Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-04-08 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 2058 |
Wystartowało : | 1906 |
Nie ukończyło : | 27 |
Ukończyło : | 1879 |
Na trasie : | 22 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:30 | 16:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 11:35
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GORZYNSKA Agnieszka | 5128 | GorzynscyTrenuja | Open Kobiet | 11:35 | 00:00:00 | ||
2 | KURCZYNA- GŁUSZCZAK Magdalena | 5201 | Aby do Mety | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
3 | PODCZASKA Sylwia | 5205 | Bestie OCR Legionowo | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
4 | FALENDER Anna | 5210 | CrossBox74 Świdnica | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
5 | WOJTAL Katarzyna | 5285 | WTF? | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
6 | BUKOWSKA Kinga | 5289 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
7 | CZAJKA Paulina | 5292 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
8 | STYSIAŁ Agnieszka | 5326 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
9 | SZYLKA Justyna | 5328 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
10 | MICHALSKA Joanna | 5334 | Ambitni Inaczej ! | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
11 | ZDUŃCZYK Sylwia | 5367 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
12 | BĄCZYK Anna | 5368 | julian | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
13 | KOTAS Patrycja | 5372 | KAZIOR TEAM | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
14 | CHLEBEK Kamila | 5413 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
15 | PAWŁOWSKA Agnieszka | 5447 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
16 | PLEWA Iwona | 5448 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
17 | RADNY Pamela | 5451 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
18 | SIERPIŃSKA Monika | 5454 | LOFT TEAM EXTREME | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
19 | SKOTARCZYK Hanna | 5488 | Crossfit Solvay | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
20 | SURMELA Patrycja | 5491 | DUmne PAwie | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
21 | MARKIEWICZ Agnieszka | 5527 | POWER TRAINING | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
22 | RADOSIŃSKA Monika | 5531 | RUN4WINE | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
23 | ŻUCHOWSKA Magdalena | 5532 | RUN4WINE | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
24 | PERKA Basia | 5537 | SRTG Opole | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
25 | KOZŁOWSKA Alicja | 5572 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
26 | HONKISZ Kinga | 5613 | Do Porzygu OCR Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
27 | MYALSKA Katarzyna | 5615 | Do Porzygu OCR Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
28 | BINDA Agnieszka | 5651 | Pull Up or Shut Up | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
29 | BRACHACZEK Michalina | 5689 | Żabki Kinii | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
30 | KUBICA Bogusława | 5692 | Żabki Kinii | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
31 | BOĆKO Ewa | 5696 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
32 | GAWEL Izabela | 5770 | Ostry Team Strzegom | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
33 | GIL Magdalena | 5771 | Ostry Team Strzegom | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
34 | KRAWCZYK Joanna | 5773 | Ostry Team Strzegom | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
35 | SOCZYŃSKA Beata | 5778 | Ostry Team Strzegom | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
36 | OZGOWICZ Patrycja | 5850 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
37 | PRUSOWSKA-BRZÓZKA Joanna | 5852 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
38 | SZEWCZYK Patrycja | 5857 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
39 | URBANIAK Iga | 5972 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
40 | WARZYCHA Patrycja | 5973 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
41 | WELC-FRANUSZKIEWICZ Justyna | 5976 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
42 | KOWALCZYK- BUREK Paulina | 6012 | Crossfit Lubin | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
43 | KRUSZYŃSKA Agnieszka | 6013 | Crossfit Lubin | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
44 | TOPOROWSKA Agnieszka | 6017 | Crossfit Lubin | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
45 | KĘPIŃSKA Monika | 6053 | Sportera OCR | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
46 | KULIGOWSKA Małgorzata | 6098 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
47 | KANICKA Sandra | 6132 | byle do celu... | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
48 | TERLECKA Katarzyna | 6134 | Centrum Kettlebell Ząbkowice Śląskie | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
49 | BIEGAŃSKA Joanna | 6135 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
