Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-04-08 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 2058 |
Wystartowało : | 1906 |
Nie ukończyło : | 27 |
Ukończyło : | 1879 |
Na trasie : | 22 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:30 | 16:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 11:35
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WRÓBEL Jacek | 5041 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2 | BARTNIK Pawel | 5089 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
3 | WYRWAL Krzysztof | 5124 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
4 | KWOLEK Jarosław | 5138 | Fit Style | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
5 | BREJŠA Richard | 5202 | APS Poland | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
6 | DUDA Hubert | 5203 | APS Poland | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
7 | KWAŚNIEWSKI Przemysław | 5204 | APS Poland | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
8 | WISNIOWSKI Mirosław | 5206 | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
9 | PIECZABA Patryk | 5207 | cross box evolution | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
10 | BURDA Piotr | 5208 | CrossBox74 Świdnica | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
11 | DMYTROWSKI Łukasz | 5209 | CrossBox74 Świdnica | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
12 | PACIGA Krzysztof | 5245 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
13 | PLUCIŃSKI Jakub | 5246 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
14 | RADWANEK Rafał | 5247 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
15 | SARLEJ Robert | 5248 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
16 | SŁOMIŃSKI Błażej | 5249 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
17 | SZMIDT Tomasz | 5250 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
18 | CHAMUCZYNSKI Mateusz | 5251 | Medserv Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
19 | GUSEINOV Etibar | 5252 | Medserv Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
20 | SZCZEPAŃSKI Marcin | 5284 | WTF? | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
21 | BEDNAREK Michał | 5286 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
22 | BIAŁY Mateusz | 5287 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
23 | BIEŻYŃSKI Daniel | 5288 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
24 | CHRISTENSEN Jens | 5290 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
25 | CIOSEK Karol | 5291 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
26 | STASIEWICZ Artur | 5325 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
27 | SUT Krzysztof | 5327 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
28 | TABOR Maciej | 5329 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
29 | WAŃKOWICZ Adrian | 5330 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
30 | WIDEŁKA Kamil | 5331 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
31 | WOLF Marcin | 5332 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
32 | ZAWOJEK Paweł | 5333 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
33 | MARCULA Emil | 5365 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
34 | WITEK Kamil | 5366 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
35 | KULCZYCKI Marcin | 5369 | julian | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
36 | MAJ Michał | 5370 | julian | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
37 | PATURAJ Szymon | 5371 | julian | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
38 | KULAS Łukasz | 5373 | Komisja smoleńska | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
39 | BAYGER Krystian | 5406 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
40 | BERG Damian | 5407 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
41 | BIAŁOŃ Bartosz | 5408 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
42 | BINDUGA Marcin | 5409 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
43 | BUJAK Damian | 5410 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
44 | BURBUL Przemysław | 5411 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
45 | CHEŁMINIAK Adam | 5412 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
46 | CHYCKI Patryk | 5414 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
47 | DUDA Przemysław | 5415 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
48 | PAKUŁA Marek | 5446 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
49 | PRASAŁ Miłosz | 5449 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
50 | PRZEPIÓRA Przemysław | 5450 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
51 | ROCHEWICZ Daniel | 5452 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
52 | RZEPA Arkadiuz | 5453 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
53 | MARZEC Paweł | 5487 | Crossfit Solvay | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
54 | BĄCZKIEWICZ Paweł | 5489 | Deluxe Szloch Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
55 | KUZIEMSKI Krzysztof | 5492 | DUmne PAwie | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
56 | BIAŁECKI Michał | 5493 | Earthworms | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
57 | DROP Łukasz | 5494 | Earthworms | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
58 | SĘDZICKI Mateusz | 5530 | Poznań Race Team | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
59 | BATOR Wojciech | 5533 | RZEŹNIK TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
60 | ZIORA Jacek | 5534 | RZEŹNIK TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
61 | MITURA Dawid | 5535 | S.T.A.L.K.E.R. | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
62 | PIĄTKOWSKI Wojciech | 5536 | Sąsiedzi WCH | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
63 | JANICKI Andrzej | 5568 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
64 | JASEK Marcin | 5569 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
65 | JASIŃSKI Damian | 5570 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
66 | KOŚNIEWSKI Paweł | 5571 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
67 | KRZESZOWIEC Jacek | 5574 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
68 | KUBLIN Robert | 5575 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
69 | KUŹNIECOW Mateusz | 5576 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
70 | HANISZEWSKI Błażej | 5608 | Banda Łysego | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
71 | GOLUBIŃSKI Wojciech | 5609 | Beerwalking Champions | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
72 | PTAK Patryk | 5610 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
73 | BARTKOWIAK Artur | 5611 | Czarne stopy | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
74 | KRZYMIŃSKI Kamil | 5612 | Czarne stopy | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
75 | HONKISZ Przemysław | 5614 | Do Porzygu OCR Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
76 | SOKOŁOWSKI Artur | 5616 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
77 | BIEL Radosław | 5650 | Pull Up or Shut Up | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
78 | KANAFEK Adam | 5652 | Pull Up or Shut Up | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
79 | KANAFEK Andrzej | 5653 | Pull Up or Shut Up | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
80 | KANAFEK Marek | 5654 | Pull Up or Shut Up | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
81 | KRYWULT Mariusz | 5655 | Pull Up or Shut Up | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
82 | LACH Mariusz | 5656 | Pull Up or Shut Up | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
83 | MARKIEWICZ Karol | 5657 | Pull Up or Shut Up | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
84 | GABRYŚ Adrian | 5690 | Żabki Kinii | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
85 | KARWOT Piotr | 5691 | Żabki Kinii | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
86 | KUBICA Marek | 5693 | Żabki Kinii | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
87 | ADAMSKI Maciej | 5695 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
88 | CERBA Jaroslaw | 5697 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
89 | TWOREK Tomasz | 5730 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
90 | WOJCIESZEK Michał | 5731 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
91 | GURDEK Marcin | 5732 | Auuuuu | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
92 | JAMRÓZ Ryszard | 5733 | Auuuuu | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
93 | JÓŹWIAK Tadeusz | 5734 | Auuuuu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
94 | KŁOBUCH Daniel | 5735 | Auuuuu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
95 | KOŁODZIEJ Karol | 5736 | Auuuuu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
96 | KOT Łukasz | 5737 | Auuuuu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
97 | NICIEJA Krzysztof | 5739 | Auuuuu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
98 | KORSZUN Mariusz | 5772 | Ostry Team Strzegom | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
99 | KRAWCZYK Tomasz | 5774 | Ostry Team Strzegom | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
100 | LEPCZAK Krzysztof | 5775 | Ostry Team Strzegom | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
101 | RADECKI Adam | 5777 | Ostry Team Strzegom | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
102 | HEIGELMAN Piotr | 5812 | wygrańce | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
103 | SZOSTAK Daniel | 5814 | wygrańce | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
104 | WIERZBICKI Artur | 5815 | wygrańce | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
105 | BROŻEK Mieczysław | 5816 | Z motyką na słońce | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
106 | DEREJCZYK Paweł | 5817 | Z motyką na słońce | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
107 | GÓRSKI Mikołaj | 5818 | Z motyką na słońce | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
108 | PATALAS Sławomir | 5851 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
109 | PUPIN Szymon | 5853 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
110 | PYTEL Oskar | 5854 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
111 | WALKOWIAK Eryk | 5858 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
112 | ZEIFERT Piotr | 5890 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
113 | NOWACZYK Nikodem | 5891 | In Dream World | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
114 | CZERWONKA Krzysztof | 5892 | Karwiany TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
115 | KUCHAREWICZ Mariusz | 5893 | Karwiany TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
116 | SŁUGOCKI Marcin | 5894 | Karwiany TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
117 | JUNYSZEK Marcin | 5896 | Koks Crew | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
118 | SZYMCZAK Jakub | 5897 | Koks Crew | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
119 | CIERNIAK Mateusz | 5931 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
120 | CZUBAK Jacek | 5932 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
121 | FLAJSZER Michał | 5934 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
122 | GRACZYKOWSKI Marcin | 5935 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
123 | HOMAN Grzegorz | 5938 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
124 | KAMIŃSKI Artur | 5939 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
125 | TECŁAW Tadeusz | 5970 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
126 | WDOWIKOWSKI Przemysław | 5974 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
127 | WESOŁOWSKI Rafał | 5977 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
128 | WILK Kamil | 5978 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
129 | KOSTANOWICZ Marek | 6011 | Crossfit Lubin | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
130 | KURZAC Mariusz | 6014 | Crossfit Lubin | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
131 | PAZIK Marek | 6015 | Crossfit Lubin | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
132 | TOPOROWSKI Tomasz | 6018 | Crossfit Lubin | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
133 | UCINEK Rafał | 6019 | Crossfit Lubin | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
134 | ZATOŃ Ireneusz | 6051 | PsyPioruny | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
135 | RYBA Łukasz | 6052 | RYBA TEAM | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
136 | WIERUCKI Jakub | 6054 | SRTG-Łódź | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
137 | BYLICA Michał | 6055 | Szablozębne Fotony | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
138 | FRASEK Daniel | 6056 | Szablozębne Fotony | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
139 | JANAS Ireneusz | 6057 | Szablozębne Fotony | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
140 | LEŚNIARA Kacper | 6058 | Szablozębne Fotony | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
141 | NOWICKI Konrad | 6059 | Szablozębne Fotony | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
142 | KIREPKA Adam | 6091 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
143 | KISIELA Marek | 6092 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
144 | KOSMALSKI Mateusz | 6093 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
145 | KRÓL Kamil | 6095 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
146 | KRUPA Marek | 6096 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
147 | SOBALA Błażej | 6133 | Centrum Kettlebell Ząbkowice Śląskie | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
148 | BYKOWSKI Wojciech | 6136 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
149 | GACH Damian | 6137 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
150 | HURAS Mateusz | 6138 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
151 | PINKOWICZ Maciej | 6139 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
152 | RYGOŁ Janusz | 6140 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
153 | ANDRZEJCZAK Kacper | 6172 | Ostróda Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
154 | ANDRZEJCZAK Mateusz | 6173 | Ostróda Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
155 | PIETRZAK Marcin | 6174 | Ostróda Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
156 | BENDKOWSKI Dawid | 6175 | PE | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
157 | SOSNA Tomasz | 6177 | PE | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
158 | CIESIELSKI Sebastian | 6178 | POWERty RANGERS | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
159 | DOŃCZEWSKI Jakub | 6179 | POWERty RANGERS | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
159 | GOĆKIEWICZ Miron | 6180 | POWERty RANGERS | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
161 | BŁAŻEJEWSKI Bartosz | 6212 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
162 | BRZEZINKA Mariusz | 6213 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
163 | BURY Łukasz | 6214 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
164 | GOLANOWSKI Mateusz | 6217 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
165 | GRUNDKOWSKI Oskar | 6218 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
166 | GRZEGORZYCA Damian | 6219 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
167 | GRZYB Albert | 6220 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
168 | SZYMAŃSKI Dawid | 6252 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
169 | WARWARKO Łukasz | 6253 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
170 | ZIÓŁKOWSKI Łukasz | 6255 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
