RUNMAGEDDON CLASSIC

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Karczew
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
1276
Wystartowało:
1177
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1172
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu6km
6km
    
1RAK Cezary 5020Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:47:44
2BIAŁOBŁOCKI Kacper 5151Biegające ChloryOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:55:05
3JANIAK Łukasz 5152Biegające ChloryOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:55:02
4KRÓL Darek 5153Biegające ChloryOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:55:03
5ZDUŃCZYK Sylwia 5154BiosferaOpen Kobiet08:0000:00:0000:58:07
6BIEGAŃSKA Joanna 5155CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet08:0000:00:0000:44:07
7PILARSKA Anna 5163Dirty6 Open Kobiet08:0000:00:0000:46:30
8CIUPEK Robert 5164DOKA teamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:50:03
9RONOWICZ Paweł 5165DOKA teamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:50:04
10PIETRZAK Krzysztof 5166DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Mężczyzn08:0000:00:0000:53:29
11POŹNIAK Aleksandra 5167DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Kobiet08:0000:00:0000:53:35
12SAWICKI Bartosz 5168DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Mężczyzn08:0000:00:0000:53:26
13KAŹMIERCZAK Michał 5169EKIPA KAROLAOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:42:46
14WINNICKI Łukasz 5170EKIPA KAROLAOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:42:48
15JEDYNAK Kamil 5194oqrwaOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:49:23
16SEPIOLO Marcin 5195oqrwaOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:49:22
17WOLNA Edyta 5196PATOFAMILIAOpen Kobiet08:0000:00:0000:51:40
18DUCH Aleksandra 5197Piorun TeamOpen Kobiet08:0000:00:0000:56:41
19DUCH Rafał 5198Piorun TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:56:41
20DZIECIUCHOWICZ Adam 5199Piorun TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:56:39
21OGORZELEC Katarzyna 5221TABREWOpen Kobiet08:0000:00:00
22PĘKALA Renata 5222TABREWOpen Masters Kobiet08:0000:00:0001:33:12
23SIMONI-KRAMARZ Alicja 5223TABREWOpen Masters Kobiet08:0000:00:0001:33:12
24CZERNY Dariusz 5225W DOMU SIEDZIEĆ NIE LUBIĘ!Open Mężczyzn08:0000:00:0000:48:19
25MISSALA Joanna 5226W DOMU SIEDZIEĆ NIE LUBIĘ!Open Masters Kobiet08:0000:00:0000:48:19
26MISSALA Mateusz 5227W DOMU SIEDZIEĆ NIE LUBIĘ!Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:48:18
27PORCZYK Zbigniew 5228W DOMU SIEDZIEĆ NIE LUBIĘ!Open Mężczyzn08:0000:00:0000:38:17
28KULESZA Aneta 5250Open Kobiet08:0000:00:0000:52:01
29LASKOWSKI Piotr 5251Open Mężczyzn08:0000:00:0000:47:37
30LASOTA Michał 5252Open Mężczyzn08:0000:00:0000:47:36
31PAWLAK Robert 5258Open Mężczyzn08:0000:00:0000:35:02
32KULECZKA Jacek 6282Open Mężczyzn08:0000:00:0000:54:27
33JUROK Tomasz 5159CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:51:45
34SALWEROWICZ - SKOCZYLAS Ewa 5160Dejta nam medalOpen Kobiet08:0000:00:0001:01:23
35KIELISIAK Małgorzata 5174Husaria Race Team Open Kobiet08:0000:00:0000:52:35
36KOWALSKI Krzysztof 5175Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:42:23
37JOPA Maciej 5176KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:44:09
38SIEWIERSKI Maciej 5177Ławeczka Przed WilemOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:00
39DUDEK Marcin 5179Motorówki w FormieOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:45:49
40BELKA Maria 5180No to pyk!Open Kobiet08:0000:00:0000:52:43
41JEKIEL Hubert 5181No to pyk!Open Mężczyzn08:0000:00:0000:56:38
42SASIN Patrycja 5183No to pyk!Open Kobiet08:0000:00:0000:56:35
43SĘTKOWSKA Dominika 5184No to pyk!Open Kobiet08:0000:00:0000:56:37
44WSZOŁA Katarzyna 5185No to pyk!Open Kobiet08:0000:00:0000:52:42
45KORNACKI Dariusz 5202Power ORANGErsOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:45:59