50 | WOLANO Anna | 6254 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
51 | BOBEL Urszula | 6258 | Cross freaks Goleniów | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
52 | PIĄTEK Ewa | 6265 | Dzik z duszą Sarenki | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
53 | DĄBROWSKA Magdalena | 6283 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
54 | BANASZAK - OŻÓG Agnieszka | 6292 | Lucky Skyrunners | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
55 | SZUBA Dorota | 6297 | Lucky Skyrunners | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
56 | SZYDŁOWSKA Marta | 6298 | Lucky Skyrunners | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
57 | SUMIEC Katarzyna | 6333 | Zabiegani Mielec | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
58 | BARAN Marta | 6336 | ZADYSZKA TEAM | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
59 | FUROWICZ Karolina | 6338 | ZADYSZKA TEAM | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
60 | KAMIŃSKA Marietta | 6341 | ZADYSZKA TEAM | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
61 | MADZIARA Aneta | 6374 | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
62 | PAŁASZYŃSKA Beata | 6380 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
63 | OSTAFIN Paulina | 6408 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
64 | KRYSIAK Małgorzata | 6417 | Karamel Salsa Adventure | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
65 | MALESZKA Katarzyna | 6418 | Karamel Salsa Adventure | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
66 | MUSZALSKA Natalia | 6419 | Karamel Salsa Adventure | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
67 | MAŁECKA Edyta | 6454 | RegnarsTeam | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
68 | KUBECKA Anna | 6493 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
69 | ŻEGLEŃ Katarzyna | 6533 | IPA POLICJA PRUDNIK | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
70 | ZIELINSKA Anna | 6535 | Ja, brat i On | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
71 | CHLEBICKA Mira | 6537 | Jak chcesz | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
72 | JACZEWSKA Ewelina | 6541 | JOFIT SQUAD | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
73 | CHAŁUPKA Magdalena | 6575 | Raszków i okoliczne wioski | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
74 | BARTMANN Monika | 6579 | SkyTaxi | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
75 | GÓRAK Dorota | 6581 | SkyTaxi | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
76 | IGNACEK Mariola | 6618 | Open Kobiet | 15:30 | 00:00:00 | |||
77 | KOŁCZ Barbara | 6622 | Open Kobiet | 15:30 | 00:00:00 | |||
78 | SIEWIERSKA Patrycja | 6655 | Do Porzygu OCR Team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
79 | RATKIEWICZ Kinga | 6661 | Fearless Eagles | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
80 | KANIUK Anna | 6737 | Open Kobiet | 15:30 | 00:00:00 | |||
81 | BIAŁECKA Anna | 6778 | ABC | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
82 | BROŻYŃSKA Daria | 6813 | Orki z Majorki | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
83 | KMITA Aleksandra | 6816 | Orki z Majorki | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
84 | DOPYTAŁA Marta | 6818 | Orki z Majorki Team | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
85 | KOCUREK Natalia | 6871 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
86 | KUBIAK Edyta | 6876 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
87 | ŁUKASZ Angelika | 6879 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
88 | HORA Weronika | 6975 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
89 | TATARENKO Viktoriia | 7001 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
90 | NOWAK Ewelina | 7052 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
91 | KIERCZAK Agnieszka | 7076 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
92 | ZIELIŃSKA Agnieszka | 7113 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
93 | WILCZOK Monika | 7114 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
94 | POMIETŁO Małgorzata | 7118 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
95 | FRAS Magdalena | 5132 | Odważni | Open Kobiet | 11:35 | 00:00:00 | ||
96 | KOGUT Kamila | 5135 | Open Kobiet | 11:35 | 00:00:00 | |||
97 | OCIEPA Magdalena | 5213 | CrossBox74 Świdnica | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
98 | STACH Katarzyna | 5216 | CrossBox74 Świdnica | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
99 | STRYJ Nikola | 5217 | CrossBox74 Świdnica | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
100 | NIEMCZYK Monika | 5221 | Czołem po błocie | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
101 | DI GIUSTO Marta | 5224 | Decathlon Wrocław | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
102 | DĘBIŃSKA-MAZUR Dagmara | 5233 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
103 | DZIUBAŁA Karolina | 5234 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