171 | ZIÓŁKOWSKI Łukasz | 6256 | Auuuuu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
172 | GŁAGOWSKI Hubert | 6257 | Błyskawiczne ręce | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
173 | GŁOMBA Piotr | 6293 | Lucky Skyrunners | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
174 | GRZYB Arkadiusz | 6294 | Lucky Skyrunners | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
175 | JABŁONOWSKI Jakub | 6295 | Lucky Skyrunners | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
176 | OŻÓG Łukasz | 6296 | Lucky Skyrunners | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
177 | CZERNIAK Artur | 6299 | MASAKRA KLUB SPORTOWY | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
178 | DAMIĘCKI Jan | 6300 | MASAKRA KLUB SPORTOWY | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
179 | ZARĘBA Filip | 6334 | Zabiegani Mielec | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
180 | DEPTUŁA Mariusz | 6337 | ZADYSZKA TEAM | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
181 | FUROWICZ Sebastian | 6339 | ZADYSZKA TEAM | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
182 | JANKOWSKI Arkadiusz | 6340 | ZADYSZKA TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
183 | LIPIEC Bartłomiej | 6373 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
184 | MATERA Sławomir | 6376 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
185 | MOCZYDLAK Jacek | 6377 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
186 | NAJDEREK Michał | 6378 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
187 | PACZESNY Maciej | 6379 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
188 | STUCZYŃSKI Mateusz | 6412 | Idziemy się napić | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
189 | MOSZKOWICZ Jakub | 6413 | jechana | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
190 | PORZYCKI Krzysztof | 6414 | jechana | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
191 | PORZYCKI Marcin | 6415 | jechana | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
192 | DRAB Aleksander | 6452 | RegnarsTeam | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
193 | KOGUT Martin | 6453 | RegnarsTeam | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
194 | SARWA Ryszard | 6455 | RegnarsTeam | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
195 | BINDAS Rafał | 6456 | SpirolTeam | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
196 | JEŻYNA Bartosz | 6457 | SpirolTeam | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
197 | FILIP Łukasz | 6459 | TEAM ŚWIĘTOCHŁOWICE | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
198 | KRUSZYŃSKI Maciej | 6492 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
199 | KUSTOS Marcin | 6494 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
200 | MALCZAK Paweł | 6495 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
201 | MATEJA Marek | 6496 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
202 | ORYBKIEWICZ Marcin | 6497 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
203 | POLAK Slawomir | 6498 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
204 | RAWSKI Artur | 6500 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
205 | SAWICKI Kacper | 6501 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
206 | KLUZA Wiktor | 6534 | Ja, brat i On | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
207 | ZIELIŃSKI Andrzej | 6536 | Ja, brat i On | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
208 | TCHOREK Jakub | 6538 | Jak chcesz | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
209 | BINIEK Piotr | 6539 | JOFIT SQUAD | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
210 | ŚWITALLA Łukasz | 6573 | Prezesi Gang | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
211 | WYGLĄDAŁA Michał | 6574 | Pump Squat | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
212 | PŁÓCIENNIK Maciej | 6576 | Raszków i okoliczne wioski | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
213 | SZCZEPANIAK Paweł | 6577 | Raszków i okoliczne wioski | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
214 | SZCZUCKI Hubert | 6578 | Raszków i okoliczne wioski | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
215 | GAWLAK Marcin | 6580 | SkyTaxi | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
216 | GMUR Tomasz | 6614 | Open Masters Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
217 | GOŁĘBIEWSKI Mateusz | 6615 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
218 | GÓRA Łukasz | 6616 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
219 | HADRO Damian | 6617 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
220 | JACHIRA Patryk | 6619 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
221 | JAKUBISZYN Mariusz | 6620 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
222 | FILAPEK Bartosz | 6654 | Do Porzygu OCR Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
223 | ŚWIERCZYŃSKI Wojtek | 6656 | Do Porzygu OCR Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
224 | ZACHARJASZ Hubert | 6657 | Dragon SQUAD | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
225 | DAJEK Adam | 6658 | Dream Team69 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
226 | FRYDLEWICZ Wojciech | 6659 | Dream Team69 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
227 | ŁUCZAJ Przemysław | 6660 | Fearless Eagles | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
228 | KIEŁKOWSKI Dawid | 6662 | GaŃbYja TeAm | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
229 | PŁACHTA Marcin | 6694 | Płachciaki | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
230 | PŁACHTA Michał | 6695 | Płachciaki | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
231 | PŁACHTA Paweł | 6696 | Płachciaki | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
232 | SZKURŁAT Tomasz | 6697 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
233 | HEPPER Lukasz | 6698 | Przekręty-menty-chachmenty | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
234 | CZAJKA Marcin | 6699 | SKF | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
235 | CZARNIAWSKI Paweł | 6700 | SKF | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
236 | GWIŻDŻ Jacek | 6701 | SKF | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
237 | MICHAŁOWSKI Piotr | 6702 | SKF | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
238 | JOSZ Jarosław | 6734 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
239 | KACZKOWSKI Radosław | 6735 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
240 | KACZMAREK Rafał | 6736 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
241 | KARLIK Grzegorz | 6738 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
242 | KLOTZ Maciej | 6739 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
243 | KRZYŻANOWSKI Marcel | 6741 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
244 | SZUKALSKI Maciej | 6771 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
245 | TARNOWSKI Adrian | 6772 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
246 | TARNOWSKI Oskar | 6773 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
247 | WOJCIECHOWSKI Wojciech | 6774 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
248 | WOLAK Michał | 6775 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
249 | FILIPOWICZ Bartosz | 6777 | #nielubiebiegac | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
250 | IMIOLCZYK Roland | 6779 | Agresywne Plastry | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
251 | BĘDKOWSKI Łukasz | 6812 | Orki z Majorki | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
252 | DĄBROWSKI Robert | 6814 | Orki z Majorki | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
253 | ELGALAL Maciej | 6815 | Orki z Majorki | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
254 | NOŻEWSKI Jacek | 6817 | Orki z Majorki | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
255 | GOŁĘBIOWSKI Marcin | 6819 | Painkillers | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
256 | JANUS Szymon | 6820 | Painkillers | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
257 | URLIK Szczepan | 6852 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
258 | WNUKIEWICZ Karol | 6853 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
259 | BIALASIK Marcin | 6860 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
260 | BUSZTA Maciej | 6862 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
261 | KOJ Jakub | 6872 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
262 | KOZIK Mateusz | 6874 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
263 | KRZYSTECZKO Szymon | 6875 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
264 | KUŹNIK Robert | 6877 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
265 | LIS Kamil | 6878 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
266 | LIS Tomasz | 6905 | Babayaga Sport | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
267 | PŁÓCIENNIK Szymon | 6907 | Babayaga Sport | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
268 | ANTOS Dominik | 6909 | Bank Millennium | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
269 | OTOLIŃSKI Tomasz | 6930 | FLY OR DIE | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
270 | GĘSTY Łukasz | 6931 | GaŃbYja TeAm | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
271 | KAROŃ Wojciech | 6932 | Ice Invaders | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
272 | RAFAŁOWSKI Damian | 6933 | Ice Invaders | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
273 | RELIDZYNSKI Tomasz | 6934 | Ice Invaders | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
274 | CZARNECKI Mariusz | 6935 | LAB.Krotoszyn | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
275 | MACHOWSKI Marek | 6936 | LAB.Krotoszyn | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
276 | PATEREK Kacper | 6937 | LAB.Krotoszyn | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
277 | SZYMURA Marcin | 6938 | LAB.Krotoszyn | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
278 | DZIĘGIELOWSKI Łukasz | 6970 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
279 | FRĄCZEK Kamil | 6971 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
280 | GIERCZAK Łukasz | 6972 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
281 | GRUSZKA Damian | 6973 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
282 | HASIŃSKI Bartek | 6974 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
283 | JAHNS Adam | 6976 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
284 | KOGUT Krzysztof | 6977 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
285 | BARYS Maciej | 7022 | Earthworms | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
286 | GANCZORZ Dawid | 7029 | Studio Energia Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
287 | BUĆKO Krzysztof | 7033 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
288 | KRYBUS Artur | 7053 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
289 | NOWAK Sebastian | 7054 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
290 | POMPA Jarosław | 7055 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
291 | LESZCZYŃSKI Rafał | 7058 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
292 | MALEŃCZYK Sylwester | 7065 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
293 | MOCZKO Marcin | 7067 | V12 PRZEMIŁÓW-BATORY RACE TEAM, WROCŁAW | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
294 | FILINGER Jakub | 7069 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
295 | MAMCZURA Michał | 7073 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
296 | BELICKI Dominik | 7074 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
297 | JANOWICZ Robert | 7075 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
298 | RAWLUK Zbigniew | 7077 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
299 | PRYKOWSKI Tomasz | 7078 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
300 | DUBIS Jarosław | 7079 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
301 | MACIEJAK Sebastian | 7080 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
302 | KURAL Łukasz | 7081 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
303 | TYBON Łukasz | 7082 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
304 | BARTKÓW Łukasz | 7090 | Crossfit Lubin | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
305 | BROMIRSKI Maciej | 7093 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
306 | DERENDA Kacper | 7101 | Justice League | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
307 | POLAK Paweł | 7116 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
308 | CZACHURA Sławomir | 7117 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
309 | IGNATOWICZ Radosław | 7119 | Semper Parati | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
310 | STANASZEK Krzysztof | 7120 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
311 | STANCLIK Krzysztof | 5038 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
312 | MIERZICKI Marcel | 5058 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
313 | DROŹDZIEL Mariusz | 5062 | Pure Fight / Wolni Ludzie | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
314 | ULANOWSKI Michał | 5078 | X-Team Special Forces | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
315 | HOLA Artur | 5098 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
316 | ŁUCZAK Tomasz | 5107 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
317 | PAWLIŃSKI Łukasz | 5113 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
318 | PLICH Janusx | 5114 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
319 | STACHERA Artur | 5119 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
320 | SUDOLSKI Bartek | 5120 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
321 | KRZYNÓWEK Wojciech | 5211 | CrossBox74 Świdnica | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
322 | MAKAROWSKI Łukasz | 5212 | CrossBox74 Świdnica | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
323 | PIWOWARCZYK Marcin | 5214 | CrossBox74 Świdnica | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
324 | PLIS Paweł | 5215 | CrossBox74 Świdnica | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
325 | KARDASZ Kamil | 5218 | Czołem po błocie | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
326 | KOPEĆ Michał | 5219 | Czołem po błocie | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
327 | NIEMCZYK Grzegorz | 5220 | Czołem po błocie | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
328 | BEDNARCZYK Paweł | 5222 | Decathlon Wrocław | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
329 | BEREZA Patryk | 5223 | Decathlon Wrocław | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
330 | WOŹNIAK Tomasz | 5229 | Decathlon Wrocław | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
331 | GRABOWSKI Tomasz | 5230 | Ekipa Haier | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
332 | JEZIORAŃSKI Bartosz | 5231 | Ekipa Haier | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
333 | BUŁAWA Radosław | 5232 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
334 | GŁAZ Jacek | 5235 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
335 | KOŁODZIEJ Tomek | 5236 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
336 | KOZIOŁ Kamil | 5239 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
337 | MACIEJAS Daniel | 5241 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
338 | MAZUR Robert | 5242 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
339 | MENDAK Bartłomiej | 5243 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
340 | LOUGHREY Cormac | 5253 | Medserv Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
