RUNMAGEDDON CLASSIC

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Karczew
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
1276
Wystartowało:
1177
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1172
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 6km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas łączny
1POP GYM POWER TEAMBartosz Czarnecki
Mariusz Michalski
Paweł Rejtczak
Daniel Woźniak
Damian Włodek
01:01:06.30
01:30:54.20
01:33:21.10
01:37:53.60
01:40:28.25
07:23:42.000
2RUNMAGEDDONOWE ŚWIRYArtur Brożek
Jan Strupiechowski
Adam Owczarek
Marek Witkowski
Paweł Szybiak
01:30:18.30
01:35:57.10
01:36:09.80
01:36:48.70
01:52:11.75
08:11:23.000
3HUSARIA RACE TEAMRafał Jaworek
Bartosz Fuchs
Krzysztof Kowalski
Adam Łyjak
Jacek Głaz
01:28:11.35
01:35:32.20
01:35:39.50
01:44:03.35
01:48:34.90
08:11:59.000
4OPTIMA LOGISTICS GROUP S.AMaciej Klimek
TOMASZ KRÓL
Dawid Ośka
Mateusz Duszak
Artur Proc
01:21:09.10
01:43:05.40
01:48:14.70
01:50:05.65
01:50:16.90
08:32:49.000
5CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWWojciech Ciszewski
Krzysztof Zadrożny
Magdalena Trzaska
Konrad Uliczny
Paweł Leśniewski
01:30:34.70
01:36:30.90
01:52:01.65
01:52:29.90
02:07:59.95
08:59:33.000
6POWER TRAININGJarosław Jaśkowski
Jan Wójcik
Michał Mrozik
Łukasz Maruszak
Łukasz Draszawka
01:39:35.35
01:39:36.70
01:49:57.25
01:54:47.65
02:00:28.10
09:04:23.000
7ELECTROLUX ŚWIDNICABartosz Dyko
Dawid Hydzik
Paweł Kwartowicz
Jakub Adamkiewicz
Kamil Komidaj
01:46:06.70
01:46:12.10
01:56:29.80
01:56:35.15
01:56:35.55
09:21:57.000
8FINISH OR DIE!Michał Matuszewski
Bartosz Świdrak
Tomasz Wojnarowski
Hubert Pasiecznik
Paweł Bartnicki
01:56:29.80
01:56:33.05
01:58:31.70
02:04:32.50
02:04:33.40
10:00:38.000
9CF KUŹNIA DAMIANAJoanna Biegańska
Bartłomiej Jurok
Kinga Gawlikowska
Renata Gawlikowska
Tomasz Jurok
01:46:30.20
01:55:41.35
02:06:48.90
02:06:51.05
02:07:34.85
10:03:24.000
10RMF4RT GLADIATORSMichał Mocny
Julita Ilczyszyn
Przemysław Nowak
Gosia Podbielska
Maciej Walaszek
01:38:30.40
01:49:15.55
01:56:55.75
02:15:37.75
02:24:08.40
10:04:25.000
11PCHORYKacper Ptak
Dawid Pawłowski
Radosław Sobolewski
Jakub Zawadzki
Dawid Stypka
01:51:20.35
01:54:54.35
02:04:32.70
02:11:25.70
02:12:01.60
10:14:12.000
12GTVVoitsekh Maslouski
Grzegorz Sieradzki
Olga Czubała
Maciej Bereza
Michal Kuran
01:56:01.40
02:02:34.00
02:02:34.10
02:02:34.25
02:12:36.45
10:16:19.000
13OIL WARSZAWADawid Gajda
Krzysztof Herman
Piotr Loranty
Jakub Wroński
Przemek Krajewski
02:03:33.85
02:03:36.85
02:03:41.25
02:04:36.95
02:10:28.80
10:25:54.000
14NASZA RODZINASebastian Targosz
Przemysław Mrzygłód
Karol Samborski
Robert Targosz
Jacek Targosz
02:08:31.95
02:08:34.05
02:08:41.60
02:08:56.30
02:08:59.55
10:43:41.000
15GANG-BANG SQUADTomasz Kowalski
Damian Klimczak
Magdalena Bąkowska
Przemysław Płoch
Sylwester Klimczak
01:55:41.75
02:17:49.75
02:17:52.70
02:18:18.95
02:18:29.10
11:08:09.000
16NO TO PYK!Maria Belka
Katarzyna Wszoła
Hubert Jekiel
Dominika Sętkowska
Patrycja Sasin
02:01:02.75
02:01:15.35
02:13:57.00
02:26:56.55
02:27:08.25
11:10:18.000
17BORATOCRŁukasz Mróz
Sebastian Kądziela
Karina Kądziela
Przemysław Staniak
Kamil Nadolny
02:03:37.15
02:17:28.30
02:17:28.80
02:18:19.15
02:18:21.65
11:15:13.000
18ANAL TERRORMarcin Łukasiewicz
Krzysztof Żelewski
Martyna Łuczaj
Marek Oleksiak
Aleksandra Ramos
02:16:21.15
02:16:31.05
02:16:47.70
02:17:00.05
02:17:10.50
11:23:49.000
19TARCHOTERRORKrzysztof Zaleski
