RUNMAGEDDON CLASSIC

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Karczew
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
1276
Wystartowało:
1177
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1172
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 6km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu6km
6km
    
1KRAWCZYK Tomasz 5027Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:28:50
2CHMIELORZ Józef 5125Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:29:38
3KRAWIECKI Mateusz 5028Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:30:19
4JACIÓW Paweł 5071WATAHAElite Mężczyzn07:4000:00:0000:30:43
5PŁÓCIENNIK Piotr 5086Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:30:56
6OLPIŃSKI Szymon 5017Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:31:15
7O'BOYLE Seamus 5084Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:31:26
8PRAŁAT Arkadiusz 5037NEXTREMEElite Mężczyzn07:4000:00:0000:31:40
9DMYTRUK Vlad 5077Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:32:02
10PISKAŁA Daniel 5049POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:32:19
11DROGOSZ Damian 5123Husaria Race Team Elite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:32:32
12KORULCZYK Marcin 5069United RunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:33:15
13KORNILUK Tomasz 5040OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:33:27
14ORBIK Mariusz 5232xRunnersOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:33:44
15SENATOR Piotr 5090Open Mężczyzn07:4000:00:0000:33:45
16PODGORSKI Marek 5056RUNMAGEDDONElite Mężczyzn07:4000:00:0000:33:49
17WITKA Patryk 5098Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:06
18STUDZIŃSKI Mateusz 5093Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:07
19STĘPIEŃ Paweł 5091Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:13
20BERYNC Fabian 5022Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:25
21MORAWSKI Grzegorz 5034KONIUCHY OCRElite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:26
22SKOK William 6012Open Mężczyzn09:3000:00:0000:34:30
23STĘPNIAK Adam 5380Open Mężczyzn08:1500:00:0000:34:33
24ZACHARA Marcin 6184Inżyniery :)Open Mężczyzn10:0000:00:0000:34:39
25PAWŁOWSKI Piotr 5124Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:44
26BROŻEK Artur 5209Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn08:0000:00:0000:34:53
27ARUSZTOWICZ Bartosz 5013Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:00
28PAWLAK Robert 5258Open Mężczyzn08:0000:00:0000:35:02
29WOJCIECHOWSKI Konrad 5099Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:03
30PIETRZAK Tomek 5058Runmageddonowe Świry Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:06
31WOJTYRA Adrian 6183Inżyniery :)Open Mężczyzn10:0000:00:0000:35:09
32SZWAJKA Bartosz 5266Open Mężczyzn08:0000:00:0000:35:22
33DOBRZYŃSKI Tomasz 5072xRunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:39
34HURAS Michał 5006CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:43
35KLIMEK Maciej 5576Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:35:45
36WARZECHA Filip 5008CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:57
37KOLIBABSKI Radosław 5014Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:58
38GACH Damian 5005CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:00
39PIĘTKA Marcin 5019Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:15
40SIURNIK Sebastian 6091W następnym Sopel biegnieOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:36:16
41BURBUL Przemysław 5038Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:22
42MACHURA Marcin 5118SPEC INSTAL RUNElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:28
43SZYMASZEK Bartłomiej 5039OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:38
44JUDEK Łukasz 5081Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:43
45WÓJCIK Rafał 5283ElefyOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:36:44
46MARCZUK Kamil 5117Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:46
47JASTRZEMBSKI Piotr 6182Inżyniery :)Open Mężczyzn10:0000:00:0000:36:54
48ZAWADZKI Maciej 6185Inżyniery :)Open Mężczyzn10:0000:00:0000:36:56
49KOWALSKI Kamil 5126Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:37:00
50BAŃKA Bartłomiej 5329Open Mężczyzn08:1500:00:0000:37:02
51RODASZYŃSKI Paweł 6131Open Mężczyzn09:4500:00:0000:37:10
52STANISZEWSKI Marcin 5299Move Factory.Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:37:11
53MICHALSKI Mariusz 5313POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:37:13
54GIZAK Michał 5819Lubię Burpees’yOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:37:26
55BIELECKI Karol 5068United RunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:37:27
56OLEŚNIEWICZ Szymon 5085Elite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:37:28
57KIND Pia 5107OCR Elite ApparelElite Masters Kobiet07:5000:00:0000:37:30
58JAWOREK Rafał 5561Husaria Race Team Open Mężczyzn09:0000:00:0000:37:33
59POPEK Mariusz 5756Open Mężczyzn09:0000:00:0000:37:36
60KONARSKI Tomasz 5045POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:37:42
61KOWALCZYK Jarosław 5352Open Mężczyzn08:1500:00:0000:37:44
62WIELECHOWSKA Natalia 5114United RunnersElite Kobiet07:5000:00:0000:37:45
63JÓŹWIK Grzegorz 6231Open Mężczyzn10:0000:00:0000:37:45
64LAMENTA Andrzej 5726trener24h.com.plOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:37:54
65WIĘSEK Mateusz 6018Open Mężczyzn10:1500:00:0000:37:54
66BRZYCHCZY Piotr 5969Open Mężczyzn10:1500:00:0000:37:55
67PODGRUDNY Szczepan 5087Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:37:59
68REJTCZAK Paweł 6301POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:38:03
69RECHTZYGIEL Waldemar 5506Open Mężczyzn08:3000:00:0000:38:04
70PORCZYK Zbigniew 5228W DOMU SIEDZIEĆ NIE LUBIĘ!Open Mężczyzn08:0000:00:0000:38:17
71REKIEL Grzegorz 5373Open Mężczyzn08:1500:00:0000:38:32
72CISZEWSKI Wojciech 5915CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:38:33
73KOSIŃSKI Marcin 5479Open Mężczyzn08:3000:00:0000:38:35
74ŚWICIŃSKI Jan 5381Open Mężczyzn08:1500:00:0000:38:40
75SWACZYŃSKI Krzysztof 5032Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:38:43
76SZANIAWSKI Marcin 5033Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:38:43
77BRUSIŁO Bartosz 5024Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:38:45
78KOWALSKI Adam 5244Open Mężczyzn08:0000:00:0000:38:48
79DOMINA Andrzej 5237Open Mężczyzn08:0000:00:0000:39:05
80ŁYPIK Jakub 6122Open Mężczyzn09:4500:00:0000:39:10
81FUCHS Bartosz 6055Husaria Race Team Open Mężczyzn09:4500:00:0000:39:10
82JANOSZ Rafał 6043FUNKY GYM TEAMOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:39:14
83RUDAŚ Mariusz 6288Open Mężczyzn08:1500:00:0000:39:18
84BRATKOWSKI Pawel 5067Torpeda Race TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:19
85JANISZEWSKI Grzegorz 5010DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:39:22
86LECH Mateusz 5015Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:23
87ŁUCZAK Marcin 5036Mundurowy Klub Motorowy Rzeczpospolitej PolskiElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:39:23
88CZAJKA Dominik 5335Open Mężczyzn08:1500:00:0900:39:27
89ZIELŃSKI Damian 5391Open Mężczyzn08:3000:00:0000:39:29
90BEDNARZ Iwona 5461Open Kobiet08:3000:00:0000:39:38
91JANUSZEWSKI Andrzej 5080Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:40
92JUREWICZ Andrzej 5988Open Mężczyzn09:3000:00:0000:39:43
93MAZUR Robert 5271AuuuuuOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:39:43
94PIEPRZYCKI Łukasz 5043PATOFAMILIAElite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:44
95OLPIŃSKI Marcin 5016Hardcorowe WychylylybymyElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:39:49
96KŁOS Krzysztof 5293LION'S FIREFIGTER'S TEAMOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:39:49
97KOŃPA Michał 5294LION'S FIREFIGTER'S TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:39:49
98SKOCZYLAS Kamil 5009Dejta nam medalElite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:50
99ŁUCZAK Paweł 5121Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:52
100IZDEBSKI Marcin 5983Open Mężczyzn09:3000:00:0000:39:58
101ŻULEWSKI Marcin 6277Open Mężczyzn10:1500:00:0000:40:02
102SOBCZUK Mateusz 5264Open Mężczyzn08:0000:00:0000:40:04
103PUŚCIZNA Patryk 6006Open Mężczyzn09:3000:00:0000:40:11
104WOŹNIAK Paweł 5100Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:12
105ŚLESICKI Mateusz 5060SpeedstersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:15
106WIECZOREK Dariusz 5096Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:24
107KRUPA Tomasz 5247Open Mężczyzn08:1500:00:0000:40:27
108WIELEBA Adam 5054RMF4RT GladiatorsElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:40:32
109JOŃCZYK Jakub 5320Rossmann Open Mężczyzn08:1500:00:0000:40:32
110APOLINARSKI Adrian 6218Open Mężczyzn10:0000:00:0000:40:32
111BUGA Mariusz 6222Open Mężczyzn10:0000:00:0000:40:32
112SZACHNA Leszek 5512Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:40:34
113KURACH Stanisław 5011DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:40:34
114SPRADA Jakub 5408Herobox ŚwiecieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:40:34
115KAMIENIECKI Michał 5035LION'S FIREFIGTER'S TEAMElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:40:41
116MIKUT Krzysztof 5324United RunnersOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:40:42
117NEREK Paweł 6292Open Mężczyzn10:0000:00:0000:40:44
118STARBA Paweł 5378Open Mężczyzn08:1500:00:0000:40:45
119OLSZEWSKI Patryk 6294Open Mężczyzn09:4500:00:0000:40:46
120CZAJKA Marcin 6186IPPON TEAMOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:40:47
121ROGOWSKI Marcin 5325United RunnersOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:40:47
122WOŹNIAK Krzysztof 5070United RunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:51
123PIETRUSIŃSKI Artur 6128Open Mężczyzn09:4500:00:0000:40:54
124SZKLARSKI Przemysław 5120Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:55
125WITKOWSKI Marek 6085Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:40:55
126BLOK Bartłomiej 5571Natwest PolandOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:41:01
127BĄCZEK Jan 5075Open Mężczyzn07:4000:00:0000:41:06
128SZELĄG Sebastian 6016Open Mężczyzn09:3000:00:0000:41:07
129BARCIŃSKI Dariusz 5596PZU Sport TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:41:09
130CZAPLICKI Piotr 5597PZU Sport TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:41:09
131GRZANECKI Marcin 5079Open Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:41:21
132OŚKO Łukasz 5018Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:41:24
133WÓJTOWICZ Przemysław 6092W następnym Sopel biegnieOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:41:29
134NIEDŹWIECKI Przemysław 6241Open Mężczyzn10:0000:00:0000:41:32
135POŚWIATA Przemysław 5372Open Mężczyzn08:1500:00:0000:41:34
136DWORAKOWSKI Bartłomiej 5976Open Mężczyzn09:3000:00:0000:41:35
137MARZEC Karolina 5106DZIKIE DZIKI GORZÓW Elite Masters Kobiet07:5000:00:0000:41:36
138PIETRUSZEWSKI Andrzej 6287Open Mężczyzn09:0000:00:0000:41:36
139MIERZICKI Marcel 5046POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:41:37
140MOCNY Michał 6305RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:41:39
141STROMECKI Marcin 6032Białołęcka Fabryka MocyOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:41:46
142WODZYŃSKI Jacek 6300Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:41:47
143WÓJCICKI Kamil 5387Open Mężczyzn08:1500:00:0000:41:47
144STACHYRA Rafał 5122Crossfit Lublin Z16Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:41:55
