RUNMAGEDDON CLASSIC

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Karczew
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
1276
Wystartowało:
1177
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1172
Na trasie:
5
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startu6km
6km
Czas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1WIŚNIEWSKI Sylwester 5644Open Mężczyzn54M 10808:4500:00:0000:42:0101:36:22.4001:36:22.40 8:017.5
2ZADROŻNY Krzysztof 5537CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn55M 11008:4500:00:0000:42:0101:36:30.9001:36:30.90+00:00:088:027.5
3WIELOGÓRSKI Karol 5643Open Mężczyzn65M 12508:4500:00:0000:43:0701:38:12.4501:38:12.45+00:01:508:117.3
4BIELICKI Wojciech 5566Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn66M 12608:4500:00:0000:43:0701:38:17.2001:38:17.20+00:01:548:117.3
5CZAPLICKI Piotr 5597PZU Sport TeamOpen Mężczyzn70M 13108:4500:00:0000:41:0901:38:43.2501:38:43.25+00:02:208:137.3
6BARCIŃSKI Dariusz 5596PZU Sport TeamOpen Mężczyzn71M 13208:4500:00:0000:41:0901:38:48.2001:38:48.20+00:02:258:147.3
7RAKOWICZ Justyna 5437OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet3K 708:4500:00:0000:43:5901:42:25.3501:42:25.35+00:06:028:327
8KRÓL Tomasz 5577Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn91M 16108:4500:00:0000:43:4801:43:05.4001:43:05.40+00:06:438:357
9STĘPIEŃ Karol 5637Open Mężczyzn106M 17808:4500:00:0000:43:2901:44:39.8501:44:39.85+00:08:178:436.9
10KASZUBA Paweł 5625Open Mężczyzn110M 18408:4500:00:0000:43:0301:45:13.4501:45:13.45+00:08:518:466.8
11OLZACKI Piotr 5635Open Mężczyzn117M 19308:4500:00:0000:43:3001:45:53.6501:45:53.65+00:09:318:496.8
12DĄBROWSKI-TUMAŃSKI Paweł 5336Open Mężczyzn119M 19608:4500:00:0000:46:3601:46:06.3001:46:06.30+00:09:438:506.8
13DĄBROWSKA Natalia 5619Open Kobiet5K 1008:4500:00:0000:46:3601:48:09.9501:48:09.95+00:11:479:006.7
14MŁYNARCZAK Karolina 5610TFP SPORT TEAMOpen Masters Kobiet1K 1108:4500:00:0000:44:1101:48:13.9001:48:13.90+00:11:519:016.7
15OŚKA Dawid 5578Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn141M 22608:4500:00:0000:47:5501:48:14.7001:48:14.70+00:11:529:016.7
16MŁYNARCZAK Jakub 5609TFP SPORT TEAMOpen Masters Mężczyzn22M 22708:4500:00:0000:44:0301:48:16.3501:48:16.35+00:11:539:016.7
17WIĘCŁAW Maciej 5642Open Mężczyzn150M 24408:4500:00:0000:43:0501:49:13.1001:49:13.10+00:12:509:066.6
18KUPIEC Paweł 5631Open Mężczyzn151M 24508:4500:00:0000:49:1901:49:17.2001:49:17.20+00:12:549:066.6
19KOSIOR Krzysztof 5628Open Mężczyzn154M 24908:4500:00:0000:44:0601:49:51.3501:49:51.35+00:13:289:096.6
20PROC Artur 5579Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn158M 25308:4500:00:0000:47:5501:50:16.9001:50:16.90+00:13:549:116.5
21PROC Rafał 5580Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn164M 26108:4500:00:0000:49:3301:50:48.7001:50:48.70+00:14:269:146.5