341 | SZCZEPANIEC Lukasz | 5254 | Medserv Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
342 | WASILEWSKI Piotr | 5262 | PUMP GIRLS | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
343 | ZIAJA Mateusz | 5263 | PUMP GIRLS | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
344 | MATEJCZYK Artur | 5264 | Runma-Geddon-Beasts | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
345 | MATEJCZYK Mateusz | 5265 | Runma-Geddon-Beasts | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
346 | ROMAŃCZUK Tomasz | 5266 | Runma-Geddon-Beasts | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
347 | JANECKI Jerzy | 5267 | Śląski Tajfun Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
348 | KAZIMIERCZAK Paweł | 5268 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
349 | KWAŚNIAK Emil | 5269 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
350 | OSTAPIŃSKI Marek | 5272 | SWD TEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
351 | HUDASZEK Zbigniew | 5273 | Uno Más? | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
352 | POKORSKI Szymon | 5277 | Walka Kostrzyn | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
353 | WOJTCZAK Michal | 5278 | Walka Kostrzyn | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
354 | SKOCZEK Marcin | 5281 | Wataha Grupa Treningowa | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
355 | TYBON Łukasz | 5283 | Weterani XX | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
356 | CZAPLARSKI Rafał | 5293 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
357 | CZECH Piotr | 5294 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
358 | FILA Piotr | 5295 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
359 | GARDOCKI Przemysław | 5296 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
360 | KAMIONKA Mateusz | 5297 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
361 | KORCZYK Tomasz | 5299 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
362 | KRAWCZYK Piotr | 5300 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
363 | LANGOWSKI Marcin | 5301 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
364 | LEWANDOWSKI Dawid | 5302 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
365 | MIERZWA Piotr | 5306 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
366 | MITRĘGA Kamil | 5307 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
367 | NOVOSEL Mario | 5311 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
368 | NOWICKI Michał | 5312 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
369 | ODEJEWSKI Dariusz | 5313 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
370 | OWCZARCZYK Radosław | 5314 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
371 | PAPROTA Piotr | 5315 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
372 | POŁEĆ Piotr | 5316 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
373 | RAMIEGA Cezary | 5317 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
374 | REBZDA Krystian | 5318 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
375 | RECHNIO Arkadiusz | 5319 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
376 | ROGALSKI Jakub | 5320 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
377 | RULAK Jerzy | 5322 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
378 | SIENKIEWICZ Jakub | 5323 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
379 | GRABARCZYK Wojtek | 5336 | Best Beasts | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
380 | JANULIS Sebastian | 5337 | Best Beasts | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
381 | LASEK Piotr | 5339 | Bestie OCR Legionowo | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
382 | MUCHA Robert | 5340 | Bestie OCR Legionowo | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
383 | AUGUSCIK Artur | 5343 | Border | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
384 | MASLOWSKI Michal | 5344 | Border | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
385 | PAŁKA Marcin | 5345 | Border | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
386 | FRĄCZYK Jędrzej | 5346 | Brzeskie Kocury | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
387 | TOKARZ Wojciech | 5347 | Brzeskie Kocury | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
388 | WOJCIK Dawid | 5348 | Brzeskie Kocury | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
389 | BIAŁOCHŁAWEK Ryszard | 5351 | CROSSANDACTIVE NYSA | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
390 | SOWA Karol | 5353 | CROSSANDACTIVE NYSA | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
391 | WAJDZIK Bogusław | 5355 | CROSSANDACTIVE NYSA | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
392 | GRIEGER Mateusz | 5356 | Crossfithellwod | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
393 | TROJANKOWSKI Mateusz | 5357 | Crossfithellwod | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
394 | ZAWADZKI Łukasz | 5358 | Enter Air Runners Club | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
395 | DACH Eryk | 5359 | Fifne Pyrki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
396 | GLINKOWSKI Filip | 5360 | Fifne Pyrki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
397 | GAJDA Kamil | 5363 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
398 | ŁUCZAK Ariel | 5364 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
399 | WÓJCIK Damian | 5374 | Komisja smoleńska | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
400 | SZCZERBATY Marcin | 5375 | LA-MA-GI Zgorzelec | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
401 | SZCZERBATY Mateusz | 5376 | LA-MA-GI Zgorzelec | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
402 | EMILIANOWICZ Adrian | 5377 | Po ch*j ja to biegnę!? | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
403 | EMILIANOWICZ Damian | 5378 | Po ch*j ja to biegnę!? | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
404 | WALCZAK Piotr | 5379 | Po ch*j ja to biegnę!? | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
405 | RUSIN Daniel | 5380 | Po ch*j ja to biegnę?! | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
406 | BARAŃSKI Grzegorz | 5385 | SAR-BSR KOŁOBRZEG | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
407 | RZESZOTARSKI Jacek | 5386 | SAR-BSR KOŁOBRZEG | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
408 | TWOROGAL Robert | 5388 | SAR-BSR KOŁOBRZEG | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
409 | KORCZAK Łukasz | 5389 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
410 | DZIUBKA Tomasz | 5390 | TK-MET | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
411 | PEĆ Tomasz | 5391 | TK-MET | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
412 | SZCZOT Robert | 5392 | TK-MET | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
413 | BRODA Mateusz | 5393 | Unimogi | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
414 | BRODA Tomasz | 5394 | Unimogi | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
415 | BOCZEK Rafał | 5395 | WISS RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
416 | BULKA Lukasz | 5396 | WISS RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
417 | DĄBROWSKI Łukasz | 5397 | WISS RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
418 | DOBIJA Wojciech | 5398 | WISS RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
419 | MLECZKO Tomasz | 5399 | WISS RUNNING TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
420 | OBOZA Dawid | 5400 | WISS RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
421 | RAK Mirosław | 5401 | WISS RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
422 | WOŹNIAK Wojciech | 5402 | WISS RUNNING TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
423 | AMBROZIAK Patryk | 5404 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
424 | FLUDER Robert | 5416 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
425 | FORNALSKI Irek | 5417 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
426 | GADOMSKI Dawid | 5418 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
427 | GAJEWSKI Jaromir | 5420 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
428 | GRUSZKIEWICZ Przemysław | 5422 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
429 | GUZDA Michał | 5423 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
430 | HARMACIŃSKI Szymon | 5424 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
431 | JAGUSZEWSKI Paweł | 5425 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
432 | JEDYNAK Mateusz | 5426 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
433 | JEZIORNY Wojtek | 5427 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
434 | KACZOR Dawid | 5429 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
435 | KMIECIK Konrad | 5433 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
436 | LATOCHA Radomir | 5435 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
437 | LEHMANN Dawid | 5436 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
438 | LUBICKI Tomasz | 5437 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
439 | MARCINIAK Artur | 5438 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
440 | MICHALAK Dariusz | 5439 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
441 | MICHALSKI Michał | 5440 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
442 | MILKOWSKI Sylwester | 5441 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
443 | MŚCICHOWSKI Piotr | 5442 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
444 | MUSIOLIK Mariusz | 5444 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
445 | RAZIK Krzysztof | 5115 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
446 | SŁOMSKI Tomasz | 5455 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
447 | STAWIANY Marcin | 5457 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
448 | STRĄK Tomek | 5458 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
449 | STRÓŻEWSKI Marcin | 5459 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
450 | SZYMCZAK Paweł | 5460 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
451 | WAŚNIEWSKI Michał | 5464 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
452 | WICHEREK Mateusz | 5465 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
453 | WRONA Kamil | 5466 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
454 | ZAJKOWSKI Piotr | 5467 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
455 | ZAMYSŁOWSKI Maciej | 5468 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
456 | ZIAJKIEWICZ Radosław | 5469 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
457 | DYŚKO Michał | 5470 | BIG RED ONE | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
458 | NIKIEL Marcin | 5474 | BIG RED ONE | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
459 | SMARDZ Marek | 5475 | BIG RED ONE | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
460 | STANKIEWICZ Konrad | 5476 | BIG RED ONE | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
461 | STEMPNIAK Paweł | 5477 | BIG RED ONE | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
462 | ŻYGADŁO Adam | 5478 | BIG RED ONE | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
463 | DUDZIAK Jakub | 5479 | Błotne Żuczki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
464 | SAMSEL Robert | 5481 | Błotne Żuczki | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
465 | BŁASIŃSKI Piotr | 5484 | Crossfit Solvay | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
466 | OSTROWICKI Wojtek | 5483 | Crossfit Solvay | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
467 | KRUSZELNICKI Marcin | 5497 | Earthworms | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
468 | WIERA Ryszard | 5498 | Earthworms | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
469 | GUCIK Piotr | 5499 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
470 | PĘTLAK Grzegorz | 5500 | FireEagles | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
471 | MAJEWSKI Wojciech | 5503 | Fit Style | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
472 | JACHIRA Krzysztof | 5504 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
473 | KEMPKA Marcin | 5506 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
474 | LURKA Kamil | 5507 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
475 | SOCHA Dawid | 5512 | KALLIPSO TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
476 | SOCHA Norbert | 5513 | KALLIPSO TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
477 | RUBIN Dawid | 5514 | KAZIOR TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
478 | KRAWIEC Krzysztof | 5516 | krołbary | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
479 | WIEWIÓRSKI Kacper | 5518 | krołbary | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
480 | KOMISAREK Krzysztof | 5520 | NieDoZdarcia | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
481 | MIELCZAREK Jakub | 5521 | NieDoZdarcia | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
482 | DUDEK Michał | 5522 | Potrzymaj moje piwo! | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
483 | TOMASIUK Mikołaj | 5524 | Potrzymaj moje piwo! | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
484 | GRZESIAK Tomasz | 5526 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
485 | PERKA Tomek | 5538 | SRTG Opole | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
486 | DREKO Krzysztof | 5540 | TURBOZESPÓŁ | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
487 | RATAJCZAK Maciej | 5544 | zSZOKowani Bojanowo | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
488 | ARCZYŃSKI Maciej | 5546 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
489 | BABIŃSKI Rafał | 5547 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
490 | CHALIMONIUK Krystian | 5549 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
491 | CHMIELEWSKI Józef | 5550 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
492 | CHORĄŻY Łukasz | 5552 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
493 | ĆWIERTNIA Kamil | 5553 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
494 | DASZCZYK Dawid | 5555 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
495 | DOMINIK Filip | 5558 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
496 | FRANCUZ Paweł | 5559 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
497 | FRANKOWSKI Janusz | 5561 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
498 | GŁADYSZ Damian | 5564 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
499 | GUGUŁ Maciej | 5565 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
500 | GUSTA Dominik | 5566 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
501 | HARBUZ Maciej | 5567 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
502 | LEDWOROWSKI Paweł | 5577 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
503 | LIS Daniel | 5579 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
504 | MOLENDA Jarek | 5580 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
505 | NIEWITECKI Marcin | 5581 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
506 | PIERZCHAŁA Łukasz | 5582 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
507 | PIOTROWICZ Mikołaj | 5583 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
508 | PRYCA Mateusz | 5585 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
509 | RUCHAŁA Paweł | 5586 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
510 | RYSZCZYK Adam | 5587 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
511 | SAETHERSHAGEN Terje | 5588 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
512 | SIUDA Krzysztof | 5589 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
513 | ŠVADLÁK Petr | 5591 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
514 | WALCZYŃSKI Piotr | 5596 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
