RUNMAGEDDON CLASSIC

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Karczew
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
1276
Wystartowało:
1177
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1172
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu6km
6km
    
1ŁASKAWSKI Michał 5001Befit24team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:48:40
2GRODOŃ Piotr 5003Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:49:18
3MEINERT Jakub 5004Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn07:4000:00:0001:13:14
4GACH Damian 5005CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:00
5OŚKO Łukasz 5018Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:41:24
6PIĘTKA Marcin 5019Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:15
7RAK Cezary 5020Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:47:44
8SEWERYNOWICZ Michał 5021Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:46:03
9BERYNC Fabian 5022Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:25
10BRUSIŁO Bartosz 5024Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:38:45
11DZIDO Zbigniew 5025Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:53:24
12PIETRUCHA Jakub 5048POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:57
13PISKAŁA Daniel 5049POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:32:19
14BORKOWSKI Bartłomiej 5050RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn07:4000:00:0000:48:47
15GRYŻEWSKI Karol 5051RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn07:4000:00:0000:49:55
16NOWICKI Marcin 5052RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn07:4000:00:0000:42:46
17SZCZECH Szymon 5053RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn07:4000:00:0000:44:06
18WIELEBA Adam 5054RMF4RT GladiatorsElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:40:32
19CZUBASZEWSKI Kamil 5076Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:50:02
20DMYTRUK Vlad 5077Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:32:02
21GOŁASZEWSKI Jacek 5078Open Mężczyzn07:4000:00:0000:44:17
22GRZANECKI Marcin 5079Open Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:41:21
23JANUSZEWSKI Andrzej 5080Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:40
24JUDEK Łukasz 5081Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:43
25KOWALEWSKI Filip 5083Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:44:50
26O'BOYLE Seamus 5084Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:31:26
27PŁACZEK Anna 5105Carbon OCR Racing TeamElite Kobiet07:5000:00:0000:44:45
28MARZEC Karolina 5106DZIKIE DZIKI GORZÓW Elite Masters Kobiet07:5000:00:0000:41:36
29PAWLUKIEWICZ Dariusz 5116Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:14
30MARCZUK Kamil 5117Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:46
31MACHURA Marcin 5118SPEC INSTAL RUNElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:28
32SZKLARSKI Przemysław 5120Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:55
33ŁUCZAK Paweł 5121Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:52
34STACHYRA Rafał 5122Crossfit Lublin Z16Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:41:55
35DROGOSZ Damian 5123Husaria Race Team Elite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:32:32
36PAWŁOWSKI Piotr 5124Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:44
37CHMIELORZ Józef 5125Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:29:38
38KOWALSKI Kamil 5126Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:37:00
39KOZŁOWSKI Paweł 5127Bestie OCR LegionowoOpen Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:44:35
40BIAŁOBŁOCKI Kacper 5151Biegające ChloryOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:55:05
41JANIAK Łukasz 5152Biegające ChloryOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:55:02
42KRÓL Darek 5153Biegające ChloryOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:55:03
43ZDUŃCZYK Sylwia 5154BiosferaOpen Kobiet08:0000:00:0000:58:07
44BIEGAŃSKA Joanna 5155CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet08:0000:00:0000:44:07
45PILARSKA Anna 5163Dirty6 Open Kobiet08:0000:00:0000:46:30
46CIUPEK Robert 5164DOKA teamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:50:03
47RONOWICZ Paweł 5165DOKA teamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:50:04
48PIETRZAK Krzysztof 5166DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Mężczyzn08:0000:00:0000:53:29
49POŹNIAK Aleksandra 5167DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Kobiet08:0000:00:0000:53:35
50SAWICKI Bartosz 5168DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Mężczyzn08:0000:00:0000:53:26
51KAŹMIERCZAK Michał 5169EKIPA KAROLAOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:42:46
52WINNICKI Łukasz 5170EKIPA KAROLAOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:42:48
53SZEWCZUK Wiesław 5192Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:14:50
54JEDYNAK Kamil 5194oqrwaOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:49:23
55SEPIOLO Marcin 5195oqrwaOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:49:22
56WOLNA Edyta 5196PATOFAMILIAOpen Kobiet08:0000:00:0000:51:40
57DUCH Aleksandra 5197Piorun TeamOpen Kobiet08:0000:00:0000:56:41
58DUCH Rafał 5198Piorun TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:56:41
59DZIECIUCHOWICZ Adam 5199Piorun TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:56:39
60OGORZELEC Katarzyna 5221TABREWOpen Kobiet08:0000:00:00
61PĘKALA Renata 5222TABREWOpen Masters Kobiet08:0000:00:0001:33:12
62SIMONI-KRAMARZ Alicja 5223TABREWOpen Masters Kobiet08:0000:00:0001:33:12
63GUCAJMA Izabela 5224Tzw. PrzyjacieleOpen Kobiet08:4500:00:0000:50:23
64CZERNY Dariusz 5225W DOMU SIEDZIEĆ NIE LUBIĘ!Open Mężczyzn08:0000:00:0000:48:19
65MISSALA Joanna 5226W DOMU SIEDZIEĆ NIE LUBIĘ!Open Masters Kobiet08:0000:00:0000:48:19
66MISSALA Mateusz 5227W DOMU SIEDZIEĆ NIE LUBIĘ!Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:48:18
67PORCZYK Zbigniew 5228W DOMU SIEDZIEĆ NIE LUBIĘ!Open Mężczyzn08:0000:00:0000:38:17
68KULESZA Aneta 5250Open Kobiet08:0000:00:0000:52:01
69LASKOWSKI Piotr 5251Open Mężczyzn08:0000:00:0000:47:37
70LASOTA Michał 5252Open Mężczyzn08:0000:00:0000:47:36
71MAZUREK Maciej 5255Open Mężczyzn08:1500:00:0000:51:53
72PAWLAK Robert 5258Open Mężczyzn08:0000:00:0000:35:02
73SZATANIK Alina 5279City TrainingOpen Kobiet08:1500:00:0000:58:31
74KOLEJ Monika 5282DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Masters Kobiet08:1500:00:0000:48:41
75WÓJCIK Rafał 5283ElefyOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:36:44
76CHROMIEC Adrian 5284Fearless BoarsOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:47:55
77DRABIŃSKI Adrian 5285Fearless BoarsOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:47:55
78RAKOWSKI Mariusz 5287Husaria Race Team Open Mężczyzn08:1500:00:0000:42:36
79MARKIEWICZ Arkadiusz 5309Piękni i BestieOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:43:35
80CZARNECKI Bartosz 5310POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:00
81CZARNECKI Michał 5311POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:53:43
82GRUDZIEŃ Michał 5312POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:53:44
83MICHALSKI Mariusz 5313POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:37:13
84WŁODEK Damian 5314POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:42:52
85WOŹNIAK Daniel 5315POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:41:56
86DĘBECKI Jarosław 5337Open Mężczyzn08:1500:00:0000:52:27
87DZIEŁO Łukasz 5338Open Mężczyzn08:1500:00:0000:56:51
88GŁOWACKI Bartosz 5339Open Mężczyzn08:1500:00:0000:52:22
89GNIADEK Mateusz 5340Open Mężczyzn08:1500:00:0000:48:38
90JAKIMIAK Michał 5343Open Mężczyzn08:1500:00:0000:42:51
91JAKUBOWSKA Anna 5344Open Kobiet08:1500:00:0001:03:52
92JAWORSKI Sylwester 5345Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:42:57
93NIEZBECKA Mariola 5366Open Kobiet08:1500:00:0000:54:13
94PACHUCY Grzegorz 5367Open Mężczyzn08:1500:00:0000:48:37
95PADAMCZYK Dariusz 5368Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:46:36
96PŁATKOWSKI Jacek 5369Open Mężczyzn08:1500:00:0000:48:57
97PŁATKOWSKI Waldemar 5370Open Mężczyzn08:1500:00:0000:48:59
98POŚWIATA Przemysław 5372Open Mężczyzn08:1500:00:0000:41:34
99REKIEL Grzegorz 5373Open Mężczyzn08:1500:00:0000:38:32
100SAKOWICZ Dawid 5374Open Mężczyzn08:1500:00:0000:44:22
101NEUMANN Przemysław 5395AvenGokuOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:07:34
102MATYSIAK Jan 5397ayy karambaOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:14:12
103GĘZA Marzena 5399BaryBaryOpen Kobiet08:3000:00:0000:49:55
104WILIM Ariel 5400BaryBaryOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:49:48
105OLEK Artur 5401Byli BiegliOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:51:31
106DZIEDZIC Bogusława 5402DziedzictwoOpen Masters Kobiet08:3000:00:0001:04:01
107ZALITAILO Bohdan 5424Mondi SolecOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:46:26
108DUSZAK Mateusz 5425Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:43:37
109BLICHARSKA Barbara 5427OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCUOpen Kobiet08:3000:00:0000:56:31
110KUREK Karol 5428OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCUOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:56:25
111MURAWIAK Marta 5429OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCUOpen Kobiet08:3000:00:0000:56:30
112NOWECKI Michał 5430OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCUOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:56:23
113ZAGÓRSKA Aleksandra 5432OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCUOpen Kobiet08:3000:00:0000:56:26
114SZYBOWSKI Adam 5453TARCHOTERROROpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:55:39
115ZALESKI Krzysztof 5454TARCHOTERROROpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:55:54
116WÓJTOWICZ Dawid 5455WATAHAOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:47:02
117CZARNIK-NAWROCKA Ilona 5456Za-dyszkaOpen Kobiet08:3000:00:0001:04:47
118CZERNIK Marzena 5457Za-dyszkaOpen Kobiet08:3000:00:0001:04:51
119MIĘSOWICZ Mirosław 5458Za-dyszkaOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:04:50
120BARAN Przemysław 5460Open Mężczyzn08:3000:00:0000:50:52
121KRAWCZAK Karol 5482Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:28
122KRAWCZYK Mateusz 5483Open Mężczyzn08:3000:00:0000:42:23
123KRÓLIKOWSKA Angelika 5484Open Kobiet08:3000:00:0001:06:19
124KRZYSIAK Patryk 5485Open Mężczyzn08:3000:00:0000:55:42
125KULHAWIK Michał 5486Open Mężczyzn08:3000:00:0000:50:57
126LIS Adam 5487Open Mężczyzn08:3000:00:0000:45:45
127MARCULA Michał 5488Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:53
128MATRACKA Magdalena 5489Open Kobiet08:3000:00:0001:06:23
129MAZAN Marta 5490Open Kobiet08:1500:00:0000:57:57
130STACH Łukasz 5511Open Mężczyzn08:3000:00:0000:52:02
131SZACHNA Leszek 5512Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:40:34
132SZCZERBA Tomasz 5513Open Mężczyzn08:3000:00:0000:45:44
133SZLACHETKA Jakub 5514Open Mężczyzn08:3000:00:0000:58:58
134TREHUB Dmytro 5515Open Mężczyzn08:3000:00:0000:59:50
135WAWRZYNIECKI Daniel 5517Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:28
136WILCZYŃSKI Mateusz 5518Open Mężczyzn08:3000:00:0000:43:13
137WITLIB Michał 5519Open Mężczyzn08:3000:00:0000:44:20
138BAŃSKI Krzysztof 5540DNS DRAGONOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:11:33
139NIŹNIKIEWICZ Dorota 5542DNS DRAGONOpen Kobiet08:4500:00:0001:11:32
140OSTROWSKA Magdalena 5543DNS DRAGONOpen Kobiet08:4500:00:0001:11:33