104 | KORYTNICKA Marlena | 5237 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
105 | KOZIAK Agnieszka | 5238 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
106 | KRÓLIKOWSKA Anna | 5240 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
107 | DERMAŃSKA Marta | 5257 | PUMP GIRLS | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
108 | JEŻEWSKA Angelika | 5258 | PUMP GIRLS | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
109 | KRUSZYŃSKA Agnieszka | 5259 | PUMP GIRLS | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
110 | STĘPIEŃ Dorota | 5260 | PUMP GIRLS | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
111 | WASILEWSKA Małgorzata | 5261 | PUMP GIRLS | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
112 | WÓJCIAK Ewelina | 5271 | Sportera OCR | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
113 | CYMERMAN Agata | 5279 | Wataha Grupa Treningowa | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
114 | SKOCZEK Anna | 5280 | Wataha Grupa Treningowa | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
115 | PRAIS Anna | 5282 | Weterani XX | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
116 | KAŹMIERCZAK Agnieszka | 5298 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
117 | ŁUKASIEWICZ Renata | 5303 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
118 | MITRĘGA Klaudia | 5308 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
119 | MITRĘGA Martyna | 5309 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
120 | R?ŻYCKA Hanna | 5321 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
121 | SKRĘTEK Paulina | 5324 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
122 | KRAJEWSKA Milena | 5338 | Bestie OCR Legionowo | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
123 | SZPIECH Agnieszka | 5342 | Błotne Żuczki | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
124 | ŻUKOWSKA Anna | 5349 | Cross&Active Nysa | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
125 | BIAŁOCHŁAWEK Marzena | 5350 | CROSSANDACTIVE NYSA | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
126 | GŁĄB Daria | 5352 | CROSSANDACTIVE NYSA | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
127 | SZEWCZYK Aleksandra | 5354 | CROSSANDACTIVE NYSA | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
128 | WOŹNIAK Wiktoria | 5361 | Fifne Pyrki | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
129 | SZCZUBKOWSKA Anna | 5387 | SAR-BSR KOŁOBRZEG | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
130 | BAJEK Marcelina | 5405 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
131 | GAJDA Zaneta | 5419 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
132 | GAJOWA Anna | 5421 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
133 | JÓRDECZKA Anna | 5428 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
134 | KLUBA Klaudia | 5431 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
135 | KLUBA Magdalena | 5432 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
136 | PACUT Anna | 5445 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
137 | STATKIEWICZ Martyna | 5456 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
138 | GAJDA Julia | 5472 | BIG RED ONE | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
139 | PACUŁA Paulina | 5480 | Błotne Żuczki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
140 | KLAŚ Monika | 5485 | Crossfit Solvay | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
141 | MAJ Magdalena | 5486 | Crossfit Solvay | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
142 | KOZAKIEWICZ Victoria | 5496 | Earthworms | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
143 | CZECH Dorota | 5501 | Fit Chicas | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
144 | MAJEWSKA Jolanta | 5502 | Fit Style | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
145 | GRZYWACZ Aurelia | 5505 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
146 | MŁYNARCZYK Tatiana | 5508 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
147 | GOMOŁA-PARADOWSKA Anna | 5525 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
148 | DREKO Anna | 5539 | TURBOZESPÓŁ | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
149 | CHORĄŻY Izabela | 5551 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
150 | DOMAGAŁA Katarzyna | 5557 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
151 | FRANKEL - DOMINIK Marta | 5560 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
152 | SMOŁA Agnieszka | 5590 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
153 | KUR Dominika | 5602 | AK-47 Race Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
154 | MIŚ Michalina | 5603 | AK-47 Race Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
155 | KWAPIŃSKA Anna | 5617 | Fit Chicas | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
156 | KURIATA Kamila | 5627 | Ladies and Beasts | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
157 | LINKERT Sylwia | 5628 | Ladies and Beasts | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
