Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2023-05-28 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1588 |
Wystartowało : | 1486 |
Nie ukończyło : | 15 |
Ukończyło : | 1471 |
Na trasie : | 15 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:40 | 07:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IGLIŃSKI Zbigniew | 4257 | PiK | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:48 | ||
2 | S Dariusz | 4267 | STOMILEX | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:36 | ||
3 | LORENOWICZ Agnieszka | 4268 | UNIT37 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:05:12 | ||
4 | BUDEK Maciek | 4275 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:37 | |||
5 | BŁĄDEK Piotr | 4274 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:46:18 | |||
6 | DOMBKOWSKA Gabriela | 4281 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:44:09 | |||
7 | SZYDŁO Michał | 4331 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:45:27 | |||
8 | ZARĘBSKA Joanna | 4370 | VITARADE TEAM | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:59:24 | ||
9 | KŁUŚ Patrycja | 4418 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:47:28 | |||
10 | ŚMIETAŃSKI Piotr | 4433 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:01:09 | |||
11 | SZURGOT Sebastian | 4438 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:48:56 | |||
12 | SZYBA Mateusz | 4439 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:06 | |||
13 | SADOWSKI Jakub | 4450 | Dzikie Mruczki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:07:53 | ||
14 | CZERWIŃSKI Marcin | 4455 | Kazamaty Nienawiści | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:08:37 | ||
15 | ŚMIESZEK-BEŃKO Katarzyna | 4466 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:08:11 | ||
16 | LICHOTA Paweł | 4469 | Pierwszy | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:02:30 | ||
17 | PTASZNIK Michał | 4474 | Sauna Boys | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:45:56 | ||
18 | SKORUPSKA Aleksandra | 4490 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:08:31 | |||
19 | WOZNIAK Kacper | 4509 | HornyShony | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:00:44 | ||
20 | KRZYŚ Mateusz | 4514 | NCWGM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:59:05 | ||
21 | KACZMARSKA Alicja | 4523 | TI Health Club | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:10:48 | ||
22 | LEWANDOWSKI Jarosław | 4555 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:01:39 | |||
23 | SŁAPEK Paweł | 4578 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:00:46 | |||
24 | WITKOWSKI Eryk | 4585 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:56 | |||
25 | KAMIŃSKA Patrycja | 4670 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:03:05 | |||
26 | SITARZ Bartłomiej | 4682 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:48:32 | |||
27 | SZYMAŃSKI Mariusz | 4684 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:02:34 | |||
28 | GRABOWIECKA Roksana | 4724 | Syjon | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:12:09 | ||
29 | KIERŚNICKI Błażej | 4754 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:59:16 | |||
Przekroczony limit czasu: 04:00:00 | |||||||||
30 | KOT Paweł | 4761 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:15:51 | |||
31 | MACURA Marek | 4769 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:59:16 | |||
32 | POPŁAWSKI Ireneusz | 4783 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:57:23 | |||
33 | SIÓDEMAK Marcin | 4786 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:54:36 | |||
34 | BANACH Mateusz | 4068 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:38:57 | |||
35 | KISIELEWSKI Krystian | 4076 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:43:08 | |||
36 | ŁĄCZYKOWSKI Sylwester | 4121 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:43:36 | ||
37 | KIEŁBIOWSKI Jakub | 4816 | CNC-TECH | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:45:28 | ||
38 | STECKI Patryk | 4852 | TEAM YOUTH | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:12:50 | ||
39 | BOŚNJAK Daniel | 4860 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:57:59 | |||
40 | ĆWIEK Paweł | 4865 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:00:45 | |||
41 | GLUZ Mateusz | 4869 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:59:46 | |||
42 | JEZIOREK Konrad | 4877 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:09 | |||
43 | RYBUS Piotr | 4921 | 0,7 ZGŁOŚ SIĘ | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:09:11 | ||
44 | BAJAN Mariusz | 4964 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:45:03 | |||
45 | LISZEWSKA Maria | 4999 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:18:52 | |||
46 | MARCZUK Iwona | 5002 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:18:47 | |||
47 | WENGER Michał | 5032 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:01:57 | |||
48 | ŻUKOWSKI Lucjan | 5040 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:50:24 | |||
49 | PIĘTOCHA Anna | 5043 | ADIDASY | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:18 | ||
50 | BUJANOWSKI Michał | 5053 | EKU ELITA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:56:11 | ||
51 | NIEDOLAZ Marcin | 5058 | Hua parówy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:53:53 | ||
52 | KURZEJA Andrzej | 5061 | Klono Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:26 | ||
53 | SEKUŁA Katarzyna | 5066 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:23:51 | ||
54 | GŁOGOWSKI Maciej | 5070 | Małpy razem silne | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:14:39 | ||
55 | ZAGNIŃSKI Tomasz | 5079 | Pchasz się w gips | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:03:12 | ||
56 | BEDNARSKI Marcin | 5091 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:21:52 | |||
57 | DĘBIŃSKI Andrzej | 5098 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
58 | BAZYDŁO Marcin | 5192 | PG OneCommunity | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:53 | ||
59 | KUCHARZ Robert | 5200 | Rossmann | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:51 | ||
60 | NIKOŁAJÓW Adam | 5216 | Śwagry | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:58:06 | ||
61 | BARANOWSKA Justyna | 5229 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:01:17 | |||
62 | BOŻEK Marlena | 5233 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:29:37 | |||
63 | BUSSE Marek | 5237 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:16 | |||
64 | ŁABENDA Arkadiusz | 5262 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:09:31 | |||
65 | MARKOWSKI Piotr | 5265 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:00:56 | |||
66 | NOJEK Arkadiusz | 5270 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:31 | |||
67 | POSTEK Żaneta | 5278 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:07:41 | |||
68 | SZYMKOWIAK Eryk | 5294 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:06:31 | |||
69 | PIŃSKI Patryk | 5350 | PIŃSZCZAKI | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:51:16 | ||
70 | BARYŁA Paweł | 5351 | Porta Active Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:58:21 | ||
71 | PIECHOCKI Daniel | 5356 | Porta Active Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:01:27 | ||
72 | LENART Artur | 5397 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:22 | |||
73 | KRYSIEWICZ Mariusz | 5460 | Majdaniarze | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:01:47 | ||
74 | ZGORZAŁA Katarzyna | 5548 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:05:40 | |||
75 | NABIAŁCZYK Stefan | 5567 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:16 | |||
76 | KŁUSEK Jarosław | 5593 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:48:30 | |||
77 | KOZŁOWSKA Aleksandra | 5595 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:18:56 | |||
78 | KOPCIUCH Zuzanna | 5598 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:14:33 | |||
79 | JAWORSKI Marcin | 5604 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
80 | STĘPNIEWSKA Emilia | 5606 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:00:44 | |||
81 | JABŁOŃSKI Bogusław | 4001 | Active Flow | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:46:12 | ||
82 | MORA Karol | 4008 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:34:03 | ||
83 | MOSTOWSKI Radosław | 4138 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:41:05 | ||
84 | CHOJECKI Arkadiusz | 4069 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:36:12 | |||
85 | KWAŚNIAK Bartłomiej | 4077 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:36:17 | |||
86 | SZOT Maksymilian | 4084 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:37:46 | |||
87 | JASTRZĘBSKI Rafał | 4089 | AAAxRunners | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:44:26 | ||
88 | MICHALAK Artur | 4119 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:51:50 | ||
89 | ŁUKASIK Łukasz | 4122 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:38:14 | ||
90 | WINKLER Mateusz | 4132 | Vikings Run Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:39:21 | ||
91 | WALCZAK Przemysław | 4133 | VITARADE TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:37:47 | ||
92 | ZIÓŁKOWSKI Jakub | 4135 | Voulez-Vous | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:57:39 | ||
93 | ADAMOWICZ Maciej | 4143 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:36:48 | |||
94 | CHMIELECKI Tomasz | 4146 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:43:59 | |||
95 | KLICH Wojciech | 4155 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:45:52 | |||
96 | KOCZWARA Radoslaw | 4156 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:38:52 | |||
97 | MAŁOTA Piotr | 4165 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:54:26 | |||
98 | MAZGAJSKI Jarosław | 4166 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:44:34 | |||
99 | MISZTAL Sebastian | 4167 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:39:07 | |||
100 | PAWLUKOWSKI Pawel | 4169 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:40:10 | |||
101 | PUŁAWSKI Michał | 4172 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:35:13 | |||
102 | ROBAK Sylwester | 4173 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:00:17 | |||
103 | SKOWRON Bartosz | 4176 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:41:07 | |||
104 | STASIAK Jakub | 4177 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:44:41 | |||
105 | SZATKOWSKI Kamil | 4180 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:42:35 | |||
106 | SZEGDA Michał | 4181 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:31:23 | |||
107 | GAŁUSZYŃSKA Katarzyna | 4182 | Active Flow | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:35:47 | ||
108 | ROSA Jolanta | 4187 | CF Łuków | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:38:59 | ||
109 | LAMEK Klaudia | 4188 | CrossElite | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:59:45 | ||
110 | ROZKOCHA Anna | 4190 | FitPark Team | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:43:50 | ||
111 | BARAN Paulina | 4192 | OSPRO OCR | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:56:24 | ||
112 | STAŚKOWIAK Rafał | 4222 | Bractwo Biegowe BGK | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:00 | ||
113 | SZYMAŃSKA Dorota | 4225 | FIT PODZIEMIE | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:48:22 | ||
114 | CHRAPEK Paweł | 4279 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:48:59 | |||
115 | GOSCINIAK Anna | 4289 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:11:25 | |||
116 | PAWLAK Daniel | 4316 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:06 | |||
117 | SIUDZIŃSKA Emilia | 4324 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:54:17 | |||
118 | SZACHOWSKI Grzegorz | 4329 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:50:00 | |||
119 | UMIASTOWSKI Sławek | 4332 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:56 | |||
120 | WIERZCHOWSKI Mariusz | 4336 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:49:37 | |||
121 | ROSA Karolina | 4340 | Defit Team | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:19:43 | ||
122 | PUŁA Karolina | 4351 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:12:45 | ||
123 | DROST Małgorzata | 4353 | R&G | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:52:11 | ||
124 | BUCZYNSKI Dariusz | 5552 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:54:32 | |||
125 | JOCHEMSKA Karolina | 4379 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:59:44 | |||
126 | VU DINH Sara | 4391 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:05:07 | |||
127 | KAŹMIERCZAK Daniel | 4417 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:52:04 | |||
128 | KRUPA-BURKIEWICZ Justyna | 4420 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:12 | |||
129 | OPATŘIL Lukáš | 4426 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:55:15 | |||
130 | ZDANUCZYK Mateusz | 4446 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:33 | |||
131 | ZYCHALAK Grzegorz | 4447 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:46:24 | |||
132 | MÓRAWSKI Maciej | 4456 | Kazamaty Nienawiści | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:08:36 | ||
133 | OŁOWNIA Rafal | 4457 | Kazamaty Nienawiści | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:08:38 | ||
134 | PODGÓRSKI Łukasz | 4459 | Kazamaty Nienawiści | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:08:37 | ||
135 | BEŃKO Kamil | 4464 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:43:47 | ||
136 | ŁOSIOWSKI Leon | 4467 | maxtreme team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:57:10 | ||
137 | MARCZYK Andrzej | 4470 | Pierwszy | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:02:26 | ||
138 | PODWÓJCI Artur | 4473 | Sauna Boys | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:55:42 | ||
139 | WÓJCIK Tomasz | 4476 | STC | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:57:01 | ||
140 | MISZ Maciej | 4483 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||||
141 | PIENIĄŻEK Ewa | 4487 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:00:05 | |||
142 | RYDUCHA Mateusz | 4489 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:04:51 | |||
143 | BUCZNY Michał | 4500 | FC ANANASY | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:30 | ||
144 | SZELIGA Adam | 4508 | HornyShony | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:00:41 | ||
145 | KOWAL Mirosław | 4510 | Jakżetotak | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:17 | ||
146 | PIECHOCIŃSKA-NAPŁOSZEK Karolina | 4512 | Matki Roku | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:12 | ||
147 | ZWOLIŃSKA Marta | 4516 | NCWGM | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:59:06 | ||
148 | DABROWSKI Arkadiusz | 4533 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:20 | |||
149 | KLUZIAK Jarosław | 4545 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:50:54 | |||
150 | KOŚLA Arkadiusz | 4548 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:58 | |||
151 | KRASUSKI Konrad | 4551 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:08:36 | |||
152 | Ł-K Konrad | 4554 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:24 | |||
153 | MEILAKH Siarhei | 4558 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:34:20 | |||
154 | MUDLAFF Przemysław | 4560 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:00 | |||
155 | NAZARENKO Volodymyr | 4561 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
156 | PIETRZAK Konrad | 4564 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:50:31 | |||
157 | PIROS Ilona | 4566 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:01:47 | |||
158 | PYRKA Przemysław | 4568 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:03:37 | |||
159 | SIEDLACZEK Łukasz | 4574 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:09 | |||
160 | SKULIMOWSKI Dawid | 4577 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:44 | |||
161 | SZCZEPANIK Marta | 4582 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:53:56 | |||
162 | SZPYRA Darek | 4584 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:01:35 | |||
163 | JANIAK Łukasz | 4588 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:45 | ||
164 | KSIĄŻEK Anna | 4589 | Biegające Chlory | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:39 | ||
165 | PAŁGAN Mateusz | 4596 | BSC System Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:00:17 | ||
166 | MIECZNIKOWSKI Adrian | 4604 | D24 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:07:14 | ||
167 | MACIEJEWSKI Maciej | 4606 | Drużyna Pingwina | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:00:36 | ||
168 | Madzi_Karp | 4611 | GetOutData | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:06:24 | ||
169 | IWANOWICZ Aleksandra | 4618 | Kalekiny | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:35:27 | ||
170 | KOZLOWSKA Marta | 4621 | Kalekiny | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:35:20 | ||
171 | MARSZAŁ Justyna | 4623 | Kalekiny | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:35:23 | ||
172 | ELGALAL Maciej | 4664 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:03:58 | |||
173 | WŁODARCZYK Marcin | 4690 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:54:47 | |||
174 | CELEJ Sebastian | 4704 | Pruszkowski Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:24 | ||
175 | BIELA Anna | 4722 | Syjon | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:12:10 | ||
176 | KIERZKOWSKA Ilona | 4755 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:05:53 | |||
177 | KOT Maciek | 4760 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:15:50 | |||
178 | PŁUCIENNIK Marcin | 4782 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:10:54 | |||
179 | RUTKOWSKA Aleksandra | 4785 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:05:52 | |||
180 | WESOŁOWSKI Grzegorz | 4829 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:00:16 | ||
181 | GOGACZ Wiktor | 4831 | Każdy Lubi Wodę | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:19 | ||
182 | ŁUCZAK Monika | 4835 | Leśne dziki123 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:14 | ||
183 | SZKLARZ Patryk | 4837 | Leśne dziki123 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:42:55 | ||
184 | SKRZYPEK Bartosz | 4842 | Magiczna Flet | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:02:45 | ||
185 | JAKUBOWSKA Angelika | 4843 | Mustangi Kobylanka | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:00:00 | ||
186 | PAŁCZYŃSKA Aneta | 4848 | Skrobię Ci pięty | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
