RUNMAGEDDON CLASSIC

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Karczew
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
1276
Wystartowało:
1177
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1172
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 6km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu6km
6km
    
1GIZAK Michał 5819Lubię Burpees’yOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:37:26
2HYDZIK Dawid 5801Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:42:30
3KAŚNIEWSKI Łukasz 5871Open Mężczyzn09:1500:00:0000:44:38
4ŁYJAK Adam 5804Husaria Race Team Open Mężczyzn09:1500:00:0000:45:29
5WOLIŃSKI Paweł 5894Open Mężczyzn09:1500:00:0000:45:29
6BOJAR Jarosław 5861Open Mężczyzn09:1500:00:0000:45:45
7KOŁODZIEJ Agata 5873Open Kobiet09:1500:00:0000:46:49
8DYKO Bartosz 5800Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:46:51
9ADAMKIEWICZ Jakub 5797Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:50
10KOMIDAJ Kamil 5802Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:53
11KWARTOWICZ Paweł 5803Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:54
12RYGIELSKI Karol 5890Open Mężczyzn09:1500:00:0000:48:11
13PRZESTRZELSKI Karol 5885Open Mężczyzn09:1500:00:0000:48:20
14CHABROS Piotr 5618Open Mężczyzn09:1500:00:0000:48:46
15ELDRING Jan 5864Open Mężczyzn09:1500:00:0000:49:18
16SUCHCICKI Wojciech 5822nie chcę mieć STEMIOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:50:10
17KOWALCZYK Rafał 5874Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:50:10
18SIMON Adam 5805Husaria Race Team Open Mężczyzn09:1500:00:0000:50:16
19KRĄKOWSKA Monika 5829PZU Sport TeamOpen Kobiet09:1500:00:0000:50:16
20RUTKOWSKI Kacper 5889Open Mężczyzn09:1500:00:0000:51:11
21ADAMSKI Jakub 5843TEAM KONECKOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:51:13
22KWIECIŃSKI Michał 5875Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:51:30
23KWIECIŃSKI Zbigniew 5876Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:51:30
24SOBOWIEC Mariusz 5775C&F Running TeamOpen Masters Mężczyzn09:1500:02:4700:51:48
25GOS Mariusz 5858ŻniwiarzeOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:51:56
26CZAPINSKA Kasia 5857ŻniwiarzeOpen Kobiet09:1500:00:0000:51:58
27SZALIŁOW Piotr 5639Open Mężczyzn09:1500:00:0000:52:02
28WRÓBEL Małgorzata 5895Open Kobiet09:1500:00:0000:52:07
29STRZELCZYK Marta 5891Open Kobiet09:1500:00:0000:52:09
30HYS Łukasz 5868Open Mężczyzn09:1500:00:0000:52:09
31NEMECZEK Krzysztof 5878Open Mężczyzn09:1500:00:0000:52:35
32BELNIK Robert 5860Open Mężczyzn09:1500:00:0000:52:37
33WOŹNIAK Kuba 5818LOS CADETESOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:52:50
34GIERDAL Grzegorz 5866Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:53:51
35KARAŚ Przemysław 5870Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:53:51
36NOWAKOWSKI Jakub 5879Open Mężczyzn09:1500:00:0000:53:53
37SZULGIT Monika 5842STF 069Open Kobiet09:1500:00:0000:54:22
38OSET Bartosz 6293Potrzeba Za DarmoOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:54:31
39OSET Ziemowit 5588Potrzeba Za DarmoOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:54:32
40LUBOWICKI Jakub 5772C&F Running TeamOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:54:34
41MROCZKOWSKI Artur 5773C&F Running TeamOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:54:34
42DZIERŻAWSKI Jan 5771C&F Running TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:54:39
43PŁUZIŃSKI Paweł 5883Open Mężczyzn09:1500:00:0000:55:03
44RATAJCZAK Adam 5887Open Mężczyzn09:1500:00:0000:55:03
45BOGUSKI Adam 5820MenigaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:55:10
46POLKOWSKI Sebastian 5821MenigaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:55:12
47SZYMANSKI Jaroslaw 5892Open Mężczyzn09:1500:00:0000:55:37
48PIEŃKOWSKA Kasia 5882Open Kobiet09:1500:00:0000:55:37
49POWICHROWSKI Patryk 5884Open Mężczyzn09:1500:00:0000:55:38
50ROMANIAK Piotr 5888Open Mężczyzn09:1500:00:0000:55:45
51LINDA Karol 5791CyCeOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:55:56
52BORUTA Marcin 5862Open Mężczyzn09:1500:00:0000:56:00
53KARAŚ Magdalena 5869Open Kobiet09:1500:00:0000:56:02
54BORUTA Mateusz 5863Open Mężczyzn09:1500:00:0000:56:03
55AUGUSTOWSKI Damian 5859Open Mężczyzn09:1500:00:0000:56:04
56WALAC Anna 5893Open Kobiet09:1500:00:0000:57:11
57OKRASA Krzysztof 5880Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:57:12
58KARWOWSKI Paweł 5783CF ŁukówOpen Mężczyzn09:1500:00:1800:58:03
59GRUDNIEWSKI Mateusz 5555GRAFIT TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:58:19
60NEUMANN Kamila 5556GRAFIT TEAMOpen Kobiet09:1500:00:0000:58:19
61POGORZELSKA Magdalena 5557GRAFIT TEAMOpen Kobiet09:1500:00:0000:58:21
62FEDEROWICZ Beata 5770#HiltibiegaOpen Kobiet09:1500:00:0000:59:59
