RUNMAGEDDON CLASSIC

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Karczew
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
1276
Wystartowało:
1177
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1172
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 6km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu6km
6km
    
1RECHTZYGIEL Waldemar 5506Open Mężczyzn08:3000:00:0000:38:04
2KOSIŃSKI Marcin 5479Open Mężczyzn08:3000:00:0000:38:35
3ZIELŃSKI Damian 5391Open Mężczyzn08:3000:00:0000:39:29
4BEDNARZ Iwona 5461Open Kobiet08:3000:00:0000:39:38
5SZACHNA Leszek 5512Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:40:34
6SPRADA Jakub 5408Herobox ŚwiecieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:40:34
7KRAWCZYK Mateusz 5483Open Mężczyzn08:3000:00:0000:42:23
8OWCZAREK Adam 5444Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn08:3000:00:0000:42:33
9STRUPIECHOWSKI Jan 5445Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn08:3000:00:0000:42:34
10JAROSZEWSKI Maciej 5471Open Mężczyzn08:3000:00:0000:42:49
11MARUSZAK Łukasz 5442POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:43:02
12WILCZYŃSKI Mateusz 5518Open Mężczyzn08:3000:00:0000:43:13
13DUSZAK Mateusz 5425Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:43:37
14WITLIB Michał 5519Open Mężczyzn08:3000:00:0000:44:20
15SZCZERBA Tomasz 5513Open Mężczyzn08:3000:00:0000:45:44
16PUDEŁKO Bartosz 5503Open Mężczyzn08:3000:00:0000:45:44
17LIS Adam 5487Open Mężczyzn08:3000:00:0000:45:45
18GROMOTOWICZ Łukasz 5436OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:46:23
19KRAWIECKI Piotr 5422Mondi SolecOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:46:25
20ZALITAILO Bohdan 5424Mondi SolecOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:46:26
21MIROŃCZUK Piotr 5491Open Mężczyzn08:3000:00:0000:46:29
22WÓJTOWICZ Dawid 5455WATAHAOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:47:02
23KOPACZYK Michał 5477Open Mężczyzn08:3000:00:0000:47:31
24ILCZYSZYN Julita 5443RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet08:3000:00:0000:47:32
25KRAWCZAK Kamil 5481Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:27
26ROWICKI Pawel 5508Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:27
27KRAWCZAK Karol 5482Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:28
28WAWRZYNIECKI Daniel 5517Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:28
29MARCULA Michał 5488Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:53
30MARCULA Emil 5031Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:3000:00:0000:48:54
31SIENEK-MARCULA Ewelina 5510Open Kobiet08:3000:00:0000:48:54
32RAGAN Monika 5505Open Kobiet08:3000:00:0000:49:13
33OLEKSAK Katarzyna 5494Open Kobiet08:3000:00:0000:49:14
34BĘTLEWSKI Adam 5411J.K.N.WOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:49:18
35STATKIEWICZ Jakub 5289J.K.N.W.Open Mężczyzn08:3000:00:0000:49:29
36WILIM Ariel 5400BaryBaryOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:49:48
37GĘZA Marzena 5399BaryBaryOpen Kobiet08:3000:00:0000:49:55
38JABŁONKA Bartek 5412JelenieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:05
39LASOTA Jakub 5414JelenieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:05
40MACURA Marek 5406EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:13
41MODRAKOWSKI Piotr 5492Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:50:14
42SZUMAŃSKA Aleksandra 5417KOSTKIOpen Kobiet08:3000:00:0000:50:43
43KOSTKA Gustaw 5416KOSTKIOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:44
44WOSIK Rafał 5520Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:50:44
45MURAWSKI Filip 5423Mondi SolecOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:49
46KAMIŃSKI Cezary 5473Open Mężczyzn08:3000:00:0000:50:50
47BARAN Przemysław 5460Open Mężczyzn08:3000:00:0000:50:52
48BRZOMIŃSKI Łukasz 5421Mondi SolecOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:52
49KULHAWIK Michał 5486Open Mężczyzn08:3000:00:0000:50:57
50HYSKA Wawrzyniec 5470Open Mężczyzn08:3000:00:0000:51:04
51OLEK Artur 5401Byli BiegliOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:51:31
52KONIOR Andrzej 5475Open Mężczyzn08:3000:00:0000:51:49
53KONIOR Katarzyna 5476Open Kobiet08:3000:00:0000:51:50
54KRAUSE Piotr 5480Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:51:54
55STACH Łukasz 5511Open Mężczyzn08:3000:00:0000:52:02
56BOBEL Monika 5462Open Kobiet08:3000:00:0000:52:02
57PULCHNY Łukasz 5504Open Mężczyzn08:3000:00:0000:52:05
58CYWIŃSKI Marcin 5466Open Mężczyzn08:3000:00:0000:52:11
