Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-04-08 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 2058 |
Wystartowało : | 1906 |
Nie ukończyło : | 27 |
Ukończyło : | 1879 |
Na trasie : | 22 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:30 | 16:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 11:35
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DAWID Kamila | 5142 | Fit Chicas | 11:45 | 00:00:00 | |||
2 | KURCZYNA- GŁUSZCZAK Magdalena | 5201 | Aby do Mety | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
3 | BREJŠA Richard | 5202 | APS Poland | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
4 | DUDA Hubert | 5203 | APS Poland | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
5 | KWAŚNIEWSKI Przemysław | 5204 | APS Poland | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
6 | PODCZASKA Sylwia | 5205 | Bestie OCR Legionowo | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
7 | WISNIOWSKI Mirosław | 5206 | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
8 | PIECZABA Patryk | 5207 | cross box evolution | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
9 | BURDA Piotr | 5208 | CrossBox74 Świdnica | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
10 | DMYTROWSKI Łukasz | 5209 | CrossBox74 Świdnica | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
11 | FALENDER Anna | 5210 | CrossBox74 Świdnica | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
12 | PACIGA Krzysztof | 5245 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
13 | PLUCIŃSKI Jakub | 5246 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
14 | RADWANEK Rafał | 5247 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
15 | SARLEJ Robert | 5248 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
16 | SŁOMIŃSKI Błażej | 5249 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
17 | SZMIDT Tomasz | 5250 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
18 | CHAMUCZYNSKI Mateusz | 5251 | Medserv Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
19 | GUSEINOV Etibar | 5252 | Medserv Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
20 | SZCZEPAŃSKI Marcin | 5284 | WTF? | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
21 | WOJTAL Katarzyna | 5285 | WTF? | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
22 | BEDNAREK Michał | 5286 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
23 | BIAŁY Mateusz | 5287 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
24 | BIEŻYŃSKI Daniel | 5288 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
25 | BUKOWSKA Kinga | 5289 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
26 | CHRISTENSEN Jens | 5290 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
27 | CIOSEK Karol | 5291 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
28 | CZAJKA Paulina | 5292 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
29 | STASIEWICZ Artur | 5325 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
30 | STYSIAŁ Agnieszka | 5326 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
31 | SUT Krzysztof | 5327 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
32 | SZYLKA Justyna | 5328 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
33 | TABOR Maciej | 5329 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
34 | WAŃKOWICZ Adrian | 5330 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
35 | WIDEŁKA Kamil | 5331 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
36 | WOLF Marcin | 5332 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
37 | ZAWOJEK Paweł | 5333 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
38 | KĘPIŃSKA Monika | 6053 | Sportera OCR | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
39 | PIĄTEK Ewa | 6265 | Dzik z duszą Sarenki | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
40 | DĄBROWSKA Magdalena | 6283 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
41 | OSTAFIN Paulina | 6408 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
42 | ORYBKIEWICZ Marcin | 6497 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
43 | RAWSKI Artur | 6500 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
44 | PRYKOWSKI Tomasz | 7078 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
45 | MACIEJAK Sebastian | 7080 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
46 | TYBON Łukasz | 7082 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
47 | STACHERA Artur | 5119 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
48 | KRZYNÓWEK Wojciech | 5211 | CrossBox74 Świdnica | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
49 | MAKAROWSKI Łukasz | 5212 | CrossBox74 Świdnica | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
50 | OCIEPA Magdalena | 5213 | CrossBox74 Świdnica | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
51 | PIWOWARCZYK Marcin | 5214 | CrossBox74 Świdnica | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
52 | PLIS Paweł | 5215 | CrossBox74 Świdnica | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
53 | STACH Katarzyna | 5216 | CrossBox74 Świdnica | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
54 | STRYJ Nikola | 5217 | CrossBox74 Świdnica | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
55 | KARDASZ Kamil | 5218 | Czołem po błocie | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
56 | KOPEĆ Michał | 5219 | Czołem po błocie | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
57 | NIEMCZYK Grzegorz | 5220 | Czołem po błocie | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
58 | NIEMCZYK Monika | 5221 | Czołem po błocie | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
59 | BEDNARCZYK Paweł | 5222 | Decathlon Wrocław | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
60 | BEREZA Patryk | 5223 | Decathlon Wrocław | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
61 | DI GIUSTO Marta | 5224 | Decathlon Wrocław | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
62 | WOŹNIAK Tomasz | 5229 | Decathlon Wrocław | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
63 | GRABOWSKI Tomasz | 5230 | Ekipa Haier | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
64 | JEZIORAŃSKI Bartosz | 5231 | Ekipa Haier | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
65 | BUŁAWA Radosław | 5232 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
66 | DĘBIŃSKA-MAZUR Dagmara | 5233 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
67 | DZIUBAŁA Karolina | 5234 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
68 | GŁAZ Jacek | 5235 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
69 | KOŁODZIEJ Tomek | 5236 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
70 | KORYTNICKA Marlena | 5237 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
71 | KOZIAK Agnieszka | 5238 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
72 | KOZIOŁ Kamil | 5239 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
73 | KRÓLIKOWSKA Anna | 5240 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
74 | MACIEJAS Daniel | 5241 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
75 | MAZUR Robert | 5242 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
76 | MENDAK Bartłomiej | 5243 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
77 | LOUGHREY Cormac | 5253 | Medserv Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
