Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-09-15 |
Miejsce : | Karczew |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1276 |
Wystartowało : | 1177 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 1172 |
Na trasie : | 5 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | 6km 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NEUMANN Przemysław | 5395 | AvenGoku | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:07:34 | ||
2 | MATYSIAK Jan | 5397 | ayy karamba | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:14:12 | ||
3 | GĘZA Marzena | 5399 | BaryBary | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:49:55 | ||
4 | WILIM Ariel | 5400 | BaryBary | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:49:48 | ||
5 | OLEK Artur | 5401 | Byli Biegli | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:31 | ||
6 | DZIEDZIC Bogusława | 5402 | Dziedzictwo | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:04:01 | ||
7 | ZALITAILO Bohdan | 5424 | Mondi Solec | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:46:26 | ||
8 | DUSZAK Mateusz | 5425 | Optima Logistics Group S.A | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:43:37 | ||
9 | BLICHARSKA Barbara | 5427 | OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCU | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:31 | ||
10 | KUREK Karol | 5428 | OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCU | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:25 | ||
11 | MURAWIAK Marta | 5429 | OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCU | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:30 | ||
12 | NOWECKI Michał | 5430 | OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCU | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:23 | ||
13 | ZAGÓRSKA Aleksandra | 5432 | OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCU | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:26 | ||
14 | SZYBOWSKI Adam | 5453 | TARCHOTERROR | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:55:39 | ||
15 | ZALESKI Krzysztof | 5454 | TARCHOTERROR | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:55:54 | ||
16 | WÓJTOWICZ Dawid | 5455 | WATAHA | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:47:02 | ||
17 | CZARNIK-NAWROCKA Ilona | 5456 | Za-dyszka | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:04:47 | ||
18 | CZERNIK Marzena | 5457 | Za-dyszka | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:04:51 | ||
19 | MIĘSOWICZ Mirosław | 5458 | Za-dyszka | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:04:50 | ||
20 | BARAN Przemysław | 5460 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:52 | |||
21 | KRAWCZAK Karol | 5482 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:48:28 | |||
22 | KRAWCZYK Mateusz | 5483 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:42:23 | |||
23 | KRÓLIKOWSKA Angelika | 5484 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:06:19 | |||
24 | KRZYSIAK Patryk | 5485 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:55:42 | |||
25 | KULHAWIK Michał | 5486 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:57 | |||
26 | LIS Adam | 5487 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:45:45 | |||
27 | MARCULA Michał | 5488 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:48:53 | |||
28 | MATRACKA Magdalena | 5489 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:06:23 | |||
29 | STACH Łukasz | 5511 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:52:02 | |||
30 | SZACHNA Leszek | 5512 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:40:34 | |||
31 | SZCZERBA Tomasz | 5513 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:45:44 | |||
32 | SZLACHETKA Jakub | 5514 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:58:58 | |||
33 | TREHUB Dmytro | 5515 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:59:50 | |||
34 | WAWRZYNIECKI Daniel | 5517 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:48:28 | |||
35 | WILCZYŃSKI Mateusz | 5518 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:43:13 | |||
36 | WITLIB Michał | 5519 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:44:20 | |||
37 | NAWROCKI Błażej | 6289 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:04:51 | |||
38 | MARCULA Emil | 5031 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:48:54 | ||
39 | STATKIEWICZ Jakub | 5289 | J.K.N.W. | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:49:29 | ||
40 | ZIELŃSKI Damian | 5391 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:39:29 | |||
41 | HILLAR Hanna | 5394 | AvenGoku | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:07:35 | ||
42 | DZIEDZIC Irek | 5403 | Dziedzictwo | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:04:03 | ||
43 | KOLASINSKI Barbara | 5281 | Dziedzictwo | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:03:55 | ||
44 | KOWALSKA Renata | 5404 | Dziedzictwo | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:03:56 | ||
45 | TRZASKA Marek | 5409 | INSOMNIA | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:33 | ||
46 | WALO Piotr | 5410 | INSOMNIA | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:33 | ||
47 | BĘTLEWSKI Adam | 5411 | J.K.N.W | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:49:18 | ||
48 | JABŁONKA Bartek | 5412 | Jelenie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:05 | ||
49 | KACPRZAK Łukasz | 5413 | Jelenie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:53:32 | ||
50 | LASOTA Jakub | 5414 | Jelenie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:05 | ||
51 | RÓŻYCKI Norbert | 5415 | Jelenie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:53:31 | ||
52 | KOSTKA Gustaw | 5416 | KOSTKI | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:44 | ||
53 | SZUMAŃSKA Aleksandra | 5417 | KOSTKI | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:43 | ||
54 | ADAMCZEWSKI Łukasz | 5418 | LA trener | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:58:21 | ||
55 | ADAMUS Jacek | 5419 | LA trener | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:58:21 | ||
