Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-04-08 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 2058 |
Wystartowało : | 1906 |
Nie ukończyło : | 27 |
Ukończyło : | 1879 |
Na trasie : | 22 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:30 | 16:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 11:35
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HENDZEL Miłosz | 5001 | Algraf Race Team | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2 | ZIMOŃ Norbert | 5002 | Algraf Race Team | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
3 | JAKUBCZAK Marcin | 5003 | Best Beasts | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
4 | ZALEWSKI Michał | 5004 | Bestie OCR Legionowo | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
5 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 5005 | Bravehearts Legionowo | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
6 | BANDURKA Viktor | 5006 | CROSSANDACTIVE NYSA | Elite Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
7 | LEŚNIAK Grzegorz | 5007 | Dirty Sparrows | Elite Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
8 | PIELATOWSKI Adam | 5008 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
9 | WRÓBEL Nikodem | 5009 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
10 | ZGUTKA Tomasz | 5042 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
11 | GRALEC Dariusz | 5043 | I NEVER TURN BACK | Elite Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
12 | MICHALSKI Dawid | 5044 | I NEVER TURN BACK | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
13 | KĄDZIELA Michał | 5045 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
14 | KONARCZAK Dariusz | 5046 | KS HADES | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
15 | PIWOŃSKI Mateusz | 5047 | Never Fold | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
16 | STANEJKO Krzysztof | 5048 | Never Fold | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
17 | WALCZYŃSKI Michał | 5049 | Never Fold | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
18 | OŚLIZŁO Marek | 5082 | xRunners | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
19 | OŚLIZŁO Tomasz | 5083 | xRunners | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
20 | PIOTROWSKI Damian | 5084 | xRunners | Elite Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
21 | TOMKIEWICZ Bartosz | 5085 | xRunners | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
22 | WAŚ Bartłomiej | 5086 | xRunners | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
23 | WOJTYCZKA Łukasz | 5087 | xRunners | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
24 | ZIELIŃSKI Maciej | 5088 | xRunners | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
25 | BOGDAŃSKI Łukasz | 5090 | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
26 | WĘGLARZ Waldemar | 5122 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
27 | ZALEWSKI Artur | 5125 | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
28 | MATUSIAK Zbigniew | 5126 | Elite Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
29 | MIKOŁAJCZYK Marcin | 5139 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
30 | BRZOZOWSKI Filip | 5140 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
31 | WOJNO Arkadiusz | 5141 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
32 | ŻOŁNIEREK Wojciech | 5010 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
33 | CHOJNA Zygmunt | 5011 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
34 | DOROMIEJCZUK Andrzej | 5012 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
35 | JANISZEWSKI Grzegorz | 5013 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
36 | LORENC Łukasz | 5014 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
37 | WOSZCZYK Sebastian | 5015 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
38 | DAWID Przemysław | 5016 | Fit Chicas | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
39 | FLIS Krzysztof | 5017 | Fit Style | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
40 | ŚLIWIŃSKI Damian | 5018 | FIT STYLE | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
41 | GORZYŃSKI Jacek | 5019 | GorzynscyTrenuja | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
42 | DĄBROWSKI Radek | 5021 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
43 | FRANASZEK Bartłomiej | 5022 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
44 | GRODOŃ Piotr | 5023 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
45 | HALKO Daniel | 5024 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
46 | ILNICKI Darek | 5025 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
47 | BUKOWIEC Szymon | 5026 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
48 | JANKOWSKI Łukasz | 5027 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
49 | KOSZCZYC Rafał | 5030 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
50 | KOWALSKI Tomasz | 5031 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
51 | KOZŁOWSKI Artur | 5032 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
52 | KRAWIECKI Mateusz | 5033 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
53 | KUJAWA Szymon | 5034 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
54 | MĘDRYKOWSKI Damian | 5035 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
55 | ROMANOWSKI Łukasz | 5037 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
56 | WĄSAK Waldek | 5039 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
57 | WIATR Damian | 5040 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
58 | WDOWCZYK Mateusz | 5050 | Never Fold | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
59 | ZIELIŃSKI Wiktor | 5051 | Never Fold | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
60 | WDOWIAK Bartłomiej | 5053 | Odważni | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
61 | KWAPISZ Paweł | 5054 | Paweł 0.7L | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
62 | SZPUREK Krystian | 5055 | Paweł 0.7L | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
63 | SALAMON Mateusz | 5059 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
64 | KLIMAS Bartosz | 5061 | Pull Up or Shut Up | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
65 | OPALIŃSKI Michał | 5063 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
66 | STAMATEL Sebastian | 5064 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
67 | WYPUKOŁ Jakub | 5066 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
68 | BOĆKO Krzysztof | 5068 | Wataha Grupa Treningowa | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
69 | BYRCZEK Michał | 5069 | Wataha Grupa Treningowa | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
70 | FRYDRYCH Maciek | 5070 | Wataha Grupa Treningowa | Elite Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
71 | GRABOWSKI Mateusz | 5071 | Wataha Grupa Treningowa | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
72 | KAWALEC Oliwer | 5072 | Wataha Grupa Treningowa | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
73 | KUL Paweł | 5073 | Wataha Grupa Treningowa | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
74 | MĘDYGRAŁ Krystian | 5074 | Wataha Grupa Treningowa | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
75 | ZWARDOŃ Marcin | 5075 | Wataha Grupa Treningowa | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
76 | MAJKA Leszek | 5077 | X-Team Special Forces | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
77 | DANIELKIEWICZ Tomasz | 5079 | xRunners | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
78 | KALININ Jarosław | 5081 | xRunners | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
79 | BOROŃ Zbigniew | 5091 | Elite Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
80 | CWIRZEN Marcin | 5092 | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
81 | DMOCHOWSKI Sebastian | 5093 | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
82 | FERENS Kamil | 5094 | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
83 | GALICKI Sławomir | 5095 | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
84 | GRENDA Filip | 5097 | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
85 | KARPOWICZ Jakub | 5099 | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
86 | KAWA Łukasz | 5100 | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
87 | KAZUŁA Jakub | 5101 | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
88 | KONIECZNY Karol | 5102 | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
89 | NIEDZIELA Tomasz | 5108 | Elite Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
90 | NIKISZ Jakub | 5109 | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
91 | OLEKSY Krzysztof | 5110 | Elite Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
92 | PAWELEC Marek | 5111 | Elite Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
93 | PAWLIKOWSKI Andrzej | 5112 | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
94 | SIKOŃCZYK Miłosz | 5117 | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
95 | SOWA Michał | 5118 | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
96 | SZYMCZAK Marek | 5121 | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
97 | KOPECKÝ Jakub | 5103 | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
98 | KACZMARCZYK Tomasz | 5028 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
99 | KOSIŃSKI Jakub | 5029 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
100 | BARCIKOWSKI Łukasz | 5057 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
101 | KUBIAK Kaj | 5076 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
102 | KOŚCIELNIAK Bartosz | 5104 | Elite Mężczyzn | 11:30 | 00:00:10 |
Znaleziono 102 wynik(ów)