RUNMAGEDDON CLASSIC

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Karczew
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
1276
Wystartowało:
1177
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1172
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu6km
6km
    
1CZARNOCKI Łukasz 6150boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:39
2DZIEWIRSKI Jacek 6151boratOCROpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:57:36
3KĄDZIELA Karina 6152boratOCROpen Masters Kobiet10:0000:00:0000:56:09
4KĄDZIELA Sebastian 6153boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:56:08
5KULESZA Paweł 6154boratOCROpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:57:35
6MOŻDŻONEK Bartosz 6156boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:38
7KOMORZYCKI Robert 6178Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:51:36
8MACEK Marcin 6180Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:03:47
9JASTRZEMBSKI Piotr 6182Inżyniery :)Open Mężczyzn10:0000:00:0000:36:54
10WOJTYRA Adrian 6183Inżyniery :)Open Mężczyzn10:0000:00:0000:35:09
11ZACHARA Marcin 6184Inżyniery :)Open Mężczyzn10:0000:00:0000:34:39
12ZAWADZKI Maciej 6185Inżyniery :)Open Mężczyzn10:0000:00:0000:36:56
13CZAJKA Marcin 6186IPPON TEAMOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:40:47
14KALNIUK Tomasz 6207RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:11:18
15PODBIELSKA Gosia 6208RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet10:0000:00:0000:55:14
16SADOWSKI Tomasz 6209RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:10:53
17WIELOGÓRSKA Agnieszka 6210Rossmann Open Kobiet10:0000:00:0001:06:34
18GAŃKO Karolina 6211Runmageddonowe Świry Open Kobiet10:0000:00:0001:01:14
19KORCZAK Karolina 6212Runmageddonowe Świry Open Kobiet10:0000:00:0001:08:00
20TKACZYK Michał 6213Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:0000:00:0001:01:14
21BYLINA Michał 6214RzułfikiOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:01:44
22MACHNIO Bartosz Jan 6236Open Mężczyzn10:0000:00:0000:42:12
23MURZA Jarosław 6239Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:58:37
24NAWARA Tomasz 6240Open Mężczyzn10:0000:00:0001:01:29
25NIEDŹWIECKI Przemysław 6241Open Mężczyzn10:0000:00:0000:41:32
26PATEREK Wojciech 6242Open Mężczyzn10:0000:00:0001:03:26
27PIETRZAK Wojciech 6243Open Mężczyzn10:0000:00:0000:44:08
28ROGUCKI Maciej 6244Open Mężczyzn10:0000:00:0000:55:19
29RZOŃCA Adam 6245Open Mężczyzn10:0000:00:0000:47:23
30KOBIAŁKA Anita 6266Open Kobiet10:0000:00:0001:05:01
31OSIK Grzegorz 6278Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:55:17
32PRZYBYTEK Sławomir 6290Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:09:12
33LORANTY Piotr 5936OIL WarszawaOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:06
34MOŻDŻONEK Monika 6157boratOCROpen Kobiet10:0000:00:0000:51:37
35MRÓZ Łukasz 6158boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:34
36NADOLNY Kamil 6159boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:36
37STANIAK Przemysław 6160boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:58:56
38MICHAŚ Michał 6161Czarne ŻubryOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:50:04
39DMOCHOWSKI Piotr 6167House Of PolandOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:01:30
40KRUSZEWSKI Grzegorz 6168House Of PolandOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:50:08
41BANACZKOWSKI Tomasz 6169Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0001:03:37
42CHODOWSKI Łukasz 6170Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:51:36
43DĄBROWSKA Anna 6172Husaria Race Team Open Kobiet10:0000:00:0001:03:49
44FETLIŃSKI Grzegorz 6173Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:52:49
45GŁAZ Jacek 6174Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:48:06
46GLEGOŁA Monika 6175Husaria Race Team Open Kobiet10:0000:00:0001:05:02
47KALISTA Aleksandra 6176Husaria Race Team Open Kobiet10:0000:00:0001:03:48
48KAZUBEK Michał 6177Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:53:06
49WRÓBLEWSKI Łukasz 6187K.ZIELIŃSKI TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:49:26
50DRYJA Robert 6188Kompania ChacharówOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:44:16