158 | MYSZKA Agnieszka | 5629 | Ladies and Beasts | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
159 | SIOCH Katarzyna | 5631 | Ladies and Beasts | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
160 | STACHOWICZ Marta | 5632 | Ladies and Beasts | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
161 | KIRYJCZUK Karolina | 5638 | Nothing is impossible | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
162 | SIRUK Kateryna | 5639 | Nothing is impossible | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
163 | MIKOCIAK Joanna | 5658 | Pull Up or Shut Up | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
164 | WĘGRZYN Gracjana | 5660 | Pull Up or Shut Up | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
165 | GRZELAKOWSKA Agata | 5662 | Pump Squat | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
166 | JAROS Aleksandra | 5663 | Pump Squat | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
167 | PAPIERNIAK Anna | 5664 | Pump Squat | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
168 | BŁASIAK Martyna | 5666 | SRTG-Łódź | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
169 | KLIMEK Ilona | 5667 | Szydercze Sokoły | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
170 | KOWALEWSKA Ewa | 5679 | UKS Gladius Trzebnica | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
171 | SZEWCZYK Basia | 5683 | UKS Gladius Trzebnica | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
172 | FLOREK Katarzyna | 5701 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
173 | GRYGORCEWICZ Emilia | 5705 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
174 | ORDON Dorota | 5723 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
175 | RAMS Agnieszka | 5724 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
176 | SAŁEK Joanna | 5726 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
177 | BRODZIUK Anna | 5745 | DZIADY OCR | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
178 | BRUZDA Joanna | 5746 | Dziki i Loszka | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
179 | HERBUT Malwina | 5751 | Izerska Grupa Biegowa | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
180 | TOMANA Ewa | 5754 | LESZCZAKI | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
181 | JURA Dorota | 5761 | Oby nie ostatni | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
182 | MALINOWSKA Katarzyna | 5764 | Oby nie ostatni | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
183 | FARION Marzena | 5769 | Ostry Team Strzegom | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
184 | WIECZOREK Monika | 5781 | Pogoń paszteta | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
185 | WŁODARSKA Emilia | 5786 | Pump Squat | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
186 | PODPAŁA Anna | 5798 | Spotkani przypadkiem | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
187 | BOJDA Brygida | 5800 | ŚWIRY STELA | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
188 | FERFECKA Barbara | 5802 | ŚWIRY STELA | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
189 | ZIEMIŃSKA Patrycja | 5803 | ŚWIRY STELA | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
190 | BANDUROWSKA Klaudia | 5822 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
191 | BŁASIAK Agata | 5823 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
192 | GRAF Zuzanna | 5828 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
193 | KAMIŃSKA Ewelina | 5830 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
194 | KOWALSKA Magdalena | 5834 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
195 | KUCHARSKA Katarzyna | 5835 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
196 | MĄDRZYK Ewelina | 5843 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
197 | MENDELSKA Ania | 5845 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
198 | OGÓREK Monika | 5848 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
199 | CZELADKO Magdalena | 5867 | Biegniemy po Koronę | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
200 | KOZŁOWSKA Malwina | 5877 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
201 | LEŚNIAK Dorota | 5878 | Dirty Sparrows | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
202 | SZCZERBAL Joanna | 5879 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
203 | WNUK Sonia | 5885 | FRANEK TEEM | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
204 | DĄDELEWSKA Joanna | 5905 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
205 | PŁUSKA Sandra | 5907 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
206 | JANIK Ilona | 5909 | ŚWIRY STELA | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
207 | PYTEL Barbara | 5910 | ŚWIRY STELA | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
208 | ROGALIŃSKA Alicja | 5918 | Wrocławski Koks | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
209 | CHROMA Agnieszka | 5929 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
