Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-04-08 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 2058 |
Wystartowało : | 1906 |
Nie ukończyło : | 27 |
Ukończyło : | 1879 |
Na trasie : | 22 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:30 | 16:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 11:35
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŻEGLEŃ Katarzyna | 6533 | IPA POLICJA PRUDNIK | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2 | KLUZA Wiktor | 6534 | Ja, brat i On | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3 | ZIELINSKA Anna | 6535 | Ja, brat i On | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
4 | ZIELIŃSKI Andrzej | 6536 | Ja, brat i On | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
5 | CHLEBICKA Mira | 6537 | Jak chcesz | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
6 | TCHOREK Jakub | 6538 | Jak chcesz | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
7 | JACZEWSKA Ewelina | 6541 | JOFIT SQUAD | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
8 | ŚWITALLA Łukasz | 6573 | Prezesi Gang | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
9 | CHAŁUPKA Magdalena | 6575 | Raszków i okoliczne wioski | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
10 | PŁÓCIENNIK Maciej | 6576 | Raszków i okoliczne wioski | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
11 | SZCZEPANIAK Paweł | 6577 | Raszków i okoliczne wioski | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
12 | SZCZUCKI Hubert | 6578 | Raszków i okoliczne wioski | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
13 | BARTMANN Monika | 6579 | SkyTaxi | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
14 | GAWLAK Marcin | 6580 | SkyTaxi | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
15 | GÓRAK Dorota | 6581 | SkyTaxi | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
16 | GOŁĘBIEWSKI Mateusz | 6615 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
17 | GÓRA Łukasz | 6616 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
18 | HADRO Damian | 6617 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
19 | JAKUBISZYN Mariusz | 6620 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
20 | KARLIK Grzegorz | 6738 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
21 | CHAJKO Łukasz Kamil | 6082 | WspólnyKompas | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
22 | STANCLIK Marcin | 6518 | BLACK GAME TEAM | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
22 | ZAJĄC Paweł | 6519 | BLACK GAME TEAM | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
24 | SKORUPKA Rafał | 6520 | Diamentowe psy | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
25 | SZYMAŃSKI Adam | 6521 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
26 | DUDACY Adam | 6522 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
27 | MICZEK Michał | 6523 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
28 | MIERZWA Aleksander | 6524 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
29 | WOLLNY Kamil | 6525 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
30 | GROT Michał | 6526 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
31 | GUMIELA Adam | 6527 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
32 | BABISZ Krzysztof | 6529 | IPA POLICJA PRUDNIK | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
33 | MAKOWSKI Sebastian | 6530 | IPA POLICJA PRUDNIK | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
34 | ORACZEWSKI Dariusz | 6531 | IPA POLICJA PRUDNIK | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
35 | SEŃKOWSKI Maciej | 6532 | IPA POLICJA PRUDNIK | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
36 | ŁOTOCKI Łukasz | 6543 | JOFIT SQUAD | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
37 | MAZURKIEWICZ Mateusz | 6544 | JOFIT SQUAD | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
38 | MODŁAWSKA Elżbieta | 6545 | JOFIT SQUAD | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
39 | MODŁAWSKI Wiktor | 6546 | JOFIT SQUAD | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
40 | PUKAS Jowita | 6547 | JOFIT SQUAD | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
41 | SUSZEK Łukasz | 6549 | JOFIT SQUAD | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
42 | ŻEMŁO Justyna | 6550 | JOFIT SQUAD | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
43 | MICKIEWICZ Grażyna | 6554 | Kyokushin Węgorzewo | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
44 | KULESZKA Anna | 6555 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
45 | KULESZKA Pawel | 6556 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
46 | RYMSZEWICZ Tomasz | 6557 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
47 | BEBRYS Daniel | 6558 | LATAJĄCE GRYFY | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
48 | KUŻEL Adrian | 6559 | LATAJĄCE GRYFY | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
49 | NOWAK Aleksandra | 6560 | LATAJĄCE GRYFY | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
50 | SŁAWOMIR Chyliński | 6561 | LATAJĄCE GRYFY | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
