RUNMAGEDDON CLASSIC

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Karczew
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
1276
Wystartowało:
1177
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1172
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu6km
6km
    
1BLOK Bartłomiej 5571Natwest PolandOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:41:01
2KURAN Michal 5921GTVOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:58:04
3KLECZEWSKI Maciej 6033Biegiem Radom!Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:45:33
4KRASKA Hubert 6034Biegiem Radom!Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:45:32
5SOBOL Marzena 6035Biegiem Radom!Open Masters Kobiet09:4500:00:0000:45:48
6SOBOL Norbert 6036Biegiem Radom!Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:45:37
7OSSOWSKI Slawek 6037Biegnący z żółwiamiOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:04:14
8PIOTROWSKI Konstanty 6038Biegnący z żółwiamiOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:04:10
9PTAK Patryk 6039Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:45:31
10GĘSICKI Kamil 6040Biernat to fajaOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:48:51
11PERKOWSKA Agnieszka 6062Jedziemy z tym koksemOpen Kobiet09:4500:00:0001:04:56
12RÓŻYCKI Adrian 6063Jedziemy z tym koksemOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:05:21
13SMOLIGA Elwira 6064Jedziemy z tym koksemOpen Masters Kobiet09:4500:00:0001:05:40
14WASIAK Joanna 6066Jedziemy z tym koksemOpen Kobiet09:4500:00:0000:57:45
15WELO Ewelina 6067Jedziemy z tym koksemOpen Kobiet09:4500:00:0001:05:24
16WELO Łukasz 6068Jedziemy z tym koksemOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:05:19
17SIURNIK Sebastian 6091W następnym Sopel biegnieOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:36:16
18WÓJTOWICZ Przemysław 6092W następnym Sopel biegnieOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:41:29
19ZAWISTOWSKA Izabela 6093www.ikonka.com.plOpen Kobiet09:4500:00:0000:51:58
20BIERNAT Robert 6094Open Mężczyzn09:4500:00:0000:57:29
21CAŁA Łukasz 6095Open Mężczyzn09:4500:00:0000:56:30
22CELMEROWSKA Karolina 6096Open Kobiet09:4500:00:0001:01:51
23CELMEROWSKA Marta 6097Open Kobiet09:4500:00:0001:01:43
24ŁUKOWSKA Izabela 6120Open Kobiet09:4500:00:0000:59:26
25LUTOSTAŃSKI Dominik 6121Open Mężczyzn09:4500:00:0000:57:39
26ŁYPIK Jakub 6122Open Mężczyzn09:4500:00:0000:39:10
27MIKULSKI Krzysztof 6124Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:48:21
28NOWIŃSKA-BABULA Maria 6126Open Kobiet09:4500:00:0000:58:41
29PĘKALA Aleksandra 6127Open Kobiet09:4500:00:0000:56:20
30OLSZEWSKI Patryk 6294Open Mężczyzn09:4500:00:0000:40:46
31DZIERŻANOWSKA Martyna 6296Open Kobiet09:4500:00:0000:56:06
32KOWALSKI Tomasz 6297Gang-Bang SquadOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:51:29
33SOBCZAK Daniel 6298Open Mężczyzn09:4500:00:0000:55:59
34KASZUBSKI Kamil 6299Open Mężczyzn09:4500:00:0001:04:17
35WODZYŃSKI Jacek 6300Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:41:47
36SADLAKOWSKA Kamila 6303Open Kobiet09:4500:00:0001:03:15
37PŁATEK Krzysztof 6306Allegro RunnersOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:56:40
38KOZIEŁ Michał 5292KaczuchnyOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:00:57
39DYŚ Michał 6022(Ż)ona mi kazałaOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:09:22
40JANOWSKI Materusz 6023(Ż)ona mi kazałaOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:09:24
41SANTAREK Magdalena 6024(Ż)ona mi kazałaOpen Masters Kobiet09:4500:00:0001:09:21
42GUŹNICZAK Rafał 6026Allegro RunnersOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:56:38
43SALAMON Justyna 6028Allegro RunnersOpen Kobiet09:4500:00:0000:56:38
44HERNOGA Hubert 6029Alvin i wiewiórkiOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:47:17
45KEMNITZ Maciek 6030Alvin i wiewiórkiOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:47:15
46STROMECKI Marcin 6032Białołęcka Fabryka MocyOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:41:46
47WALCZAK Piotr 6041Dudek DentOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:48:22
48BĄKOWSKA Magdalena 6044Gang-Bang SquadOpen Kobiet09:4500:00:0000:51:32
49BIŃKOWSKI Jacek 6045Gang-Bang SquadOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:52:09
50BOROWSKA Dominika 6046Gang-Bang SquadOpen Kobiet09:4500:00:0000:51:30
51GARLIŃSKI Marcin 6047Gang-Bang SquadOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:52:04
52KLIMCZAK Damian 6048Gang-Bang SquadOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:51:36
53KLIMCZAK Sylwester 6049Gang-Bang SquadOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:51:36
54PŁOCH Przemysław 6052Gang-Bang SquadOpen Mężczyzn09:4500:00:00
55ZAWADZKI Tomasz 6053Hungry & AngryOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:53:29
56ŻUŁAWNIK Mateusz 6054Hungry&AngryOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:53:33
