RUNMAGEDDON CLASSIC

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Karczew
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
1276
Wystartowało:
1177
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1172
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu6km
6km
    
1SZEWCZUK Wiesław 5192Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:14:50
2GUCAJMA Izabela 5224Tzw. PrzyjacieleOpen Kobiet08:4500:00:0000:50:23
3BAŃSKI Krzysztof 5540DNS DRAGONOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:11:33
4NIŹNIKIEWICZ Dorota 5542DNS DRAGONOpen Kobiet08:4500:00:0001:11:32
5OSTROWSKA Magdalena 5543DNS DRAGONOpen Kobiet08:4500:00:0001:11:33
6DENDRA Krzysztof 5545Dzikie GE-kiOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:59:06
7BARTNICKI Paweł 5546Finish or die!Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:51:00
8MAŁEK Justyna 5547Finish or die!Open Kobiet08:4500:00:0000:51:25
9MAŁEK Łukasz 5548Finish or die!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:51:31
10MATUSZEWSKI Michał 5549Finish or die!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:50:04
11SOBOLEWSKI Grzegorz 5569MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:54:24
12WESOŁOWSKI Łukasz 5570MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:54:22
13KRASHENINNIKOV Anton 5572Natwest PolandOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:04
14MAĆKOWIAK Jakub 5573Natwest PolandOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:03
15STEFANOWICZ Paweł 5574Natwest PolandOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:02
16BĄKOWSKA Monika 5598RookiesOpen Kobiet08:4500:00:0000:52:50
17BĄKOWSKI Rafał 5599RookiesOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:52:46
18FIOŁNA Robert 5600RookiesOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:52:09
19LUKAS Małgorzata 5601RookiesOpen Kobiet08:4500:00:0000:51:21
20MACIASZEK Grzegorz 5602Szalone Dziki!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:51:06
21POLAKIEWICZ Paweł 5603Szalone Dziki!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:51:06
22WIŚNIEWSKI Konrad 5604Szalone Dziki!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:51:06
23JAGIEŁŁO Dawid 5605Szydłowiec TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:55:46
24KOSIM Artur 5627Open Mężczyzn08:4500:00:0000:48:36
25KOSIOR Krzysztof 5628Open Mężczyzn08:4500:00:0000:44:06
26KOSSAKOWSKI Adam 5629Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:51:29
27KRASUSKI Tomasz 5630Open Mężczyzn08:4500:00:0000:53:34
28KUPIEC Paweł 5631Open Mężczyzn08:4500:00:0000:49:19
29ŁAPIŃSKI Łukasz 5632Open Mężczyzn08:4500:00:0000:54:26
30ŁUKASZEWICZ Maciej 5633Open Mężczyzn08:4500:00:0000:58:40
31MARCZAK Piotr 5634Open Mężczyzn08:4500:00:0000:57:08
32OLZACKI Piotr 5635Open Mężczyzn08:4500:00:0000:43:30
33GARDYNIK Monika 5186Not Fast But FuriousOpen Kobiet08:4500:00:0001:15:27
34KAŹMIERCZAK Kamil 5187Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:14:54
35LODA Piotr 5188Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:15:26
36PIOTROWSKI Dawid 5189Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:15:37
37SZEWCZUK Jolanta 5191Not Fast But FuriousOpen Kobiet08:4500:00:0001:15:42
38DĄBROWSKI-TUMAŃSKI Paweł 5336Open Mężczyzn08:4500:00:0000:46:36
39RAKOWICZ Justyna 5437OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet08:4500:00:0000:43:59
40GRECZYCHO Adrian 5523BCA | Boot Camp AcademyOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:56:54
41KLIMA Iwona 5524BCA | Boot Camp AcademyOpen Kobiet08:4500:00:0000:56:52
42ZBOROWSKI Marcin 5526BCA | Boot Camp AcademyOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:56:50
43PODBIELSKI Krzysztof 5528CHOBUKAN BiałystokOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:48:38
44MARCZAK Igor 5529ChybaDobiegliOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:56:58
45PIERWOCHA Piotr 5530ChybaDobiegliOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:56:59
46LEŚNIEWSKA Anna 5531CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Kobiet08:4500:00:0000:57:31
47LEŚNIEWSKI Paweł 5532CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:57:32
48OBUDZIŃSKA Monika 5533CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Kobiet08:4500:00:0000:56:45
49OBUDZIŃSKI Marcin 5534CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:57:27
50PAWŁOWSKA Nina 5535CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Kobiet08:4500:00:0000:56:45
51WSZEBOROWSKI Marcin 5536CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:57:32
52ZADROŻNY Krzysztof 5537CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:42:01
53BIELEWICZ Łukasz 5538Deloitte Adventure TeamOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:55:23
54PASIECZNIK Hubert 5550Finish or die!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:49:58