210 | WITA Dorota | 5979 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
211 | ZARZYCKA Anita | 5984 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
212 | ABRAMOWSKA Joanna | 5994 | Crossfit Lubin | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
213 | BEDNAREK Katarzyna | 5996 | Crossfit Lubin | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
214 | BIERYT Monika | 5997 | Crossfit Lubin | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
215 | BOLESŁAWSKA Aleksandra | 5998 | Crossfit Lubin | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
216 | CZERNIEC Barbara | 6002 | Crossfit Lubin | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
217 | DYBA Małgorzata | 6005 | Crossfit Lubin | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
218 | KASIECZKA Marzena | 6010 | Crossfit Lubin | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
219 | GÓRNIAK Danuta | 6035 | GOLDEN TEAM | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
220 | WĄSIK Kamila | 6038 | GOLDEN TEAM | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
221 | SUŁEK Agnieszka | 6045 | PIĘKNE I BESTIEE | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
222 | BILIŃSKA Kaja | 6050 | PsyPioruny | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
223 | GRZEGOROWSKA Kamila | 6069 | THE FAMILY !!! | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
224 | GRZEGOROWSKA Katarzyna | 6070 | THE FAMILY !!! | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
225 | KORNECKA Aleksandra | 6077 | TurboBaterie | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
226 | CZARNECKA Barbare | 6087 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
227 | KUZIOMKO Paula | 6100 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
228 | LIPIEC Aleksandra | 6101 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
229 | MOSKWA Martyna | 6105 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
230 | OLEŚ Katarzyna | 6108 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
231 | POCIECHA Paulina | 6109 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
232 | SIUDMAK Karina | 6115 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
233 | SŁUPIK Barbara | 6116 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
234 | STEBELSKA Irmina Oliwia | 6119 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
235 | WIETRZYŃSKA Agnieszka | 6121 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
236 | WĘGRZYNOWICZ Estera | 6142 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
237 | ANYŻEWSKA Izabela | 6162 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
238 | SZYMBORSKA Milena | 6169 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
239 | PŁACZEK Ania | 6182 | Termy Rzymskie Team | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
240 | GÓRSKA Katarzyna | 6193 | Wataha Grupa Treningowa | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
241 | KAWALEC Sylwia | 6194 | Wataha Grupa Treningowa | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
242 | LECZNER Marta | 6197 | Wataha Grupa Treningowa | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
243 | MOŻEJKO Katarzyna | 6198 | Wataha Grupa Treningowa | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
244 | PAWLACZEK Anna | 6199 | Wataha Grupa Treningowa | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
245 | POPIELA-KUKUŚ Katarzyna | 6200 | Wataha Grupa Treningowa | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
246 | RACHWALIK Monika | 6201 | Wataha Grupa Treningowa | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
247 | SOŁTYSZCZAK Dorota | 6202 | Wataha Grupa Treningowa | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
248 | ŻYGADŁO Justyna | 6203 | Wataha Grupa Treningowa | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
249 | SITKO Dagmara | 6205 | Wrocławskie dziamdziamdziaki | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
250 | SITKO Sonia | 6206 | Wrocławskie dziamdziamdziaki | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
251 | KANTEK Katarzyna | 6225 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
252 | KOŚCIELAK Domi | 6229 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
253 | KOZERA Małgorzata | 6233 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
254 | NIEMIEC Julia | 6241 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
255 | SUSZANOWICZ Julia | 6248 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
256 | KLIMECKA Katarzyna | 6261 | Cross freaks Goleniów | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
257 | BEDNARCZYK Dagmara | 6263 | CROSSANDACTIVE NYSA | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
258 | CZARNECKA-WÓJCIK Ewelina | 6269 | DZIKI ! | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
259 | PISKOR Angelika | 6273 | DZIKI ! | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
260 | BAGROWSKA Agata | 6289 | LTG | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
261 | HANUSZKIEWICZ Paula | 6305 | MMA Devil Międzychód | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