187 | BREWCZYŃSKI Ernest | 4854 | Wojownicy MDMA | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:03:09 | ||
188 | CIOSEK Dariusz | 4863 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:44:29 | |||
189 | GABRYLUK Dawid | 4868 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:05:25 | |||
190 | JANICKI Grzegorz | 4874 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:19:03 | |||
191 | JAWORSKA Marta | 4875 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:19:01 | |||
192 | KAMIŃSKA Oliwia | 4880 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:14:28 | |||
193 | LIPSKI Jakub | 4887 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:12:05 | |||
194 | NADOLNY Piotr | 4891 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:46:44 | |||
195 | PAPIERSKA Aleksandra | 4895 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:56:33 | |||
196 | SOBASZEK Michał | 4901 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:04:09 | |||
197 | SULIGORSKI Rafał | 4902 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
198 | SZYMAŃSKA Olga | 4907 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:14:42 | |||
199 | WARSZYNSKI Adam | 4911 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:15:08 | |||
200 | WESOŁOWSKA Adrianna | 4914 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:10:42 | |||
201 | ŻERDZIŃSKI Michał | 4920 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:50:15 | |||
202 | MICHALAK Marcel | 4923 | Cieplaki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:34 | ||
203 | SKONIECZNY Paweł | 4924 | Cieplaki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:32 | ||
204 | MICEK Maciej | 4931 | DZIECI RONALDINHO | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:45:18 | ||
205 | SPRINGER Sławomir | 4940 | FIT PODZIEMIE | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:11:20 | ||
206 | KOSSAKOWSKI Edward | 4945 | KossaForce | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:44 | ||
207 | PIWOWAREK Grzegorz | 4953 | Przepiórki Wiktora | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:12:34 | ||
208 | JACHNIEWICZ Remigiusz | 4960 | VITARADE TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:12 | ||
209 | BŁAŻKÓW Gracjan | 4967 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:55 | |||
210 | DĘBOWSKI Bartosz | 4969 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:01:59 | |||
211 | DŁUGOSZ Michał | 4970 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:28 | |||
212 | DZITKOWSKI Jakub | 4973 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:52:15 | |||
213 | FLORKIEWICZ Michał | 4976 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:07:57 | |||
214 | GŁUSZKOWSKI Adam | 4979 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:46:53 | |||
215 | HOŁOWNIA Adrian | 4982 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:43 | |||
216 | IWAŃSKI Jacek | 4983 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:52:48 | |||
217 | JAŃCZYK Łukasz | 4987 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:58:53 | |||
218 | KLUCZYŃSKA Maja | 4991 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:18:46 | |||
219 | LIS Tomasz | 4998 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:22 | |||
220 | MARKOWSKI Robert | 5003 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:39 | |||
221 | MAROSZEK Michał | 5004 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:03:36 | |||
222 | NOWAK Bartosz | 5009 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:48:07 | |||
223 | OBUCHOWICZ Grzegorz | 5011 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:58 | |||
224 | OBUCHOWICZ Michał | 5012 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:58 | |||
225 | POJDA Zuzanna | 5019 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:49 | |||
226 | RUSJAN Tomasz | 5021 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:59:57 | |||
227 | TOMASZEWSKI Sebastian | 5027 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:55 | |||
228 | WÓJCIK Piotr | 5033 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:59 | |||
229 | ZIUBIŃSKI Paweł | 5039 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:09:12 | |||
230 | ŻYŁOWSKI Wojciech | 5041 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:39:05 | |||
231 | KRÓL Piotr | 5051 | Dziki z Garażu | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:18:00 | ||
232 | GORZEŃ Krzysztof | 5065 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:10:41 | ||
233 | CZERNIALIS Waldemar | 5068 | Małpy razem silne | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:14:47 | ||
234 | JANAS Roksana | 5071 | Małpy razem silne | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:14:46 | ||
235 | KOTARSKA Katarzyna | 5072 | Małpy razem silne | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:14:37 | ||
236 | FREW Iain | 5074 | Oddajcie Handlowiec | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:56:53 | ||
237 | KAŹMIERCZAK Judyta | 5075 | Oddajcie Handlowiec | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:56:54 | ||
238 | KYRC Karol | 5081 | Team Kyrc | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:44:13 | ||
239 | GOŁĘBIOWSKI Karol | 5083 | Tetrisiaki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:04:00 | ||
240 | Tysiak | 5089 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:14 | |||
241 | DEKA Patrycja | 5100 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:29:39 | |||
242 | DEMIANOWICZ Kamil | 5102 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:55:58 | |||
243 | DYBOWSKI Bartłomiej | 5104 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:06:28 | |||
244 | KAMIEŃ Krzysztof | 5111 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:55:04 | |||
245 | KARPIESIUK Kamil | 5114 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
246 | KORPAL Julian | 5119 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:08:12 | |||
247 | ŁYJAK Piotr | 5129 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:06:35 | |||
248 | MIRKA Adrian | 5135 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:22 | |||
249 | NAGRODZKI Marek | 5137 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:13 | |||
250 | NAŁĘCZ Maciej | 5138 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:19:01 | |||
251 | PIKALA BEDUS Anna | 5143 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:54:56 | |||
252 | RYŃSKI Cezary | 5149 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:17:03 | |||
253 | WRÓBEL Rafał | 5156 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:47:07 | |||
254 | ŻYDZIK Norbert | 5158 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:47 | |||
255 | NIEWCZAS Filip | 5160 | Bos primigenii | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:58:57 | ||
256 | GARUS Szymon | 5164 | JA WAM TEN EKSPRES KUR** WYP*****LE | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:58:38 | ||
257 | KAPISZ Michał | 5168 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:06:06 | ||
258 | WOJCIK Piotr | 5171 | Koledzy Dziadkowie Ojcowie i Synowie | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:22 | ||
259 | SŁOWIŃSKI Piotr | 5178 | Luma Milanówek | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:13:28 | ||
260 | CHŁOPEK Karol | 5179 | Łapserdaki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:45 | ||
261 | CHŁOPEK Norbert | 5180 | Łapserdaki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:52 | ||
262 | STOCKI Bartłomiej | 5184 | Misie Malisie | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:52:23 | ||
263 | Majkel | 5214 | Studenci DPD | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:51 | ||
264 | SARBINOWSKI Paweł | 5223 | ZWIERZAKI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:52:53 | ||
265 | SARBINOWSKK Piotr | 5224 | ZWIERZAKI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:52:28 | ||
266 | ADAMIEC Grzegorz | 5227 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:50:44 | |||
267 | ALEKSANDROWICZ Justyna | 5228 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:07:37 | |||
268 | BURBULA Mateusz | 5236 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:58 | |||
269 | CIĄGŁO Danuta | 5238 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:52 | |||
270 | DĘBICKI Kamil | 5243 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:42:36 | |||
271 | JANCZAK Konrad | 4986 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:33 | |||
272 | PECURA Michał | 5274 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:39 | |||
273 | PRZELASKOWSKI Tomasz | 5279 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:58 | |||
274 | SOBOLEWSKI Robert | 5288 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:00:42 | |||
275 | TRENDA Magdalena | 5295 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:49:24 | |||
276 | WOSIEK Bartłomiej | 5300 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:46 | |||
277 | WSZOŁEK Zuzanna | 5301 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:00:56 | |||
278 | ZABORNY Łukasz | 5302 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:13 | |||
279 | ŻELSKI Krzysztof | 5306 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:58 | |||
280 | CEDRO Maciej | 5320 | Bos primigenii | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:08:36 | ||
281 | ZWOLIŃSKA Magdalena | 5321 | Bos primigenii | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:08:36 | ||
282 | JĘDRZEJCZAK Łukasz | 5328 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:48:52 | ||
283 | BOŃKOWSKI Mariusz | 5333 | GALBON | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:59:12 | ||
284 | GALA Piotr | 5334 | GALBON | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:59:12 | ||
285 | SMYRSKA Magdalena | 5338 | Łódzkie fitnessiary | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:10:19 | ||
286 | KASZYŃSKI Dawid | 5339 | Muddy Enjenirs | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:35 | ||
287 | SZOKAL-EGIRD Krzysztof | 5343 | NOVAMED.PL | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:54:54 | ||
288 | WÓJCIK Michał | 5344 | NOVAMED.PL | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:55:17 | ||
289 | KOSTECKA Magda | 5347 | OSTRA BARANINA NA GRUBYM | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:25:23 | ||
290 | KOSTECKI Michał | 5348 | OSTRA BARANINA NA GRUBYM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:24:32 | ||
291 | WOŹNIAK Katarzyna | 5349 | OSTRA BARANINA NA GRUBYM | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:24:30 | ||
292 | MOCZYDLOWSKI Mariusz | 5355 | Porta Active Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:58:23 | ||
293 | PLAGA Mariusz | 5357 | Porta Active Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
294 | SZYBIAK Paweł | 5360 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:59:41 | ||
295 | MATYJAS Adrian | 5362 | Specjalsi | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:57:43 | ||
296 | MATYJAS Marcin | 5363 | Specjalsi | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:57:41 | ||
296 | RÓZGA Karol | 5364 | Specjalsi | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:57:41 | ||
298 | DĘBICKI Szymon | 5371 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:59:53 | |||
299 | DERLATKA Łukasz | 5372 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:53:26 | |||
300 | JAGLIŃSKI Rafał | 5379 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:54:15 | |||
301 | JAKUBIAK Dominik | 5380 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:58:09 | |||
302 | JUNDZIŁŁ Jakub | 5382 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:24 | |||
303 | KOCHMANSKI Piotr | 5386 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:53:49 | |||
304 | KOSTRZANOWSKI Arkadiusz | 5390 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:53:54 | |||
305 | KOWALSKA Aleksandra | 5391 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:10:19 | |||
306 | ŁOBODA Łukasz | 5400 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:18 | |||
307 | MARCZAK Jakub | 5401 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:15:26 | |||
308 | PARCHOMIUK Mateusz | 5404 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:55:20 | |||
309 | PELC Bartłomiej | 5405 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:55:31 | |||
310 | PIĄTKIEWICZ Przemek | 5406 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
311 | POPŁAWSKI Łukasz | 5408 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:43 | |||
312 | RASZTAR Bartłomiej | 5409 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:53:42 | |||
313 | STRZAŁKOWSKI Szymon | 5419 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:55:20 | |||
314 | SZCZYGIEŁ Łukasz | 5421 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:51:33 | |||
315 | SZYMANSKA Milena | 5424 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:29 | |||
316 | WOŁKOWYCKI Paweł | 5429 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:43:50 | |||
317 | MORAWKI Maciej | 5558 | 4xwóda4x | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:53:59 | ||
318 | PIOTROWICZ Adrian | 5432 | BeSafe TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:57:30 | ||
319 | CHOROŚ Lucyna | 5435 | Bos primigenii | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:53 | ||
320 | SOŁTYSIAK Michał | 5439 | Bos primigenii | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:55 | ||
321 | GODLEWSKI Łukasz | 5442 | Bracia Go | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:53:48 | ||
322 | ORZECHOWSKI Patryk | 5445 | Dżak Szparrroww | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:59:30 | ||
323 | BROŻYNA Aneta | 5448 | DziQ Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:09:18 | ||
324 | TSYMBAL Snizhana | 5453 | DziQ Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:09:21 | ||
325 | SARMAK Ireneusz | 5456 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:23 | ||
326 | ZDANOWSKI Mateusz | 5462 | Milf Patrol | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:00:45 | ||
327 | JAWORSKA Anna | 5463 | Obstacle Center Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:07 | ||
328 | ZAORSKI Sebastian | 5465 | Otinus | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:17 | ||
329 | BĄK Wawrzyniec | 5467 | Prosper Capital Dom Maklerski | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:18:13 | ||
330 | CZECHOWSKI Wojciech | 5478 | RODOS OCR | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:36 | ||
331 | DROZDALSKI Mateusz | 5508 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:44 | |||
332 | MAZUR Grzegorz | 5526 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:51:34 | |||
333 | ZIOMEK Daniel | 5549 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:50:15 | |||
334 | ŻUROWSKI Bartosz | 5551 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:17:49 | |||
335 | POPOWICZ Angelika | 4784 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:04:41 | |||
336 | BONISŁAWSKA Anna | 4810 | Bravehearts Legionowo | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:15:01 | ||
337 | JÓZEFOWICZ Bartosz | 4989 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:05 | |||
338 | CHUDZIAK Sebastian | 4096 | Gym Lublin | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:37:19 | ||
339 | KRÓLAK Kornel | 4299 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:46:29 | |||
340 | WENTA Kamil | 4334 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:37:30 | |||
341 | SIODMAK Piotr | 4496 | Comsys Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:51:08 | ||
342 | GŁÓWKA Norbert | 4930 | DZIECI RONALDINHO | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:45:20 | ||
343 | POPOWSKA Basia | 4938 | FIT PODZIEMIE | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:04:10 | ||
344 | KACZYŃSKI Zbigniew | 4947 | KWARC | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:08:25 | ||
345 | PIETRZAK Ireneusz | 5142 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:42:49 | |||
346 | WINIARSKI Konrad | 5427 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:21 | |||
347 | SUPCZINSKI Igor | 5481 | Supcziki Mans | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:13 | ||
348 | WIŚNIEWSKI Artur | 5487 | WIŚNIA-TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:09:21 | ||
349 | FRYC Jerzy | 5509 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:46 | |||
350 | KOWALIK Karol | 4549 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:56:20 | |||
351 | REIMAN Krzysztof | 5535 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:47:13 | |||
352 | WŁODARSKI Adrian | 5545 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:57 | |||
353 | NOWIŃSKI Marcin | 4020 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:37:51 | ||
354 | BIGOS Daniel | 4038 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:29:47 | ||
355 | BRACHACZEK Bartosz | 4043 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:38:48 | ||
356 | BORKOWSKI Marcin | 4145 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:37:05 | |||
357 | SZCZYGIEŁ Michał | 5422 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:51:35 | |||
358 | PACZKOWSKA Karina | 5015 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:32 | |||
359 | LISZKA Piotr | 4556 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:04 | |||
360 | WRZOSEK Michał | 5547 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:50:14 | |||
361 | WENTA Tadeusz | 4335 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:48:24 | |||
362 | BAUER Michal | 5494 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:39 | |||
363 | SOBESTO Magdalena | 4199 | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:38:15 | |||
364 | KUCHARSKI Marcin | 5581 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:03:28 | |||
365 | WAWRUCH Rafał | 5588 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:46:50 | |||
366 | JÓZEFACIUK Maciej | 5590 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:16:02 | |||
367 | JÓZEFACIUK Wiesław | 5589 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:16:01 | |||
368 | KUJAWIŃSKA Wiktoria | 5591 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:16:01 | |||
369 | ZIÓŁKOWSKI Mariusz | 5592 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:08:22 | |||
370 | WIŚNIEWSKA Wiktoria | 5583 | Każdy Lubi Wodę | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:40 | ||
371 | WÓJCIK Zbigniew | 5578 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:08:54 | |||
372 | LADA Paweł | 5594 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:48:31 | |||
373 | OLĘDZKI Marcin | 4200 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:52:53 | |||
374 | BRZESKI Szczepan | 4002 | BF24 Ninja Team Pro | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:33:06 | ||
