RUNMAGEDDON CLASSIC

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Karczew
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
1276
Wystartowało:
1177
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1172
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu6km
6km
    
1MAZUREK Maciej 5255Open Mężczyzn08:1500:00:0000:51:53
2SZATANIK Alina 5279City TrainingOpen Kobiet08:1500:00:0000:58:31
3KOLEJ Monika 5282DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Masters Kobiet08:1500:00:0000:48:41
4WÓJCIK Rafał 5283ElefyOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:36:44
5CHROMIEC Adrian 5284Fearless BoarsOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:47:55
6DRABIŃSKI Adrian 5285Fearless BoarsOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:47:55
7RAKOWSKI Mariusz 5287Husaria Race Team Open Mężczyzn08:1500:00:0000:42:36
8MARKIEWICZ Arkadiusz 5309Piękni i BestieOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:43:35
9CZARNECKI Bartosz 5310POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:00
10CZARNECKI Michał 5311POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:53:43
11GRUDZIEŃ Michał 5312POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:53:44
12MICHALSKI Mariusz 5313POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:37:13
13WŁODEK Damian 5314POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:42:52
14WOŹNIAK Daniel 5315POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:41:56
15DĘBECKI Jarosław 5337Open Mężczyzn08:1500:00:0000:52:27
16DZIEŁO Łukasz 5338Open Mężczyzn08:1500:00:0000:56:51
17GŁOWACKI Bartosz 5339Open Mężczyzn08:1500:00:0000:52:22
18GNIADEK Mateusz 5340Open Mężczyzn08:1500:00:0000:48:38
19JAKIMIAK Michał 5343Open Mężczyzn08:1500:00:0000:42:51
20JAKUBOWSKA Anna 5344Open Kobiet08:1500:00:0001:03:52
21JAWORSKI Sylwester 5345Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:42:57
22NIEZBECKA Mariola 5366Open Kobiet08:1500:00:0000:54:13
23PACHUCY Grzegorz 5367Open Mężczyzn08:1500:00:0000:48:37
24PADAMCZYK Dariusz 5368Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:46:36
25PŁATKOWSKI Jacek 5369Open Mężczyzn08:1500:00:0000:48:57
26PŁATKOWSKI Waldemar 5370Open Mężczyzn08:1500:00:0000:48:59
27POŚWIATA Przemysław 5372Open Mężczyzn08:1500:00:0000:41:34
28REKIEL Grzegorz 5373Open Mężczyzn08:1500:00:0000:38:32
29SAKOWICZ Dawid 5374Open Mężczyzn08:1500:00:0000:44:22
30MAZAN Marta 5490Open Kobiet08:1500:00:0000:57:57
31BISKUPSKI Karol 6281Open Mężczyzn08:1500:00:0000:44:47
32ZAWADZKI Jakub 6284PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:46:48
33KUCHARSKA Sylwia 6285PACZKOŚWIRYOpen Kobiet08:1500:00:0001:11:13
34POLUT Dariusz 6286POP GYM POWER TEAMOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:52:19
35RUDAŚ Mariusz 6288Open Mężczyzn08:1500:00:0000:39:18
36KRUPA Tomasz 5247Open Mężczyzn08:1500:00:0000:40:27
37KOCZNUR Michał 5273Bobry wojnyOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:52:33
38DUŻY Monika 5274Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet08:1500:00:0000:52:08
39KACHEL Mateusz 5275Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:52:08
40DYSZCZYK Agnieszka 5276City TrainingOpen Kobiet08:1500:00:0000:58:33
41OGRODZKI Adam 5277City TrainingOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:58:18
42STAREŃSKI Andrzej 5278City TrainingOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:58:18
43AKONOM Michalina 5290Jelonki ApokalipsyOpen Kobiet08:1500:00:0000:57:15
44KALINA Jan 5291Jelonki ApokalipsyOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:57:16
45KŁOS Krzysztof 5293LION'S FIREFIGTER'S TEAMOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:39:49
46KOŃPA Michał 5294LION'S FIREFIGTER'S TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:39:49
47BUDEK Weronika 5295Locha i warchlakiOpen Kobiet08:1500:00:0000:58:06
48FILAS Rafał 5296Locha i warchlakiOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:58:07
49KSIĄŻEK Sobiesław 5297Locha i warchlakiOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:58:02
50NAWROT Tomasz 5298Locha i warchlakiOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:58:06
51STANISZEWSKI Marcin 5299Move Factory.Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:37:11
52KORZEŃ Dajana 5300Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarskąOpen Kobiet08:1500:00:0000:49:01
53SOBCZYK Ligia 5301PACZKOŚWIRYOpen Kobiet08:1500:00:0001:11:14
54PAWŁOWSKI Dawid 5302PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:19
