09:4500:00:0001:35:06
623BELZYT Łukasz 3585Open Mężczyzn09:4500:00:0001:35:10
624TRUBAS Konrad 3452C&F Running TeamOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:35:20
625WIECZORKIEWICZ Lech 3105Nie W Szczepionkę TeamElite Masters Mężczyzn08:1000:00:0001:35:21
626SOBOWIEC Mariusz 3450C&F Running TeamOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:35:21
627MROCZKOWSKI Artur 3449C&F Running TeamOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:35:28
628DOMAŃSKI Rafał 3303Fun runOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:35:34
629SZYMCZYK Joanna 3451C&F Running TeamOpen Kobiet09:1500:00:0001:35:34
630KRAJEWSKI Tomasz 3304Fun runOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:35:36
631ZIELIŃSKI Maciej 3305Fun runOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:35:37
632MISZ Maciej 3557Czterej Jeźdźcy ApokalipsyOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:36:16
633PONSKI Cezary 3272Open Mężczyzn08:3000:00:0001:36:21
634WRUK Agata 3361Open Kobiet08:3000:00:0001:36:22
635TIEBLER Agnieszka 3208CIDRY LOTAJOMOpen Kobiet08:3000:00:0001:36:47
636GŁUSZAK Piotr 3252Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:36:58
637ZALEWSKI Robert 3286Open Mężczyzn08:3000:00:0001:36:59
638SZMYCIŃSKI Wojciech 3094Gladiators by RMF4RTOpen Masters Mężczyzn08:1000:00:0001:37:09
639BŁASIŃSKI Piotr 3068Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:37:24
640WÓJCIK Grzegorz 3795Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:38:11
641GAŃKO Mateusz 3106Obstacle Center TeamElite Mężczyzn08:1000:00:0001:38:24
642SZOSTEK Wojciech 3223HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:38:25
643KAIM Kamil 3254Open Mężczyzn08:3000:00:0001:38:29
644STRZAŁKOWSKI Kamil 3636Potężne PtysieOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:38:29
645SŁABASZEWSKI Kamil 3222HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:38:30
646KOWALCZYK Tomasz 3259Open Mężczyzn08:3000:00:0001:38:32
647JABŁOŃSKI Tomasz 4105Green GoblinsOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:38:39
648PŁOSKI Mateusz 3503Sii Running TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:38:55
649KOPER Anna 3258Open Kobiet08:3000:00:0001:38:56
650JANKOWSKI Michał 3210DemantOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:38:57
651PŁAZA Paweł 3211DemantOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:38:58
652MELNYK Andrii 3537Open Mężczyzn09:3000:00:0001:38:58
653ZAWADA Adrian 3505Sii Running TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:39:00
654KRUSZEWSKI Marcin 3533Open Mężczyzn09:3000:00:0001:39:03
655MORTKA Piotr 3423Open Mężczyzn08:3000:00:0001:39:12
656RÓWIŃSKI Piotr 3721BIEGLIOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:39:15
657ŁUKASIK Przemysław 3719BIEGLIOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:39:20
658ŁADNA Paweł 3718BIEGLIOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:39:21
659ROZMYŚLAK Patrycja 3274Open Kobiet08:3000:00:0001:39:24
660WNOROWSKA Magdalena 3393Obstacle Center TeamOpen Masters Kobiet09:0000:00:0001:39:24
661PIŁAT Renata 3392Obstacle Center TeamOpen Masters Kobiet09:0000:00:0001:39:24