515 | WAŁPUSKI Kamil | 5597 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
516 | WARDZAŁA Jakub | 5598 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
517 | WOJTASZEK Michał | 5599 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
518 | ŻAK Piotr | 5600 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
519 | ZJAWIŃSKI Michał | 5606 | AK-47 Race Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
520 | HANISZEWSKI Bartłomiej | 5607 | Banda Łysego | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
521 | PRZYBYLSKI Martyn | 5618 | Fizie-Misie | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
522 | RADZIWIŁKO Grzegorz | 5619 | Fizie-Misie | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
523 | KWIATKOWSKI Hubert | 5620 | Gorący Potok Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
524 | CZOKAJŁO Michał | 5621 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
525 | KRZEMIŃSKI Kamil | 5625 | Ladies and Beasts | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
526 | URBAŃSKI Łukasz | 5633 | Ladies and Beasts | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
527 | MAJEWSKI Oskar | 5634 | LATAJĄCE GRYFY | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
528 | CHOMA Krzysztof | 5635 | LOFT TEAM EXTREME | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
529 | DANIELCZAK Marcin | 5637 | MMA Devil Międzychód | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
530 | JARCZAK Dawid | 5640 | Odyńce | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
531 | KOWALCZYK Filip | 5641 | Odyńce | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
532 | KOWALCZYK Michał | 5642 | Odyńce | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
533 | KOWALCZYK Przemysław | 5643 | Odyńce | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
534 | POPRAWA Adrian | 5644 | Odyńce | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
535 | FERENC Jacek | 5645 | Pacz szfagier jaka franca | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
536 | STACHYRA Grzegorz | 5646 | Pacz szfagier jaka franca | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
537 | DZIĄDZIAK Krzysztof | 5647 | Psy Gończe | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
538 | KMIECIK Piotr | 5648 | Psy Gończe | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
539 | OSTROWSKI Piotr | 5659 | Pull Up or Shut Up | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
540 | GOŁĄB Witold | 5665 | RAJSPORT ACTIVE | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
541 | KRAKOWIAK Adrian | 5668 | Szydercze Sokoły | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
542 | KRUK Mateusz | 5669 | Szydercze Sokoły | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
543 | SOMPOLSKI Marek | 5673 | TEAM PAL | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
544 | TOMASZEWSKI Marcin | 5674 | TEAM PAL | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
545 | TOMASZEWSKI Michał | 5675 | TEAM PAL | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
546 | BONCZAROWSKI Sebastian | 5677 | UKS Gladius Trzebnica | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
547 | GRZYBOWSKI Grzegorz | 5678 | UKS Gladius Trzebnica | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
548 | KOPCZYŃSKI Sławomir | 5636 | UKS Gladius Trzebnica | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
549 | KOWALEWSKI Zbigniew | 5680 | UKS Gladius Trzebnica | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
550 | MADEJ Patryk | 5681 | UKS Gladius Trzebnica | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
551 | STAROWICZ Maciej | 5682 | UKS Gladius Trzebnica | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
552 | WALKIEWICZ Michał | 5684 | UKS Gladius Trzebnica | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
553 | WINIARSKI Tomasz | 5685 | UKS Gladius Trzebnica | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
554 | RAMS Łukasz | 5686 | UKS Orzeł Katowice | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
555 | KRAWCZYK Krzysztof | 5687 | Wataha Grupa Treningowa | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
556 | BIENIEK Witold | 5688 | Żabki Kinii | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
557 | FLOREK Piotr | 5702 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
558 | GRACZYK Dawid | 5703 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
559 | GROBELSKI Dawid | 5704 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
560 | GULACZ Michał | 5706 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
561 | JARZYCKI Mateusz | 5707 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
562 | JARZYCKI Michał | 5708 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
563 | KAJKOWSKI Rafał | 5709 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
564 | KAPEL Tomasz | 5710 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
565 | KICH Marek | 5711 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
566 | KOPACZYŃSKI Michał | 5712 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
567 | LESZCZYNOWICZ Damian | 5713 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
568 | LESZCZYNOWICZ Jacek | 5714 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
569 | LEWANDOWSKI Mateusz | 5715 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
570 | MAJCHRZAK Dawid | 5716 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
571 | MIKOŁAJEK Robert | 5720 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
572 | MOŻDŻEŃ Bartłomiej | 5721 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
573 | OLEARNIK Wojciech | 5722 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
574 | RAMS Marcin | 5725 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
575 | SZCZUREK Marcel | 5727 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
576 | TRZYNA Jakub | 5728 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
577 | TWARDAK Marcin | 5729 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
578 | NICIEJA Łukasz | 5740 | Auuuuu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
579 | OKRĘGLICKI Robert | 5741 | Auuuuu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
580 | BUKO Jacek | 5742 | CrossTeam Zgorzelec | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
581 | MNICH Aleksander | 5743 | decepticony | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
582 | WRÓBLEWSKI Robert | 5744 | decepticony | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
583 | BRUZDA Piotr | 5747 | Dziki i Loszka | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
584 | BLAŃDA Dominik | 5748 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
585 | OZGA Marcin | 5749 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
586 | PŁÓCIENNIK Piotr | 5750 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
587 | LASEK Leszek | 5752 | KALLIPSO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
588 | KARACZYN Bartłomiej | 5753 | LESZCZAKI | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
589 | TOMANA Marcin | 5755 | LESZCZAKI | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
590 | KMIECIAK Krzysztof | 5756 | MMA Devil Międzychód | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
591 | LUBIK Jarosław | 5757 | MMA Devil Międzychód | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
592 | OLEWSKI Grzegorz | 5758 | MMA Devil Międzychód | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
593 | STACHOWIAK Damian | 5759 | MMA Devil Międzychód | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
594 | GRYCKIEWICZ Mirosław | 5760 | Oby nie ostatni | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
595 | JURA Marek | 5762 | Oby nie ostatni | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
596 | JURA Piotr | 5763 | Oby nie ostatni | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
597 | MEINERT Jakub | 5765 | Oby nie ostatni | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
598 | CISEK Arkadiusz | 5766 | Okonie | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
599 | LASZECKI Wojciech | 5767 | Okonie | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
600 | DUŚ Piotr | 5768 | Ostry Team Strzegom | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
601 | PEŚLA Tobiasz | 5780 | Pogoń paszteta | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
602 | FIDELAK Paweł | 5783 | PRZEBIEGŁE WIELBŁĄDY | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
603 | PANKIEWICZ Piotr | 5785 | PRZEBIEGŁE WIELBŁĄDY | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
604 | KLIMASZEWSKI Michał | 5787 | RUN CARTEL | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
605 | NOGALSKI Mateusz | 5788 | RUN CARTEL | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
606 | WAJMAN Krzysztof | 5789 | RUN CARTEL | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
607 | HUMENIUK Paweł | 5790 | Runnerzy | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
608 | JANIK Michał | 5791 | Runnerzy | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
609 | KSIĄŻAK Konrad | 5792 | Runnerzy | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
610 | SKOCZEŃ Aleksander | 5793 | Runnerzy | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
611 | DAWIDZIAK Arkadiusz | 5794 | Spotkani przypadkiem | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
612 | DAWIDZIAK Wojciech | 5795 | Spotkani przypadkiem | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
613 | HABROWSKI Łukasz | 5796 | Spotkani przypadkiem | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
614 | BOJDA Zdzisław | 5801 | ŚWIRY STELA | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
615 | KANIA Rafał | 5804 | Szablozębne Fotony | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
616 | SOWIŃSKI Paweł | 5805 | TAŚMOLE Z KGHM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
617 | WAWRYNOWICZ Paweł | 5806 | TAŚMOLE Z KGHM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
618 | BRODA Dominik | 5807 | WILLY ŁONKA TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
619 | BRODA Marcin | 5808 | WILLY ŁONKA TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
620 | CIEPLUCH Michał | 5809 | WILLY WONKA TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
621 | ANDRUSZKÓW Patryk | 5820 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
622 | BĄK Piotr | 5821 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
623 | FIELHAUER Mateusz | 5826 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
624 | GABRYŚ Wojciech | 5827 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
625 | JAROSZ Robert | 5829 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
626 | KAŹMIERCZAK Przemysław | 5831 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
627 | KŁYS Sebastian | 5832 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
628 | KOMAN Hubert | 5833 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
629 | KUCHARSKI Krzysztof | 5836 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
630 | KUCHARSKI Łukasz | 5837 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
631 | KURASIŃSKI Mateusz | 5838 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
632 | LIGOCKI Tomasz | 5841 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
633 | MĄDRZYK Daniel | 5842 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
634 | MISIAK Piotr | 5846 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
635 | NIEZNAŃSKI Mateusz | 5847 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
636 | OLESZKO Marcin | 5849 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
637 | WALKOWIAK Igor | 5859 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
638 | WOŹNIAK Konrad | 5860 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
639 | ZIEMIŃSKI Tomasz | 5861 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
640 | GUZIAK Maciej | 5866 | AWL | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
641 | DOMINIK Kacper | 5868 | Biegniemy po Koronę | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
642 | DOMINIK Łukasz | 5869 | Biegniemy po Koronę | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
643 | GACHOWSKI Łukasz | 5870 | Biegniemy po Koronę | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
644 | MALCZEWSKI Arkadiusz | 5871 | Biegniemy po Koronę | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
645 | SZKOLNY Wojciech | 5872 | Biegniemy po Koronę | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
646 | MIELCZAREK Adam | 5873 | BYKI BYTOM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
647 | MIELCZAREK Patryk | 5874 | BYKI BYTOM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
648 | PAWŁOWSKI Grzegorz | 5875 | BYKI BYTOM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
649 | PRANSCHKE Michał | 5876 | BYKI BYTOM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
650 | PISULSKI Rafał | 5884 | FRANEK TEEM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
651 | KAWARSKI Jaroslaw | 5886 | Hajer z Jankowic | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
652 | PIETRZAK Micheasz | 5887 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
653 | PODWYSOCKI Jacek | 5888 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
654 | ZEIFERT Jakub | 5889 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
655 | STECYK Marcin | 5900 | Oławscy Desperaci | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
656 | STECYK Tomek | 5901 | Oławscy Desperaci | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
657 | PIEŁA Szymon | 5902 | Pędzące tasmany | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
658 | RAK Sebastian | 5903 | Pędzące tasmany | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
659 | ROZMUS Marcin | 5904 | Pędzące tasmany | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
660 | DOPIERAŁA Łukasz | 5908 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
661 | PATYŃSKI Adam | 5911 | The Avengers | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
662 | CZEKAŃSKI Damian | 5912 | Tuki | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
663 | KRZYŻAŃSKI Artur | 5913 | Tuki | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
664 | MOŁOŃ Piotr | 5914 | Tuki | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
665 | JABŁOŃSKI Jakub | 5916 | Ultimate Krav Maga Wroclaw | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
666 | ADAMCZYK Marcin | 5917 | Wrocławski Koks | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
667 | PAWLIKOWSKI Piotrek | 5920 | Żwirek i Muchomorek | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
668 | BAŃKA Bartłomiej | 5921 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
669 | BAŃKA Jakub | 5922 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
670 | BILEWICZ Kacper | 5923 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
671 | BILSKI Przemysław | 5924 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
672 | BŁANIK Michał | 5925 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
673 | CICHY Paweł | 5930 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
674 | KOCIK Dariusz | 5940 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
675 | KOSIARSKI Bartosz | 5941 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
676 | KRYSTKOWIAK Szymon | 5942 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
677 | KRZEMIENIEWSKI Mateusz | 5943 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
678 | KUCHARCZYK Mariusz | 5944 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
679 | MAREK Robert | 5948 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
680 | MARTUSZEWSKI Ryszard | 5949 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
681 | MATUSIAK Piotr | 5950 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