51SENYK Kamil 6189Kompania ChacharówOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:44:13
52MALAKOS Georgios 6190Last Men StandingOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:57:06
53CHREPTOWICZ Tomasz 6192Logan TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:48:08
54MIELCARSKI Ryszard 6193Logan TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:48:07
55MAJEWSKI Damian 5178Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:44:08
56LEWANDOWSKI Przemysław 6194Melvit teamOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:06:33
57BŁOŃSKA Roksana 6195Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet10:0000:00:0001:06:26
58KADYKAŁO Natalia 6196Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet10:0000:00:0001:06:28
59KAMIŃSKI Maciej 6197Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:10:51
60KOZLOWSKI Dawid 6198Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:06:26
61LEWANDOWSKA Joanna 6199Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet10:0000:00:0001:06:33
62MOKWA Sebastian 6200Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:10:33
63SAKŁAWSKA Anna 6201Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet10:0000:00:0001:06:28
64SZESZKO Tomasz 6202Nie W Szczepionkę TeamOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:53:19
65WAŚ Robert 6203Nie W Szczepionkę TeamOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:53:20
66CZYŻKOWSKI Łukasz 6205RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:10:33
67APOLINARSKI Adrian 6218Open Mężczyzn10:0000:00:0000:40:32
68BOCHEŃSKI Dominik 6221Open Mężczyzn10:0000:00:0000:50:30
69BUGA Mariusz 6222Open Mężczyzn10:0000:00:0000:40:32
70CZARKOWSKI Mariusz 6223Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:49:57
71CZARNECKI Andrzej 6224Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:54:16
72DĄBROWSKI Adam 6225Open Mężczyzn10:0000:00:0000:47:23
73DYMIŃSKI Piotr 6226Open Mężczyzn10:0000:00:0000:50:17
74IGNACAK Sebastian 6227Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:52:43
75JACKOWSKI Dawid 6228Open Mężczyzn10:0000:00:0000:57:23
76JAKUBCZAK Artur 6229Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:58:37
77JASIŃSKI Piotr 6230Open Mężczyzn10:0000:00:0001:03:23
78JÓŹWIK Grzegorz 6231Open Mężczyzn10:0000:00:0000:37:45
79KIJO Krzysiek 6232Open Mężczyzn10:0000:00:0000:54:16
80KOSESKA Iwona 6234Open Kobiet10:0000:00:0000:55:21
81KURYS Mateusz 6235Open Mężczyzn10:0000:00:0001:03:27
82ŚLIWIŃSKI Kamil 6246Open Mężczyzn10:0000:00:0000:43:33
83STRONCZYŃSKI Maciej 6247Open Mężczyzn10:0000:00:0001:02:04
84SUPEŁ Agata 6248Open Kobiet10:0000:00:0000:50:27
85SZACHOWICZ Paweł 6249Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:47:22
86WOJCIECHOWSKI Bartosz 6250Open Mężczyzn10:0000:00:0000:57:07
87BARTOŚ Sebastian 6256Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:01:29
88NEREK Paweł 6292Open Mężczyzn10:0000:00:0000:40:44
89DYBUS Patryk 6261Open Mężczyzn10:0000:00:0001:05:01
90HERMAN Krzysztof 5934OIL WarszawaOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:05
91PAZIK Marek 6162Czarne ŻubryOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:50:04
92GAJEWSKA Aneta 6206RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet10:0000:00:0001:10:50
93TYWONEK Mariusz 6216RzułfikiOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:01:42
94GAJDA Dawid 5933OIL WarszawaOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:06
95TOMASZEWSKI Stanisław 6137Open Mężczyzn10:0000:00:0000:50:27
96GIETKO Michał 6164GiętkiOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:09
97GIETKO Piotr 6165GiętkiOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:51:11
98MERINO Juan Francisco 6191Last Men StandingOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:57:08
99LESIUK Stanislav 6304Open Mężczyzn10:0000:00:0000:46:08
100WALCZAK Klemens 6310Open Mężczyzn10:0000:00:0000:47:30
101ZUTHER Matthias 6295Open Mężczyzn10:0000:00:0000:57:06
102BARANOWICZ Jan 6219Open Mężczyzn10:0000:01:4301:01:43
103BARTOSZ Anna 6220Open Masters Kobiet10:0000:15:4701:17:23
104MARIAŃSKI Mateusz 6237Open Mężczyzn10:0000:15:4801:17:21
Znaleziono 104 wynik(ów)