662PIASECKI Hubert 3391Na przypale albo wcale!!!Open Mężczyzn09:0000:00:0001:39:33
663ZHUK Tina 3553Open Kobiet09:3000:00:0001:39:35
664RATAJSKI Martino 3504Sii Running TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:39:40
665TULIN Michał 3502RUN HATERSOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:39:51
666RÓŻYCKI Michał 3501RUN HATERSOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:39:53
667MICHAŁOWSKI Witold 3500RUN HATERSOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:39:55
668DZIEWIAŁTOWSKI Damian 3499RUN HATERSOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:39:56
669KRAWIEC Adam 3677Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:39:57
670PEŚLAK Marzena 3692Open Masters Kobiet10:0000:00:0001:40:00
671JOCHEMSKA Karolina 3331Open Kobiet08:4500:00:0001:40:01
672WALENCIK Paulina 3358Open Kobiet08:4500:00:0001:40:02
673KRAWIEC Klaudia 3678Open Masters Kobiet10:0000:00:0001:40:04
674DERENDARZ Paulina 3588Open Kobiet09:4500:00:0001:40:05
675MARSZAŁEK Agata 3598Open Kobiet09:4500:00:0001:40:06
676MARKUSIK Tomasz 3207CIDRY LOTAJOMOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:40:25
677JURKOWSKA Jolanta 3468Open Masters Kobiet09:1500:00:0001:40:52
678ZAWADZIŃSKA Justyna 4110Open Kobiet09:0000:00:0001:40:54
679SZUMOWSKI Wiktor 3357Open Mężczyzn08:4500:00:0001:40:55
680BUDUKIEWICZ Konrad 3569Sales&More TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:41:12
681CZUBA Tobiasz 3571Sales&More TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:41:23
682JEŁOWICKI Kacper 3574Sales&More TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:41:23
683SZYBA Mateusz 3791Open Mężczyzn10:1500:00:0001:41:25
684MURAT Jan 3776Open Mężczyzn10:1500:00:0001:41:34
684PORWAT Sabina 3782Open Kobiet10:1500:00:0001:41:37
686KOWALSKA Patrycja 3260Open Kobiet08:3000:00:0001:42:11
687TUREK Jarosław 3280Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:42:13
688URYŚ Katarzyna 3439Open Kobiet09:0000:00:0001:42:19
689SOCHACKI Wiktor 3634Potężne PtysieOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:42:19
690SAMSEL Dominik 3633Potężne PtysieOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:42:21
691GRZELAK Kinga 3631Potężne PtysieOpen Kobiet10:0000:00:0001:42:24
692ZIEMIŃSKA Agata 3444Open Kobiet09:0000:00:0001:42:30
693MARKIEWICZ Przemysław 3536Open Mężczyzn09:3000:00:0001:42:36
694JASKÓŁA Izabela 3524Open Kobiet09:3000:00:0001:42:38
695LACHOWICZ Maciej 3632Potężne PtysieOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:42:44
696SZAFRAN Jakub 3311Piękni i BestieOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:42:46
697SZEWCZUN Anna 3355Open Kobiet08:4500:00:0001:42:47
698MARKOWSKI Robert 3684Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:42:55
699KUZIAK Aleksandra 3768Open Kobiet10:1500:00:0001:43:08
700WILCZEK Marcin 3709Open Mężczyzn10:0000:00:0001:43:29
701NAWARA Tomasz 3777Open Mężczyzn10:1500:00:0001:43:46
702OLEJNIK Martyna 3779Open Kobiet10:1500:00:0001:43:56
703OLSZEWSKI Damian 3780Open Mężczyzn10:1500:00:0001:44:00
704GAWRYCHOWSKA Milena 3760Open Kobiet10:1500:00:0001:44:18
705SROKOWSKI Adam 3353Open Mężczyzn08:4500:00:0001:44:48
