RUNMAGEDDON CLASSIC

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Karczew
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
1276
Wystartowało:
1177
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1172
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu6km
6km
    
1NEUMANN Przemysław 5395AvenGokuOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:07:34
2MATYSIAK Jan 5397ayy karambaOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:14:12
3GĘZA Marzena 5399BaryBaryOpen Kobiet08:3000:00:0000:49:55
4WILIM Ariel 5400BaryBaryOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:49:48
5OLEK Artur 5401Byli BiegliOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:51:31
6DZIEDZIC Bogusława 5402DziedzictwoOpen Masters Kobiet08:3000:00:0001:04:01
7ZALITAILO Bohdan 5424Mondi SolecOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:46:26
8DUSZAK Mateusz 5425Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:43:37
9BLICHARSKA Barbara 5427OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCUOpen Kobiet08:3000:00:0000:56:31
10KUREK Karol 5428OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCUOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:56:25
11MURAWIAK Marta 5429OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCUOpen Kobiet08:3000:00:0000:56:30
12NOWECKI Michał 5430OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCUOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:56:23
13ZAGÓRSKA Aleksandra 5432OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCUOpen Kobiet08:3000:00:0000:56:26
14SZYBOWSKI Adam 5453TARCHOTERROROpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:55:39
15ZALESKI Krzysztof 5454TARCHOTERROROpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:55:54
16WÓJTOWICZ Dawid 5455WATAHAOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:47:02
17CZARNIK-NAWROCKA Ilona 5456Za-dyszkaOpen Kobiet08:3000:00:0001:04:47
18CZERNIK Marzena 5457Za-dyszkaOpen Kobiet08:3000:00:0001:04:51
19MIĘSOWICZ Mirosław 5458Za-dyszkaOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:04:50
20BARAN Przemysław 5460Open Mężczyzn08:3000:00:0000:50:52
21KRAWCZAK Karol 5482Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:28
22KRAWCZYK Mateusz 5483Open Mężczyzn08:3000:00:0000:42:23
23KRÓLIKOWSKA Angelika 5484Open Kobiet08:3000:00:0001:06:19
24KRZYSIAK Patryk 5485Open Mężczyzn08:3000:00:0000:55:42
25KULHAWIK Michał 5486Open Mężczyzn08:3000:00:0000:50:57
26LIS Adam 5487Open Mężczyzn08:3000:00:0000:45:45
27MARCULA Michał 5488Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:53
28MATRACKA Magdalena 5489Open Kobiet08:3000:00:0001:06:23
29STACH Łukasz 5511Open Mężczyzn08:3000:00:0000:52:02
30SZACHNA Leszek 5512Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:40:34
31SZCZERBA Tomasz 5513Open Mężczyzn08:3000:00:0000:45:44
32SZLACHETKA Jakub 5514Open Mężczyzn08:3000:00:0000:58:58
33TREHUB Dmytro 5515Open Mężczyzn08:3000:00:0000:59:50
34WAWRZYNIECKI Daniel 5517Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:28
35WILCZYŃSKI Mateusz 5518Open Mężczyzn08:3000:00:0000:43:13
36WITLIB Michał 5519Open Mężczyzn08:3000:00:0000:44:20
37NAWROCKI Błażej 6289Open Mężczyzn08:3000:00:0001:04:51
38MARCULA Emil 5031Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:3000:00:0000:48:54
39STATKIEWICZ Jakub 5289J.K.N.W.Open Mężczyzn08:3000:00:0000:49:29
40ZIELŃSKI Damian 5391Open Mężczyzn08:3000:00:0000:39:29
41HILLAR Hanna 5394AvenGokuOpen Kobiet08:3000:00:0001:07:35
42DZIEDZIC Irek 5403DziedzictwoOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:04:03
43KOLASINSKI Barbara 5281DziedzictwoOpen Masters Kobiet08:3000:00:0001:03:55
44KOWALSKA Renata 5404DziedzictwoOpen Masters Kobiet08:3000:00:0001:03:56
45TRZASKA Marek 5409INSOMNIAOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:56:33
46WALO Piotr 5410INSOMNIAOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:56:33
47BĘTLEWSKI Adam 5411J.K.N.WOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:49:18
48JABŁONKA Bartek 5412JelenieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:05
49KACPRZAK Łukasz 5413JelenieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:53:32
50LASOTA Jakub 5414JelenieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:05
51RÓŻYCKI Norbert 5415JelenieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:53:31
52KOSTKA Gustaw 5416KOSTKIOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:44
53SZUMAŃSKA Aleksandra 5417KOSTKIOpen Kobiet08:3000:00:0000:50:43
