RUNMAGEDDON CLASSIC

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Karczew
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
1276
Wystartowało:
1177
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1172
Na trasie:
5
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas drużyny
1POP GYM POWER TEAMBartosz Czarnecki

Mariusz Michalski

Paweł Rejtczak

Daniel Woźniak

Damian Włodek
01:01:06.300

01:30:54.200

01:33:21.100

01:37:53.600

01:40:28.250
07:23:42.000
2Runmageddonowe ŚwiryArtur Brożek

Jan Strupiechowski

Adam Owczarek

Marek Witkowski

Paweł Szybiak
01:30:18.300

01:35:57.100

01:36:09.800

01:36:48.700

01:52:11.750
08:11:23.000
3Husaria Race TeamRafał Jaworek

Bartosz Fuchs

Krzysztof Kowalski

Adam Łyjak

Jacek Głaz
01:28:11.350

01:35:32.200

01:35:39.500

01:44:03.350

01:48:34.900
08:11:59.000
4Optima Logistics Group S.AMaciej Klimek

TOMASZ KRÓL

Dawid Ośka

Mateusz Duszak

Artur Proc
01:21:09.100

01:43:05.400

01:48:14.700

01:50:05.650

01:50:16.900
08:32:49.000
5CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWWojciech Ciszewski

Krzysztof Zadrożny

Magdalena Trzaska

Konrad Uliczny

Paweł Leśniewski
01:30:34.700

01:36:30.900

01:52:01.650

01:52:29.900

02:07:59.950
08:59:33.000
6POWER TRAININGJarosław Jaśkowski

Jan Wójcik

Michał Mrozik

Łukasz Maruszak

Łukasz Draszawka
01:39:35.350

01:39:36.700

01:49:57.250

01:54:47.650

02:00:28.100
09:04:23.000
7Electrolux ŚwidnicaBartosz Dyko

Dawid Hydzik

Paweł Kwartowicz

Jakub Adamkiewicz

Kamil Komidaj
01:46:06.700

01:46:12.100

01:56:29.800

01:56:35.150

01:56:35.550
09:21:57.000
8Finish or die!Michał Matuszewski

Bartosz Świdrak

Tomasz Wojnarowski

Hubert Pasiecznik

Paweł Bartnicki
01:56:29.800

01:56:33.050

01:58:31.700

02:04:32.500

02:04:33.400
10:00:38.000
9CF Kuźnia DamianaJoanna Biegańska

Bartłomiej Jurok

Kinga Gawlikowska

Renata Gawlikowska

Tomasz Jurok
01:46:30.200

01:55:41.350

02:06:48.900

02:06:51.050

02:07:34.850
10:03:24.000
10RMF4RT GladiatorsMichał Mocny

Julita Ilczyszyn

Przemysław Nowak

Gosia Podbielska

Maciej Walaszek
01:38:30.400

01:49:15.550

01:56:55.750

02:15:37.750

02:24:08.400
10:04:25.000
11PCHORYKacper Ptak

Dawid Pawłowski

Radosław Sobolewski

Jakub Zawadzki

Dawid Stypka
01:51:20.350

01:54:54.350

02:04:32.700

02:11:25.700

02:12:01.600
10:14:12.000
12GTVVoitsekh Maslouski

Grzegorz Sieradzki

Olga Czubała

Maciej Bereza

Michal Kuran
01:56:01.400

02:02:34.000

02:02:34.100

02:02:34.250

02:12:36.450
10:16:19.000
13OIL WarszawaDawid Gajda

Krzysztof Herman

Piotr Loranty

Jakub Wroński

Przemek Krajewski
02:03:33.850

02:03:36.850

02:03:41.250

02:04:36.950

02:10:28.800
10:25:54.000
14Nasza RodzinaSebastian Targosz

Przemysław Mrzygłód

Karol Samborski

Robert Targosz

Jacek Targosz
02:08:31.950

02:08:34.050

02:08:41.600

02:08:56.300

02:08:59.550
10:43:41.000
15Gang-Bang SquadTomasz Kowalski

Damian Klimczak

Magdalena Bąkowska

Przemysław Płoch

Sylwester Klimczak
01:55:41.750

02:17:49.750

02:17:52.700

02:18:18.950

02:18:29.100
11:08:09.000
16No to pyk!Maria Belka

Katarzyna Wszoła

Hubert Jekiel

Dominika Sętkowska

Patrycja Sasin
02:01:02.750

02:01:15.350

02:13:57.000

02:26:56.550

02:27:08.250
11:10:18.000
17boratOCRŁukasz Mróz

Sebastian Kądziela

Karina Kądziela

Przemysław Staniak

Kamil Nadolny
02:03:37.150

02:17:28.300

02:17:28.800

02:18:19.150

02:18:21.650
11:15:13.000
18Anal TerrorMarcin Łukasiewicz

Krzysztof Żelewski

Martyna Łuczaj

Marek Oleksiak

Aleksandra Ramos
02:16:21.150

02:16:31.050

02:16:47.700

02:17:00.050

02:17:10.500
11:23:49.000
19TARCHOTERRORKrzysztof Zaleski

Łukasz Cymiński

Adam Szybowski

Anna Balukiewicz

Jakub Kubalski
02:18:07.250

02:18:07.900

02:18:08.600

02:18:08.750

02:18:09.150
11:30:39.000
20KRÓLEWNY I ŁOWCYMaciej Jopa

Artur Piwowarczyk

Artur Skwara

Sebastian Mróz

Katarzyna Mróz
01:46:12.150

02:28:29.250

02:28:37.600

02:29:32.600

02:29:57.200
11:42:47.000
21OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCUBarbara Blicharska