706STARUCH Aleksander 3635Potężne PtysieOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:44:49
707DZIWIS Ania 3327Open Kobiet08:4500:00:0001:44:53
708OLSZEWSKI Kewin 3345Open Mężczyzn08:4500:00:0001:44:57
709ŚLIWA Katarzyna 3697Open Kobiet10:0000:00:0001:45:08
710MRÓZ Tomasz 3341Open Mężczyzn08:4500:00:0001:45:18
711MATŁOKA Mateusz 3339Open Mężczyzn08:4500:00:0001:46:20
712HOLC Piotr 3406Open Mężczyzn09:0000:00:0001:46:23
713ŁĄCZYKOWSKI Sylwester 3595Open Mężczyzn09:3000:00:0001:46:35
714OKRÓJ Dawid 3641Śmieszne NieporozumienieOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:46:35
715MIRKOWICZ Aleksandra 3602Open Kobiet09:3000:00:0001:46:36
716OBRUBKO Paulina 3604Open Kobiet09:3000:00:0001:46:38
717MIELNICKI Krystian 3601Open Mężczyzn09:3000:00:0001:46:39
718CHABERSKA Agata 3639Śmieszne NieporozumienieOpen Kobiet09:4500:00:0001:46:48
719KOWALCZYK Klaudia 3640Śmieszne NieporozumienieOpen Kobiet09:4500:00:0001:46:49
720ZGLEJSZEWSKI Karol 3364Open Mężczyzn08:4500:00:0001:47:02
721PIELES Aleksander 3348Open Mężczyzn08:4500:00:0001:47:04
722WIERCIOCH Piotr 3616Open Mężczyzn09:3000:00:0001:47:08
723MATKEVICIENE Sandra 3172OCR Baltic WarriorsElite Kobiet08:2000:00:0001:47:12
724MIELNICKI Kamil 3600Open Mężczyzn09:3000:00:0001:47:12
725SZYMAŃSKI Jakub 3235PozdrogeddonOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:48:02
726TOŁKACZEWSKI Jakub 3236PozdrogeddonOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:48:03
727WOJTYNOWSKI Oskar 3237PozdrogeddonOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:48:04
728SOBAŃSKI Marcin 3234PozdrogeddonOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:48:14
729SOBIESZEK Cezary 3306Hardcorowe WychylylybymyOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0001:48:37
730BUDZYŃSKI Paweł 3248Open Mężczyzn08:3000:00:0001:49:05
731GŁÓDŹ Małgorzata 3523Open Kobiet09:1500:00:0001:49:06
732KRZYŻANOWSKI Patryk 3263Open Mężczyzn08:3000:00:0001:49:10
733SYKUŁA Maciej 3436Open Mężczyzn09:0000:00:0001:49:13
734ABRAMCZYL Michał 3397Open Mężczyzn09:0000:00:0001:49:14
735KSIĘŻUK Jarosław 3680Open Mężczyzn10:0000:00:0001:49:45
736WISNIOWSKI Mirosław 3205Bronowickie Centrum UbezpieczenioweOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:50:00
737MIESAK Aleksander 3269Open Mężczyzn08:3000:00:0001:50:16
738CZEPŁOWSKI Krzysztof 3069Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:50:17
739CHYZY Przemyslaw 3250Open Mężczyzn08:3000:00:0001:50:19
740SAK Cezary 3299CzakiSport.blogspot.comOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:50:42
741URBANOWICZ Magdalena 3300CzakiSport.blogspot.comOpen Kobiet08:4500:00:0001:50:54
742PODDĘBNIAK Małgorzata 3179Warriors ŁódźOpen Kobiet08:2000:00:0001:51:02
743DĄDELEWSKA Oliwia 3180WOLF TEAMOpen Kobiet08:2000:00:0001:51:03
744KACPERSKI Piotr 3408Open Mężczyzn09:0000:00:0001:52:36
745ROSTEK Piotr 3434Open Mężczyzn09:0000:00:0001:52:37
746KANIA Marcin 3372Edeleo teamOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:52:54
747LIPIŃSKI Robert 3374Edeleo teamOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:52:56
748JADCZAK Mikołaj 3375Edeleo teamOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:52:58