682 | METZ Piotr | 5951 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
683 | MIARA Rafał | 5952 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
684 | MICOREK Michał | 5953 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
685 | MUCHACKI Jarek | 5954 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
686 | OLEJNICZAK Mateusz | 5955 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
687 | OŻGA Mateusz | 5956 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
688 | PODOBIŃSKI Wojciech | 5957 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
689 | POLRILNICZAK Piotr | 5958 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
690 | PRUSINOWSKI Marcin | 5960 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
691 | ROSIŃSKI Marcin | 5961 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
692 | RUSIN Karol | 5962 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
693 | RZOŃCA Michał | 5963 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
694 | SADOWSKI Piotr | 5964 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
695 | SŁUPIK Tomasz | 5965 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
696 | SROKA Jacek | 5966 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
697 | ŚWIDER Tomasz | 5967 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
698 | SZOT Marcin | 5968 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
699 | SZYDŁOWSKI Szymon | 5969 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
700 | WITA Maciej | 5980 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
701 | WITA Radoslaw | 5981 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
702 | WÓJCIK Zbyszek | 5982 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
703 | ZAZULA Adam | 5985 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
704 | ZIĘBACZ Łukasz | 5986 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
705 | ZOELLNER Marek | 5987 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
706 | ŻOGAŁA Michał | 5988 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
707 | ŻÓŁTAŃSKI Paweł | 5989 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
708 | ŻYŁA Marek | 5990 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
709 | MUCHA Marek | 5991 | Apostles of Stars | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
710 | BINDUGA Piotr | 5992 | CISNĘ NA BROWARA | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
711 | KUBIN Marcin | 5993 | CISNĘ NA BROWARA | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
712 | XXXX Xxxx | 5995 | Crossfit Lubin | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
713 | BOLESŁAWSKI Tomasz | 5999 | Crossfit Lubin | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
714 | BRONIECKI Askaniusz | 6000 | Crossfit Lubin | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
715 | BUREK Łukasz | 6001 | Crossfit Lubin | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
716 | CZUPRYŃSKI Paweł | 6003 | Crossfit Lubin | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
717 | DRABCZYK Wojciech | 6004 | Crossfit Lubin | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
718 | GRZEGORZEWSKI Krzysztof | 6006 | Crossfit Lubin | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
719 | JAKUBOWICZ Patryk | 6007 | Crossfit Lubin | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
720 | JAŚKIEWICZ Krzysztof | 6008 | Crossfit Lubin | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
721 | KACZOR Robert | 6009 | Crossfit Lubin | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
722 | WALCZAK Arkadiusz | 6020 | Crossfit Lubin | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
723 | WOŹNIAK Grzegorz | 6021 | Crossfit Lubin | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
724 | JURKOWSKI Sławomir | 6022 | CZARNE WIEWIÓRY | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
725 | KACZMAREK Hubert | 6023 | CZARNE WIEWIÓRY | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
726 | KONIECZNY Jacek | 6024 | duży i łysy | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
727 | KUCZYNSKI Maciej | 6025 | duży i łysy | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
728 | SZWED-LIPIŃSKI Marek | 6026 | DZIKIE GRUBASY SZATANA | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
729 | KOSINSKI Pawel | 6029 | GaŃbYja TeAm | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
730 | KRAJEWSKI Damian | 6030 | GaŃbYja TeAm | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
731 | KRAJEWSKI Kamil | 6031 | GaŃbYja TeAm | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
732 | WODECKI Dawid | 6032 | GaŃbYja TeAm | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
733 | WODECKI Tomasz | 6033 | GaŃbYja TeAm | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
734 | BĄK Przemyslaw | 6034 | GOLDEN TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
735 | GÓRNIAK Kamil | 6036 | GOLDEN TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
736 | KARNASIEWICZ Jacek | 6037 | GOLDEN TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
737 | BĄK Łukasz | 6039 | Górnicy | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
738 | GROSZYK Igor | 6040 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
739 | ZAWILIŃSKI Mateusz | 6042 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
740 | MICHALAK Michał | 6043 | Mad Runners Wałbrzych | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
741 | STASZEL- ŁATAS Tomasz | 6044 | PIĘKNE I BESTIEE | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
742 | HIRKO Andrzej | 6046 | PLB | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
743 | ŁUGIEWICZ Paweł | 6047 | PLB | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
744 | FRĄCKOWIAK Borys | 6048 | Poszli bokiem jak dzik po szyszkach! | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
745 | GASIŃSKI Alan | 6049 | Poszli bokiem jak dzik po szyszkach! | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
746 | ODWROT Łukasz | 6060 | Szablozębne Fotony | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
747 | TURCZYK Krzysztof | 6061 | Szablozębne Fotony | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
748 | WOŹNIAK Szymon | 6062 | Szablozębne Fotony | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
749 | BIŃKOWSKI Janusz | 6063 | Sztorm Paprykarze | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
750 | MARKS Maciej | 6064 | Sztorm Paprykarze | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
751 | PIETRZAK Maciej | 6065 | Sztorm Paprykarze | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
752 | KŁOSOWSKI Karol | 6066 | SZWAGRY DWA | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
753 | STANKIEWICZ Paweł | 6067 | SZWAGRY DWA | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
754 | FLEISCHER Niels | 6068 | THE FAMILY !!! | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
755 | GRZEGOROWSKI Adam | 6072 | THE FAMILY !!! | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
756 | GRZEGOROWSKI Marcin | 6073 | THE FAMILY !!! | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
757 | HYLLA Jan | 6075 | Towarzystwo Niezłomne | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
758 | GROBELSKI Robert | 6076 | TurboBaterie | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
759 | BERGIER Rafał | 6078 | Wataha Grupa Treningowa | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
760 | MAŁEK Rafał | 6079 | Wataha Grupa Treningowa | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
761 | SIEKIERKA Bartłomiej | 6080 | Wataha Grupa Treningowa | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
762 | CHAJKO Łukasz Kamil | 6082 | WspólnyKompas | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
763 | PAWLIKOWSKI Paweł | 6083 | Żwirek i Muchomorek | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
764 | ANTECKI Kamil | 6084 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
765 | BYWALEC Stanislaw | 6086 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
766 | CZARNECKI Daniel | 6088 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
767 | DZIANACH Jan | 6089 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
768 | JEZIERZAŃSKI Mariusz | 6090 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
769 | MAJCHRZAK Marcin | 6102 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
770 | MAZGAJ Konrad | 6103 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
771 | MIERZEJEWSKI Wiktor | 6104 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
772 | NOWAK Michał | 6106 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
773 | NOWICKI Krzysztof | 6107 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
774 | PORWOLIK Łukasz | 6110 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
775 | RULEWSKI Mateusz | 6111 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
776 | SCHMIDT Paweł | 6113 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
777 | SIÓDMIAK Dawid | 6114 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
778 | SOSNA Marcin | 6117 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
779 | STAISZ Denis | 6118 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
780 | STĘPNIEWSKI Klaudiusz | 6120 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
781 | WÓJCICKI Mariusz | 6122 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
782 | PŁUSKA Michał | 6123 | Aktywna Ekipa Calypso Częstochowa | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
783 | BATRA Sumit | 6124 | AWL | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
784 | GIEDRYS Adam | 6125 | AWL | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
785 | MOKWA Sebastian | 6126 | AWL | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
786 | SASAK Michał | 6127 | AWL | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
787 | CYGA Paweł | 6129 | byle do celu... | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
788 | KACZMARZYK Jakub | 6130 | byle do celu... | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
789 | KACZMARZYK Robert | 6131 | byle do celu... | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
790 | KUBIK Szymon | 6143 | Dziamdziamdziaki | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
791 | BIELECKI Arkadiusz | 6144 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
792 | GŁOWIENKA Marcin | 6146 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
793 | KNYT Grzegorz | 6147 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
794 | KOŁODZIEJ Arkadiusz | 6148 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
795 | SZURGOT Piotr | 6150 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
796 | KARNÓWKA Jarosław | 6151 | GaŃbYja TeAm | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
797 | PRZYBYŁA Tadeusz | 6152 | GaŃbYja TeAm | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
798 | PRZYBYŁA Tomasz | 6153 | GaŃbYja TeAm | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
799 | ALBRECHT Sławek | 6154 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
800 | BĘTLEWSKI Adam | 6155 | J.K.N.W. | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
801 | STATKIEWICZ Jakub | 6156 | J.K.N.W. | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
802 | JAS Mariusz | 6157 | Jadymy Durch | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
803 | BALUTA Piotr | 6158 | Kompania Cieni | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
804 | HOWIS Jerzy | 6159 | Kompania Cieni | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
805 | HABIB Johnny | 6160 | Mongolski Balet | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
806 | PIŃKOWSKI Mateusz | 6161 | Mongolski Balet | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
807 | ANYŻEWSKI Tomek | 6163 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
808 | BARANOWSKI Artur | 6164 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
809 | KASIŃSKI Łukasz | 6165 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
810 | KRUPA Grzegorz | 6166 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
811 | WYCIECHOWSKI Norbert | 6170 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
812 | ZIARNIECKI Piotr | 6171 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
813 | SENSKI Marcin | 6181 | RUN4WINE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
814 | KOŚCIELNIAK Adam | 6183 | Tigres Del Papa | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
815 | KURZAWA Adam | 6184 | Tigres Del Papa | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
816 | STANGRECIAK Adam | 6185 | Tigres Del Papa | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
817 | SIEWRUK Tomasz | 6186 | ULANY TEAM | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
818 | GÓRECKI Mateusz | 6187 | W pogoni za chlebem | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
819 | CAŁKA Maciej | 6189 | Wataha Grupa Treningowa | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
820 | CWYNAR Tomasz | 6190 | Wataha Grupa Treningowa | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
821 | DRABAREK Jakub | 6191 | Wataha Grupa Treningowa | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
822 | FEDEROWICZ Grzegorz | 6192 | Wataha Grupa Treningowa | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
823 | SZCZEPANIK Paweł | 6207 | Zbłąkani Kajakarze | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
824 | GUŹLIŃSKI Damian | 6208 | Zielone Diabły | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
825 | MALISZEWSKI Kamil | 6209 | Zielone Diabły | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
826 | JANOWSKI Damian | 6222 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
827 | KĘSICKI Sławek | 6226 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
828 | KLONOWSKI Sebastian | 6228 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
829 | KOWALCZYK Paweł | 6230 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
830 | KOWALSKI Karol | 6231 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
831 | KOWALSKI Mateusz | 6232 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
832 | KOZŁOWSKI Kamil | 6234 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
833 | LEBIODA Marcin | 6235 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
834 | MAJEWSKI Bartosz | 6236 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
835 | MAKOWSKI Radomir | 6237 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
836 | MICHALSKI Tomasz | 6239 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
837 | MUSIAŁ Krzysztof | 6240 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
838 | PAJOR Kamil | 6242 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
839 | PASTUSZKA Paweł | 6243 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
840 | SKALSKI Patryk | 6245 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
841 | STANUCH Miłosz | 6246 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
842 | STEINHOF Michał | 6247 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
843 | SZCZYGIELSKI Norbert | 6249 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
844 | SZEPIELAK Jacek | 6250 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
845 | SZPILA Daniel | 6251 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
846 | CZEKURŁAN Jacek | 6259 | Cross freaks Goleniów | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
846 | KLESZOWSKI Daniel | 6260 | Cross freaks Goleniów | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
848 | KLIMECKI Michał | 6262 | Cross freaks Goleniów | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
849 | SODOMLAK Piotr | 6264 | CROSSANDACTIVE NYSA | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
850 | BIGOŃ Marek | 6266 | DZIKI ! | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