262 | RATAJSKA Iga | 6306 | MMA Devil Międzychód | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
263 | WIECZOREK Katarzyna | 6307 | Ogry ze Śląska | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
264 | MARCHEWKA Justyna | 6317 | PZU Sport Team | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
265 | BIENIAS Emilia | 6319 | Ragnarok | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
266 | KOBYLIŃSKA Dagmara | 6322 | Ragnarok | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
267 | WASZKIEWICZ Ilona | 6329 | Szczęśliwe stópki | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
268 | CZAJKOWSKA Barbara | 6356 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
269 | DONOCIK Nina | 6358 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
270 | KILKA Dorota | 6369 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
271 | KOPEĆ Patrycja | 6370 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
272 | SYREWICZ Sylwia | 6384 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
273 | ZATORSKA Milena | 6388 | Bestie OCR Legionowo | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
274 | WIDZIŃSKA Agnieszka | 6390 | CenterZona | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
275 | ZIMNIAK Marika | 6400 | Enter Air Runners Club | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
276 | KONCZAK Monika | 6402 | Grupa Nienachalnie Heroiczna | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
277 | SOBCZAK-KUPIEC Agnieszka | 6403 | Humpty Dumpty | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
278 | STIMMA Anna | 6404 | Humpty Dumpty | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
279 | TYLISZCZAK Bożena | 6405 | Humpty Dumpty | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
280 | JĘDROWSKA Katarzyna | 6407 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
281 | ROSOCHACKA Natalia Anna | 6409 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
282 | EHLERT Sonia | 6426 | Klinika Rehabilitacji Strukturalnej "Villa Park" | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
283 | KŁUTKOWSKA Katarzyna | 6427 | Klinika Rehabilitacji Strukturalnej "Villa Park" | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
284 | ZIEMIŃSKA Agata | 6429 | Klinika Rehabilitacji Strukturalnej "Villa Park" | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
285 | SKOŁUBOWICZ Marzena | 6432 | LeceBoChce | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
286 | ZDROJEWSKA Joanna | 6433 | LeceBoChce | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
287 | SIEŃKO Beata | 6436 | max Training | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
288 | SKORUPSKA Julia | 6449 | Pull Up or Shut Up | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
289 | PAŁCZYŃSKA Marta | 6464 | WE'RE TAKING THE HOBBITS TO ISENGARD | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
290 | WIKTORSKA Martyna | 6465 | WE'RE TAKING THE HOBBITS TO ISENGARD | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
291 | BASZCZYŃSKA Barbara | 6467 | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
292 | BURKOWSKA Ewa | 6477 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
293 | FABER Sylwia | 6482 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
294 | GRZYBOWSKA Aleksandra | 6485 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
295 | TKACZYŃSKA Dominika | 6509 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
296 | WERKOWSKA Maria | 6511 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
297 | WIEDEHOEFT Katarzyna | 6513 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
298 | WLAZŁO Justyna | 6514 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
299 | KOWALEWSKA Aleksandra | 6516 | 2blonde2lose | Open Kobiet | 15:30 | 00:00:00 | ||
300 | MODŁAWSKA Elżbieta | 6545 | JOFIT SQUAD | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
301 | PUKAS Jowita | 6547 | JOFIT SQUAD | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
302 | ŻEMŁO Justyna | 6550 | JOFIT SQUAD | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
303 | MICKIEWICZ Grażyna | 6554 | Kyokushin Węgorzewo | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
304 | KULESZKA Anna | 6555 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
305 | NOWAK Aleksandra | 6560 | LATAJĄCE GRYFY | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
306 | PAW Sylwia | 6562 | M&S | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
307 | SZLAGOWSKA-KAPITANOWICZ Monika | 6569 | PEKAES TEAM | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
308 | MARKIEWICZ Katarzyna | 6590 | Sparta Opole | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
309 | JACHIRA Klaudia | 6594 | trener24h.com.pl | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
310 | ANDRJANIK Iwona | 6605 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
311 | DROŹDZIK Karolina | 6609 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