375 | KRĘGIELSKI Bartosz | 4003 | BIEGUN OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:41:48 | ||
376 | DROGOSZ Damian | 4004 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:36:14 | ||
377 | GAJOCHA Michał | 4005 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:35:09 | ||
378 | KOWALSKI Dominik | 4006 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:37:58 | ||
379 | KOZIOŁ Kamil | 4007 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:37:04 | ||
380 | PSUT Kamil | 4009 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:32:54 | ||
381 | ŚLOTAŁA Karol | 4010 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:30:16 | ||
382 | STAROSZYŃSKI Dawid | 4011 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:38:00 | ||
383 | GICZAN Wiktor | 4013 | CARDIO Heroes | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:45:08 | ||
384 | BRZESKI Robert | 4014 | CrossElite | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:37:22 | ||
385 | JASIŃSKI Leszek | 4015 | CrossElite | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:39 | ||
386 | TARKOWSKI Dawid | 4016 | CrossElite | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:38:33 | ||
387 | TUSK Adam | 4017 | CrossElite | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:44:43 | ||
388 | WOLNY Krzysztof | 4018 | Defit Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:36:53 | ||
389 | DYKIER Krzysztof | 4019 | Dominator Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:04 | ||
390 | KŁOS Cezary | 4021 | Drużyna Kitusia Bajdusia | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:34:40 | ||
391 | TARGOWSKI Michał | 4022 | Drużyna Pana Michała | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:16 | ||
392 | CHŁĄD Aleksander | 4023 | Ex Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:30:42 | ||
393 | DENHAM Justin | 4024 | Green Goblins | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:04 | ||
394 | LIPIŃSKI Tomasz | 4025 | Implozja Chełm | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:32:00 | ||
395 | HANUSIAK Leszek | 4026 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:36:47 | ||
396 | KĘDZIORA Bogumił | 4027 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:31:30 | ||
397 | NIŹNIK Borys | 4028 | Koniu Squad | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:37:05 | ||
398 | TALARKO Mateusz | 4029 | Lubelski Team OCR | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:35:53 | ||
399 | ANOWSKI Adrian | 4030 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:36:32 | ||
400 | ANTONIAK Kamil | 4031 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:37:41 | ||
401 | JANUSZEWSKI Bartosz | 4032 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:27:48 | ||
402 | JAWORSKI Sylwester | 4033 | Obstacle Center Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:41:25 | ||
403 | LEWANDOWSKI Michał | 4034 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:31:49 | ||
404 | MŁYŃSKI Mariusz | 4035 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:30:05 | ||
405 | DYKAS Adam | 4036 | OCR RZESZÓW | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:36:43 | ||
406 | DYKAS Piotr | 4037 | OCR RZESZÓW | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:38:16 | ||
407 | BUGAJ Mariusz | 4039 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:31:56 | ||
408 | KRUK Michał | 4040 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:33:41 | ||
409 | OKOŃ Patryk | 4041 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:38:35 | ||
410 | SYPOSZ Marcin | 4042 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:38:05 | ||
411 | GRABOWIEC Arkadiusz | 4044 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:28:22 | ||
412 | MISSALA Mateusz | 4045 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:35:38 | ||
413 | PACHUCY Grzegorz | 4046 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:33:27 | ||
414 | PISKAŁA Daniel | 4047 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:31:14 | ||
415 | PORCZYK Zbigniew | 4048 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:36:14 | ||
416 | SADOWSKI Michał | 4049 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:35:16 | ||
417 | ZIÓŁEK Krzysztof | 4050 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:41:43 | ||
418 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 4052 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:30:42 | ||
419 | KALINOWSKI Krystian | 4053 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:28:28 | ||
420 | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 4054 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:35:50 | ||
421 | SAŁATA Marcin | 4055 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:30:09 | ||
422 | STOKOWSKI Dariusz | 4057 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:30:23 | ||
423 | GIZAK Michał | 4058 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:35:41 | ||
424 | RYNDAK Rafał | 4059 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:25 | ||
425 | BUDZYŃSKI Adam | 4060 | United Runners | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:39:21 | ||
426 | KUCZ Wojciech | 4061 | United Runners | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:33:54 | ||
427 | WŁOCHYŃSKI Mikołaj | 4062 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:38:34 | ||
428 | WOŹNIAK Adrian | 4063 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:37:26 | ||
429 | JAKUSZEK Piotr | 4064 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:32:38 | ||
430 | KORALEWSKI Paweł | 4065 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:41:54 | ||
431 | MARKOWSKI Fabian | 4066 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:29:05 | ||
432 | PAZOŁA Korneliusz | 4067 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:31:45 | ||
433 | FIGURA Robert | 4070 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:34:21 | |||
434 | GADULA Jakub | 4071 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:38:39 | |||
435 | JANISZEWSKI Dariusz | 4072 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:36:47 | |||
436 | JUDEK Łukasz | 4073 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:36:12 | |||
437 | KASPRZYK Sebastian | 4074 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:27:45 | |||
438 | KAŹMIERCZAK Dawid | 4075 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:36:43 | |||
439 | OBSZYNSKI Marcin | 4078 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:31:03 | |||
440 | PAŁCZYŃSKI Bartłomiej | 4079 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:36:23 | |||
441 | PAWLAK Robert | 4080 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:36:30 | |||
442 | SIKORA Grzegorz | 4081 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:31:59 | |||
443 | SURMACH Andrei | 4083 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
444 | TOMCZAK Dariusz | 4085 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:38:37 | |||
445 | WIETESKA Łukasz | 4086 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:39:36 | |||
446 | WYSOCZAŃSKI Mikołaj | 4087 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:53:13 | |||
447 | ZWIERZYNSKI Marek | 4088 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:35:07 | |||
448 | MARKOWSKI Łukasz | 4090 | Activity Sport Elbląg | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:43:03 | ||
449 | RYBCZYŃSKI Michał | 4091 | ATLAS RUNNING TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:33:14 | ||
450 | WARCHALA Adam | 4092 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:56:20 | ||
451 | IWANOWICZ Jarosław | 4093 | CARDIO Heroes | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:48:49 | ||
452 | JUSZCZYK Piotr | 4094 | ĆPAJ_SPORT_WWA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:35:05 | ||
453 | KUNCEWICZ Szymon | 4095 | CrossElite | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:33:37 | ||
454 | ZADROŻNY Krzysztof | 4098 | Harder Ciechanów | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:53:22 | ||
455 | KOWIERSKI Jacek | 4099 | HARPAGAN BEAST | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:46:56 | ||
456 | WISNIEWSKI Daniel | 4100 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:32:57 | ||
457 | OSZCZEPALSKI Krzysztof | 4101 | Hugo Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:42:27 | ||
458 | GIERSZ Andrzej | 4102 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:53:34 | ||
459 | MISIUKIEWICZ Arkadiusz | 4103 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:53:06 | ||
460 | PUENTE-BARTŁOMIEJCZYK Michał | 4104 | Klono Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:58:18 | ||
461 | TRĄMPCZYŃSKI Jakub | 4107 | MDDP | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:34:07 | ||
462 | FALKOWSKI Łukasz | 4108 | NNJL - Niebo Nie Jest Limitem | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:35:49 | ||
463 | WĘCLEWSKI Wojciech | 4110 | Normalny Związek | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:45:25 | ||
464 | CHILCZUK Piotr | 4111 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:54:51 | ||
465 | NOCULA Cezary | 4114 | OSPRO OCR | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:39:43 | ||
466 | WITKOWSKI Dariusz | 4117 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:55:29 | ||
467 | ANTOLIK Arkadiusz | 4120 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:42:01 | ||
468 | MIERZICKI Marcel | 4123 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:41:36 | ||
469 | POLUS Piotr Peter | 4124 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:34:10 | ||
470 | WYBRANIEC Mateusz | 4125 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
471 | JAWORSKI Sebastian | 4126 | R.Ambo Druga Crew | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:44:14 | ||
472 | KUŚMIERCZYK Łukasz | 4127 | R.Ambo Druga Crew | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:44:09 | ||
473 | MADALIŃSKI Michał | 4128 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:35:33 | ||
474 | EHRLICH Przemysław | 4130 | Runmageddonowe Świry | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:43:43 | ||
475 | PAWŁOWSKI Krzysztof | 4131 | United Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:00:07 | ||
476 | AUGUSTYNIAK Kamil | 4136 | Warchlaki Adelajdy | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:52:56 | ||
477 | KITALA Radosław | 4137 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:54 | ||
478 | RATAJCZYK Tomasz | 4139 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:36:35 | ||
479 | PELC Hubert | 4140 | Wataha OCR Przemyśl | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:36:40 | ||
480 | BOUCHER Alexandre | 4141 | WITC | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:40:31 | ||
481 | TAŃSKI Michał | 4142 | xRunners | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:37:32 | ||
482 | DEMCZUK Marek | 4147 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:45:15 | |||
483 | DERA Grzegorz | 4148 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:36:13 | |||
484 | GOŁASZEWSKI Jacek | 4149 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:41:32 | |||
485 | JEDYNAK Mateusz | 4150 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:45:19 | |||
486 | JEZIONEK Daniel | 4151 | Wolo team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:42:43 | ||
487 | JEZIORSKI Marcin | 4152 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:41:22 | |||
488 | JOŃCA Kajetan | 4153 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:52:20 | |||
489 | KALINOWSKI Adam | 4154 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:43:13 | |||
490 | KOLASINSKI Przemek | 4157 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:34:34 | |||
491 | KOWALCZYK Daniel | 4158 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:34:27 | |||
492 | KOWALSKI Tomek | 4159 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:40:50 | |||
493 | KRAWCZAK Emil | 4160 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:51:32 | |||
494 | KUJAWA Michał | 4161 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:36:15 | |||
495 | KULECZKA Jacek | 4162 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:50:33 | |||
496 | KUREK Andrzej | 4163 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:51:30 | |||
497 | MĄDRY Mateusz | 4164 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:48:28 | |||
498 | MYRCHA Jakub | 4168 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:56:01 | |||
499 | POMIANEK Michał | 4170 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:15:14 | |||
500 | ROSŁANIEC Piotr | 4174 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:42:27 | |||
501 | SENATOR Piotr | 4175 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:36:07 | |||
502 | STĘPIEŃ Krystian | 4178 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:54:21 | |||
503 | ŚWIĄTKOWSKI Dominik | 4179 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:54:13 | |||
504 | WIĘCŁAWSKA Magdalena | 4183 | Biegun OCR Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:40:24 | ||
505 | JASKOT Joanna | 4184 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:00:20 | ||
506 | NAPIERAJ Katarzyna | 4185 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:39:21 | ||
507 | PIETRAS Mariola | 4186 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:43:29 | ||
508 | SZLIJA Natalia | 4189 | CrossElite | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:51:01 | ||
509 | WOCH Dominika | 4191 | Lemon Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:57:52 | ||
510 | MISSALA Magdalena | 4193 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:33:36 | ||
511 | BREJNAK Agnieszka | 4194 | FIT MORE RYBNIK | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:41:46 | ||
512 | MACIUSZEK Julia | 4195 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:35:27 | ||
513 | DĄDELEWSKA Oliwia | 4196 | WOLF TEAM | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:32:52 | ||
514 | SZAŁKOWSKA Agnieszka | 4198 | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:01:41 | |||
515 | PROC Artur | 4223 | Coś nie coś potrafię | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:47:03 | ||
516 | PROC Rafał | 4224 | Coś nie coś potrafię | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:47:03 | ||
517 | KAZIMIERCZAK Rafał | 4229 | Harder Ciechanów | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:54:25 | ||
518 | OBUDZIŃSKA Monika | 4233 | Harder Ciechanów | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:39 | ||
519 | KOŁODZIEJ Tomek | 4255 | Oters team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:35 | ||
520 | MICHALSKI Krzysztof | 4261 | StepStone Runners | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:43:41 | ||
521 | PRZYBYLSKI Maciej | 4266 | STOMILEX | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:25 | ||
522 | ŁATA Dawid | 4270 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:45:01 | |||
523 | MACIAK Michał | 4304 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:51:37 | |||
524 | MATIRKO Anastasiia | 4306 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:46:13 | |||
525 | RAŁOWSKA Iwona | 4320 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:05:06 | |||
526 | OŻÓG Mateusz | 4341 | Kocham Polusa | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:23:25 | ||
527 | BAŁAZY Beata | 4342 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:09:59 | ||
528 | CZERNIAKIEWICZ Anna | 4343 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:09:56 | ||
529 | MALISZEWSKA Agnieszka | 4344 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:09:58 | ||
530 | MOTYKA Krzysztof | 4345 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:09:58 | ||
531 | KAŁAN Klaudia | 4346 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:47:50 | ||
532 | ŚMIAŁKOWSKI Kamil | 4347 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:47:49 | ||
533 | WILK Szymon | 4348 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:47:51 | ||
534 | KACZKOWSKI Michał | 4349 | Psy dingo | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:41:07 | ||
535 | PIEKARZ Miłosz | 4350 | Psy dingo | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:41:07 | ||
536 | PUŁA Milena | 4352 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:12:45 | ||
537 | DROST Rafał | 4354 | R&G | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:52:10 | ||
538 | SŁYŚ Marcel | 4355 | Ściskacze kulek | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:55:50 | ||
539 | TURAKIEWICZ Rafał | 4356 | Ściskacze kulek | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:51:22 | ||
540 | ILINA Iryna | 4357 | Sii Running Team | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:59:33 | ||
541 | TERCZYŃSKI Paweł | 4358 | Sii Running Team | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:59:32 | ||
542 | WOLNIAK Adam | 4359 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:49:01 | ||
543 | ZAWADA Adrian | 4360 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:49:03 | ||
544 | SZNABEL Albert | 4361 | Skurcz team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:49:02 | ||
545 | CYMIŃSKI Łukasz | 4362 | TARCHOTERROR | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:48:04 | ||
546 | CYMIŃSKI Piotr | 4363 | TARCHOTERROR | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:48:05 | ||
547 | GAŃKO Bernard | 4364 | TEAMBALONA | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:47:45 | ||
548 | MAKAREVSKA Oleksandra | 4365 | TEAMBALONA | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:54:28 | ||
549 | PIERZYNOWSKA Magdalena | 4367 | TEAMBALONA | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:47:45 | ||
550 | STROIŃSKI Łukasz | 4369 | VITARADE TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:59:22 | ||
551 | KLICH Bartosz | 4371 | Warany z komodą | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:54:00 | ||
552 | BARCIKOWSKI Daniel | 4372 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:54:47 | |||
553 | BARCIKOWSKI Jarosław | 4373 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:44:59 | |||
554 | BAZYDŁO Jakub | 4374 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:41:40 | |||
555 | BOBROWICZ Kaja | 4375 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:07:05 | |||
556 | DAŁKOWSKI Paweł | 4376 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:44:58 | |||
557 | GARBACZ Piotr | 4377 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:04:59 | |||
558 | IWAŃSKI Mateusz | 4378 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:44:58 | |||
559 | JOCHEMSKI Mikołaj | 4380 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:59:47 | |||
560 | KASOWSKI Bartek | 4381 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:04:30 | |||