851 | BIGOŃ Michał | 6267 | DZIKI ! | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
852 | BROŻA Sebastian | 6268 | DZIKI ! | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
853 | SZYMKOWIAK Maciej | 6274 | DZIKI ! | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
854 | WÓJCIK Filip | 6275 | DZIKI ! | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
855 | GÓRECKI Adam | 6276 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
856 | WIŚNIEWSKI Mikołaj | 6277 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
857 | KONICKI Krzysztof | 6278 | FaCroSS JACEK 21-15-9 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
858 | ŁĄCKI Łukasz | 6279 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
859 | MARKOWSKI Artur | 6280 | Health Revolution Elbląg | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
860 | BARON Robert | 6282 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
861 | DURIASZ Bartosz | 6284 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
862 | MATUSZCZAK Jakub | 6285 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
863 | REMPLEWICZ Mariusz | 6286 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
864 | SIKORA Paweł | 6287 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
865 | SKAWIŃSKI Konrad | 6288 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
866 | CHODOWSKI Łukasz | 6290 | LTG | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
867 | SOBOLEWSKI Grzegorz | 6302 | MASAKRA KLUB SPORTOWY | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
868 | WESOŁOWSKI Łukasz | 6303 | MASAKRA KLUB SPORTOWY | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
869 | CZAPIEWSKI Bartosz | 6304 | MMA Devil Międzychód | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
870 | WIECZOREK Wojciech | 6308 | Ogry ze Śląska | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
871 | BŁĘDOWSKI Mariusz | 6309 | ORLEN Team | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
872 | KUNECKI Dariusz | 6310 | ORLEN Team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
873 | LASKOWSKI Tomasz | 6311 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
874 | JAGÓRA Dominik | 6315 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
875 | KUBACKI Jakub | 6316 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
875 | MIODUSKI Piotr | 6318 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
877 | KARPIŃSKI Bartłomiej | 6321 | Ragnarok | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
878 | ROPĘGO Robert | 6323 | Ragnarok | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
879 | RUTKOWSKI Konrad | 6324 | Ragnarok | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
880 | WIECZOREK Michał | 6325 | Ragnarok | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
881 | ANTONIEWICZ Sławomir | 6326 | REBEL | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
882 | PAWŁOWSKI Piotr | 6328 | Szczęśliwe stópki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
883 | SZKUDLAREK Adrian | 6330 | TeamWieprza | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
884 | SZKUDLAREK Błażej | 6331 | TeamWieprza | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
885 | MARKIEWICZ Tomasz | 6332 | Tigres Del Papa | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
886 | NIEMASZ Marcin | 6343 | ZADYSZKA TEAM | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
887 | OWSIKOWSKI Kamil | 6344 | ZADYSZKA TEAM | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
888 | RADTKE Maciej | 6345 | ZADYSZKA TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
889 | SKRZYPCZAK Krzysztof | 6346 | ZADYSZKA TEAM | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
890 | SWORACKI Tomasz | 6348 | ZADYSZKA TEAM | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
891 | BALDY Jakub | 6349 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
892 | BAZAN Szymon | 6350 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
893 | BOROWSKI Kamil | 6351 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
894 | BRACH Michał | 6352 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
895 | BUDZYŃSKI Arkadiusz | 6353 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
896 | CELMER Szymon | 6354 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
897 | CIERPIŃSKI Patryk | 6355 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
898 | CZAPLIŃSKI Bartosz | 6357 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
899 | DRATWA Daniel | 6360 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
900 | DYRSZKA Sebastian | 6361 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
901 | FABIA Janusz | 6363 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
902 | GODEK Cezary | 6365 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
903 | JEZIORNY Ryszard | 6366 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
904 | KAJA Michał | 6367 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
905 | KAJA Robert | 6368 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
906 | KOŚCIUSZKO Michał | 6371 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
907 | KRZANIK Ignacy | 6372 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
908 | PIETRAŚ Mariusz | 6381 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
909 | POWSIŃSKI Martin | 6382 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
910 | SMIRNOV Maks | 6383 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
911 | URBANIAK Mateusz | 6385 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
912 | WRÓBLEWSKI Marek | 6386 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
913 | GÓRZYŃSKI Janusz | 6387 | Bestie OCR Legionowo | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
914 | JANAS Rafał | 6389 | CenterZona | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
915 | WIDZIŃSKI Daniel | 6391 | CenterZona | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
916 | BAS Maciej | 6392 | Chłopaki z Psiaka | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
917 | GĘSIOREK Piotr | 6393 | Chłopaki z Psiaka | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
918 | GRUCHAŁA Dawid | 6394 | Chłopaki z Psiaka | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
919 | SKORUPKA Adrian | 6398 | Diamentowe psy | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
920 | PODSIADŁO Bartosz | 6399 | Enter Air Runners Club | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
921 | KOŃCZAK Waldemar | 6401 | Grupa Nienachalnie Heroiczna | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
922 | CICHY Łukasz | 6406 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
923 | ROSOCHACKI Marcin | 6410 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
924 | SOKOŁOWSKI Oskar | 6411 | Idziemy się napić | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
925 | PŁÓCIENNIK Bartosz | 6420 | Karamel Salsa Adventure | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
926 | SAŁANDYK Marcin | 6421 | Karamel Salsa Adventure | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
927 | SIKORA Adrian | 6422 | Karamel Salsa Adventure | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
928 | KUJAWSKI Artur | 6428 | Klinika Rehabilitacji Strukturalnej "Villa Park" | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
929 | FRANUSZKIEWICZ Mariusz | 6430 | LeceBoChce | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
930 | HELLWICH Łukasz | 6437 | MMA Devil Międzychód | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
931 | GNYCH Michał | 6438 | Polibudki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
932 | GOŁĄBEK Jan | 6439 | Polibudki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
933 | GOŁĄBEK Paweł | 6440 | Polibudki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
934 | KASPROWICZ Marcin | 6441 | Polibudki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
935 | KASZNIA Julian | 6442 | Polibudki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
936 | MUSZALSKI Eryk | 6443 | Polibudki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
937 | URBAŃSKI Przemek | 6446 | Polibudki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
938 | GOLA Paweł | 6447 | Pull Up or Shut Up | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
939 | MEREK Robert | 6448 | Pull Up or Shut Up | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
940 | BOLISĘGA Rafał | 6450 | RegnarsTeam | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
941 | CHRAPEK Paweł | 6451 | RegnarsTeam | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
942 | WASIEWICZ Michał | 6461 | TEAM ŚWIĘTOCHŁOWICE | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
943 | DRACZ Paweł | 6463 | WE'RE TAKING THE HOBBITS TO ISENGARD | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
944 | ANDRUSZCZYSZYN Wojciech | 6466 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
945 | BISKUP Michał | 6468 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
946 | BŁĘDOWSKI Tomasz | 6469 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
947 | BOCHRA Hubert | 6470 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
948 | BOGDAŁ Adam | 6471 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
949 | BOGDAŁ Michał | 6472 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
950 | BRYK Aleksander | 6474 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
951 | BRYK Kajetan | 6475 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
952 | BRYZEK Konrad | 6476 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
953 | CHOLAJDA Roman | 6478 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
954 | CZOŁBA Tomasz | 6479 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
955 | DUDEK Igor | 6480 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
956 | DUDEK Rafał | 6481 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
957 | GAMŻA Damian | 6483 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
958 | GAWLIK Zbigniew | 6484 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
959 | HUDEK Remigiusz | 6486 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
960 | KARASIEWICZ Tomasz | 6487 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
961 | KOŁODZIEJ Tomasz | 6489 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
962 | KOZŁOWSKI Paweł | 6490 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
963 | KRAKA Dawid | 6491 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
964 | SPERLING Andrzej | 6502 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
965 | SZCZEPANOWSKI Bogusław | 6506 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
966 | SZYMAŃSKI Maciej | 6507 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
967 | SZYMAŃSKI Michał | 6508 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
968 | UMLAWSKI Filip | 6510 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
969 | WIDUCH Ryszard | 6512 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
970 | ZIELIŃSKI Patryk | 6515 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
971 | LICHOSIK Jakub | 6517 | 2blonde2lose | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | ||
972 | STANCLIK Marcin | 6518 | BLACK GAME TEAM | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
972 | ZAJĄC Paweł | 6519 | BLACK GAME TEAM | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
974 | SKORUPKA Rafał | 6520 | Diamentowe psy | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
975 | SZYMAŃSKI Adam | 6521 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
976 | DUDACY Adam | 6522 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
977 | MICZEK Michał | 6523 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
978 | MIERZWA Aleksander | 6524 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
979 | WOLLNY Kamil | 6525 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
980 | GROT Michał | 6526 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
981 | GUMIELA Adam | 6527 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
982 | GÓRSKI Piotr | 6528 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
983 | BABISZ Krzysztof | 6529 | IPA POLICJA PRUDNIK | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
984 | MAKOWSKI Sebastian | 6530 | IPA POLICJA PRUDNIK | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
985 | ORACZEWSKI Dariusz | 6531 | IPA POLICJA PRUDNIK | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
986 | SEŃKOWSKI Maciej | 6532 | IPA POLICJA PRUDNIK | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
987 | ŁOTOCKI Łukasz | 6543 | JOFIT SQUAD | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
988 | MAZURKIEWICZ Mateusz | 6544 | JOFIT SQUAD | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
989 | MODŁAWSKI Wiktor | 6546 | JOFIT SQUAD | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
990 | SUSZEK Łukasz | 6549 | JOFIT SQUAD | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
991 | KULESZKA Pawel | 6556 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
992 | RYMSZEWICZ Tomasz | 6557 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
993 | BEBRYS Daniel | 6558 | LATAJĄCE GRYFY | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
994 | KUŻEL Adrian | 6559 | LATAJĄCE GRYFY | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
995 | SŁAWOMIR Chyliński | 6561 | LATAJĄCE GRYFY | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
996 | WALASZEK Maciej | 6563 | M&S | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
997 | NOWAK Kamil | 6564 | Nie czekajcie | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
998 | KWIATKOWSKI Romek | 6565 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
999 | GIERSOK Artur | 6566 | parówki w cieście | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1000 | GRZĄDKOWSKI Łukasz | 6567 | parówki w cieście | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1001 | WÓJCIK Michał | 6568 | PE | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1002 | BISKUP Beniamin | 6570 | Prezesi Gang | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1003 | BISKUP Michał | 6571 | Prezesi Gang | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1004 | LIPSKI Radek | 6572 | Prezesi Gang | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1005 | KUBICA Michal | 6583 | SkyTaxi | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1006 | ŁABA Maciej | 6584 | SkyTaxi | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1007 | MYCAK Maciej | 6585 | SkyTaxi | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1008 | SINICKI Paweł | 6586 | SkyTaxi | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1009 | WALILKO Wojciech | 6587 | SkyTaxi | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1010 | DUŻYŃSKI Dawid | 6588 | Sparta Opole | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1011 | JARY Paweł | 6589 | Sparta Opole | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1012 | SZAŃSKI Zenon | 6591 | Sparta Opole | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1013 | KŁOS Krystian | 6592 | SUICIDE TEDDY BEARS | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1014 | STALMACH Marcin | 6593 | SUICIDE TEDDY BEARS | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1015 | MARKOWSKI Artur | 6595 | VANTORO | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1016 | KIDA Michał | 6596 | Wataha Grupa Treningowa | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1017 | MAZUR Marek | 6597 | Wataha Grupa Treningowa | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1018 | ZARĘBA Jakub | 6598 | Wataha Grupa Treningowa | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1019 | GEZELA Jacek | 6600 | Zielona Impreza | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1020 | NOWAK Adam | 6601 | Zielona Impreza | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1021 | KUSNIERZ Jakub | 6602 | ZielonaImpreza | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1022 | MOCHOŃ Piotr | 6603 | ZielonaImpreza | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1023 | BONK Andrzej | 6606 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1024 | BORECKI Tomasz | 6607 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1025 | DROBIK Dawid | 6608 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1026 | DROŹDZIK Mateusz | 6610 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1027 | GARLIŃSKI Daniel | 6611 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1028 | GŁAZ Marek | 6612 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1029 | KWIECIEŃ Jan | 6625 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1030 | LUDWIŃSKI Artur | 6626 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1031 | MAKARYK Kamil | 6628 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1032 | MARCISZ Jarosław | 6629 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1033 | NAJMRODZKI Błażej | 6632 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1034 | ORFIN Dariusz | 6633 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1035 | OZARCZUK Rafał | 6634 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1036 | PIKOSZ Patryk | 6635 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1037 | STUDNICKI Piotr | 6637 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1038 | SYPIEN Bartlomiej | 6638 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