55PTAK Kacper 5303PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:01
56SIKORA Bartłomiej 5304PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:46:48
57SOBOLEWSKI Radosław 5305PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:00
58STYPKA Dawid 5306PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:22
59SZULIŃSKI Jakub 5307PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:24
60JAŚKOWSKI Jarosław 5316POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:44
61WÓJCIK Jan 5317POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:44
62NOWAK Przemysław 5318RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:48:55
63WALASZEK Maciej 5319RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:56:52
64JOŃCZYK Jakub 5320Rossmann Open Mężczyzn08:1500:00:0000:40:32
65KALIŃSKA Sylwia 5321Runmageddonowe Świry Open Kobiet08:1500:00:0000:46:20
66PASTUSZKA Anna 5322Runmageddonowe Świry Open Masters Kobiet08:1500:00:0000:46:21
67KOSSAKOWSKI Paweł 5323United RunnersOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:17
68MIKUT Krzysztof 5324United RunnersOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:40:42
69ROGOWSKI Marcin 5325United RunnersOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:40:47
70ANGROT Romuald 5326Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:48:46
71AUGUSTYNIAK Robert 5327Open Mężczyzn08:1500:00:0000:42:25
72BĄCZYK Anna 5328Open Kobiet08:1500:00:0000:52:29
73BAŃKA Bartłomiej 5329Open Mężczyzn08:1500:00:0000:37:02
74BĘBENEK Artur 5330Open Mężczyzn08:1500:00:0000:49:01
75BRODZIAK Andrzej 5332Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:43:45
76BRZEZIN Marcin 5333Open Mężczyzn08:1500:00:0000:52:04
77KACZMARSKI Piotr 5346Open Mężczyzn08:1500:00:0000:44:07
78KEMPISTY Michał 5347Open Mężczyzn08:1500:00:0000:43:05
79KLIPO Mateusz 5349Open Mężczyzn08:1500:00:0000:47:16
80KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej 5350Open Mężczyzn08:1500:00:0001:09:01
81KRAUZE Damian 5354Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:52:09
82KUBCZAK Karolina 5356Open Kobiet08:1500:00:0001:08:50
83KYSIAK Kamil 5358Open Mężczyzn08:1500:00:0000:45:13
84LIBERADZKA Elżbieta 5360Open Kobiet08:1500:00:0000:48:41
85LUTEREK Michał 5361Open Mężczyzn08:1500:00:0000:44:48
86MICIŃSKI Paweł 5362Open Mężczyzn08:1500:00:0000:45:45
87MIERZEJEWSKI Norbert 5363Open Mężczyzn08:1500:00:0001:09:00
88MINKIEWICZ Marcin 5364Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:52:29
89MUGDA Sebastian 5365Open Mężczyzn08:1500:00:0000:48:47
90SIKORA Mateusz 5375Open Mężczyzn08:1500:00:0000:51:22
91SŁOMCZYŃSKI Tomasz 5376Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:53:58
92STACHAŃCZYK Magdalena 5377Open Kobiet08:1500:00:0000:58:29
93STARBA Paweł 5378Open Mężczyzn08:1500:00:0000:40:45
94STEPLIKOWSKI Krystian 5379Open Mężczyzn08:1500:00:0000:46:36
95SZEWCZYK Paweł 5383Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:59:10
96SZUBIŃSKI Kamil 5384Open Mężczyzn08:1500:00:0000:45:01
97SZWAJKOWSKI Przemysław 5385Open Mężczyzn08:1500:00:0001:08:26
98WARCHULSKA Karolina 5386Open Kobiet08:1500:00:0000:58:22
99WÓJCICKI Kamil 5387Open Mężczyzn08:1500:00:0000:41:47
100WOJCIECHOWSKA Paulina 5388Open Kobiet08:1500:00:0000:52:33
101WOŹNIAK Magdalena 5389Open Kobiet08:1500:00:0000:52:37
102ZABOROWSKI Grzegorz 5390Open Mężczyzn08:1500:00:0000:52:01
103ŻMIJ Wojciech 5392Open Mężczyzn08:1500:00:0000:45:47
104ZMIJ Zbyszek 5393Open Mężczyzn08:1500:00:0000:46:14
105POLKOWSKI Łukasz 5500Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:45:33
106REJMAN Szymon 5507Open Mężczyzn08:1500:00:0000:57:59
107KŁOSKOWSKI Jakub 5243Open Mężczyzn08:1500:00:0000:51:53
108KORGOL Fabian 5351Open Mężczyzn08:1500:00:0000:47:10
109KOWALCZYK Jarosław 5352Open Mężczyzn08:1500:00:0000:37:44
110KOWALSKI Tomasz 6050Gang-Bang SquadOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:48:28
111WASIAK Zuzanna 6217WŁÓCZYBIEGIOpen Kobiet08:1500:00:0001:01:41
112SKRZEK Przemysław 6255POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:32
113STĘPNIAK Adam 5380Open Mężczyzn08:1500:00:0000:34:33
114ŚWICIŃSKI Jan 5381Open Mężczyzn08:1500:00:0000:38:40
115SZEWCZYK Jerzy 5382Open Mężczyzn08:1500:00:0000:59:09
116KOZAK Arkadiusz 5353Open Mężczyzn08:1500:00:0000:47:46
117MAZUR Robert 5271AuuuuuOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:39:43
118FRANASZEK Tomasz 5272Bobry wojnyOpen Mężczyzn08:1500:00:0001:03:53
119CZAJKA Dominik 5335Open Mężczyzn08:1500:00:0900:39:27
Znaleziono 119 wynik(ów)