22KRAJEWSKI Tomasz 5613The Gentleman'sOpen Mężczyzn172M 26908:4500:00:0000:50:1101:51:23.3501:51:23.35+00:15:009:166.5
23GAJEWSKI Krzysztof 5611The Gentleman'sOpen Masters Mężczyzn30M 27008:4500:00:0000:50:1001:51:23.9001:51:23.90+00:15:019:166.5
24GAJEWSKI Tomasz 5612The Gentleman'sOpen Masters Mężczyzn32M 27208:4500:00:0000:50:1301:51:33.0501:51:33.05+00:15:109:176.5
25PODBIELSKI Krzysztof 5528CHOBUKAN BiałystokOpen Masters Mężczyzn33M 27408:4500:00:0000:48:3801:51:42.3501:51:42.35+00:15:199:186.4
26BIELECKI Marcin 5617Open Mężczyzn184M 28908:4500:00:0000:49:2101:52:43.4001:52:43.40+00:16:219:236.4
27STEFANOWICZ Paweł 5574Natwest PolandOpen Mężczyzn189M 29408:4500:00:0000:49:0201:53:29.1501:53:29.15+00:17:069:276.3
28MAĆKOWIAK Jakub 5573Natwest PolandOpen Mężczyzn191M 29708:4500:00:0000:49:0301:53:43.6001:53:43.60+00:17:219:286.3
29KOSIM Artur 5627Open Mężczyzn209M 31508:4500:00:0000:48:3601:54:58.1001:54:58.10+00:18:359:346.3
30DOMARADZKI Paweł 5621Open Mężczyzn210M 31608:4500:00:0000:50:5201:54:59.6001:54:59.60+00:18:379:346.3
31SZEREWICZ Szymon 5641Open Mężczyzn211M 31708:4500:00:0000:50:5101:55:00.7501:55:00.75+00:18:389:356.3
32KRASHENINNIKOV Anton 5572Natwest PolandOpen Mężczyzn215M 32108:4500:00:0000:49:0401:55:22.9501:55:22.95+00:19:009:366.2
33MATUSZEWSKI Michał 5549Finish or die!Open Mężczyzn228M 33908:4500:00:0000:50:0401:56:29.8001:56:29.80+00:20:079:426.2
34ŚWIDRAK Bartosz 5551Finish or die!Open Mężczyzn229M 34008:4500:00:0000:49:4901:56:33.0501:56:33.05+00:20:109:426.2
35WOJNAROWSKI Tomasz 5552Finish or die!Open Masters Mężczyzn44M 36508:4500:00:0000:51:2301:58:31.7001:58:31.70+00:22:099:526.1
36SZCZEPAŃSKI Jarek 5640Open Masters Mężczyzn46M 38408:4500:00:0000:51:2002:00:25.8002:00:25.80+00:24:0310:026
37DRASZAWKA Łukasz 5590POWER TRAININGOpen Mężczyzn267M 38708:4500:00:0000:51:2002:00:28.1002:00:28.10+00:24:0510:026
38FIOŁNA Robert 5600RookiesOpen Masters Mężczyzn49M 39608:4500:00:0000:52:0902:01:44.6502:01:44.65+00:25:2210:085.9
39LUKAS Małgorzata 5601RookiesOpen Kobiet25K 3508:4500:00:0000:51:2102:01:55.5502:01:55.55+00:25:3310:095.9
40LESZKO Łukasz 5595PrzyjacieleOpen Mężczyzn279M 40308:4500:00:0000:50:1802:02:04.1002:02:04.10+00:25:4110:105.9
41GUCAJMA Izabela 5224Tzw. PrzyjacieleOpen Kobiet27K 3708:4500:00:0000:50:2302:02:05.4002:02:05.40+00:25:4310:105.9
42KOSSAKOWSKI Adam 5629Open Masters Mężczyzn51M 40408:4500:00:0000:51:2902:02:06.1002:02:06.10+00:25:4310:105.9
43SOBOLEWSKI Grzegorz 5569MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Mężczyzn301M 43408:4500:00:0000:54:2402:03:30.4502:03:30.45+00:27:0810:175.8
44DAMIĘCKI Jan 5568MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Masters Mężczyzn59M 44008:4500:00:0000:54:1902:03:44.0002:03:44.00+00:27:2110:185.8
45CZERNIAK Artur 5567MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Masters Mężczyzn60M 44108:4500:00:0000:54:1802:03:44.4502:03:44.45+00:27:2210:185.8