1039 | SZYSZKA Michał | 6627 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1040 | TOMASZEWICZ Adam | 6639 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1041 | TRAFAS Dominik | 6640 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1042 | TUREK Tomasz | 6641 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1043 | TYBISZEWSKI Hubert | 6642 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1044 | TYTOŃ Jakub | 6643 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1045 | WIŚNIEWSKI Mateusz | 6645 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1046 | WÓJCIK Mateusz | 6646 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1047 | CHOMICZ Rafał | 6647 | 8E | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1048 | CZACHURA Sławomir | 6648 | 8E | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1049 | ŚWIĄTEK Rafał | 6663 | GaŃbYja TeAm | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1050 | ŚWIĄTEK Tomasz | 6664 | GaŃbYja TeAm | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1051 | POKORSKI Rafał | 6668 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1052 | SULIŃSKI Mateusz | 6669 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1053 | ZBROSZCZYK Damian | 6670 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1054 | MAKLES Paweł | 6672 | Ladies and Beasts | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1055 | SZYLKIN Wojciech | 6675 | LECZNICA TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1056 | GRAJCAR Łukasz | 6677 | LOFT TEAM EXTREME | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1057 | KURKOWIAK Adam | 6681 | LOFT TEAM EXTREME | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1058 | RÓŻYCKI Dominik | 6683 | LOFT TEAM EXTREME | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1059 | ŻAK Tomasz | 6684 | LOFT TEAM EXTREME | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1060 | SOBOL Sebastian | 6685 | Lucky seven | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1061 | STOLARZ Krystian | 6686 | Lucky seven | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1062 | WAWRZUSISZYN Rafal | 6687 | Lucky seven | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1063 | ZATWARNICKI Daniel | 6688 | Lucky seven | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1064 | MIKOŁAJCZAK Andrzej | 6691 | mjollnir team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1065 | TATAROWICZ Bartosz | 6692 | mjollnir team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1066 | MILLER Daniel | 6703 | SKF | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1067 | MILLER Marcin | 6704 | SKF | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1068 | SOKÓŁ Michał | 6708 | THE BROTHERS71 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1069 | MANIEWSKI Maciej | 6709 | Wataha Grupa Treningowa | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1070 | ADAMIEC Jakub | 6711 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1071 | BABULA Sebastian | 6712 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1072 | BANASZKIEWICZ Dawid | 6713 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1073 | BARAN Grzegorz | 6714 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1074 | BESARABA Łukasz | 6715 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1075 | BIEGAŃSKI Marcin | 6717 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1076 | BŁASZCZAK Damian | 6718 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1077 | BŁASZCZAK Sławek | 6719 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1078 | BRĘKUS Bartosz | 6720 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1079 | DĄBROWSKI Janusz | 6721 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1080 | DROZD Dariusz | 6722 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1081 | GŁOGOWSKI Bartosz | 6725 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1082 | GOLIS Paweł | 6726 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1083 | GREK Wojciech | 6728 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1084 | GRZYB Radosław | 6729 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1085 | GWIS Kamil | 6730 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1086 | HOMĘTOWSKI Łukasz | 6731 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1087 | JANUSZKO Maciej | 6732 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1088 | JAWOR Tomasz | 6733 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1089 | KUKUŁ Michał | 6742 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1090 | MĄKA Łukasz | 6745 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1091 | MAKÓWKA Piotr | 6746 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1092 | MIEDZIANOWSKI Marek | 6750 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1093 | MIKOŁAJEWSKI Paweł | 6751 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1094 | MIŚTA Wojciech | 6752 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1095 | PAŁYS Arkadiusz | 6759 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1096 | PIĘCIORAK Michał | 7071 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1097 | RZEKIECKI Adrian | 6763 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1098 | SCHREIBER Łukasz | 7072 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1099 | SĘDZIK Piotr | 6764 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1100 | STANASZEK Daniel | 6765 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1101 | XXXX Xxxx | 6766 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1102 | STANEK Marek | 6767 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1103 | STEC Łukasz | 6768 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1104 | SZCZEPANIAK Jakub | 6769 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1105 | SZLACHETKA Jakub | 6770 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1106 | GOLIŃSKI Krzysztof | 6780 | Bosa Stópka | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1107 | SZPICH Michał | 6781 | Bosa Stópka | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1108 | MROCZEK Marcin | 6786 | Dziki Team ze Wsi | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1109 | ŻUREK Mateusz | 6787 | Dziki Team ze Wsi | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1110 | KWAŚNIAK Damian | 6788 | Hardy Crossfit | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1111 | MACIĄŻEK Krzysztof | 6789 | Hardy Crossfit | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1111 | WILK Oskar | 5362 | Hardy Crossfit | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1113 | WYBITUŁA Szymon | 6790 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1114 | KIEDROWSKI Jerzy | 6791 | Kluski na haju | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1115 | MROCZKOWSKI Grzegorz | 6793 | Kluski na haju | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1116 | KRUTOF Rafał | 6796 | KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1117 | KUCZKOWSKI Robert | 6797 | KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1118 | SKÓRKA Dawid | 6798 | KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1119 | GRZEBUŁA Łukasz | 6800 | Let me say so | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1120 | KRAJEWSKI Tomasz | 6801 | Let me say so | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1121 | SIEDLECKI Patryk | 6804 | Łyse Zidany | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1122 | SUSŁO Szymon | 6805 | Łyse Zidany | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1123 | KOPYCIOK Michał | 6806 | Niebieskie Chachary | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1124 | SIKORA Marek | 6807 | Niebieskie Chachary | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1125 | SIKORA Piotr | 6808 | Niebieskie Chachary | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1126 | MĘDRYSA Michał | 6809 | NIEPOZORNI | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1127 | WOJCIECH Mateusz | 6810 | NIEPOZORNI | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1128 | GRABOWSKI Jakub | 6811 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1129 | KOZINA Lukasz | 6821 | Poszukiwacze Fejmu | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1130 | OLCHAWA Bartłomiej | 6822 | Poszukiwacze Fejmu | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1131 | WIĘCKOWSKI Jakub | 7068 | Pump Squat | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1132 | SZCZECIŃSKI Łukasz | 6823 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1133 | STELLMACH Wojciech | 6824 | Reflex Total Fitness Malta | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1134 | VALLEJOS Daniel | 6825 | Reflex Total Fitness Malta | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1135 | GUZEK Kamil | 6826 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1136 | KROSNY Piotr | 6832 | TKKF HADES Mikołów / Niebieskie Chachary | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1137 | BARCZYCKI Piotr | 6833 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1138 | BEJNAR Łukasz | 6835 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1139 | BERNACKI Kamil | 6836 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1140 | DOMAGAŁA Patryk | 6838 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1141 | DŻUMAGA Paweł | 6839 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1142 | NIŻYŃSKI Maksym | 6842 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1143 | NOWAK Artur | 6843 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1144 | OLCZYK Piotr | 6844 | Trans.eu | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1145 | RUDNICKI Dominik | 6846 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1146 | TETERA Paweł | 6850 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1147 | TROJNACKI Piotr | 6851 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1148 | OSTASZEWSKI Paweł | 6854 | ULICZNE RZEZIMIESZKI | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1149 | PEŁKA Krzysiek | 6855 | ULICZNE RZEZIMIESZKI | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1150 | KOWALSKI Rafał | 6857 | ZAMENA | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1151 | RYWACKI Karol | 6858 | ZAMENA | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1152 | STERNA Maciej | 6859 | ZAMENA | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1153 | BUJACZ Jacek | 7066 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1154 | CHMURAK Tomasz | 6863 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1155 | CHMURAK Wojciech | 6864 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1156 | CIECHANOWICZ Maciej | 6865 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1157 | CIEŚLA Krzysztof | 6866 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1158 | DYBAŁA Arnold | 6867 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1159 | GÓRSKI Dawid | 6868 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1160 | IGNASIAK Rafał | 7062 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1161 | KANIK Marcin | 6869 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1162 | KĘDZIOR Paweł | 7061 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1163 | KOLARCZYK Paweł | 7070 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
1164 | MAJKOWSKI Łukasz | 7043 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1165 | MATEŃKO Bartosz | 6880 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1166 | MIELNICKI Wojciech | 6883 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1167 | PAWŁOWSKI Mirosław | 7056 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1168 | PRZYSUCHA Radosław | 6884 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1169 | ROMAN Michał | 6885 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1170 | ROMAŃCZYK Jarosław | 6886 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1171 | RUDOLF Arkadiusz | 6887 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1172 | RYBARKIEWICZ Mateusz | 6888 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1173 | SAMULNIK Grzegorz | 7063 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1174 | SŁODECKI Szymon | 6889 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1175 | SYPEK Piotr | 7045 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1176 | SZEWCZYK Paweł | 6890 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1177 | SZIR Arkadiusz | 7064 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1178 | WADZIŃSKI Marcin | 6891 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1179 | ZŁOTEK Patryk | 6893 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1180 | ZUBER Sebastian | 7049 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
1181 | NOWACZYK Tomasz | 6894 | _ORŁY_GDYNIA_ | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1182 | MILAK Arkadiusz | 6895 | ANWILTEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1183 | DOBRZAŃSKI Paweł | 6896 | Babayaga Sport | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1184 | GOŻDŻ Tomasz | 6900 | Babayaga Sport | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1185 | KOŚCIAŃSKI Łukasz | 6903 | Babayaga Sport | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1186 | ŁĘGOWSKI Jaroslaw | 6904 | Babayaga Sport | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1187 | GAŁAN Łukasz | 6910 | ciemna strona pomidora oleśnica | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1188 | KOSTRZEWSKI Adrian | 6911 | ciemna strona pomidora oleśnica | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1189 | PIEPRZKA Patryk | 6912 | Dawaj dziku kiszonka sama się nie odkryje ;) | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | ||
