Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-04-08 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 2058 |
Wystartowało : | 1906 |
Nie ukończyło : | 27 |
Ukończyło : | 1879 |
Na trasie : | 22 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:30 | 16:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 11:35
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MARZEC Paweł | 5487 | Crossfit Solvay | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2 | SKOTARCZYK Hanna | 5488 | Crossfit Solvay | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
3 | BĄCZKIEWICZ Paweł | 5489 | Deluxe Szloch Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
4 | KUZIEMSKI Krzysztof | 5492 | DUmne PAwie | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
5 | BIAŁECKI Michał | 5493 | Earthworms | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
6 | DROP Łukasz | 5494 | Earthworms | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
7 | MARKIEWICZ Agnieszka | 5527 | POWER TRAINING | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
8 | SĘDZICKI Mateusz | 5530 | Poznań Race Team | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
9 | RADOSIŃSKA Monika | 5531 | RUN4WINE | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
10 | ŻUCHOWSKA Magdalena | 5532 | RUN4WINE | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
11 | BATOR Wojciech | 5533 | RZEŹNIK TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
12 | ZIORA Jacek | 5534 | RZEŹNIK TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
13 | MITURA Dawid | 5535 | S.T.A.L.K.E.R. | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
14 | PIĄTKOWSKI Wojciech | 5536 | Sąsiedzi WCH | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
15 | PERKA Basia | 5537 | SRTG Opole | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
16 | JANICKI Andrzej | 5568 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
17 | JASEK Marcin | 5569 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
18 | JASIŃSKI Damian | 5570 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
19 | KOŚNIEWSKI Paweł | 5571 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
20 | KOZŁOWSKA Alicja | 5572 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
21 | KRZESZOWIEC Jacek | 5574 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
22 | KUBLIN Robert | 5575 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
23 | KUŹNIECOW Mateusz | 5576 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
24 | BARYS Maciej | 7022 | Earthworms | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
25 | FILINGER Jakub | 7069 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
26 | DYŚKO Michał | 5470 | BIG RED ONE | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
27 | NIKIEL Marcin | 5474 | BIG RED ONE | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
28 | SMARDZ Marek | 5475 | BIG RED ONE | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
29 | STANKIEWICZ Konrad | 5476 | BIG RED ONE | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
30 | STEMPNIAK Paweł | 5477 | BIG RED ONE | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
31 | ŻYGADŁO Adam | 5478 | BIG RED ONE | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
32 | DUDZIAK Jakub | 5479 | Błotne Żuczki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
33 | PACUŁA Paulina | 5480 | Błotne Żuczki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
34 | SAMSEL Robert | 5481 | Błotne Żuczki | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
35 | BŁASIŃSKI Piotr | 5484 | Crossfit Solvay | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
36 | KLAŚ Monika | 5485 | Crossfit Solvay | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
37 | MAJ Magdalena | 5486 | Crossfit Solvay | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
38 | OSTROWICKI Wojtek | 5483 | Crossfit Solvay | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
39 | KOZAKIEWICZ Victoria | 5496 | Earthworms | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
40 | KRUSZELNICKI Marcin | 5497 | Earthworms | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
41 | WIERA Ryszard | 5498 | Earthworms | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
42 | GUCIK Piotr | 5499 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
43 | MAJEWSKA Jolanta | 5502 | Fit Style | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
44 | MAJEWSKI Wojciech | 5503 | Fit Style | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
45 | JACHIRA Krzysztof | 5504 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
46 | KEMPKA Marcin | 5506 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
47 | LURKA Kamil | 5507 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
48 | MŁYNARCZYK Tatiana | 5508 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
49 | SOCHA Dawid | 5512 | KALLIPSO TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
50 | SOCHA Norbert | 5513 | KALLIPSO TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
51 | RUBIN Dawid | 5514 | KAZIOR TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
52 | KRAWIEC Krzysztof | 5516 | krołbary | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
53 | WIEWIÓRSKI Kacper | 5518 | krołbary | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
54 | KOMISAREK Krzysztof | 5520 | NieDoZdarcia | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
55 | MIELCZAREK Jakub | 5521 | NieDoZdarcia | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
56 | DUDEK Michał | 5522 | Potrzymaj moje piwo! | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
57 | TOMASIUK Mikołaj | 5524 | Potrzymaj moje piwo! | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
58 | GOMOŁA-PARADOWSKA Anna | 5525 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
59 | GRZESIAK Tomasz | 5526 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
60 | PERKA Tomek | 5538 | SRTG Opole | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
61 | DREKO Anna | 5539 | TURBOZESPÓŁ | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
62 | DREKO Krzysztof | 5540 | TURBOZESPÓŁ | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
63 | RATAJCZAK Maciej | 5544 | zSZOKowani Bojanowo | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
64 | ARCZYŃSKI Maciej | 5546 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
65 | BABIŃSKI Rafał | 5547 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
66 | CHALIMONIUK Krystian | 5549 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
67 | CHMIELEWSKI Józef | 5550 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
68 | CHORĄŻY Izabela | 5551 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
69 | CHORĄŻY Łukasz | 5552 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
70 | ĆWIERTNIA Kamil | 5553 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
71 | DASZCZYK Dawid | 5555 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
72 | DOMAGAŁA Katarzyna | 5557 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
73 | DOMINIK Filip | 5558 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
74 | FRANCUZ Paweł | 5559 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
75 | FRANKEL - DOMINIK Marta | 5560 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
76 | FRANKOWSKI Janusz | 5561 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
77 | GŁADYSZ Damian | 5564 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
78 | GUGUŁ Maciej | 5565 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
79 | GUSTA Dominik | 5566 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
80 | HARBUZ Maciej | 5567 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
81 | LEDWOROWSKI Paweł | 5577 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
82 | LIS Daniel | 5579 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
83 | MOLENDA Jarek | 5580 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
84 | NIEWITECKI Marcin | 5581 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
85 | PIERZCHAŁA Łukasz | 5582 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
86 | PIOTROWICZ Mikołaj | 5583 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
87 | PRYCA Mateusz | 5585 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
88 | RUCHAŁA Paweł | 5586 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
89 | SAETHERSHAGEN Terje | 5588 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
90 | SIUDA Krzysztof | 5589 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
91 | SMOŁA Agnieszka | 5590 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
92 | ŠVADLÁK Petr | 5591 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
93 | WALCZYŃSKI Piotr | 5596 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
94 | WAŁPUSKI Kamil | 5597 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
95 | WARDZAŁA Jakub | 5598 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
96 | WOJTASZEK Michał | 5599 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
97 | ŻAK Piotr | 5600 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
98 | LASEK Leszek | 5752 | KALLIPSO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
99 | XXXX Xxxx | 5995 | Crossfit Lubin | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
100 | GÓRSKI Piotr | 6528 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
101 | PRZYGODA-SZYSZKA Aleksandra | 5541 | TURBOZESPÓŁ | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
102 | ZWIERZCHOWSKI Dariusz | 5542 | TURBOZESPÓŁ | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
103 | FRANKOWSKI Łukasz | 5562 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
104 | SWIGON Krzysztof | 5592 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
105 | SZLĘZAK Mateus | 5593 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
106 | TOMSKI Marcin | 5594 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
107 | SAMSEL Sandra | 5482 | Błotne Żuczki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
108 | FRANKOWSKI Mateusz | 5563 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||
ZEMŁA Edyta | 5601 | Open Kobiet | 12:15 | DNF |
Znaleziono 109 wynik(ów)