145WOŹNIAK Daniel 5315POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:41:56
146VORONA Maryna 5267Open Kobiet08:0000:00:0000:42:00
147ZADROŻNY Krzysztof 5537CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:42:01
148WIŚNIEWSKI Sylwester 5644Open Mężczyzn08:4500:00:0000:42:01
149KRAKOWSKI Przemysław 5245Open Mężczyzn08:0000:00:0000:42:10
150MACHNIO Bartosz Jan 6236Open Mężczyzn10:0000:00:0000:42:12
151KRAWCZYK Mateusz 5483Open Mężczyzn08:3000:00:0000:42:23
152KOWALSKI Krzysztof 5175Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:42:23
153AUGUSTYNIAK Robert 5327Open Mężczyzn08:1500:00:0000:42:25
154HYDZIK Dawid 5801Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:42:30
155RĘKAS Sebastian 6007Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:42:30
156SIDOR Paweł 5263Open Mężczyzn08:0000:00:0000:42:30
157ORNAT Karol 5753Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:42:32
158MURZYNIEC Adam 5999Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:42:32
159OWCZAREK Adam 5444Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn08:3000:00:0000:42:33
160STRUPIECHOWSKI Jan 5445Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn08:3000:00:0000:42:34
161RAKOWSKI Mariusz 5287Husaria Race Team Open Mężczyzn08:1500:00:0000:42:36
162BOREK Michał 5732Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:42:38
163TISCHNER Marcin 6017Open Mężczyzn09:3000:00:0000:42:43
164NOWICKI Marcin 5052RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn07:4000:00:0000:42:46
165KAŹMIERCZAK Michał 5169EKIPA KAROLAOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:42:46
166DREANO Thibaut 5930Mocni spiżowiOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:42:46
167SADOWY-SADOWSKI Tomasz 5931Mocni spiżowiOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:42:47
168WINNICKI Łukasz 5170EKIPA KAROLAOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:42:48
169SZOSTEK Patrycja 5115Elite Kobiet07:5000:00:0000:42:49
170HOROSZCZAK Adrian 5239Open Mężczyzn08:0000:00:0000:42:49
171JAROSZEWSKI Maciej 5471Open Mężczyzn08:3000:00:0000:42:49
172JAKIMIAK Michał 5343Open Mężczyzn08:1500:00:0000:42:51
173WŁODEK Damian 5314POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:42:52
174JAWORSKI Sylwester 5345Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:42:57
175SITEK Bolesław 5761Open Mężczyzn09:0000:00:0000:42:58
176SOBOLEWSKI Radosław 5305PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:00
177PTAK Kacper 5303PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:01
178MARUSZAK Łukasz 5442POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:43:02
179KASZUBA Paweł 5625Open Mężczyzn08:4500:00:0000:43:03
180KEMPISTY Michał 5347Open Mężczyzn08:1500:00:0000:43:05
181WIĘCŁAW Maciej 5642Open Mężczyzn08:4500:00:0000:43:05
182PURWIN Tomasz 6129Open Mężczyzn09:4500:00:0000:43:05
183BIELICKI Wojciech 5566Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:43:07
184WIELOGÓRSKI Karol 5643Open Mężczyzn08:4500:00:0000:43:07
185WILCZYŃSKI Mateusz 5518Open Mężczyzn08:3000:00:0000:43:13
186KRÓLICKI Konrad 5216Sport Gang Runmageddon TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:43:17
187KOSINSKI Michael 6115Open Mężczyzn09:4500:00:0000:43:18
188PRZELASKOWSKI Tomasz 5757Open Mężczyzn09:0000:00:0000:43:22
189KOWALSKI Mateusz 5208PZU Sport TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:43:27
190ANUSZCZYK Mariusz 5074Elite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:43:29
191STĘPIEŃ Karol 5637Open Mężczyzn08:4500:00:0000:43:29
192OLZACKI Piotr 5635Open Mężczyzn08:4500:00:0000:43:30
193ŚLIWIŃSKI Kamil 6246Open Mężczyzn10:0000:00:0000:43:33
194MARKIEWICZ Arkadiusz 5309Piękni i BestieOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:43:35
195DUSZAK Mateusz 5425Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:43:37
196JAŚKOWSKI Jarosław 5316POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:44
197WÓJCIK Jan 5317POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:44
198BRODZIAK Andrzej 5332Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:43:45
199KRÓL Tomasz 5577Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:43:48
200CHMIELEWSKI Józef 5235Open Mężczyzn08:0000:00:0000:43:52
201RAKOWICZ Justyna 5437OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet08:4500:00:0000:43:59
202MŁYNARCZAK Jakub 5609TFP SPORT TEAMOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:44:03
203SZCZECH Szymon 5053RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn07:4000:00:0000:44:06
204KOSIOR Krzysztof 5628Open Mężczyzn08:4500:00:0000:44:06
205BIEGAŃSKA Joanna 5155CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet08:0000:00:0000:44:07
206KACZMARSKI Piotr 5346Open Mężczyzn08:1500:00:0000:44:07
207PIETRZAK Wojciech 6243Open Mężczyzn10:0000:00:0000:44:08
208MAJEWSKI Damian 5178Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:44:08
209JOPA Maciej 5176KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:44:09
210KOLASA Adam 5741Open Mężczyzn09:0000:00:0000:44:09
211MŁYNARCZAK Karolina 5610TFP SPORT TEAMOpen Masters Kobiet08:4500:00:0000:44:11
212SENYK Kamil 6189Kompania ChacharówOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:44:13
213DRYJA Robert 6188Kompania ChacharówOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:44:16
214GOŁASZEWSKI Jacek 5078Open Mężczyzn07:4000:00:0000:44:17
215KRZYŻANOWSKI Julian 5746Open Mężczyzn09:0000:00:0000:44:19
216WITLIB Michał 5519Open Mężczyzn08:3000:00:0000:44:20
217SAKOWICZ Dawid 5374Open Mężczyzn08:1500:00:0000:44:22
218MACIEJEWSKI Radek 5998Open Mężczyzn09:3000:00:0000:44:24
219BRATKOWSKI Kamil 5111Torpeda Race TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:44:28
220WIERZCHOWSKI Łukasz 5767Open Mężczyzn09:0000:00:0000:44:31
221CHOJECKI Adrian 5735Open Mężczyzn09:0000:00:0000:44:33
222STOKOWSKI Przemysław 5763Open Mężczyzn09:0000:00:0000:44:33
223KOZŁOWSKI Paweł 5127Bestie OCR LegionowoOpen Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:44:35
224KAŚNIEWSKI Łukasz 5871Open Mężczyzn09:1500:00:0000:44:38
225INDYK Kamil 5026Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:44:40
226PŁACZEK Anna 5105Carbon OCR Racing TeamElite Kobiet07:5000:00:0000:44:45
227BISKUPSKI Karol 6281Open Mężczyzn08:1500:00:0000:44:47
228LUTEREK Michał 5361Open Mężczyzn08:1500:00:0000:44:48
229KOWALEWSKI Filip 5083Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:44:50
230SKRONIK Piotr 5932Mocni spiżowiOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:44:56
231ZIELIŃSKI Michał 5101Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:44:59
232SZUBIŃSKI Kamil 5384Open Mężczyzn08:1500:00:0000:45:01
233ZAWISZA Kamil 6144Open Mężczyzn09:4500:00:0000:45:03
234JARZĄBEK Grzesiek 6108Open Mężczyzn09:4500:00:0000:45:05
235SZULC Wojciech 5765Open Mężczyzn09:0000:00:0000:45:07
236KYSIAK Kamil 5358Open Mężczyzn08:1500:00:0000:45:13
237KOSSAKOWSKI Paweł 5323United RunnersOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:17
238CHABER Szymon 5061Sportera OCRElite Mężczyzn07:4000:00:0000:45:19
239PAWŁOWSKI Dawid 5302PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:19
240STYPKA Dawid 5306PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:22
241SZULIŃSKI Jakub 5307PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:24
242STANIKOWSKI Mariusz 6276Open Mężczyzn10:1500:00:0000:45:28
243ŁYJAK Adam 5804Husaria Race Team Open Mężczyzn09:1500:00:0000:45:29
244WOLIŃSKI Paweł 5894Open Mężczyzn09:1500:00:0000:45:29
245PTAK Patryk 6039Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:45:31
246LEKSIŃSKI Michal 6280Open Mężczyzn10:1500:00:0000:45:31
247KRASKA Hubert 6034Biegiem Radom!Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:45:32
248SKRZEK Przemysław 6255POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:32
249KLECZEWSKI Maciej 6033Biegiem Radom!Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:45:33
250POLKOWSKI Łukasz 5500Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:45:33
251KULIK Dariusz 5041OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:45:35
252PIOTROWSKI Paweł 5755Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:45:35
253SOBOL Norbert 6036Biegiem Radom!Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:45:37
254WÓDCZAK Waldemar 5768Open Mężczyzn09:0000:00:0000:45:37
255PIOTROWSKA Beata 6291Open Kobiet09:0000:00:0000:45:37
256CHMIEL Paweł 5734Open Mężczyzn09:0000:00:0000:45:38
257ROGALA Maciej 6009Open Mężczyzn09:3000:00:0000:45:40
258SZCZERBA Tomasz 5513Open Mężczyzn08:3000:00:0000:45:44
259PUDEŁKO Bartosz 5503Open Mężczyzn08:3000:00:0000:45:44
260JOCHEMSKI Mikołaj 6264Open Mężczyzn10:1500:00:0000:45:44
261LIS Adam 5487Open Mężczyzn08:3000:00:0000:45:45
262BOJAR Jarosław 5861Open Mężczyzn09:1500:00:0000:45:45
263MICIŃSKI Paweł 5362Open Mężczyzn08:1500:00:0000:45:45
264ŻMIJ Wojciech 5392Open Mężczyzn08:1500:00:0000:45:47
265SOBOL Marzena 6035Biegiem Radom!Open Masters Kobiet09:4500:00:0000:45:48
266DUDEK Marcin 5179Motorówki w FormieOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:45:49
267GRUSZFELD Przemek 6262Open Mężczyzn10:1500:00:0000:45:49
268KORNACKI Dariusz 5202Power ORANGErsOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:45:59
269ZIELIŃSKI Marcin 5203Power ORANGErsOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:45:59
270BARCIKOWSKI Daniel 5966Open Mężczyzn09:3000:00:0000:46:00
271BARCIKOWSKI Jarosław 5967Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:46:00
272BAREJ Paweł 5207PowerORANGErsOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:46:01
273CHROSTOWSKI Jan 5201Power ORANGErsOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:46:02
274SEWERYNOWICZ Michał 5021Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:46:03
275LESIUK Stanislav 6304Open Mężczyzn10:0000:00:0000:46:08
276PAWLUKIEWICZ Dariusz 5116Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:14
277ZMIJ Zbyszek 5393Open Mężczyzn08:1500:00:0000:46:14
278MĘZIŃSKI Pawel 5751Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:46:16
279KALIŃSKA Sylwia 5321Runmageddonowe Świry Open Kobiet08:1500:00:0000:46:20
280PASTUSZKA Anna 5322Runmageddonowe Świry Open Masters Kobiet08:1500:00:0000:46:21
281GROMOTOWICZ Łukasz 5436OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:46:23
282KRAWIECKI Piotr 5422Mondi SolecOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:46:25
283ZALITAILO Bohdan 5424Mondi SolecOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:46:26
284MIROŃCZUK Piotr 5491Open Mężczyzn08:3000:00:0000:46:29
285PILARSKA Anna 5163Dirty6 Open Kobiet08:0000:00:0000:46:30
286TROJANOWSKI Maciej 5725Torpeda Race TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:46:30
287PIEŃKOS Marcin 5162Dirty6Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:46:30
288BORT Adam 6257Open Mężczyzn10:1500:00:0000:46:31
289SIERADZKI Grzegorz 5923GTVOpen Masters Mężczyzn09:3000:01:5600:46:31
290PADAMCZYK Dariusz 5368Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:46:36
291MROZIK Michał 5206POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:46:36
292DĄBROWSKI-TUMAŃSKI Paweł 5336Open Mężczyzn08:4500:00:0000:46:36
293STEPLIKOWSKI Krystian 5379Open Mężczyzn08:1500:00:0000:46:36
294DĄBROWSKA Natalia 5619Open Kobiet08:4500:00:0000:46:36
295BORUC Tomasz 5059SpeedstersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:40
296KODA Paweł 5044POWER TRAININGOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:46:44
297ZAWADZKI Jakub 6284PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:46:48
298SIKORA Bartłomiej 5304PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:46:48