561 | KOZDROŃ Mateusz | 4382 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:58:19 | |||
562 | KUSZTYKIEWICZ Grzegorz | 4383 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:04:56 | |||
563 | KUSZTYKIEWICZ Krzysztof | 4384 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:04:56 | |||
564 | MARYNIAK Andrzej | 4385 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:04:36 | |||
565 | MICHALSKA Nikola | 4386 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:58:18 | |||
566 | PACIORKOWSKI Szymon | 4387 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:54:39 | |||
567 | PIEŃKOWSKI Marcin | 4388 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:04:51 | |||
568 | PLATE Piotr | 4389 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:04:50 | |||
569 | RUTKOWSKI Dariusz | 4390 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:04:29 | |||
570 | WYSOCKI Łukasz | 4392 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:46:07 | |||
571 | JANOWSKI Kasper | 4394 | Bar Brothers | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:40:10 | ||
572 | ROBAK Mateusz | 4396 | Bar Brothers | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:49:00 | ||
573 | FRANASZEK Krzysztof | 4398 | Bobry wojny | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:01:01 | ||
574 | FRANASZEK Tomasz | 4399 | Bobry wojny | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:01:04 | ||
575 | JABLONKA Radoslaw | 4400 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:54:40 | ||
576 | WIETRZYCKI Marcin | 4401 | Rebellion Of Free Runners | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:59 | ||
577 | PODOLAŃCZUK Bartosz | 4402 | RunnAIRs Łukasiewicz - Instytut Lotnictwa | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:54:55 | ||
578 | LASKOWSKI Piotr | 4403 | Trenuje i piję | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:13 | ||
579 | LASOTA Michał | 4404 | Trenuje i piję | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:13 | ||
580 | GÓRSKA Natalia | 4405 | United Runners | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:47:10 | ||
581 | BALBUS Mateusz | 4406 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:46:18 | |||
582 | BEDNARCZYK Mariusz | 4407 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:07:10 | |||
583 | BOROWIECKI Przemysław | 4408 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:45:24 | |||
584 | BURKIEWICZ Konrad | 4409 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:34 | |||
585 | CHODZICKI Rafał Jan | 4410 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:06:15 | |||
586 | CHYLAK Adam | 4411 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:46:44 | |||
587 | CZYŻEWSKI Dominik | 4412 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:44:33 | |||
588 | GAJEWSKA Marta | 4414 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:01:37 | |||
589 | JUSIŃSKI Krystian | 4416 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:46:44 | |||
590 | KREMMYDAS Evangelos | 4419 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:09:25 | |||
591 | KWIATKOWSKI Paweł | 4422 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:46:22 | |||
592 | LEWAŃSKI Przemysław | 4423 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:47:12 | |||
593 | OBOJSKI Paweł | 4424 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:47:12 | |||
594 | OGRODOWCZYK Karol | 4425 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:54:21 | |||
595 | PASIUT Jakub | 4427 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:38:24 | |||
596 | PRUC Jacek | 4428 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:46 | |||
597 | PRUSIŃSKA Izabela | 4429 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:07:11 | |||
598 | SIKORSKI Marcin | 4431 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:56 | |||
599 | ŚLIWOWSKI Adrian | 4432 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:33 | |||
600 | STOJAK Arek | 4436 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:45:12 | |||
601 | WALCZAK Jacek | 4440 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:43:06 | |||
602 | WIŚNIEWSKI Radosław | 4441 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:52:05 | |||
603 | WŁOCZEWSKA Joanna | 4442 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:10:38 | |||
604 | WOLNIK Tomasz | 4443 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:47:27 | |||
605 | WOROTNICKI Michał | 4444 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:55:20 | |||
606 | ZAREMBSKI Dawid | 4445 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:01:35 | |||
607 | BARTCZAK Mateusz | 4448 | Dzikie Mruczki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:08:02 | ||
608 | MIZIŃSKA Agnieszka | 4449 | Dzikie Mruczki | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:07:54 | ||
609 | Cichy | 4451 | Janusze survivalu 2.0 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:55:39 | ||
610 | BOREK Mateusz | 4452 | Janusze survivalu 2.0 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:00:55 | ||
611 | ŚWIERCZEK Natalia | 4453 | Janusze survivalu 2.0 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:55:39 | ||
612 | TANSKI Marcin | 4454 | Janusze survivalu 2.0 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:00:56 | ||
613 | PIĘTAK Dominik | 4458 | Kazamaty Nienawiści | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:08:35 | ||
614 | PYDYN Dawid | 4460 | Kazamaty Nienawiści | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:09:07 | ||
615 | DYNOWSKI Wiktor | 4461 | La Pumba Kebab | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:52:05 | ||
616 | FLOREK Łukasz | 4462 | La Pumba Kebab | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:52:07 | ||
617 | PEŁCZYŃSKI Piotr | 4463 | La Pumba Kebab | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:52:08 | ||
618 | ŁOPACIŃSKI Damian | 4465 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:43:46 | ||
619 | ZIELIŃSKI Konrad | 4471 | Pierwszy | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:02:30 | ||
620 | POTĘPA Michał | 4472 | RUN HATERS | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:46:41 | ||
621 | BIELECKA Aleksandra | 4475 | STC | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:57:02 | ||
622 | CZERNIK Artur | 4477 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:57:08 | |||
623 | DAN Arek | 4478 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:55:46 | |||
624 | NOWAK Norbert | 4484 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:04:51 | |||
625 | PAWLIKOWSKI Piotr | 4486 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:43:45 | |||
626 | PIENIĄŻEK Zdzisław | 4488 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:00:05 | |||
627 | WIECZOREK Łukasz | 4491 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:55:22 | |||
628 | KRIL Patryk | 4492 | Always hardcore :) | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:53:25 | ||
629 | MOŻDŻONEK Bartosz | 4493 | Always hardcore :) | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:53:28 | ||
630 | PANASIUK Bartosz | 4494 | Always hardcore :) | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:53:26 | ||
631 | FLASZCZYŃSKI Michał | 4497 | Equinix Heroes | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:08:24 | ||
632 | KOŁAKOWSKI Marcin | 4499 | ERGO Technology&Services | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:49 | ||
633 | DĄBROWSKI Radosław | 4501 | FC ANANASY | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:26 | ||
634 | TYSZKO Rafał | 4502 | FC ANANASY | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:28 | ||
635 | Filip | 4503 | HornyShony | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:00:17 | ||
636 | PAWLAK Patryk | 4505 | HornyShony | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:00:38 | ||
637 | PAWLIK Sebastian | 4506 | HornyShony | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:00:18 | ||
638 | POCENTEK Radosław | 4507 | HornyShony | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:00:42 | ||
639 | TROJNIAR Maciek | 4511 | Jakżetotak | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:30 | ||
640 | POPŁAWSKA Aleksandra | 4513 | Matki Roku | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:12 | ||
641 | OPOKA Piotr | 4515 | NCWGM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:59:05 | ||
642 | KALETA Adrian | 4517 | Ninja Elements | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:08:40 | ||
643 | SKRZYPEK Krzysztof | 4520 | Run 4 Fun | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:24 | ||
644 | GRACZYK Karolina | 4521 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:08:10 | ||
645 | ORCZYK Kamil | 4522 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:07 | ||
646 | KUCIŃSKI Łukasz | 4524 | TI Health Club | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:10:47 | ||
647 | KOŁODZIEJ Mirosław | 4525 | Wolny Kraft | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:53 | ||
648 | ALEKSIŃSKI Paweł | 4526 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:29 | |||
649 | BANASIAK Daniel | 4527 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:52:43 | |||
650 | BŁASZCZYK Paweł | 4528 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:58 | |||
651 | BONDARCZYK Filip | 4529 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:47 | |||
652 | BUSIŁO Wiktoria | 4530 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:59:06 | |||
653 | CZARKOWSKI Mariusz | 4531 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:43 | |||
654 | CZEPŁOWSKI Krzysztof | 4532 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:51:36 | |||
655 | DANIELAK Krzysiek | 4534 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:40 | |||
656 | DRÓŻDŻ Andrzej | 4535 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:54 | |||
657 | DZBUK Grzegorz | 4536 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:09 | |||
658 | DZBUK Jakub | 4537 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:10 | |||
659 | GIL Andrzej | 4539 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:07 | |||
660 | IWANOWSKI Tomasz | 4540 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:01:46 | |||
661 | JABŁOŃSKI Kamil | 4541 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:03 | |||
662 | JARNICKA Joanna | 4542 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:08:32 | |||
663 | KMIECIK Łukasz | 4546 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:08:20 | |||
664 | KNAPP Tomasz | 4547 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:52:34 | |||
665 | KOWALSKI Paweł | 4550 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:38:25 | |||
666 | KRUSZEWSKI Grzegorz | 4552 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:03 | |||
667 | KUŁAKOWSKI Tomasz | 4553 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:08:36 | |||
668 | MALINOWSKI Andrzej | 4557 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:08:32 | |||
669 | MICHALUK Kacper | 4559 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:50:30 | |||
670 | PIEKUTOWSKI Krzysztof | 4563 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:43:55 | |||
671 | PRZEPIÓROWSKI Kamil | 4567 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:44 | |||
672 | RUTKOWSKI Hubert | 4570 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:54:00 | |||
673 | SANAK Marcin | 4573 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:49:53 | |||
674 | SIEDLIS Dawid | 4575 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:51:33 | |||
675 | SKOWRONEK Tomasz | 4576 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:30 | |||
676 | SŁAPEK Piotr | 4579 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:00:45 | |||
677 | ŚWIERCZYNSKI Mariusz | 4580 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:48 | |||
678 | SYSKA Zofia | 4581 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:54:01 | |||
679 | SZMULSKI Paweł | 4583 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:08:36 | |||
680 | WROŃSKI Kamil | 4586 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:59:05 | |||
681 | DĄBROWSKI Przemek | 4587 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:45 | ||
682 | KUBIAK Anna | 4590 | Biegające Chlory | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:38 | ||
683 | ZWIERZ Jakub | 4591 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:21:08 | ||
684 | KLACZEK Mateusz | 4592 | Bonus2000 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:51:47 | ||
685 | STOPYRA Mariusz | 4593 | Bonus2000 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:51:47 | ||
686 | DOWKSZA Jakub | 4594 | BSC System Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:00:18 | ||
687 | KONOPLICKA Stella | 4595 | BSC System Team | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:00:17 | ||
688 | WIŚNIEWSKI Krzysztof | 4597 | BSC System Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:00:19 | ||
689 | LUBOWICKI Jakub | 4598 | C&F Running Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:03:19 | ||
690 | MANOWSKI Andrzej | 4599 | C&F Running Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:03:21 | ||
691 | MROCZKOWSKI Artur | 4600 | C&F Running Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:03:10 | ||
692 | SKIBIAK Kamil | 4601 | C&F Running Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:03:11 | ||
693 | SZYMCZYK Joanna | 4602 | C&F Running Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:03:15 | ||
694 | BAJOREK Piotr | 4603 | D24 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:07:16 | ||
695 | SURMACZ Maciej | 4605 | D24 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:07:10 | ||
696 | DRABIK Patryk | 4607 | DZIKI TH | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:04:22 | ||
697 | REMBISZ Żaneta | 4608 | DZIKI TH | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:04:22 | ||
698 | SKOBEL Damian | 4609 | DZIKI TH | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:04:22 | ||
699 | KONKLEWSKI Michał | 4615 | Grupa Niezależnych Inwestorów | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:02:49 | ||
700 | KUNDA Artur | 4616 | Grupa Niezależnych Inwestorów | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:02:51 | ||
701 | SIERADZAN Łukasz | 4617 | Grupa Niezależnych Inwestorów | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:02:49 | ||
702 | KOTARBA Szymon | 4619 | Kalekiny | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:35:21 | ||
703 | KOZŁOWSKA Dorota | 4620 | Kalekiny | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
704 | KOZŁOWSKI Karol | 4622 | Kalekiny | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:35:29 | ||
705 | STELMAKH Liubov | 4624 | Kalekiny | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:35:29 | ||
706 | TRESKA Jakub | 4625 | Kalekiny | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:35:27 | ||
707 | BIEGLUK Marta | 4626 | Kasztaniakii | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:05:30 | ||
708 | MARKOWSKI Krzysztof | 4627 | Kasztaniakii | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:05:34 | ||
709 | SALIŃSKA Barbara | 4628 | Kasztaniakii | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:05:33 | ||
710 | KULINKOWSKI Rafał | 4630 | KOTY PPF | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:53:11 | ||
711 | PIOTROWSKI Mateusz | 4631 | KOTY PPF | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:53:12 | ||
712 | PATIL Girish | 4632 | Nordea Runners | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:06:26 | ||
713 | DRABIK Katarzyna | 4633 | OChK Mud-Club | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:56 | ||
714 | GRZELAKOWSKI Hubert | 4634 | OChK Mud-Club | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:12:40 | ||
715 | HYJEK Szymon | 4635 | OChK Mud-Club | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:29 | ||
716 | JAGIEŁA Konrad | 4636 | OChK Mud-Club | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:58 | ||
717 | LIBERADZKI Hubert | 4637 | OChK Mud-Club | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:27 | ||
718 | MATACZ Łukasz | 4638 | OChK Mud-Club | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:28 | ||
719 | OCHNIO Jakub | 4639 | OChK Mud-Club | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:21:06 | ||
720 | ROWICKI Jakub | 4641 | OChK Mud-Club | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:56 | ||
721 | SŁAWIŃSKI Marcin | 4642 | OChK Mud-Club | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:57 | ||
722 | STAWIARCZYK Veronika | 4643 | OChK Mud-Club | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:21:06 | ||
723 | TROCHONOWICZ Jacek | 4644 | OChK Mud-Club | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:55 | ||
724 | BADEK Mateusz | 4645 | Ostre Gamonie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:15:34 | ||
725 | BIEŻYŃSKI Adam | 4646 | Ostre Gamonie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:15:40 | ||
726 | LIŚKIEWICZ Kamil | 4647 | Ostre Gamonie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:16:10 | ||
727 | JAROSZEWICZ Łukasz | 4648 | SensoWarsztat | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:05:40 | ||
728 | KUCHARSKI Mariusz | 4649 | SensoWarsztat | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:05:46 | ||
729 | KWIATKOWSKA Ewa | 4650 | SensoWarsztat | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:05:40 | ||
730 | KWIATKOWSKI Bogusław | 4651 | SensoWarsztat | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:05:46 | ||
731 | MORAWSKI Michal | 4652 | SensoWarsztat | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:04:33 | ||
732 | BABECKI Szymon | 4653 | Sons of Krzanarchy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:38:51 | ||
733 | KRAKOWSKI Krystian | 4654 | Sons of Krzanarchy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:39:03 | ||
734 | CHACHLER Mateusz | 4656 | Zawodnicy MDMA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:59:15 | ||
735 | HARAPIUK Daniel | 4657 | Zawodnicy MDMA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:59:15 | ||
736 | DOPYTAŁA Marta | 4663 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:03:59 | |||
737 | KAMIŃSKA Katarzyna | 4669 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:03:03 | |||
738 | KOROŚ Daniel | 4671 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:52:16 | |||
739 | MICHOŃ Natalia | 4673 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:53:11 | |||
740 | OLEJARCZYK Dawid | 4674 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:52:16 | |||
741 | TYLKOWSKI Tomasz | 4685 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:45:38 | |||
742 | WALCZEWSKA Katarzyna | 4687 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:55:52 | |||
