RUNMAGEDDON CLASSIC

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Karczew
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
1276
Wystartowało:
1177
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1172
Na trasie:
5
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startu6km
6km
Czas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PAWLAK Robert 5258Open Mężczyzn2M 1308:0000:00:0000:35:0201:15:09.2001:15:09.20 6:159.6
2ORBIK Mariusz 5232xRunnersOpen Mężczyzn3M 1508:0000:00:0000:33:4401:16:25.9001:16:25.90+00:01:166:229.4
3KOWALSKI Adam 5244Open Mężczyzn14M 5108:0000:00:0000:38:4801:26:33.8501:26:33.85+00:11:247:128.3
4SZWAJKA Bartosz 5266Open Mężczyzn20M 5908:0000:00:0000:35:2201:27:26.9001:27:26.90+00:12:177:178.2
5DOMINA Andrzej 5237Open Mężczyzn25M 7008:0000:00:0000:39:0501:29:48.2001:29:48.20+00:14:397:298
6BROŻEK Artur 5209Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn27M 7208:0000:00:0000:34:5301:30:18.3001:30:18.30+00:15:097:318
7SIDOR Paweł 5263Open Mężczyzn37M 8808:0000:00:0000:42:3001:33:51.7001:33:51.70+00:18:427:497.7
8HOROSZCZAK Adrian 5239Open Mężczyzn44M 9608:0000:00:0000:42:4901:35:29.4001:35:29.40+00:20:207:577.5
9KOWALSKI Krzysztof 5175Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn2M 9908:0000:00:0000:42:2301:35:39.5001:35:39.50+00:20:307:587.5
10SOBCZUK Mateusz 5264Open Mężczyzn56M 11208:0000:00:0000:40:0401:36:51.5001:36:51.50+00:21:428:047.4
11KRÓLICKI Konrad 5216Sport Gang Runmageddon TeamOpen Mężczyzn57M 11308:0000:00:0000:43:1701:36:53.4001:36:53.40+00:21:448:047.4
12KRAKOWSKI Przemysław 5245Open Mężczyzn62M 12108:0000:00:0000:42:1001:37:40.2001:37:40.20+00:22:318:087.4
13PORCZYK Zbigniew 5228W DOMU SIEDZIEĆ NIE LUBIĘ!Open Mężczyzn63M 12308:0000:00:0000:38:1701:37:49.5001:37:49.50+00:22:408:097.4
14VORONA Maryna 5267Open Kobiet2K 608:0000:00:0000:42:0001:40:49.7001:40:49.70+00:25:408:247.1
15KORNACKI Dariusz 5202Power ORANGErsOpen Masters Mężczyzn12M 15508:0000:00:0000:45:5901:42:36.1001:42:36.10+00:27:268:337
16DUDEK Marcin 5179Motorówki w FormieOpen Mężczyzn96M 16708:0000:00:0000:45:4901:43:26.4501:43:26.45+00:28:178:377
17KAŹMIERCZAK Michał 5169EKIPA KAROLAOpen Mężczyzn116M 19108:0000:00:0000:42:4601:45:44.9501:45:44.95+00:30:358:486.8
18PIEŃKOS Marcin 5162Dirty6Open Masters Mężczyzn18M 19208:0000:00:0000:46:3001:45:47.4001:45:47.40+00:30:388:486.8
19CIUPEK Robert 5164DOKA teamOpen Mężczyzn118M 19408:0000:00:0000:50:0301:45:59.6501:45:59.65+00:30:508:496.8
20JOPA Maciej 5176KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn123M 20108:0000:00:0000:44:0901:46:12.1501:46:12.15+00:31:028:516.8
21BIEGAŃSKA Joanna 5155CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet4K 808:0000:00:0000:44:0701:46:30.2001:46:30.20+00:31:218:526.8
22CHMIELEWSKI Józef 5235Open Mężczyzn125M 20408:0000:00:0000:43:5201:46:33.1001:46:33.10+00:31:238:526.8
23KOWALSKI Mateusz 5208PZU Sport TeamOpen Mężczyzn126M 20508:0000:00:0000:43:2701:46:37.3501:46:37.35+00:31:288:536.8