299BUSHLIA Oleksii 5972Open Mężczyzn09:3000:00:0000:46:48
300SOLOVIOV Maksym 6015Open Mężczyzn09:3000:00:0000:46:48
301JAROŃ Bartosz 6263Open Mężczyzn10:1500:00:0000:46:48
302KOŁODZIEJ Agata 5873Open Kobiet09:1500:00:0000:46:49
303DYKO Bartosz 5800Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:46:51
304KUREK Andrzej 5996Open Mężczyzn09:3000:00:0000:46:52
305SŁODOWNIK Dominik 5073xRunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:55
306PINKOWICZ Maciej 5007CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:56
307WITEK Paweł 5097Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:56
308PIETRUCHA Jakub 5048POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:57
309WÓJTOWICZ Dawid 5455WATAHAOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:47:02
310OSTROWSKI Michał 6273Open Mężczyzn10:1500:00:0000:47:06
311KORGOL Fabian 5351Open Mężczyzn08:1500:00:0000:47:10
312KEMNITZ Maciek 6030Alvin i wiewiórkiOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:47:15
313KLIPO Mateusz 5349Open Mężczyzn08:1500:00:0000:47:16
314HERNOGA Hubert 6029Alvin i wiewiórkiOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:47:17
315POLAKOWSKI Tomasz 5959STFsquadOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:47:17
316IMBIORSKI Dawid 5982Open Mężczyzn09:3000:00:0000:47:19
317SIERUGA Michał 6011Open Mężczyzn09:3000:00:0000:47:20
318GÓRALCZYK Marek 5962To nie ToOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:47:20
319PROKOP Piotr 5963To nie ToOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:47:20
320SZACHOWICZ Paweł 6249Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:47:22
321RZOŃCA Adam 6245Open Mężczyzn10:0000:00:0000:47:23
322DĄBROWSKI Adam 6225Open Mężczyzn10:0000:00:0000:47:23
323MRÓZ Adrian 6238Open Mężczyzn10:1500:00:0000:47:24
324TURKOWYD Daniel 5964To nie ToOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:47:25
325PIĘTA Łukasz 5674EKIPA KAROLAOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:47:27
326WALCZAK Klemens 6310Open Mężczyzn10:0000:00:0000:47:30
327KOPACZYK Michał 5477Open Mężczyzn08:3000:00:0000:47:31
328RYCHLAK Krzysztof 6275Open Mężczyzn10:1500:00:0000:47:31
329ILCZYSZYN Julita 5443RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet08:3000:00:0000:47:32
330LASOTA Michał 5252Open Mężczyzn08:0000:00:0000:47:36
331LASKOWSKI Piotr 5251Open Mężczyzn08:0000:00:0000:47:37
332SZYBIAK Paweł 5210Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:47:40
333RAK Cezary 5020Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:47:44
334JABŁOŃSKA Dorota 5108OUTDOOR TRAININGElite Kobiet07:5000:00:0000:47:45
335KOZAK Arkadiusz 5353Open Mężczyzn08:1500:00:0000:47:46
336ADAMKIEWICZ Jakub 5797Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:50
337PARADOWSKI Piotr 5698OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:47:52
338KOMIDAJ Kamil 5802Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:53
339KWARTOWICZ Paweł 5803Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:54
340SOKÓLSKA Katarzyna 5109OUTDOOR TRAININGElite Kobiet07:5000:00:0000:47:54
341CHROMIEC Adrian 5284Fearless BoarsOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:47:55
342DRABIŃSKI Adrian 5285Fearless BoarsOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:47:55
343OŚKA Dawid 5578Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:47:55
344PROC Artur 5579Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:47:55
345GREC Klaudia 5112United RunnersElite Kobiet07:5000:00:0000:48:01
346GŁAZ Jacek 6174Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:48:06
347MIELCARSKI Ryszard 6193Logan TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:48:07
348CHREPTOWICZ Tomasz 6192Logan TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:48:08
349RYGIELSKI Karol 5890Open Mężczyzn09:1500:00:0000:48:11
350MISSALA Mateusz 5227W DOMU SIEDZIEĆ NIE LUBIĘ!Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:48:18
351CZERNY Dariusz 5225W DOMU SIEDZIEĆ NIE LUBIĘ!Open Mężczyzn08:0000:00:0000:48:19
352MISSALA Joanna 5226W DOMU SIEDZIEĆ NIE LUBIĘ!Open Masters Kobiet08:0000:00:0000:48:19
353PRZESTRZELSKI Karol 5885Open Mężczyzn09:1500:00:0000:48:20
354MIKULSKI Krzysztof 6124Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:48:21
355JEZIORSKI Marcin 5242Open Mężczyzn08:0000:00:0000:48:21
356WALCZAK Piotr 6041Dudek DentOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:48:22
357ŁASKI Mikołaj 5029Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:48:24
358KRAWCZAK Kamil 5481Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:27
359ROWICKI Pawel 5508Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:27
360KRAWCZAK Karol 5482Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:28
361WAWRZYNIECKI Daniel 5517Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:28
362WYSOCKI Mateusz 6020Open Mężczyzn09:3000:00:0000:48:28
363KOWALSKI Tomasz 6050Gang-Bang SquadOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:48:28
364BEREZA Maciej 5920GTVOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:48:29
365POLAKOWSKI Mateusz 5960Street Run RadomOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:48:29
366MASLOUSKI Voitsekh 5922GTVOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:48:31
367CZUBAŁA Olga 6166GTVOpen Kobiet09:3000:00:0000:48:31
368TRZASKA Magdalena 5916CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Kobiet09:3000:00:0000:48:33
369ULICZNY Konrad 5917CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:48:34
370KOSIM Artur 5627Open Mężczyzn08:4500:00:0000:48:36
371PACHUCY Grzegorz 5367Open Mężczyzn08:1500:00:0000:48:37
372GNIADEK Mateusz 5340Open Mężczyzn08:1500:00:0000:48:38
373PODBIELSKI Krzysztof 5528CHOBUKAN BiałystokOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:48:38
374ŁASKAWSKI Michał 5001Befit24team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:48:40
375BOROWIECKI Przemysław 5968Open Mężczyzn09:3000:00:0000:48:40
376KOLEJ Monika 5282DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Masters Kobiet08:1500:00:0000:48:41
377LIBERADZKA Elżbieta 5360Open Kobiet08:1500:00:0000:48:41
378GODLEWSKA Agnieszka 5977Open Kobiet09:3000:00:0000:48:43
379CZAPLICKI Piotr 6259Open Mężczyzn10:1500:00:0000:48:45
380KAŁUŻA Wojciech 6265Open Mężczyzn10:1500:00:0000:48:46
381KAMIŃSKI Maciej 5065STOMILEXElite Mężczyzn07:4000:00:0000:48:46
382ANGROT Romuald 5326Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:48:46
383CHABROS Piotr 5618Open Mężczyzn09:1500:00:0000:48:46
384BORKOWSKI Bartłomiej 5050RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn07:4000:00:0000:48:47
385MŁOTEK Jakub 5066STOMILEXElite Mężczyzn07:4000:00:0000:48:47
386MUGDA Sebastian 5365Open Mężczyzn08:1500:00:0000:48:47
387GĘSICKI Kamil 6040Biernat to fajaOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:48:51
388MARCULA Michał 5488Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:53
389MARCULA Emil 5031Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:3000:00:0000:48:54
390SIENEK-MARCULA Ewelina 5510Open Kobiet08:3000:00:0000:48:54
391NOWAK Przemysław 5318RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:48:55
392PŁATKOWSKI Jacek 5369Open Mężczyzn08:1500:00:0000:48:57
393PŁATKOWSKI Waldemar 5370Open Mężczyzn08:1500:00:0000:48:59
394KORZEŃ Dajana 5300Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarskąOpen Kobiet08:1500:00:0000:49:01
395BĘBENEK Artur 5330Open Mężczyzn08:1500:00:0000:49:01
396STEFANOWICZ Paweł 5574Natwest PolandOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:02
397MAĆKOWIAK Jakub 5573Natwest PolandOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:03
398KRASHENINNIKOV Anton 5572Natwest PolandOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:04
399JUROK Bartłomiej 5158CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:49:05
400WITAN Damian 6311Open Mężczyzn10:1500:00:0000:49:08
401ŚWIERCZYŃSKI Łukasz 5265Open Mężczyzn08:0000:00:0000:49:09
402RAGAN Monika 5505Open Kobiet08:3000:00:0000:49:13
403OLEKSAK Katarzyna 5494Open Kobiet08:3000:00:0000:49:14
404GRODOŃ Piotr 5003Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:49:18
405ELDRING Jan 5864Open Mężczyzn09:1500:00:0000:49:18
406BĘTLEWSKI Adam 5411J.K.N.WOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:49:18
407KUPIEC Paweł 5631Open Mężczyzn08:4500:00:0000:49:19
408BIELECKI Marcin 5617Open Mężczyzn08:4500:00:0000:49:21
409SEPIOLO Marcin 5195oqrwaOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:49:22
410JEDYNAK Kamil 5194oqrwaOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:49:23
411REDEK Damian 5678Husaria Race Team Open Mężczyzn09:0000:00:0000:49:24
412KOWALIK Karol 5742Open Mężczyzn09:0000:00:0000:49:24
413TUREK Amanda 5961ŚWIRY RUNMAGEDDONOpen Kobiet09:3000:00:0000:49:25
414WRÓBLEWSKI Łukasz 6187K.ZIELIŃSKI TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:49:26
415STATKIEWICZ Jakub 5289J.K.N.W.Open Mężczyzn08:3000:00:0000:49:29
416NOWICKA Karolina 5752Open Kobiet09:0000:00:0000:49:30
417ROZMYŚLAK Patrycja 5261Open Kobiet08:0000:00:0000:49:31
418PROC Rafał 5580Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:33
419KUCZKOWSKI Michał 5747Open Mężczyzn09:0000:00:0000:49:42
420ŁYSAK Artur 6312Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:49:43
421WILIM Ariel 5400BaryBaryOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:49:48
422ŁUKASIK Tomasz 6084Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:4500:00:0000:49:48
423ŚWIDRAK Bartosz 5551Finish or die!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:49:49
424GARCZYŃSKI Radosław 6102Open Mężczyzn09:4500:00:0000:49:50
425GRYŻEWSKI Karol 5051RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn07:4000:00:0000:49:55
426GĘZA Marzena 5399BaryBaryOpen Kobiet08:3000:00:0000:49:55
427SZCZOTOK Wiktor 5094Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:49:57
428CZARKOWSKI Mariusz 6223Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:49:57
429PASIECZNIK Hubert 5550Finish or die!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:49:58
430STRYCZEK Patryk 5092Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:50:00
431CZUBASZEWSKI Kamil 5076Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:50:02
432CIUPEK Robert 5164DOKA teamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:50:03
433RONOWICZ Paweł 5165DOKA teamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:50:04
434MATUSZEWSKI Michał 5549Finish or die!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:50:04
435KIERCZYŃSKI Maciej 5953Sierra & TangoOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:50:04
436MICHAŚ Michał 6161Czarne ŻubryOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:50:04
437PAZIK Marek 6162Czarne ŻubryOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:50:04
438JABŁONKA Bartek 5412JelenieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:05
439LASOTA Jakub 5414JelenieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:05
440KUSTRA Mariusz 5997Open Mężczyzn09:3000:00:0000:50:05
441KULASZA Marcin 5954Sierra & TangoOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:50:06
442KOSTRZEWA Michał 5991Open Mężczyzn09:3000:00:0000:50:06
443KRUSZEWSKI Grzegorz 6168House Of PolandOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:50:08
444SUCHCICKI Wojciech 5822nie chcę mieć STEMIOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:50:10
445KOWALCZYK Rafał 5874Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:50:10
446GAJEWSKI Krzysztof 5611The Gentleman'sOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:50:10
