Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-04-08 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 2058 |
Wystartowało : | 1906 |
Nie ukończyło : | 27 |
Ukończyło : | 1879 |
Na trasie : | 22 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:30 | 16:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 11:35
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MICHALSKA Joanna | 5334 | Ambitni Inaczej ! | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2 | SKOTARCZYK Hanna | 5488 | Crossfit Solvay | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
3 | MARKIEWICZ Agnieszka | 5527 | POWER TRAINING | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
4 | PERKA Basia | 5537 | SRTG Opole | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
5 | KOZŁOWSKA Alicja | 5572 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
6 | KRAWCZYK Joanna | 5773 | Ostry Team Strzegom | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
7 | KULIGOWSKA Małgorzata | 6098 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
8 | MADZIARA Aneta | 6374 | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
9 | KAŹMIERCZAK Agnieszka | 5298 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
10 | ŁUKASIEWICZ Renata | 5303 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
11 | ŻUKOWSKA Anna | 5349 | Cross&Active Nysa | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
12 | CZECH Dorota | 5501 | Fit Chicas | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
13 | LINKERT Sylwia | 5628 | Ladies and Beasts | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
14 | MYSZKA Agnieszka | 5629 | Ladies and Beasts | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
15 | SIOCH Katarzyna | 5631 | Ladies and Beasts | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
16 | GRZELAKOWSKA Agata | 5662 | Pump Squat | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
17 | BRODZIUK Anna | 5745 | DZIADY OCR | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
18 | BRUZDA Joanna | 5746 | Dziki i Loszka | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
19 | TOMANA Ewa | 5754 | LESZCZAKI | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
20 | BOJDA Brygida | 5800 | ŚWIRY STELA | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
21 | FERFECKA Barbara | 5802 | ŚWIRY STELA | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
22 | ZIEMIŃSKA Patrycja | 5803 | ŚWIRY STELA | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
23 | MENDELSKA Ania | 5845 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
24 | LEŚNIAK Dorota | 5878 | Dirty Sparrows | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
25 | JANIK Ilona | 5909 | ŚWIRY STELA | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
26 | CHROMA Agnieszka | 5929 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
27 | BIERYT Monika | 5997 | Crossfit Lubin | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
28 | KASIECZKA Marzena | 6010 | Crossfit Lubin | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
29 | OLEŚ Katarzyna | 6108 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
30 | SŁUPIK Barbara | 6116 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
31 | STIMMA Anna | 6404 | Humpty Dumpty | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
32 | ZDROJEWSKA Joanna | 6433 | LeceBoChce | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
33 | SIEŃKO Beata | 6436 | max Training | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
34 | SKORUPSKA Julia | 6449 | Pull Up or Shut Up | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
35 | BASZCZYŃSKA Barbara | 6467 | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
36 | MODŁAWSKA Elżbieta | 6545 | JOFIT SQUAD | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
37 | ŻEMŁO Justyna | 6550 | JOFIT SQUAD | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
38 | MICKIEWICZ Grażyna | 6554 | Kyokushin Węgorzewo | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
39 | PŁACHTA Beata | 6693 | Płachciaki | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
40 | STANEK Marta | 6748 | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
41 | BIELECKA Magdalena | 6795 | KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team | Open Masters Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
42 | TRZASKA Anna | 6799 | KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team | Open Masters Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
43 | WANDZIK Joanna | 6924 | Fabryka Formy Bytom | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
44 | BIENERT Agnieszka | 6940 | Po śmierci oddajcie nasze garminy rodzinom | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
45 | SZKODA-KOZAK Maria | 6999 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
46 | JASIŃSKA Patrycja | 5133 | PUMP GIRLS | Open Masters Kobiet | 11:35 | 00:00:00 | ||
47 | KUNA Elzbieta | 6196 | Wataha Grupa Treningowa | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
48 | MYSLEK Katarzyna | 7083 | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 48 wynik(ów)