46WESOŁOWSKI Łukasz 5570MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Mężczyzn307M 44208:4500:00:0000:54:2202:03:44.8002:03:44.80+00:27:2210:185.8
47PASIECZNIK Hubert 5550Finish or die!Open Mężczyzn312M 45108:4500:00:0000:49:5802:04:32.5002:04:32.50+00:28:1010:225.8
48BARTNICKI Paweł 5546Finish or die!Open Masters Mężczyzn65M 45308:4500:00:0000:51:0002:04:33.4002:04:33.40+00:28:1110:225.8
49MAŁEK Justyna 5547Finish or die!Open Kobiet38K 5008:4500:00:0000:51:2502:04:53.7502:04:53.75+00:28:3110:245.8
50MAŁEK Łukasz 5548Finish or die!Open Mężczyzn317M 45708:4500:00:0000:51:3102:04:55.3002:04:55.30+00:28:3210:245.8
51ANDRJANIK Iwona 5584Poniedziałek 20Open Kobiet43K 5608:4500:00:0000:54:3702:06:22.1002:06:22.10+00:29:5910:315.7
52PALUCH Łukasz 5586Poniedziałek 20Open Mężczyzn326M 46808:4500:00:0000:54:4602:06:22.3002:06:22.30+00:29:5910:315.7
53ŚLIWA Paweł 5587Poniedziałek 20Open Masters Mężczyzn68M 46908:4500:00:0000:54:3702:06:22.9502:06:22.95+00:30:0010:315.7
54KIERZKOWSKA Agata 5585Poniedziałek 20Open Masters Kobiet7K 5708:4500:00:0000:54:3602:06:23.4002:06:23.40+00:30:0110:315.7
55ŁAPIŃSKI Łukasz 5632Open Mężczyzn338M 48308:4500:00:0000:54:2602:07:20.8502:07:20.85+00:30:5810:365.7
56LEŚNIEWSKI Paweł 5532CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn341M 48808:4500:00:0000:57:3202:07:59.9502:07:59.95+00:31:3710:395.6
57LEŚNIEWSKA Anna 5531CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Kobiet47K 6208:4500:00:0000:57:3102:08:00.2502:08:00.25+00:31:3710:405.6
58BĄKOWSKA Monika 5598RookiesOpen Kobiet48K 6708:4500:00:0000:52:5002:08:24.1002:08:24.10+00:32:0110:425.6
59BĄKOWSKI Rafał 5599RookiesOpen Mężczyzn342M 49308:4500:00:0000:52:4602:08:24.5002:08:24.50+00:32:0210:425.6
60OBUDZIŃSKA Monika 5533CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Kobiet49K 6808:4500:00:0000:56:4502:09:36.8002:09:36.80+00:33:1410:485.6
61PAWŁOWSKA Nina 5535CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Kobiet50K 6908:4500:00:0000:56:4502:09:37.1002:09:37.10+00:33:1410:485.6
62JAGIEŁŁO Paweł 5606Szydłowiec TeamOpen Mężczyzn356M 51208:4500:00:0000:53:5802:10:02.4002:10:02.40+00:33:4010:505.5
62JAGIEŁŁO Dawid 5605Szydłowiec TeamOpen Mężczyzn357M 51308:4500:00:0000:55:4602:10:02.4002:10:02.40+00:33:4010:505.5
64OBUDZIŃSKI Marcin 5534CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn358M 51408:4500:00:0000:57:2702:10:06.7502:10:06.75+00:33:4410:505.5
65JAGIEŁŁO Sylwia 5607Szydłowiec TeamOpen Kobiet53K 7208:4500:00:0000:55:4802:10:08.7002:10:08.70+00:33:4610:505.5
66ZIÓŁKOWSKA Lidia 5608Szydłowiec TeamOpen Masters Kobiet13K 7308:4500:00:0000:53:5702:10:24.8002:10:24.80+00:34:0210:525.5
67MACIASZEK Grzegorz 5602Szalone Dziki!Open Mężczyzn364M 52208:4500:00:0000:51:0602:10:42.4002:10:42.40+00:34:2010:535.5
68POLAKIEWICZ Paweł 5603Szalone Dziki!Open Mężczyzn365M 52308:4500:00:0000:51:0602:10:42.7002:10:42.70+00:34:2010:535.5