447KRAJEWSKI Tomasz 5613The Gentleman'sOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:50:11
448GAJEWSKI Tomasz 5612The Gentleman'sOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:50:13
449MACURA Marek 5406EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:13
450MODRAKOWSKI Piotr 5492Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:50:14
451SIMON Adam 5805Husaria Race Team Open Mężczyzn09:1500:00:0000:50:16
452KRĄKOWSKA Monika 5829PZU Sport TeamOpen Kobiet09:1500:00:0000:50:16
453DYMIŃSKI Piotr 6226Open Mężczyzn10:0000:00:0000:50:17
454LESZKO Łukasz 5595PrzyjacieleOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:50:18
455GÓRECKI Piotr 6086To nie są leszcze Stefan!Open Mężczyzn09:4500:00:0000:50:18
456PRZEWŁOKA Paweł 6005Open Mężczyzn09:3000:00:0000:50:19
457BUKOJEMSKI Marcin 5971Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:50:19
458GUCAJMA Izabela 5224Tzw. PrzyjacieleOpen Kobiet08:4500:00:0000:50:23
459PILIP Jakub 6004Open Mężczyzn09:3000:00:0000:50:23
460PŁOŃSKI Grzegorz 6274Open Mężczyzn10:1500:00:0000:50:23
461SUPEŁ Agata 6248Open Kobiet10:0000:00:0000:50:27
462TOMASZEWSKI Stanisław 6137Open Mężczyzn10:0000:00:0000:50:27
463KRAJEWSKI Przemek 5935OIL WarszawaOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:50:28
464STARCZEWSKI Krzysztof 5938OIL WarszawaOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:50:28
465KARPIŃSKI Karol 5950SamalandraOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:50:29
466GRABSKI Kamil 5979Open Mężczyzn09:3000:00:0000:50:29
467BOCHEŃSKI Dominik 6221Open Mężczyzn10:0000:00:0000:50:30
468TURCZYŃSKA Monika 5939OIL WarszawaOpen Masters Kobiet09:3000:00:0000:50:31
469WROŃSKI Jakub 5940OIL WarszawaOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:50:31
470ROSIŃSKI Piotr 5951SamalandraOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:50:32
471BARAN Konrad 5676Human OCROpen Mężczyzn09:0000:00:0000:50:42
472ŚWIĄTKOWSKI Michał 5764Open Mężczyzn09:0000:00:0000:50:42
473SZUMAŃSKA Aleksandra 5417KOSTKIOpen Kobiet08:3000:00:0000:50:43
474KOSTKA Gustaw 5416KOSTKIOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:44
475WOSIK Rafał 5520Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:50:44
476NOWOSIELSKA Agnieszka 6270Open Masters Kobiet10:1500:00:0000:50:45
477MURAWSKI Filip 5423Mondi SolecOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:49
478KAMIŃSKI Cezary 5473Open Mężczyzn08:3000:00:0000:50:50
479SZEREWICZ Szymon 5641Open Mężczyzn08:4500:00:0000:50:51
480BARAN Przemysław 5460Open Mężczyzn08:3000:00:0000:50:52
481BRZOMIŃSKI Łukasz 5421Mondi SolecOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:52
482DOMARADZKI Paweł 5621Open Mężczyzn08:4500:00:0000:50:52
483KULHAWIK Michał 5486Open Mężczyzn08:3000:00:0000:50:57
484BARTNICKI Paweł 5546Finish or die!Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:51:00
485HYSKA Wawrzyniec 5470Open Mężczyzn08:3000:00:0000:51:04
486HERMAN Krzysztof 5934OIL WarszawaOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:05
487MACIASZEK Grzegorz 5602Szalone Dziki!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:51:06
488POLAKIEWICZ Paweł 5603Szalone Dziki!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:51:06
489WIŚNIEWSKI Konrad 5604Szalone Dziki!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:51:06
490PÓŁBRAT Kamil 5088Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:51:06
491LORANTY Piotr 5936OIL WarszawaOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:06
492GAJDA Dawid 5933OIL WarszawaOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:06
493GIETKO Michał 6164GiętkiOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:09
494RUTKOWSKI Kacper 5889Open Mężczyzn09:1500:00:0000:51:11
495GIETKO Piotr 6165GiętkiOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:51:11
496ADAMSKI Jakub 5843TEAM KONECKOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:51:13
497DRASZAWKA Łukasz 5590POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:51:20
498SZCZEPAŃSKI Jarek 5640Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:51:20
499LUKAS Małgorzata 5601RookiesOpen Kobiet08:4500:00:0000:51:21
500SIKORA Mateusz 5375Open Mężczyzn08:1500:00:0000:51:22
501WOJNAROWSKI Tomasz 5552Finish or die!Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:51:23
502MAŁEK Justyna 5547Finish or die!Open Kobiet08:4500:00:0000:51:25
503BAŃBUŁA Piotr 5952Sierra & TangoOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:51:25
504KOSSAKOWSKI Adam 5629Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:51:29
505KOWALSKI Tomasz 6297Gang-Bang SquadOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:51:29
506KWIECIŃSKI Michał 5875Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:51:30
507KWIECIŃSKI Zbigniew 5876Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:51:30
508BOROWSKA Dominika 6046Gang-Bang SquadOpen Kobiet09:4500:00:0000:51:30
509OLEK Artur 5401Byli BiegliOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:51:31
510MAŁEK Łukasz 5548Finish or die!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:51:31
511BĄKOWSKA Magdalena 6044Gang-Bang SquadOpen Kobiet09:4500:00:0000:51:32
512MRÓZ Łukasz 6158boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:34
513KOMORZYCKI Robert 6178Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:51:36
514KLIMCZAK Damian 6048Gang-Bang SquadOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:51:36
515KLIMCZAK Sylwester 6049Gang-Bang SquadOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:51:36
516NADOLNY Kamil 6159boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:36
517CHODOWSKI Łukasz 6170Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:51:36
518MOŻDŻONEK Monika 6157boratOCROpen Kobiet10:0000:00:0000:51:37
519MOŻDŻONEK Bartosz 6156boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:38
520CZARNOCKI Łukasz 6150boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:39
521WOLNA Edyta 5196PATOFAMILIAOpen Kobiet08:0000:00:0000:51:40
522JUROK Tomasz 5159CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:51:45
523GRZYB Albert 5926LOTAMS TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:51:48
524SOBOWIEC Mariusz 5775C&F Running TeamOpen Masters Mężczyzn09:1500:02:4700:51:48
525KONIOR Andrzej 5475Open Mężczyzn08:3000:00:0000:51:49
526MUSIAŁ Krzysztof 5929LOTAMS TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:51:49
527KONIOR Katarzyna 5476Open Kobiet08:3000:00:0000:51:50
528ŁUCKIEWICZ Martyna 5927LOTAMS TeamOpen Kobiet09:3000:00:0000:51:51
529ROSTKOWSKA Olga 6076Melvit teamOpen Kobiet09:4500:00:0000:51:52
530MAZUREK Maciej 5255Open Mężczyzn08:1500:00:0000:51:53
531KŁOSKOWSKI Jakub 5243Open Mężczyzn08:1500:00:0000:51:53
532KAMIŃSKI Marcin 6075Melvit teamOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:51:53
533KRAUSE Piotr 5480Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:51:54
534GOS Mariusz 5858ŻniwiarzeOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:51:56
535MACIEJEWSKI Łukasz 6268Open Mężczyzn10:1500:00:0000:51:57
536ZAWISTOWSKA Izabela 6093www.ikonka.com.plOpen Kobiet09:4500:00:0000:51:58
537CZAPINSKA Kasia 5857ŻniwiarzeOpen Kobiet09:1500:00:0000:51:58
538SIEWIERSKI Maciej 5177Ławeczka Przed WilemOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:00
539CIEŚLUKIEWICZ Damian 5236Open Mężczyzn08:0000:00:0000:52:00
540KULESZA Aneta 5250Open Kobiet08:0000:00:0000:52:01
541ZABOROWSKI Grzegorz 5390Open Mężczyzn08:1500:00:0000:52:01
542STACH Łukasz 5511Open Mężczyzn08:3000:00:0000:52:02
543BOBEL Monika 5462Open Kobiet08:3000:00:0000:52:02
544SZALIŁOW Piotr 5639Open Mężczyzn09:1500:00:0000:52:02
545BRZEZIN Marcin 5333Open Mężczyzn08:1500:00:0000:52:04
546GARLIŃSKI Marcin 6047Gang-Bang SquadOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:52:04
547PULCHNY Łukasz 5504Open Mężczyzn08:3000:00:0000:52:05
548GARBACZ Piotr 5229WChUW "Obiegówka"Open Mężczyzn08:0000:00:0000:52:06
549ROMAŃSKI Jan 5230WChUW "Obiegówka"Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:52:06
550WRÓBEL Małgorzata 5895Open Kobiet09:1500:00:0000:52:07
551ŚWIĘCH Olga 5231WChUW "Obiegówka"Open Kobiet08:0000:00:0000:52:08
552DUŻY Monika 5274Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet08:1500:00:0000:52:08
553KACHEL Mateusz 5275Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:52:08
554FIOŁNA Robert 5600RookiesOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:52:09
555STRZELCZYK Marta 5891Open Kobiet09:1500:00:0000:52:09
556KRAUZE Damian 5354Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:52:09
557HYS Łukasz 5868Open Mężczyzn09:1500:00:0000:52:09
558BIŃKOWSKI Jacek 6045Gang-Bang SquadOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:52:09
559NAPIERAJ Katarzyna 5104Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet07:5000:14:1700:52:09
560CYWIŃSKI Marcin 5466Open Mężczyzn08:3000:00:0000:52:11
561IWON Dominika 6105Open Kobiet09:4500:00:0000:52:16
562MIŚTA Paweł 5720Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:0000:00:0000:52:17
563POLUT Dariusz 6286POP GYM POWER TEAMOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:52:19
564CHMURA Justyna 5973Open Kobiet09:3000:00:0000:52:20
565IWON Pawel 6106Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:52:20
566GŁOWACKI Bartosz 5339Open Mężczyzn08:1500:00:0000:52:22
567DĘBECKI Jarosław 5337Open Mężczyzn08:1500:00:0000:52:27
568ZMARZLAK Dawid 6148Open Mężczyzn09:4500:00:0000:52:28
569BĄCZYK Anna 5328Open Kobiet08:1500:00:0000:52:29
570MINKIEWICZ Marcin 5364Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:52:29
571LEWANDOWSKI Bartosz 5219Strażnicy OrtalionuOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:32
572KOCZNUR Michał 5273Bobry wojnyOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:52:33
573WOJCIECHOWSKA Paulina 5388Open Kobiet08:1500:00:0000:52:33
574JARZĘBSKI Piotr 5218Strażnicy OrtalionuOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:33
575KOWNACKA Magdalena 5919Gang AnielicOpen Masters Kobiet09:3000:00:0000:52:34
576PODLEŚNY Kamil 5220Strażnicy OrtalionuOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:34
577KOWNACKA Ewelina 5993Open Kobiet09:3000:00:0000:52:34
578KACPERSKI Jacek 5042PARK OCRElite Mężczyzn07:4000:00:0000:52:35
579KIELISIAK Małgorzata 5174Husaria Race Team Open Kobiet08:0000:00:0000:52:35
580NEMECZEK Krzysztof 5878Open Mężczyzn09:1500:00:0000:52:35
581GORGOŃ Dariusz 5217Strażnicy OrtalionuOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:36
582BELNIK Robert 5860Open Mężczyzn09:1500:00:0000:52:37
583KRUK Michał 5246Open Mężczyzn08:0000:00:0000:52:37
584WOŹNIAK Magdalena 5389Open Kobiet08:1500:00:0000:52:37
585PACHOLCZYK Jarosław 5063Sportera OCRElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:52:38
586JABŁOŃSKI Tomasz 5558Green Goblins GocławOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:52:39
587PACHOLCZYK Radosław 5064Sportera OCROpen Mężczyzn07:4000:00:0000:52:40
588WSZOŁA Katarzyna 5185No to pyk!Open Kobiet08:0000:00:0000:52:42
589BELKA Maria 5180No to pyk!Open Kobiet08:0000:00:0000:52:43
590IGNACAK Sebastian 6227Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:52:43
591GAWLIKOWSKA Kinga 5156CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet08:0000:00:0000:52:44
592GAWLIKOWSKA Renata 5157CF Kuźnia DamianaOpen Masters Kobiet08:0000:00:0000:52:44
593BĄKOWSKI Rafał 5599RookiesOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:52:46
594TYMIŃSKI Kamil 6138Open Mężczyzn09:4500:00:0000:52:46
595FETLIŃSKI Grzegorz 6173Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:52:49
596BĄKOWSKA Monika 5598RookiesOpen Kobiet08:4500:00:0000:52:50
