Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-04-08 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 2058 |
Wystartowało : | 1906 |
Nie ukończyło : | 27 |
Ukończyło : | 1879 |
Na trasie : | 22 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:30 | 16:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 11:35
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STUCZYŃSKI Mateusz | 6412 | Idziemy się napić | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2 | MOSZKOWICZ Jakub | 6413 | jechana | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
3 | PORZYCKI Krzysztof | 6414 | jechana | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
4 | PORZYCKI Marcin | 6415 | jechana | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
5 | KRYSIAK Małgorzata | 6417 | Karamel Salsa Adventure | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
6 | MALESZKA Katarzyna | 6418 | Karamel Salsa Adventure | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
7 | MUSZALSKA Natalia | 6419 | Karamel Salsa Adventure | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
8 | DRAB Aleksander | 6452 | RegnarsTeam | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
9 | KOGUT Martin | 6453 | RegnarsTeam | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
10 | MAŁECKA Edyta | 6454 | RegnarsTeam | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
11 | SARWA Ryszard | 6455 | RegnarsTeam | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
12 | BINDAS Rafał | 6456 | SpirolTeam | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
13 | JEŻYNA Bartosz | 6457 | SpirolTeam | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
14 | FILIP Łukasz | 6459 | TEAM ŚWIĘTOCHŁOWICE | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
15 | KRUSZYŃSKI Maciej | 6492 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
16 | KUBECKA Anna | 6493 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
17 | KUSTOS Marcin | 6494 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
18 | MALCZAK Paweł | 6495 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
19 | POLAK Slawomir | 6498 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
20 | SAWICKI Kacper | 6501 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
21 | FILAPEK Bartosz | 6654 | Do Porzygu OCR Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
22 | GĘSTY Łukasz | 6931 | GaŃbYja TeAm | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
23 | LUDYNIA Marcin | 7115 | 14:00 | 00:00:00 | ||||
24 | JANAS Rafał | 6389 | CenterZona | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
25 | WIDZIŃSKA Agnieszka | 6390 | CenterZona | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
26 | WIDZIŃSKI Daniel | 6391 | CenterZona | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
27 | BAS Maciej | 6392 | Chłopaki z Psiaka | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
28 | GĘSIOREK Piotr | 6393 | Chłopaki z Psiaka | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
29 | GRUCHAŁA Dawid | 6394 | Chłopaki z Psiaka | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
30 | SKORUPKA Adrian | 6398 | Diamentowe psy | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
31 | SOBCZAK-KUPIEC Agnieszka | 6403 | Humpty Dumpty | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
32 | STIMMA Anna | 6404 | Humpty Dumpty | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
33 | TYLISZCZAK Bożena | 6405 | Humpty Dumpty | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
34 | CICHY Łukasz | 6406 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
35 | JĘDROWSKA Katarzyna | 6407 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
36 | ROSOCHACKA Natalia Anna | 6409 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
37 | ROSOCHACKI Marcin | 6410 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
38 | SOKOŁOWSKI Oskar | 6411 | Idziemy się napić | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
39 | PŁÓCIENNIK Bartosz | 6420 | Karamel Salsa Adventure | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
40 | SAŁANDYK Marcin | 6421 | Karamel Salsa Adventure | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
41 | SIKORA Adrian | 6422 | Karamel Salsa Adventure | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
42 | EHLERT Sonia | 6426 | Klinika Rehabilitacji Strukturalnej "Villa Park" | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
43 | KŁUTKOWSKA Katarzyna | 6427 | Klinika Rehabilitacji Strukturalnej "Villa Park" | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
44 | KUJAWSKI Artur | 6428 | Klinika Rehabilitacji Strukturalnej "Villa Park" | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
45 | ZIEMIŃSKA Agata | 6429 | Klinika Rehabilitacji Strukturalnej "Villa Park" | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
46 | FRANUSZKIEWICZ Mariusz | 6430 | LeceBoChce | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
47 | SKOŁUBOWICZ Marzena | 6432 | LeceBoChce | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
48 | ZDROJEWSKA Joanna | 6433 | LeceBoChce | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
49 | SIEŃKO Beata | 6436 | max Training | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
50 | HELLWICH Łukasz | 6437 | MMA Devil Międzychód | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
51 | GNYCH Michał | 6438 | Polibudki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
52 | GOŁĄBEK Jan | 6439 | Polibudki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
53 | GOŁĄBEK Paweł | 6440 | Polibudki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
54 | KASPROWICZ Marcin | 6441 | Polibudki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
55 | KASZNIA Julian | 6442 | Polibudki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
56 | MUSZALSKI Eryk | 6443 | Polibudki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