24BAREJ Paweł 5207PowerORANGErsOpen Mężczyzn128M 20708:0000:00:0000:46:0101:46:43.5001:46:43.50+00:31:348:536.7
25CHROSTOWSKI Jan 5201Power ORANGErsOpen Mężczyzn131M 21008:0000:00:0000:46:0201:46:53.0001:46:53.00+00:31:438:546.7
26PILARSKA Anna 5163Dirty6 Open Kobiet6K 1208:0000:00:0000:46:3001:48:44.5501:48:44.55+00:33:359:036.6
27SALAMON Aron 5262Open Mężczyzn152M 24708:0000:00:0000:55:0801:49:20.2001:49:20.20+00:34:119:066.6
28MROZIK Michał 5206POWER TRAININGOpen Mężczyzn155M 25008:0000:00:0000:46:3601:49:57.2501:49:57.25+00:34:489:096.5
29ŚWIERCZYŃSKI Łukasz 5265Open Mężczyzn173M 27308:0000:00:0000:49:0901:51:36.0001:51:36.00+00:36:269:186.5
30JEDYNAK Kamil 5194oqrwaOpen Mężczyzn174M 27608:0000:00:0000:49:2301:51:47.1001:51:47.10+00:36:379:186.4
31SZYBIAK Paweł 5210Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn35M 28308:0000:00:0000:47:4001:52:11.7501:52:11.75+00:37:029:206.4
32WINNICKI Łukasz 5170EKIPA KAROLAOpen Mężczyzn179M 28408:0000:00:0000:42:4801:52:18.3501:52:18.35+00:37:099:216.4
33GRODZICKI Adam 5238Open Mężczyzn186M 29108:0000:00:0000:55:1001:53:09.0001:53:09.00+00:37:599:256.4
34ROZMYŚLAK Patrycja 5261Open Kobiet11K 1808:0000:00:0000:49:3101:53:32.8001:53:32.80+00:38:239:276.3
35ZIELIŃSKI Marcin 5203Power ORANGErsOpen Mężczyzn192M 29808:0000:00:0000:45:5901:53:50.9001:53:50.90+00:38:419:296.3
36WOLNA Edyta 5196PATOFAMILIAOpen Kobiet13K 2008:0000:00:0000:51:4001:54:10.3501:54:10.35+00:39:019:306.3
37JUROK Bartłomiej 5158CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn217M 32408:0000:00:0000:49:0501:55:41.3501:55:41.35+00:40:329:386.2
38LASKOWSKI Piotr 5251Open Mężczyzn220M 32908:0000:00:0000:47:3701:55:59.3001:55:59.30+00:40:509:396.2
39LASOTA Michał 5252Open Mężczyzn222M 33108:0000:00:0000:47:3601:56:08.2501:56:08.25+00:40:599:406.2
40SEPIOLO Marcin 5195oqrwaOpen Mężczyzn238M 35008:0000:00:0000:49:2201:57:01.9001:57:01.90+00:41:529:456.2
41MISSALA Mateusz 5227W DOMU SIEDZIEĆ NIE LUBIĘ!Open Masters Mężczyzn40M 35108:0000:00:0000:48:1801:57:09.2001:57:09.20+00:42:009:456.1
42CZERNY Dariusz 5225W DOMU SIEDZIEĆ NIE LUBIĘ!Open Mężczyzn239M 35208:0000:00:0000:48:1901:57:12.0501:57:12.05+00:42:029:466.1
43MISSALA Joanna 5226W DOMU SIEDZIEĆ NIE LUBIĘ!Open Masters Kobiet3K 2508:0000:00:0000:48:1901:57:12.3001:57:12.30+00:42:039:466.1
44JEZIORSKI Marcin 5242Open Mężczyzn243M 35708:0000:00:0000:48:2101:57:42.6001:57:42.60+00:42:339:486.1
45BELKA Maria 5180No to pyk!Open Kobiet23K 3308:0000:00:0000:52:4302:01:02.7502:01:02.75+00:45:5310:055.9
46WSZOŁA Katarzyna 5185No to pyk!Open Kobiet24K 3408:0000:00:0000:52:4202:01:15.3502:01:15.35+00:46:0610:065.9
47ROHOZA Adam 5213SKC TEAMOpen Mężczyzn275M 39908:0000:00:0000:52:5802:01:51.8502:01:51.85+00:46:4210:095.9
48MIODUCHOWSKI Artur 5212SKC TEAMOpen Mężczyzn277M 40108:0000:00:0000:52:5102:02:01.1502:02:01.15+00:46:5110:105.9
