RUNMAGEDDON CLASSIC

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Karczew
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
1276
Wystartowało:
1177
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1172
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu6km
6km
    
1LUBOWICKI Jakub 5772C&F Running TeamOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:54:34
2MROCZKOWSKI Artur 5773C&F Running TeamOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:54:34
3RYGIEL Maciej 5774C&F Running TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:11:55
4GAWRYLUK Beata 5776CAŁA NAPRZÓDOpen Masters Kobiet09:1500:00:0001:09:03
5GOSTKOWSKA Agnieszka 5777CAŁA NAPRZÓDOpen Kobiet09:1500:00:0001:09:03
6LEWIŃSKI Wojciech 5778CAŁA NAPRZÓDOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:08:59
7MADEJAK Ewelina 5779CAŁA NAPRZÓDOpen Kobiet09:1500:00:0001:09:38
8HYDZIK Dawid 5801Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:42:30
9KOMIDAJ Kamil 5802Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:53
10KWARTOWICZ Paweł 5803Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:54
11ŁYJAK Adam 5804Husaria Race Team Open Mężczyzn09:1500:00:0000:45:29
12SIMON Adam 5805Husaria Race Team Open Mężczyzn09:1500:00:0000:50:16
13GAJEWSKA Kasia 5806Knights of Nightskating WarszawaOpen Kobiet09:1500:00:0001:03:07
14GRABOWSKA Aleksandra 5807Knights of Nightskating WarszawaOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:55
15KAPISZ Michał 5808Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:53
16JAMROCH Natalia 5836SRS RATELOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:10
17AUGUSTOWSKI Damian 5859Open Mężczyzn09:1500:00:0000:56:04
18BELNIK Robert 5860Open Mężczyzn09:1500:00:0000:52:37
19BOJAR Jarosław 5861Open Mężczyzn09:1500:00:0000:45:45
20BORUTA Marcin 5862Open Mężczyzn09:1500:00:0000:56:00
21BORUTA Mateusz 5863Open Mężczyzn09:1500:00:0000:56:03
22ELDRING Jan 5864Open Mężczyzn09:1500:00:0000:49:18
23GIERDAL Grzegorz 5866Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:53:51
24ROMANIAK Piotr 5888Open Mężczyzn09:1500:00:0000:55:45
25RUTKOWSKI Kacper 5889Open Mężczyzn09:1500:00:0000:51:11
26RYGIELSKI Karol 5890Open Mężczyzn09:1500:00:0000:48:11
27STRZELCZYK Marta 5891Open Kobiet09:1500:00:0000:52:09
28SZYMANSKI Jaroslaw 5892Open Mężczyzn09:1500:00:0000:55:37
29WALAC Anna 5893Open Kobiet09:1500:00:0000:57:11
30WOLIŃSKI Paweł 5894Open Mężczyzn09:1500:00:0000:45:29
31WRÓBEL Małgorzata 5895Open Kobiet09:1500:00:0000:52:07
32LIS Kamil 6283Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:1500:00:0001:19:07
33GRUDNIEWSKI Mateusz 5555GRAFIT TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:58:19
34NEUMANN Kamila 5556GRAFIT TEAMOpen Kobiet09:1500:00:0000:58:19
35POGORZELSKA Magdalena 5557GRAFIT TEAMOpen Kobiet09:1500:00:0000:58:21
36OSET Ziemowit 5588Potrzeba Za DarmoOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:54:32
37GROCHOWSKI Marcin 5614zabiegane dzikiOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:04:39
38SZCZEŚNIK Natalia 5615zabiegane dzikiOpen Kobiet09:1500:00:0001:04:27
39CHABROS Piotr 5618Open Mężczyzn09:1500:00:0000:48:46
40SZALIŁOW Piotr 5639Open Mężczyzn09:1500:00:0000:52:02
41KWAŚNY Ewelina 5696nie chcę mieć STEMIOpen Masters Kobiet09:1500:00:0001:04:03
42MITKA Piotr 5699Organic TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:05:59
43FEDEROWICZ Beata 5770#HiltibiegaOpen Kobiet09:1500:00:0000:59:59
44DZIERŻAWSKI Jan 5771C&F Running TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:54:39
45MADEJAK Monika 5780CAŁA NAPRZÓDOpen Masters Kobiet09:1500:00:0001:09:35
46MORAWSKI Maciej 5781CAŁA NAPRZÓDOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:09:30
47WIADERNA Urszula 5782CAŁA NAPRZÓDOpen Kobiet09:1500:00:0001:09:37
48DUŻYŃSKI Ksawery 5785cokolwiek2Open Mężczyzn09:1500:00:0001:06:47
49MYSTKOWSKA Matylda 5786cokolwiek2Open Kobiet09:1500:00:0001:06:24
50MYSTKOWSKI Maciej 5787cokolwiek2Open Mężczyzn09:1500:00:0001:06:27
51LINDA Karol 5791CyCeOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:55:56
52BAREJKO Marta 5792Dzikie DziczkiOpen Kobiet09:1500:00:0001:02:19
53DULĘBA Dominika 5793Dzikie DziczkiOpen Kobiet09:1500:00:0001:02:13
54SIWKA Justyna 5794Dzikie DziczkiOpen Kobiet09:1500:00:0001:02:16
55STANEK Natalia 5795Dzikie DziczkiOpen Kobiet09:1500:00:0001:02:13
56WANDZEL Piotr 5796Dzikie DziczkiOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:02:09
57ADAMKIEWICZ Jakub 5797Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:50
58BĘC Olga 5798Electrolux ŚwidnicaOpen Kobiet09:1500:00:0001:00:39
59CENDER Anna 5799Electrolux ŚwidnicaOpen Kobiet09:1500:00:0001:00:41
60DYKO Bartosz 5800Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:46:51
61KOSSAK Krystian 5810Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:03:07