141DENDRA Krzysztof 5545Dzikie GE-kiOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:59:06
142BARTNICKI Paweł 5546Finish or die!Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:51:00
143MAŁEK Justyna 5547Finish or die!Open Kobiet08:4500:00:0000:51:25
144MAŁEK Łukasz 5548Finish or die!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:51:31
145MATUSZEWSKI Michał 5549Finish or die!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:50:04
146SOBOLEWSKI Grzegorz 5569MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:54:24
147WESOŁOWSKI Łukasz 5570MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:54:22
148BLOK Bartłomiej 5571Natwest PolandOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:41:01
149KRASHENINNIKOV Anton 5572Natwest PolandOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:04
150MAĆKOWIAK Jakub 5573Natwest PolandOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:03
151STEFANOWICZ Paweł 5574Natwest PolandOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:02
152KLIMEK Maciej 5576Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:35:45
153BĄKOWSKA Monika 5598RookiesOpen Kobiet08:4500:00:0000:52:50
154BĄKOWSKI Rafał 5599RookiesOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:52:46
155FIOŁNA Robert 5600RookiesOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:52:09
156LUKAS Małgorzata 5601RookiesOpen Kobiet08:4500:00:0000:51:21
157MACIASZEK Grzegorz 5602Szalone Dziki!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:51:06
158POLAKIEWICZ Paweł 5603Szalone Dziki!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:51:06
159WIŚNIEWSKI Konrad 5604Szalone Dziki!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:51:06
160JAGIEŁŁO Dawid 5605Szydłowiec TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:55:46
161KOSIM Artur 5627Open Mężczyzn08:4500:00:0000:48:36
162KOSIOR Krzysztof 5628Open Mężczyzn08:4500:00:0000:44:06
163KOSSAKOWSKI Adam 5629Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:51:29
164KRASUSKI Tomasz 5630Open Mężczyzn08:4500:00:0000:53:34
165KUPIEC Paweł 5631Open Mężczyzn08:4500:00:0000:49:19
166ŁAPIŃSKI Łukasz 5632Open Mężczyzn08:4500:00:0000:54:26
167ŁUKASZEWICZ Maciej 5633Open Mężczyzn08:4500:00:0000:58:40
168MARCZAK Piotr 5634Open Mężczyzn08:4500:00:0000:57:08
169OLZACKI Piotr 5635Open Mężczyzn08:4500:00:0000:43:30
170KORNESZCZUK Beata 5656Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet09:0000:00:0001:09:55
171KROT Agata 5657Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet09:0000:00:0001:04:04
172KUCZYŃSKI Łukasz 5658Bestie OCR LegionowoOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:57:33
173LEWANDOWSKI Łukasz 5659Bestie OCR LegionowoOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:09:57
174MELNYK Inna 5660Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet09:0000:00:0001:09:36
175MICHAŁOWSKA Anna 5661Bestie OCR LegionowoOpen Masters Kobiet09:0000:00:0001:04:07
176OWCZAREK Barbara 5662Bestie OCR LegionowoOpen Masters Kobiet09:0000:00:0001:09:57
177PONIATOWSKI Piotr 5663Bestie OCR LegionowoOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:09:56
178DĄBROWSKA Anna 5685Kyrie elejsonOpen Masters Kobiet09:0000:00:0001:04:12
179DYMARSKA Marzena 5686Kyrie elejsonOpen Masters Kobiet09:0000:00:0001:04:12
180NOWAK Stasiek 5687Kyrie elejsonOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:04:16
181SŁAWSKI Rafał 5688Kyrie elejsonOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:04:04
182SZCZEŚNIAK Marta 5689Kyrie elejsonOpen Kobiet09:0000:00:0001:04:08
183TADRAŁA Tomasz 5690Kyrie elejsonOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:04:16
184KACZMARSKA Alicja 5691Mad DogsOpen Kobiet09:0000:00:0001:04:36
185KUCIŃSKI Łukasz 5692Mad DogsOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:04:34
186KUCISZ Piotr 5714Reebok run Crew OstrołękaOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:03:50
187PEŁTAK Marzena 5715Reebok run Crew OstrołękaOpen Kobiet09:0000:00:0001:03:46
188ŻEBROWSKA Beata 5716Reebok run Crew OstrołękaOpen Masters Kobiet09:0000:00:0001:03:44
189MIŚTA Paweł 5720Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:0000:00:0000:52:17
190GOŹDZIK Edward 5721SPARTAN SGX WARSAWOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:58:06
191KRĘŻELEWSKI Rafał 5743Open Mężczyzn09:0000:00:0001:01:28
192KRYSIŃSKI Adrian 5745Open Mężczyzn09:0000:00:0001:04:11
193KRZYŻANOWSKI Julian 5746Open Mężczyzn09:0000:00:0000:44:19
194KUCZKOWSKI Michał 5747Open Mężczyzn09:0000:00:0000:49:42
195LEŚNIAK Mateusz 5748Open Mężczyzn09:0000:00:0000:58:24
196MATKOWSKA Martyna 5749Open Kobiet09:0000:00:0000:53:23
197MAZUR Michalina 5750Open Kobiet09:0000:00:0001:00:05
198LUBOWICKI Jakub 5772C&F Running TeamOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:54:34
199MROCZKOWSKI Artur 5773C&F Running TeamOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:54:34
200RYGIEL Maciej 5774C&F Running TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:11:55
201GAWRYLUK Beata 5776CAŁA NAPRZÓDOpen Masters Kobiet09:1500:00:0001:09:03
202GOSTKOWSKA Agnieszka 5777CAŁA NAPRZÓDOpen Kobiet09:1500:00:0001:09:03
203LEWIŃSKI Wojciech 5778CAŁA NAPRZÓDOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:08:59
204MADEJAK Ewelina 5779CAŁA NAPRZÓDOpen Kobiet09:1500:00:0001:09:38
205HYDZIK Dawid 5801Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:42:30
206KOMIDAJ Kamil 5802Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:53
207KWARTOWICZ Paweł 5803Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:54
208ŁYJAK Adam 5804Husaria Race Team Open Mężczyzn09:1500:00:0000:45:29
209SIMON Adam 5805Husaria Race Team Open Mężczyzn09:1500:00:0000:50:16
210GAJEWSKA Kasia 5806Knights of Nightskating WarszawaOpen Kobiet09:1500:00:0001:03:07
211GRABOWSKA Aleksandra 5807Knights of Nightskating WarszawaOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:55
212KAPISZ Michał 5808Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:53
213BZOZOVSKIS Darius 5830RibiatosOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:55:03
214CACHOJANAS Tomas 5831RibiatosOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:55:08
215LIPNEVIC Vitold 5832RibiatosOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:54:59
216KORAL Bartek 5834SkurwiwijeOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:56:53
217OZGA Piotr 5835SkurwiwijeOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:56:52
218JAMROCH Natalia 5836SRS RATELOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:10
219AUGUSTOWSKI Damian 5859Open Mężczyzn09:1500:00:0000:56:04
220BELNIK Robert 5860Open Mężczyzn09:1500:00:0000:52:37
221BOJAR Jarosław 5861Open Mężczyzn09:1500:00:0000:45:45
222BORUTA Marcin 5862Open Mężczyzn09:1500:00:0000:56:00
223BORUTA Mateusz 5863Open Mężczyzn09:1500:00:0000:56:03
224ELDRING Jan 5864Open Mężczyzn09:1500:00:0000:49:18
225GIERDAL Grzegorz 5866Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:53:51
226ROMANIAK Piotr 5888Open Mężczyzn09:1500:00:0000:55:45
227RUTKOWSKI Kacper 5889Open Mężczyzn09:1500:00:0000:51:11
228RYGIELSKI Karol 5890Open Mężczyzn09:1500:00:0000:48:11
229STRZELCZYK Marta 5891Open Kobiet09:1500:00:0000:52:09
230SZYMANSKI Jaroslaw 5892Open Mężczyzn09:1500:00:0000:55:37
231WALAC Anna 5893Open Kobiet09:1500:00:0000:57:11
232WOLIŃSKI Paweł 5894Open Mężczyzn09:1500:00:0000:45:29
233WRÓBEL Małgorzata 5895Open Kobiet09:1500:00:0000:52:07
234ULICZNY Konrad 5917CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:48:34
235DOBRANJA Kamil 5918Demony IQOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:58:37
236KOWNACKA Magdalena 5919Gang AnielicOpen Masters Kobiet09:3000:00:0000:52:34
237BEREZA Maciej 5920GTVOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:48:29
238KURAN Michal 5921GTVOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:58:04
239MASLOUSKI Voitsekh 5922GTVOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:48:31
240KRYSZTOFIAK Damian 5924Husaria Race Team Open Mężczyzn09:3000:00:0000:55:11
241KARPIŃSKI Karol 5950SamalandraOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:50:29
242ROSIŃSKI Piotr 5951SamalandraOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:50:32
243BAŃBUŁA Piotr 5952Sierra & TangoOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:51:25
244KIERCZYŃSKI Maciej 5953Sierra & TangoOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:50:04
245DANIS Tomasz 5975Open Mężczyzn09:3000:00:0000:55:33
246DWORAKOWSKI Bartłomiej 5976Open Mężczyzn09:3000:00:0000:41:35
247GODLEWSKA Agnieszka 5977Open Kobiet09:3000:00:0000:48:43
248GOMÓŁKA Dominika 5978Open Kobiet09:3000:00:0000:54:52
249GRABSKI Kamil 5979Open Mężczyzn09:3000:00:0000:50:29
250GUT Bartek 5980Open Mężczyzn09:3000:00:0000:57:44
251HADUCH Lukasz 5981Open Mężczyzn09:3000:00:0000:57:46
252IMBIORSKI Dawid 5982Open Mężczyzn09:3000:00:0000:47:19
253IZDEBSKI Marcin 5983Open Mężczyzn09:3000:00:0000:39:58
254PILIP Jakub 6004Open Mężczyzn09:3000:00:0000:50:23
255PRZEWŁOKA Paweł 6005Open Mężczyzn09:3000:00:0000:50:19
256PUŚCIZNA Patryk 6006Open Mężczyzn09:3000:00:0000:40:11
257RĘKAS Sebastian 6007Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:42:30
258RODAK Maciej 6008Open Mężczyzn09:3000:00:0000:54:53
259ROGALA Maciej 6009Open Mężczyzn09:3000:00:0000:45:40
260SIEMINSKI Robert 6010Open Mężczyzn09:3000:00:0001:02:48
261SIERUGA Michał 6011Open Mężczyzn09:3000:00:0000:47:20
262SKOK William 6012Open Mężczyzn09:3000:00:0000:34:30
263KLECZEWSKI Maciej 6033Biegiem Radom!Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:45:33
264KRASKA Hubert 6034Biegiem Radom!Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:45:32
265SOBOL Marzena 6035Biegiem Radom!Open Masters Kobiet09:4500:00:0000:45:48
266SOBOL Norbert 6036Biegiem Radom!Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:45:37
267OSSOWSKI Slawek 6037Biegnący z żółwiamiOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:04:14
268PIOTROWSKI Konstanty 6038Biegnący z żółwiamiOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:04:10
269PTAK Patryk 6039Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:45:31
270GĘSICKI Kamil 6040Biernat to fajaOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:48:51
271PERKOWSKA Agnieszka 6062Jedziemy z tym koksemOpen Kobiet09:4500:00:0001:04:56
272RÓŻYCKI Adrian 6063Jedziemy z tym koksemOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:05:21
273SMOLIGA Elwira 6064Jedziemy z tym koksemOpen Masters Kobiet09:4500:00:0001:05:40
274WASIAK Joanna 6066Jedziemy z tym koksemOpen Kobiet09:4500:00:0000:57:45
275WELO Ewelina 6067Jedziemy z tym koksemOpen Kobiet09:4500:00:0001:05:24
276WELO Łukasz 6068Jedziemy z tym koksemOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:05:19
277SIURNIK Sebastian 6091W następnym Sopel biegnieOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:36:16
278WÓJTOWICZ Przemysław 6092W następnym Sopel biegnieOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:41:29
279ZAWISTOWSKA Izabela 6093www.ikonka.com.plOpen Kobiet09:4500:00:0000:51:58
280BIERNAT Robert 6094Open Mężczyzn09:4500:00:0000:57:29
281CAŁA Łukasz 6095Open Mężczyzn09:4500:00:0000:56:30
282CELMEROWSKA Karolina 6096Open Kobiet09:4500:00:0001:01:51
283CELMEROWSKA Marta 6097Open Kobiet09:4500:00:0001:01:43
284ŁUKOWSKA Izabela 6120Open Kobiet09:4500:00:0000:59:26
285LUTOSTAŃSKI Dominik 6121Open Mężczyzn09:4500:00:0000:57:39
286ŁYPIK Jakub 6122Open Mężczyzn09:4500:00:0000:39:10
287MIKULSKI Krzysztof 6124Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:48:21
288NOWIŃSKA-BABULA Maria 6126Open Kobiet09:4500:00:0000:58:41