597WOŹNIAK Kuba 5818LOS CADETESOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:52:50
598MIODUCHOWSKI Artur 5212SKC TEAMOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:51
599ROHOZA Adam 5213SKC TEAMOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:58
600KAZUBEK Michał 6177Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:53:06
601WINEK Piotr 6142Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:53:08
602MACIĄG Krzysztof 5928LOTAMS TeamOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:53:14
603SZESZKO Tomasz 6202Nie W Szczepionkę TeamOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:53:19
604SKÓRA Patryk 6013Open Mężczyzn09:3000:00:0000:53:20
605WAŚ Robert 6203Nie W Szczepionkę TeamOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:53:20
606MATKOWSKA Martyna 5749Open Kobiet09:0000:00:0000:53:23
607DZIDO Zbigniew 5025Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:53:24
608MAŁEK Hanna 5113United RunnersOpen Kobiet07:5000:14:5600:53:25
609SAWICKI Bartosz 5168DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Mężczyzn08:0000:00:0000:53:26
610KUBUJ Cezary 5249Open Mężczyzn08:0000:00:0000:53:26
611PIETRZAK Krzysztof 5166DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Mężczyzn08:0000:00:0000:53:29
612ZAWADZKI Tomasz 6053Hungry & AngryOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:53:29
613ŻÓŁKOWSKI Kacper 5269Open Mężczyzn08:0000:00:0000:53:30
614RÓŻYCKI Norbert 5415JelenieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:53:31
615KACPRZAK Łukasz 5413JelenieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:53:32
616WYSOKIŃSKI Łukasz 5645Open Mężczyzn08:4500:00:0000:53:33
617ŻMUDZKI Rafał 5647Open Mężczyzn08:4500:00:0000:53:33
618ŻUŁAWNIK Mateusz 6054Hungry&AngryOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:53:33
619KRASUSKI Tomasz 5630Open Mężczyzn08:4500:00:0000:53:34
620POŹNIAK Aleksandra 5167DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Kobiet08:0000:00:0000:53:35
621GLINKA Michał 5623Open Mężczyzn08:4500:00:0000:53:37
622GOLISZEWSKI Piotr 5904BECHEOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:53:38
623PASIK Jolanta 5905BECHEOpen Kobiet09:3000:00:0000:53:41
624WYSZYŃSKA Marta 5646Open Kobiet08:4500:00:0000:53:42
625DAWIDOWSKI Dariusz 5736Open Mężczyzn09:0000:00:0000:53:42
626CZARNECKI Michał 5311POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:53:43
627PASIK Michał 5906BECHEOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:53:43
628GRUDZIEŃ Michał 5312POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:53:44
629GIERDAL Grzegorz 5866Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:53:51
630KARAŚ Przemysław 5870Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:53:51
631NOWAKOWSKI Jakub 5879Open Mężczyzn09:1500:00:0000:53:53
632FABERSKI Łukasz 5622Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:53:55
633ZIÓŁKOWSKA Lidia 5608Szydłowiec TeamOpen Masters Kobiet08:4500:00:0000:53:57
634SŁOMCZYŃSKI Tomasz 5376Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:53:58
635JAGIEŁŁO Paweł 5606Szydłowiec TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:53:58
636KLIMKIEWICZ-SIKORA Beata 5668BETTERSYOpen Masters Kobiet09:0000:00:0000:53:58
637JAGODA Grzegorz 5667BETTERSYOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:53:59
638BUCHWALD Wojciech 5970Open Mężczyzn09:3000:00:0000:54:07
639GAJEWSKA Agnieszka 6101Open Kobiet09:4500:00:0000:54:09
640NIEZBECKA Mariola 5366Open Kobiet08:1500:00:0000:54:13
641FERENS Tomasz 5204POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:54:14
642SZNABEL Albert 5215Skurcz teamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:54:14
643GERTYCH Bartosz 5214Skurcz teamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:54:15
644CZARNECKI Andrzej 6224Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:54:16
645KIJO Krzysiek 6232Open Mężczyzn10:0000:00:0000:54:16
646CZERNIAK Artur 5567MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:54:18
647DAMIĘCKI Jan 5568MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:54:19
648OLEKSY Rafał 6001Open Mężczyzn09:3000:00:0000:54:19
649WESOŁOWSKI Łukasz 5570MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:54:22
650SZULGIT Monika 5842STF 069Open Kobiet09:1500:00:0000:54:22
651SOBOLEWSKI Grzegorz 5569MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:54:24
652GÓRAK Agnieszka 5737Open Kobiet09:0000:00:0000:54:25
653KRAJEWSKI Adam 5995Open Mężczyzn09:3000:00:0000:54:25
654ŁAPIŃSKI Łukasz 5632Open Mężczyzn08:4500:00:0000:54:26
655HYRA Katarzyna 5240Open Kobiet08:0000:00:0000:54:26
656BARAŃSKI Marcin 5675HARDCORYOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:54:26
657KULECZKA Jacek 6282Open Mężczyzn08:0000:00:0000:54:27
658KLIMCZAK Patryk 6088UseryOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:54:28
659TOMIAK Bartosz 6089UseryOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:54:28
660OSET Bartosz 6293Potrzeba Za DarmoOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:54:31
661OSET Ziemowit 5588Potrzeba Za DarmoOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:54:32
662RATAJSKI Przemek 6130Open Mężczyzn09:4500:00:0000:54:33
663SOBOLEWSKA Aleksandra 6135Open Kobiet09:4500:00:0000:54:33
664LUBOWICKI Jakub 5772C&F Running TeamOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:54:34
665MROCZKOWSKI Artur 5773C&F Running TeamOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:54:34
666KIERZKOWSKA Agata 5585Poniedziałek 20Open Masters Kobiet08:4500:00:0000:54:36
667ŚLIWA Paweł 5587Poniedziałek 20Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:54:37
668PAWŁOWSKI Krzysztof 6002Open Mężczyzn09:3000:00:0000:54:37
669ANDRJANIK Iwona 5584Poniedziałek 20Open Kobiet08:4500:00:0000:54:37
670DZIERŻAWSKI Jan 5771C&F Running TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:54:39
671CZAPLA Damian 6258Open Mężczyzn10:1500:00:0000:54:41
672OSIECKA Katarzyna 6271Open Kobiet10:1500:00:0000:54:42
673PALUCH Łukasz 5586Poniedziałek 20Open Mężczyzn08:4500:00:0000:54:46
674ZIÓŁEK Krzysztof 5707POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:54:50
675GOMÓŁKA Dominika 5978Open Kobiet09:3000:00:0000:54:52
676RODAK Maciej 6008Open Mężczyzn09:3000:00:0000:54:53
677ŁAPIŃSKI Marcin 5705POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:54:57
678LIPNEVIC Vitold 5832RibiatosOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:54:59
679BRANDT Adam 5331Open Mężczyzn08:0000:00:0000:54:59
680ZWIERZ Jakub 5270Open Mężczyzn08:0000:00:0000:55:01
681KRUSZEWSKA-ZELMAN Paulina 5355Open Kobiet08:0000:00:0000:55:01
682MAKULEC Jakub 5706POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:55:01
683JANIAK Łukasz 5152Biegające ChloryOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:55:02
684KRÓL Darek 5153Biegające ChloryOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:55:03
685BZOZOVSKIS Darius 5830RibiatosOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:55:03
686PŁUZIŃSKI Paweł 5883Open Mężczyzn09:1500:00:0000:55:03
687RATAJCZAK Adam 5887Open Mężczyzn09:1500:00:0000:55:03
688BIAŁOBŁOCKI Kacper 5151Biegające ChloryOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:55:05
689KAPICA Wojciech 5205POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:55:06
690CACHOJANAS Tomas 5831RibiatosOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:55:08
691SALAMON Aron 5262Open Mężczyzn08:0000:00:0000:55:08
692ŻARNOWSKI Tomasz 5268Open Mężczyzn08:0000:00:0000:55:08
693GRODZICKI Adam 5238Open Mężczyzn08:0000:00:0000:55:10
694BOGUSKI Adam 5820MenigaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:55:10
695KRYSZTOFIAK Damian 5924Husaria Race Team Open Mężczyzn09:3000:00:0000:55:11
696POLKOWSKI Sebastian 5821MenigaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:55:12
697GÓRNAŚ Zofia 5912BW TeamOpen Kobiet09:3000:00:0000:55:12
698GÓRNAŚ Tomasz 5911BW TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:55:13
699KRYSZTOFIAK Katarzyna 5913BW TeamOpen Kobiet09:3000:00:0000:55:13
700PODBIELSKA Gosia 6208RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet10:0000:00:0000:55:14
701SKNADAJ Piotr 5956Spacerowicze kebabuOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:55:16
702OSIK Grzegorz 6278Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:55:17
703OŁDAK Natalia 5955Spacerowicze kebabuOpen Kobiet09:3000:00:0000:55:17
704ROGUCKI Maciej 6244Open Mężczyzn10:0000:00:0000:55:19
705KOSESKA Iwona 6234Open Kobiet10:0000:00:0000:55:21
706BIELEWICZ Łukasz 5538Deloitte Adventure TeamOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:55:23
707CHRZANOWSKI Marcin 6254Ghetto Workout PolandOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:55:26
708GNIADZIK Rafał 5908Błyskawiczne ręceOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:55:30
709DOROTA Osuch 5907Błyskawiczne ręceOpen Masters Kobiet09:3000:00:0000:55:31
710DANIS Tomasz 5975Open Mężczyzn09:3000:00:0000:55:33
711MAZUREK Szymon 5909Błyskawiczne ręceOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:55:33
712DANIS Rafał 5974Open Mężczyzn09:3000:00:0000:55:34
713SZYMANSKI Jaroslaw 5892Open Mężczyzn09:1500:00:0000:55:37
714PIEŃKOWSKA Kasia 5882Open Kobiet09:1500:00:0000:55:37
715POWICHROWSKI Patryk 5884Open Mężczyzn09:1500:00:0000:55:38
716SZYBOWSKI Adam 5453TARCHOTERROROpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:55:39
717KRZYSIAK Patryk 5485Open Mężczyzn08:3000:00:0000:55:42
718KUBALSKI Jakub 5449TARCHOTERROROpen Mężczyzn08:3000:00:0000:55:42
719JÓŹWIK Anita 5986Open Masters Kobiet09:3000:00:0000:55:42
720GOŁĘBIEWSKI Daniel 5469Open Mężczyzn08:3000:00:0000:55:44
721ROMANIAK Piotr 5888Open Mężczyzn09:1500:00:0000:55:45
722JAGIEŁŁO Dawid 5605Szydłowiec TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:55:46
723JÓŹWIK Wojciech 5987Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:55:46
724JAGIEŁŁO Sylwia 5607Szydłowiec TeamOpen Kobiet08:4500:00:0000:55:48
725CYMIŃSKI Łukasz 5448TARCHOTERROROpen Mężczyzn08:3000:00:0000:55:53
726SIARKIEWICZ Małgorzata 5760Open Kobiet09:0000:00:0000:55:53
727ZALESKI Krzysztof 5454TARCHOTERROROpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:55:54
728BALUKIEWICZ Anna 5447TARCHOTERROROpen Masters Kobiet08:3000:00:0000:55:54
729KAMIŃSKA Natalia 5788Cross FitMat Girls WyszkówOpen Kobiet09:3000:00:0000:55:54
730LINDA Karol 5791CyCeOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:55:56
731GIBALSKI Jarek 5910BW TeamOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:55:56
732OLBIŃSKA Katarzyna 5789Cross FitMat Girls WyszkówOpen Kobiet09:3000:00:0000:55:57
733SOBCZAK Daniel 6298Open Mężczyzn09:4500:00:0000:55:59
734BORUTA Marcin 5862Open Mężczyzn09:1500:00:0000:56:00
735MROWCA Anna 5450TARCHOTERROROpen Masters Kobiet08:3000:00:0000:56:00
736KARAŚ Magdalena 5869Open Kobiet09:1500:00:0000:56:02
737BORUTA Mateusz 5863Open Mężczyzn09:1500:00:0000:56:03
738AUGUSTOWSKI Damian 5859Open Mężczyzn09:1500:00:0000:56:04
739MROWCA Klaudia 5451TARCHOTERROROpen Kobiet08:3000:00:0000:56:05
740DZIERŻANOWSKA Martyna 6296Open Kobiet09:4500:00:0000:56:06
741MROWCA Piotr 5452TARCHOTERROROpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:56:06
742WĄSOWSKI Marcin 6141Open Mężczyzn09:4500:00:0000:56:07
743KĄDZIELA Sebastian 6153boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:56:08
744KONSTAŃCZUK Przemyslaw 6042DzikiOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:56:08
745KĄDZIELA Karina 6152boratOCROpen Masters Kobiet10:0000:00:0000:56:09
746STĘPNIAK Paweł 5762Open Mężczyzn09:3000:00:0000:56:12
747GOŹDZIK Paweł 5722SPARTAN SGX WARSAWOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:56:14