59RÓŻYCKI Norbert 5415JelenieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:53:31
60KACPRZAK Łukasz 5413JelenieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:53:32
61SZYBOWSKI Adam 5453TARCHOTERROROpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:55:39
62KRZYSIAK Patryk 5485Open Mężczyzn08:3000:00:0000:55:42
63KUBALSKI Jakub 5449TARCHOTERROROpen Mężczyzn08:3000:00:0000:55:42
64GOŁĘBIEWSKI Daniel 5469Open Mężczyzn08:3000:00:0000:55:44
65CYMIŃSKI Łukasz 5448TARCHOTERROROpen Mężczyzn08:3000:00:0000:55:53
66ZALESKI Krzysztof 5454TARCHOTERROROpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:55:54
67BALUKIEWICZ Anna 5447TARCHOTERROROpen Masters Kobiet08:3000:00:0000:55:54
68MROWCA Anna 5450TARCHOTERROROpen Masters Kobiet08:3000:00:0000:56:00
69MROWCA Klaudia 5451TARCHOTERROROpen Kobiet08:3000:00:0000:56:05
70MROWCA Piotr 5452TARCHOTERROROpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:56:06
71NOWECKI Michał 5430OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCUOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:56:23
72KUREK Karol 5428OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCUOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:56:25
73ZAGÓRSKA Aleksandra 5432OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCUOpen Kobiet08:3000:00:0000:56:26
74MURAWIAK Marta 5429OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCUOpen Kobiet08:3000:00:0000:56:30
75BLICHARSKA Barbara 5427OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCUOpen Kobiet08:3000:00:0000:56:31
76TRZASKA Marek 5409INSOMNIAOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:56:33
77WALO Piotr 5410INSOMNIAOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:56:33
78ORŁOWSKA Anna 5495Open Masters Kobiet08:3000:00:0000:57:33
79CACEK Monika 5465Open Masters Kobiet08:3000:00:0000:57:59
80KOŚCIANEK Aldona 5478Open Masters Kobiet08:3000:00:0000:58:01
81BONDER Małgorzata 5463Open Masters Kobiet08:3000:00:0000:58:02
82ADAMCZEWSKI Łukasz 5418LA trenerOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:58:21
83ADAMUS Jacek 5419LA trenerOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:58:21
84SZLACHETKA Jakub 5514Open Mężczyzn08:3000:00:0000:58:58
85JAWOR Tomasz 5472Open Mężczyzn08:3000:00:0000:58:59
86TREHUB Dmytro 5515Open Mężczyzn08:3000:00:0000:59:50
87ZINISHYNA Kateryna 5521Open Kobiet08:3000:00:0000:59:51
88DUDZIAK Marta 5438Piękna i BestiaOpen Kobiet08:3000:00:0001:00:07
89URBAŃSKI Łukasz 5439Piękna i BestiaOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:00:08
90PLATE Piotr 5498Open Mężczyzn08:3000:00:0001:03:08
91NOWAKOWSKI Grzegorz 5493Open Mężczyzn08:3000:00:0001:03:10
92KOLASINSKI Barbara 5281DziedzictwoOpen Masters Kobiet08:3000:00:0001:03:55
93KOWALSKA Renata 5404DziedzictwoOpen Masters Kobiet08:3000:00:0001:03:56
94DZIEDZIC Bogusława 5402DziedzictwoOpen Masters Kobiet08:3000:00:0001:04:01
95DZIEDZIC Irek 5403DziedzictwoOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:04:03
96LEONARSKA Małgorzata 5405DziedzictwoOpen Kobiet08:3000:00:0001:04:03
97PŁAWSIUK Paulina 5499Open Kobiet08:3000:00:0001:04:26
98SADOWSKA Michalina 5509Open Kobiet08:3000:00:0001:04:28
99PEREKITKO Marcin 5497Open Mężczyzn08:3000:00:0001:04:46
100CZARNIK-NAWROCKA Ilona 5456Za-dyszkaOpen Kobiet08:3000:00:0001:04:47
101MIĘSOWICZ Mirosław 5458Za-dyszkaOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:04:50
102CZERNIK Marzena 5457Za-dyszkaOpen Kobiet08:3000:00:0001:04:51
103NAWROCKI Błażej 6289Open Mężczyzn08:3000:00:0001:04:51
104BILICKA Agnieszka 5433Ostatnie podrygi zdychającej ostrygiOpen Kobiet08:3000:00:0001:05:08
105FLICIŃSKI Marcin 5434Ostatnie podrygi zdychającej ostrygiOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:05:09
106PORĘBSKI Jarosław 5502Open Mężczyzn08:3000:00:0001:05:26
107DYMKOWSKI Adrian 5468Open Mężczyzn08:3000:00:0001:06:17
108KRÓLIKOWSKA Angelika 5484Open Kobiet08:3000:00:0001:06:19
109MATRACKA Magdalena 5489Open Kobiet08:3000:00:0001:06:23
110CZERNIKOWSKI Daniel 5467Open Mężczyzn08:3000:00:0001:06:24
111KAPŁON Jarosław 5474Open Mężczyzn08:3000:00:0001:06:24
112NEUMANN Przemysław 5395AvenGokuOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:07:34
113HILLAR Hanna 5394AvenGokuOpen Kobiet08:3000:00:0001:07:35
114MATYSIAK Jan 5397ayy karambaOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:14:12
115FIRAZA Paweł 5420LA trenerOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:18:19
116KARPIUK Paweł 5435Ostatnie podrygi zdychającej ostrygiOpen Mężczyzn08:3000:00:00
Znaleziono 116 wynik(ów)