743 | WALCZEWSKI Bartłomiej | 4688 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:55:52 | |||
744 | WIENSAK Filip | 4689 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:40:26 | |||
745 | OSTROWSKI Rafał | 4691 | Akademia Sportowa Lelis | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:47:52 | ||
746 | WYPYCH Justyna | 4692 | Bravehearts Legionowo | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:15:05 | ||
747 | GRUDZIŃSKI Jacek | 4694 | Dzikie Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:27 | ||
748 | KARSKI Tomasz | 4695 | Dzikie Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:50:58 | ||
749 | BERTMAN Krzysztof | 4699 | Hubert&Marcin | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:50 | ||
750 | DALECKA Magdalena | 4700 | MISIEPYSIE | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:15:26 | ||
751 | POPEK Bartosz | 4701 | NIC KREATYWNEGO | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:56:12 | ||
752 | SUŁUJA Jagoda | 4702 | NIC KREATYWNEGO | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:56:12 | ||
753 | CYBULIN Roman | 4705 | Pruszkowski Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:37 | ||
754 | LEWANDOWSKA Agnieszka | 4713 | Pruszkowski Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:33 | ||
755 | LIPIŃSKA Renata | 4714 | Pruszkowski Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:05 | ||
756 | SOBÓTKA Adam | 4716 | Pruszkowski Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:26 | ||
757 | AMBO Rafał | 4721 | R.Ambo Druga Crew | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:05:35 | ||
758 | BURDZIŁOWSKI Emil | 4723 | Syjon | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:12:14 | ||
759 | DOMANIEWICZ Michał | 4732 | WYTRWALI2023 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:07:05 | ||
760 | HOTEL Arkadiusz | 4733 | WYTRWALI2023 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:07:06 | ||
761 | KUBAT Artur | 4735 | WYTRWALI2023 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:07:03 | ||
762 | ARCHACKI Michal | 4737 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:47:06 | |||
763 | BARTUZI Emanuel | 4739 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:15 | |||
764 | BATOR Norbert | 4740 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:50:55 | |||
765 | BIEGAJ Marcin | 4742 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:42:23 | |||
766 | BRYSIK Piotr | 4745 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:06:54 | |||
767 | DROZD Adam | 4747 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:05:58 | |||
768 | GRUSZKA Marcin | 4752 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:28 | |||
769 | KISIOŁEK Dariusz | 4756 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:42:55 | |||
770 | KLODA Mikolaj | 4757 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:45 | |||
771 | KOCHAŃSKI Artur | 4758 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:59:27 | |||
772 | KUBICKI Norbert | 4762 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:10:49 | |||
773 | LAJT Grzegorz | 4763 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:43:06 | |||
774 | LEWANDOWSKI Maciek | 4764 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:46:00 | |||
775 | LIBERA Tomasz | 4765 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:57:23 | |||
776 | LIPKA Michał | 4766 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:08:46 | |||
777 | ŁUKAWSKI Wojciech | 4767 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:05:36 | |||
778 | MACIĄTEK Robert | 4768 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:05:59 | |||
779 | MALADA Mateusz | 4770 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:00:09 | |||
780 | MARKOCKI Marcin | 4771 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:46 | |||
781 | OLEKAA Paweł | 4778 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:05:51 | |||
782 | ORNOCH Agata | 4779 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:05:36 | |||
783 | SKOCZYLAS -KUJAWA Joanna | 4787 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:54:33 | |||
784 | STĘPIEŃ Magdalena | 4792 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:00:29 | |||
785 | ZALEWSKI Robert | 4800 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:59:54 | |||
786 | BOGUSŁAWSKI Jakub | 4803 | 0,7 ZGŁOŚ SIĘ | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:15:24 | ||
787 | MISZEWSKI Bartosz | 4804 | 73 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:57:18 | ||
788 | POSTEK Adam | 4808 | BAD FISH | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:14 | ||
789 | OPARA Maja | 4812 | Bravehearts Legionowo | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:14:59 | ||
790 | SIROIC Robert | 4813 | Bravehearts Legionowo | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:15:05 | ||
791 | WIŚNIEWSKI Jakub | 4815 | CiuletaTEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:46:46 | ||
792 | SZATAN Karol | 4819 | CNC-TECH | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:30 | ||
793 | ZAGRODNIK Piotr | 4820 | CNC-TECH | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:30 | ||
794 | CHMURA-SKERCZYŃSKA Natalia | 4822 | EXTREME WAYS | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:54:17 | ||
795 | KOSIŃSKI Tomasz | 4823 | EXTREME WAYS | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:54:17 | ||
796 | BORDZOŁ Izabela | 4824 | HealthAhead Warsaw | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:01 | ||
797 | DABROWSKI Jaroslaw | 4825 | HealthAhead Warsaw | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:01 | ||
798 | SOPOREK Kacper | 4826 | Hotbucket | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:00:53 | ||
799 | ZZ Zzzzz | 4827 | Hotbucket | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:00:53 | ||
800 | KACZYŃSKI Mateusz | 4828 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:00:16 | ||
801 | MASTEJ Bartłomiej | 4832 | Każdy Lubi Wodę | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:19 | ||
802 | MASTEJ Izabela | 4833 | Każdy Lubi Wodę | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:40 | ||
803 | JANCEWICZ Adam | 4834 | Leśne dziki123 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:04:23 | ||
804 | PAKUŁA Radosław | 4836 | Leśne dziki123 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:07 | ||
805 | SZYSZKA Natalia | 4838 | Leśne dziki123 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:04:23 | ||
806 | WOZNIAK Magdalena | 4839 | Leśne dziki123 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:52:31 | ||
807 | MADEJ Michał | 4840 | Magiczna Flet | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:02:44 | ||
808 | PŁACHTA Jakub | 4841 | Magiczna Flet | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:02:44 | ||
809 | KOZŁOWSKI Michał | 4847 | Skrobię Ci pięty | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:28 | ||
810 | WÓJCIK Mateusz | 4849 | Skrobię Ci pięty | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:25 | ||
811 | WÓJCIKOWSKI Rafał | 4850 | Skrobię Ci pięty | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:23 | ||
812 | DĄBROWSKI Maciej | 4851 | TEAM YOUTH | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:12:51 | ||
813 | PIETRZAK Dominik | 4853 | W zimnej wodzie kąpani | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:04:26 | ||
814 | KRUPKA Adrian | 4855 | Wojownicy MDMA | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:03:09 | ||
815 | BAŃKA Mariusz | 4857 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:04:08 | |||
816 | BIEŃ Maciej | 4858 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:05:26 | |||
817 | BLUS Dawid | 4859 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:07:25 | |||
818 | BUJALSKI Wojciech | 4862 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:00:52 | |||
819 | ĆWIEK Karolina | 4864 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:00:46 | |||
820 | CZAPLIŃSKI Marcin | 4866 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:00:18 | |||
821 | CZARNIAK Kacper | 4867 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:14:39 | |||
822 | GÓRSKI Piotr | 4871 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:54:23 | |||
823 | KACZMARCZYK Kamil | 4878 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:45:26 | |||
824 | KARAŚ Karol | 4881 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:50:14 | |||
825 | KULIK Patryk | 4884 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:57:41 | |||
826 | LITWIN Jakub | 4888 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:08 | |||
827 | ŁUDCZAK Tomasz | 4889 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:00:00 | |||
828 | OLCZAK Paweł | 4892 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:00:13 | |||
829 | PAKUŁA Alicja | 4894 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:49:39 | |||
830 | PARAFINIUK Sylwia | 4896 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:05:18 | |||
831 | POPIOŁEK Piotr | 4897 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:25 | |||
832 | SKWARSKA Angelika | 4899 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:14:42 | |||
833 | SNOPEK Bartosz | 4900 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:05:25 | |||
834 | SYGOCKA Katarzyna | 4903 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:11:33 | |||
835 | SZMIT Piotr | 4905 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:51:50 | |||
836 | SZYMANOWSKI Maciej | 4906 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:51:51 | |||
837 | ULASZEWSKI Piotr | 4908 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:52:16 | |||
838 | URBANIAK Krystian | 4909 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:07:29 | |||
839 | WAWRZECKI Stanisław | 4912 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:59:46 | |||
840 | WDOWIARSKI Kamil | 4913 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:57:14 | |||
841 | WESOŁOWSKI Marcin | 4915 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:10:44 | |||
842 | WIDOMSKI Bartosz | 4916 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:46:44 | |||
843 | WITKE Jakub | 4917 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:15:08 | |||
844 | WOJAS Łukasz | 4918 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:56:54 | |||
845 | WOLA Adam | 4919 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:56:57 | |||
846 | OLSZYŃSKI Sławomir | 4925 | codelabs.rocks | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:00:46 | ||
847 | SŁOWIKOWSKI Rafał | 4926 | codelabs.rocks | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:00:47 | ||
848 | GRUDZIEŃ Roland | 4927 | DeltaSzwadronSuperCool | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:44:28 | ||
849 | JABŁOŃSKI Jakub | 4928 | DeltaSzwadronSuperCool | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:51:13 | ||
850 | KORDEL Zuzanna | 4929 | DeltaSzwadronSuperCool | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:36 | ||
851 | ŚMIGIELSKA Jagoda | 4934 | EY OCR Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:42 | ||
852 | WALUSZKO Cezary | 4943 | Gang Garnuchów | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:02 | ||
853 | KOSSAKOWSKI Adam | 4944 | KossaForce | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:44 | ||
854 | GOCŁAWSKI Jakub | 4946 | KWARC | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:08:56 | ||
855 | ROSZCZYPAŁA Jan | 4948 | KWARC | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:08:56 | ||
856 | NADOBNIK Bartosz | 4949 | Na przypale albo wcale | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:08:48 | ||
857 | STAROSTA-TRELA Patrycja | 4950 | Na przypale albo wcale | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:08:50 | ||
858 | HAWRYLAK Tomasz | 4951 | Never say no to Panda! | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:09:14 | ||
859 | BRZECZKOWSKI Piotr | 4952 | Powspinane team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:23:22 | ||
860 | PIWOWAREK Robert | 4954 | Przepiórki Wiktora | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:12:41 | ||
861 | CZERNIKOWSKI Daniel | 4955 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:03:52 | ||
862 | CZERNIKOWSKI Jędrzej | 4956 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:03:53 | ||
863 | NOWAK Mateusz | 4958 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:50:57 | ||
864 | PĘDZIK-NOWAK Izabela | 4959 | UNIT37 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:50:56 | ||
865 | HEIDRICH Patryk | 4961 | Wojownicy śródziemia | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:02:41 | ||
866 | KACPRZAK Gaweł | 4962 | Wojownicy śródziemia | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:54:11 | ||
867 | Michał | 4963 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:00:01 | |||
868 | BASEK Kasia | 4965 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:03:26 | |||
869 | BASEK Michał | 4966 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:03:21 | |||
870 | CZAJKA Patrycja | 4968 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:18:57 | |||
871 | DROZD PASZEWSKA Marta | 4971 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:19:23 | |||
872 | DUDEK Marcin | 4972 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:15 | |||
873 | EFENBERG Kamila | 4974 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:18:56 | |||
874 | FLOREK Agnieszka | 4975 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:07:24 | |||
875 | GIRTLER Kacper | 4977 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:18:57 | |||
876 | GIŻYŃSKI Arkadiusz | 4978 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:39:05 | |||
877 | GRYMUŁA Bartosz | 4980 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:54:07 | |||
878 | HANDKE Paweł | 4981 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:12:38 | |||
879 | JABŁOŃSKI Łukasz | 4984 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
880 | JAKIMIAK Michał | 4985 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:03 | |||
881 | JELONEK Aleksandra | 4988 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:09:13 | |||
882 | KRAUZE Wojtek | 4993 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:01:02 | |||
883 | LINKIEWICZ Patryk | 4996 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:47 | |||
884 | LIPIŃSKI Piotr | 4997 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:09:13 | |||
885 | MALINOWSKI Michał | 5001 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:03:21 | |||
886 | MASENEK Aneta | 5005 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:48:17 | |||
887 | MEMETI Albert | 5006 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:18:46 | |||
888 | MORDWIŃSKI Szymon | 5007 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:50:48 | |||
889 | MYŚLIWIEC Szymon | 5008 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:54:11 | |||
890 | NOWAK Michał | 5010 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:59:36 | |||
891 | OSUCHOWSKI Michał | 5013 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:11:26 | |||
892 | PAWELEC Krzysztof | 5016 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:11 | |||
893 | PAWELEC Radosław | 5017 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:10 | |||
894 | PIASECKI Michał | 5018 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:09:00 | |||
895 | RYBCHUK Andrii | 5022 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:50:34 | |||
896 | RZĘDZIAN Krzysztof | 5023 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
897 | STEFAŃSKI Maciej | 5025 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:56 | |||
898 | SZATKOWSKA Agnieszka | 5026 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:54 | |||
899 | TUTTAS Tomasz | 5028 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:42 | |||
900 | URBANOWICZ Jan | 5029 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:18 | |||
901 | WALCZAK Cezary | 5030 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:46:55 | |||
902 | WÓŁKIEWICZ Piotr | 5034 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:45:52 | |||
903 | WRZOS Sebastian | 5035 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:07:09 | |||
904 | WYSKIEL Paweł | 5036 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:50:53 | |||
905 | ZALEWSKI Marcin | 5038 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:48:13 | |||
906 | KUCHARSKI Karol | 5042 | ADIDASY | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:17 | ||
907 | KORZENIOWSKA Karolina | 5045 | Crossfit Stocznia Gdańsk | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:54:22 | ||
908 | DOMINIAK Lidia | 5046 | Dziki z Garażu | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:18:00 | ||
909 | DUBIELESKA Aleksandra | 5047 | Dziki z Garażu | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:17:59 | ||
910 | KNAPIK Martyna | 5049 | Dziki z Garażu | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
911 | KOBUS Iwona | 5050 | Dziki z Garażu | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:18:00 | ||
912 | ANDRZEJCZAK Łukasz | 5052 | EKU ELITA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:56:13 | ||
913 | GREGOR Adam | 5054 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:36:07 | ||
914 | KORZENIEWSKI Hubert | 5055 | Głodne Foki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:05:02 | ||
915 | KOŚCIELECKA Anna | 5056 | Głodne Foki | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:05:02 | ||
916 | KIEŁBIK Jakub | 5057 | Hua parówy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:53:53 | ||
917 | CEBULLA Mateusz | 5059 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:44:49 | ||
918 | KOMASARA Marcin | 5060 | Klono Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:27 | ||
919 | Mateusz | 5062 | Łapserdaki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:09:35 | ||
920 | KRZYSZTOF Kamil | 5063 | Łobuzy123 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:55:03 | ||
921 | DOLIBÓG Ewa | 5064 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:10:42 | ||
922 | BĄCZEK Bartłomiej | 5067 | Małpy razem silne | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:14:39 | ||
923 | LE RUDULIER Apolline | 5073 | Małpy razem silne | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:14:38 | ||
924 | STRADOMSKI Marcin | 5078 | Pchasz się w gips | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:03:20 | ||
925 | DUBLASZEWSKI Marcin | 5080 | R.Ambo Druga Crew | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:24 | ||
926 | BORAWSKI Adrian | 5082 | Tetrisiaki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:04:03 | ||
926 | SKIBA Sebastian | 5084 | Tetrisiaki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:04:01 | ||