748ŻELEWSKI Krzysztof 5900Anal TerrorOpen Mężczyzn09:3000:01:0900:56:15
749OLEKSIAK Marek 5898Anal TerrorOpen Mężczyzn09:3000:01:0600:56:17
750WOŹNA Karolina 5723SPARTAN SGX WARSAWOpen Kobiet09:0000:00:0000:56:18
751PĘKALA Aleksandra 6127Open Kobiet09:4500:00:0000:56:20
752ŁUCZAJ Martyna 5896Anal TerrorOpen Kobiet09:3000:01:0000:56:21
753JULIKOWSKI Karol 5193Off-Road Runners Benefit SystemsOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:56:22
754NOWECKI Michał 5430OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCUOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:56:23
755KUREK Karol 5428OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCUOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:56:25
756RAMOS Aleksandra 5899Anal TerrorOpen Kobiet09:3000:01:0200:56:25
757ZAGÓRSKA Aleksandra 5432OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCUOpen Kobiet08:3000:00:0000:56:26
758ŁUKASIEWICZ Marcin 5897Anal TerrorOpen Mężczyzn09:3000:00:5800:56:26
759MURAWIAK Marta 5429OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCUOpen Kobiet08:3000:00:0000:56:30
760CAŁA Łukasz 6095Open Mężczyzn09:4500:00:0000:56:30
761BLICHARSKA Barbara 5427OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCUOpen Kobiet08:3000:00:0000:56:31
762TRZASKA Marek 5409INSOMNIAOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:56:33
763WALO Piotr 5410INSOMNIAOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:56:33
764SASIN Patrycja 5183No to pyk!Open Kobiet08:0000:00:0000:56:35
765SĘTKOWSKA Dominika 5184No to pyk!Open Kobiet08:0000:00:0000:56:37
766WRZESIEŃ Wojciech 5945Pojebana_AkcjaOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:56:37
767JEKIEL Hubert 5181No to pyk!Open Mężczyzn08:0000:00:0000:56:38
768GUŹNICZAK Rafał 6026Allegro RunnersOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:56:38
769SALAMON Justyna 6028Allegro RunnersOpen Kobiet09:4500:00:0000:56:38
770DZIECIUCHOWICZ Adam 5199Piorun TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:56:39
771PŁATEK Krzysztof 6306Allegro RunnersOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:56:40
772DUCH Aleksandra 5197Piorun TeamOpen Kobiet08:0000:00:0000:56:41
773DUCH Rafał 5198Piorun TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:56:41
774WRZESIEŃ Łukasz 5944Pojebana_AkcjaOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:56:43
775OBUDZIŃSKA Monika 5533CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Kobiet08:4500:00:0000:56:45
776PAWŁOWSKA Nina 5535CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Kobiet08:4500:00:0000:56:45
777KOŁACZ Jakub 5626Open Mężczyzn08:4500:00:0000:56:46
778ZBOROWSKI Marcin 5526BCA | Boot Camp AcademyOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:56:50
779MRZYGŁÓD Przemysław 6077Nasza RodzinaOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:56:50
780KUR Marcin 6308Husaria Race Team Open Mężczyzn10:1500:00:0000:56:50
781DZIEŁO Łukasz 5338Open Mężczyzn08:1500:00:0000:56:51
782TARGOSZ Sebastian 6081Nasza RodzinaOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:56:51
783OZGA Piotr 5835SkurwiwijeOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:56:52
784WALASZEK Maciej 5319RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:56:52
785KLIMA Iwona 5524BCA | Boot Camp AcademyOpen Kobiet08:4500:00:0000:56:52
786ZAMOYSKI Aleksander 6307Open Mężczyzn10:1500:00:0000:56:52
787KORAL Bartek 5834SkurwiwijeOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:56:53
788ŚWIDERSKI Filip 6309Open Mężczyzn10:1500:00:0000:56:53
789GRECZYCHO Adrian 5523BCA | Boot Camp AcademyOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:56:54
790TARGOSZ Robert 6080Nasza RodzinaOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:56:54
791MICHNA Ola 6269Open Kobiet10:1500:00:0000:56:54
792SAMBORSKI Karol 6078Nasza RodzinaOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:56:55
793OSIECKI Przemysław 6272Open Mężczyzn10:1500:00:0000:56:55
794MARCZAK Igor 5529ChybaDobiegliOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:56:58
795PIERWOCHA Piotr 5530ChybaDobiegliOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:56:59
796TARGOSZ Jacek 6079Nasza RodzinaOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:57:02
797OLEJARZ Krzysztof 6000Open Mężczyzn09:3000:00:0000:57:03
798MALAKOS Georgios 6190Last Men StandingOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:57:06
799ZUTHER Matthias 6295Open Mężczyzn10:0000:00:0000:57:06
800WOJCIECHOWSKI Bartosz 6250Open Mężczyzn10:0000:00:0000:57:07
801MARCZAK Piotr 5634Open Mężczyzn08:4500:00:0000:57:08
802MERINO Juan Francisco 6191Last Men StandingOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:57:08
803WALAC Anna 5893Open Kobiet09:1500:00:0000:57:11
804ŻELAZOWSKI Piotr 5957Spacerowicze kebabuOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:57:11
805OKRASA Krzysztof 5880Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:57:12
806FRĄCZEK Michał 5901ARMAGEDON NO LIMITSOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:57:12
807NIEMYT Paweł 5649AltkomOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:57:13
808SZULC Sławomir 5903ARMAGEDON NO LIMITSOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:57:13
809AKONOM Michalina 5290Jelonki ApokalipsyOpen Kobiet08:1500:00:0000:57:15
810KALINA Jan 5291Jelonki ApokalipsyOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:57:16
811HUSZCZYŃSKI Robert 5902ARMAGEDON NO LIMITSOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:57:22
812JACKOWSKI Dawid 6228Open Mężczyzn10:0000:00:0000:57:23
813OBUDZIŃSKI Marcin 5534CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:57:27
814JAROSZEWSKI Sławomir 6107Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:57:28
815BIERNAT Robert 6094Open Mężczyzn09:4500:00:0000:57:29
816LEŚNIEWSKA Anna 5531CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Kobiet08:4500:00:0000:57:31
817LEŚNIEWSKI Paweł 5532CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:57:32
818WSZEBOROWSKI Marcin 5536CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:57:32
819KUCZYŃSKI Łukasz 5658Bestie OCR LegionowoOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:57:33
820ORŁOWSKA Anna 5495Open Masters Kobiet08:3000:00:0000:57:33
821BIEŃKO-KUCZYŃSKA Agnieszka 5650Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet09:0000:00:0000:57:33
822KULESZA Paweł 6154boratOCROpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:57:35
823SŁODKI Tomasz 6134Open Mężczyzn09:4500:00:0000:57:35
824DZIEWIRSKI Jacek 6151boratOCROpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:57:36
825LUTOSTAŃSKI Dominik 6121Open Mężczyzn09:4500:00:0000:57:39
826JACKOWSKI Piotr 5985Open Mężczyzn09:3000:00:0000:57:41
827KADLOF Michał 5989Open Mężczyzn09:3000:00:0000:57:43
828GUT Bartek 5980Open Mężczyzn09:3000:00:0000:57:44
829PLAK Emil 5592POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:57:44
830WASIAK Joanna 6066Jedziemy z tym koksemOpen Kobiet09:4500:00:0000:57:45
831PERKOWSKI Paweł 5591POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:57:45
832SZKURŁAT Tomasz 5593POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:57:45
833HADUCH Lukasz 5981Open Mężczyzn09:3000:00:0000:57:46
834ŁEBEK Arkadiusz 5677Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:57:48
835SZYMCZAK Jacek 5766Open Mężczyzn09:0000:00:0000:57:48
836KOTYRBA Rafał 6116Open Mężczyzn09:4500:00:0000:57:48
837KOT Joanna 6061Jedziemy z tym koksemOpen Kobiet09:4500:00:0000:57:52
838SZYMANEK Artur 5594POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:57:55
839MAZAN Marta 5490Open Kobiet08:1500:00:0000:57:57
840ZIÓŁKOWSKI Maciej 5683Kanarki ze szparkiOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:57:57
841BAFELTOWSKA Olga 5589POWER TRAININGOpen Kobiet08:4500:00:0000:57:58
842CACEK Monika 5465Open Masters Kobiet08:3000:00:0000:57:59
843REJMAN Szymon 5507Open Mężczyzn08:1500:00:0000:57:59
844ŚWIĄTEK Wojciech 5682Kanarki ze szparkiOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:57:59
845AKSAMITOWSKI Robert 5680Kanarki ze szparkiOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:57:59
846KOŚCIANEK Aldona 5478Open Masters Kobiet08:3000:00:0000:58:01
847KSIĄŻEK Sobiesław 5297Locha i warchlakiOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:58:02
848BONDER Małgorzata 5463Open Masters Kobiet08:3000:00:0000:58:02
849KARWOWSKI Paweł 5783CF ŁukówOpen Mężczyzn09:1500:00:1800:58:03
850KURAN Michal 5921GTVOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:58:04
851GOŹDZIK Edward 5721SPARTAN SGX WARSAWOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:58:06
852BUDEK Weronika 5295Locha i warchlakiOpen Kobiet08:1500:00:0000:58:06
853NAWROT Tomasz 5298Locha i warchlakiOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:58:06
854GUMIELA Adam 5171Gryf TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:58:06
855ZDUŃCZYK Sylwia 5154BiosferaOpen Kobiet08:0000:00:0000:58:07
856FILAS Rafał 5296Locha i warchlakiOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:58:07
857AMBROZIAK Sebastian 5946RossmannOpen Mężczyzn09:3000:00:3900:58:12
858NIEMCZYK Paweł 5947Rossmann Open Mężczyzn09:3000:00:4000:58:14
859OGRODZKI Adam 5277City TrainingOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:58:18
860STAREŃSKI Andrzej 5278City TrainingOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:58:18
861SZCZECH Tomasz 6136Open Mężczyzn09:4500:00:0000:58:18
862GRUDNIEWSKI Mateusz 5555GRAFIT TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:58:19
863NEUMANN Kamila 5556GRAFIT TEAMOpen Kobiet09:1500:00:0000:58:19
864ADAMCZEWSKI Łukasz 5418LA trenerOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:58:21
865ADAMUS Jacek 5419LA trenerOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:58:21
866POGORZELSKA Magdalena 5557GRAFIT TEAMOpen Kobiet09:1500:00:0000:58:21
867WARCHULSKA Karolina 5386Open Kobiet08:1500:00:0000:58:22
868LEŚNIAK Mateusz 5748Open Mężczyzn09:0000:00:0000:58:24
869STACHAŃCZYK Magdalena 5377Open Kobiet08:1500:00:0000:58:29
870SZATANIK Alina 5279City TrainingOpen Kobiet08:1500:00:0000:58:31
871DYSZCZYK Agnieszka 5276City TrainingOpen Kobiet08:1500:00:0000:58:33
872PTASIŃSKA Kinga 5110RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet07:5000:14:4600:58:36
873DOBRANJA Kamil 5918Demony IQOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:58:37
874MURZA Jarosław 6239Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:58:37
875JAKUBCZAK Artur 6229Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:58:37
876ŁUKASZEWICZ Maciej 5633Open Mężczyzn08:4500:00:0000:58:40
877NOWIŃSKA-BABULA Maria 6126Open Kobiet09:4500:00:0000:58:41
878KALENIK Agata 5624Open Kobiet08:4500:00:0000:58:41
879GOŁAWSKA Izabela 6104Open Kobiet09:4500:00:0000:58:41
880DYMISZKIEWICZ Elwira 6099Open Kobiet09:4500:00:0000:58:42
881STANIAK Przemysław 6160boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:58:56
882SZLACHETKA Jakub 5514Open Mężczyzn08:3000:00:0000:58:58
883GLOWINSKI Jacek 6071Kongsberg AutomotiveOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:58:58
884JAWOR Tomasz 5472Open Mężczyzn08:3000:00:0000:58:59
885SENCZENKO Waldek 5554GE-ki HealthCareOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:59:02
886DĄBROWSKI Jarosław 5553GE-ki HealthCareOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:59:03
887DENDRA Krzysztof 5545Dzikie GE-kiOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:59:06
888SOKÓŁ-SAPIKOWSKA Anna 5560Gruba przesadaOpen Kobiet08:4500:00:0000:59:06
889SZEWCZYK Jerzy 5382Open Mężczyzn08:1500:00:0000:59:09