289PĘKALA Aleksandra 6127Open Kobiet09:4500:00:0000:56:20
290CZARNOCKI Łukasz 6150boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:39
291DZIEWIRSKI Jacek 6151boratOCROpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:57:36
292KĄDZIELA Karina 6152boratOCROpen Masters Kobiet10:0000:00:0000:56:09
293KĄDZIELA Sebastian 6153boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:56:08
294KULESZA Paweł 6154boratOCROpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:57:35
295MOŻDŻONEK Bartosz 6156boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:38
296KOMORZYCKI Robert 6178Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:51:36
297MACEK Marcin 6180Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:03:47
298JASTRZEMBSKI Piotr 6182Inżyniery :)Open Mężczyzn10:0000:00:0000:36:54
299WOJTYRA Adrian 6183Inżyniery :)Open Mężczyzn10:0000:00:0000:35:09
300ZACHARA Marcin 6184Inżyniery :)Open Mężczyzn10:0000:00:0000:34:39
301ZAWADZKI Maciej 6185Inżyniery :)Open Mężczyzn10:0000:00:0000:36:56
302CZAJKA Marcin 6186IPPON TEAMOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:40:47
303KALNIUK Tomasz 6207RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:11:18
304PODBIELSKA Gosia 6208RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet10:0000:00:0000:55:14
305SADOWSKI Tomasz 6209RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:10:53
306WIELOGÓRSKA Agnieszka 6210Rossmann Open Kobiet10:0000:00:0001:06:34
307GAŃKO Karolina 6211Runmageddonowe Świry Open Kobiet10:0000:00:0001:01:14
308KORCZAK Karolina 6212Runmageddonowe Świry Open Kobiet10:0000:00:0001:08:00
309TKACZYK Michał 6213Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:0000:00:0001:01:14
310BYLINA Michał 6214RzułfikiOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:01:44
311MACHNIO Bartosz Jan 6236Open Mężczyzn10:0000:00:0000:42:12
312MURZA Jarosław 6239Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:58:37
313NAWARA Tomasz 6240Open Mężczyzn10:0000:00:0001:01:29
314NIEDŹWIECKI Przemysław 6241Open Mężczyzn10:0000:00:0000:41:32
315PATEREK Wojciech 6242Open Mężczyzn10:0000:00:0001:03:26
316PIETRZAK Wojciech 6243Open Mężczyzn10:0000:00:0000:44:08
317ROGUCKI Maciej 6244Open Mężczyzn10:0000:00:0000:55:19
318RZOŃCA Adam 6245Open Mężczyzn10:0000:00:0000:47:23
319KAŁUŻA Wojciech 6265Open Mężczyzn10:1500:00:0000:48:46
320KOBIAŁKA Anita 6266Open Kobiet10:0000:00:0001:05:01
321KRUK Andrzej 6267Open Masters Mężczyzn10:1500:00:00
322OSIK Grzegorz 6278Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:55:17
323BEDNARZ Joanna 6279Melvit teamOpen Kobiet10:1500:00:00
324LEKSIŃSKI Michal 6280Open Mężczyzn10:1500:00:0000:45:31
325BISKUPSKI Karol 6281Open Mężczyzn08:1500:00:0000:44:47
326KULECZKA Jacek 6282Open Mężczyzn08:0000:00:0000:54:27
327LIS Kamil 6283Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:1500:00:0001:19:07
328ZAWADZKI Jakub 6284PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:46:48
329KUCHARSKA Sylwia 6285PACZKOŚWIRYOpen Kobiet08:1500:00:0001:11:13
330POLUT Dariusz 6286POP GYM POWER TEAMOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:52:19
331PIETRUSZEWSKI Andrzej 6287Open Mężczyzn09:0000:00:0000:41:36
332RUDAŚ Mariusz 6288Open Mężczyzn08:1500:00:0000:39:18
333NAWROCKI Błażej 6289Open Mężczyzn08:3000:00:0001:04:51
334PRZYBYTEK Sławomir 6290Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:09:12
335OLSZEWSKI Patryk 6294Open Mężczyzn09:4500:00:0000:40:46
336DZIERŻANOWSKA Martyna 6296Open Kobiet09:4500:00:0000:56:06
337KOWALSKI Tomasz 6297Gang-Bang SquadOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:51:29
338SOBCZAK Daniel 6298Open Mężczyzn09:4500:00:0000:55:59
339KASZUBSKI Kamil 6299Open Mężczyzn09:4500:00:0001:04:17
340WODZYŃSKI Jacek 6300Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:41:47
341SADLAKOWSKA Kamila 6303Open Kobiet09:4500:00:0001:03:15
342PŁATEK Krzysztof 6306Allegro RunnersOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:56:40
343HURAS Michał 5006CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:43
344PINKOWICZ Maciej 5007CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:56
345WARZECHA Filip 5008CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:57
346SKOCZYLAS Kamil 5009Dejta nam medalElite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:50
347JANISZEWSKI Grzegorz 5010DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:39:22
348KURACH Stanisław 5011DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:40:34
349ARUSZTOWICZ Bartosz 5013Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:00
350KOLIBABSKI Radosław 5014Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:58
351LECH Mateusz 5015Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:23
352OLPIŃSKI Marcin 5016Hardcorowe WychylylybymyElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:39:49
353OLPIŃSKI Szymon 5017Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:31:15
354INDYK Kamil 5026Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:44:40
355KRAWCZYK Tomasz 5027Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:28:50
356KRAWIECKI Mateusz 5028Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:30:19
357ŁASKI Mikołaj 5029Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:48:24
358MARCULA Emil 5031Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:3000:00:0000:48:54
359SWACZYŃSKI Krzysztof 5032Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:38:43
360SZANIAWSKI Marcin 5033Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:38:43
361MORAWSKI Grzegorz 5034KONIUCHY OCRElite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:26
362KAMIENIECKI Michał 5035LION'S FIREFIGTER'S TEAMElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:40:41
363ŁUCZAK Marcin 5036Mundurowy Klub Motorowy Rzeczpospolitej PolskiElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:39:23
364PRAŁAT Arkadiusz 5037NEXTREMEElite Mężczyzn07:4000:00:0000:31:40
365BURBUL Przemysław 5038Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:22
366SZYMASZEK Bartłomiej 5039OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:38
367KORNILUK Tomasz 5040OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:33:27
368KULIK Dariusz 5041OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:45:35
369KACPERSKI Jacek 5042PARK OCRElite Mężczyzn07:4000:00:0000:52:35
370PIEPRZYCKI Łukasz 5043PATOFAMILIAElite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:44
371KODA Paweł 5044POWER TRAININGOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:46:44
372KONARSKI Tomasz 5045POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:37:42
373MIERZICKI Marcel 5046POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:41:37
374WIŚNIEWSKI Arkadiusz 5055RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn07:4000:00:0001:04:43
375PODGORSKI Marek 5056RUNMAGEDDONElite Mężczyzn07:4000:00:0000:33:49
376PIETRZAK Tomek 5058Runmageddonowe Świry Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:06
377BORUC Tomasz 5059SpeedstersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:40
378ŚLESICKI Mateusz 5060SpeedstersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:15
379CHABER Szymon 5061Sportera OCRElite Mężczyzn07:4000:00:0000:45:19
380KWAŚNIAK Emil 5062Sportera OCROpen Mężczyzn07:4000:00:0001:04:14
381PACHOLCZYK Jarosław 5063Sportera OCRElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:52:38
382PACHOLCZYK Radosław 5064Sportera OCROpen Mężczyzn07:4000:00:0000:52:40
383KAMIŃSKI Maciej 5065STOMILEXElite Mężczyzn07:4000:00:0000:48:46
384MŁOTEK Jakub 5066STOMILEXElite Mężczyzn07:4000:00:0000:48:47
385BRATKOWSKI Pawel 5067Torpeda Race TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:19
386BIELECKI Karol 5068United RunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:37:27
387KORULCZYK Marcin 5069United RunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:33:15
388WOŹNIAK Krzysztof 5070United RunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:51
389JACIÓW Paweł 5071WATAHAElite Mężczyzn07:4000:00:0000:30:43
390DOBRZYŃSKI Tomasz 5072xRunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:39
391SŁODOWNIK Dominik 5073xRunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:55
392ANUSZCZYK Mariusz 5074Elite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:43:29
393BĄCZEK Jan 5075Open Mężczyzn07:4000:00:0000:41:06
394OLEŚNIEWICZ Szymon 5085Elite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:37:28
395PŁÓCIENNIK Piotr 5086Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:30:56
396PODGRUDNY Szczepan 5087Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:37:59
397PÓŁBRAT Kamil 5088Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:51:06
398SENATOR Piotr 5090Open Mężczyzn07:4000:00:0000:33:45
399STĘPIEŃ Paweł 5091Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:13
400STRYCZEK Patryk 5092Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:50:00
401STUDZIŃSKI Mateusz 5093Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:07
402SZCZOTOK Wiktor 5094Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:49:57
403SZUKALSKI Maciej 5095Open Mężczyzn07:4000:00:0001:04:30
404WIECZOREK Dariusz 5096Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:24
405WITEK Paweł 5097Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:56
406WITKA Patryk 5098Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:06
407WOJCIECHOWSKI Konrad 5099Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:03
408WOŹNIAK Paweł 5100Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:12
409CHMIELORZ Donata 5102Carbon OCR Racing TeamElite Kobiet07:5000:00:0000:59:59
410KIND Pia 5107OCR Elite ApparelElite Masters Kobiet07:5000:00:0000:37:30
411JABŁOŃSKA Dorota 5108OUTDOOR TRAININGElite Kobiet07:5000:00:0000:47:45
412SOKÓLSKA Katarzyna 5109OUTDOOR TRAININGElite Kobiet07:5000:00:0000:47:54
413BRATKOWSKI Kamil 5111Torpeda Race TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:44:28
414GREC Klaudia 5112United RunnersElite Kobiet07:5000:00:0000:48:01
415WIELECHOWSKA Natalia 5114United RunnersElite Kobiet07:5000:00:0000:37:45
416SZOSTEK Patrycja 5115Elite Kobiet07:5000:00:0000:42:49
417JUROK Tomasz 5159CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:51:45
418SALWEROWICZ - SKOCZYLAS Ewa 5160Dejta nam medalOpen Kobiet08:0000:00:0001:01:23
419KIELISIAK Małgorzata 5174Husaria Race Team Open Kobiet08:0000:00:0000:52:35
420KOWALSKI Krzysztof 5175Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:42:23
421JOPA Maciej 5176KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:44:09
422SIEWIERSKI Maciej 5177Ławeczka Przed WilemOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:00
423DUDEK Marcin 5179Motorówki w FormieOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:45:49
424BELKA Maria 5180No to pyk!Open Kobiet08:0000:00:0000:52:43
425JEKIEL Hubert 5181No to pyk!Open Mężczyzn08:0000:00:0000:56:38
426SASIN Patrycja 5183No to pyk!Open Kobiet08:0000:00:0000:56:35
427SĘTKOWSKA Dominika 5184No to pyk!Open Kobiet08:0000:00:0000:56:37
428WSZOŁA Katarzyna 5185No to pyk!Open Kobiet08:0000:00:0000:52:42
429GARDYNIK Monika 5186Not Fast But FuriousOpen Kobiet08:4500:00:0001:15:27
430KAŹMIERCZAK Kamil 5187Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:14:54
431LODA Piotr 5188Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:15:26
432PIOTROWSKI Dawid 5189Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:15:37
433SZEWCZUK Jolanta 5191Not Fast But FuriousOpen Kobiet08:4500:00:0001:15:42
434KORNACKI Dariusz 5202Power ORANGErsOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:45:59