928 | WASIK Bartłomiej | 5085 | Tetrisiaki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:04:02 | ||
929 | ĶAMRAD Żaneta | 5086 | Winko Skład Dima Team | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:59:50 | ||
930 | MURDZEK Aleksandra | 5087 | Winko Skład Dima Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:53 | ||
931 | BEDUS Krzysztof | 5092 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:54:57 | |||
932 | CZAPLICKA Marta | 5095 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:59:41 | |||
933 | CZEPIEL Maciej | 5096 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:22 | |||
934 | DĄBROWSKI Łukasz | 5097 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:06:36 | |||
935 | DĘBIŃSKI Kamil | 5099 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:16:56 | |||
936 | DRESZER Karol | 5103 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:19:01 | |||
937 | GAWLAS Sebastian | 5105 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:53:29 | |||
938 | GOŁOWICZ Adam | 5106 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:57:06 | |||
939 | GRABANIA Bartłomiej | 5107 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:47:50 | |||
940 | JANGAS Jakub | 5108 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:53:25 | |||
941 | JASEK Łukasz | 5109 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:54:49 | |||
942 | JASTRZĘBSKA Klaudia | 5110 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:06:48 | |||
943 | KAMIŃSKI Jakub | 5112 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:08:59 | |||
944 | KAŃTOCH Piotr | 5113 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:08:29 | |||
945 | KATOWICZ Joanna | 5115 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:58:55 | |||
946 | KILKA Dorota | 5116 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:06:02 | |||
947 | KOPICZKO Maksymilian | 5117 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:09:07 | |||
948 | KORNACKI Mariusz | 5118 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:55:00 | |||
949 | KOSIÓR Łukasz | 5120 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:09:06 | |||
950 | KOWALCZYK Sylwia | 5121 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:05:52 | |||
951 | KRYGIER Karol | 5122 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:53:00 | |||
952 | KSIĘŻAK Ewelina | 5123 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:21:34 | |||
953 | KUĆMIERZ Ryszard | 5124 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:38 | |||
954 | L Franek | 5125 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:09:06 | |||
955 | LIS Gracjan | 5126 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:55:02 | |||
956 | LUDWA - SZYMAŃSKA Monika | 5127 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:05:51 | |||
957 | MANISTA Marek | 5130 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:06:37 | |||
958 | MATERA Paweł | 5131 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:08:27 | |||
959 | MICHALSKI Bartłomiej | 5132 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:16 | |||
960 | MIKODA Artur | 5133 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:42:22 | |||
961 | MILEWSKI Mateusz | 5134 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:06:37 | |||
962 | NADOLSKI Błażej | 5136 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:19:10 | |||
963 | NIESIOBĘDZKA Kinga | 5139 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:23:52 | |||
964 | PARFIENIUK Jakub | 5140 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:09:07 | |||
965 | PATON Iwona | 5141 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:59:33 | |||
966 | PIOTROWSKI Kamil | 5144 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:57:07 | |||
967 | PISKÓRZ Robert | 5145 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:16:57 | |||
968 | PŁACHECKI Bolesław | 5146 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:47 | |||
969 | PODLEŚNY Marcin | 5147 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:48:52 | |||
970 | RYMARZAK Dawid | 5148 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:54:12 | |||
971 | STAŃCZAK Marcin | 5151 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:58:55 | |||
972 | STARCZEWSKI Krzysztof | 5152 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:44:13 | |||
973 | WEŁNA Jakub | 5153 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:55:00 | |||
974 | WIĘCŁAWSKI Kamil | 5154 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
975 | WÓJCIK Rafał | 5155 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:57:52 | |||
976 | ZDANOWSKI Grzegorz | 5157 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:05 | |||
977 | ЛЕСЕЧКО Алена | 5159 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:03:30 | |||
978 | BALAK Szymon | 5161 | Ceglarze | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:21 | ||
979 | KULIK Lukasz | 5162 | Ceglarze | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:52:27 | ||
980 | JÓŹWIK Grzegorz | 5163 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
981 | CZERSKI Grzegorz | 5166 | Jack Mamona Club | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:23 | ||
982 | CZERSKI Mikołaj | 5167 | Jack Mamona Club | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:25 | ||
983 | ŚWIERCZ Macie | 5170 | Koledzy Dziadkowie Ojcowie i Synowie | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:08:51 | ||
984 | GAJDA Paweł | 5172 | Luma Milanówek | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
985 | GAJEWSKI Jacek | 5173 | Luma Milanówek | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:46:46 | ||
986 | JEDNORAŁEK Anna | 5174 | Luma Milanówek | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:13:09 | ||
987 | ŁUMIŃSKI Łukasz | 5175 | Luma Milanówek | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:13:29 | ||
988 | MAGIELNICKA Justyna | 5176 | Luma Milanówek | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:13:28 | ||
989 | RYBARCZYK Tomasz | 5177 | Luma Milanówek | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:13:20 | ||
990 | MATERA Łukasz | 5181 | Łapserdaki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:54 | ||
991 | MAZUR Hubert | 5182 | Misie Malisie | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:42 | ||
992 | SOBIEŃ Jakub | 5183 | Misie Malisie | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:01 | ||
993 | IMBIORSKI Dawid | 5185 | My tu tylko po medale | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:57 | ||
994 | KOZIOROWSKI Piotr | 5186 | OD 2023 100% POMPA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:07:10 | ||
995 | KOZŁOWSKI Sebastian | 5187 | Pato rodzinka | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
996 | RAJKOWSKI Przemyslaw | 5188 | Pato rodzinka | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:09:18 | ||
997 | BERKA Adam | 5193 | PG OneCommunity | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:47 | ||
998 | BIAŁAS Marek | 5194 | PG OneCommunity | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:53 | ||
999 | KOMSTA Piotr | 5195 | PG OneCommunity | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:54 | ||
1000 | SOLLEIRO Daniel | 5199 | PG OneCommunity | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:48 | ||
1001 | WĘGLEWSKI Arkadiusz | 5202 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:52:23 | ||
1002 | SYPNIEWSKI Kamil` | 5203 | SAINT-GOBAIN SQUAD | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:54 | ||
1003 | BUDUKIEWICZ Konrad | 5204 | Sales&More Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:58:31 | ||
1004 | DECYK Mateusz | 5206 | Sales&More Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:58:18 | ||
1005 | JANKOWSKI Konrad | 5207 | Sales&More Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:59:08 | ||
1006 | MECH Kinga | 5209 | Sales&More Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:22 | ||
1007 | SIERADZ Szymon | 5210 | Sales&More Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:59:17 | ||
1008 | JACHOWSKI Andrzej | 5213 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:52:06 | ||
1009 | STARZYŃSKI Dawid | 5215 | Studenci DPD | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:53 | ||
1010 | FABISIAK Wojciech | 5218 | TymRazemSieUda | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:51 | ||
1011 | REMBELSKI Marcin | 5219 | TymRazemSieUda | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:21 | ||
1012 | ZIMIŃSKI Paweł | 5220 | WOLF TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:01:56 | ||
1013 | JAMROŻY Adam | 5221 | ZWIERZAKI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:52:49 | ||
1014 | PIOTROWIAK Rafał | 5222 | ZWIERZAKI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:52:27 | ||
1015 | L4Him | 5225 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:54 | |||
1016 | BEDNARSKI Jakub | 5230 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:20 | |||
1017 | BIELECKA Katarzyna | 5231 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:06:10 | |||
1018 | BIEŃKOWSKA Magdalena | 5232 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:07:04 | |||
1019 | BUJACZ Ilona | 5234 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:54:15 | |||
1020 | BUKOWIECKI Łukasz | 5235 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:20 | |||
1021 | CURYŁO Norbert | 5239 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:16 | |||
1022 | CZUPOWSKI Kamil | 5240 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:47 | |||
1023 | CZUPRYŃSKI Hubert | 5241 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:11:27 | |||
1024 | DAWIDZIUK Bartosz | 5242 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:46 | |||
1025 | DUŹ Dominik | 5244 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:15 | |||
1026 | FEDYCKI Mariusz | 5245 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:42:35 | |||
1027 | FILIPOWICZ Michał | 5246 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:21 | |||
1028 | GLIŃSKI Adrian | 5247 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:42:50 | |||
1029 | GODLEWSKI Piotr | 5248 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:52:27 | |||
1030 | GRABOWSKI Kamil | 5249 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:11:15 | |||
1031 | GRYGLAS Patryk | 5250 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:06 | |||
1032 | HOLZ-KALIŃSKA Justyna | 5251 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:27 | |||
1033 | KAŁAMAŃSKI Kamil | 5252 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:08:32 | |||
1034 | KISŁOWSKI Michał | 5253 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:52:26 | |||
1035 | KOWALEWSKI Krzysztof | 5258 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:16:29 | |||
1036 | KULA Artur | 5260 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:16 | |||
1037 | MATVIJENKO Angelika | 5266 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:46 | |||
1038 | MIŚKIEWICZ Daniel | 5267 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:58 | |||
1039 | OSTASZEWSKA Weronika | 5273 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:10:36 | |||
1040 | PIOTRKOWICZ Michał | 5275 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:09:08 | |||
1041 | PŁÓCIENNIK Lena | 5276 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:01:33 | |||
1042 | POŁUDNIAK Adrian | 5277 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:01:14 | |||
1043 | RADZIEJ Rafał | 5280 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:43:02 | |||
1044 | REJDYCH Franciszek | 5281 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:10:41 | |||
1045 | ROSŁONIEC Karolina | 5282 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:10:37 | |||
1046 | RYCZKOWSKI Aleksander | 5283 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:08:10 | |||
1047 | RYK Rafał | 5284 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:00:22 | |||
1048 | SKIBOWSKI Grzegorz | 5285 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:05 | |||
1049 | ŚLIFIŃSKI Patryk | 5286 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:59:54 | |||
1050 | SMUKOWSKI Przemyslaw | 5287 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:41:27 | |||
1051 | SOLIŃSKI Maciej | 5289 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:46:56 | |||
1052 | SZCZEPAŃSKI Paweł | 5290 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:41:57 | |||
1053 | SZCZYGIEŁ Martyna | 5291 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:08:07 | |||
1054 | SZPAKOWSKI Jacek | 5292 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:49:57 | |||
1055 | SZUPLEWSKI Janusz | 5293 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:43 | |||
1056 | TUROWICZ Jakub | 5296 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:59 | |||
1057 | TYMIŃSKI Dariusz | 5297 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:40 | |||
1058 | WISŁAWSKI Mariusz | 5298 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:28 | |||
1059 | WNOROWSKI Karol | 5299 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:46 | |||
1060 | ŻAK Wojciech | 5303 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:12:26 | |||
1061 | ZAPISEK Paulina | 5304 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:00:42 | |||
1062 | ŻUKIEWICZ Piotr | 5307 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:08:13 | |||
1063 | ŻURAWSKI Tomasz | 5308 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:27 | |||
1064 | ŻUREK Marek | 5309 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:21 | |||
1065 | SOKÓŁ Marek | 5310 | BearForceOne | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:13:44 | ||
1066 | SOKÓŁ Michał | 5311 | BearForceOne | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:13:45 | ||
1067 | BŁACHNIO Maciej | 5312 | BeerForceOne | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:13:44 | ||
1068 | GABARA Aleksander | 5313 | BeerForceOne | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:12:55 | ||
1069 | MIROTA Dominika | 5314 | BeerForceOne | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:12:58 | ||
1070 | BARANOWSKI Daniel | 5315 | BHBD | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:15 | ||
1071 | KMIECIK Arkadiusz | 5316 | BHBD | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:15 | ||
1072 | PIÓRO Mikołaj | 5317 | BHBD | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:29 | ||
1073 | OSTRĘGA Oskar | 5319 | Błotomersi | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:57:43 | ||
1074 | GORAJ Dominika | 5322 | Deloitte Adventure Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:03:48 | ||
1075 | MÓRAWSKI Jacek | 5323 | Eurocash | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:57:04 | ||
1076 | ABRAMCZYK Bernard | 5324 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:06 | ||
1077 | BIAŁY Mateusz | 5325 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:37 | ||
1078 | CZERNIAWSKI Adam | 5326 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:36:03 | ||
1079 | DZIUBA Andrzej | 5327 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:14:53 | ||
1080 | KOWALCZYK Marcin | 5329 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:49:22 | ||
1081 | WOIŃSKA Weronika | 5331 | EY OCR Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:57:59 | ||
1082 | ROGALSKI Maciej | 5332 | Ficyt | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:00:17 | ||
1083 | DYMEL Jan | 5335 | Karton team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:00:24 | ||
1084 | SZCZESIAK Anna | 5336 | Karton team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:00:25 | ||
1085 | RYMKIEWICZ Dorota | 5337 | Łódzkie fitnessiary | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:10:13 | ||
1086 | ZARZECKI Wojciech | 5340 | Muddy Enjenirs | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:34 | ||
1087 | MOREK Bartłomiej | 5342 | NOVAMED.PL | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:55:16 | ||
1088 | BAŻENCKI Tomasz | 5346 | OSTRA BARANINA NA GRUBYM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:25:18 | ||
1089 | BRODOWSKI Radosław | 5352 | Porta Active Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:58:11 | ||
1090 | KAPUŚCIŃSKI Arkadiusz | 5353 | Porta Active Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:58:09 | ||
1091 | MAKOWSKI Wojciech | 5354 | Porta Active Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:01:24 | ||
1092 | KAMECKI Krystian | 5359 | Rossmann | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:08 | ||
1093 | BARTKOWSKI Maciej | 5361 | Specjalsi | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:57:42 | ||
1094 | ADLER Patryk | 5365 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:56:12 | |||
1095 | BANDOSZ Anna | 5366 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:53:55 | |||
1096 | BERNACIAK Damian | 5367 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:51:15 | |||
1097 | BŁASIAK Bartłomiej | 5368 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:59:53 | |||
1098 | CZAJKA Łukasz | 5369 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:54:26 | |||
1099 | CZAJKA Michał | 5370 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:54:26 | |||
1100 | DUCH Rafał | 5373 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:48:31 | |||
1101 | ELDRING Jan | 5374 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:56:01 | |||
1102 | FORMICKI Piotr | 5375 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:03:49 | |||
1103 | GŁUSZEK Karol | 5376 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:41:57 | |||
1104 | GÓRA Rajmund | 5377 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:18 | |||
1105 | GROBELSKI Igor | 5378 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:38:05 | |||
1106 | JARMOC Kamil | 5381 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:40:53 | |||
1107 | KAJKA Michał | 5383 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:43:13 | |||
1108 | KITŁOWSKI Radosław | 5384 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:56:48 | |||
1109 | KLIMCZAK Maciej | 5385 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:42:48 | |||
1110 | KOSINSKI Michał | 5388 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:42:02 | |||
1111 | KOSSAKOWSKI Jakub | 5389 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:14:33 | |||
1112 | KRÓL Ryszard | 5392 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:53:22 | |||
1113 | KRÓLIK Kamila | 5393 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:56:51 | |||
1114 | KRYSZTAŁOWICZ Adam | 5394 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:07 | |||
1115 | KUCHARYK Izabela | 5395 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:15:25 | |||
1116 | KURKOWIAK Olgierd | 5396 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:14:39 | |||