890DYDEK Anna 5559Gruba przesadaOpen Kobiet08:4500:00:0000:59:09
891SZEWCZYK Paweł 5383Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:59:10
892ŻBIKOWSKA Joanna 6145Open Kobiet09:4500:00:0000:59:10
893ŁUKOWSKA Izabela 6120Open Kobiet09:4500:00:0000:59:26
894KULCHYTSKYI Viktor 6119Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:59:27
895TREHUB Dmytro 5515Open Mężczyzn08:3000:00:0000:59:50
896ZINISHYNA Kateryna 5521Open Kobiet08:3000:00:0000:59:51
897CHMIELORZ Donata 5102Carbon OCR Racing TeamElite Kobiet07:5000:00:0000:59:59
898FEDEROWICZ Beata 5770#HiltibiegaOpen Kobiet09:1500:00:0000:59:59
899DMUCHOWSKA Katarzyna 5845Tetotas LocasOpen Kobiet09:1500:00:0001:00:00
900KOPOTII Bohdana 5846Tetotas LocasOpen Kobiet09:1500:00:0001:00:02
901MAZUR Michalina 5750Open Kobiet09:0000:00:0001:00:05
902RASOLOMAMPIONONA Maciej 5848Tetotas LocasOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:00:05
903DUDZIAK Marta 5438Piękna i BestiaOpen Kobiet08:3000:00:0001:00:07
904RASOLOMAMPIONONA Andry Piotr 5847Tetotas LocasOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:00:07
905URBAŃSKI Łukasz 5439Piękna i BestiaOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:00:08
906CHESNOKOVA Danyila 5844Tetotas LocasOpen Kobiet09:1500:00:0001:00:09
907DREWNIK Piotr 5671Biegamy czy pijemyOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:00:15
908KOŁODZIEJ Andrzej 5672Biegamy czy pijemyOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:00:15
909GOLANKA Wiktoria 6103Open Kobiet09:4500:00:0001:00:26
910FLEJMER Jakub 6100Open Mężczyzn09:4500:00:0001:00:27
911LICHOSIK Jakub 5728ZamaszysteŚwiryOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:00:39
912BĘC Olga 5798Electrolux ŚwidnicaOpen Kobiet09:1500:00:0001:00:39
913JADWIŻYC Konrad 5727ZamaszysteŚwiryOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:00:40
914WOJCIECHOWSKA Natalia 5729ZamaszysteŚwiryOpen Kobiet09:0000:00:0001:00:40
915WOLNIEWICZ Klaudia 5730ZamaszysteŚwiryOpen Kobiet09:0000:00:0001:00:40
916CENDER Anna 5799Electrolux ŚwidnicaOpen Kobiet09:1500:00:0001:00:41
917KHANTIL Anton 5839Star Navy SEALsOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:00:47
918ROMANYUK Mykyta 5841Star Navy SEALsOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:00:47
919POTOCKA Maria 5840Star Navy SEALsOpen Kobiet09:1500:00:0001:00:52
920RYTEL Marta 6070KaczuchnyOpen Kobiet09:4500:00:0001:00:54
921KOZIEŁ Michał 5292KaczuchnyOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:00:57
922CZAPKIEWICZ Michał 6069KaczuchnyOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:00:57
923GAŃKO Karolina 6211Runmageddonowe Świry Open Kobiet10:0000:00:0001:01:14
924TKACZYK Michał 6213Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:0000:00:0001:01:14
925SZAFRANEK Paweł 5161Dejta nam medalOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:01:22
926SALWEROWICZ - SKOCZYLAS Ewa 5160Dejta nam medalOpen Kobiet08:0000:00:0001:01:23
927KRĘŻELEWSKI Rafał 5743Open Mężczyzn09:0000:00:0001:01:28
928WÓJCIK Aneta 5769Open Kobiet09:0000:00:0001:01:28
929ŻBIKOWSKA Magdalena 6146Open Masters Kobiet09:4500:00:0001:01:28
930NAWARA Tomasz 6240Open Mężczyzn10:0000:00:0001:01:29
931BARTOŚ Sebastian 6256Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:01:29
932DMOCHOWSKI Piotr 6167House Of PolandOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:01:30
933UZDOWSKA Anna 6139Open Masters Kobiet09:4500:00:0001:01:32
934UZDOWSKI Daniel 6056Husaria Race Team Open Mężczyzn09:4500:00:0001:01:34
935UZDOWSKI Marcin 6140Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:01:36
936WASIAK Zuzanna 6217WŁÓCZYBIEGIOpen Kobiet08:1500:00:0001:01:41
937TYWONEK Mariusz 6216RzułfikiOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:01:42
938CELMEROWSKA Marta 6097Open Kobiet09:4500:00:0001:01:43
939BARANOWICZ Jan 6219Open Mężczyzn10:0000:01:4301:01:43
940BYLINA Michał 6214RzułfikiOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:01:44
941JĘDRZEJEWSKI Kacper 5739Open Mężczyzn09:0000:00:0001:01:47
942JĘDRZEJEWSKA Iga 5738Open Kobiet09:0000:00:0001:01:48
943CELMEROWSKA Karolina 6096Open Kobiet09:4500:00:0001:01:51
944BAJDZIŃSKA Agnieszka 5701Połamani lecz wygraniOpen Kobiet09:0000:00:0001:01:55
945STRONCZYŃSKI Maciej 6247Open Mężczyzn10:0000:00:0001:02:04
946BĄBOL Mateusz 5700Połamani lecz wygraniOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:02:07
947GOŁASZEWSKI Piotr 5703Połamani lecz wygraniOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:02:08
948KALINOWSKI Cezary 5704Połamani lecz wygraniOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:02:09
949WANDZEL Piotr 5796Dzikie DziczkiOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:02:09
950SAVINOVSKAYA Olga 5759Open Kobiet09:0000:00:0001:02:10
951DULĘBA Dominika 5793Dzikie DziczkiOpen Kobiet09:1500:00:0001:02:13
952STANEK Natalia 5795Dzikie DziczkiOpen Kobiet09:1500:00:0001:02:13
953KRUSIEWICZ Agnieszka 6117Open Masters Kobiet09:4500:00:0001:02:13
954ADAMSKI Maciej 5669Biegamy czy pijemyOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:02:14
955DĄBROWSKI Marcin 5670Biegamy czy pijemyOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:02:15
956SIWKA Justyna 5794Dzikie DziczkiOpen Kobiet09:1500:00:0001:02:16
957BAREJKO Marta 5792Dzikie DziczkiOpen Kobiet09:1500:00:0001:02:19
958SKWARA Artur 5565KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:02:27
959KSIĘŻAK Ewelina 5248Open Kobiet08:0000:00:0001:02:36
960POPKO Joanna 5260Open Kobiet08:0000:00:0001:02:36
961SKOWROŃSKA Monika 6014Open Kobiet09:3000:00:0001:02:46
962SIEMINSKI Robert 6010Open Mężczyzn09:3000:00:0001:02:48
963GAJEWSKA Kasia 5806Knights of Nightskating WarszawaOpen Kobiet09:1500:00:0001:03:07
964KOSSAK Krystian 5810Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:03:07
965PLATE Piotr 5498Open Mężczyzn08:3000:00:0001:03:08
966SĘK Paweł 5814Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:03:08
967NOWAKOWSKI Grzegorz 5493Open Mężczyzn08:3000:00:0001:03:10
968MRÓZ Sebastian 5563KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:03:11
969JEŻEWSKI Marcin 6109Open Mężczyzn09:4500:00:0001:03:13
970KUŁAK Rafał 6118Open Mężczyzn09:4500:00:0001:03:13
971PIWOWARCZYK Artur 5564KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:03:14
972SADLAKOWSKA Kamila 6303Open Kobiet09:4500:00:0001:03:15
973MRÓZ Katarzyna 5562KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Kobiet08:4500:00:0001:03:15
974JACHACY Marta 5984Open Kobiet09:3000:00:0001:03:22
975KRAIŃSKA Karolina 5994Open Kobiet09:3000:00:0001:03:22
976DOMAŃSKI Piotr 5620Open Mężczyzn08:4500:00:0001:03:23
977JASIŃSKI Piotr 6230Open Mężczyzn10:0000:00:0001:03:23
978PIEŃCZUK Aleksandra 6003Open Kobiet09:3000:00:0001:03:24
979ŚWIDERSKI Albert 5638Open Mężczyzn08:4500:00:0001:03:24
980PATEREK Wojciech 6242Open Mężczyzn10:0000:00:0001:03:26
981KAMIŃSKA Maja 6110Open Kobiet09:4500:00:0001:03:26
982KURYS Mateusz 6235Open Mężczyzn10:0000:00:0001:03:27
983BANACZKOWSKI Tomasz 6169Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0001:03:37
984CZMOK Robert 5827POGromcyOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:03:38
985FORTUNA-CZMOK Jolanta 5828POGromcyOpen Masters Kobiet09:1500:00:0001:03:38
986ŻEBROWSKA Beata 5716Reebok run Crew OstrołękaOpen Masters Kobiet09:0000:00:0001:03:44
987KARCZMARCZYK Jakub 5711Reebok run Crew OstrołękaOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:03:44
988PEŁTAK Marzena 5715Reebok run Crew OstrołękaOpen Kobiet09:0000:00:0001:03:46
989CZARTORYJSKA Justyna 5708Reebok run Crew OstrołękaOpen Kobiet09:0000:00:0001:03:46
990MACEK Marcin 6180Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:03:47
991KUCISZ Martyna 5713Reebok run Crew OstrołękaOpen Kobiet09:0000:00:0001:03:47
992JĘDRZEJCZYK Jarosław 5709Reebok run Crew OstrołękaOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:03:48
993JĘDRZEJCZYK Sławomir 5710Reebok run Crew OstrołękaOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:03:48
994KALISTA Aleksandra 6176Husaria Race Team Open Kobiet10:0000:00:0001:03:48
995DĄBROWSKA Anna 6172Husaria Race Team Open Kobiet10:0000:00:0001:03:49
996KUCISZ Piotr 5714Reebok run Crew OstrołękaOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:03:50
997JAKUBOWSKA Anna 5344Open Kobiet08:1500:00:0001:03:52
998FRANASZEK Tomasz 5272Bobry wojnyOpen Mężczyzn08:1500:00:0001:03:53
999KOLASINSKI Barbara 5281DziedzictwoOpen Masters Kobiet08:3000:00:0001:03:55
1000KOWALSKA Renata 5404DziedzictwoOpen Masters Kobiet08:3000:00:0001:03:56
1001KOSSAKOWSKA Bogumiła 5712Reebok run Crew OstrołękaOpen Kobiet09:0000:00:0001:03:57
1002DZIEDZIC Bogusława 5402DziedzictwoOpen Masters Kobiet08:3000:00:0001:04:01
1003ŻAK Maciej 5666Bestie OCR LegionowoOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:04:02
1004DZIEDZIC Irek 5403DziedzictwoOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:04:03
1005KWAŚNY Ewelina 5696nie chcę mieć STEMIOpen Masters Kobiet09:1500:00:0001:04:03
1006LEONARSKA Małgorzata 5405DziedzictwoOpen Kobiet08:3000:00:0001:04:03
1007KROT Agata 5657Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet09:0000:00:0001:04:04
1008SŁAWSKI Rafał 5688Kyrie elejsonOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:04:04
1009MICHAŁOWSKA Anna 5661Bestie OCR LegionowoOpen Masters Kobiet09:0000:00:0001:04:07
1010SZCZEŚNIAK Marta 5689Kyrie elejsonOpen Kobiet09:0000:00:0001:04:08
1011PIOTROWSKI Konstanty 6038Biegnący z żółwiamiOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:04:10
1012KRYSIŃSKI Adrian 5745Open Mężczyzn09:0000:00:0001:04:11
1013DĄBROWSKA Anna 5685Kyrie elejsonOpen Masters Kobiet09:0000:00:0001:04:12
1014DYMARSKA Marzena 5686Kyrie elejsonOpen Masters Kobiet09:0000:00:0001:04:12
1015OSSOWSKI Slawek 6037Biegnący z żółwiamiOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:04:14
1016KWAŚNIAK Emil 5062Sportera OCROpen Mężczyzn07:4000:00:0001:04:14
1017NOWAK Stasiek 5687Kyrie elejsonOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:04:16
1018TADRAŁA Tomasz 5690Kyrie elejsonOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:04:16
1019KASZUBSKI Kamil 6299Open Mężczyzn09:4500:00:0001:04:17
1020KARWIZE Łukasz 6111Open Mężczyzn09:4500:00:0001:04:18
1021GAJEWSKA Natalia 5694MysieOpen Kobiet09:0000:00:0001:04:21
1022WULCZYŃSKA Patrycja 5695MysieOpen Kobiet09:0000:00:0001:04:22
1023MROCZKOWSKA Katarzyna 5855zabiegane dzikiOpen Kobiet09:1500:00:0001:04:25
1024PŁAWSIUK Paulina 5499Open Kobiet08:3000:00:0001:04:26
1025SZCZEŚNIK Natalia 5615zabiegane dzikiOpen Kobiet09:1500:00:0001:04:27
1026SADOWSKA Michalina 5509Open Kobiet08:3000:00:0001:04:28
1027PRUSZKOWSKI Mateusz 5856zabiegane dzikiOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:04:29
1028SZUKALSKI Maciej 5095Open Mężczyzn07:4000:00:0001:04:30
1029KUCIŃSKI Łukasz 5692Mad DogsOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:04:34
1030NOWOCIEŃ Marcin 5693Mad DogsOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:04:34
1031KACZMARSKA Alicja 5691Mad DogsOpen Kobiet09:0000:00:0001:04:36
1032KAROLAK Anna 5854zabiegane dzikiOpen Kobiet09:1500:00:0001:04:36
1033GROCHOWSKI Marcin 5614zabiegane dzikiOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:04:39
1034WIŚNIEWSKI Arkadiusz 5055RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn07:4000:00:0001:04:43
1035PEREKITKO Marcin 5497Open Mężczyzn08:3000:00:0001:04:46
1036CZARNIK-NAWROCKA Ilona 5456Za-dyszkaOpen Kobiet08:3000:00:0001:04:47
1037MIĘSOWICZ Mirosław 5458Za-dyszkaOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:04:50
1038CZERNIK Marzena 5457Za-dyszkaOpen Kobiet08:3000:00:0001:04:51