49KULECZKA Jacek 6282Open Mężczyzn285M 41108:0000:00:0000:54:2702:02:19.3502:02:19.35+00:47:1010:115.9
50DUCH Rafał 5198Piorun TeamOpen Mężczyzn290M 41808:0000:00:0000:56:4102:02:50.5002:02:50.50+00:47:4110:145.9
51DUCH Aleksandra 5197Piorun TeamOpen Kobiet31K 4208:0000:00:0000:56:4102:02:55.5502:02:55.55+00:47:4610:145.9
52DZIECIUCHOWICZ Adam 5199Piorun TeamOpen Mężczyzn296M 42708:0000:00:0000:56:3902:03:09.7502:03:09.75+00:48:0010:155.8
53RAK Cezary 5020Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn308M 44408:0000:00:0000:47:4402:03:58.7502:03:58.75+00:48:4910:195.8
54ROMAŃSKI Jan 5230WChUW "Obiegówka"Open Masters Mężczyzn64M 44908:0000:00:0000:52:0602:04:14.6502:04:14.65+00:49:0510:215.8
55ŚWIĘCH Olga 5231WChUW "Obiegówka"Open Kobiet36K 4708:0000:00:0000:52:0802:04:15.0002:04:15.00+00:49:0510:215.8
56GARBACZ Piotr 5229WChUW "Obiegówka"Open Mężczyzn311M 45008:0000:00:0000:52:0602:04:16.5502:04:16.55+00:49:0710:215.8
57RONOWICZ Paweł 5165DOKA teamOpen Mężczyzn315M 45508:0000:00:0000:50:0402:04:47.9002:04:47.90+00:49:3810:235.8
58SAWICKI Bartosz 5168DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Mężczyzn325M 46708:0000:00:0000:53:2602:06:16.0002:06:16.00+00:51:0610:315.7
59PIETRZAK Krzysztof 5166DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Mężczyzn327M 47008:0000:00:0000:53:2902:06:32.3502:06:32.35+00:51:2310:325.7
60GAWLIKOWSKA Kinga 5156CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet44K 5808:0000:00:0000:52:4402:06:48.9002:06:48.90+00:51:3910:345.7
61GAWLIKOWSKA Renata 5157CF Kuźnia DamianaOpen Masters Kobiet8K 6008:0000:00:0000:52:4402:06:51.0502:06:51.05+00:51:4110:345.7
62BRANDT Adam 5331Open Mężczyzn332M 47508:0000:00:0000:54:5902:06:59.8002:06:59.80+00:51:5010:345.7
63KRUSZEWSKA-ZELMAN Paulina 5355Open Kobiet46K 6108:0000:00:0000:55:0102:07:00.6002:07:00.60+00:51:5110:355.7
64JUROK Tomasz 5159CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn69M 48508:0000:00:0000:51:4502:07:34.8502:07:34.85+00:52:2510:375.6
65POŹNIAK Aleksandra 5167DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Kobiet51K 7008:0000:00:0000:53:3502:09:52.0502:09:52.05+00:54:4210:495.5
66FERENS Tomasz 5204POWER TRAININGOpen Mężczyzn360M 51608:0000:00:0000:54:1402:10:15.6502:10:15.65+00:55:0610:515.5
67GERTYCH Bartosz 5214Skurcz teamOpen Mężczyzn361M 51708:0000:00:0000:54:1502:10:17.1002:10:17.10+00:55:0710:515.5
68SZNABEL Albert 5215Skurcz teamOpen Mężczyzn362M 51808:0000:00:0000:54:1402:10:18.7002:10:18.70+00:55:0910:515.5
69KRUK Michał 5246Open Mężczyzn382M 54808:0000:00:0000:52:3702:12:26.6002:12:26.60+00:57:1711:025.4
70GORGOŃ Dariusz 5217Strażnicy OrtalionuOpen Mężczyzn391M 55808:0000:00:0000:52:3602:13:01.9002:13:01.90+00:57:5211:055.4
71JEKIEL Hubert 5181No to pyk!Open Mężczyzn398M 57208:0000:00:0000:56:3802:13:57.0002:13:57.00+00:58:4711:095.4
72KUBUJ Cezary 5249Open Mężczyzn415M 59508:0000:00:0000:53:2602:15:41.2002:15:41.20+01:00:3211:185.3
