RUNMAGEDDON CLASSIC

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Karczew
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
1276
Wystartowało:
1177
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1172
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 6km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu6km
6km
    
1BARCIŃSKI Dariusz 5596PZU Sport TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:41:09
2CZAPLICKI Piotr 5597PZU Sport TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:41:09
3ZADROŻNY Krzysztof 5537CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:42:01
4WIŚNIEWSKI Sylwester 5644Open Mężczyzn08:4500:00:0000:42:01
5KASZUBA Paweł 5625Open Mężczyzn08:4500:00:0000:43:03
6WIĘCŁAW Maciej 5642Open Mężczyzn08:4500:00:0000:43:05
7BIELICKI Wojciech 5566Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:43:07
8WIELOGÓRSKI Karol 5643Open Mężczyzn08:4500:00:0000:43:07
9STĘPIEŃ Karol 5637Open Mężczyzn08:4500:00:0000:43:29
10OLZACKI Piotr 5635Open Mężczyzn08:4500:00:0000:43:30
11KRÓL Tomasz 5577Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:43:48
12RAKOWICZ Justyna 5437OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet08:4500:00:0000:43:59
13MŁYNARCZAK Jakub 5609TFP SPORT TEAMOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:44:03
14KOSIOR Krzysztof 5628Open Mężczyzn08:4500:00:0000:44:06
15MŁYNARCZAK Karolina 5610TFP SPORT TEAMOpen Masters Kobiet08:4500:00:0000:44:11
16DĄBROWSKI-TUMAŃSKI Paweł 5336Open Mężczyzn08:4500:00:0000:46:36
17DĄBROWSKA Natalia 5619Open Kobiet08:4500:00:0000:46:36
18OŚKA Dawid 5578Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:47:55
19PROC Artur 5579Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:47:55
20KOSIM Artur 5627Open Mężczyzn08:4500:00:0000:48:36
21PODBIELSKI Krzysztof 5528CHOBUKAN BiałystokOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:48:38
22STEFANOWICZ Paweł 5574Natwest PolandOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:02
23MAĆKOWIAK Jakub 5573Natwest PolandOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:03
24KRASHENINNIKOV Anton 5572Natwest PolandOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:04
25KUPIEC Paweł 5631Open Mężczyzn08:4500:00:0000:49:19
26BIELECKI Marcin 5617Open Mężczyzn08:4500:00:0000:49:21
27PROC Rafał 5580Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:33
28ŚWIDRAK Bartosz 5551Finish or die!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:49:49
29PASIECZNIK Hubert 5550Finish or die!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:49:58
30MATUSZEWSKI Michał 5549Finish or die!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:50:04
31GAJEWSKI Krzysztof 5611The Gentleman'sOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:50:10
32KRAJEWSKI Tomasz 5613The Gentleman'sOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:50:11
33GAJEWSKI Tomasz 5612The Gentleman'sOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:50:13
34LESZKO Łukasz 5595PrzyjacieleOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:50:18
35GUCAJMA Izabela 5224Tzw. PrzyjacieleOpen Kobiet08:4500:00:0000:50:23
36SZEREWICZ Szymon 5641Open Mężczyzn08:4500:00:0000:50:51
37DOMARADZKI Paweł 5621Open Mężczyzn08:4500:00:0000:50:52
38BARTNICKI Paweł 5546Finish or die!Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:51:00
39MACIASZEK Grzegorz 5602Szalone Dziki!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:51:06
40POLAKIEWICZ Paweł 5603Szalone Dziki!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:51:06
41WIŚNIEWSKI Konrad 5604Szalone Dziki!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:51:06
42DRASZAWKA Łukasz 5590POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:51:20
43SZCZEPAŃSKI Jarek 5640Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:51:20
44LUKAS Małgorzata 5601RookiesOpen Kobiet08:4500:00:0000:51:21
45WOJNAROWSKI Tomasz 5552Finish or die!Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:51:23
46MAŁEK Justyna 5547Finish or die!Open Kobiet08:4500:00:0000:51:25
47KOSSAKOWSKI Adam 5629Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:51:29
48MAŁEK Łukasz 5548Finish or die!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:51:31
49FIOŁNA Robert 5600RookiesOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:52:09
50BĄKOWSKI Rafał 5599RookiesOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:52:46
51BĄKOWSKA Monika 5598RookiesOpen Kobiet08:4500:00:0000:52:50
52WYSOKIŃSKI Łukasz 5645Open Mężczyzn08:4500:00:0000:53:33
53ŻMUDZKI Rafał 5647Open Mężczyzn08:4500:00:0000:53:33
54KRASUSKI Tomasz 5630Open Mężczyzn08:4500:00:0000:53:34
55GLINKA Michał 5623Open Mężczyzn08:4500:00:0000:53:37
56WYSZYŃSKA Marta 5646Open Kobiet08:4500:00:0000:53:42
57ZIÓŁKOWSKA Lidia 5608Szydłowiec TeamOpen Masters Kobiet08:4500:00:0000:53:57
