Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-04-08 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 2058 |
Wystartowało : | 1906 |
Nie ukończyło : | 27 |
Ukończyło : | 1879 |
Na trasie : | 22 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:30 | 16:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 11:35
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HANISZEWSKI Błażej | 5608 | Banda Łysego | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2 | GOLUBIŃSKI Wojciech | 5609 | Beerwalking Champions | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
3 | PTAK Patryk | 5610 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
4 | BARTKOWIAK Artur | 5611 | Czarne stopy | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
5 | KRZYMIŃSKI Kamil | 5612 | Czarne stopy | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
6 | HONKISZ Kinga | 5613 | Do Porzygu OCR Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
7 | HONKISZ Przemysław | 5614 | Do Porzygu OCR Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
7 | MYALSKA Katarzyna | 5615 | Do Porzygu OCR Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
9 | SOKOŁOWSKI Artur | 5616 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
10 | BIEL Radosław | 5650 | Pull Up or Shut Up | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
11 | BINDA Agnieszka | 5651 | Pull Up or Shut Up | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
12 | KANAFEK Adam | 5652 | Pull Up or Shut Up | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
13 | KANAFEK Andrzej | 5653 | Pull Up or Shut Up | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
14 | KANAFEK Marek | 5654 | Pull Up or Shut Up | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
15 | KRYWULT Mariusz | 5655 | Pull Up or Shut Up | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
16 | LACH Mariusz | 5656 | Pull Up or Shut Up | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
17 | MARKIEWICZ Karol | 5657 | Pull Up or Shut Up | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
18 | BRACHACZEK Michalina | 5689 | Żabki Kinii | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
19 | GABRYŚ Adrian | 5690 | Żabki Kinii | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
20 | KARWOT Piotr | 5691 | Żabki Kinii | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
21 | KUBICA Bogusława | 5692 | Żabki Kinii | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
22 | KUBICA Marek | 5693 | Żabki Kinii | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
23 | ADAMSKI Maciej | 5695 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
24 | BOĆKO Ewa | 5696 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
25 | CERBA Jaroslaw | 5697 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
26 | TWOREK Tomasz | 5730 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
27 | WOJCIESZEK Michał | 5731 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
28 | WYGLĄDAŁA Michał | 6574 | Pump Squat | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
29 | LIS Kamil | 6878 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
30 | NOWAK Ewelina | 7052 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
31 | NOWAK Sebastian | 7054 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
32 | LESZCZYŃSKI Rafał | 7058 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
33 | ZAJKOWSKI Piotr | 5467 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
34 | CZECH Dorota | 5501 | Fit Chicas | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
35 | KUR Dominika | 5602 | AK-47 Race Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
36 | MIŚ Michalina | 5603 | AK-47 Race Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
37 | ZJAWIŃSKI Michał | 5606 | AK-47 Race Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
38 | HANISZEWSKI Bartłomiej | 5607 | Banda Łysego | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
39 | KWAPIŃSKA Anna | 5617 | Fit Chicas | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
40 | PRZYBYLSKI Martyn | 5618 | Fizie-Misie | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
41 | RADZIWIŁKO Grzegorz | 5619 | Fizie-Misie | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
42 | KWIATKOWSKI Hubert | 5620 | Gorący Potok Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
43 | CZOKAJŁO Michał | 5621 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
44 | KRZEMIŃSKI Kamil | 5625 | Ladies and Beasts | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
45 | KURIATA Kamila | 5627 | Ladies and Beasts | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
46 | LINKERT Sylwia | 5628 | Ladies and Beasts | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
47 | MYSZKA Agnieszka | 5629 | Ladies and Beasts | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
48 | SIOCH Katarzyna | 5631 | Ladies and Beasts | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
49 | STACHOWICZ Marta | 5632 | Ladies and Beasts | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
50 | URBAŃSKI Łukasz | 5633 | Ladies and Beasts | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
51 | MAJEWSKI Oskar | 5634 | LATAJĄCE GRYFY | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
52 | CHOMA Krzysztof | 5635 | LOFT TEAM EXTREME | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
53 | DANIELCZAK Marcin | 5637 | MMA Devil Międzychód | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
54 | KIRYJCZUK Karolina | 5638 | Nothing is impossible | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
55 | SIRUK Kateryna | 5639 | Nothing is impossible | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
56 | JARCZAK Dawid | 5640 | Odyńce | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
57 | KOWALCZYK Filip | 5641 | Odyńce | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
58 | KOWALCZYK Michał | 5642 | Odyńce | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
59 | KOWALCZYK Przemysław | 5643 | Odyńce | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
60 | POPRAWA Adrian | 5644 | Odyńce | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
61 | FERENC Jacek | 5645 | Pacz szfagier jaka franca | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