1117 | LEWANDOWSKI Mariusz | 5398 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:51:40 | |||
1118 | ŁOBODA Karol | 5399 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:17 | |||
1119 | NOWAKOWSKI Michał | 5402 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:12 | |||
1120 | PAJĄK Grzegorz | 5403 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:11:18 | |||
1121 | POPINSKA Natalia | 5407 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:01:11 | |||
1122 | ROGALA Bartosz | 5410 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:58:08 | |||
1123 | ROSALSKI Paweł Łukasz | 5411 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:45 | |||
1124 | SAWICKI Mateusz | 5412 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:47:50 | |||
1125 | SCHOENEICH Grzegorz | 5413 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:43:16 | |||
1126 | SIKORA Mateusz | 5414 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:11:15 | |||
1127 | SKUBICH Tomasz | 5416 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:43:58 | |||
1128 | SOCHA Kamil | 5417 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:17 | |||
1129 | STĘPLEWSKA Patrycja | 5418 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:58:06 | |||
1130 | SZWAJKOWSKI Paweł | 5423 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:45:18 | |||
1131 | WALISZKIEWICZ Gabriela | 5425 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:10:20 | |||
1132 | WASILEWSKI Tomasz | 5426 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:48:24 | |||
1133 | WIŚNIEWSKI Włodzimierz | 5428 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:51:16 | |||
1134 | GOWOREK Przemysław | 5430 | 4xwóda4x | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:53:59 | ||
1135 | JECHNA Damian | 5431 | BeSafe TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:57:25 | ||
1136 | BIERNACKA Agata | 5434 | Bos primigenii | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:50 | ||
1137 | FIRYNOWICZ Adam | 5436 | Bos primigenii | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:49 | ||
1138 | KOWALCZYK Michał | 5437 | Bos primigenii | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:50 | ||
1139 | MAJ Patrycja | 5438 | Bos primigenii | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:50 | ||
1140 | ZAJĄC Jakub | 5440 | Bos primigenii | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:53 | ||
1141 | GODLEWSKI Hubert | 5441 | Bracia Go | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:53:48 | ||
1142 | SZYMONEK Joanna | 5443 | D.Z.i.K.i. | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:09:19 | ||
1143 | KOWALCZYK Maciej | 5444 | Dżak Szparrroww | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:59:31 | ||
1144 | Wojtek | 5446 | DziQ Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:09:30 | ||
1145 | BASIAK Nicola | 5447 | DziQ Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:09:21 | ||
1146 | GÓRSKI Kamil | 5449 | DziQ Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:09:18 | ||
1147 | KOSMALA Grzmot Grzegorz | 5450 | DziQ Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:09:11 | ||
1148 | TRZEBUNIAK Julia | 5451 | DziQ Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:09:20 | ||
1149 | TRZEBUNIAK Krzysztof | 5452 | DziQ Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:09:22 | ||
1150 | GUCIK Piotr | 5454 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:22 | ||
1151 | KANCLERZ Tomasz | 5455 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:22 | ||
1152 | FURCZAK Krystian | 5457 | Heteroseksualna Grupa Biegających Mężczyzn | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:37 | ||
1153 | SZCZECIŃSKI Piotr | 5458 | Heteroseksualna Grupa Biegających Mężczyzn | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:37 | ||
1154 | KRYSIEWICZ Marcin | 5459 | Majdaniarze | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:01:47 | ||
1155 | ZAWADZKI Hubert | 5461 | Milf Patrol | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:00:45 | ||
1156 | MICHALSKI Marcin | 5464 | opatrzność zawsze czuwała nad wariatami | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:06:58 | ||
1157 | ŻURAWSKI Piotr | 5466 | Otinus | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:18 | ||
1158 | CHMIELEWSKI Dariusz | 5468 | Prosper Capital Dom Maklerski | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:17:48 | ||
1159 | CYGAN Bożena | 5469 | Prosper Capital Dom Maklerski | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:17:55 | ||
1160 | PŁOSAREK Dominika | 5471 | Prosper Capital Dom Maklerski | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:35 | ||
1161 | STARZYŃSKA Dagmara | 5472 | Prosper Capital Dom Maklerski | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:17:53 | ||
1162 | TELEON Piotr | 5473 | Prosper Capital Dom Maklerski | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:17:56 | ||
1163 | TOBIŚ Żaneta | 5474 | Prosper Capital Dom Maklerski | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:17:51 | ||
1164 | ZWOLIŃSKA Wioleta | 5475 | Prosper Capital Dom Maklerski | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:44 | ||
1165 | DZIEDZIC Marcin | 5476 | Robotniczy Klub Sportowy RKS "Przyjaźń" | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:49 | ||
1166 | ORKISZ Marcin | 5477 | Robotniczy Klub Sportowy RKS "Przyjaźń" | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:49 | ||
1167 | PIETRZAK Tomek | 5479 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:43:26 | ||
1168 | SUPCZIŃSKI Arkadiusz | 5480 | Supcziki Mans | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:13 | ||
1169 | SUPCZIŃSKI Tomasz | 5482 | Supcziki Mans | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:14 | ||
1170 | WASNIEWSKI Damian | 5483 | Team Hebs | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:47:14 | ||
1171 | OLSZEWSKI Michał | 5484 | Vanilla Run | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:50:04 | ||
1172 | ULEWICZ Mariola Ulewicz Vanilla | 5485 | Vanilla Run | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:50:02 | ||
1173 | BOSZCZYK Monika | 5486 | WIŚNIA-TEAM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:09:24 | ||
1174 | WIŚNIEWSKI Sebastian | 5488 | WIŚNIA-TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:09:22 | ||
1175 | AMBROZIAK Patryk | 5491 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:59:55 | |||
1176 | BAŁDAK Piotr | 5492 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:43:50 | |||
1177 | BAR Szymon | 5493 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:53:49 | |||
1178 | BAWIEC Piotr | 5495 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:43:57 | |||
1179 | BOBRYK Paweł | 5496 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:51:59 | |||
1180 | BOGUSZ Łukasz | 5497 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:48:18 | |||
1181 | BOGUSZ Marcin | 5498 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:48:18 | |||
1182 | CHOIŃSKI Marcin | 5499 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:43 | |||
1183 | CIURA Jakub | 5500 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:47:15 | |||
1184 | CIURA Robert | 5501 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:47:14 | |||
1185 | ĆWIKLIŃSKI Mateusz | 5502 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:01:16 | |||
1186 | CZEKIEL Martyna | 5503 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:52:31 | |||
1187 | CZERWONKA Michał | 5504 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:03 | |||
1188 | DEMCZAK Michał | 5505 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:03 | |||
1189 | DOROBA Adrian | 5506 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:50:15 | |||
1190 | DROSZCZ Grzegorz | 5507 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:01:30 | |||
1191 | GUZIK Marcin | 5510 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:46 | |||
1192 | JACOSZEK Justyna | 5511 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:46 | |||
1193 | K Kamil | 5513 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:48:18 | |||
1194 | KIEŁBOWICZ Stanisław | 5514 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:00 | |||
1195 | KOBRYŃ Krystian | 5515 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:00:46 | |||
1196 | KOLEŚNIK Sławomir | 5516 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:50:18 | |||
1197 | KOŚCIAK Maciej | 5517 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:40:40 | |||
1198 | KOSTRZEWA Hubert | 5518 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:57:07 | |||
1199 | KOWALCZYK Tomasz | 5519 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:49:40 | |||
1200 | KRUKLIS Bartosz | 5520 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:52:15 | |||
1201 | KUBIŃSKI Łukasz | 5521 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:40:01 | |||
1202 | KUŹMA Marcin | 5522 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:48 | |||
1203 | MACIĄG Krzysztof | 5524 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:06:58 | |||
1204 | MADERA Kamil | 5525 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:07:36 | |||
1205 | NAROŻNIAK Łukasz | 5527 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:53:18 | |||
1206 | OGIŃSKI Artur | 5528 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
1207 | PIELAK Katarzyna | 5530 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:05:42 | |||
1208 | PIÓRO Leonard | 5531 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:10 | |||
1209 | PITRUSKI Rafał | 5532 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
1210 | RADZIMIRSKI Piotr | 5534 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:46 | |||
1211 | REIMAN Marcin | 5536 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:24 | |||
1212 | RUPA Adrian | 5537 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:40:32 | |||
1213 | SALAMEH Natalia | 5538 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:56:41 | |||
1214 | STRUŻYK Paweł | 5539 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:38:50 | |||
1215 | SULEJ Konrad | 5540 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:41:08 | |||
1216 | SZEFER Dominika | 5542 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:05:37 | |||
1217 | TARCZYŃSKI Konrad | 5544 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:50:40 | |||
1218 | WÓJCIK Miłosz | 5546 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:34 | |||
1219 | GIERAT Denis | 5553 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:51:15 | |||
1220 | ZUBKO Oleksandr | 5554 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:54:37 | |||
1221 | IGNATIUK Paulina | 5555 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:21:01 | |||
1222 | WENGER Marta | 5556 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:02:00 | |||
1223 | POWSZUK Sebastian | 5559 | p90wszuk | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:08 | ||
1224 | BOREJKO Mateusz | 5560 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:01:31 | |||
1225 | POWSZUK Bartłomiej | 5561 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:10 | |||
1226 | TARCZYŃSKA Marta | 5565 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:50:40 | |||
1227 | NABIAŁKOWSKA Julia | 5568 | Bos primigenii | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:54 | ||
1228 | SKWAREK-CYLKE Marta | 5569 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:01:06 | |||
1229 | TCHÓRZ Patrycja | 5570 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:04:21 | |||
1230 | WÓJCIK Maciej | 5572 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:22 | |||
1231 | 377 Xaosan | 5573 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:31 | |||
1232 | CEGLA Max | 5574 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:32 | |||
1233 | ROMAŃSKI Jan | 5575 | Syjon | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:12:12 | ||
1234 | BIARDZKI Artur | 5576 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:05:51 | |||
1235 | ZBYSŁAW Damian | 5577 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:08:51 | |||
1236 | BOGOBOWICZ Marek | 4109 | Normalny Związek | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:45:29 | ||
1237 | NOSAL Szymon | 4237 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:44:57 | ||
1238 | KUKIEŁKA Jarosław | 4421 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:48:58 | |||
1239 | STADNIK Adam | 4435 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:46:12 | |||
1240 | SZAFRANEK Piotr | 4437 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:52:05 | |||
1241 | DOMAŃSKI Dariusz | 4479 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:54:21 | |||
1242 | DOMANIAK Łukasz | 4661 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:55:20 | |||
1243 | DOMANIAK Marcin | 4662 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:55:21 | |||
1244 | ANTONIUK Michal | 4097 | Harder Ciechanów | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:53:39 | ||
1245 | RUMIŃSKI Mariusz | 4134 | Voulez-Vous | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:57:37 | ||
1246 | GOSŁAWSKA Sylwia | 4197 | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:48:32 | |||
1247 | KACZOROWSKI Przemyslaw | 4294 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:51:22 | |||
1248 | ŁOZOWICKI Filip | 4244 | Kultowe Szopy | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:10 | ||
1249 | MITERA Jakub | 4308 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:35 | |||
1250 | MAJEWSKI Michal | 4672 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:54:47 | |||
1251 | JARECKI Mateusz | 4668 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:35:24 | |||
1252 | ORŁOWSKI Jakub | 4675 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:52:14 | |||
1253 | STYŚ Marta | 4683 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:42:16 | |||
1254 | KOWALCZYK Mariusz | 4658 | Zawodnicy MDMA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:05:46 | ||
1255 | SŁAWIŃSKA Sylwia | 4696 | ERGO Technology&Services | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:08:46 | ||
1256 | BYLINKA Marek | 4814 | CiuletaTEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:46:46 | ||
1257 | STACHOWICZ Sylwia | 4846 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:08:09 | ||
1258 | HULEK Amadeusz | 4873 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:12:05 | |||
1259 | KOTOWICZ Dorota | 4883 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:58:18 | |||
1260 | LESZKO Jacek | 4886 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:57:18 | |||
1261 | OWCZAREK Katarzyna | 4893 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:49:39 | |||
1262 | WACH Maciej | 4910 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:11:33 | |||
1263 | MICHALAK Hubert | 4922 | Cieplaki | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:31 | ||
1264 | KROMER-SKIBIŃSKA Karolina | 4936 | FIT PODZIEMIE | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:04:10 | ||
1265 | TOMICKI Mirosław | 4942 | FIT PODZIEMIE | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:54:14 | ||
1266 | SERAFIN Szymon | 5024 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:04 | |||
1267 | ROMANIUK Bartosz | 4806 | 73 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:57:12 | ||
1268 | MISZEWSKI Damian | 4805 | 73 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:57:32 | ||
1269 | TYTOŃ Jakub | 4686 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:06:47 | |||
1270 | JANUS Julia | 4693 | DZIK KOMANDO | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:45 | ||
1271 | UCHACZ Marcin | 4698 | Hubert & Marcin & Krzychu | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:47 | ||
1272 | ŚLEDŹ Artur | 4788 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:50:21 | |||
1273 | TUCHOWSKI Jan | 4798 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:50:03 | |||
1274 | WYSOCKI Paweł | 4799 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:50:02 | |||
1275 | ZIELIŃSKI Mikołaj | 4801 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:31 | |||
1276 | SZULIMOWICZ Maciej | 5044 | Biegun OCR Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:54:21 | ||
1277 | ADACH Magdalena | 5090 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:59:27 | |||
1278 | DEMIANOWICZ Damian | 5101 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:55:57 | |||
1279 | SĘK Paweł | 5169 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:06:08 | ||
1280 | STELMACHOWSKI Michal | 5212 | Sales&More Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:22 | ||
1281 | KOSNO Bartosz | 5255 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:50 | |||
1282 | KOSSAKOWSKA Joanna | 5256 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:13:09 | |||
1283 | KUCHARSKA Ewelina | 5259 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:49 | |||
1284 | ŁUKOWIAK Rafał | 5264 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:01:38 | |||
1285 | ORZECHOWSKI Kamil | 5272 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:11:43 | |||
1286 | PYRZAK Kamil | 5564 | OD 2023 100% POMPA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:07:09 | ||
1287 | SOWINSKI Daniel | 4082 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:39:55 | |||
1288 | MYRLAK Maciej | 4105 | Koniu Squad | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:48:18 | ||
1289 | DMYTROWSKA Małgorzata | 4844 | Obstacle Center Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:01:26 | ||
1290 | PIŁAT Renata | 4845 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:01:25 | ||
1291 | DOROSZUK Adam | 4932 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:01:12 | ||
1292 | PIOTROWSKA Małgorzata | 4933 | EY OCR Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:01:12 | ||
1293 | RATAJSKI Przemek | 4679 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:44 | |||
1294 | WŁODARSKA Małgorzata | 4247 | Kultowe Szopy | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:09 | ||
1295 | DRASZAWKA Łukasz | 4259 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:51:30 | ||
1296 | MATUSIK Michał | 4246 | Kultowe Szopy | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:10 | ||
1297 | SZCZEPANIAK Maciej | 4904 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:30 | |||
1298 | CZARNECKA Anna | 5597 | WITC - Warszawa | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:58:18 | ||
1299 | NOWAK Daniel | 5605 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
1300 | KAMUT Tomasz | 5596 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:01:38 | |||
1301 | KOSTELNYI Bohdan | 5601 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:01:14 | ||