69WIŚNIEWSKI Konrad 5604Szalone Dziki!Open Mężczyzn366M 52608:4500:00:0000:51:0602:10:48.3002:10:48.30+00:34:2510:545.5
70WSZEBOROWSKI Marcin 5536CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Masters Mężczyzn80M 52808:4500:00:0000:57:3202:10:58.8502:10:58.85+00:34:3610:545.5
71WYSOKIŃSKI Łukasz 5645Open Mężczyzn369M 53008:4500:00:0000:53:3302:11:14.6502:11:14.65+00:34:5210:565.5
72GRECZYCHO Adrian 5523BCA | Boot Camp AcademyOpen Mężczyzn371M 53308:4500:00:0000:56:5402:11:23.9002:11:23.90+00:35:0110:565.5
73ZBOROWSKI Marcin 5526BCA | Boot Camp AcademyOpen Mężczyzn372M 53408:4500:00:0000:56:5002:11:24.0502:11:24.05+00:35:0110:575.5
74KLIMA Iwona 5524BCA | Boot Camp AcademyOpen Kobiet58K 8008:4500:00:0000:56:5202:11:25.1502:11:25.15+00:35:0210:575.5
75KRASUSKI Tomasz 5630Open Mężczyzn374M 53608:4500:00:0000:53:3402:11:27.9002:11:27.90+00:35:0510:575.5
76KOŁACZ Jakub 5626Open Mężczyzn393M 56408:4500:00:0000:56:4602:13:19.3002:13:19.30+00:36:5611:065.4
77ŻMUDZKI Rafał 5647Open Mężczyzn395M 56808:4500:00:0000:53:3302:13:48.6502:13:48.65+00:37:2611:095.4
77GLINKA Michał 5623Open Mężczyzn396M 56908:4500:00:0000:53:3702:13:48.6502:13:48.65+00:37:2611:095.4
79WYSZYŃSKA Marta 5646Open Kobiet68K 9308:4500:00:0000:53:4202:13:48.9002:13:48.90+00:37:2611:095.4
80SENCZENKO Waldek 5554GE-ki HealthCareOpen Mężczyzn428M 60908:4500:00:0000:59:0202:16:57.7002:16:57.70+00:40:3511:245.3
81DĄBROWSKI Jarosław 5553GE-ki HealthCareOpen Mężczyzn435M 61608:4500:00:0000:59:0302:17:30.4002:17:30.40+00:41:0811:275.2
82SOKÓŁ-SAPIKOWSKA Anna 5560Gruba przesadaOpen Kobiet78K 10508:4500:00:0000:59:0602:17:34.0002:17:34.00+00:41:1111:275.2
83DENDRA Krzysztof 5545Dzikie GE-kiOpen Masters Mężczyzn97M 61708:4500:00:0000:59:0602:17:34.5502:17:34.55+00:41:1211:275.2
84BIELEWICZ Łukasz 5538Deloitte Adventure TeamOpen Masters Mężczyzn111M 68208:4500:00:0000:55:2302:22:24.4002:22:24.40+00:46:0211:525.1
85PLAK Emil 5592POWER TRAININGOpen Mężczyzn520M 72508:4500:00:0000:57:4402:26:38.2002:26:38.20+00:50:1512:134.9
86BAFELTOWSKA Olga 5589POWER TRAININGOpen Kobiet112K 14708:4500:00:0000:57:5802:26:40.4502:26:40.45+00:50:1812:134.9
87SZYMANEK Artur 5594POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn118M 72608:4500:00:0000:57:5502:26:41.7502:26:41.75+00:50:1912:134.9
88PERKOWSKI Paweł 5591POWER TRAININGOpen Mężczyzn524M 73108:4500:00:0000:57:4502:27:32.1002:27:32.10+00:51:0912:174.9
89SZKURŁAT Tomasz 5593POWER TRAININGOpen Mężczyzn525M 73208:4500:00:0000:57:4502:27:33.9502:27:33.95+00:51:1112:174.9
90PIWOWARCZYK Artur 5564KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn536M 74308:4500:00:0001:03:1402:28:29.2502:28:29.25+00:52:0612:224.8
91SKWARA Artur 5565KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn537M 74408:4500:00:0001:02:2702:28:37.6002:28:37.60+00:52:1512:234.8
92MRÓZ Sebastian 5563KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn545M 75208:4500:00:0001:03:1102:29:32.6002:29:32.60+00:53:1012:274.8