51 | PAW Sylwia | 6562 | M&S | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
52 | WALASZEK Maciej | 6563 | M&S | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
53 | NOWAK Kamil | 6564 | Nie czekajcie | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
54 | GIERSOK Artur | 6566 | parówki w cieście | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
55 | GRZĄDKOWSKI Łukasz | 6567 | parówki w cieście | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
56 | WÓJCIK Michał | 6568 | PE | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
57 | SZLAGOWSKA-KAPITANOWICZ Monika | 6569 | PEKAES TEAM | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
58 | BISKUP Beniamin | 6570 | Prezesi Gang | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
59 | BISKUP Michał | 6571 | Prezesi Gang | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
60 | LIPSKI Radek | 6572 | Prezesi Gang | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
61 | KUBICA Michal | 6583 | SkyTaxi | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
62 | ŁABA Maciej | 6584 | SkyTaxi | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
63 | MYCAK Maciej | 6585 | SkyTaxi | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
64 | SINICKI Paweł | 6586 | SkyTaxi | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
65 | WALILKO Wojciech | 6587 | SkyTaxi | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
66 | DUŻYŃSKI Dawid | 6588 | Sparta Opole | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
67 | JARY Paweł | 6589 | Sparta Opole | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
68 | MARKIEWICZ Katarzyna | 6590 | Sparta Opole | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
69 | SZAŃSKI Zenon | 6591 | Sparta Opole | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
70 | KŁOS Krystian | 6592 | SUICIDE TEDDY BEARS | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
71 | STALMACH Marcin | 6593 | SUICIDE TEDDY BEARS | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
72 | KIDA Michał | 6596 | Wataha Grupa Treningowa | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
73 | MAZUR Marek | 6597 | Wataha Grupa Treningowa | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
74 | ZARĘBA Jakub | 6598 | Wataha Grupa Treningowa | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
75 | GEZELA Jacek | 6600 | Zielona Impreza | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
76 | NOWAK Adam | 6601 | Zielona Impreza | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
77 | KUSNIERZ Jakub | 6602 | ZielonaImpreza | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
78 | MOCHOŃ Piotr | 6603 | ZielonaImpreza | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
79 | ANDRJANIK Iwona | 6605 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
80 | BONK Andrzej | 6606 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
81 | BORECKI Tomasz | 6607 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
82 | DROŹDZIK Karolina | 6609 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
83 | DROŹDZIK Mateusz | 6610 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
84 | GARLIŃSKI Daniel | 6611 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
85 | GŁAZ Marek | 6612 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
86 | GŁOGOWSKA Anita | 6613 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
87 | KWIECIEŃ Jan | 6625 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
88 | MARCISZ Jarosław | 6629 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
89 | NAJMRODZKI Błażej | 6632 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
90 | ORFIN Dariusz | 6633 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
91 | OZARCZUK Rafał | 6634 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
92 | SPERA Magdalena | 6636 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
93 | STUDNICKI Piotr | 6637 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
94 | TOMASZEWICZ Adam | 6639 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
95 | TRAFAS Dominik | 6640 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
96 | TUREK Tomasz | 6641 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
97 | TYBISZEWSKI Hubert | 6642 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
98 | TYTOŃ Jakub | 6643 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
99 | WAWRZOS Martyna | 6644 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
100 | WIŚNIEWSKI Mateusz | 6645 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
101 | WÓJCIK Mateusz | 6646 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
102 | GŁOGOWSKI Bartosz | 6725 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
103 | PROZOROWSKA Edyta | 6762 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
104 | ZIEJEWSKA Gabriela | 6551 | JOFIT SQUAD | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
105 | ZACHARIASZ Marcin | 6599 | xRunners | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
106 | BINIEK Piotr | 7110 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
107 | TAJCHMAN Bogdan | 6706 | SUICIDE TEDDY BEARS | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 107 wynik(ów)