435ZIELIŃSKI Marcin 5203Power ORANGErsOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:45:59
436FERENS Tomasz 5204POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:54:14
437KAPICA Wojciech 5205POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:55:06
438MROZIK Michał 5206POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:46:36
439BAREJ Paweł 5207PowerORANGErsOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:46:01
440KOWALSKI Mateusz 5208PZU Sport TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:43:27
441BROŻEK Artur 5209Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn08:0000:00:0000:34:53
442SZYBIAK Paweł 5210Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:47:40
443MIODUCHOWSKI Artur 5212SKC TEAMOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:51
444ROHOZA Adam 5213SKC TEAMOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:58
445GERTYCH Bartosz 5214Skurcz teamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:54:15
446SZNABEL Albert 5215Skurcz teamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:54:14
447KRÓLICKI Konrad 5216Sport Gang Runmageddon TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:43:17
448GORGOŃ Dariusz 5217Strażnicy OrtalionuOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:36
449LEWANDOWSKI Bartosz 5219Strażnicy OrtalionuOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:32
450PODLEŚNY Kamil 5220Strażnicy OrtalionuOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:34
451GARBACZ Piotr 5229WChUW "Obiegówka"Open Mężczyzn08:0000:00:0000:52:06
452ROMAŃSKI Jan 5230WChUW "Obiegówka"Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:52:06
453ŚWIĘCH Olga 5231WChUW "Obiegówka"Open Kobiet08:0000:00:0000:52:08
454ORBIK Mariusz 5232xRunnersOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:33:44
455CHMIELEWSKI Józef 5235Open Mężczyzn08:0000:00:0000:43:52
456CIEŚLUKIEWICZ Damian 5236Open Mężczyzn08:0000:00:0000:52:00
457DOMINA Andrzej 5237Open Mężczyzn08:0000:00:0000:39:05
458GRODZICKI Adam 5238Open Mężczyzn08:0000:00:0000:55:10
459HOROSZCZAK Adrian 5239Open Mężczyzn08:0000:00:0000:42:49
460HYRA Katarzyna 5240Open Kobiet08:0000:00:0000:54:26
461JEZIORSKI Marcin 5242Open Mężczyzn08:0000:00:0000:48:21
462KRAKOWSKI Przemysław 5245Open Mężczyzn08:0000:00:0000:42:10
463KRUK Michał 5246Open Mężczyzn08:0000:00:0000:52:37
464KRUPA Tomasz 5247Open Mężczyzn08:1500:00:0000:40:27
465KSIĘŻAK Ewelina 5248Open Kobiet08:0000:00:0001:02:36
466KUBUJ Cezary 5249Open Mężczyzn08:0000:00:0000:53:26
467POPKO Joanna 5260Open Kobiet08:0000:00:0001:02:36
468ROZMYŚLAK Patrycja 5261Open Kobiet08:0000:00:0000:49:31
469SALAMON Aron 5262Open Mężczyzn08:0000:00:0000:55:08
470SIDOR Paweł 5263Open Mężczyzn08:0000:00:0000:42:30
471SOBCZUK Mateusz 5264Open Mężczyzn08:0000:00:0000:40:04
472ŚWIERCZYŃSKI Łukasz 5265Open Mężczyzn08:0000:00:0000:49:09
473SZWAJKA Bartosz 5266Open Mężczyzn08:0000:00:0000:35:22
474VORONA Maryna 5267Open Kobiet08:0000:00:0000:42:00
475ŻARNOWSKI Tomasz 5268Open Mężczyzn08:0000:00:0000:55:08
476ŻÓŁKOWSKI Kacper 5269Open Mężczyzn08:0000:00:0000:53:30
477ZWIERZ Jakub 5270Open Mężczyzn08:0000:00:0000:55:01
478KOCZNUR Michał 5273Bobry wojnyOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:52:33
479DUŻY Monika 5274Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet08:1500:00:0000:52:08
480KACHEL Mateusz 5275Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:52:08
481DYSZCZYK Agnieszka 5276City TrainingOpen Kobiet08:1500:00:0000:58:33
482OGRODZKI Adam 5277City TrainingOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:58:18
483STAREŃSKI Andrzej 5278City TrainingOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:58:18
484STATKIEWICZ Jakub 5289J.K.N.W.Open Mężczyzn08:3000:00:0000:49:29
485AKONOM Michalina 5290Jelonki ApokalipsyOpen Kobiet08:1500:00:0000:57:15
486KALINA Jan 5291Jelonki ApokalipsyOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:57:16
487KOZIEŁ Michał 5292KaczuchnyOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:00:57
488KŁOS Krzysztof 5293LION'S FIREFIGTER'S TEAMOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:39:49
489KOŃPA Michał 5294LION'S FIREFIGTER'S TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:39:49
490BUDEK Weronika 5295Locha i warchlakiOpen Kobiet08:1500:00:0000:58:06
491FILAS Rafał 5296Locha i warchlakiOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:58:07
492KSIĄŻEK Sobiesław 5297Locha i warchlakiOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:58:02
493NAWROT Tomasz 5298Locha i warchlakiOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:58:06
494STANISZEWSKI Marcin 5299Move Factory.Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:37:11
495KORZEŃ Dajana 5300Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarskąOpen Kobiet08:1500:00:0000:49:01
496SOBCZYK Ligia 5301PACZKOŚWIRYOpen Kobiet08:1500:00:0001:11:14
497PAWŁOWSKI Dawid 5302PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:19
498PTAK Kacper 5303PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:01
499SIKORA Bartłomiej 5304PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:46:48
500SOBOLEWSKI Radosław 5305PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:00
501STYPKA Dawid 5306PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:22
502SZULIŃSKI Jakub 5307PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:24
503JAŚKOWSKI Jarosław 5316POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:44
504WÓJCIK Jan 5317POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:44
505NOWAK Przemysław 5318RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:48:55
506WALASZEK Maciej 5319RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:56:52
507JOŃCZYK Jakub 5320Rossmann Open Mężczyzn08:1500:00:0000:40:32
508KALIŃSKA Sylwia 5321Runmageddonowe Świry Open Kobiet08:1500:00:0000:46:20
509PASTUSZKA Anna 5322Runmageddonowe Świry Open Masters Kobiet08:1500:00:0000:46:21
510KOSSAKOWSKI Paweł 5323United RunnersOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:17
511MIKUT Krzysztof 5324United RunnersOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:40:42
512ROGOWSKI Marcin 5325United RunnersOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:40:47
513ANGROT Romuald 5326Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:48:46
514AUGUSTYNIAK Robert 5327Open Mężczyzn08:1500:00:0000:42:25
515BĄCZYK Anna 5328Open Kobiet08:1500:00:0000:52:29
516BAŃKA Bartłomiej 5329Open Mężczyzn08:1500:00:0000:37:02
517BĘBENEK Artur 5330Open Mężczyzn08:1500:00:0000:49:01
518BRANDT Adam 5331Open Mężczyzn08:0000:00:0000:54:59
519BRODZIAK Andrzej 5332Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:43:45
520BRZEZIN Marcin 5333Open Mężczyzn08:1500:00:0000:52:04
521DĄBROWSKI-TUMAŃSKI Paweł 5336Open Mężczyzn08:4500:00:0000:46:36
522KACZMARSKI Piotr 5346Open Mężczyzn08:1500:00:0000:44:07
523KEMPISTY Michał 5347Open Mężczyzn08:1500:00:0000:43:05
524KLIPO Mateusz 5349Open Mężczyzn08:1500:00:0000:47:16
525KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej 5350Open Mężczyzn08:1500:00:0001:09:01
526KRAUZE Damian 5354Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:52:09
527KRUSZEWSKA-ZELMAN Paulina 5355Open Kobiet08:0000:00:0000:55:01
528KUBCZAK Karolina 5356Open Kobiet08:1500:00:0001:08:50
529KYSIAK Kamil 5358Open Mężczyzn08:1500:00:0000:45:13
530LIBERADZKA Elżbieta 5360Open Kobiet08:1500:00:0000:48:41
531LUTEREK Michał 5361Open Mężczyzn08:1500:00:0000:44:48
532MICIŃSKI Paweł 5362Open Mężczyzn08:1500:00:0000:45:45
533MIERZEJEWSKI Norbert 5363Open Mężczyzn08:1500:00:0001:09:00
534MINKIEWICZ Marcin 5364Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:52:29
535MUGDA Sebastian 5365Open Mężczyzn08:1500:00:0000:48:47
536SIKORA Mateusz 5375Open Mężczyzn08:1500:00:0000:51:22
537SŁOMCZYŃSKI Tomasz 5376Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:53:58
538STACHAŃCZYK Magdalena 5377Open Kobiet08:1500:00:0000:58:29
539STARBA Paweł 5378Open Mężczyzn08:1500:00:0000:40:45
540STEPLIKOWSKI Krystian 5379Open Mężczyzn08:1500:00:0000:46:36
541SZEWCZYK Paweł 5383Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:59:10
542SZUBIŃSKI Kamil 5384Open Mężczyzn08:1500:00:0000:45:01
543SZWAJKOWSKI Przemysław 5385Open Mężczyzn08:1500:00:0001:08:26
544WARCHULSKA Karolina 5386Open Kobiet08:1500:00:0000:58:22
545WÓJCICKI Kamil 5387Open Mężczyzn08:1500:00:0000:41:47
546WOJCIECHOWSKA Paulina 5388Open Kobiet08:1500:00:0000:52:33
547WOŹNIAK Magdalena 5389Open Kobiet08:1500:00:0000:52:37
548ZABOROWSKI Grzegorz 5390Open Mężczyzn08:1500:00:0000:52:01
549ZIELŃSKI Damian 5391Open Mężczyzn08:3000:00:0000:39:29
550ŻMIJ Wojciech 5392Open Mężczyzn08:1500:00:0000:45:47
551ZMIJ Zbyszek 5393Open Mężczyzn08:1500:00:0000:46:14
552HILLAR Hanna 5394AvenGokuOpen Kobiet08:3000:00:0001:07:35
553DZIEDZIC Irek 5403DziedzictwoOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:04:03
554KOLASINSKI Barbara 5281DziedzictwoOpen Masters Kobiet08:3000:00:0001:03:55
555KOWALSKA Renata 5404DziedzictwoOpen Masters Kobiet08:3000:00:0001:03:56
556TRZASKA Marek 5409INSOMNIAOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:56:33
557WALO Piotr 5410INSOMNIAOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:56:33
558BĘTLEWSKI Adam 5411J.K.N.WOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:49:18
559JABŁONKA Bartek 5412JelenieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:05
560KACPRZAK Łukasz 5413JelenieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:53:32
561LASOTA Jakub 5414JelenieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:05
562RÓŻYCKI Norbert 5415JelenieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:53:31
563KOSTKA Gustaw 5416KOSTKIOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:44
564SZUMAŃSKA Aleksandra 5417KOSTKIOpen Kobiet08:3000:00:0000:50:43
565ADAMCZEWSKI Łukasz 5418LA trenerOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:58:21
566ADAMUS Jacek 5419LA trenerOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:58:21
567FIRAZA Paweł 5420LA trenerOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:18:19
568BRZOMIŃSKI Łukasz 5421Mondi SolecOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:52
569KRAWIECKI Piotr 5422Mondi SolecOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:46:25
570MURAWSKI Filip 5423Mondi SolecOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:49
571BILICKA Agnieszka 5433Ostatnie podrygi zdychającej ostrygiOpen Kobiet08:3000:00:0001:05:08
572FLICIŃSKI Marcin 5434Ostatnie podrygi zdychającej ostrygiOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:05:09
573KARPIUK Paweł 5435Ostatnie podrygi zdychającej ostrygiOpen Mężczyzn08:3000:00:00
574GROMOTOWICZ Łukasz 5436OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:46:23
575RAKOWICZ Justyna 5437OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet08:4500:00:0000:43:59
576DUDZIAK Marta 5438Piękna i BestiaOpen Kobiet08:3000:00:0001:00:07
577URBAŃSKI Łukasz 5439Piękna i BestiaOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:00:08
578JAKUBCZAK Maciej 5440Potrzeba Za DarmoOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:06:09
579RYDEL Dominika 5441Potrzeba Za DarmoOpen Kobiet09:0000:00:0001:06:08
580MARUSZAK Łukasz 5442POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:43:02
581ILCZYSZYN Julita 5443RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet08:3000:00:0000:47:32
582OWCZAREK Adam 5444Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn08:3000:00:0000:42:33
583STRUPIECHOWSKI Jan 5445Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn08:3000:00:0000:42:34