1039NAWROCKI Błażej 6289Open Mężczyzn08:3000:00:0001:04:51
1040RUMAK Józef 5089Open Mężczyzn07:4000:00:1401:04:54
1041PERKOWSKA Agnieszka 6062Jedziemy z tym koksemOpen Kobiet09:4500:00:0001:04:56
1042BROCŁAWIK Mirosław 6059Jedziemy z tym koksemOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:04:56
1043KOBIAŁKA Anita 6266Open Kobiet10:0000:00:0001:05:01
1044DYBUS Patryk 6261Open Mężczyzn10:0000:00:0001:05:01
1045GLEGOŁA Monika 6175Husaria Race Team Open Kobiet10:0000:00:0001:05:02
1046KANIA Marcin 5990Open Mężczyzn09:3000:00:0001:05:07
1047BILICKA Agnieszka 5433Ostatnie podrygi zdychającej ostrygiOpen Kobiet08:3000:00:0001:05:08
1048FLICIŃSKI Marcin 5434Ostatnie podrygi zdychającej ostrygiOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:05:09
1049BROMA Adam 5925lakierniateamOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:05:09
1050WELO Łukasz 6068Jedziemy z tym koksemOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:05:19
1051RÓŻYCKI Adrian 6063Jedziemy z tym koksemOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:05:21
1052BAJDAŁA Robert 6058Jedziemy z tym koksemOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:05:21
1053WELO Ewelina 6067Jedziemy z tym koksemOpen Kobiet09:4500:00:0001:05:24
1054JAWORSKA Ewa 6060Jedziemy z tym koksemOpen Kobiet09:4500:00:0001:05:24
1055PORĘBSKI Jarosław 5502Open Mężczyzn08:3000:00:0001:05:26
1056SMOLIGA Elwira 6064Jedziemy z tym koksemOpen Masters Kobiet09:4500:00:0001:05:40
1057BAJDAŁA Kasia 6057Jedziemy z tym koksemOpen Kobiet09:4500:00:0001:05:42
1058BOROWSKA Justyna 5581OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet08:4500:00:0001:05:47
1059CZERNIAKIEWICZ Anna 5582OUTDOOR TRAININGOpen Masters Kobiet08:4500:00:0001:05:59
1060MITKA Piotr 5699Organic TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:05:59
1061MALISZEWSKA Agnieszka 5583OUTDOOR TRAININGOpen Masters Kobiet08:4500:00:0001:06:00
1062BAŁAZY Beata 5616Open Kobiet08:4500:00:0001:06:00
1063KOPCZYK Jakub 6114Open Mężczyzn09:4500:00:0001:06:03
1064RYDEL Dominika 5441Potrzeba Za DarmoOpen Kobiet09:0000:00:0001:06:08
1065JAKUBCZAK Maciej 5440Potrzeba Za DarmoOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:06:09
1066JAMROCH Natalia 5836SRS RATELOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:10
1067ZAGÓRSKI Michał 6143Open Mężczyzn09:4500:00:0001:06:14
1068DYMKOWSKI Adrian 5468Open Mężczyzn08:3000:00:0001:06:17
1069RÓZYCKI-BAKON Radosław 6132Open Mężczyzn09:4500:00:0001:06:18
1070TOMCZYK Wiktoria 5826Organic TeamOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:18
1071MAŃKOWSKI Michał 5824Organic TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:18
1072KRÓLIKOWSKA Angelika 5484Open Kobiet08:3000:00:0001:06:19
1073KACHEL Dominika 5823Organic TeamOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:20
1074MATRACKA Magdalena 5489Open Kobiet08:3000:00:0001:06:23
1075CZERNIKOWSKI Daniel 5467Open Mężczyzn08:3000:00:0001:06:24
1076KAPŁON Jarosław 5474Open Mężczyzn08:3000:00:0001:06:24
1077MYSTKOWSKA Matylda 5786cokolwiek2Open Kobiet09:1500:00:0001:06:24
1078BŁOŃSKA Roksana 6195Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet10:0000:00:0001:06:26
1079KOZLOWSKI Dawid 6198Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:06:26
1080MYSTKOWSKI Maciej 5787cokolwiek2Open Mężczyzn09:1500:00:0001:06:27
1081KADYKAŁO Natalia 6196Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet10:0000:00:0001:06:28
1082SAKŁAWSKA Anna 6201Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet10:0000:00:0001:06:28
1083SZYMCZAK Krzysztof 5825Organic TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:28
1084MACIEJCZUK Kamila 6204Organic TeamOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:29
1085LEWANDOWSKI Przemysław 6194Melvit teamOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:06:33
1086LEWANDOWSKA Joanna 6199Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet10:0000:00:0001:06:33
1087WIELOGÓRSKA Agnieszka 6210Rossmann Open Kobiet10:0000:00:0001:06:34
1088SZUBA Aleksandra 5815Knights of Nightskating WarszawaOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:34
1089MYSTKOWSKI Mariusz 5784cokolwiek 2Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:06:36
1090KMERA Rafał 6113Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:06:40
1091ZAJĄCZKOWSKI Krzysztof 5684Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:41
1092ŁOMAŃSKI Jan 5813Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:44
1093DUŻYŃSKI Ksawery 5785cokolwiek2Open Mężczyzn09:1500:00:0001:06:47
1094KONOPKA Bartłomiej 5809Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:51
1095KAPISZ Michał 5808Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:53
1096GRABOWSKA Aleksandra 5807Knights of Nightskating WarszawaOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:55
1097KUSIAK Mateusz 5811Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:55
1098KUŹNIARSKA Agnieszka 5812Knights of Nightskating WarszawaOpen Kobiet09:1500:00:0001:06:59
1099NEUMANN Przemysław 5395AvenGokuOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:07:34
1100HILLAR Hanna 5394AvenGokuOpen Kobiet08:3000:00:0001:07:35
1101KORCZAK Karolina 6212Runmageddonowe Świry Open Kobiet10:0000:00:0001:08:00
1102LECIEJEWSKA Justyna 6072Ludzie wrzeszczący jak kozyOpen Kobiet09:4500:00:0001:08:18
1103NOWAK Małgorzata 6073Ludzie wrzeszczący jak kozyOpen Kobiet09:4500:00:0001:08:20
1104POCZMAŃSKI Piotr 6074Ludzie wrzeszczący jak kozyOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:08:20
1105SZWAJKOWSKI Przemysław 5385Open Mężczyzn08:1500:00:0001:08:26
1106KUBCZAK Karolina 5356Open Kobiet08:1500:00:0001:08:50
1107LEWIŃSKI Wojciech 5778CAŁA NAPRZÓDOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:08:59
1108MIERZEJEWSKI Norbert 5363Open Mężczyzn08:1500:00:0001:09:00
1109KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej 5350Open Mężczyzn08:1500:00:0001:09:01
1110GAWRYLUK Beata 5776CAŁA NAPRZÓDOpen Masters Kobiet09:1500:00:0001:09:03
1111GOSTKOWSKA Agnieszka 5777CAŁA NAPRZÓDOpen Kobiet09:1500:00:0001:09:03
1112PRZYBYTEK Sławomir 6290Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:09:12
1113SANTAREK Magdalena 6024(Ż)ona mi kazałaOpen Masters Kobiet09:4500:00:0001:09:21
1114DYŚ Michał 6022(Ż)ona mi kazałaOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:09:22
1115WOLSKA Magdalena 5852Upgrade.studioOpen Kobiet09:1500:00:0001:09:23
1116WOLSKI Marcin 5853Upgrade.studioOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:09:24
1117JANOWSKI Materusz 6023(Ż)ona mi kazałaOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:09:24
1118PATURA Przemysław 5851Upgrade.studioOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:09:25
1119MORAWSKI Maciej 5781CAŁA NAPRZÓDOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:09:30
1120FRODYMA Angelika 5653Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet09:0000:00:0001:09:35
1121MADEJAK Monika 5780CAŁA NAPRZÓDOpen Masters Kobiet09:1500:00:0001:09:35
1122MELNYK Inna 5660Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet09:0000:00:0001:09:36
1123WIADERNA Urszula 5782CAŁA NAPRZÓDOpen Kobiet09:1500:00:0001:09:37
1124MADEJAK Ewelina 5779CAŁA NAPRZÓDOpen Kobiet09:1500:00:0001:09:38
1125SEROKA Anna 5664Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet09:0000:00:0001:09:39
1126JAGNYZIAK Sławomir 5654Bestie OCR LegionowoOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:09:50
1127KORNESZCZUK Beata 5656Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet09:0000:00:0001:09:55
1128PONIATOWSKI Piotr 5663Bestie OCR LegionowoOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:09:56
1129LEWANDOWSKI Łukasz 5659Bestie OCR LegionowoOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:09:57
1130OWCZAREK Barbara 5662Bestie OCR LegionowoOpen Masters Kobiet09:0000:00:0001:09:57
1131BURDZY Wiesław 5651Bestie OCR LegionowoOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:09:58
1132BAKURA Monika 5527Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet09:0000:00:0001:09:59
1133KALWASIŃSKA Weronika 5655Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet09:0000:00:0001:10:00
1134MOKWA Sebastian 6200Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:10:33
1135CZYŻKOWSKI Łukasz 6205RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:10:33
1136GAJEWSKA Aneta 6206RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet10:0000:00:0001:10:50
1137KAMIŃSKI Maciej 6197Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:10:51
1138SADOWSKI Tomasz 6209RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:10:53
1139KUCHARSKA Sylwia 6285PACZKOŚWIRYOpen Kobiet08:1500:00:0001:11:13
1140SOBCZYK Ligia 5301PACZKOŚWIRYOpen Kobiet08:1500:00:0001:11:14
1141KALNIUK Tomasz 6207RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:11:18
1142NIŹNIKIEWICZ Dorota 5542DNS DRAGONOpen Kobiet08:4500:00:0001:11:32
1143BAŃSKI Krzysztof 5540DNS DRAGONOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:11:33
1144OSTROWSKA Magdalena 5543DNS DRAGONOpen Kobiet08:4500:00:0001:11:33
1145RYGIEL Maciej 5774C&F Running TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:11:55
1146DĄBROWSKI Janusz 6251DON'T WORRY, BE HAPPY! :)Open Mężczyzn10:1500:00:0001:12:53
1147ROSE Julia 6252DON'T WORRY, BE HAPPY! :)Open Kobiet10:1500:00:0001:12:54
1148MEINERT Jakub 5004Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn07:4000:00:0001:13:14
1149MATYSIAK Jan 5397ayy karambaOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:14:12
1150SZEWCZUK Wiesław 5192Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:14:50
1151KAŹMIERCZAK Kamil 5187Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:14:54
1152KLUGE Wiktoria 6082Różowe TygryskiOpen Kobiet09:4500:00:0001:15:05
1153MŁODAWSKI Jakub 6083Różowe TygryskiOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:15:05
1154LODA Piotr 5188Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:15:26
1155GARDYNIK Monika 5186Not Fast But FuriousOpen Kobiet08:4500:00:0001:15:27
1156PIOTROWSKI Dawid 5189Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:15:37
1157ŚWIRSKI Tomasz 5190Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:15:38
1158SZEWCZUK Jolanta 5191Not Fast But FuriousOpen Kobiet08:4500:00:0001:15:42
1159MARIAŃSKI Mateusz 6237Open Mężczyzn10:0000:15:4801:17:21
1160BARTOSZ Anna 6220Open Masters Kobiet10:0000:15:4701:17:23
1161FIRAZA Paweł 5420LA trenerOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:18:19
1162HUS Natalia 5103Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet07:5000:14:1601:18:57
1163LIS Kamil 6283Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:1500:00:0001:19:07
1164PAWLIKOWSKA Zuzanna 5958Sportera OCROpen Kobiet09:3000:00:0001:20:27
1165WÓJCIAK Ewelina 6019Open Kobiet09:3000:00:0001:20:28
1166POKORA Agata 6302Open Kobiet10:1500:00:0001:22:00
1167PĘKALA Renata 5222TABREWOpen Masters Kobiet08:0000:00:0001:33:12
1168SIMONI-KRAMARZ Alicja 5223TABREWOpen Masters Kobiet08:0000:00:0001:33:12
1169STOKOWSKA Ewa 5790Cross FitMat Girls WyszkówOpen Kobiet09:3000:00:0002:06:23
1170OGORZELEC Katarzyna 5221TABREWOpen Kobiet08:0000:00:00
1171CZARNECKI Bartosz 5310POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:00
1172KRUK Andrzej 6267Open Masters Mężczyzn10:1500:00:00
1173BEDNARZ Joanna 6279Melvit teamOpen Kobiet10:1500:00:00
1174KARPIUK Paweł 5435Ostatnie podrygi zdychającej ostrygiOpen Mężczyzn08:3000:00:00
1175PŁOCH Przemysław 6052Gang-Bang SquadOpen Mężczyzn09:4500:00:00
1176DOMAGAŁA Joanna 6260Open Kobiet10:1500:00:00
1177BARAN Dominik 5731Open Mężczyzn09:0000:00:00
Znaleziono 1177 wynik(ów)