62 | STACHYRA Grzegorz | 5646 | Pacz szfagier jaka franca | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
63 | DZIĄDZIAK Krzysztof | 5647 | Psy Gończe | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
64 | KMIECIK Piotr | 5648 | Psy Gończe | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
65 | MIKOCIAK Joanna | 5658 | Pull Up or Shut Up | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
66 | OSTROWSKI Piotr | 5659 | Pull Up or Shut Up | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
67 | WĘGRZYN Gracjana | 5660 | Pull Up or Shut Up | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
68 | GRZELAKOWSKA Agata | 5662 | Pump Squat | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
69 | JAROS Aleksandra | 5663 | Pump Squat | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
70 | PAPIERNIAK Anna | 5664 | Pump Squat | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
71 | GOŁĄB Witold | 5665 | RAJSPORT ACTIVE | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
72 | BŁASIAK Martyna | 5666 | SRTG-Łódź | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
73 | KLIMEK Ilona | 5667 | Szydercze Sokoły | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
74 | KRAKOWIAK Adrian | 5668 | Szydercze Sokoły | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
75 | KRUK Mateusz | 5669 | Szydercze Sokoły | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
76 | SOMPOLSKI Marek | 5673 | TEAM PAL | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
77 | TOMASZEWSKI Marcin | 5674 | TEAM PAL | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
78 | TOMASZEWSKI Michał | 5675 | TEAM PAL | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
79 | BONCZAROWSKI Sebastian | 5677 | UKS Gladius Trzebnica | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
80 | GRZYBOWSKI Grzegorz | 5678 | UKS Gladius Trzebnica | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
81 | KOPCZYŃSKI Sławomir | 5636 | UKS Gladius Trzebnica | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
82 | KOWALEWSKA Ewa | 5679 | UKS Gladius Trzebnica | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
83 | KOWALEWSKI Zbigniew | 5680 | UKS Gladius Trzebnica | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
84 | MADEJ Patryk | 5681 | UKS Gladius Trzebnica | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
85 | STAROWICZ Maciej | 5682 | UKS Gladius Trzebnica | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
86 | SZEWCZYK Basia | 5683 | UKS Gladius Trzebnica | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
87 | WALKIEWICZ Michał | 5684 | UKS Gladius Trzebnica | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
88 | WINIARSKI Tomasz | 5685 | UKS Gladius Trzebnica | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
89 | RAMS Łukasz | 5686 | UKS Orzeł Katowice | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
90 | KRAWCZYK Krzysztof | 5687 | Wataha Grupa Treningowa | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
91 | BIENIEK Witold | 5688 | Żabki Kinii | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
92 | FLOREK Katarzyna | 5701 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
93 | FLOREK Piotr | 5702 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
94 | GRACZYK Dawid | 5703 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
95 | GROBELSKI Dawid | 5704 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
96 | GRYGORCEWICZ Emilia | 5705 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
97 | GULACZ Michał | 5706 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
98 | JARZYCKI Mateusz | 5707 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
99 | JARZYCKI Michał | 5708 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
100 | KAJKOWSKI Rafał | 5709 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
101 | KAPEL Tomasz | 5710 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
102 | KICH Marek | 5711 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
103 | KOPACZYŃSKI Michał | 5712 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
104 | LESZCZYNOWICZ Damian | 5713 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
105 | LESZCZYNOWICZ Jacek | 5714 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
106 | LEWANDOWSKI Mateusz | 5715 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
107 | MAJCHRZAK Dawid | 5716 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
108 | MIKOŁAJEK Robert | 5720 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
109 | MOŻDŻEŃ Bartłomiej | 5721 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
110 | OLEARNIK Wojciech | 5722 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
111 | ORDON Dorota | 5723 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
112 | RAMS Agnieszka | 5724 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
113 | RAMS Marcin | 5725 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
114 | SAŁEK Joanna | 5726 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
115 | SZCZUREK Marcel | 5727 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
116 | TRZYNA Jakub | 5728 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
117 | TWARDAK Marcin | 5729 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
118 | BRODZIUK Anna | 5745 | DZIADY OCR | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
119 | WŁODARSKA Emilia | 5786 | Pump Squat | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
120 | WIĘCKOWSKI Jakub | 7068 | Pump Squat | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
121 | KOST Marcin | 5624 | Ladies and Beasts | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
122 | DOLA Krzysztof | 5670 | TEAM PAL | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
123 | JAWORSKA Marta | 5672 | TEAM PAL | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
124 | ĆWIERTNIA Dominika | 5698 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
125 | CZELEJ Tomasz | 5699 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
126 | MYSLEK Katarzyna | 7083 | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
127 | HORAK Lesław | 5622 | Kryzys Wieku Średniego | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:23 | ||
128 | LEŚNIAK Grzegorz | 5623 | Kryzys Wieku Średniego | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:24 |
Znaleziono 128 wynik(ów)