RUNMAGEDDON CLASSIC

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Karczew
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
1276
Wystartowało:
1177
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1172
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 6km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu6km
6km
    
1ZACHARA Marcin 6184Inżyniery :)Open Mężczyzn10:0000:00:0000:34:39
2WOJTYRA Adrian 6183Inżyniery :)Open Mężczyzn10:0000:00:0000:35:09
3JASTRZEMBSKI Piotr 6182Inżyniery :)Open Mężczyzn10:0000:00:0000:36:54
4ZAWADZKI Maciej 6185Inżyniery :)Open Mężczyzn10:0000:00:0000:36:56
5JÓŹWIK Grzegorz 6231Open Mężczyzn10:0000:00:0000:37:45
6APOLINARSKI Adrian 6218Open Mężczyzn10:0000:00:0000:40:32
7BUGA Mariusz 6222Open Mężczyzn10:0000:00:0000:40:32
8NEREK Paweł 6292Open Mężczyzn10:0000:00:0000:40:44
9CZAJKA Marcin 6186IPPON TEAMOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:40:47
10NIEDŹWIECKI Przemysław 6241Open Mężczyzn10:0000:00:0000:41:32
11MACHNIO Bartosz Jan 6236Open Mężczyzn10:0000:00:0000:42:12
12ŚLIWIŃSKI Kamil 6246Open Mężczyzn10:0000:00:0000:43:33
13PIETRZAK Wojciech 6243Open Mężczyzn10:0000:00:0000:44:08
14MAJEWSKI Damian 5178Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:44:08
15SENYK Kamil 6189Kompania ChacharówOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:44:13
16DRYJA Robert 6188Kompania ChacharówOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:44:16
17LESIUK Stanislav 6304Open Mężczyzn10:0000:00:0000:46:08
18SZACHOWICZ Paweł 6249Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:47:22
19RZOŃCA Adam 6245Open Mężczyzn10:0000:00:0000:47:23
20DĄBROWSKI Adam 6225Open Mężczyzn10:0000:00:0000:47:23
21WALCZAK Klemens 6310Open Mężczyzn10:0000:00:0000:47:30
22GŁAZ Jacek 6174Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:48:06
23MIELCARSKI Ryszard 6193Logan TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:48:07
24CHREPTOWICZ Tomasz 6192Logan TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:48:08
25WRÓBLEWSKI Łukasz 6187K.ZIELIŃSKI TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:49:26
26CZARKOWSKI Mariusz 6223Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:49:57
27MICHAŚ Michał 6161Czarne ŻubryOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:50:04
28PAZIK Marek 6162Czarne ŻubryOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:50:04
29KRUSZEWSKI Grzegorz 6168House Of PolandOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:50:08
30DYMIŃSKI Piotr 6226Open Mężczyzn10:0000:00:0000:50:17
31SUPEŁ Agata 6248Open Kobiet10:0000:00:0000:50:27
32TOMASZEWSKI Stanisław 6137Open Mężczyzn10:0000:00:0000:50:27
33BOCHEŃSKI Dominik 6221Open Mężczyzn10:0000:00:0000:50:30
34HERMAN Krzysztof 5934OIL WarszawaOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:05
35LORANTY Piotr 5936OIL WarszawaOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:06
36GAJDA Dawid 5933OIL WarszawaOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:06
37GIETKO Michał 6164GiętkiOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:09
38GIETKO Piotr 6165GiętkiOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:51:11
39MRÓZ Łukasz 6158boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:34
40KOMORZYCKI Robert 6178Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:51:36
41NADOLNY Kamil 6159boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:36
42CHODOWSKI Łukasz 6170Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:51:36
43MOŻDŻONEK Monika 6157boratOCROpen Kobiet10:0000:00:0000:51:37
44MOŻDŻONEK Bartosz 6156boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:38
45CZARNOCKI Łukasz 6150boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:39
46IGNACAK Sebastian 6227Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:52:43
47FETLIŃSKI Grzegorz 6173Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:52:49
48KAZUBEK Michał 6177Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:53:06
49SZESZKO Tomasz 6202Nie W Szczepionkę TeamOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:53:19
50WAŚ Robert 6203Nie W Szczepionkę TeamOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:53:20
51CZARNECKI Andrzej 6224Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:54:16