749KANIA Karol 3371Edeleo teamOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:53:02
750BROMA Adam 3370Edeleo teamOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:53:03
751KOLOSOWSKYJ Bogdan 3373Edeleo teamOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:53:04
752ALEKSANDROWICZ Kacper 3321Open Mężczyzn08:4500:00:0001:54:38
753ALEKSANDROWICZ Karolina 3322Open Kobiet08:4500:00:0001:54:38
754KARŚNICKA Aleksandra 4102Open Kobiet08:3000:00:0001:54:44
755GONZALEZ Daniel 4101Open Mężczyzn08:3000:00:0001:54:45
756SAWICKA Agnieszka 3229Nie W Szczepionkę TeamOpen Masters Kobiet08:3000:00:0001:55:16
757LUBELSKA Dominika 3206BRYGIERY OCROpen Kobiet08:3000:00:0001:55:19
758ZIĘBA Ernest 3287Open Mężczyzn08:3000:00:0001:56:44
759PAULINA Ziernik 3246Open Kobiet08:3000:00:0001:56:47
760ONOPIUK Jakub 3691Open Mężczyzn10:0000:00:0001:59:15
761PYTEL Anna 3693Open Kobiet10:0000:00:0001:59:43
762LEŚNIAK Natalia 3681Open Kobiet10:0000:00:0002:01:09
763KUMANOWICZ Magdalena 3473Open Kobiet09:1500:00:0002:11:05
764KUMANOWICZ Agnieszka 3472Open Kobiet09:1500:00:0002:11:05
765JURKOWSKI Karol 3469Open Mężczyzn09:1500:00:0002:11:07
766SZCZYPEK Katarzyna 3307Husaria Race Team Open Kobiet08:3000:00:0002:13:37
767CHABROWSKA Joanna 3230Obstacle Center TeamOpen Kobiet08:3000:00:0002:13:39
768STRUSZKIEWICZ Aleksandra 4108POWER TRAININGOpen Kobiet08:3000:00:0002:14:25
769PONTUS Piotr 3115OSPRO OCRElite Mężczyzn08:1000:00:00
770CHRZANOWSKI Krzysztof 3249Open Mężczyzn08:3000:00:00
771DĄBROWSKA Anna 3251Open Masters Kobiet08:4500:00:00
772PICHUKOU Pavel 3317SygniTeamOpen Mężczyzn08:4500:00:00
773CUDZIK Sebastian 3401Open Masters Mężczyzn09:0000:00:00
774GROCHOWSKI Damian 3762Open Mężczyzn10:3000:00:00
775MŁYNIK Karolina 3913DZIKCZYNYOpen Kobiet10:4500:00:00
776SOBCZYK Barbara 3977Open Kobiet10:4500:00:00
777BĄK Paweł 4024Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
778STACHOWICZ Krzysztof 4065Open Mężczyzn11:0000:00:00
779ZAWADZIŃSKI Artur 3442Open Mężczyzn09:0000:00:00
780SŁODYCZKA Andrzej 3581Sales&More TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:00
781WÓJCIK Adrian 3894Open Mężczyzn10:3000:00:00
782PAWLIK Przemysław 4129Open Mężczyzn11:0000:00:00
783SZCZEBLEWSKI Krystian 4066Open Mężczyzn11:0000:00:00
784JEZIORAŃSKI Bartosz 3996EV REPAIROpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
785POPŁAWSKI Paweł 4064Open Mężczyzn11:0000:00:00
786MOSKAL Ruben 3568Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:4500:00:00
787TUTAJ Michał 4067Open Mężczyzn11:0000:00:00
788KOSIŃSKI Daniel 4128Open Mężczyzn11:0000:00:00
789SADOWSKI Marcin 3925JUST FiveOpen Mężczyzn10:4500:00:00
790KUCIŃSKI Krzysztof 3929MITMAROpen Mężczyzn10:4500:00:00
791KOZŁOWSKI Mateusz 3928MITMAROpen Mężczyzn10:4500:00:00
792DYOLOG Sergiy 3669Open Mężczyzn10:4500:00:00
793SOWIŃSKI Piotr 3978Open Mężczyzn10:4500:00:00
794NOWIŃSKI Mateusz 4052Open Mężczyzn11:0000:00:00
795SEKUŁA Wojciech 3976Open Mężczyzn10:4500:00:00
796BUCZYNSKI Dariusz 4027Open Mężczyzn11:0000:00:00
797LIPIŃSKI Daniel 3988BUHAJEOpen Mężczyzn11:0000:00:00
798PIOTROWIAK Rafał 4060Open Mężczyzn11:0000:00:00