584BALUKIEWICZ Anna 5447TARCHOTERROROpen Masters Kobiet08:3000:00:0000:55:54
585CYMIŃSKI Łukasz 5448TARCHOTERROROpen Mężczyzn08:3000:00:0000:55:53
586KUBALSKI Jakub 5449TARCHOTERROROpen Mężczyzn08:3000:00:0000:55:42
587MROWCA Anna 5450TARCHOTERROROpen Masters Kobiet08:3000:00:0000:56:00
588MROWCA Piotr 5452TARCHOTERROROpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:56:06
589BEDNARZ Iwona 5461Open Kobiet08:3000:00:0000:39:38
590BOBEL Monika 5462Open Kobiet08:3000:00:0000:52:02
591BONDER Małgorzata 5463Open Masters Kobiet08:3000:00:0000:58:02
592CACEK Monika 5465Open Masters Kobiet08:3000:00:0000:57:59
593CYWIŃSKI Marcin 5466Open Mężczyzn08:3000:00:0000:52:11
594CZERNIKOWSKI Daniel 5467Open Mężczyzn08:3000:00:0001:06:24
595DYMKOWSKI Adrian 5468Open Mężczyzn08:3000:00:0001:06:17
596GOŁĘBIEWSKI Daniel 5469Open Mężczyzn08:3000:00:0000:55:44
597HYSKA Wawrzyniec 5470Open Mężczyzn08:3000:00:0000:51:04
598JAROSZEWSKI Maciej 5471Open Mężczyzn08:3000:00:0000:42:49
599JAWOR Tomasz 5472Open Mężczyzn08:3000:00:0000:58:59
600KAMIŃSKI Cezary 5473Open Mężczyzn08:3000:00:0000:50:50
601KAPŁON Jarosław 5474Open Mężczyzn08:3000:00:0001:06:24
602KONIOR Andrzej 5475Open Mężczyzn08:3000:00:0000:51:49
603KONIOR Katarzyna 5476Open Kobiet08:3000:00:0000:51:50
604KOPACZYK Michał 5477Open Mężczyzn08:3000:00:0000:47:31
605KOŚCIANEK Aldona 5478Open Masters Kobiet08:3000:00:0000:58:01
606KOSIŃSKI Marcin 5479Open Mężczyzn08:3000:00:0000:38:35
607KRAUSE Piotr 5480Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:51:54
608KRAWCZAK Kamil 5481Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:27
609MIROŃCZUK Piotr 5491Open Mężczyzn08:3000:00:0000:46:29
610MODRAKOWSKI Piotr 5492Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:50:14
611NOWAKOWSKI Grzegorz 5493Open Mężczyzn08:3000:00:0001:03:10
612OLEKSAK Katarzyna 5494Open Kobiet08:3000:00:0000:49:14
613ORŁOWSKA Anna 5495Open Masters Kobiet08:3000:00:0000:57:33
614PEREKITKO Marcin 5497Open Mężczyzn08:3000:00:0001:04:46
615PLATE Piotr 5498Open Mężczyzn08:3000:00:0001:03:08
616PŁAWSIUK Paulina 5499Open Kobiet08:3000:00:0001:04:26
617POLKOWSKI Łukasz 5500Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:45:33
618PORĘBSKI Jarosław 5502Open Mężczyzn08:3000:00:0001:05:26
619PUDEŁKO Bartosz 5503Open Mężczyzn08:3000:00:0000:45:44
620PULCHNY Łukasz 5504Open Mężczyzn08:3000:00:0000:52:05
621RAGAN Monika 5505Open Kobiet08:3000:00:0000:49:13
622RECHTZYGIEL Waldemar 5506Open Mężczyzn08:3000:00:0000:38:04
623REJMAN Szymon 5507Open Mężczyzn08:1500:00:0000:57:59
624ROWICKI Pawel 5508Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:27
625SADOWSKA Michalina 5509Open Kobiet08:3000:00:0001:04:28
626SIENEK-MARCULA Ewelina 5510Open Kobiet08:3000:00:0000:48:54
627WOSIK Rafał 5520Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:50:44
628ZINISHYNA Kateryna 5521Open Kobiet08:3000:00:0000:59:51
629GRECZYCHO Adrian 5523BCA | Boot Camp AcademyOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:56:54
630KLIMA Iwona 5524BCA | Boot Camp AcademyOpen Kobiet08:4500:00:0000:56:52
631ZBOROWSKI Marcin 5526BCA | Boot Camp AcademyOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:56:50
632BAKURA Monika 5527Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet09:0000:00:0001:09:59
633PODBIELSKI Krzysztof 5528CHOBUKAN BiałystokOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:48:38
634MARCZAK Igor 5529ChybaDobiegliOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:56:58
635PIERWOCHA Piotr 5530ChybaDobiegliOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:56:59
636LEŚNIEWSKA Anna 5531CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Kobiet08:4500:00:0000:57:31
637LEŚNIEWSKI Paweł 5532CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:57:32
638OBUDZIŃSKA Monika 5533CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Kobiet08:4500:00:0000:56:45
639OBUDZIŃSKI Marcin 5534CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:57:27
640PAWŁOWSKA Nina 5535CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Kobiet08:4500:00:0000:56:45
641WSZEBOROWSKI Marcin 5536CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:57:32
642ZADROŻNY Krzysztof 5537CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:42:01
643BIELEWICZ Łukasz 5538Deloitte Adventure TeamOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:55:23
644PASIECZNIK Hubert 5550Finish or die!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:49:58
645ŚWIDRAK Bartosz 5551Finish or die!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:49:49
646WOJNAROWSKI Tomasz 5552Finish or die!Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:51:23
647DĄBROWSKI Jarosław 5553GE-ki HealthCareOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:59:03
648SENCZENKO Waldek 5554GE-ki HealthCareOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:59:02
649GRUDNIEWSKI Mateusz 5555GRAFIT TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:58:19
650NEUMANN Kamila 5556GRAFIT TEAMOpen Kobiet09:1500:00:0000:58:19
651POGORZELSKA Magdalena 5557GRAFIT TEAMOpen Kobiet09:1500:00:0000:58:21
652JABŁOŃSKI Tomasz 5558Green Goblins GocławOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:52:39
653JAWOREK Rafał 5561Husaria Race Team Open Mężczyzn09:0000:00:0000:37:33
654MRÓZ Katarzyna 5562KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Kobiet08:4500:00:0001:03:15
655MRÓZ Sebastian 5563KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:03:11
656PIWOWARCZYK Artur 5564KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:03:14
657SKWARA Artur 5565KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:02:27
658BIELICKI Wojciech 5566Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:43:07
659CZERNIAK Artur 5567MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:54:18
660DAMIĘCKI Jan 5568MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:54:19
661KRÓL Tomasz 5577Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:43:48
662OŚKA Dawid 5578Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:47:55
663PROC Artur 5579Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:47:55
664PROC Rafał 5580Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:33
665BOROWSKA Justyna 5581OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet08:4500:00:0001:05:47
666CZERNIAKIEWICZ Anna 5582OUTDOOR TRAININGOpen Masters Kobiet08:4500:00:0001:05:59
666MALISZEWSKA Agnieszka 5583OUTDOOR TRAININGOpen Masters Kobiet08:4500:00:0001:06:00
668PALUCH Łukasz 5586Poniedziałek 20Open Mężczyzn08:4500:00:0000:54:46
669ŚLIWA Paweł 5587Poniedziałek 20Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:54:37
670OSET Ziemowit 5588Potrzeba Za DarmoOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:54:32
671BAFELTOWSKA Olga 5589POWER TRAININGOpen Kobiet08:4500:00:0000:57:58
672DRASZAWKA Łukasz 5590POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:51:20
673PERKOWSKI Paweł 5591POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:57:45
674PLAK Emil 5592POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:57:44
675SZKURŁAT Tomasz 5593POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:57:45
676SZYMANEK Artur 5594POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:57:55
677LESZKO Łukasz 5595PrzyjacieleOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:50:18
678BARCIŃSKI Dariusz 5596PZU Sport TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:41:09
679CZAPLICKI Piotr 5597PZU Sport TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:41:09
680JAGIEŁŁO Paweł 5606Szydłowiec TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:53:58
681JAGIEŁŁO Sylwia 5607Szydłowiec TeamOpen Kobiet08:4500:00:0000:55:48
682ZIÓŁKOWSKA Lidia 5608Szydłowiec TeamOpen Masters Kobiet08:4500:00:0000:53:57
683GAJEWSKI Tomasz 5612The Gentleman'sOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:50:13
684KRAJEWSKI Tomasz 5613The Gentleman'sOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:50:11
685GROCHOWSKI Marcin 5614zabiegane dzikiOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:04:39
686SZCZEŚNIK Natalia 5615zabiegane dzikiOpen Kobiet09:1500:00:0001:04:27
687BAŁAZY Beata 5616Open Kobiet08:4500:00:0001:06:00
688BIELECKI Marcin 5617Open Mężczyzn08:4500:00:0000:49:21
689CHABROS Piotr 5618Open Mężczyzn09:1500:00:0000:48:46
690DĄBROWSKA Natalia 5619Open Kobiet08:4500:00:0000:46:36
691DOMAŃSKI Piotr 5620Open Mężczyzn08:4500:00:0001:03:23
692DOMARADZKI Paweł 5621Open Mężczyzn08:4500:00:0000:50:52
693FABERSKI Łukasz 5622Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:53:55
694GLINKA Michał 5623Open Mężczyzn08:4500:00:0000:53:37
695KALENIK Agata 5624Open Kobiet08:4500:00:0000:58:41
696KASZUBA Paweł 5625Open Mężczyzn08:4500:00:0000:43:03
697KOŁACZ Jakub 5626Open Mężczyzn08:4500:00:0000:56:46
698STĘPIEŃ Karol 5637Open Mężczyzn08:4500:00:0000:43:29
699SZALIŁOW Piotr 5639Open Mężczyzn09:1500:00:0000:52:02
700SZCZEPAŃSKI Jarek 5640Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:51:20
701SZEREWICZ Szymon 5641Open Mężczyzn08:4500:00:0000:50:51
702WIĘCŁAW Maciej 5642Open Mężczyzn08:4500:00:0000:43:05
703WIELOGÓRSKI Karol 5643Open Mężczyzn08:4500:00:0000:43:07
704WIŚNIEWSKI Sylwester 5644Open Mężczyzn08:4500:00:0000:42:01
705WYSOKIŃSKI Łukasz 5645Open Mężczyzn08:4500:00:0000:53:33
706WYSZYŃSKA Marta 5646Open Kobiet08:4500:00:0000:53:42
707ŻMUDZKI Rafał 5647Open Mężczyzn08:4500:00:0000:53:33
708NIEMYT Paweł 5649AltkomOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:57:13
709BIEŃKO-KUCZYŃSKA Agnieszka 5650Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet09:0000:00:0000:57:33
710BURDZY Wiesław 5651Bestie OCR LegionowoOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:09:58
711FRODYMA Angelika 5653Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet09:0000:00:0001:09:35
712JAGNYZIAK Sławomir 5654Bestie OCR LegionowoOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:09:50
713KALWASIŃSKA Weronika 5655Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet09:0000:00:0001:10:00
714SEROKA Anna 5664Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet09:0000:00:0001:09:39
715ŻAK Maciej 5666Bestie OCR LegionowoOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:04:02
716JAGODA Grzegorz 5667BETTERSYOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:53:59
717KLIMKIEWICZ-SIKORA Beata 5668BETTERSYOpen Masters Kobiet09:0000:00:0000:53:58
718ADAMSKI Maciej 5669Biegamy czy pijemyOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:02:14
719DĄBROWSKI Marcin 5670Biegamy czy pijemyOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:02:15
720DREWNIK Piotr 5671Biegamy czy pijemyOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:00:15
721KOŁODZIEJ Andrzej 5672Biegamy czy pijemyOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:00:15
722PIĘTA Łukasz 5674EKIPA KAROLAOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:47:27
723BARAŃSKI Marcin 5675HARDCORYOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:54:26
724BARAN Konrad 5676Human OCROpen Mężczyzn09:0000:00:0000:50:42
725ŁEBEK Arkadiusz 5677Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:57:48
726REDEK Damian 5678Husaria Race Team Open Mężczyzn09:0000:00:0000:49:24
727ŚWIĄTEK Wojciech 5682Kanarki ze szparkiOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:57:59
728ZIÓŁKOWSKI Maciej 5683Kanarki ze szparkiOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:57:57
729NOWOCIEŃ Marcin 5693Mad DogsOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:04:34
730GAJEWSKA Natalia 5694MysieOpen Kobiet09:0000:00:0001:04:21
731WULCZYŃSKA Patrycja 5695MysieOpen Kobiet09:0000:00:0001:04:22