52KIJO Krzysiek 6232Open Mężczyzn10:0000:00:0000:54:16
53PODBIELSKA Gosia 6208RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet10:0000:00:0000:55:14
54OSIK Grzegorz 6278Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:55:17
55ROGUCKI Maciej 6244Open Mężczyzn10:0000:00:0000:55:19
56KOSESKA Iwona 6234Open Kobiet10:0000:00:0000:55:21
57KĄDZIELA Sebastian 6153boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:56:08
58KĄDZIELA Karina 6152boratOCROpen Masters Kobiet10:0000:00:0000:56:09
59MALAKOS Georgios 6190Last Men StandingOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:57:06
60ZUTHER Matthias 6295Open Mężczyzn10:0000:00:0000:57:06
61WOJCIECHOWSKI Bartosz 6250Open Mężczyzn10:0000:00:0000:57:07
62MERINO Juan Francisco 6191Last Men StandingOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:57:08
63JACKOWSKI Dawid 6228Open Mężczyzn10:0000:00:0000:57:23
64KULESZA Paweł 6154boratOCROpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:57:35
65DZIEWIRSKI Jacek 6151boratOCROpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:57:36
66MURZA Jarosław 6239Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:58:37
67JAKUBCZAK Artur 6229Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:58:37
68STANIAK Przemysław 6160boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:58:56
69GAŃKO Karolina 6211Runmageddonowe Świry Open Kobiet10:0000:00:0001:01:14
70TKACZYK Michał 6213Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:0000:00:0001:01:14
71NAWARA Tomasz 6240Open Mężczyzn10:0000:00:0001:01:29
72BARTOŚ Sebastian 6256Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:01:29
73DMOCHOWSKI Piotr 6167House Of PolandOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:01:30
74TYWONEK Mariusz 6216RzułfikiOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:01:42
75BARANOWICZ Jan 6219Open Mężczyzn10:0000:01:4301:01:43
76BYLINA Michał 6214RzułfikiOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:01:44
77STRONCZYŃSKI Maciej 6247Open Mężczyzn10:0000:00:0001:02:04
78JASIŃSKI Piotr 6230Open Mężczyzn10:0000:00:0001:03:23
79PATEREK Wojciech 6242Open Mężczyzn10:0000:00:0001:03:26
80KURYS Mateusz 6235Open Mężczyzn10:0000:00:0001:03:27
81BANACZKOWSKI Tomasz 6169Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0001:03:37
82MACEK Marcin 6180Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:03:47
83KALISTA Aleksandra 6176Husaria Race Team Open Kobiet10:0000:00:0001:03:48
84DĄBROWSKA Anna 6172Husaria Race Team Open Kobiet10:0000:00:0001:03:49
85KOBIAŁKA Anita 6266Open Kobiet10:0000:00:0001:05:01
86DYBUS Patryk 6261Open Mężczyzn10:0000:00:0001:05:01
87GLEGOŁA Monika 6175Husaria Race Team Open Kobiet10:0000:00:0001:05:02
88BŁOŃSKA Roksana 6195Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet10:0000:00:0001:06:26
89KOZLOWSKI Dawid 6198Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:06:26
90KADYKAŁO Natalia 6196Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet10:0000:00:0001:06:28
91SAKŁAWSKA Anna 6201Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet10:0000:00:0001:06:28
92LEWANDOWSKI Przemysław 6194Melvit teamOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:06:33
93LEWANDOWSKA Joanna 6199Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet10:0000:00:0001:06:33
94WIELOGÓRSKA Agnieszka 6210Rossmann Open Kobiet10:0000:00:0001:06:34
95KORCZAK Karolina 6212Runmageddonowe Świry Open Kobiet10:0000:00:0001:08:00
96PRZYBYTEK Sławomir 6290Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:09:12
97MOKWA Sebastian 6200Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:10:33
98CZYŻKOWSKI Łukasz 6205RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:10:33
99GAJEWSKA Aneta 6206RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet10:0000:00:0001:10:50
100KAMIŃSKI Maciej 6197Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:10:51
101SADOWSKI Tomasz 6209RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:10:53
102KALNIUK Tomasz 6207RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:11:18
103MARIAŃSKI Mateusz 6237Open Mężczyzn10:0000:15:4801:17:21
104BARTOSZ Anna 6220Open Masters Kobiet10:0000:15:4701:17:23
Znaleziono 104 wynik(ów)