RUNMAGEDDON CLASSIC

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Karczew
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
1276
Wystartowało:
1177
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1172
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 6km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu6km
6km
    
1WIĘSEK Mateusz 6018Open Mężczyzn10:1500:00:0000:37:54
2BRZYCHCZY Piotr 5969Open Mężczyzn10:1500:00:0000:37:55
3REJTCZAK Paweł 6301POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:38:03
4ŻULEWSKI Marcin 6277Open Mężczyzn10:1500:00:0000:40:02
5MOCNY Michał 6305RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:41:39
6STANIKOWSKI Mariusz 6276Open Mężczyzn10:1500:00:0000:45:28
7LEKSIŃSKI Michal 6280Open Mężczyzn10:1500:00:0000:45:31
8JOCHEMSKI Mikołaj 6264Open Mężczyzn10:1500:00:0000:45:44
9GRUSZFELD Przemek 6262Open Mężczyzn10:1500:00:0000:45:49
10BORT Adam 6257Open Mężczyzn10:1500:00:0000:46:31
11JAROŃ Bartosz 6263Open Mężczyzn10:1500:00:0000:46:48
12OSTROWSKI Michał 6273Open Mężczyzn10:1500:00:0000:47:06
13MRÓZ Adrian 6238Open Mężczyzn10:1500:00:0000:47:24
14RYCHLAK Krzysztof 6275Open Mężczyzn10:1500:00:0000:47:31
15CZAPLICKI Piotr 6259Open Mężczyzn10:1500:00:0000:48:45
16KAŁUŻA Wojciech 6265Open Mężczyzn10:1500:00:0000:48:46
17WITAN Damian 6311Open Mężczyzn10:1500:00:0000:49:08
18ŁYSAK Artur 6312Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:49:43
19PŁOŃSKI Grzegorz 6274Open Mężczyzn10:1500:00:0000:50:23
20NOWOSIELSKA Agnieszka 6270Open Masters Kobiet10:1500:00:0000:50:45
21MACIEJEWSKI Łukasz 6268Open Mężczyzn10:1500:00:0000:51:57
22CZAPLA Damian 6258Open Mężczyzn10:1500:00:0000:54:41
23OSIECKA Katarzyna 6271Open Kobiet10:1500:00:0000:54:42
24CHRZANOWSKI Marcin 6254Ghetto Workout PolandOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:55:26
25KUR Marcin 6308Husaria Race Team Open Mężczyzn10:1500:00:0000:56:50
26ZAMOYSKI Aleksander 6307Open Mężczyzn10:1500:00:0000:56:52
27ŚWIDERSKI Filip 6309Open Mężczyzn10:1500:00:0000:56:53
28MICHNA Ola 6269Open Kobiet10:1500:00:0000:56:54
29OSIECKI Przemysław 6272Open Mężczyzn10:1500:00:0000:56:55
30DĄBROWSKI Janusz 6251DON'T WORRY, BE HAPPY! :)Open Mężczyzn10:1500:00:0001:12:53
31ROSE Julia 6252DON'T WORRY, BE HAPPY! :)Open Kobiet10:1500:00:0001:12:54
32POKORA Agata 6302Open Kobiet10:1500:00:0001:22:00
33KRUK Andrzej 6267Open Masters Mężczyzn10:1500:00:00
34BEDNARZ Joanna 6279Melvit teamOpen Kobiet10:1500:00:00
35DOMAGAŁA Joanna 6260Open Kobiet10:1500:00:00
Znaleziono 35 wynik(ów)