RUNMAGEDDON CLASSIC

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Karczew
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
1276
Wystartowało:
1177
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1172
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 6km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu6km
6km
    
1STĘPNIAK Adam 5380Open Mężczyzn08:1500:00:0000:34:33
2WÓJCIK Rafał 5283ElefyOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:36:44
3BAŃKA Bartłomiej 5329Open Mężczyzn08:1500:00:0000:37:02
4STANISZEWSKI Marcin 5299Move Factory.Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:37:11
5MICHALSKI Mariusz 5313POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:37:13
6KOWALCZYK Jarosław 5352Open Mężczyzn08:1500:00:0000:37:44
7REKIEL Grzegorz 5373Open Mężczyzn08:1500:00:0000:38:32
8ŚWICIŃSKI Jan 5381Open Mężczyzn08:1500:00:0000:38:40
9RUDAŚ Mariusz 6288Open Mężczyzn08:1500:00:0000:39:18
10CZAJKA Dominik 5335Open Mężczyzn08:1500:00:0900:39:27
11MAZUR Robert 5271AuuuuuOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:39:43
12KŁOS Krzysztof 5293LION'S FIREFIGTER'S TEAMOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:39:49
13KOŃPA Michał 5294LION'S FIREFIGTER'S TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:39:49
14KRUPA Tomasz 5247Open Mężczyzn08:1500:00:0000:40:27
15JOŃCZYK Jakub 5320Rossmann Open Mężczyzn08:1500:00:0000:40:32
16MIKUT Krzysztof 5324United RunnersOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:40:42
17STARBA Paweł 5378Open Mężczyzn08:1500:00:0000:40:45
18ROGOWSKI Marcin 5325United RunnersOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:40:47
19POŚWIATA Przemysław 5372Open Mężczyzn08:1500:00:0000:41:34
20WÓJCICKI Kamil 5387Open Mężczyzn08:1500:00:0000:41:47
21WOŹNIAK Daniel 5315POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:41:56
22AUGUSTYNIAK Robert 5327Open Mężczyzn08:1500:00:0000:42:25
23RAKOWSKI Mariusz 5287Husaria Race Team Open Mężczyzn08:1500:00:0000:42:36
24JAKIMIAK Michał 5343Open Mężczyzn08:1500:00:0000:42:51
25WŁODEK Damian 5314POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:42:52
26JAWORSKI Sylwester 5345Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:42:57
27SOBOLEWSKI Radosław 5305PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:00
28PTAK Kacper 5303PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:01
29KEMPISTY Michał 5347Open Mężczyzn08:1500:00:0000:43:05
30MARKIEWICZ Arkadiusz 5309Piękni i BestieOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:43:35
31JAŚKOWSKI Jarosław 5316POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:44
32WÓJCIK Jan 5317POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:44
33BRODZIAK Andrzej 5332Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:43:45
34KACZMARSKI Piotr 5346Open Mężczyzn08:1500:00:0000:44:07
35SAKOWICZ Dawid 5374Open Mężczyzn08:1500:00:0000:44:22
36BISKUPSKI Karol 6281Open Mężczyzn08:1500:00:0000:44:47
37LUTEREK Michał 5361Open Mężczyzn08:1500:00:0000:44:48
38SZUBIŃSKI Kamil 5384Open Mężczyzn08:1500:00:0000:45:01
39KYSIAK Kamil 5358Open Mężczyzn08:1500:00:0000:45:13
40KOSSAKOWSKI Paweł 5323United RunnersOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:17
41PAWŁOWSKI Dawid 5302PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:19
42STYPKA Dawid 5306PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:22
43SZULIŃSKI Jakub 5307PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:24
44SKRZEK Przemysław 6255POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:32
45POLKOWSKI Łukasz 5500Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:45:33
46MICIŃSKI Paweł 5362Open Mężczyzn08:1500:00:0000:45:45
47ŻMIJ Wojciech 5392Open Mężczyzn08:1500:00:0000:45:47
48ZMIJ Zbyszek 5393Open Mężczyzn08:1500:00:0000:46:14
49KALIŃSKA Sylwia 5321Runmageddonowe Świry Open Kobiet08:1500:00:0000:46:20
50PASTUSZKA Anna 5322Runmageddonowe Świry Open Masters Kobiet08:1500:00:0000:46:21
51PADAMCZYK Dariusz 5368Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:46:36
52STEPLIKOWSKI Krystian 5379Open Mężczyzn08:1500:00:0000:46:36
53ZAWADZKI Jakub 6284PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:46:48
54SIKORA Bartłomiej 5304PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:46:48
55KORGOL Fabian 5351Open Mężczyzn08:1500:00:0000:47:10
56KLIPO Mateusz 5349Open Mężczyzn08:1500:00:0000:47:16
57KOZAK Arkadiusz 5353Open Mężczyzn08:1500:00:0000:47:46
58CHROMIEC Adrian 5284Fearless BoarsOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:47:55