1302 | LESHCHUK Yurii | 5603 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:01:14 | ||
1303 | REMARENKO Roman | 5602 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:01:15 | |||
1304 | WARZOCHA Bartłomiej | 5607 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:09:46 | |||
1305 | HABA Karolina | 5608 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:08 | |||
1306 | KROTECKA Agnieszka | 5610 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:26 | |||
1307 | PUCHACZ Piotr | 5599 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:47 | |||
1308 | SZYMAŃSKI Grzegorz | 5609 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:10 | |||
1309 | LASAK Łukasz | 4393 | 13 Śląska Brygada OT | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:45:44 | ||
1310 | KASSEM Faisal | 4395 | Bar Brothers | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:09:50 | ||
1311 | KALINOWSKA Monika | 4709 | Pruszkowski Team | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:28 | ||
1312 | KOWALSKI Mariusz | 4712 | Pruszkowski Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:32 | ||
1313 | OKNIŃSKA Magdalena | 4715 | Pruszkowski Team | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:27 | ||
1314 | ZIELIŃSKI Tomasz | 4719 | Pruszkowski Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:38 | ||
1315 | ŻUKOWSKA Katarzyna | 4720 | Pruszkowski Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:28 | ||
1316 | JASTRZĘBSKI Jan | 4725 | Syjon | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:12:13 | ||
1317 | KOWAL Michał | 4726 | Syjon | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:12:14 | ||
1318 | KALINCA Amalia | 4728 | WITC - Warszawa | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:58:18 | ||
1319 | ROMERO Agustin | 4731 | WITC - Warszawa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:58:17 | ||
1320 | JURECKI Paweł | 4734 | WYTRWALI2023 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:07:08 | ||
1321 | MARSZAŁEK Sylwia | 4736 | WYTRWALI2023 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:07:02 | ||
1322 | BESSER Olga | 4741 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:59:27 | |||
1323 | BOGAJ Arek | 4744 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:10:51 | |||
1324 | GODZINA Krzysztof | 4750 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:07:12 | |||
1325 | MARKOWSKI Karol | 4772 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:10:50 | |||
1326 | MYŚLIŃSKI Konrad | 4773 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:37:08 | |||
1327 | NAGLIK Jakub | 4774 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:08:15 | |||
1328 | NAGLIK Zosia | 4776 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:07:58 | |||
1329 | NOWAK Zbigniew | 4777 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:15:51 | |||
1330 | PASTUSZKA Tomasz | 4780 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:15 | |||
1331 | PIEKARZ Karol | 4781 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:57:20 | |||
1332 | STEFAŃSKA Aleksandra | 4790 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:57:21 | |||
1333 | SZCZEPANIAK Adam | 4795 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:56:41 | |||
1334 | SZELIŃSKI Mateusz | 4796 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:00:08 | |||
1335 | KUBASZEWSKI Henryk | 4817 | CNC-TECH | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:36 | ||
1336 | SKRZYPIŃSKI Michał | 5415 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:51:13 | |||
1337 | SYLWANOWICZ Tomasz | 5420 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:00:54 | |||
1338 | PLESS Błażej | 5533 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:57:07 | |||
1339 | ZIELIŃSKI Tomasz | 4106 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:30:42 | ||
1340 | MICHALSKI Daniel | 4112 | OCR SHARKS Okuninka Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:42:01 | ||
1341 | WIADERNY Łukasz | 4495 | Always hardcore :) | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:53:26 | ||
1342 | GAWRON Przemysław | 4666 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:35:01 | |||
1343 | PERON Anita | 4676 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:10 | |||
1344 | INDA Sławomir | 4807 | BAD FISH | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:52:43 | ||
1345 | MASKIEWICZ Magdalena | 4811 | Bravehearts Legionowo | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:15:00 | ||
1346 | TRĘDA Cezary | 4830 | Janusze Błotnych Biegów | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:46:57 | ||
1347 | ARDYN Maciej | 4856 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:11:45 | |||
1348 | BRODNICKI Oskar | 4861 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:49:59 | |||
1349 | JĘDRZEJEWSKI Robert | 4876 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:03 | |||
1350 | KWIATKOWSKA-REHAN Anna | 4885 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:56:33 | |||
1351 | MIKOŁAJCZYK Arkadiusz | 4890 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:57:59 | |||
1352 | MAC Magdalena | 4937 | FIT PODZIEMIE | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1353 | BIELAK Agnieszka | 4504 | HornyShony | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:00:42 | ||
1354 | MUNDT Ewa | 4655 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:06:47 | ||
1355 | PRZYBYŁ-MAKOWSKA Natalia | 4677 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:01:07 | |||
1356 | ROKITA Maciej | 4680 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:42:36 | |||
1357 | SIEJK Łukasz | 4681 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:54:27 | |||
1358 | STELMACH Grzegorz | 4791 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:36 | |||
1359 | SZAREK Tomasz | 4794 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:41 | |||
1360 | KACZWIŃSKI Paweł | 4879 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:07 | |||
1361 | DMOCHOWSKI Mariusz | 5069 | Małpy razem silne | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:14:46 | ||
1362 | POTURALSKI Jakub | 5201 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:08 | ||
1363 | KOMOROWSKI Jakub | 5254 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:20 | |||
1364 | MROZIK Krzysztof | 5268 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:08:10 | |||
1365 | NERĆ Karolina | 5269 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:03:38 | |||
1366 | NOWAKOWSKA Sylwia | 5271 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:10:42 | |||
1367 | POPŁAWSKI Krzysztof | 5557 | Koledzy Dziadkowie Ojcowie i Synowie | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:08:56 | ||
1368 | ŚWIĘCICKI Mariusz | 4793 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:27:04 | |||
1369 | BULZACKI Michał | 5094 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:09:13 | |||
1370 | MOSKAŁA Maciej | 5196 | PG OneCommunity | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:38 | ||
1371 | LATOSI Adrian | 5600 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
1372 | NABIAŁCZYK Sylwester | 5566 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:18 | |||
1373 | OZGA Patrycja | 5088 | Winko Skład Dima Team | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:59:38 | ||
1374 | BODZON Krzysztof | 4802 | 0,7 ZGŁOŚ SIĘ | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:16:22 | ||
1375 | BOBROWICZ Amadeusz | 4144 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||||
1376 | SOBOLEWSKA Aleksandra | 4939 | FIT PODZIEMIE | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:06:58 | ||
1377 | WRONA Michał | 4629 | Kasztaniakii | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:05:34 | ||
1378 | ANDRUSIAK Adrian | 4703 | Pruszkowski Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:23 | ||
1379 | FURCA Jarosław | 4706 | Pruszkowski Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:25 | ||
1380 | KĄDZIELA Karina | 4708 | Pruszkowski Team | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:16 | ||
1381 | KOMOSA Kamil | 4710 | Pruszkowski Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:06 | ||
1382 | KOWALSKA Alicja | 4711 | Pruszkowski Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:26 | ||
1383 | WASZKIELIS Marzena | 4717 | Pruszkowski Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:13 | ||
1384 | WIECZOREK Malgorzata | 4718 | Pruszkowski Team | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:29 | ||
1385 | BOUAZIZ Linda | 4727 | WITC - Warszawa | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:58:17 | ||
1385 | KRAVCHUK Oleksandr | 4729 | WITC - Warszawa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:58:19 | ||
1387 | MCDONALD Christopher | 4730 | WITC - Warszawa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:58:19 | ||
1388 | BŁASZCZYK Anna | 4743 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:00:29 | |||
1389 | GOŁĘBIOWSKI Rafał | 4751 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:46:01 | |||
1390 | NAGLIK Renata | 4775 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:06:19 | |||
1391 | ŚLEPOWROŃSKI Kacper | 4789 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:05:53 | |||
1392 | SZYMAŃSKI Wiktor | 4797 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:05:52 | |||
1393 | ŻUŁCIŃSKI Mateusz | 5550 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:17:39 | |||
1394 | ŁOSIOWSKI Maksymilian | 4468 | maxtreme team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:57:11 | ||
1395 | GICZAN Mariusz | 4012 | CARDIO Heroes | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:48:01 | ||
1396 | MATEJCZYK Artur | 4116 | OUTDOOR TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:41:43 | ||
1397 | KAWĘCKI Artur | 4118 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:51:52 | ||
1398 | GAŁKA Mateusz | 4665 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:59:39 | |||
1399 | ROGOZINSKI Zbigniew | 4809 | BAD FISH | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:52:23 | ||
1400 | MUNDZIK Mateusz | 4818 | CNC-TECH | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:30 | ||
1401 | BUDNIK Dominika | 4660 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:42:15 | |||
1402 | ŚLESICKI Hubert | 4697 | Hubert & Marcin & Krzychu | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:47 | ||
1403 | OKUNIEWSKI Marcin | 5197 | PG OneCommunity | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:33 | ||
1404 | KOSTECKI Sebastian | 5257 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:51 | |||
1405 | KULEC Adam | 5261 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:09:08 | |||
1406 | BUBACZ Arkadiusz | 4746 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:15:27 | |||
1407 | KIESZEK Agnieszka | 4935 | FIT PODZIEMIE | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:04:10 | ||
1408 | RYDZEWSKI Dariusz | 5358 | Porta Active Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:53:08 | ||
1409 | SKOCZYLAS Łukasz | 4221 | BIG Yellow Foot Adventure Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:42:06 | ||
1410 | BRZOZOWSKI Łukasz | 4226 | Hager Sport Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:44:57 | ||
1411 | ANDRZEJAK Agnieszka | 4227 | Harder Ciechanów | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:38 | ||
1412 | BIALIK Paweł | 4228 | Harder Ciechanów | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:43 | ||
1413 | KOSIŃSKI Marcin | 4230 | Harder Ciechanów | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:44:18 | ||
1414 | MATRAS Łukasz | 4231 | Harder Ciechanów | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:48:23 | ||
1415 | OBUDZIŃSKI Marcin | 4234 | Harder Ciechanów | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:37 | ||
1416 | OŁDAKOWSKI Hubert | 4235 | Harder Ciechanów | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:45:52 | ||
1417 | PAKUSZEWSKI Artur | 4236 | Harder Ciechanów | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:43 | ||
1418 | SZOSTEK Wojciech | 4238 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:21:23 | ||
1419 | KRZYŻANOWSKA Magdalena | 4239 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:03:34 | ||
1420 | WIŚNIEWSKA Nina | 4240 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:48:21 | ||
1421 | SZLACHTA-MYRLAK Maria | 4241 | Koniu Squad | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:25 | ||
1422 | PIETRZAK Julia | 4242 | Kulki Żabulki | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:04:29 | ||
1423 | PIETRZAK Sebastian | 4243 | Kulki Żabulki | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:04:28 | ||
1424 | WOLAŃSKA Monika | 4249 | Mi i Dz | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:44:58 | ||
1425 | KOWALCZYK Joanna | 4250 | Obstacle Center Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:06:53 | ||
1426 | LECH Arkadiusz | 4251 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:06:51 | ||
1427 | CINIKAS Domas | 4252 | OCR Baltic Warriors | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1428 | 1928 Attyla | 4253 | Oters team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:47:49 | ||
1429 | BUŁAWA Radosław | 4254 | Oters team | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:34 | ||
1430 | USZYŃSKI Adam | 4256 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:36:13 | ||
1431 | ZALESKI Krzysztof | 4258 | PiK | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:47 | ||
1432 | PAKUŁA Bartosz | 4260 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:45:43 | ||
1433 | KRÓLICKI Konrad | 4262 | STG WARSZAWA | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:42:34 | ||
1434 | DEREJCZYK Marcin | 4263 | STOMILEX | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:34 | ||
1435 | KARAŚ Adrian | 4264 | STOMILEX | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:31 | ||
1436 | MŁOTEK Jakub | 4265 | STOMILEX | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:34 | ||
1437 | Tomasz | 4269 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:36 | |||
1438 | BANASZEK Paweł | 4271 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:44:07 | |||
1439 | BIAŁY Pawel | 4272 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:05:06 | |||
1440 | BŁACHUT Janusz | 4273 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:54:28 | |||
1441 | BUDEK Weronika | 4276 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:21:26 | |||
1442 | BUDREWICZ Jakub | 4277 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:06:20 | |||
1443 | BURY Adrian | 4278 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:54:27 | |||
1444 | CICHECKI Łukasz | 4280 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:49:36 | |||
1445 | DOMBKOWSKI Dawid | 4282 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:44:07 | |||
1446 | DROZDOWICZ Jowita | 4283 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:06:04 | |||
1447 | DYOLOG Sergiy | 4284 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:47:43 | |||
1448 | FUJAK Paulina | 4285 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:54:01 | |||
1449 | GAJOWNIK Przemysław | 4286 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:41:47 | |||
1450 | GRZESZNY Adam | 4290 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:35 | |||
1451 | JASIŃSKI Kamil | 4293 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:19 | |||
1452 | KANCLERZ-MAZURCZUK Monika | 4295 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:49:35 | |||
1453 | KOGUT Sebastian | 4296 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:00:26 | |||
1454 | KRÓL Krzysztof | 4298 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:46:58 | |||
1455 | KRUPA-RACZKOWSKA Joanna | 4300 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:11 | |||
1456 | KRZYŻAK Tomasz | 4301 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:40:32 | |||
1457 | KUSTRA Mariusz | 4302 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:41:22 | |||
1458 | KUZIOROWICZ Grzegorz | 4303 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:40:28 | |||
1459 | MAŁYSA Jakub | 4305 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:47:51 | |||
1460 | MIERZWIŃSKI Konrad | 4307 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:49:02 | |||
1461 | MŁODZIŃSKA Nina | 4309 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:06:53 | |||
1462 | MUGDA Sebastian | 4310 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:37:47 | |||
1463 | MYSIAKOWSKI Marcin | 4311 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:54:42 | |||
1464 | NOWAK Łukasz | 4312 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:40:29 | |||
1465 | NOWAK Maciej | 4313 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:08:23 | |||
1466 | OWCZARSKI Kacper | 4314 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||||
1467 | PAJĄK Tomasz | 4315 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:47:03 | |||
1468 | PERZ Szymon | 4317 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:51:36 | |||
1469 | RACZKOWSKI Kamil | 4319 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:12 | |||
1470 | ROGALSKI Kamil | 4321 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:43 | |||
1471 | SIEDLIK Rafał | 4322 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:50:00 | |||
1472 | SIMON Adam | 4323 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:11:24 | |||
1473 | SKIBA Marek | 4325 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:06:05 | |||
1474 | SKIBIŃSKI Mateusz | 4326 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:40:44 | |||
1475 | SOCIŃSKI Marcin | 4327 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:41:44 | |||
1476 | SOŁTYS Roksana | 4328 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:56:36 | |||
1477 | SZCZYGIEŁ Kamil | 4330 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:40:28 | |||
1478 | WARTOŃ Daniel | 4333 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:46:15 | |||
1479 | WIŚNIEWSKI Tomasz | 4337 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:33:40 | |||
1480 | ZBLEWSKI Dawid | 4338 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:04 | |||
1481 | ZIMNY Adam | 4339 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:21:24 | |||
1482 | HAJDUK Wiktor | 5579 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:28 | |||
1483 | KOWALCZYK Damian | 5580 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:29 | |||
1484 | KOWALCZYK Robert | 5582 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:03:29 | |||
1485 | MAZURCZUK Gabriel | 5587 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:49:35 | |||
1486 | KURDZIEL Jarosław | 4994 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:55 |
Znaleziono 1486 wynik(ów)