93MRÓZ Katarzyna 5562KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Kobiet125K 16008:4500:00:0001:03:1502:29:57.2002:29:57.20+00:53:3412:294.8
94DYDEK Anna 5559Gruba przesadaOpen Kobiet127K 16208:4500:00:0000:59:0902:30:07.2502:30:07.25+00:53:4412:304.8
95MARCZAK Igor 5529ChybaDobiegliOpen Mężczyzn550M 75808:4500:00:0000:56:5802:30:55.8502:30:55.85+00:54:3312:344.8
96PIERWOCHA Piotr 5530ChybaDobiegliOpen Mężczyzn551M 76008:4500:00:0000:56:5902:31:01.3002:31:01.30+00:54:3812:354.8
97BOROWSKA Justyna 5581OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet204K 25108:4500:00:0001:05:4702:50:46.2502:50:46.25+01:14:2314:134.2
98BAŁAZY Beata 5616Open Kobiet205K 25208:4500:00:0001:06:0002:50:46.5002:50:46.50+01:14:2414:134.2
99CZERNIAKIEWICZ Anna 5582OUTDOOR TRAININGOpen Masters Kobiet39K 25308:4500:00:0001:05:5902:50:46.6002:50:46.60+01:14:2414:134.2
99MALISZEWSKA Agnieszka 5583OUTDOOR TRAININGOpen Masters Kobiet40K 25408:4500:00:0001:06:0002:50:46.6002:50:46.60+01:14:2414:134.2
101NIŹNIKIEWICZ Dorota 5542DNS DRAGONOpen Kobiet211K 26108:4500:00:0001:11:3202:54:44.8502:54:44.85+01:18:2214:334.1
102BAŃSKI Krzysztof 5540DNS DRAGONOpen Mężczyzn631M 85308:4500:00:0001:11:3302:54:45.7002:54:45.70+01:18:2314:334.1
103DOMAŃSKI Piotr 5620Open Mężczyzn632M 85408:4500:00:0001:03:2302:55:26.5002:55:26.50+01:19:0414:374.1
104ŚWIDERSKI Albert 5638Open Mężczyzn633M 85508:4500:00:0001:03:2402:55:30.2502:55:30.25+01:19:0714:374.1
105KAŹMIERCZAK Kamil 5187Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn639M 86408:4500:00:0001:14:5403:01:07.2503:01:07.25+01:24:4415:054
106ŚWIRSKI Tomasz 5190Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn640M 86508:4500:00:0001:15:3803:01:09.5003:01:09.50+01:24:4715:054
107LODA Piotr 5188Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn643M 86808:4500:00:0001:15:2603:02:09.4503:02:09.45+01:25:4715:104
108PIOTROWSKI Dawid 5189Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn644M 86908:4500:00:0001:15:3703:02:12.6003:02:12.60+01:25:5015:114
109SZEWCZUK Wiesław 5192Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn645M 87008:4500:00:0001:14:5003:02:18.8503:02:18.85+01:25:5615:113.9
110GARDYNIK Monika 5186Not Fast But FuriousOpen Kobiet220K 27008:4500:00:0001:15:2703:07:22.1503:07:22.15+01:30:5915:363.8
111SZEWCZUK Jolanta 5191Not Fast But FuriousOpen Kobiet221K 27108:4500:00:0001:15:4203:07:22.8003:07:22.80+01:31:0015:363.8
112MARCZAK Piotr 5634Open Mężczyzn648M 87608:4500:00:0000:57:0803:08:03.3503:08:03.35+01:31:4015:403.8
113ŁUKASZEWICZ Maciej 5633Open Mężczyzn651M 88008:4500:00:0000:58:4003:16:20.5503:16:20.55+01:39:5816:213.7
114KALENIK Agata 5624Open Kobiet228K 28008:4500:00:0000:58:4103:16:22.3503:16:22.35+01:39:5916:213.7
115OSTROWSKA Magdalena 5543DNS DRAGONOpen Kobiet234K 28608:4500:00:0001:11:33+00:29:3211:555
Znaleziono 115 wynik(ów)