57 | URBAŃSKI Przemek | 6446 | Polibudki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
58 | GOLA Paweł | 6447 | Pull Up or Shut Up | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
59 | MEREK Robert | 6448 | Pull Up or Shut Up | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
60 | SKORUPSKA Julia | 6449 | Pull Up or Shut Up | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
61 | BOLISĘGA Rafał | 6450 | RegnarsTeam | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
62 | CHRAPEK Paweł | 6451 | RegnarsTeam | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
63 | WASIEWICZ Michał | 6461 | TEAM ŚWIĘTOCHŁOWICE | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
64 | DRACZ Paweł | 6463 | WE'RE TAKING THE HOBBITS TO ISENGARD | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
65 | PAŁCZYŃSKA Marta | 6464 | WE'RE TAKING THE HOBBITS TO ISENGARD | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
66 | WIKTORSKA Martyna | 6465 | WE'RE TAKING THE HOBBITS TO ISENGARD | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
67 | ANDRUSZCZYSZYN Wojciech | 6466 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
68 | BASZCZYŃSKA Barbara | 6467 | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
69 | BISKUP Michał | 6468 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
70 | BŁĘDOWSKI Tomasz | 6469 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
71 | BOCHRA Hubert | 6470 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
72 | BOGDAŁ Adam | 6471 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
73 | BOGDAŁ Michał | 6472 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
74 | BRYK Aleksander | 6474 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
75 | BRYK Kajetan | 6475 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
76 | BRYZEK Konrad | 6476 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
77 | BURKOWSKA Ewa | 6477 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
78 | CHOLAJDA Roman | 6478 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
79 | CZOŁBA Tomasz | 6479 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
80 | DUDEK Igor | 6480 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
81 | DUDEK Rafał | 6481 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
82 | FABER Sylwia | 6482 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
83 | GAMŻA Damian | 6483 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
84 | GAWLIK Zbigniew | 6484 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
85 | GRZYBOWSKA Aleksandra | 6485 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
86 | HUDEK Remigiusz | 6486 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
87 | KARASIEWICZ Tomasz | 6487 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
88 | KOŁODZIEJ Tomasz | 6489 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
89 | KOZŁOWSKI Paweł | 6490 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
90 | KRAKA Dawid | 6491 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
91 | SPERLING Andrzej | 6502 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
92 | SZCZEPANOWSKI Bogusław | 6506 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
93 | SZYMAŃSKI Maciej | 6507 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
94 | SZYMAŃSKI Michał | 6508 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
95 | TKACZYŃSKA Dominika | 6509 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
96 | UMLAWSKI Filip | 6510 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
97 | WERKOWSKA Maria | 6511 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
98 | WIDUCH Ryszard | 6512 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
99 | WIEDEHOEFT Katarzyna | 6513 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
100 | WLAZŁO Justyna | 6514 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
101 | ZIELIŃSKI Patryk | 6515 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
102 | DROBIK Dawid | 6608 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
103 | LUDWIŃSKI Artur | 6626 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
104 | POKORSKA Kasia | 6667 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
105 | POKORSKI Rafał | 6668 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
106 | SULIŃSKI Mateusz | 6669 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
107 | MAKLES Paweł | 6672 | Ladies and Beasts | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
108 | WIETECHA Katarzyna | 6673 | Ladies and Beasts | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
109 | STELLMACH Wojciech | 6824 | Reflex Total Fitness Malta | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
110 | VALLEJOS Daniel | 6825 | Reflex Total Fitness Malta | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
111 | STRACHOWSKI Przemysław | 6504 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
112 | BRZOZOWSKI Konrad | 6396 | Diamentowe psy | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
113 | LIS Jędrzej | 6397 | Diamentowe psy | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
114 | SIKORA Paulina | 6423 | Karamel Salsa Adventure | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
115 | SKOŁUBOWICZ Wojciech | 6424 | Karamel Salsa Adventure | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
116 | SŁABUSZEWSKI Sebastian | 6425 | Karamel Salsa Adventure | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
117 | OTRĘBA Dominik | 6444 | Polibudki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
118 | ULEWSKI Maciej | 6445 | Polibudki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
119 | BROŻYNA Łukasz | 6473 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
120 | STASZCZYK Maciek | 6503 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 120 wynik(ów)