54ADAMCZEWSKI Łukasz 5418LA trenerOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:58:21
55ADAMUS Jacek 5419LA trenerOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:58:21
56FIRAZA Paweł 5420LA trenerOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:18:19
57BRZOMIŃSKI Łukasz 5421Mondi SolecOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:52
58KRAWIECKI Piotr 5422Mondi SolecOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:46:25
59MURAWSKI Filip 5423Mondi SolecOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:49
60BILICKA Agnieszka 5433Ostatnie podrygi zdychającej ostrygiOpen Kobiet08:3000:00:0001:05:08
61FLICIŃSKI Marcin 5434Ostatnie podrygi zdychającej ostrygiOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:05:09
62KARPIUK Paweł 5435Ostatnie podrygi zdychającej ostrygiOpen Mężczyzn08:3000:00:00
63GROMOTOWICZ Łukasz 5436OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:46:23
64DUDZIAK Marta 5438Piękna i BestiaOpen Kobiet08:3000:00:0001:00:07
65URBAŃSKI Łukasz 5439Piękna i BestiaOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:00:08
66MARUSZAK Łukasz 5442POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:43:02
67ILCZYSZYN Julita 5443RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet08:3000:00:0000:47:32
68OWCZAREK Adam 5444Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn08:3000:00:0000:42:33
69STRUPIECHOWSKI Jan 5445Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn08:3000:00:0000:42:34
70BALUKIEWICZ Anna 5447TARCHOTERROROpen Masters Kobiet08:3000:00:0000:55:54
71CYMIŃSKI Łukasz 5448TARCHOTERROROpen Mężczyzn08:3000:00:0000:55:53
72KUBALSKI Jakub 5449TARCHOTERROROpen Mężczyzn08:3000:00:0000:55:42
73MROWCA Anna 5450TARCHOTERROROpen Masters Kobiet08:3000:00:0000:56:00
74MROWCA Piotr 5452TARCHOTERROROpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:56:06
75BEDNARZ Iwona 5461Open Kobiet08:3000:00:0000:39:38
76BOBEL Monika 5462Open Kobiet08:3000:00:0000:52:02
77BONDER Małgorzata 5463Open Masters Kobiet08:3000:00:0000:58:02
78CACEK Monika 5465Open Masters Kobiet08:3000:00:0000:57:59
79CYWIŃSKI Marcin 5466Open Mężczyzn08:3000:00:0000:52:11
80CZERNIKOWSKI Daniel 5467Open Mężczyzn08:3000:00:0001:06:24
81DYMKOWSKI Adrian 5468Open Mężczyzn08:3000:00:0001:06:17
82GOŁĘBIEWSKI Daniel 5469Open Mężczyzn08:3000:00:0000:55:44
83HYSKA Wawrzyniec 5470Open Mężczyzn08:3000:00:0000:51:04
84JAROSZEWSKI Maciej 5471Open Mężczyzn08:3000:00:0000:42:49
85JAWOR Tomasz 5472Open Mężczyzn08:3000:00:0000:58:59
86KAMIŃSKI Cezary 5473Open Mężczyzn08:3000:00:0000:50:50
87KAPŁON Jarosław 5474Open Mężczyzn08:3000:00:0001:06:24
88KONIOR Andrzej 5475Open Mężczyzn08:3000:00:0000:51:49
89KONIOR Katarzyna 5476Open Kobiet08:3000:00:0000:51:50
90KOPACZYK Michał 5477Open Mężczyzn08:3000:00:0000:47:31
91KOŚCIANEK Aldona 5478Open Masters Kobiet08:3000:00:0000:58:01
92KOSIŃSKI Marcin 5479Open Mężczyzn08:3000:00:0000:38:35
93KRAUSE Piotr 5480Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:51:54
94KRAWCZAK Kamil 5481Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:27
95MIROŃCZUK Piotr 5491Open Mężczyzn08:3000:00:0000:46:29
96MODRAKOWSKI Piotr 5492Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:50:14
97NOWAKOWSKI Grzegorz 5493Open Mężczyzn08:3000:00:0001:03:10
98OLEKSAK Katarzyna 5494Open Kobiet08:3000:00:0000:49:14
99ORŁOWSKA Anna 5495Open Masters Kobiet08:3000:00:0000:57:33
100PEREKITKO Marcin 5497Open Mężczyzn08:3000:00:0001:04:46
101PLATE Piotr 5498Open Mężczyzn08:3000:00:0001:03:08
102PŁAWSIUK Paulina 5499Open Kobiet08:3000:00:0001:04:26
103PORĘBSKI Jarosław 5502Open Mężczyzn08:3000:00:0001:05:26
104PUDEŁKO Bartosz 5503Open Mężczyzn08:3000:00:0000:45:44
105PULCHNY Łukasz 5504Open Mężczyzn08:3000:00:0000:52:05
106RAGAN Monika 5505Open Kobiet08:3000:00:0000:49:13
107RECHTZYGIEL Waldemar 5506Open Mężczyzn08:3000:00:0000:38:04
108ROWICKI Pawel 5508Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:27
109SADOWSKA Michalina 5509Open Kobiet08:3000:00:0001:04:28
110SIENEK-MARCULA Ewelina 5510Open Kobiet08:3000:00:0000:48:54
111WOSIK Rafał 5520Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:50:44
112ZINISHYNA Kateryna 5521Open Kobiet08:3000:00:0000:59:51
113MACURA Marek 5406EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:13
114SPRADA Jakub 5408Herobox ŚwiecieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:40:34
115MROWCA Klaudia 5451TARCHOTERROROpen Kobiet08:3000:00:0000:56:05
116LEONARSKA Małgorzata 5405DziedzictwoOpen Kobiet08:3000:00:0001:04:03
Znaleziono 116 wynik(ów)