46ZIELIŃSKI Marcin 5203Power ORANGErsOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:45:59
47FERENS Tomasz 5204POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:54:14
48KAPICA Wojciech 5205POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:55:06
49MROZIK Michał 5206POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:46:36
50BAREJ Paweł 5207PowerORANGErsOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:46:01
51KOWALSKI Mateusz 5208PZU Sport TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:43:27
52BROŻEK Artur 5209Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn08:0000:00:0000:34:53
53SZYBIAK Paweł 5210Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:47:40
54MIODUCHOWSKI Artur 5212SKC TEAMOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:51
55ROHOZA Adam 5213SKC TEAMOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:58
56GERTYCH Bartosz 5214Skurcz teamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:54:15
57SZNABEL Albert 5215Skurcz teamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:54:14
58KRÓLICKI Konrad 5216Sport Gang Runmageddon TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:43:17
59GORGOŃ Dariusz 5217Strażnicy OrtalionuOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:36
60LEWANDOWSKI Bartosz 5219Strażnicy OrtalionuOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:32
61PODLEŚNY Kamil 5220Strażnicy OrtalionuOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:34
62GARBACZ Piotr 5229WChUW "Obiegówka"Open Mężczyzn08:0000:00:0000:52:06
63ROMAŃSKI Jan 5230WChUW "Obiegówka"Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:52:06
64ŚWIĘCH Olga 5231WChUW "Obiegówka"Open Kobiet08:0000:00:0000:52:08
65ORBIK Mariusz 5232xRunnersOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:33:44
66CHMIELEWSKI Józef 5235Open Mężczyzn08:0000:00:0000:43:52
67CIEŚLUKIEWICZ Damian 5236Open Mężczyzn08:0000:00:0000:52:00
68DOMINA Andrzej 5237Open Mężczyzn08:0000:00:0000:39:05
69GRODZICKI Adam 5238Open Mężczyzn08:0000:00:0000:55:10
70HOROSZCZAK Adrian 5239Open Mężczyzn08:0000:00:0000:42:49
71HYRA Katarzyna 5240Open Kobiet08:0000:00:0000:54:26
72JEZIORSKI Marcin 5242Open Mężczyzn08:0000:00:0000:48:21
73KRAKOWSKI Przemysław 5245Open Mężczyzn08:0000:00:0000:42:10
74KRUK Michał 5246Open Mężczyzn08:0000:00:0000:52:37
75KSIĘŻAK Ewelina 5248Open Kobiet08:0000:00:0001:02:36
76KUBUJ Cezary 5249Open Mężczyzn08:0000:00:0000:53:26
77POPKO Joanna 5260Open Kobiet08:0000:00:0001:02:36
78ROZMYŚLAK Patrycja 5261Open Kobiet08:0000:00:0000:49:31
79SALAMON Aron 5262Open Mężczyzn08:0000:00:0000:55:08
80SIDOR Paweł 5263Open Mężczyzn08:0000:00:0000:42:30
81SOBCZUK Mateusz 5264Open Mężczyzn08:0000:00:0000:40:04
82ŚWIERCZYŃSKI Łukasz 5265Open Mężczyzn08:0000:00:0000:49:09
83SZWAJKA Bartosz 5266Open Mężczyzn08:0000:00:0000:35:22
84VORONA Maryna 5267Open Kobiet08:0000:00:0000:42:00
85ŻARNOWSKI Tomasz 5268Open Mężczyzn08:0000:00:0000:55:08
86ŻÓŁKOWSKI Kacper 5269Open Mężczyzn08:0000:00:0000:53:30
87ZWIERZ Jakub 5270Open Mężczyzn08:0000:00:0000:55:01
88BRANDT Adam 5331Open Mężczyzn08:0000:00:0000:54:59
89KRUSZEWSKA-ZELMAN Paulina 5355Open Kobiet08:0000:00:0000:55:01
90SZAFRANEK Paweł 5161Dejta nam medalOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:01:22
91PIEŃKOS Marcin 5162Dirty6Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:46:30
92GUMIELA Adam 5171Gryf TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:58:06
93CHROSTOWSKI Jan 5201Power ORANGErsOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:46:02
94JARZĘBSKI Piotr 5218Strażnicy OrtalionuOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:33
95KOWALSKI Adam 5244Open Mężczyzn08:0000:00:0000:38:48
96GAWLIKOWSKA Kinga 5156CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet08:0000:00:0000:52:44
97GAWLIKOWSKA Renata 5157CF Kuźnia DamianaOpen Masters Kobiet08:0000:00:0000:52:44
98JUROK Bartłomiej 5158CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:49:05
Znaleziono 98 wynik(ów)