Łukasz Cymiński
Adam Szybowski
Anna Balukiewicz
Jakub Kubalski
02:18:07.25
02:18:07.90
02:18:08.60
02:18:08.75
02:18:09.15
11:30:39.000
20KRÓLEWNY I ŁOWCYMaciej Jopa
Artur Piwowarczyk
Artur Skwara
Sebastian Mróz
Katarzyna Mróz
01:46:12.15
02:28:29.25
02:28:37.60
02:29:32.60
02:29:57.20
11:42:47.000
21OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCUBarbara Blicharska
Karol Kurek
Aleksandra Zagórska
Marta Murawiak
Michał Nowecki
02:20:42.70
02:20:43.30
02:20:47.60
02:20:50.00
02:20:50.90
11:43:52.000
22C&F RUNNING TEAMJakub Lubowicki
Artur Mroczkowski
Mariusz Sobowiec
Jan Dzierżawski
Maciej Rygiel
02:10:48.00
02:11:17.65
02:13:06.60
02:14:08.95
03:02:44.50
11:52:03.000
23OUTDOOR TRAININGJustyna Rakowicz
Łukasz Gromotowicz
Justyna Borowska
Anna Czerniakiewicz
Agnieszka Maliszewska
01:42:25.35
01:49:19.10
02:50:46.25
02:50:46.60
02:50:46.60
12:04:02.000
24DZIEDZICTWOMałgorzata Leonarska
Barbara Kolasinski
Bogusława Dziedzic
Irek Dziedzic
Renata Kowalska
02:25:16.70
02:25:16.85
02:25:17.90
02:25:18.20
02:25:19.35
12:06:26.000
25NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMTomasz Szeszko
ROBERT WAŚ
Grzegorz Osik
Sebastian Mokwa
Maciej Kamiński
02:03:04.85
02:15:17.75
02:15:31.80
02:50:18.75
02:50:21.45
12:14:31.000
26JEDZIEMY Z TYM KOKSEMAdrian Różycki
Robert Bajdała
Mirosław Brocławik
Łukasz Welo
Ewa Jaworska
02:29:00.30
02:30:06.00
02:30:06.15
02:30:07.50
02:30:08.45
12:29:27.000
27BESTIE OCR LEGIONOWOŁukasz Kuczyński
Agnieszka Bieńko-Kuczyńska
Paweł Kozłowski
Maciej Żak
Anna Michałowska
02:20:58.75
02:21:03.00
02:22:37.65
02:47:52.75
02:48:04.60
12:40:34.000
28ZABIEGANE DZIKIKatarzyna Mroczkowska
Mateusz Pruszkowski
Marcin Grochowski
Anna Karolak
Natalia Szcześnik
02:34:40.55
02:34:44.50
02:34:44.70
02:34:49.00
02:34:53.65
12:53:50.000
29DZIKIE DZICZKIJustyna Siwka
Dominika Dulęba
Natalia Stanek
Piotr Wandzel
marta barejko
02:35:22.85
02:35:36.75
02:35:38.20
02:35:38.50
02:36:00.45
12:58:14.000
30REEBOK RUN CREW OSTROŁĘKABEATA ŻEBROWSKA
Jakub Karczmarczyk
Jarosław Jędrzejczyk
Piotr Kucisz
Bogumiła Kossakowska
02:38:16.90
02:38:17.30
02:38:17.70
02:38:17.90
02:38:21.05
13:11:28.000
31TETOTAS LOCASAndry Piotr Rasolomampionona
Katarzyna Dmuchowska
Maciej Rasolomampionona
Danyila Chesnokova
Bohdana Kopotii
02:39:00.10
02:39:10.60
02:39:11.90
02:39:14.30
02:39:20.20
13:15:55.000
32KYRIE ELEJSONRafał Sławski
Tomasz Tadrała
Marzena Dymarska
Marta Szcześniak
Anna Dąbrowska
02:39:11.50
02:39:12.00
02:39:12.90
02:39:13.30
02:39:16.50
13:16:04.000
33KNIGHTS OF NIGHTSKATING WARSZAWABartłomiej Konopka
Krystian Kossak
Kasia Gajewska
Jan Łomański
Krzysztof Zajączkowski
02:40:39.95
02:40:43.95
02:44:16.60
02:44:24.75
02:53:00.40
13:43:02.000
34ORGANIC TEAMkamila maciejczuk
Piotr Mitka
krzysztof szymczak
Dominika Kachel
Wiktoria Tomczyk
02:46:01.00
02:48:27.75
02:48:36.50
02:48:40.50
02:48:45.50
14:00:29.000
35CAŁA NAPRZÓDMonika Madejak
Agnieszka Gostkowska
Urszula Wiaderna
WOJCIECH LEWIŃSKI
Beata Gawryluk
02:49:46.80
02:49:48.65
02:50:16.35
02:53:58.20
02:53:59.15
14:17:47.000
36CARBON OCR RACING TEAMMateusz Kachel
Monika Duży
Jakub Meinert
Natalia Hus
Katarzyna Napieraj
02:15:27.25
02:15:49.60
03:10:43.20
03:38:05.45
03:47:33.70
15:07:37.000
37NOT FAST BUT FURIOUSKamil Kaźmierczak
Tomasz Świrski
Piotr Loda
Dawid Piotrowski
Wiesław Szewczuk
03:01:07.25
03:01:09.50
03:02:09.45
03:02:12.60
03:02:18.85
15:08:55.000
Znaleziono 37 wynik(ów)