63DMUCHOWSKA Katarzyna 5845Tetotas LocasOpen Kobiet09:1500:00:0001:00:00
64KOPOTII Bohdana 5846Tetotas LocasOpen Kobiet09:1500:00:0001:00:02
65RASOLOMAMPIONONA Maciej 5848Tetotas LocasOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:00:05
66RASOLOMAMPIONONA Andry Piotr 5847Tetotas LocasOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:00:07
67CHESNOKOVA Danyila 5844Tetotas LocasOpen Kobiet09:1500:00:0001:00:09
68BĘC Olga 5798Electrolux ŚwidnicaOpen Kobiet09:1500:00:0001:00:39
69CENDER Anna 5799Electrolux ŚwidnicaOpen Kobiet09:1500:00:0001:00:41
70KHANTIL Anton 5839Star Navy SEALsOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:00:47
71ROMANYUK Mykyta 5841Star Navy SEALsOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:00:47
72POTOCKA Maria 5840Star Navy SEALsOpen Kobiet09:1500:00:0001:00:52
73WANDZEL Piotr 5796Dzikie DziczkiOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:02:09
74DULĘBA Dominika 5793Dzikie DziczkiOpen Kobiet09:1500:00:0001:02:13
75STANEK Natalia 5795Dzikie DziczkiOpen Kobiet09:1500:00:0001:02:13
76SIWKA Justyna 5794Dzikie DziczkiOpen Kobiet09:1500:00:0001:02:16
77BAREJKO Marta 5792Dzikie DziczkiOpen Kobiet09:1500:00:0001:02:19
78GAJEWSKA Kasia 5806Knights of Nightskating WarszawaOpen Kobiet09:1500:00:0001:03:07
79KOSSAK Krystian 5810Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:03:07
80SĘK Paweł 5814Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:03:08
81CZMOK Robert 5827POGromcyOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:03:38
82FORTUNA-CZMOK Jolanta 5828POGromcyOpen Masters Kobiet09:1500:00:0001:03:38
83KWAŚNY Ewelina 5696nie chcę mieć STEMIOpen Masters Kobiet09:1500:00:0001:04:03
84MROCZKOWSKA Katarzyna 5855zabiegane dzikiOpen Kobiet09:1500:00:0001:04:25
85SZCZEŚNIK Natalia 5615zabiegane dzikiOpen Kobiet09:1500:00:0001:04:27
86PRUSZKOWSKI Mateusz 5856zabiegane dzikiOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:04:29
87KAROLAK Anna 5854zabiegane dzikiOpen Kobiet09:1500:00:0001:04:36
88GROCHOWSKI Marcin 5614zabiegane dzikiOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:04:39
89MITKA Piotr 5699Organic TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:05:59
90JAMROCH Natalia 5836SRS RATELOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:10
91TOMCZYK Wiktoria 5826Organic TeamOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:18
92MAŃKOWSKI Michał 5824Organic TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:18
93KACHEL Dominika 5823Organic TeamOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:20
94MYSTKOWSKA Matylda 5786cokolwiek2Open Kobiet09:1500:00:0001:06:24
95MYSTKOWSKI Maciej 5787cokolwiek2Open Mężczyzn09:1500:00:0001:06:27
96SZYMCZAK Krzysztof 5825Organic TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:28
97MACIEJCZUK Kamila 6204Organic TeamOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:29
98SZUBA Aleksandra 5815Knights of Nightskating WarszawaOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:34
99MYSTKOWSKI Mariusz 5784cokolwiek 2Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:06:36
100ZAJĄCZKOWSKI Krzysztof 5684Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:41
101ŁOMAŃSKI Jan 5813Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:44
102DUŻYŃSKI Ksawery 5785cokolwiek2Open Mężczyzn09:1500:00:0001:06:47
103KONOPKA Bartłomiej 5809Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:51
104KAPISZ Michał 5808Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:53
105GRABOWSKA Aleksandra 5807Knights of Nightskating WarszawaOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:55
106KUSIAK Mateusz 5811Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:55
107KUŹNIARSKA Agnieszka 5812Knights of Nightskating WarszawaOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:59
108LEWIŃSKI Wojciech 5778CAŁA NAPRZÓDOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:08:59
109GAWRYLUK Beata 5776CAŁA NAPRZÓDOpen Masters Kobiet09:1500:00:0001:09:03
110GOSTKOWSKA Agnieszka 5777CAŁA NAPRZÓDOpen Kobiet09:1500:00:0001:09:03
111WOLSKA Magdalena 5852Upgrade.studioOpen Kobiet09:1500:00:0001:09:23
112WOLSKI Marcin 5853Upgrade.studioOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:09:24
113PATURA Przemysław 5851Upgrade.studioOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:09:25
114MORAWSKI Maciej 5781CAŁA NAPRZÓDOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:09:30
115MADEJAK Monika 5780CAŁA NAPRZÓDOpen Masters Kobiet09:1500:00:0001:09:35
116WIADERNA Urszula 5782CAŁA NAPRZÓDOpen Kobiet09:1500:00:0001:09:37
117MADEJAK Ewelina 5779CAŁA NAPRZÓDOpen Kobiet09:1500:00:0001:09:38
118RYGIEL Maciej 5774C&F Running TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:11:55
119LIS Kamil 6283Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:1500:00:0001:19:07
Znaleziono 119 wynik(ów)