732KWAŚNY Ewelina 5696nie chcę mieć STEMIOpen Masters Kobiet09:1500:00:0001:04:03
733PARADOWSKI Piotr 5698OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:47:52
734JULIKOWSKI Karol 5193Off-Road Runners Benefit SystemsOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:56:22
735MITKA Piotr 5699Organic TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:05:59
736BĄBOL Mateusz 5700Połamani lecz wygraniOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:02:07
737BAJDZIŃSKA Agnieszka 5701Połamani lecz wygraniOpen Kobiet09:0000:00:0001:01:55
738GOŁASZEWSKI Piotr 5703Połamani lecz wygraniOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:02:08
739KALINOWSKI Cezary 5704Połamani lecz wygraniOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:02:09
740ŁAPIŃSKI Marcin 5705POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:54:57
741MAKULEC Jakub 5706POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:55:01
742ZIÓŁEK Krzysztof 5707POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:54:50
743CZARTORYJSKA Justyna 5708Reebok run Crew OstrołękaOpen Kobiet09:0000:00:0001:03:46
744JĘDRZEJCZYK Jarosław 5709Reebok run Crew OstrołękaOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:03:48
745JĘDRZEJCZYK Sławomir 5710Reebok run Crew OstrołękaOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:03:48
746KARCZMARCZYK Jakub 5711Reebok run Crew OstrołękaOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:03:44
747KOSSAKOWSKA Bogumiła 5712Reebok run Crew OstrołękaOpen Kobiet09:0000:00:0001:03:57
748KUCISZ Martyna 5713Reebok run Crew OstrołękaOpen Kobiet09:0000:00:0001:03:47
749GOŹDZIK Paweł 5722SPARTAN SGX WARSAWOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:56:14
750WOŹNA Karolina 5723SPARTAN SGX WARSAWOpen Kobiet09:0000:00:0000:56:18
751TROJANOWSKI Maciej 5725Torpeda Race TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:46:30
752LAMENTA Andrzej 5726trener24h.com.plOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:37:54
753JADWIŻYC Konrad 5727ZamaszysteŚwiryOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:00:40
754LICHOSIK Jakub 5728ZamaszysteŚwiryOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:00:39
755WOJCIECHOWSKA Natalia 5729ZamaszysteŚwiryOpen Kobiet09:0000:00:0001:00:40
756WOLNIEWICZ Klaudia 5730ZamaszysteŚwiryOpen Kobiet09:0000:00:0001:00:40
757BOREK Michał 5732Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:42:38
758CHMIEL Paweł 5734Open Mężczyzn09:0000:00:0000:45:38
759CHOJECKI Adrian 5735Open Mężczyzn09:0000:00:0000:44:33
760DAWIDOWSKI Dariusz 5736Open Mężczyzn09:0000:00:0000:53:42
761GÓRAK Agnieszka 5737Open Kobiet09:0000:00:0000:54:25
762JĘDRZEJEWSKA Iga 5738Open Kobiet09:0000:00:0001:01:48
763JĘDRZEJEWSKI Kacper 5739Open Mężczyzn09:0000:00:0001:01:47
764KOLASA Adam 5741Open Mężczyzn09:0000:00:0000:44:09
765KOWALIK Karol 5742Open Mężczyzn09:0000:00:0000:49:24
766MĘZIŃSKI Pawel 5751Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:46:16
767NOWICKA Karolina 5752Open Kobiet09:0000:00:0000:49:30
768ORNAT Karol 5753Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:42:32
769PIOTROWSKI Paweł 5755Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:45:35
770SAVINOVSKAYA Olga 5759Open Kobiet09:0000:00:0001:02:10
771SIARKIEWICZ Małgorzata 5760Open Kobiet09:0000:00:0000:55:53
772SITEK Bolesław 5761Open Mężczyzn09:0000:00:0000:42:58
773STĘPNIAK Paweł 5762Open Mężczyzn09:3000:00:0000:56:12
774STOKOWSKI Przemysław 5763Open Mężczyzn09:0000:00:0000:44:33
775ŚWIĄTKOWSKI Michał 5764Open Mężczyzn09:0000:00:0000:50:42
776SZULC Wojciech 5765Open Mężczyzn09:0000:00:0000:45:07
777SZYMCZAK Jacek 5766Open Mężczyzn09:0000:00:0000:57:48
778WIERZCHOWSKI Łukasz 5767Open Mężczyzn09:0000:00:0000:44:31
779WÓDCZAK Waldemar 5768Open Mężczyzn09:0000:00:0000:45:37
780WÓJCIK Aneta 5769Open Kobiet09:0000:00:0001:01:28
781FEDEROWICZ Beata 5770#HiltibiegaOpen Kobiet09:1500:00:0000:59:59
782DZIERŻAWSKI Jan 5771C&F Running TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:54:39
783MADEJAK Monika 5780CAŁA NAPRZÓDOpen Masters Kobiet09:1500:00:0001:09:35
784MORAWSKI Maciej 5781CAŁA NAPRZÓDOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:09:30
785WIADERNA Urszula 5782CAŁA NAPRZÓDOpen Kobiet09:1500:00:0001:09:37
786DUŻYŃSKI Ksawery 5785cokolwiek2Open Mężczyzn09:1500:00:0001:06:47
787MYSTKOWSKA Matylda 5786cokolwiek2Open Kobiet09:1500:00:0001:06:24
788MYSTKOWSKI Maciej 5787cokolwiek2Open Mężczyzn09:1500:00:0001:06:27
789KAMIŃSKA Natalia 5788Cross FitMat Girls WyszkówOpen Kobiet09:3000:00:0000:55:54
790OLBIŃSKA Katarzyna 5789Cross FitMat Girls WyszkówOpen Kobiet09:3000:00:0000:55:57
791STOKOWSKA Ewa 5790Cross FitMat Girls WyszkówOpen Kobiet09:3000:00:0002:06:23
792LINDA Karol 5791CyCeOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:55:56
793BAREJKO Marta 5792Dzikie DziczkiOpen Kobiet09:1500:00:0001:02:19
794DULĘBA Dominika 5793Dzikie DziczkiOpen Kobiet09:1500:00:0001:02:13
795SIWKA Justyna 5794Dzikie DziczkiOpen Kobiet09:1500:00:0001:02:16
796STANEK Natalia 5795Dzikie DziczkiOpen Kobiet09:1500:00:0001:02:13
797WANDZEL Piotr 5796Dzikie DziczkiOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:02:09
798ADAMKIEWICZ Jakub 5797Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:50
799BĘC Olga 5798Electrolux ŚwidnicaOpen Kobiet09:1500:00:0001:00:39
800CENDER Anna 5799Electrolux ŚwidnicaOpen Kobiet09:1500:00:0001:00:41
801DYKO Bartosz 5800Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:46:51
802KOSSAK Krystian 5810Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:03:07
803KUSIAK Mateusz 5811Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:55
804KUŹNIARSKA Agnieszka 5812Knights of Nightskating WarszawaOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:59
805ŁOMAŃSKI Jan 5813Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:44
806SĘK Paweł 5814Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:03:08
807SZUBA Aleksandra 5815Knights of Nightskating WarszawaOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:34
808ZAJĄCZKOWSKI Krzysztof 5684Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:41
809WOŹNIAK Kuba 5818LOS CADETESOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:52:50
810GIZAK Michał 5819Lubię Burpees’yOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:37:26
811BOGUSKI Adam 5820MenigaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:55:10
812POLKOWSKI Sebastian 5821MenigaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:55:12
813SUCHCICKI Wojciech 5822nie chcę mieć STEMIOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:50:10
814KACHEL Dominika 5823Organic TeamOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:20
815CZMOK Robert 5827POGromcyOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:03:38
816FORTUNA-CZMOK Jolanta 5828POGromcyOpen Masters Kobiet09:1500:00:0001:03:38
817KRĄKOWSKA Monika 5829PZU Sport TeamOpen Kobiet09:1500:00:0000:50:16
818KHANTIL Anton 5839Star Navy SEALsOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:00:47
819POTOCKA Maria 5840Star Navy SEALsOpen Kobiet09:1500:00:0001:00:52
820ROMANYUK Mykyta 5841Star Navy SEALsOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:00:47
821SZULGIT Monika 5842STF 069Open Kobiet09:1500:00:0000:54:22
822ADAMSKI Jakub 5843TEAM KONECKOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:51:13
823CHESNOKOVA Danyila 5844Tetotas LocasOpen Kobiet09:1500:00:0001:00:09
824DMUCHOWSKA Katarzyna 5845Tetotas LocasOpen Kobiet09:1500:00:0001:00:00
825KOPOTII Bohdana 5846Tetotas LocasOpen Kobiet09:1500:00:0001:00:02
826RASOLOMAMPIONONA Andry Piotr 5847Tetotas LocasOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:00:07
827RASOLOMAMPIONONA Maciej 5848Tetotas LocasOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:00:05
828PATURA Przemysław 5851Upgrade.studioOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:09:25
829WOLSKA Magdalena 5852Upgrade.studioOpen Kobiet09:1500:00:0001:09:23
830WOLSKI Marcin 5853Upgrade.studioOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:09:24
831KAROLAK Anna 5854zabiegane dzikiOpen Kobiet09:1500:00:0001:04:36
832MROCZKOWSKA Katarzyna 5855zabiegane dzikiOpen Kobiet09:1500:00:0001:04:25
833PRUSZKOWSKI Mateusz 5856zabiegane dzikiOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:04:29
834CZAPINSKA Kasia 5857ŻniwiarzeOpen Kobiet09:1500:00:0000:51:58
835GOS Mariusz 5858ŻniwiarzeOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:51:56
836HYS Łukasz 5868Open Mężczyzn09:1500:00:0000:52:09
837KARAŚ Magdalena 5869Open Kobiet09:1500:00:0000:56:02
838KARAŚ Przemysław 5870Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:53:51
839KAŚNIEWSKI Łukasz 5871Open Mężczyzn09:1500:00:0000:44:38
840KOŁODZIEJ Agata 5873Open Kobiet09:1500:00:0000:46:49
841KOWALCZYK Rafał 5874Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:50:10
842KWIECIŃSKI Michał 5875Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:51:30
843KWIECIŃSKI Zbigniew 5876Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:51:30
844NEMECZEK Krzysztof 5878Open Mężczyzn09:1500:00:0000:52:35
845NOWAKOWSKI Jakub 5879Open Mężczyzn09:1500:00:0000:53:53
846OKRASA Krzysztof 5880Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:57:12
847PIEŃKOWSKA Kasia 5882Open Kobiet09:1500:00:0000:55:37
848POWICHROWSKI Patryk 5884Open Mężczyzn09:1500:00:0000:55:38
849PRZESTRZELSKI Karol 5885Open Mężczyzn09:1500:00:0000:48:20
850ZIELIŃSKI Michał 5101Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:44:59
851SZAFRANEK Paweł 5161Dejta nam medalOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:01:22
852PIEŃKOS Marcin 5162Dirty6Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:46:30
853GUMIELA Adam 5171Gryf TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:58:06
854ŚWIRSKI Tomasz 5190Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:15:38
855CHROSTOWSKI Jan 5201Power ORANGErsOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:46:02
856JARZĘBSKI Piotr 5218Strażnicy OrtalionuOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:33
857KŁOSKOWSKI Jakub 5243Open Mężczyzn08:1500:00:0000:51:53
858KOWALSKI Adam 5244Open Mężczyzn08:0000:00:0000:38:48
859KORGOL Fabian 5351Open Mężczyzn08:1500:00:0000:47:10
860KOWALCZYK Jarosław 5352Open Mężczyzn08:1500:00:0000:37:44
861MAZUREK Szymon 5909Błyskawiczne ręceOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:55:33
862GIBALSKI Jarek 5910BW TeamOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:55:56
863GÓRNAŚ Tomasz 5911BW TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:55:13
864GÓRNAŚ Zofia 5912BW TeamOpen Kobiet09:3000:00:0000:55:12
865KRYSZTOFIAK Katarzyna 5913BW TeamOpen Kobiet09:3000:00:0000:55:13
866CISZEWSKI Wojciech 5915CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:38:33
867TRZASKA Magdalena 5916CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Kobiet09:3000:00:0000:48:33
868BROMA Adam 5925lakierniateamOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:05:09
869GRZYB Albert 5926LOTAMS TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:51:48
870ŁUCKIEWICZ Martyna 5927LOTAMS TeamOpen Kobiet09:3000:00:0000:51:51
871MACIĄG Krzysztof 5928LOTAMS TeamOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:53:14
872MUSIAŁ Krzysztof 5929LOTAMS TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:51:49
873DREANO Thibaut 5930Mocni spiżowiOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:42:46
874SADOWY-SADOWSKI Tomasz 5931Mocni spiżowiOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:42:47
875KRAJEWSKI Przemek 5935OIL WarszawaOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:50:28