55ŚWIDRAK Bartosz 5551Finish or die!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:49:49
56WOJNAROWSKI Tomasz 5552Finish or die!Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:51:23
57DĄBROWSKI Jarosław 5553GE-ki HealthCareOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:59:03
58SENCZENKO Waldek 5554GE-ki HealthCareOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:59:02
59MRÓZ Katarzyna 5562KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Kobiet08:4500:00:0001:03:15
60MRÓZ Sebastian 5563KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:03:11
61PIWOWARCZYK Artur 5564KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:03:14
62SKWARA Artur 5565KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:02:27
63BIELICKI Wojciech 5566Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:43:07
64CZERNIAK Artur 5567MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:54:18
65DAMIĘCKI Jan 5568MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:54:19
66KRÓL Tomasz 5577Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:43:48
67OŚKA Dawid 5578Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:47:55
68PROC Artur 5579Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:47:55
69PROC Rafał 5580Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:33
70BOROWSKA Justyna 5581OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet08:4500:00:0001:05:47
71CZERNIAKIEWICZ Anna 5582OUTDOOR TRAININGOpen Masters Kobiet08:4500:00:0001:05:59
71MALISZEWSKA Agnieszka 5583OUTDOOR TRAININGOpen Masters Kobiet08:4500:00:0001:06:00
73PALUCH Łukasz 5586Poniedziałek 20Open Mężczyzn08:4500:00:0000:54:46
74ŚLIWA Paweł 5587Poniedziałek 20Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:54:37
75BAFELTOWSKA Olga 5589POWER TRAININGOpen Kobiet08:4500:00:0000:57:58
76DRASZAWKA Łukasz 5590POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:51:20
77PERKOWSKI Paweł 5591POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:57:45
78PLAK Emil 5592POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:57:44
79SZKURŁAT Tomasz 5593POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:57:45
80SZYMANEK Artur 5594POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:57:55
81LESZKO Łukasz 5595PrzyjacieleOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:50:18
82BARCIŃSKI Dariusz 5596PZU Sport TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:41:09
83CZAPLICKI Piotr 5597PZU Sport TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:41:09
84JAGIEŁŁO Paweł 5606Szydłowiec TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:53:58
85JAGIEŁŁO Sylwia 5607Szydłowiec TeamOpen Kobiet08:4500:00:0000:55:48
86ZIÓŁKOWSKA Lidia 5608Szydłowiec TeamOpen Masters Kobiet08:4500:00:0000:53:57
87GAJEWSKI Tomasz 5612The Gentleman'sOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:50:13
88KRAJEWSKI Tomasz 5613The Gentleman'sOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:50:11
89BAŁAZY Beata 5616Open Kobiet08:4500:00:0001:06:00
90BIELECKI Marcin 5617Open Mężczyzn08:4500:00:0000:49:21
91DĄBROWSKA Natalia 5619Open Kobiet08:4500:00:0000:46:36
92DOMAŃSKI Piotr 5620Open Mężczyzn08:4500:00:0001:03:23
93DOMARADZKI Paweł 5621Open Mężczyzn08:4500:00:0000:50:52
94GLINKA Michał 5623Open Mężczyzn08:4500:00:0000:53:37
95KALENIK Agata 5624Open Kobiet08:4500:00:0000:58:41
96KASZUBA Paweł 5625Open Mężczyzn08:4500:00:0000:43:03
97KOŁACZ Jakub 5626Open Mężczyzn08:4500:00:0000:56:46
98STĘPIEŃ Karol 5637Open Mężczyzn08:4500:00:0000:43:29
99SZCZEPAŃSKI Jarek 5640Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:51:20
100SZEREWICZ Szymon 5641Open Mężczyzn08:4500:00:0000:50:51
101WIĘCŁAW Maciej 5642Open Mężczyzn08:4500:00:0000:43:05
102WIELOGÓRSKI Karol 5643Open Mężczyzn08:4500:00:0000:43:07
103WIŚNIEWSKI Sylwester 5644Open Mężczyzn08:4500:00:0000:42:01
104WYSOKIŃSKI Łukasz 5645Open Mężczyzn08:4500:00:0000:53:33
105WYSZYŃSKA Marta 5646Open Kobiet08:4500:00:0000:53:42
106ŻMUDZKI Rafał 5647Open Mężczyzn08:4500:00:0000:53:33
107ŚWIRSKI Tomasz 5190Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:15:38
108ANDRJANIK Iwona 5584Poniedziałek 20Open Kobiet08:4500:00:0000:54:37
109KIERZKOWSKA Agata 5585Poniedziałek 20Open Masters Kobiet08:4500:00:0000:54:36
110MŁYNARCZAK Jakub 5609TFP SPORT TEAMOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:44:03
111MŁYNARCZAK Karolina 5610TFP SPORT TEAMOpen Masters Kobiet08:4500:00:0000:44:11
112GAJEWSKI Krzysztof 5611The Gentleman'sOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:50:10
113ŚWIDERSKI Albert 5638Open Mężczyzn08:4500:00:0001:03:24
114DYDEK Anna 5559Gruba przesadaOpen Kobiet08:4500:00:0000:59:09
115SOKÓŁ-SAPIKOWSKA Anna 5560Gruba przesadaOpen Kobiet08:4500:00:0000:59:06
Znaleziono 115 wynik(ów)