73GUMIELA Adam 5171Gryf TeamOpen Mężczyzn432M 61308:0000:00:0000:58:0602:17:12.3002:17:12.30+01:02:0311:265.2
74ZDUŃCZYK Sylwia 5154BiosferaOpen Kobiet81K 10808:0000:00:0000:58:0702:17:50.4502:17:50.45+01:02:4111:295.2
75KIELISIAK Małgorzata 5174Husaria Race Team Open Kobiet96K 12508:0000:00:0000:52:3502:20:04.7502:20:04.75+01:04:5511:405.1
76SIEWIERSKI Maciej 5177Ławeczka Przed WilemOpen Mężczyzn472M 66308:0000:00:0000:52:0002:20:41.7502:20:41.75+01:05:3211:435.1
77CIEŚLUKIEWICZ Damian 5236Open Mężczyzn475M 66608:0000:00:0000:52:0002:20:48.4002:20:48.40+01:05:3911:445.1
78KULESZA Aneta 5250Open Kobiet100K 12908:0000:00:0000:52:0102:20:51.6002:20:51.60+01:05:4211:445.1
79JARZĘBSKI Piotr 5218Strażnicy OrtalionuOpen Mężczyzn477M 66808:0000:00:0000:52:3302:20:55.5002:20:55.50+01:05:4611:445.1
80PODLEŚNY Kamil 5220Strażnicy OrtalionuOpen Mężczyzn492M 68908:0000:00:0000:52:3402:23:17.6002:23:17.60+01:08:0811:565
81LEWANDOWSKI Bartosz 5219Strażnicy OrtalionuOpen Mężczyzn496M 69308:0000:00:0000:52:3202:23:19.8502:23:19.85+01:08:1011:565
82HYRA Katarzyna 5240Open Kobiet108K 13908:0000:00:0000:54:2602:24:13.1002:24:13.10+01:09:0312:015
83ŻÓŁKOWSKI Kacper 5269Open Mężczyzn519M 72208:0000:00:0000:53:3002:26:31.9502:26:31.95+01:11:2212:124.9
84SĘTKOWSKA Dominika 5184No to pyk!Open Kobiet114K 14908:0000:00:0000:56:3702:26:56.5502:26:56.55+01:11:4712:144.9
85SASIN Patrycja 5183No to pyk!Open Kobiet116K 15108:0000:00:0000:56:3502:27:08.2502:27:08.25+01:11:5912:154.9
86KSIĘŻAK Ewelina 5248Open Kobiet117K 15208:0000:00:0001:02:3602:27:51.9002:27:51.90+01:12:4212:194.9
87POPKO Joanna 5260Open Kobiet118K 15308:0000:00:0001:02:3602:27:59.3502:27:59.35+01:12:5012:194.9
88SALWEROWICZ - SKOCZYLAS Ewa 5160Dejta nam medalOpen Kobiet167K 20508:0000:00:0001:01:2302:37:03.5502:37:03.55+01:21:5413:054.6
89SZAFRANEK Paweł 5161Dejta nam medalOpen Mężczyzn574M 78808:0000:00:0001:01:2202:37:06.9002:37:06.90+01:21:5713:054.6
90JANIAK Łukasz 5152Biegające ChloryOpen Mężczyzn583M 80108:0000:00:0000:55:0202:38:34.1002:38:34.10+01:23:2413:124.5
91BIAŁOBŁOCKI Kacper 5151Biegające ChloryOpen Mężczyzn584M 80208:0000:00:0000:55:0502:38:34.9502:38:34.95+01:23:2513:124.5
92ZWIERZ Jakub 5270Open Mężczyzn585M 80308:0000:00:0000:55:0102:38:35.1002:38:35.10+01:23:2513:124.5
93KRÓL Darek 5153Biegające ChloryOpen Mężczyzn586M 80408:0000:00:0000:55:0302:38:38.6002:38:38.60+01:23:2913:134.5
94KAPICA Wojciech 5205POWER TRAININGOpen Mężczyzn600M 82008:0000:00:0000:55:0602:41:00.1002:41:00.10+01:25:5013:254.5
95ŻARNOWSKI Tomasz 5268Open Mężczyzn601M 82108:0000:00:0000:55:0802:41:06.1002:41:06.10+01:25:5613:254.5
96SIMONI-KRAMARZ Alicja 5223TABREWOpen Masters Kobiet37K 24908:0000:00:0001:33:1202:50:37.3002:50:37.30+01:35:2814:134.2
97PĘKALA Renata 5222TABREWOpen Masters Kobiet38K 25008:0000:00:0001:33:1202:50:37.9502:50:37.95+01:35:2814:134.2
98OGORZELEC Katarzyna 5221TABREWOpen Kobiet237K 28908:0000:00:00   
Znaleziono 98 wynik(ów)