876LORANTY Piotr 5936OIL WarszawaOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:06
877STARCZEWSKI Krzysztof 5938OIL WarszawaOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:50:28
878TURCZYŃSKA Monika 5939OIL WarszawaOpen Masters Kobiet09:3000:00:0000:50:31
879WROŃSKI Jakub 5940OIL WarszawaOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:50:31
880WRZESIEŃ Łukasz 5944Pojebana_AkcjaOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:56:43
881WRZESIEŃ Wojciech 5945Pojebana_AkcjaOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:56:37
882KULASZA Marcin 5954Sierra & TangoOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:50:06
883OŁDAK Natalia 5955Spacerowicze kebabuOpen Kobiet09:3000:00:0000:55:17
884SKNADAJ Piotr 5956Spacerowicze kebabuOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:55:16
885ŻELAZOWSKI Piotr 5957Spacerowicze kebabuOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:57:11
886TUREK Amanda 5961ŚWIRY RUNMAGEDDONOpen Kobiet09:3000:00:0000:49:25
887GÓRALCZYK Marek 5962To nie ToOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:47:20
888PROKOP Piotr 5963To nie ToOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:47:20
889TURKOWYD Daniel 5964To nie ToOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:47:25
890BARCIKOWSKI Daniel 5966Open Mężczyzn09:3000:00:0000:46:00
891BARCIKOWSKI Jarosław 5967Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:46:00
892BOROWIECKI Przemysław 5968Open Mężczyzn09:3000:00:0000:48:40
893BUCHWALD Wojciech 5970Open Mężczyzn09:3000:00:0000:54:07
894BUKOJEMSKI Marcin 5971Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:50:19
895BUSHLIA Oleksii 5972Open Mężczyzn09:3000:00:0000:46:48
896CHMURA Justyna 5973Open Kobiet09:3000:00:0000:52:20
897DANIS Rafał 5974Open Mężczyzn09:3000:00:0000:55:34
898JACHACY Marta 5984Open Kobiet09:3000:00:0001:03:22
899JACKOWSKI Piotr 5985Open Mężczyzn09:3000:00:0000:57:41
900JÓŹWIK Anita 5986Open Masters Kobiet09:3000:00:0000:55:42
901JÓŹWIK Wojciech 5987Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:55:46
902KADLOF Michał 5989Open Mężczyzn09:3000:00:0000:57:43
903KANIA Marcin 5990Open Mężczyzn09:3000:00:0001:05:07
904KOSTRZEWA Michał 5991Open Mężczyzn09:3000:00:0000:50:06
905KOWNACKA Ewelina 5993Open Kobiet09:3000:00:0000:52:34
906KRAIŃSKA Karolina 5994Open Kobiet09:3000:00:0001:03:22
907KRAJEWSKI Adam 5995Open Mężczyzn09:3000:00:0000:54:25
908KUREK Andrzej 5996Open Mężczyzn09:3000:00:0000:46:52
909KUSTRA Mariusz 5997Open Mężczyzn09:3000:00:0000:50:05
910MACIEJEWSKI Radek 5998Open Mężczyzn09:3000:00:0000:44:24
911MURZYNIEC Adam 5999Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:42:32
912OLEJARZ Krzysztof 6000Open Mężczyzn09:3000:00:0000:57:03
913OLEKSY Rafał 6001Open Mężczyzn09:3000:00:0000:54:19
914PAWŁOWSKI Krzysztof 6002Open Mężczyzn09:3000:00:0000:54:37
915PIEŃCZUK Aleksandra 6003Open Kobiet09:3000:00:0001:03:24
916SKÓRA Patryk 6013Open Mężczyzn09:3000:00:0000:53:20
917SKOWROŃSKA Monika 6014Open Kobiet09:3000:00:0001:02:46
918SZELĄG Sebastian 6016Open Mężczyzn09:3000:00:0000:41:07
919TISCHNER Marcin 6017Open Mężczyzn09:3000:00:0000:42:43
920WÓJCIAK Ewelina 6019Open Kobiet09:3000:00:0001:20:28
921WYSOCKI Mateusz 6020Open Mężczyzn09:3000:00:0000:48:28
922DYŚ Michał 6022(Ż)ona mi kazałaOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:09:22
923JANOWSKI Materusz 6023(Ż)ona mi kazałaOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:09:24
924SANTAREK Magdalena 6024(Ż)ona mi kazałaOpen Masters Kobiet09:4500:00:0001:09:21
925GUŹNICZAK Rafał 6026Allegro RunnersOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:56:38
926SALAMON Justyna 6028Allegro RunnersOpen Kobiet09:4500:00:0000:56:38
927HERNOGA Hubert 6029Alvin i wiewiórkiOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:47:17
928KEMNITZ Maciek 6030Alvin i wiewiórkiOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:47:15
929STROMECKI Marcin 6032Białołęcka Fabryka MocyOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:41:46
930WALCZAK Piotr 6041Dudek DentOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:48:22
931BĄKOWSKA Magdalena 6044Gang-Bang SquadOpen Kobiet09:4500:00:0000:51:32
932BIŃKOWSKI Jacek 6045Gang-Bang SquadOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:52:09
933BOROWSKA Dominika 6046Gang-Bang SquadOpen Kobiet09:4500:00:0000:51:30
934GARLIŃSKI Marcin 6047Gang-Bang SquadOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:52:04
935KLIMCZAK Damian 6048Gang-Bang SquadOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:51:36
936KLIMCZAK Sylwester 6049Gang-Bang SquadOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:51:36
937KOWALSKI Tomasz 6050Gang-Bang SquadOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:48:28
938PŁOCH Przemysław 6052Gang-Bang SquadOpen Mężczyzn09:4500:00:00
939ZAWADZKI Tomasz 6053Hungry & AngryOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:53:29
940ŻUŁAWNIK Mateusz 6054Hungry&AngryOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:53:33
941FUCHS Bartosz 6055Husaria Race Team Open Mężczyzn09:4500:00:0000:39:10
942UZDOWSKI Daniel 6056Husaria Race Team Open Mężczyzn09:4500:00:0001:01:34
943BAJDAŁA Kasia 6057Jedziemy z tym koksemOpen Kobiet09:4500:00:0001:05:42
944BAJDAŁA Robert 6058Jedziemy z tym koksemOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:05:21
945BROCŁAWIK Mirosław 6059Jedziemy z tym koksemOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:04:56
946KOT Joanna 6061Jedziemy z tym koksemOpen Kobiet09:4500:00:0000:57:52
947RYTEL Marta 6070KaczuchnyOpen Kobiet09:4500:00:0001:00:54
948GLOWINSKI Jacek 6071Kongsberg AutomotiveOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:58:58
949LECIEJEWSKA Justyna 6072Ludzie wrzeszczący jak kozyOpen Kobiet09:4500:00:0001:08:18
950NOWAK Małgorzata 6073Ludzie wrzeszczący jak kozyOpen Kobiet09:4500:00:0001:08:20
951POCZMAŃSKI Piotr 6074Ludzie wrzeszczący jak kozyOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:08:20
952KAMIŃSKI Marcin 6075Melvit teamOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:51:53
953ROSTKOWSKA Olga 6076Melvit teamOpen Kobiet09:4500:00:0000:51:52
954MRZYGŁÓD Przemysław 6077Nasza RodzinaOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:56:50
955SAMBORSKI Karol 6078Nasza RodzinaOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:56:55
956TARGOSZ Jacek 6079Nasza RodzinaOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:57:02
957TARGOSZ Robert 6080Nasza RodzinaOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:56:54
958TARGOSZ Sebastian 6081Nasza RodzinaOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:56:51
959KLUGE Wiktoria 6082Różowe TygryskiOpen Kobiet09:4500:00:0001:15:05
960MŁODAWSKI Jakub 6083Różowe TygryskiOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:15:05
961ŁUKASIK Tomasz 6084Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:4500:00:0000:49:48
962GÓRECKI Piotr 6086To nie są leszcze Stefan!Open Mężczyzn09:4500:00:0000:50:18
963KLIMCZAK Patryk 6088UseryOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:54:28
964TOMIAK Bartosz 6089UseryOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:54:28
965DYMISZKIEWICZ Elwira 6099Open Kobiet09:4500:00:0000:58:42
966FLEJMER Jakub 6100Open Mężczyzn09:4500:00:0001:00:27
967GAJEWSKA Agnieszka 6101Open Kobiet09:4500:00:0000:54:09
968GARCZYŃSKI Radosław 6102Open Mężczyzn09:4500:00:0000:49:50
969GOLANKA Wiktoria 6103Open Kobiet09:4500:00:0001:00:26
970GOŁAWSKA Izabela 6104Open Kobiet09:4500:00:0000:58:41
971IWON Dominika 6105Open Kobiet09:4500:00:0000:52:16
972IWON Pawel 6106Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:52:20
973JAROSZEWSKI Sławomir 6107Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:57:28
974JARZĄBEK Grzesiek 6108Open Mężczyzn09:4500:00:0000:45:05
975JEŻEWSKI Marcin 6109Open Mężczyzn09:4500:00:0001:03:13
976KAMIŃSKA Maja 6110Open Kobiet09:4500:00:0001:03:26
977KMERA Rafał 6113Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:06:40
978KOPCZYK Jakub 6114Open Mężczyzn09:4500:00:0001:06:03
979KOSINSKI Michael 6115Open Mężczyzn09:4500:00:0000:43:18
980KOTYRBA Rafał 6116Open Mężczyzn09:4500:00:0000:57:48
981KRUSIEWICZ Agnieszka 6117Open Masters Kobiet09:4500:00:0001:02:13
982KUŁAK Rafał 6118Open Mężczyzn09:4500:00:0001:03:13
983KULCHYTSKYI Viktor 6119Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:59:27
984PIETRUSIŃSKI Artur 6128Open Mężczyzn09:4500:00:0000:40:54
985PURWIN Tomasz 6129Open Mężczyzn09:4500:00:0000:43:05
986RATAJSKI Przemek 6130Open Mężczyzn09:4500:00:0000:54:33
987RODASZYŃSKI Paweł 6131Open Mężczyzn09:4500:00:0000:37:10
988RÓZYCKI-BAKON Radosław 6132Open Mężczyzn09:4500:00:0001:06:18
989SŁODKI Tomasz 6134Open Mężczyzn09:4500:00:0000:57:35
990SOBOLEWSKA Aleksandra 6135Open Kobiet09:4500:00:0000:54:33
991UZDOWSKA Anna 6139Open Masters Kobiet09:4500:00:0001:01:32
992UZDOWSKI Marcin 6140Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:01:36
993WĄSOWSKI Marcin 6141Open Mężczyzn09:4500:00:0000:56:07
994WINEK Piotr 6142Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:53:08
995ZAGÓRSKI Michał 6143Open Mężczyzn09:4500:00:0001:06:14
996ZAWISZA Kamil 6144Open Mężczyzn09:4500:00:0000:45:03
997ŻBIKOWSKA Joanna 6145Open Kobiet09:4500:00:0000:59:10
998ŻBIKOWSKA Magdalena 6146Open Masters Kobiet09:4500:00:0001:01:28
999ZMARZLAK Dawid 6148Open Mężczyzn09:4500:00:0000:52:28
1000MOŻDŻONEK Monika 6157boratOCROpen Kobiet10:0000:00:0000:51:37
1001MRÓZ Łukasz 6158boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:34
1002NADOLNY Kamil 6159boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:36
1003STANIAK Przemysław 6160boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:58:56
1004MICHAŚ Michał 6161Czarne ŻubryOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:50:04
1005CZUBAŁA Olga 6166GTVOpen Kobiet09:3000:00:0000:48:31
1006DMOCHOWSKI Piotr 6167House Of PolandOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:01:30
1007KRUSZEWSKI Grzegorz 6168House Of PolandOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:50:08
1008BANACZKOWSKI Tomasz 6169Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0001:03:37
1009CHODOWSKI Łukasz 6170Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:51:36
1010DĄBROWSKA Anna 6172Husaria Race Team Open Kobiet10:0000:00:0001:03:49
1011FETLIŃSKI Grzegorz 6173Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:52:49
1012GŁAZ Jacek 6174Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:48:06
1013GLEGOŁA Monika 6175Husaria Race Team Open Kobiet10:0000:00:0001:05:02
1014KALISTA Aleksandra 6176Husaria Race Team Open Kobiet10:0000:00:0001:03:48
1015KAZUBEK Michał 6177Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:53:06
1016WRÓBLEWSKI Łukasz 6187K.ZIELIŃSKI TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:49:26
1017DRYJA Robert 6188Kompania ChacharówOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:44:16
1018SENYK Kamil 6189Kompania ChacharówOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:44:13
1019MALAKOS Georgios 6190Last Men StandingOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:57:06
1020CHREPTOWICZ Tomasz 6192Logan TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:48:08
1021MIELCARSKI Ryszard 6193Logan TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:48:07
1022MAJEWSKI Damian 5178Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:44:08
1023LEWANDOWSKI Przemysław 6194Melvit teamOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:06:33
1024BŁOŃSKA Roksana 6195Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet10:0000:00:0001:06:26