312 | GŁOGOWSKA Anita | 6613 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
313 | MATUSIK Magdalena | 6630 | Open Kobiet | 15:30 | 00:00:00 | |||
314 | SPERA Magdalena | 6636 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
315 | WAWRZOS Martyna | 6644 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
316 | BANAŚ Ewelina | 6652 | Decathlon Wrocław | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
317 | BIAŁY Monika | 6653 | Decathlon Wrocław | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
318 | OGAZA Anna | 6666 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
319 | POKORSKA Kasia | 6667 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
320 | WIETECHA Katarzyna | 6673 | Ladies and Beasts | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
321 | GRAJCAR Anna | 6676 | LOFT TEAM EXTREME | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
322 | GRAJCAR Magdalena | 6678 | LOFT TEAM EXTREME | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
323 | ILOWSKA-REMBARZ Karolina | 6679 | LOFT TEAM EXTREME | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
324 | KULIK Dominika | 6680 | LOFT TEAM EXTREME | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
325 | ŁUCZAK Justyna | 6682 | LOFT TEAM EXTREME | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
326 | KRAS Małgorzata | 6689 | mjollnir team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
327 | KUROWSKA Joanna | 6690 | mjollnir team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
328 | PŁACHTA Beata | 6693 | Płachciaki | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
329 | ADAMCZAK Sylwia | 6710 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
330 | DWORACZYK Monika | 6723 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
331 | GIERAT Sabina | 6724 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
332 | KUREK Małgorzata | 6743 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
333 | LITYŃSKA Małgorzata | 6744 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
334 | MAREK Anna | 6747 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
335 | STANEK Marta | 6748 | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
336 | MEDES Barbara | 6749 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
337 | NOSKO Ewa | 6756 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
338 | OLEŃSKA Anna | 6758 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
339 | PAŃSZCZYK Elżbieta | 6760 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
340 | PLUTA Klaudia | 6761 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
341 | PROZOROWSKA Edyta | 6762 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
342 | KLIMCZAK Monika | 6792 | Kluski na haju | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
343 | ZUPA Aleksandra | 6794 | Kluski na haju | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
344 | BIELECKA Magdalena | 6795 | KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team | Open Masters Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
345 | TRZASKA Anna | 6799 | KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team | Open Masters Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
346 | KWIASOWSKA Sandra | 6827 | Sportera OCR | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
347 | PLUTA Katarzyna | 6828 | Sportera OCR | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
348 | ZARĘBA Justyna | 6831 | Sportera OCR | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
349 | BEJNAR Kamila | 6834 | Trans.eu | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
350 | BUKOWSKA Ewelina | 6837 | Trans.eu | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
351 | RUBIK Patrycja | 6845 | Trans.eu | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
352 | SKORUPSKA Justyna | 6847 | Trans.eu | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
353 | SZAŁAJ Ania | 6849 | Trans.eu | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
354 | DOBRZAŃSKA Pola | 6856 | xRunners | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
355 | KARASIEWICZ Weronika | 6870 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
356 | KROLUK Kasia | 7057 | Open Kobiet | 15:30 | 00:00:00 | |||
357 | MĘŻYK Angelika | 6881 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
358 | MICHALAK Monika | 6882 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
359 | ŚCIEBURA Agnieszka | 6873 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
360 | ZIENKIEWICZ Aleksandra | 6892 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
361 | FAR Michalina | 6897 | Babayaga Sport | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
362 | FEDYSHCHENKO Yuliia | 6898 | Babayaga Sport | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
363 | JAWORSKA Wioletta | 6901 | Babayaga Sport | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
364 | KOŚCIAŃSKA Asia | 6902 | Babayaga Sport | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