799MATYSZKIEWICZ Agnieszka 3808Flying RunnersOpen Masters Kobiet10:3000:00:00
800ODEJEWSKI Dariusz 4053Open Mężczyzn11:0000:00:00
801BUDYNEK Łukasz 3919JEBACZEOpen Mężczyzn10:4500:00:00
802PRAUZE Patryk 3932Osiem GwiazdOpen Mężczyzn10:4500:00:00
803WODECKI Karol 3933Osiem GwiazdOpen Mężczyzn10:4500:00:00
804TARGOSZ Jacek 3931Nasza RodzinaOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
805MRZYGŁÓD Przemysław 3930Nasza RodzinaOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
806KOZŁOWSKI Zbigniew 4047Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
807BĄK Marcin 4023Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
808BĄK Piotr 3941Open Mężczyzn10:4500:00:00
809ZALEWSKI Karol 3983Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
810SZULC Paweł 4127Open Mężczyzn10:4500:00:00
811HULL Patryk 3953Open Mężczyzn10:4500:00:00
812PIOTROWSKI Robert 4061Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
813KULAS Hubert 3921JEBACZEOpen Mężczyzn10:4500:00:00
814BEDNARCZYK Mariusz 4025Open Mężczyzn11:0000:00:00
815DRZAZGOWSKI Artur 4029Open Mężczyzn11:0000:00:00
816BAZYLAK Piotr 3843Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
817DŁUGOSZ Jakub 3920JEBACZEOpen Mężczyzn10:4500:00:00
818DOLIŃSKI Kamil 3851Open Mężczyzn10:3000:00:00
819RUDZIŃSKI Michał 3882Open Mężczyzn11:0000:00:00
820KITA Grzegorz 3864Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
821ZDUN Tomasz 3927MEGA biegaOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
822ROŻNIAK Marek 3926MEGA biegaOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
823KOTAS Patrycja 3766Open Kobiet10:3000:00:00
824JAKSA Damian 3900Czarne ŻubryOpen Mężczyzn10:4500:00:00
825MICHAŚ Michał 3992Czarne ŻubryOpen Mężczyzn10:4500:00:00
826KACZMAREK Dawid 3901Czarne ŻubryOpen Mężczyzn10:4500:00:00
827MACIĄG Krzysztof 3872Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
828JABŁOŃSKA Sylwia 3858Open Kobiet10:3000:00:00
829KUCHARSKI Mariusz 3867Open Mężczyzn10:3000:00:00
830PAZIK Marek 3905Czarne ŻubryOpen Mężczyzn10:4500:00:00
831TEJCHMAN Tomasz 3891Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
832KACZMAREK Arkadiusz 4039Open Mężczyzn11:0000:00:00
833DRÓŻDŻ Adam 3899Czarne ŻubryOpen Mężczyzn10:4500:00:00
834JURECKI Piotr 4037Open Mężczyzn11:0000:00:00
835FLIS Daniel 4031Open Mężczyzn11:0000:00:00
836LEWKOWICZ Krystian 4049Open Mężczyzn11:0000:00:00
837PRZEWŁOKA Paweł 3972Open Mężczyzn10:4500:00:00
838KRZEŚLAK Mateusz 3903Czarne ŻubryOpen Mężczyzn10:4500:00:00
839KRĘZEL Arkadiusz 3902Czarne ŻubryOpen Mężczyzn10:4500:00:00
840KACPRZAK Konrad 4038Open Mężczyzn11:0000:00:00
841CHMIELECKI Tomasz 4015LOTAMS TeamOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
842BUKOJEMSKI Marcin 3943Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
843CZAPLIŃSKA Magdalena 3849Open Kobiet10:3000:00:00
844ILCZUK Michał 4018POWER TRAININGOpen Mężczyzn11:0000:00:00
845SZWAJKOWSKI Paweł 4020Sąsiedzi z DywizjonuOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
846IWANOWSKI Kamil 4035Open Mężczyzn11:0000:00:00
847PĘDZIWIATR Michał 4057Open Mężczyzn11:0000:00:00
848OSZCZEPALSKI Krzysztof 4056Open Mężczyzn11:0000:00:00