1025KADYKAŁO Natalia 6196Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet10:0000:00:0001:06:28
1026KAMIŃSKI Maciej 6197Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:10:51
1027KOZLOWSKI Dawid 6198Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:06:26
1028LEWANDOWSKA Joanna 6199Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet10:0000:00:0001:06:33
1029MOKWA Sebastian 6200Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:10:33
1030SAKŁAWSKA Anna 6201Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet10:0000:00:0001:06:28
1031SZESZKO Tomasz 6202Nie W Szczepionkę TeamOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:53:19
1032WAŚ Robert 6203Nie W Szczepionkę TeamOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:53:20
1033MACIEJCZUK Kamila 6204Organic TeamOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:29
1034CZYŻKOWSKI Łukasz 6205RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:10:33
1035WASIAK Zuzanna 6217WŁÓCZYBIEGIOpen Kobiet08:1500:00:0001:01:41
1036APOLINARSKI Adrian 6218Open Mężczyzn10:0000:00:0000:40:32
1037BOCHEŃSKI Dominik 6221Open Mężczyzn10:0000:00:0000:50:30
1038BUGA Mariusz 6222Open Mężczyzn10:0000:00:0000:40:32
1039CZARKOWSKI Mariusz 6223Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:49:57
1040CZARNECKI Andrzej 6224Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:54:16
1041DĄBROWSKI Adam 6225Open Mężczyzn10:0000:00:0000:47:23
1042DYMIŃSKI Piotr 6226Open Mężczyzn10:0000:00:0000:50:17
1043IGNACAK Sebastian 6227Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:52:43
1044JACKOWSKI Dawid 6228Open Mężczyzn10:0000:00:0000:57:23
1045JAKUBCZAK Artur 6229Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:58:37
1046JASIŃSKI Piotr 6230Open Mężczyzn10:0000:00:0001:03:23
1047JÓŹWIK Grzegorz 6231Open Mężczyzn10:0000:00:0000:37:45
1048KIJO Krzysiek 6232Open Mężczyzn10:0000:00:0000:54:16
1049KOSESKA Iwona 6234Open Kobiet10:0000:00:0000:55:21
1050KURYS Mateusz 6235Open Mężczyzn10:0000:00:0001:03:27
1051ŚLIWIŃSKI Kamil 6246Open Mężczyzn10:0000:00:0000:43:33
1052STRONCZYŃSKI Maciej 6247Open Mężczyzn10:0000:00:0001:02:04
1053SUPEŁ Agata 6248Open Kobiet10:0000:00:0000:50:27
1054SZACHOWICZ Paweł 6249Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:47:22
1055WOJCIECHOWSKI Bartosz 6250Open Mężczyzn10:0000:00:0000:57:07
1056DĄBROWSKI Janusz 6251DON'T WORRY, BE HAPPY! :)Open Mężczyzn10:1500:00:0001:12:53
1057ROSE Julia 6252DON'T WORRY, BE HAPPY! :)Open Kobiet10:1500:00:0001:12:54
1058CHRZANOWSKI Marcin 6254Ghetto Workout PolandOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:55:26
1059SKRZEK Przemysław 6255POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:32
1060BARTOŚ Sebastian 6256Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:01:29
1061BORT Adam 6257Open Mężczyzn10:1500:00:0000:46:31
1062BRZYCHCZY Piotr 5969Open Mężczyzn10:1500:00:0000:37:55
1063CZAPLA Damian 6258Open Mężczyzn10:1500:00:0000:54:41
1064CZAPLICKI Piotr 6259Open Mężczyzn10:1500:00:0000:48:45
1065DOMAGAŁA Joanna 6260Open Kobiet10:1500:00:00
1066OSET Bartosz 6293Potrzeba Za DarmoOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:54:31
1067GAWLIKOWSKA Kinga 5156CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet08:0000:00:0000:52:44
1068GAWLIKOWSKA Renata 5157CF Kuźnia DamianaOpen Masters Kobiet08:0000:00:0000:52:44
1069JUROK Bartłomiej 5158CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:49:05
1070PIOTROWSKA Beata 6291Open Kobiet09:0000:00:0000:45:37
1071NEREK Paweł 6292Open Mężczyzn10:0000:00:0000:40:44
1072STĘPNIAK Adam 5380Open Mężczyzn08:1500:00:0000:34:33
1073PASIK Jolanta 5905BECHEOpen Kobiet09:3000:00:0000:53:41
1074DYBUS Patryk 6261Open Mężczyzn10:0000:00:0001:05:01
1075ŚWICIŃSKI Jan 5381Open Mężczyzn08:1500:00:0000:38:40
1076SZEWCZYK Jerzy 5382Open Mężczyzn08:1500:00:0000:59:09
1077MACURA Marek 5406EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:13
1078SPRADA Jakub 5408Herobox ŚwiecieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:40:34
1079MROWCA Klaudia 5451TARCHOTERROROpen Kobiet08:3000:00:0000:56:05
1080ANDRJANIK Iwona 5584Poniedziałek 20Open Kobiet08:4500:00:0000:54:37
1081KIERZKOWSKA Agata 5585Poniedziałek 20Open Masters Kobiet08:4500:00:0000:54:36
1082MŁYNARCZAK Jakub 5609TFP SPORT TEAMOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:44:03
1083MŁYNARCZAK Karolina 5610TFP SPORT TEAMOpen Masters Kobiet08:4500:00:0000:44:11
1084GAJEWSKI Krzysztof 5611The Gentleman'sOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:50:10
1085ŚWIDERSKI Albert 5638Open Mężczyzn08:4500:00:0001:03:24
1086AKSAMITOWSKI Robert 5680Kanarki ze szparkiOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:57:59
1087BARAN Dominik 5731Open Mężczyzn09:0000:00:00
1088POPEK Mariusz 5756Open Mężczyzn09:0000:00:0000:37:36
1089PRZELASKOWSKI Tomasz 5757Open Mężczyzn09:0000:00:0000:43:22
1090MYSTKOWSKI Mariusz 5784cokolwiek 2Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:06:36
1091KONOPKA Bartłomiej 5809Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:51
1092TOMCZYK Wiktoria 5826Organic TeamOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:18
1093MAŃKOWSKI Michał 5824Organic TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:18
1094SZYMCZAK Krzysztof 5825Organic TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:28
1095PŁUZIŃSKI Paweł 5883Open Mężczyzn09:1500:00:0000:55:03
1096RATAJCZAK Adam 5887Open Mężczyzn09:1500:00:0000:55:03
1097HUSZCZYŃSKI Robert 5902ARMAGEDON NO LIMITSOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:57:22
1098SZULC Sławomir 5903ARMAGEDON NO LIMITSOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:57:13
1099PASIK Michał 5906BECHEOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:53:43
1100GNIADZIK Rafał 5908Błyskawiczne ręceOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:55:30
1101SKRONIK Piotr 5932Mocni spiżowiOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:44:56
1102HERMAN Krzysztof 5934OIL WarszawaOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:05
1103PAWLIKOWSKA Zuzanna 5958Sportera OCROpen Kobiet09:3000:00:0001:20:27
1104POLAKOWSKI Tomasz 5959STFsquadOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:47:17
1105POLAKOWSKI Mateusz 5960Street Run RadomOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:48:29
1106JUREWICZ Andrzej 5988Open Mężczyzn09:3000:00:0000:39:43
1107SOLOVIOV Maksym 6015Open Mężczyzn09:3000:00:0000:46:48
1108KONSTAŃCZUK Przemyslaw 6042DzikiOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:56:08
1109TYMIŃSKI Kamil 6138Open Mężczyzn09:4500:00:0000:52:46
1110PAZIK Marek 6162Czarne ŻubryOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:50:04
1111JAWORSKA Ewa 6060Jedziemy z tym koksemOpen Kobiet09:4500:00:0001:05:24
1112GAJEWSKA Aneta 6206RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet10:0000:00:0001:10:50
1113TYWONEK Mariusz 6216RzułfikiOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:01:42
1114KOZAK Arkadiusz 5353Open Mężczyzn08:1500:00:0000:47:46
1115GOLISZEWSKI Piotr 5904BECHEOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:53:38
1116DOROTA Osuch 5907Błyskawiczne ręceOpen Masters Kobiet09:3000:00:0000:55:31
1117GAJDA Dawid 5933OIL WarszawaOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:06
1118LEONARSKA Małgorzata 5405DziedzictwoOpen Kobiet08:3000:00:0001:04:03
1119MICHNA Ola 6269Open Kobiet10:1500:00:0000:56:54
1120FRĄCZEK Michał 5901ARMAGEDON NO LIMITSOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:57:12
1121JANOSZ Rafał 6043FUNKY GYM TEAMOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:39:14
1122WITKOWSKI Marek 6085Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:40:55
1123KARWIZE Łukasz 6111Open Mężczyzn09:4500:00:0001:04:18
1124SZCZECH Tomasz 6136Open Mężczyzn09:4500:00:0000:58:18
1125TOMASZEWSKI Stanisław 6137Open Mężczyzn10:0000:00:0000:50:27
1126GIETKO Michał 6164GiętkiOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:09
1127GIETKO Piotr 6165GiętkiOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:51:11
1128MERINO Juan Francisco 6191Last Men StandingOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:57:08
1129GRUSZFELD Przemek 6262Open Mężczyzn10:1500:00:0000:45:49
1130JAROŃ Bartosz 6263Open Mężczyzn10:1500:00:0000:46:48
1131JOCHEMSKI Mikołaj 6264Open Mężczyzn10:1500:00:0000:45:44
1132MACIEJEWSKI Łukasz 6268Open Mężczyzn10:1500:00:0000:51:57
1133MRÓZ Adrian 6238Open Mężczyzn10:1500:00:0000:47:24
1134NOWOSIELSKA Agnieszka 6270Open Masters Kobiet10:1500:00:0000:50:45
1135OSIECKA Katarzyna 6271Open Kobiet10:1500:00:0000:54:42
1136OSIECKI Przemysław 6272Open Mężczyzn10:1500:00:0000:56:55
1137OSTROWSKI Michał 6273Open Mężczyzn10:1500:00:0000:47:06
1138PŁOŃSKI Grzegorz 6274Open Mężczyzn10:1500:00:0000:50:23
1139RYCHLAK Krzysztof 6275Open Mężczyzn10:1500:00:0000:47:31
1140STANIKOWSKI Mariusz 6276Open Mężczyzn10:1500:00:0000:45:28
1141WIĘSEK Mateusz 6018Open Mężczyzn10:1500:00:0000:37:54
1142ŻULEWSKI Marcin 6277Open Mężczyzn10:1500:00:0000:40:02
1143MAZUR Robert 5271AuuuuuOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:39:43
1144FRANASZEK Tomasz 5272Bobry wojnyOpen Mężczyzn08:1500:00:0001:03:53
1145DYDEK Anna 5559Gruba przesadaOpen Kobiet08:4500:00:0000:59:09
1146SOKÓŁ-SAPIKOWSKA Anna 5560Gruba przesadaOpen Kobiet08:4500:00:0000:59:06
1147LESIUK Stanislav 6304Open Mężczyzn10:0000:00:0000:46:08
1148WALCZAK Klemens 6310Open Mężczyzn10:0000:00:0000:47:30
1149ZUTHER Matthias 6295Open Mężczyzn10:0000:00:0000:57:06
1150KUR Marcin 6308Husaria Race Team Open Mężczyzn10:1500:00:0000:56:50
1151REJTCZAK Paweł 6301POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:38:03
1152MOCNY Michał 6305RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:41:39
1153ŁYSAK Artur 6312Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:49:43
1154POKORA Agata 6302Open Kobiet10:1500:00:0001:22:00
1155ŚWIDERSKI Filip 6309Open Mężczyzn10:1500:00:0000:56:53
1156WITAN Damian 6311Open Mężczyzn10:1500:00:0000:49:08
1157ZAMOYSKI Aleksander 6307Open Mężczyzn10:1500:00:0000:56:52
1158CZAPKIEWICZ Michał 6069KaczuchnyOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:00:57
1159CZAJKA Dominik 5335Open Mężczyzn08:1500:00:0900:39:27
1160RUMAK Józef 5089Open Mężczyzn07:4000:00:1401:04:54
1161KARWOWSKI Paweł 5783CF ŁukówOpen Mężczyzn09:1500:00:1800:58:03
1162AMBROZIAK Sebastian 5946RossmannOpen Mężczyzn09:3000:00:3900:58:12
1163NIEMCZYK Paweł 5947Rossmann Open Mężczyzn09:3000:00:4000:58:14
1164ŁUKASIEWICZ Marcin 5897Anal TerrorOpen Mężczyzn09:3000:00:5800:56:26
1165ŁUCZAJ Martyna 5896Anal TerrorOpen Kobiet09:3000:01:0000:56:21
1166RAMOS Aleksandra 5899Anal TerrorOpen Kobiet09:3000:01:0200:56:25
1167OLEKSIAK Marek 5898Anal TerrorOpen Mężczyzn09:3000:01:0600:56:17
1168ŻELEWSKI Krzysztof 5900Anal TerrorOpen Mężczyzn09:3000:01:0900:56:15
1169BARANOWICZ Jan 6219Open Mężczyzn10:0000:01:4301:01:43
1170SIERADZKI Grzegorz 5923GTVOpen Masters Mężczyzn09:3000:01:5600:46:31
1171SOBOWIEC Mariusz 5775C&F Running TeamOpen Masters Mężczyzn09:1500:02:4700:51:48
1172HUS Natalia 5103Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet07:5000:14:1601:18:57
1173NAPIERAJ Katarzyna 5104Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet07:5000:14:1700:52:09
1174PTASIŃSKA Kinga 5110RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet07:5000:14:4600:58:36
1175MAŁEK Hanna 5113United RunnersOpen Kobiet07:5000:14:5600:53:25
1176BARTOSZ Anna 6220Open Masters Kobiet10:0000:15:4701:17:23
1177MARIAŃSKI Mateusz 6237Open Mężczyzn10:0000:15:4801:17:21
Znaleziono 1177 wynik(ów)