Karol Kurek

Aleksandra Zagórska

Marta Murawiak

Michał Nowecki
02:20:42.700

02:20:43.300

02:20:47.600

02:20:50.000

02:20:50.900
11:43:52.000
22C&F Running TeamJakub Lubowicki

Artur Mroczkowski

Mariusz Sobowiec

Jan Dzierżawski

Maciej Rygiel
02:10:48.000

02:11:17.650

02:13:06.600

02:14:08.950

03:02:44.500
11:52:03.000
23OUTDOOR TRAININGJustyna Rakowicz

Łukasz Gromotowicz

Justyna Borowska

Anna Czerniakiewicz

Agnieszka Maliszewska
01:42:25.350

01:49:19.100

02:50:46.250

02:50:46.600

02:50:46.600
12:04:02.000
24DziedzictwoMałgorzata Leonarska

Barbara Kolasinski

Bogusława Dziedzic

Irek Dziedzic

Renata Kowalska
02:25:16.700

02:25:16.850

02:25:17.900

02:25:18.200

02:25:19.350
12:06:26.000
25Nie W Szczepionkę TeamTomasz Szeszko

ROBERT WAŚ

Grzegorz Osik

Sebastian Mokwa

Maciej Kamiński
02:03:04.850

02:15:17.750

02:15:31.800

02:50:18.750

02:50:21.450
12:14:31.000
26Jedziemy z tym koksemAdrian Różycki

Robert Bajdała

Mirosław Brocławik

Łukasz Welo

Ewa Jaworska
02:29:00.300

02:30:06.000

02:30:06.150

02:30:07.500

02:30:08.450
12:29:27.000
27Bestie OCR LegionowoŁukasz Kuczyński

Agnieszka Bieńko-Kuczyńska

Paweł Kozłowski

Maciej Żak

Anna Michałowska
02:20:58.750

02:21:03.000

02:22:37.650

02:47:52.750

02:48:04.600
12:40:34.000
28zabiegane dzikiKatarzyna Mroczkowska

Mateusz Pruszkowski

Marcin Grochowski

Anna Karolak

Natalia Szcześnik
02:34:40.550

02:34:44.500

02:34:44.700

02:34:49.000

02:34:53.650
12:53:50.000
29Dzikie DziczkiJustyna Siwka

Dominika Dulęba

Natalia Stanek

Piotr Wandzel

marta barejko
02:35:22.850

02:35:36.750

02:35:38.200

02:35:38.500

02:36:00.450
12:58:14.000
30Reebok run Crew OstrołękaBEATA ŻEBROWSKA

Jakub Karczmarczyk

Jarosław Jędrzejczyk

Piotr Kucisz

Bogumiła Kossakowska
02:38:16.900

02:38:17.300

02:38:17.700

02:38:17.900

02:38:21.050
13:11:28.000
31Tetotas LocasAndry Piotr Rasolomampionona

Katarzyna Dmuchowska

Maciej Rasolomampionona

Danyila Chesnokova

Bohdana Kopotii
02:39:00.100

02:39:10.600

02:39:11.900

02:39:14.300

02:39:20.200
13:15:55.000
32Kyrie elejsonRafał Sławski

Tomasz Tadrała

Marzena Dymarska

Marta Szcześniak

Anna Dąbrowska
02:39:11.500

02:39:12.000

02:39:12.900

02:39:13.300

02:39:16.500
13:16:04.000
33Knights of Nightskating WarszawaBartłomiej Konopka

Krystian Kossak

Kasia Gajewska

Jan Łomański

Krzysztof Zajączkowski
02:40:39.950

02:40:43.950

02:44:16.600

02:44:24.750

02:53:00.400
13:43:02.000
34Organic Teamkamila maciejczuk

Piotr Mitka

krzysztof szymczak

Dominika Kachel

Wiktoria Tomczyk
02:46:01.000

02:48:27.750

02:48:36.500

02:48:40.500

02:48:45.500
14:00:29.000
35CAŁA NAPRZÓDMonika Madejak

Agnieszka Gostkowska

Urszula Wiaderna

WOJCIECH LEWIŃSKI

Beata Gawryluk
02:49:46.800

02:49:48.650

02:50:16.350

02:53:58.200

02:53:59.150
14:17:47.000
36Carbon OCR Racing TeamMateusz Kachel

Monika Duży

Jakub Meinert

Natalia Hus

Katarzyna Napieraj
02:15:27.250

02:15:49.600

03:10:43.200

03:38:05.450

03:47:33.700
15:07:37.000
37Not Fast But FuriousKamil Kaźmierczak

Tomasz Świrski

Piotr Loda

Dawid Piotrowski

Wiesław Szewczuk
03:01:07.250

03:01:09.500

03:02:09.450

03:02:12.600

03:02:18.850
15:08:55.000
Znaleziono 37 wynik(ów)