365 | ROSZKO Karolina | 6913 | Dawaj dziku kiszonka sama się nie odkryje ;) | Open Kobiet | 15:30 | 00:00:00 | ||
366 | BRECHBUHL Ewelina | 6915 | Fabryka Formy Bytom | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
367 | HABER Monika | 6918 | Fabryka Formy Bytom | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
368 | ROŻNOWSKA Wiktoria | 6923 | Fabryka Formy Bytom | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
369 | WANDZIK Joanna | 6924 | Fabryka Formy Bytom | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
370 | WIERZBOWSKA Magdalena | 6925 | Fabryka Formy Bytom | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
371 | WIERZBOWSKA Monika | 6926 | Fabryka Formy Bytom | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
372 | BIENERT Agnieszka | 6940 | Po śmierci oddajcie nasze garminy rodzinom | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
373 | WOROBIEWA Jekatierina | 6944 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
374 | BANASIAK Anna | 6949 | Rossmann | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
375 | MATUSIAK Karolina | 6952 | Rossmann | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
376 | HAWRYSZ Anna | 6957 | SHOTY | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
377 | KOSZELA Beata | 6958 | SHOTY | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
378 | KRASOWSKA Aleksandra | 6962 | Wawrzyny | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
379 | BAŁUSZYŃSKA Andżelika | 6964 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
380 | KRUC Paulina | 6981 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
381 | MLECZEK Klaudia | 6986 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
382 | OSMÓLSKA Magda | 6988 | Open Kobiet | 15:30 | 00:00:00 | |||
383 | PLAZA Hanna | 6992 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
384 | SALAMON Ewa | 6995 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
385 | STOLTMANN Katarzyna | 6998 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
386 | SZKODA-KOZAK Maria | 6999 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
387 | SZTUKA Agnieszka | 7000 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
388 | VESELY Marta | 5595 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 15:30 | 00:00:00 | ||
389 | ŚLIWIŃSKA Joanna | 7027 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
390 | LASKOWIEC Joanna | 7040 | Open Kobiet | 16:00 | 00:00:00 | |||
391 | KWIATKOWSKA Sandra | 5945 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
392 | MROZIK Magdalena | 5255 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
393 | PRZYGODA-SZYSZKA Aleksandra | 5541 | TURBOZESPÓŁ | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
394 | DUDARONEK Paulina | 5543 | xRunners | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
395 | JAWORSKA Marta | 5672 | TEAM PAL | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
396 | ĆWIERTNIA Dominika | 5698 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
397 | JASIŃSKA Patrycja | 5133 | PUMP GIRLS | Open Masters Kobiet | 11:35 | 00:00:00 | ||
398 | KOSIOR-MURAWSKA Ewa | 5382 | Poskładani 3City | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
399 | SAMSEL Sandra | 5482 | Błotne Żuczki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
400 | MALINOWSKA Magdalena | 5844 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
401 | WOJTOWICZ Daria | 5882 | Fit Style | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
402 | KUNA Elzbieta | 6196 | Wataha Grupa Treningowa | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
403 | GOSTKOWSKA Małgorzata | 6727 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
404 | KORNELUK Małgorzata | 6783 | Copacabana Łódź | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
405 | ZIEJEWSKA Gabriela | 6551 | JOFIT SQUAD | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
406 | MYSLEK Katarzyna | 7083 | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
407 | HORĘZGA Dorota | 7085 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
408 | DI GIUSTO Marta | 7086 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
409 | SKOREK Magda | 7089 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
410 | ŁAWNICZAK Andżelika | 7112 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
411 | JAKUBOWSKA Beata | 6941 | Po śmierci oddajcie nasze garminy rodzinom | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
412 | KWIATKOWSKA Kamila | 6942 | Po śmierci oddajcie nasze garminy rodzinom | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
413 | KUBISIAK Marta | 5225 | Decathlon Wrocław | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
414 | JÓZEFIAK Marta | 5274 | Uno Más? | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
415 | FIRLEJ Adrianna | 6784 | Dziki Team ze Wsi | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
416 | SIKORA Paulina | 6423 | Karamel Salsa Adventure | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
ZEMŁA Edyta | 5601 | Open Kobiet | 12:15 | DNF |
Znaleziono 417 wynik(ów)