849UCHNAST Krzysztof 4069Open Mężczyzn11:0000:00:00
850BIERNACKA Agata 3722Bos primigenii Open Kobiet10:1500:00:00
851CHOROŚ Lucyna 4116Bos primigenii Open Kobiet10:1500:00:00
852ZAJĄC Jakub 4117Bos primigenii Open Mężczyzn10:1500:00:00
853SOŁTYSIAK Michał 3724Bos primigenii Open Mężczyzn10:1500:00:00
854KAŁUŻYŃSKI Paweł 4119Open Mężczyzn10:3000:00:00
855WASILEWSKI Kamil 3822Ostatni stawiaOpen Mężczyzn10:3000:00:00
856KOWALCZYK Michał 3723Bos primigenii Open Mężczyzn10:1500:00:00
857GRZYBKO Jan 3819Ostatni stawiaOpen Mężczyzn10:3000:00:00
858PAWLAK Paweł 4017NaKatsuOpen Mężczyzn11:0000:00:00
859ZARZYKA Łukasz 4010Kunowo gymOpen Mężczyzn11:0000:00:00
860PÓŹNIAK Kamil 4009Kunowo gymOpen Mężczyzn11:0000:00:00
861GAWRYLCZYK Karolina 371290210Open Kobiet10:1500:00:00
862ZALEWSKA Agnieszka 371690210Open Kobiet10:1500:00:00
863STASIEWICZ Maciej 371590210Open Mężczyzn10:1500:00:00
864GEROMIN Maciej 371390210Open Mężczyzn10:1500:00:00
865GRZĘDA Piotr 3951Open Mężczyzn10:4500:00:00
866PETRYKOWSKA Karolina 4058Open Kobiet11:0000:00:00
867WARDĘGA Michał 4070Open Mężczyzn11:0000:00:00
868KŁODNICKI Grzegorz 4041Open Mężczyzn11:0000:00:00
869DOMIDER Piotr 3802DrutoprzewodnicyOpen Mężczyzn10:3000:00:00
870MORMUS Piotr 4051Open Mężczyzn11:0000:00:00
871HAŁUCHA Wojciech 3820Ostatni stawiaOpen Mężczyzn10:3000:00:00
872KAPISZ Michał 3814Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn10:3000:00:00
873SĘK Paweł 3815Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn10:3000:00:00
874ZAGAJEWSKI Mariusz 3840Ursus O&SOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
875PLIŻGA Mateusz 4124Open Mężczyzn10:3000:00:00
876ZAGAJEWSKI Ignacy 4087Open Mężczyzn10:3000:00:00
877MAKSIMOWICZ Piotr 3873Open Mężczyzn10:3000:00:00
878ZALEWSKA Anna 4092Open Kobiet11:0000:00:00
879OWCZAREK Katarzyna 4090Open Kobiet11:0000:00:00
880WASILEWSKI Tomasz 4071Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
881GRAJDEK Dawid 4033Open Mężczyzn11:0000:00:00
882GEISLER Agnieszka 3761Open Kobiet10:1500:00:00
883BUCZKOWSKI Krzysztof 3734OstreFokomorsyOpen Mężczyzn10:1500:00:00
884MORGIEWICZ Beata 3735OstreFokomorsyOpen Kobiet10:1500:00:00
884OCHOCKI Jakub 3736OstreFokomorsyOpen Mężczyzn10:1500:00:00
886BUDEK Weronika 3247Open Kobiet10:4500:00:00
887FILAS Rafał 3853Open Mężczyzn10:4500:00:00
888PAKUŁA Rafał 3970Open Mężczyzn10:4500:00:00
889DOBRANJA Kamil 3937Smart Speedy WarriorsOpen Mężczyzn10:4500:00:00
890CHACIŃSKI Rafał 3945Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
891POPŁAWSKI Łukasz 4063Open Mężczyzn11:0000:00:00
892PUŁA Karolina 3739Psychiatryk KopernikaOpen Kobiet10:1500:00:00
893PODGÓRSKI Michał 3738Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn10:1500:00:00
893KOZAK Gabriela 3737Psychiatryk KopernikaOpen Kobiet10:1500:00:00
895RYCEK Maciej 3740Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn10:1500:00:00
896KAMEJSZA Emil 3938Smart Speedy WarriorsOpen Mężczyzn10:4500:00:00
897CHRZANOWSKI Szymon 3828The Szymonides TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:00
898ZIELIŃSKI Bartek 4113Open Mężczyzn10:3000:00:00
899MROCZEK Aleksandra 3830The Szymonides TeamOpen Kobiet10:3000:00:00