58JAGIEŁŁO Paweł 5606Szydłowiec TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:53:58
59CZERNIAK Artur 5567MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:54:18
60DAMIĘCKI Jan 5568MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:54:19
61WESOŁOWSKI Łukasz 5570MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:54:22
62SOBOLEWSKI Grzegorz 5569MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:54:24
63ŁAPIŃSKI Łukasz 5632Open Mężczyzn08:4500:00:0000:54:26
64KIERZKOWSKA Agata 5585Poniedziałek 20Open Masters Kobiet08:4500:00:0000:54:36
65ŚLIWA Paweł 5587Poniedziałek 20Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:54:37
66ANDRJANIK Iwona 5584Poniedziałek 20Open Kobiet08:4500:00:0000:54:37
67PALUCH Łukasz 5586Poniedziałek 20Open Mężczyzn08:4500:00:0000:54:46
68BIELEWICZ Łukasz 5538Deloitte Adventure TeamOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:55:23
69JAGIEŁŁO Dawid 5605Szydłowiec TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:55:46
70JAGIEŁŁO Sylwia 5607Szydłowiec TeamOpen Kobiet08:4500:00:0000:55:48
71OBUDZIŃSKA Monika 5533CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Kobiet08:4500:00:0000:56:45
72PAWŁOWSKA Nina 5535CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Kobiet08:4500:00:0000:56:45
73KOŁACZ Jakub 5626Open Mężczyzn08:4500:00:0000:56:46
74ZBOROWSKI Marcin 5526BCA | Boot Camp AcademyOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:56:50
75KLIMA Iwona 5524BCA | Boot Camp AcademyOpen Kobiet08:4500:00:0000:56:52
76GRECZYCHO Adrian 5523BCA | Boot Camp AcademyOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:56:54
77MARCZAK Igor 5529ChybaDobiegliOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:56:58
78PIERWOCHA Piotr 5530ChybaDobiegliOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:56:59
79MARCZAK Piotr 5634Open Mężczyzn08:4500:00:0000:57:08
80OBUDZIŃSKI Marcin 5534CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:57:27
81LEŚNIEWSKA Anna 5531CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Kobiet08:4500:00:0000:57:31
82LEŚNIEWSKI Paweł 5532CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:57:32
83WSZEBOROWSKI Marcin 5536CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:57:32
84PLAK Emil 5592POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:57:44
85PERKOWSKI Paweł 5591POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:57:45
86SZKURŁAT Tomasz 5593POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:57:45
87SZYMANEK Artur 5594POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:57:55
88BAFELTOWSKA Olga 5589POWER TRAININGOpen Kobiet08:4500:00:0000:57:58
89ŁUKASZEWICZ Maciej 5633Open Mężczyzn08:4500:00:0000:58:40
90KALENIK Agata 5624Open Kobiet08:4500:00:0000:58:41
91SENCZENKO Waldek 5554GE-ki HealthCareOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:59:02
92DĄBROWSKI Jarosław 5553GE-ki HealthCareOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:59:03
93DENDRA Krzysztof 5545Dzikie GE-kiOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:59:06
94SOKÓŁ-SAPIKOWSKA Anna 5560Gruba przesadaOpen Kobiet08:4500:00:0000:59:06
95DYDEK Anna 5559Gruba przesadaOpen Kobiet08:4500:00:0000:59:09
96SKWARA Artur 5565KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:02:27
97MRÓZ Sebastian 5563KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:03:11
98PIWOWARCZYK Artur 5564KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:03:14
99MRÓZ Katarzyna 5562KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Kobiet08:4500:00:0001:03:15
100DOMAŃSKI Piotr 5620Open Mężczyzn08:4500:00:0001:03:23
101ŚWIDERSKI Albert 5638Open Mężczyzn08:4500:00:0001:03:24
102BOROWSKA Justyna 5581OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet08:4500:00:0001:05:47
103CZERNIAKIEWICZ Anna 5582OUTDOOR TRAININGOpen Masters Kobiet08:4500:00:0001:05:59
103MALISZEWSKA Agnieszka 5583OUTDOOR TRAININGOpen Masters Kobiet08:4500:00:0001:06:00
105BAŁAZY Beata 5616Open Kobiet08:4500:00:0001:06:00
106NIŹNIKIEWICZ Dorota 5542DNS DRAGONOpen Kobiet08:4500:00:0001:11:32
107BAŃSKI Krzysztof 5540DNS DRAGONOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:11:33
108OSTROWSKA Magdalena 5543DNS DRAGONOpen Kobiet08:4500:00:0001:11:33
109SZEWCZUK Wiesław 5192Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:14:50
110KAŹMIERCZAK Kamil 5187Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:14:54
111LODA Piotr 5188Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:15:26
112GARDYNIK Monika 5186Not Fast But FuriousOpen Kobiet08:4500:00:0001:15:27
113PIOTROWSKI Dawid 5189Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:15:37
114ŚWIRSKI Tomasz 5190Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:15:38
115SZEWCZUK Jolanta 5191Not Fast But FuriousOpen Kobiet08:4500:00:0001:15:42
Znaleziono 115 wynik(ów)