RUNMAGEDDON CLASSIC

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Karczew
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
1276
Wystartowało:
1177
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1172
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 6km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu6km
6km
    
1ORBIK Mariusz 5232xRunnersOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:33:44
2BROŻEK Artur 5209Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn08:0000:00:0000:34:53
3PAWLAK Robert 5258Open Mężczyzn08:0000:00:0000:35:02
4SZWAJKA Bartosz 5266Open Mężczyzn08:0000:00:0000:35:22
5PORCZYK Zbigniew 5228W DOMU SIEDZIEĆ NIE LUBIĘ!Open Mężczyzn08:0000:00:0000:38:17
6KOWALSKI Adam 5244Open Mężczyzn08:0000:00:0000:38:48
7DOMINA Andrzej 5237Open Mężczyzn08:0000:00:0000:39:05
8SOBCZUK Mateusz 5264Open Mężczyzn08:0000:00:0000:40:04
9VORONA Maryna 5267Open Kobiet08:0000:00:0000:42:00
10KRAKOWSKI Przemysław 5245Open Mężczyzn08:0000:00:0000:42:10
11KOWALSKI Krzysztof 5175Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:42:23
12SIDOR Paweł 5263Open Mężczyzn08:0000:00:0000:42:30
13KAŹMIERCZAK Michał 5169EKIPA KAROLAOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:42:46
14WINNICKI Łukasz 5170EKIPA KAROLAOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:42:48
15HOROSZCZAK Adrian 5239Open Mężczyzn08:0000:00:0000:42:49
16KRÓLICKI Konrad 5216Sport Gang Runmageddon TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:43:17
17KOWALSKI Mateusz 5208PZU Sport TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:43:27
18CHMIELEWSKI Józef 5235Open Mężczyzn08:0000:00:0000:43:52
19BIEGAŃSKA Joanna 5155CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet08:0000:00:0000:44:07
20JOPA Maciej 5176KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:44:09
21DUDEK Marcin 5179Motorówki w FormieOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:45:49
22KORNACKI Dariusz 5202Power ORANGErsOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:45:59
23ZIELIŃSKI Marcin 5203Power ORANGErsOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:45:59
24BAREJ Paweł 5207PowerORANGErsOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:46:01
25CHROSTOWSKI Jan 5201Power ORANGErsOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:46:02
26PILARSKA Anna 5163Dirty6 Open Kobiet08:0000:00:0000:46:30
27PIEŃKOS Marcin 5162Dirty6Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:46:30
28MROZIK Michał 5206POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:46:36
29LASOTA Michał 5252Open Mężczyzn08:0000:00:0000:47:36
30LASKOWSKI Piotr 5251Open Mężczyzn08:0000:00:0000:47:37
31SZYBIAK Paweł 5210Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:47:40
32RAK Cezary 5020Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:47:44
33MISSALA Mateusz 5227W DOMU SIEDZIEĆ NIE LUBIĘ!Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:48:18
34CZERNY Dariusz 5225W DOMU SIEDZIEĆ NIE LUBIĘ!Open Mężczyzn08:0000:00:0000:48:19
35MISSALA Joanna 5226W DOMU SIEDZIEĆ NIE LUBIĘ!Open Masters Kobiet08:0000:00:0000:48:19
36JEZIORSKI Marcin 5242Open Mężczyzn08:0000:00:0000:48:21
37JUROK Bartłomiej 5158CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:49:05
38ŚWIERCZYŃSKI Łukasz 5265Open Mężczyzn08:0000:00:0000:49:09
39SEPIOLO Marcin 5195oqrwaOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:49:22
40JEDYNAK Kamil 5194oqrwaOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:49:23
41ROZMYŚLAK Patrycja 5261Open Kobiet08:0000:00:0000:49:31
42CIUPEK Robert 5164DOKA teamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:50:03
43RONOWICZ Paweł 5165DOKA teamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:50:04
44WOLNA Edyta 5196PATOFAMILIAOpen Kobiet08:0000:00:0000:51:40
45JUROK Tomasz 5159CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:51:45
46SIEWIERSKI Maciej 5177Ławeczka Przed WilemOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:00