1190 | BOTOREK Damian | 6914 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1191 | FRANCKIEWICZ Maciej | 6916 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1192 | GÓRKA Łukasz | 6917 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1193 | HABER Patryk | 6919 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1194 | MUREK Łukasz | 6920 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1195 | NEUMAN Grzegorz | 6921 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1196 | PIELA Mateusz | 6922 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1197 | WIERZBOWSKI Paweł | 6927 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1198 | JASIŃSKI Zbigniew | 6928 | FLY OR DIE | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1199 | KAWECKI Bartłomiej | 6929 | FLY OR DIE | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1200 | DZIĘCIOŁ Łukasz | 6939 | Painkillers | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1201 | ZŁOTT Eryk | 6943 | Po śmierci oddajcie nasze garminy rodzinom | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1202 | ŁONIEWSKI Jakub | 6945 | Prawie dziki | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1203 | PULIKOWSKI Maciej | 6946 | Prawie dziki | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1204 | JANUS Grzegorz | 6947 | Rams Training House Majonez | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1205 | SKWERES Filip | 6948 | Rams Training House Majonez | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1206 | KANIOWSKI Kamil | 6950 | Rossmann | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1207 | KRAWCZYK Rafał | 6951 | Rossmann | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1208 | MAROŃSKI Piotr | 6953 | Semper Parati | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1209 | POMIETŁO Aleksander | 6955 | Semper Parati | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1210 | KUBLA Mateusz | 6959 | SHOTY | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1211 | DOJNIK Maciej | 6960 | Towarzystwo Niezłomne | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1212 | ANCYPA Kamil | 6963 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1213 | BŁĄDEK Piotr | 6965 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1214 | CHANEK Maciej | 6966 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1215 | CHRUŚCIEL Michał | 6967 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1216 | CUDNIEWICZ Damian | 6968 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1217 | KOZAK Piotr | 6978 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1218 | KOZAKIEWICZ Rafał | 6979 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1219 | KOZŁOWSKI Jakub | 6980 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1220 | MAKOWIECKI Sebastian | 6984 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1221 | MAŁEK Rafał | 6985 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1222 | ORLIK Łukasz | 6987 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1223 | OSTROWSKI Bartłomiej | 6989 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1224 | PATEREK Bartosz | 6991 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1225 | ROSŁONIEC Wojciech | 6993 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1226 | RYCHCZYŃSKI Tomasz | 6994 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1227 | STAWNY Rafał | 6997 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1228 | WIECZOREK Dariusz | 7002 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1229 | WILŻYŃSKI Kamil | 7003 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1230 | WILŻYŃSKI Łukasz | 7004 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1231 | WINIARSKI Marcin | 7005 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1232 | GILEWSKI Bartosz | 7006 | Pijanych wpuszczają | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | ||
1233 | ROSIAK Jakub | 7007 | Pijanych wpuszczają | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | ||
1234 | JAŚKOWSKI Jarosław | 7008 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | ||
1235 | KIELAN Maciek | 7009 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | ||
1236 | KOCHELAK Konrad | 7010 | Złoczewianie | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | ||
1237 | TOMCZAK Adrian | 7011 | Złoczewianie | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | ||
1238 | GADOMSKI Tomasz | 7012 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
1239 | GAŁĘZIEWSKI Marcin | 7013 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
1240 | GAŁĘZIEWSKI Mateusz | 7014 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
1241 | GOŁĄBEK Kacper | 7015 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
1242 | KOTT Piotr | 7016 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
1243 | STAŚKIEWICZ Rafal | 7017 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
1244 | SZUMNY Łukasz | 7018 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
1245 | STANASZEK Michał | 7019 | Agresywne Pierogi | Open Mężczyzn | 16:00 | 00:00:00 | ||
1246 | WALCZAK Michał | 7020 | Agresywne Pierogi | Open Mężczyzn | 16:00 | 00:00:00 | ||
1247 | DACHTERA Przemyslaw | 7021 | Dragon SQUAD | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1248 | MACIASZCZYK Mateusz | 7050 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1249 | CISZ Arkadiusz | 7034 | Open Mężczyzn | 16:00 | 00:00:00 | |||
1250 | GAJDA Sebastian | 7035 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
1251 | HARETSKI Aleksander | 7036 | Open Mężczyzn | 16:00 | 00:00:00 | |||
1252 | ISHCHUK Aliaksandr | 7037 | Open Mężczyzn | 16:00 | 00:00:00 | |||
1253 | JANIAK Krzysztof | 7038 | Open Mężczyzn | 16:00 | 00:00:00 | |||
1254 | KOTÓW Kamil | 7039 | Open Mężczyzn | 16:00 | 00:00:00 | |||
1255 | LEŚNIAK Łukasz | 7041 | Open Mężczyzn | 16:00 | 00:00:00 | |||
1256 | LIGENZA Jarosław | 7042 | Open Mężczyzn | 16:00 | 00:00:00 | |||
1257 | RESPONDEK Dariusz | 7051 | Open Masters Mężczyzn | 16:00 | 00:00:00 | |||
1258 | STĘPNIEWSKI Szymon | 7044 | Open Mężczyzn | 16:00 | 00:00:00 | |||
1259 | TEODORCZYK Mateusz | 7046 | Open Mężczyzn | 16:00 | 00:00:00 | |||
1260 | WIEWIÓRKA Marcin | 7047 | Open Mężczyzn | 16:00 | 00:00:00 | |||
1261 | WOŹNIAK Michal | 7048 | Open Mężczyzn | 16:00 | 00:00:00 | |||
1262 | MOCZKO Maciej | 6753 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1263 | NALBACH Kamil | 6754 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1264 | BŁASZCZYK Paweł | 5926 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1265 | MROZIK Michał | 5256 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1266 | TROJANOWSKI Dawid | 5463 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1267 | ZWIERZCHOWSKI Dariusz | 5542 | TURBOZESPÓŁ | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1268 | FRANKOWSKI Łukasz | 5562 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1269 | SWIGON Krzysztof | 5592 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1270 | SZLĘZAK Mateus | 5593 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1271 | TOMSKI Marcin | 5594 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1272 | KOST Marcin | 5624 | Ladies and Beasts | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1273 | DOLA Krzysztof | 5670 | TEAM PAL | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1274 | CZELEJ Tomasz | 5699 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1275 | BŁASZKOWIAK Przemysław | 5824 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1276 | MICHALSKI Marcin | 6631 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
1277 | PRZYBYSZ Mateusz | 5511 | Justice League | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1278 | WŁOCHYŃSKI Mikołaj | 5509 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1279 | BUDZISZ Rafał | 5381 | Poskładani 3City | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1280 | DĘBICKI Łukasz | 5384 | RunForDreams | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1281 | JAGODZIŃSKI Damian | 5403 | xRunners | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1282 | FRANKOWSKI Mateusz | 5563 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1283 | DOBRZAŃSKI Jarosław | 5825 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1284 | KOSIŃSKI Tomasz | 5862 | -= GUMISIE =- | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1285 | KRAWCZAK Emil | 5863 | -= GUMISIE =- | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1286 | ORYCH Maciej | 6149 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1287 | PAWŁOWSKI Kamil | 6167 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1288 | SZUBIŃSKI Michał | 6168 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1289 | JANOWSKI Michał | 6223 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1290 | JĘDRUCH Marcin | 6224 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1291 | RADOLAK Maciej | 6244 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1292 | GLINKA Michał | 6270 | DZIKI ! | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1293 | HRYNIEWIECKI Paweł | 6271 | DZIKI ! | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1294 | KEMPA Mateusz | 6272 | DZIKI ! | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1295 | NADOLNY Kamil | 6291 | LTG | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1296 | KRAWCZYK Krzysztof | 6301 | MASAKRA KLUB SPORTOWY | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1297 | HRYCIÓW Daniel | 6320 | Ragnarok | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1298 | DYMALSKI Dariusz | 6649 | 8E | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1299 | NOWAK Piotr | 6650 | 8E | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1300 | ZAWADZKI Jakub | 6651 | 8E | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1301 | DURAJSKI Ariel | 6674 | LECZNICA TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1302 | JANDA Kamil | 6707 | THE BROTHERS71 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1303 | MATYSIAK Filip | 6785 | Dziki Team ze Wsi | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1304 | CHOWAŃSKI Artur | 6802 | Łyse Zidany | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1305 | NASKRĘT Jarosław | 6803 | Łyse Zidany | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1306 | STOLIŃSKI Adrian | 6830 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1307 | POPECKI Paweł | 5529 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | ||
1308 | GODLEWSKI Grzegorz | 7030 | TI AUTOMOTIVE | Open Mężczyzn | 16:00 | 00:00:00 | ||
1309 | PIĄTKOWSKI Marcin | 7031 | TI AUTOMOTIVE | Open Mężczyzn | 16:00 | 00:00:00 | ||
1310 | MOSZYŃSKI Patryk | 7032 | xRunners | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1311 | MACHLAŃSKI Łukasz | 5946 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1312 | STRACHOWSKI Przemysław | 6504 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1313 | MROZEK Tomasz | 6552 | Krwawe abażury | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | ||
1314 | WOŚ Krzysztof | 6553 | Krwawe abażury | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | ||
1315 | ZACHARIASZ Marcin | 6599 | xRunners | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1316 | GROMADA Roland | 7084 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1317 | ZIEMIŃSKI Tomasz | 7087 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1318 | KOŃCZAK Adam | 7088 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1319 | GAWLIK Wojciech | 7091 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1320 | RADKA Włodzimierz | 7092 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1321 | ZHYVANOV Mykola | 7098 | Open Mężczyzn | 16:00 | 00:00:00 | |||
1322 | WIECZOREK Szymon | 7099 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1323 | KRAUS Artur | 7102 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
1324 | GĘSTY Łukasz | 7103 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1325 | TYCZYŃSKI Adrian | 7104 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
1326 | WOJTYŁO Piotr | 7105 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
1327 | KAWALEC Przemysław | 7106 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
1328 | WOJCIECHOWSKI Rafal | 7107 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
1329 | MEDYGRAŁ Konrad | 7108 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1330 | KURKOWIAK Adam | 7109 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1331 | BINIEK Piotr | 7110 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1332 | GŁÓWCZAK Grzegorz | 7111 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1333 | KOGUT Leszek | 6961 | Wawrzyny | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1334 | KOCZOROWSKI Pawel | 5056 | Polni Wojownicy Ustka | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1335 | KOWALCZYK Krzysztof | 5105 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1336 | MAŃTURZYK Piotr | 5226 | Decathlon Wrocław | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1337 | PAPROCKI Przemek | 5227 | Decathlon Wrocław | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1338 | TYCHOWICZ Daniel | 5228 | Decathlon Wrocław | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1339 | RÓG Sebastian | 5275 | Uno Más? | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1340 | ZWAAN Johan | 5276 | Uno Más? | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1341 | MAGRYTA Marcin | 5304 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1342 | MATYSEK Ireneusz | 5305 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1343 | MICHALSKI Jacek | 5335 | Ambitni Inaczej ! | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1344 | KOLASIŃSKI Jakub | 5434 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1345 | TOMCZAK Jacek | 5461 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1346 | TROJANOWSKI Damian | 5462 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1347 | FRANUSZKIEWICZ Daniel | 5883 | FRANEK TEEM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1348 | KUKUŚ Rafał | 6195 | Wataha Grupa Treningowa | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1349 | URBANOWSKI Marcin | 6782 | Bosa Stópka | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1350 | ŚLĘCZKOWSKI Błażej | 6829 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1351 | SOSZYŃSKI Robert | 6705 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1352 | BRZOZOWSKI Konrad | 6396 | Diamentowe psy | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1353 | LIS Jędrzej | 6397 | Diamentowe psy | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1354 | SKOŁUBOWICZ Wojciech | 6424 | Karamel Salsa Adventure | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1355 | SŁABUSZEWSKI Sebastian | 6425 | Karamel Salsa Adventure | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1356 | MAJCHRZAK Krzysztof | 5947 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1357 | OTRĘBA Dominik | 6444 | Polibudki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1358 | ULEWSKI Maciej | 6445 | Polibudki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1359 | BROŻYNA Łukasz | 6473 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1360 | STASZCZYK Maciek | 6503 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1361 | HAWRYŁO Łukasz | 7095 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1362 | KURTA Dmitriy | 7096 | Open Mężczyzn | 16:00 | 00:00:00 | |||
1363 | GROSZYK Igor | 7097 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1364 | SWORACKI Ariel | 6347 | ZADYSZKA TEAM | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1365 | TAJCHMAN Bogdan | 6706 | SUICIDE TEDDY BEARS | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1366 | HORAK Lesław | 5622 | Kryzys Wieku Średniego | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:23 | ||
1367 | LEŚNIAK Grzegorz | 5623 | Kryzys Wieku Średniego | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:24 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
SULIMA Grzegorz | 5856 | Open Mężczyzn | 12:45 | DNF | ||||
BIELECKI Sebastian | 6145 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Mężczyzn | 13:30 | DNF | |||
JANIK Paweł | 5080 | xRunners | Open Mężczyzn | 11:30 | DNF |
Znaleziono 1370 wynik(ów)