62KUSIAK Mateusz 5811Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:55
63KUŹNIARSKA Agnieszka 5812Knights of Nightskating WarszawaOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:59
64ŁOMAŃSKI Jan 5813Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:44
65SĘK Paweł 5814Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:03:08
66SZUBA Aleksandra 5815Knights of Nightskating WarszawaOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:34
67ZAJĄCZKOWSKI Krzysztof 5684Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:41
68WOŹNIAK Kuba 5818LOS CADETESOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:52:50
69GIZAK Michał 5819Lubię Burpees’yOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:37:26
70BOGUSKI Adam 5820MenigaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:55:10
71POLKOWSKI Sebastian 5821MenigaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:55:12
72SUCHCICKI Wojciech 5822nie chcę mieć STEMIOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:50:10
73KACHEL Dominika 5823Organic TeamOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:20
74CZMOK Robert 5827POGromcyOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:03:38
75FORTUNA-CZMOK Jolanta 5828POGromcyOpen Masters Kobiet09:1500:00:0001:03:38
76KRĄKOWSKA Monika 5829PZU Sport TeamOpen Kobiet09:1500:00:0000:50:16
77KHANTIL Anton 5839Star Navy SEALsOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:00:47
78POTOCKA Maria 5840Star Navy SEALsOpen Kobiet09:1500:00:0001:00:52
79ROMANYUK Mykyta 5841Star Navy SEALsOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:00:47
80SZULGIT Monika 5842STF 069Open Kobiet09:1500:00:0000:54:22
81ADAMSKI Jakub 5843TEAM KONECKOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:51:13
82CHESNOKOVA Danyila 5844Tetotas LocasOpen Kobiet09:1500:00:0001:00:09
83DMUCHOWSKA Katarzyna 5845Tetotas LocasOpen Kobiet09:1500:00:0001:00:00
84KOPOTII Bohdana 5846Tetotas LocasOpen Kobiet09:1500:00:0001:00:02
85RASOLOMAMPIONONA Andry Piotr 5847Tetotas LocasOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:00:07
86RASOLOMAMPIONONA Maciej 5848Tetotas LocasOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:00:05
87PATURA Przemysław 5851Upgrade.studioOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:09:25
88WOLSKA Magdalena 5852Upgrade.studioOpen Kobiet09:1500:00:0001:09:23
89WOLSKI Marcin 5853Upgrade.studioOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:09:24
90KAROLAK Anna 5854zabiegane dzikiOpen Kobiet09:1500:00:0001:04:36
91MROCZKOWSKA Katarzyna 5855zabiegane dzikiOpen Kobiet09:1500:00:0001:04:25
92PRUSZKOWSKI Mateusz 5856zabiegane dzikiOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:04:29
93CZAPINSKA Kasia 5857ŻniwiarzeOpen Kobiet09:1500:00:0000:51:58
94GOS Mariusz 5858ŻniwiarzeOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:51:56
95HYS Łukasz 5868Open Mężczyzn09:1500:00:0000:52:09
96KARAŚ Magdalena 5869Open Kobiet09:1500:00:0000:56:02
97KARAŚ Przemysław 5870Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:53:51
98KAŚNIEWSKI Łukasz 5871Open Mężczyzn09:1500:00:0000:44:38
99KOŁODZIEJ Agata 5873Open Kobiet09:1500:00:0000:46:49
100KOWALCZYK Rafał 5874Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:50:10
101KWIECIŃSKI Michał 5875Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:51:30
102KWIECIŃSKI Zbigniew 5876Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:51:30
103NEMECZEK Krzysztof 5878Open Mężczyzn09:1500:00:0000:52:35
104NOWAKOWSKI Jakub 5879Open Mężczyzn09:1500:00:0000:53:53
105OKRASA Krzysztof 5880Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:57:12
106PIEŃKOWSKA Kasia 5882Open Kobiet09:1500:00:0000:55:37
107POWICHROWSKI Patryk 5884Open Mężczyzn09:1500:00:0000:55:38
108PRZESTRZELSKI Karol 5885Open Mężczyzn09:1500:00:0000:48:20
109MACIEJCZUK Kamila 6204Organic TeamOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:29
110OSET Bartosz 6293Potrzeba Za DarmoOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:54:31
111MYSTKOWSKI Mariusz 5784cokolwiek 2Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:06:36
112KONOPKA Bartłomiej 5809Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:51
113TOMCZYK Wiktoria 5826Organic TeamOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:18
114MAŃKOWSKI Michał 5824Organic TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:18
115SZYMCZAK Krzysztof 5825Organic TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:28
116PŁUZIŃSKI Paweł 5883Open Mężczyzn09:1500:00:0000:55:03
117RATAJCZAK Adam 5887Open Mężczyzn09:1500:00:0000:55:03
118KARWOWSKI Paweł 5783CF ŁukówOpen Mężczyzn09:1500:00:1800:58:03
119SOBOWIEC Mariusz 5775C&F Running TeamOpen Masters Mężczyzn09:1500:02:4700:51:48
Znaleziono 119 wynik(ów)