56 | FIRAZA Paweł | 5420 | LA trener | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:18:19 | ||
57 | BRZOMIŃSKI Łukasz | 5421 | Mondi Solec | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:52 | ||
58 | KRAWIECKI Piotr | 5422 | Mondi Solec | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:46:25 | ||
59 | MURAWSKI Filip | 5423 | Mondi Solec | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:49 | ||
60 | BILICKA Agnieszka | 5433 | Ostatnie podrygi zdychającej ostrygi | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:05:08 | ||
61 | FLICIŃSKI Marcin | 5434 | Ostatnie podrygi zdychającej ostrygi | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:05:09 | ||
62 | KARPIUK Paweł | 5435 | Ostatnie podrygi zdychającej ostrygi | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
63 | GROMOTOWICZ Łukasz | 5436 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:46:23 | ||
64 | DUDZIAK Marta | 5438 | Piękna i Bestia | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:07 | ||
65 | URBAŃSKI Łukasz | 5439 | Piękna i Bestia | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:08 | ||
66 | MARUSZAK Łukasz | 5442 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:43:02 | ||
67 | ILCZYSZYN Julita | 5443 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:47:32 | ||
68 | OWCZAREK Adam | 5444 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:42:33 | ||
69 | STRUPIECHOWSKI Jan | 5445 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:42:34 | ||
70 | BALUKIEWICZ Anna | 5447 | TARCHOTERROR | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:55:54 | ||
71 | CYMIŃSKI Łukasz | 5448 | TARCHOTERROR | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:55:53 | ||
72 | KUBALSKI Jakub | 5449 | TARCHOTERROR | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:55:42 | ||
73 | MROWCA Anna | 5450 | TARCHOTERROR | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:00 | ||
74 | MROWCA Piotr | 5452 | TARCHOTERROR | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:06 | ||
75 | BEDNARZ Iwona | 5461 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:39:38 | |||
76 | BOBEL Monika | 5462 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:52:02 | |||
77 | BONDER Małgorzata | 5463 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:58:02 | |||
78 | CACEK Monika | 5465 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:57:59 | |||
79 | CYWIŃSKI Marcin | 5466 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:52:11 | |||
80 | CZERNIKOWSKI Daniel | 5467 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:06:24 | |||
81 | DYMKOWSKI Adrian | 5468 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:06:17 | |||
82 | GOŁĘBIEWSKI Daniel | 5469 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:55:44 | |||
83 | HYSKA Wawrzyniec | 5470 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:04 | |||
84 | JAROSZEWSKI Maciej | 5471 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:42:49 | |||
85 | JAWOR Tomasz | 5472 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:58:59 | |||
86 | KAMIŃSKI Cezary | 5473 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:50 | |||
87 | KAPŁON Jarosław | 5474 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:06:24 | |||
88 | KONIOR Andrzej | 5475 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:49 | |||
89 | KONIOR Katarzyna | 5476 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:50 | |||
90 | KOPACZYK Michał | 5477 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:47:31 | |||
91 | KOŚCIANEK Aldona | 5478 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:58:01 | |||
92 | KOSIŃSKI Marcin | 5479 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:38:35 | |||
93 | KRAUSE Piotr | 5480 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:54 | |||
94 | KRAWCZAK Kamil | 5481 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:48:27 | |||
95 | MIROŃCZUK Piotr | 5491 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:46:29 | |||
96 | MODRAKOWSKI Piotr | 5492 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:14 | |||
97 | NOWAKOWSKI Grzegorz | 5493 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:03:10 | |||
98 | OLEKSAK Katarzyna | 5494 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:49:14 | |||
99 | ORŁOWSKA Anna | 5495 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:57:33 | |||
100 | PEREKITKO Marcin | 5497 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:04:46 | |||
101 | PLATE Piotr | 5498 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:03:08 | |||
102 | PŁAWSIUK Paulina | 5499 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:04:26 | |||
103 | PORĘBSKI Jarosław | 5502 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:05:26 | |||
104 | PUDEŁKO Bartosz | 5503 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:45:44 | |||
105 | PULCHNY Łukasz | 5504 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:52:05 | |||
106 | RAGAN Monika | 5505 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:49:13 | |||
107 | RECHTZYGIEL Waldemar | 5506 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:38:04 | |||
108 | ROWICKI Pawel | 5508 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:48:27 | |||
109 | SADOWSKA Michalina | 5509 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:04:28 | |||
110 | SIENEK-MARCULA Ewelina | 5510 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:48:54 | |||
111 | WOSIK Rafał | 5520 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:44 | |||
112 | ZINISHYNA Kateryna | 5521 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:59:51 | |||
113 | MACURA Marek | 5406 | EXTREME WARRIOR FAMILY | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:13 | ||
114 | SPRADA Jakub | 5408 | Herobox Świecie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:40:34 | ||
115 | MROWCA Klaudia | 5451 | TARCHOTERROR | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:05 | ||
116 | LEONARSKA Małgorzata | 5405 | Dziedzictwo | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:04:03 |
Znaleziono 116 wynik(ów)