RUNMAGEDDON CLASSIC

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Karczew
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
1276
Wystartowało:
1177
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1172
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu6km
6km
    
1ŁASKAWSKI Michał 5001Befit24team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:48:40
2GRODOŃ Piotr 5003Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:49:18
3MEINERT Jakub 5004Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn07:4000:00:0001:13:14
4GACH Damian 5005CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:00
5OŚKO Łukasz 5018Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:41:24
6PIĘTKA Marcin 5019Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:15
7SEWERYNOWICZ Michał 5021Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:46:03
8BERYNC Fabian 5022Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:25
9BRUSIŁO Bartosz 5024Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:38:45
10DZIDO Zbigniew 5025Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:53:24
11PIETRUCHA Jakub 5048POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:57
12PISKAŁA Daniel 5049POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:32:19
13BORKOWSKI Bartłomiej 5050RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn07:4000:00:0000:48:47
14GRYŻEWSKI Karol 5051RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn07:4000:00:0000:49:55
15NOWICKI Marcin 5052RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn07:4000:00:0000:42:46
16SZCZECH Szymon 5053RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn07:4000:00:0000:44:06
17WIELEBA Adam 5054RMF4RT GladiatorsElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:40:32
18CZUBASZEWSKI Kamil 5076Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:50:02
19DMYTRUK Vlad 5077Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:32:02
20GOŁASZEWSKI Jacek 5078Open Mężczyzn07:4000:00:0000:44:17
21GRZANECKI Marcin 5079Open Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:41:21
22JANUSZEWSKI Andrzej 5080Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:40
23JUDEK Łukasz 5081Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:43
24KOWALEWSKI Filip 5083Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:44:50
25O'BOYLE Seamus 5084Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:31:26
26PAWLUKIEWICZ Dariusz 5116Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:14
27MARCZUK Kamil 5117Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:46
28MACHURA Marcin 5118SPEC INSTAL RUNElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:28
29SZKLARSKI Przemysław 5120Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:55
30ŁUCZAK Paweł 5121Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:52
31STACHYRA Rafał 5122Crossfit Lublin Z16Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:41:55
32DROGOSZ Damian 5123Husaria Race Team Elite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:32:32
33PAWŁOWSKI Piotr 5124Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:44
34CHMIELORZ Józef 5125Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:29:38
35KOWALSKI Kamil 5126Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:37:00
36KOZŁOWSKI Paweł 5127Bestie OCR LegionowoOpen Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:44:35
37HURAS Michał 5006CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:43
38PINKOWICZ Maciej 5007CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:56
39WARZECHA Filip 5008CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:57
40SKOCZYLAS Kamil 5009Dejta nam medalElite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:50
41JANISZEWSKI Grzegorz 5010DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:39:22
42KURACH Stanisław 5011DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:40:34
43ARUSZTOWICZ Bartosz 5013Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:00
44KOLIBABSKI Radosław 5014Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:58
45LECH Mateusz 5015Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:23
46OLPIŃSKI Marcin 5016Hardcorowe WychylylybymyElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:39:49
47OLPIŃSKI Szymon 5017Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:31:15
48INDYK Kamil 5026Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:44:40
49KRAWCZYK Tomasz 5027Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:28:50
50KRAWIECKI Mateusz 5028Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:30:19
51ŁASKI Mikołaj 5029Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:48:24
52SWACZYŃSKI Krzysztof 5032Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:38:43
53SZANIAWSKI Marcin 5033Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:38:43
54MORAWSKI Grzegorz 5034KONIUCHY OCRElite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:26
55KAMIENIECKI Michał 5035LION'S FIREFIGTER'S TEAMElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:40:41
56ŁUCZAK Marcin 5036Mundurowy Klub Motorowy Rzeczpospolitej PolskiElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:39:23
57PRAŁAT Arkadiusz 5037NEXTREMEElite Mężczyzn07:4000:00:0000:31:40
58BURBUL Przemysław 5038Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:22
59SZYMASZEK Bartłomiej 5039OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:38
60KORNILUK Tomasz 5040OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:33:27
61KULIK Dariusz 5041OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:45:35
62KACPERSKI Jacek 5042PARK OCRElite Mężczyzn07:4000:00:0000:52:35
63PIEPRZYCKI Łukasz 5043PATOFAMILIAElite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:44
64KODA Paweł 5044POWER TRAININGOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:46:44
65KONARSKI Tomasz 5045POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:37:42
66MIERZICKI Marcel 5046POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:41:37
67WIŚNIEWSKI Arkadiusz 5055RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn07:4000:00:0001:04:43
68PODGORSKI Marek 5056RUNMAGEDDONElite Mężczyzn07:4000:00:0000:33:49
69PIETRZAK Tomek 5058Runmageddonowe Świry Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:06
70BORUC Tomasz 5059SpeedstersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:40
71ŚLESICKI Mateusz 5060SpeedstersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:15
72CHABER Szymon 5061Sportera OCRElite Mężczyzn07:4000:00:0000:45:19
73KWAŚNIAK Emil 5062Sportera OCROpen Mężczyzn07:4000:00:0001:04:14
74PACHOLCZYK Jarosław 5063Sportera OCRElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:52:38
75PACHOLCZYK Radosław 5064Sportera OCROpen Mężczyzn07:4000:00:0000:52:40
76KAMIŃSKI Maciej 5065STOMILEXElite Mężczyzn07:4000:00:0000:48:46
77MŁOTEK Jakub 5066STOMILEXElite Mężczyzn07:4000:00:0000:48:47
78BRATKOWSKI Pawel 5067Torpeda Race TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:19
79BIELECKI Karol 5068United RunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:37:27
80KORULCZYK Marcin 5069United RunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:33:15
81WOŹNIAK Krzysztof 5070United RunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:51
82JACIÓW Paweł 5071WATAHAElite Mężczyzn07:4000:00:0000:30:43
83DOBRZYŃSKI Tomasz 5072xRunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:39
84SŁODOWNIK Dominik 5073xRunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:55
85ANUSZCZYK Mariusz 5074Elite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:43:29
86BĄCZEK Jan 5075Open Mężczyzn07:4000:00:0000:41:06
87OLEŚNIEWICZ Szymon 5085Elite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:37:28
88PŁÓCIENNIK Piotr 5086Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:30:56
89PODGRUDNY Szczepan 5087Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:37:59
90PÓŁBRAT Kamil 5088Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:51:06
91SENATOR Piotr 5090Open Mężczyzn07:4000:00:0000:33:45
92STĘPIEŃ Paweł 5091Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:13
93STRYCZEK Patryk 5092Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:50:00
94STUDZIŃSKI Mateusz 5093Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:07
95SZCZOTOK Wiktor 5094Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:49:57
96SZUKALSKI Maciej 5095Open Mężczyzn07:4000:00:0001:04:30
97WIECZOREK Dariusz 5096Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:24
98WITEK Paweł 5097Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:56
99WITKA Patryk 5098Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:06
100WOJCIECHOWSKI Konrad 5099Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:03
101WOŹNIAK Paweł 5100Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:12
102BRATKOWSKI Kamil 5111Torpeda Race TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:44:28
103ZIELIŃSKI Michał 5101Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:44:59
104RUMAK Józef 5089Open Mężczyzn07:4000:00:1401:04:54
Znaleziono 104 wynik(ów)