47CIEŚLUKIEWICZ Damian 5236Open Mężczyzn08:0000:00:0000:52:00
48KULESZA Aneta 5250Open Kobiet08:0000:00:0000:52:01
49GARBACZ Piotr 5229WChUW "Obiegówka"Open Mężczyzn08:0000:00:0000:52:06
50ROMAŃSKI Jan 5230WChUW "Obiegówka"Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:52:06
51ŚWIĘCH Olga 5231WChUW "Obiegówka"Open Kobiet08:0000:00:0000:52:08
52LEWANDOWSKI Bartosz 5219Strażnicy OrtalionuOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:32
53JARZĘBSKI Piotr 5218Strażnicy OrtalionuOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:33
54PODLEŚNY Kamil 5220Strażnicy OrtalionuOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:34
55KIELISIAK Małgorzata 5174Husaria Race Team Open Kobiet08:0000:00:0000:52:35
56GORGOŃ Dariusz 5217Strażnicy OrtalionuOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:36
57KRUK Michał 5246Open Mężczyzn08:0000:00:0000:52:37
58WSZOŁA Katarzyna 5185No to pyk!Open Kobiet08:0000:00:0000:52:42
59BELKA Maria 5180No to pyk!Open Kobiet08:0000:00:0000:52:43
60GAWLIKOWSKA Kinga 5156CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet08:0000:00:0000:52:44
61GAWLIKOWSKA Renata 5157CF Kuźnia DamianaOpen Masters Kobiet08:0000:00:0000:52:44
62MIODUCHOWSKI Artur 5212SKC TEAMOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:51
63ROHOZA Adam 5213SKC TEAMOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:58
64SAWICKI Bartosz 5168DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Mężczyzn08:0000:00:0000:53:26
65KUBUJ Cezary 5249Open Mężczyzn08:0000:00:0000:53:26
66PIETRZAK Krzysztof 5166DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Mężczyzn08:0000:00:0000:53:29
67ŻÓŁKOWSKI Kacper 5269Open Mężczyzn08:0000:00:0000:53:30
68POŹNIAK Aleksandra 5167DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Kobiet08:0000:00:0000:53:35
69FERENS Tomasz 5204POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:54:14
70SZNABEL Albert 5215Skurcz teamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:54:14
71GERTYCH Bartosz 5214Skurcz teamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:54:15
72HYRA Katarzyna 5240Open Kobiet08:0000:00:0000:54:26
73KULECZKA Jacek 6282Open Mężczyzn08:0000:00:0000:54:27
74BRANDT Adam 5331Open Mężczyzn08:0000:00:0000:54:59
75ZWIERZ Jakub 5270Open Mężczyzn08:0000:00:0000:55:01
76KRUSZEWSKA-ZELMAN Paulina 5355Open Kobiet08:0000:00:0000:55:01
77JANIAK Łukasz 5152Biegające ChloryOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:55:02
78KRÓL Darek 5153Biegające ChloryOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:55:03
79BIAŁOBŁOCKI Kacper 5151Biegające ChloryOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:55:05
80KAPICA Wojciech 5205POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:55:06
81SALAMON Aron 5262Open Mężczyzn08:0000:00:0000:55:08
82ŻARNOWSKI Tomasz 5268Open Mężczyzn08:0000:00:0000:55:08
83GRODZICKI Adam 5238Open Mężczyzn08:0000:00:0000:55:10
84SASIN Patrycja 5183No to pyk!Open Kobiet08:0000:00:0000:56:35
85SĘTKOWSKA Dominika 5184No to pyk!Open Kobiet08:0000:00:0000:56:37
86JEKIEL Hubert 5181No to pyk!Open Mężczyzn08:0000:00:0000:56:38
87DZIECIUCHOWICZ Adam 5199Piorun TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:56:39
88DUCH Aleksandra 5197Piorun TeamOpen Kobiet08:0000:00:0000:56:41
89DUCH Rafał 5198Piorun TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:56:41
90GUMIELA Adam 5171Gryf TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:58:06
91ZDUŃCZYK Sylwia 5154BiosferaOpen Kobiet08:0000:00:0000:58:07
92SZAFRANEK Paweł 5161Dejta nam medalOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:01:22
93SALWEROWICZ - SKOCZYLAS Ewa 5160Dejta nam medalOpen Kobiet08:0000:00:0001:01:23
94KSIĘŻAK Ewelina 5248Open Kobiet08:0000:00:0001:02:36
95POPKO Joanna 5260Open Kobiet08:0000:00:0001:02:36
96PĘKALA Renata 5222TABREWOpen Masters Kobiet08:0000:00:0001:33:12
97SIMONI-KRAMARZ Alicja 5223TABREWOpen Masters Kobiet08:0000:00:0001:33:12
98OGORZELEC Katarzyna 5221TABREWOpen Kobiet08:0000:00:00
Znaleziono 98 wynik(ów)