900GORCZYCA Daniel 3829The Szymonides TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:00
901CHRZANOWSKA Klaudia 3827The Szymonides TeamOpen Kobiet10:3000:00:00
902SIECZKOWSKA Martyna 4005JEDEN TEAMOpen Kobiet11:0000:00:00
903WAWER Katarzyna 4007JEDEN TEAMOpen Kobiet11:0000:00:00
904ŻUŁCIŃSKA Emilia 4008JEDEN TEAMOpen Kobiet11:0000:00:00
905SZUCHNIK Aneta 4006JEDEN TEAMOpen Masters Kobiet11:0000:00:00
906ALKSNIN Iwona 3999JEDEN TEAMOpen Masters Kobiet11:0000:00:00
907FILIPCZAK Robert 4000JEDEN TEAMOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
908NIEWIADOMSKA Hanna 4004JEDEN TEAMOpen Masters Kobiet11:0000:00:00
909KAHAN Piotr 4001JEDEN TEAMOpen Mężczyzn11:0000:00:00
910MARCINIAK Paweł 3965Open Mężczyzn10:4500:00:00
911KLIMECKI Krystian 3922JEDEN TEAMOpen Mężczyzn11:0000:00:00
912PIOTRKOWICZ Michał 3971Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
913KULECZKA Jacek 3964Open Mężczyzn10:4500:00:00
914PLEWKA Daniel 4062Open Mężczyzn11:0000:00:00
915BYLINIAK Adam 4028Open Mężczyzn11:0000:00:00
916KMIEĆ Kamila 3746Warriors ŁódźOpen Kobiet10:1500:00:00
917KRAKOWIAK Damian 4122Open Mężczyzn10:3000:00:00
918GAJ Sandra 4121Open Kobiet10:3000:00:00
919BUDNER Aleksandra 3745Warriors ŁódźOpen Kobiet10:1500:00:00
920WOŹNIAK Adrian 3748Warriors ŁódźOpen Mężczyzn10:1500:00:00
921MOSTOWSKI Radosław 4098Warriors ŁódźOpen Mężczyzn11:0000:00:00
922KWAŚNIAK Emil 3747Warriors ŁódźOpen Mężczyzn10:1500:00:00
923KOSIŃSKI Sebastian 4044Open Mężczyzn10:4500:00:00
924GODLEWSKI Mateusz 4032Open Mężczyzn10:4500:00:00
925DMOCHOWSKI Michał 3907Dżentelmeni RUNMAGEDDONUOpen Mężczyzn10:4500:00:00
926JAKUBIEL Bartosz 3908Dżentelmeni RUNMAGEDDONUOpen Mężczyzn10:4500:00:00
927KUCH Konrad 4048Open Mężczyzn11:0000:00:00
928WIŚNIEWSKI Michał 4074Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
929MELNYK Łukasz 4050Open Mężczyzn11:0000:00:00
930BARAN Kacper 3895Bagienne LeszczeOpen Mężczyzn10:4500:00:00
931WIŚNIEWSKA Agnieszka 4073Open Kobiet11:0000:00:00
932OPAS Arkadiusz 3876Open Mężczyzn10:4500:00:00
933DZIERŻYŃSKI Grzegorz 4030Open Mężczyzn11:0000:00:00
934JÓŹWIK Damian 3993DPR SiedlceOpen Mężczyzn11:0000:00:00
935JÓŹWIK Patryk 3994DPR SiedlceOpen Mężczyzn11:0000:00:00
936JÓŹWIK Robert 3995DPR SiedlceOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
937KOZAK Agnieszka 3960Open Masters Kobiet10:4500:00:00
937HAPAT Marcin 3952Open Mężczyzn10:4500:00:00
939GRZECHNIK Radosław 3950Open Mężczyzn10:4500:00:00
940MASŁOWSKI Rafał 3966Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
941RĄCZKA Joanna 3973Open Kobiet10:4500:00:00
942KOCABA Agnieszka 3957Open Kobiet10:4500:00:00
943MIKOŁAJCZYK-ZABORSKA Jolanta 4126Open Kobiet10:4500:00:00
943JANKOWSKI Krzysztof 3956Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
945BUDZYŃSKI Łukasz 3986ATC EPWAOpen Mężczyzn11:0000:00:00
946BRUD Tomasz 3985ATC EPWAOpen Mężczyzn11:0000:00:00
947HOŁOWACZ Hubert 4016Lublin_PanyOpen Mężczyzn11:0000:00:00
948MALANOWSKA Magdalena 3987ATC EPWAOpen Kobiet11:0000:00:00
949MAJSTEREK Jakub 4118Open Mężczyzn10:3000:00:00
950SZEPIECIŃSKI Jakub 3821Ostatni stawiaOpen Mężczyzn10:3000:00:00