57FUCHS Bartosz 6055Husaria Race Team Open Mężczyzn09:4500:00:0000:39:10
58UZDOWSKI Daniel 6056Husaria Race Team Open Mężczyzn09:4500:00:0001:01:34
59BAJDAŁA Kasia 6057Jedziemy z tym koksemOpen Kobiet09:4500:00:0001:05:42
60BAJDAŁA Robert 6058Jedziemy z tym koksemOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:05:21
61BROCŁAWIK Mirosław 6059Jedziemy z tym koksemOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:04:56
62KOT Joanna 6061Jedziemy z tym koksemOpen Kobiet09:4500:00:0000:57:52
63RYTEL Marta 6070KaczuchnyOpen Kobiet09:4500:00:0001:00:54
64GLOWINSKI Jacek 6071Kongsberg AutomotiveOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:58:58
65LECIEJEWSKA Justyna 6072Ludzie wrzeszczący jak kozyOpen Kobiet09:4500:00:0001:08:18
66NOWAK Małgorzata 6073Ludzie wrzeszczący jak kozyOpen Kobiet09:4500:00:0001:08:20
67POCZMAŃSKI Piotr 6074Ludzie wrzeszczący jak kozyOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:08:20
68KAMIŃSKI Marcin 6075Melvit teamOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:51:53
69ROSTKOWSKA Olga 6076Melvit teamOpen Kobiet09:4500:00:0000:51:52
70MRZYGŁÓD Przemysław 6077Nasza RodzinaOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:56:50
71SAMBORSKI Karol 6078Nasza RodzinaOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:56:55
72TARGOSZ Jacek 6079Nasza RodzinaOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:57:02
73TARGOSZ Robert 6080Nasza RodzinaOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:56:54
74TARGOSZ Sebastian 6081Nasza RodzinaOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:56:51
75KLUGE Wiktoria 6082Różowe TygryskiOpen Kobiet09:4500:00:0001:15:05
76MŁODAWSKI Jakub 6083Różowe TygryskiOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:15:05
77ŁUKASIK Tomasz 6084Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:4500:00:0000:49:48
78GÓRECKI Piotr 6086To nie są leszcze Stefan!Open Mężczyzn09:4500:00:0000:50:18
79KLIMCZAK Patryk 6088UseryOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:54:28
80TOMIAK Bartosz 6089UseryOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:54:28
81DYMISZKIEWICZ Elwira 6099Open Kobiet09:4500:00:0000:58:42
82FLEJMER Jakub 6100Open Mężczyzn09:4500:00:0001:00:27
83GAJEWSKA Agnieszka 6101Open Kobiet09:4500:00:0000:54:09
84GARCZYŃSKI Radosław 6102Open Mężczyzn09:4500:00:0000:49:50
85GOLANKA Wiktoria 6103Open Kobiet09:4500:00:0001:00:26
86GOŁAWSKA Izabela 6104Open Kobiet09:4500:00:0000:58:41
87IWON Dominika 6105Open Kobiet09:4500:00:0000:52:16
88IWON Pawel 6106Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:52:20
89JAROSZEWSKI Sławomir 6107Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:57:28
90JARZĄBEK Grzesiek 6108Open Mężczyzn09:4500:00:0000:45:05
91JEŻEWSKI Marcin 6109Open Mężczyzn09:4500:00:0001:03:13
92KAMIŃSKA Maja 6110Open Kobiet09:4500:00:0001:03:26
93KMERA Rafał 6113Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:06:40
94KOPCZYK Jakub 6114Open Mężczyzn09:4500:00:0001:06:03
95KOSINSKI Michael 6115Open Mężczyzn09:4500:00:0000:43:18
96KOTYRBA Rafał 6116Open Mężczyzn09:4500:00:0000:57:48
97KRUSIEWICZ Agnieszka 6117Open Masters Kobiet09:4500:00:0001:02:13
98KUŁAK Rafał 6118Open Mężczyzn09:4500:00:0001:03:13
99KULCHYTSKYI Viktor 6119Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:59:27
100PIETRUSIŃSKI Artur 6128Open Mężczyzn09:4500:00:0000:40:54
101PURWIN Tomasz 6129Open Mężczyzn09:4500:00:0000:43:05
102RATAJSKI Przemek 6130Open Mężczyzn09:4500:00:0000:54:33
103RODASZYŃSKI Paweł 6131Open Mężczyzn09:4500:00:0000:37:10
104RÓZYCKI-BAKON Radosław 6132Open Mężczyzn09:4500:00:0001:06:18
105SŁODKI Tomasz 6134Open Mężczyzn09:4500:00:0000:57:35
106SOBOLEWSKA Aleksandra 6135Open Kobiet09:4500:00:0000:54:33
107UZDOWSKA Anna 6139Open Masters Kobiet09:4500:00:0001:01:32
108UZDOWSKI Marcin 6140Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:01:36
109WĄSOWSKI Marcin 6141Open Mężczyzn09:4500:00:0000:56:07
110WINEK Piotr 6142Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:53:08
111ZAGÓRSKI Michał 6143Open Mężczyzn09:4500:00:0001:06:14
112ZAWISZA Kamil 6144Open Mężczyzn09:4500:00:0000:45:03
113ŻBIKOWSKA Joanna 6145Open Kobiet09:4500:00:0000:59:10
114ŻBIKOWSKA Magdalena 6146Open Masters Kobiet09:4500:00:0001:01:28
115ZMARZLAK Dawid 6148Open Mężczyzn09:4500:00:0000:52:28
116KONSTAŃCZUK Przemyslaw 6042DzikiOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:56:08
117TYMIŃSKI Kamil 6138Open Mężczyzn09:4500:00:0000:52:46
118JAWORSKA Ewa 6060Jedziemy z tym koksemOpen Kobiet09:4500:00:0001:05:24
119JANOSZ Rafał 6043FUNKY GYM TEAMOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:39:14
120WITKOWSKI Marek 6085Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:40:55
121KARWIZE Łukasz 6111Open Mężczyzn09:4500:00:0001:04:18
122SZCZECH Tomasz 6136Open Mężczyzn09:4500:00:0000:58:18
123CZAPKIEWICZ Michał 6069KaczuchnyOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:00:57
Znaleziono 123 wynik(ów)