78 | SZCZEPANIEC Lukasz | 5254 | Medserv Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
79 | DERMAŃSKA Marta | 5257 | PUMP GIRLS | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
80 | JEŻEWSKA Angelika | 5258 | PUMP GIRLS | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
81 | KRUSZYŃSKA Agnieszka | 5259 | PUMP GIRLS | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
82 | STĘPIEŃ Dorota | 5260 | PUMP GIRLS | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
83 | WASILEWSKA Małgorzata | 5261 | PUMP GIRLS | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
84 | WASILEWSKI Piotr | 5262 | PUMP GIRLS | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
85 | ZIAJA Mateusz | 5263 | PUMP GIRLS | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
86 | MATEJCZYK Artur | 5264 | Runma-Geddon-Beasts | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
87 | MATEJCZYK Mateusz | 5265 | Runma-Geddon-Beasts | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
88 | ROMAŃCZUK Tomasz | 5266 | Runma-Geddon-Beasts | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
89 | JANECKI Jerzy | 5267 | Śląski Tajfun Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
90 | KAZIMIERCZAK Paweł | 5268 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
91 | KWAŚNIAK Emil | 5269 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
92 | WÓJCIAK Ewelina | 5271 | Sportera OCR | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
93 | OSTAPIŃSKI Marek | 5272 | SWD TEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
94 | HUDASZEK Zbigniew | 5273 | Uno Más? | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
95 | POKORSKI Szymon | 5277 | Walka Kostrzyn | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
96 | WOJTCZAK Michal | 5278 | Walka Kostrzyn | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
97 | CYMERMAN Agata | 5279 | Wataha Grupa Treningowa | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
98 | SKOCZEK Anna | 5280 | Wataha Grupa Treningowa | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
99 | SKOCZEK Marcin | 5281 | Wataha Grupa Treningowa | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
100 | PRAIS Anna | 5282 | Weterani XX | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
101 | CZAPLARSKI Rafał | 5293 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
102 | CZECH Piotr | 5294 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
103 | FILA Piotr | 5295 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
104 | GARDOCKI Przemysław | 5296 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
105 | KAMIONKA Mateusz | 5297 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
106 | KAŹMIERCZAK Agnieszka | 5298 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
107 | KORCZYK Tomasz | 5299 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
108 | KRAWCZYK Piotr | 5300 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
109 | LANGOWSKI Marcin | 5301 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
110 | LEWANDOWSKI Dawid | 5302 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
111 | ŁUKASIEWICZ Renata | 5303 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
112 | MIERZWA Piotr | 5306 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
113 | MITRĘGA Kamil | 5307 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
114 | MITRĘGA Klaudia | 5308 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
115 | MITRĘGA Martyna | 5309 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
116 | NOVOSEL Mario | 5311 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
117 | NOWICKI Michał | 5312 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
118 | ODEJEWSKI Dariusz | 5313 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
119 | OWCZARCZYK Radosław | 5314 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
120 | PAPROTA Piotr | 5315 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
121 | POŁEĆ Piotr | 5316 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
122 | RAMIEGA Cezary | 5317 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
123 | REBZDA Krystian | 5318 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
124 | RECHNIO Arkadiusz | 5319 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
125 | ROGALSKI Jakub | 5320 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
126 | R?ŻYCKA Hanna | 5321 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
127 | RULAK Jerzy | 5322 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
128 | SIENKIEWICZ Jakub | 5323 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
129 | SKRĘTEK Paulina | 5324 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
130 | KORCZAK Łukasz | 5389 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
131 | PĘTLAK Grzegorz | 5500 | FireEagles | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
132 | GRZYWACZ Aurelia | 5505 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
133 | RYSZCZYK Adam | 5587 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
134 | PŁÓCIENNIK Piotr | 5750 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
135 | SIKORA Paweł | 6287 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
136 | SKAWIŃSKI Konrad | 6288 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
137 | WYBITUŁA Szymon | 6790 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
138 | GUZEK Kamil | 6826 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
139 | KWIASOWSKA Sandra | 6827 | Sportera OCR | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
140 | PLUTA Katarzyna | 6828 | Sportera OCR | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
141 | ZARĘBA Justyna | 6831 | Sportera OCR | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
142 | ŚLIWIŃSKA Joanna | 7027 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
143 | MACIASZCZYK Mateusz | 7050 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
144 | MROZIK Magdalena | 5255 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
145 | MROZIK Michał | 5256 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
146 | WŁOCHYŃSKI Mikołaj | 5509 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
147 | STOLIŃSKI Adrian | 6830 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
148 | HORĘZGA Dorota | 7085 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
149 | DI GIUSTO Marta | 7086 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
149 | KUBISIAK Marta | 5225 | Decathlon Wrocław | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
151 | MAŃTURZYK Piotr | 5226 | Decathlon Wrocław | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
152 | PAPROCKI Przemek | 5227 | Decathlon Wrocław | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
153 | TYCHOWICZ Daniel | 5228 | Decathlon Wrocław | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
154 | JÓZEFIAK Marta | 5274 | Uno Más? | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
155 | RÓG Sebastian | 5275 | Uno Más? | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
156 | ZWAAN Johan | 5276 | Uno Más? | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
157 | MATYSEK Ireneusz | 5305 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
158 | ŚLĘCZKOWSKI Błażej | 6829 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
159 | SOSZYŃSKI Robert | 6705 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 |
Znaleziono 159 wynik(ów)