951KOZŁOWSKA Renata 3997GROTAOpen Kobiet11:0000:00:00
952JASIŃSKA Patrycja 3860Open Masters Kobiet10:3000:00:00
953JACKOWSKI Dawid 3859Open Mężczyzn10:3000:00:00
954STEFANIUK Klaudia 3998GROTAOpen Kobiet11:0000:00:00
955OSTROWSKI Łukasz 4055Open Mężczyzn11:0000:00:00
956KAMIŃSKI Krzysztof 4040Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
957OŻÓG Mateusz 3561Jak żółwie w galopieOpen Mężczyzn10:3000:00:00
958SKLEPOWICZ Jacek 3887Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
959GOLINSKI Marek 3949Open Mężczyzn10:4500:00:00
960GALAS Maciej 3947Open Mężczyzn10:4500:00:00
961GALAS Anna 3946Open Kobiet10:4500:00:00
962ROSŁONEK Paweł 3974Open Mężczyzn10:4500:00:00
963SAJNÓG Jakub 3975Open Mężczyzn10:4500:00:00
964BEDNAREK Jakub 3939Sportowy WołominOpen Mężczyzn10:4500:00:00
965GIERŁACHOWSKI Dawid 3940Sportowy WołominOpen Mężczyzn10:4500:00:00
966BARAN Robert 3896Bagienne LeszczeOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
967SMOLIŃSKI Patryk 3898Bagienne LeszczeOpen Mężczyzn10:4500:00:00
968GAWENDA Michał 3897Bagienne LeszczeOpen Mężczyzn10:4500:00:00
969KORAL Bartek 4013L QuattroOpen Mężczyzn11:0000:00:00
970WIŚNIEWSKI Jakub 4014L QuattroOpen Mężczyzn11:0000:00:00
971BRODOWSKI Maciej 4011L QuattroOpen Mężczyzn11:0000:00:00
972GMURZYŃSKI Tomasz 4012L QuattroOpen Mężczyzn11:0000:00:00
973MACIAK Sylwia 3990CrossBox OKAOpen Masters Kobiet11:0000:00:00
974MACIAK Sylwester 3989CrossBox OKAOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
975KSIĘŻOPOLSKA Katarzyna 3962Open Masters Kobiet10:4500:00:00
976WOJCIECHOWSKA Alicja 4088Open Kobiet10:4500:00:00
977TOMASIUK Aneta 3979Open Masters Kobiet10:4500:00:00
978ŻBIKOWSKA Joanna 4075Open Kobiet11:0000:00:00
979ZAPERTA Anna 3984Open Masters Kobiet10:4500:00:00
980WIELECHOWSKI Maciek 4072Open Mężczyzn11:0000:00:00
981KOSOWSKA Magdalena 3959Open Kobiet10:4500:00:00
982ROGALA Ewa 3914DZIKCZYNYOpen Masters Kobiet10:4500:00:00
983JASIŃSKA Agnieszka 3912DZIKCZYNYOpen Kobiet10:4500:00:00
984SAPRYK Katarzyna 3915DZIKCZYNYOpen Masters Kobiet10:4500:00:00
985IGNACIUK Iwona 3910DZIKCZYNYOpen Masters Kobiet10:4500:00:00
986JACZEWSKA Magdalena 3911DZIKCZYNYOpen Kobiet10:4500:00:00
987SZULGIT Monika 3826STF069Open Kobiet10:3000:00:00
988WOJCIK Agata 3283Open Kobiet11:0000:00:00
989ŻUK Wiktoria 3288Open Kobiet11:0000:00:00
990WIŚNIEWSKI Arkadiusz 3244Warriors ŁódźOpen Mężczyzn11:0000:00:00
991MAŁECKI Rafał 3775Open Mężczyzn10:3000:00:00
992ZAWADZKI Tomasz 3799Open Mężczyzn10:3000:00:00
993GRZEBALSKA Wiktoria 4034Open Kobiet11:0000:00:00
994MIKULSKI Patryk 3967Open Mężczyzn10:4500:00:00
995GIRTLER Kacper 3948Open Mężczyzn10:4500:00:00
996CUDZIK Tomasz 3991CudzikiOpen Mężczyzn11:0000:00:00
997CUDZIK Kuba 4089Open Mężczyzn11:0000:00:00
998KRYSZTAFOWICZ Anna 4109Ada I AniaOpen Kobiet11:0000:00:00
999KOSSEK Adrianna 4045Open Kobiet11:0000:00:00
1000BUSIŁO Wiktoria 3586Open Kobiet10:1500:00:00
1001RZYMAŃSKI Daniel 4114Open Mężczyzn10:1500:00:00
1002KLIMCZAK Michał 4021Ten TegesOpen Mężczyzn11:0000:00:00
1003KRZESINSKA Kinga 4022Ten TegesOpen Kobiet11:0000:00:00
SIEMBIDA Tomasz 3103LIPNI BIEGACZEElite Mężczyzn08:10DNF DNF
Znaleziono 1004 wynik(ów)