59DRABIŃSKI Adrian 5285Fearless BoarsOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:47:55
60KOWALSKI Tomasz 6050Gang-Bang SquadOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:48:28
61PACHUCY Grzegorz 5367Open Mężczyzn08:1500:00:0000:48:37
62GNIADEK Mateusz 5340Open Mężczyzn08:1500:00:0000:48:38
63KOLEJ Monika 5282DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Masters Kobiet08:1500:00:0000:48:41
64LIBERADZKA Elżbieta 5360Open Kobiet08:1500:00:0000:48:41
65ANGROT Romuald 5326Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:48:46
66MUGDA Sebastian 5365Open Mężczyzn08:1500:00:0000:48:47
67NOWAK Przemysław 5318RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:48:55
68PŁATKOWSKI Jacek 5369Open Mężczyzn08:1500:00:0000:48:57
69PŁATKOWSKI Waldemar 5370Open Mężczyzn08:1500:00:0000:48:59
70KORZEŃ Dajana 5300Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarskąOpen Kobiet08:1500:00:0000:49:01
71BĘBENEK Artur 5330Open Mężczyzn08:1500:00:0000:49:01
72SIKORA Mateusz 5375Open Mężczyzn08:1500:00:0000:51:22
73MAZUREK Maciej 5255Open Mężczyzn08:1500:00:0000:51:53
74KŁOSKOWSKI Jakub 5243Open Mężczyzn08:1500:00:0000:51:53
75ZABOROWSKI Grzegorz 5390Open Mężczyzn08:1500:00:0000:52:01
76BRZEZIN Marcin 5333Open Mężczyzn08:1500:00:0000:52:04
77DUŻY Monika 5274Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet08:1500:00:0000:52:08
78KACHEL Mateusz 5275Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:52:08
79KRAUZE Damian 5354Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:52:09
80POLUT Dariusz 6286POP GYM POWER TEAMOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:52:19
81GŁOWACKI Bartosz 5339Open Mężczyzn08:1500:00:0000:52:22
82DĘBECKI Jarosław 5337Open Mężczyzn08:1500:00:0000:52:27
83BĄCZYK Anna 5328Open Kobiet08:1500:00:0000:52:29
84MINKIEWICZ Marcin 5364Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:52:29
85KOCZNUR Michał 5273Bobry wojnyOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:52:33
86WOJCIECHOWSKA Paulina 5388Open Kobiet08:1500:00:0000:52:33
87WOŹNIAK Magdalena 5389Open Kobiet08:1500:00:0000:52:37
88CZARNECKI Michał 5311POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:53:43
89GRUDZIEŃ Michał 5312POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:53:44
90SŁOMCZYŃSKI Tomasz 5376Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:53:58
91NIEZBECKA Mariola 5366Open Kobiet08:1500:00:0000:54:13
92DZIEŁO Łukasz 5338Open Mężczyzn08:1500:00:0000:56:51
93WALASZEK Maciej 5319RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:56:52
94AKONOM Michalina 5290Jelonki ApokalipsyOpen Kobiet08:1500:00:0000:57:15
95KALINA Jan 5291Jelonki ApokalipsyOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:57:16
96MAZAN Marta 5490Open Kobiet08:1500:00:0000:57:57
97REJMAN Szymon 5507Open Mężczyzn08:1500:00:0000:57:59
98KSIĄŻEK Sobiesław 5297Locha i warchlakiOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:58:02
99BUDEK Weronika 5295Locha i warchlakiOpen Kobiet08:1500:00:0000:58:06
100NAWROT Tomasz 5298Locha i warchlakiOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:58:06
101FILAS Rafał 5296Locha i warchlakiOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:58:07
102OGRODZKI Adam 5277City TrainingOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:58:18
103STAREŃSKI Andrzej 5278City TrainingOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:58:18
104WARCHULSKA Karolina 5386Open Kobiet08:1500:00:0000:58:22
105STACHAŃCZYK Magdalena 5377Open Kobiet08:1500:00:0000:58:29
106SZATANIK Alina 5279City TrainingOpen Kobiet08:1500:00:0000:58:31
107DYSZCZYK Agnieszka 5276City TrainingOpen Kobiet08:1500:00:0000:58:33
108SZEWCZYK Jerzy 5382Open Mężczyzn08:1500:00:0000:59:09
109SZEWCZYK Paweł 5383Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:59:10
110WASIAK Zuzanna 6217WŁÓCZYBIEGIOpen Kobiet08:1500:00:0001:01:41
111JAKUBOWSKA Anna 5344Open Kobiet08:1500:00:0001:03:52
112FRANASZEK Tomasz 5272Bobry wojnyOpen Mężczyzn08:1500:00:0001:03:53
113SZWAJKOWSKI Przemysław 5385Open Mężczyzn08:1500:00:0001:08:26
114KUBCZAK Karolina 5356Open Kobiet08:1500:00:0001:08:50
115MIERZEJEWSKI Norbert 5363Open Mężczyzn08:1500:00:0001:09:00
116KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej 5350Open Mężczyzn08:1500:00:0001:09:01
117KUCHARSKA Sylwia 6285PACZKOŚWIRYOpen Kobiet08:1500:00:0001:11:13
118SOBCZYK Ligia 5301PACZKOŚWIRYOpen Kobiet08:1500:00:0001:11:14
119CZARNECKI Bartosz 5310POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:00
Znaleziono 119 wynik(ów)