RUNMAGEDDON CLASSIC

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Karczew
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
1276
Wystartowało:
1177
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1172
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu6km
6km
    
1ŁASKAWSKI Michał 5001Befit24team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:48:40
2GRODOŃ Piotr 5003Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:49:18
3GACH Damian 5005CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:00
4OŚKO Łukasz 5018Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:41:24
5PIĘTKA Marcin 5019Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:15
6BERYNC Fabian 5022Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:25
7DZIDO Zbigniew 5025Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:53:24
8PIETRUCHA Jakub 5048POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:57
9PISKAŁA Daniel 5049POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:32:19
10BORKOWSKI Bartłomiej 5050RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn07:4000:00:0000:48:47
11GRYŻEWSKI Karol 5051RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn07:4000:00:0000:49:55
12NOWICKI Marcin 5052RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn07:4000:00:0000:42:46
13SZCZECH Szymon 5053RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn07:4000:00:0000:44:06
14WIELEBA Adam 5054RMF4RT GladiatorsElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:40:32
15CZUBASZEWSKI Kamil 5076Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:50:02
16DMYTRUK Vlad 5077Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:32:02
17JANUSZEWSKI Andrzej 5080Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:40
18JUDEK Łukasz 5081Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:43
19KOWALEWSKI Filip 5083Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:44:50
20O'BOYLE Seamus 5084Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:31:26
21PAWLUKIEWICZ Dariusz 5116Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:14
22MARCZUK Kamil 5117Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:46
23MACHURA Marcin 5118SPEC INSTAL RUNElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:28
24SZKLARSKI Przemysław 5120Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:55
25ŁUCZAK Paweł 5121Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:52
26STACHYRA Rafał 5122Crossfit Lublin Z16Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:41:55
27DROGOSZ Damian 5123Husaria Race Team Elite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:32:32
28PAWŁOWSKI Piotr 5124Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:44
29CHMIELORZ Józef 5125Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:29:38
30KOWALSKI Kamil 5126Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:37:00
31HURAS Michał 5006CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:43
32PINKOWICZ Maciej 5007CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:56
33WARZECHA Filip 5008CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:57
34SKOCZYLAS Kamil 5009Dejta nam medalElite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:50
35JANISZEWSKI Grzegorz 5010DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:39:22
36KURACH Stanisław 5011DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:40:34
37ARUSZTOWICZ Bartosz 5013Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:00
38KOLIBABSKI Radosław 5014Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:58
39LECH Mateusz 5015Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:23
40OLPIŃSKI Marcin 5016Hardcorowe WychylylybymyElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:39:49
41OLPIŃSKI Szymon 5017Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:31:15
42KRAWCZYK Tomasz 5027Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:28:50
43KRAWIECKI Mateusz 5028Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:30:19
44MARCULA Emil 5031Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:3000:00:0000:48:54
45SWACZYŃSKI Krzysztof 5032Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:38:43
46SZANIAWSKI Marcin 5033Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:38:43
47MORAWSKI Grzegorz 5034KONIUCHY OCRElite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:26
48KAMIENIECKI Michał 5035LION'S FIREFIGTER'S TEAMElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:40:41
49ŁUCZAK Marcin 5036Mundurowy Klub Motorowy Rzeczpospolitej PolskiElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:39:23
50PRAŁAT Arkadiusz 5037NEXTREMEElite Mężczyzn07:4000:00:0000:31:40
51BURBUL Przemysław 5038Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:22
52SZYMASZEK Bartłomiej 5039OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:38
53KORNILUK Tomasz 5040OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:33:27
54KULIK Dariusz 5041OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:45:35
55KACPERSKI Jacek 5042PARK OCRElite Mężczyzn07:4000:00:0000:52:35
56PIEPRZYCKI Łukasz 5043PATOFAMILIAElite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:44
57KONARSKI Tomasz 5045POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:37:42
58MIERZICKI Marcel 5046POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:41:37
59PODGORSKI Marek 5056RUNMAGEDDONElite Mężczyzn07:4000:00:0000:33:49
60PIETRZAK Tomek 5058Runmageddonowe Świry Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:06
61BORUC Tomasz 5059SpeedstersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:40
62ŚLESICKI Mateusz 5060SpeedstersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:15
63CHABER Szymon 5061Sportera OCRElite Mężczyzn07:4000:00:0000:45:19
64PACHOLCZYK Jarosław 5063Sportera OCRElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:52:38
65KAMIŃSKI Maciej 5065STOMILEXElite Mężczyzn07:4000:00:0000:48:46
66MŁOTEK Jakub 5066STOMILEXElite Mężczyzn07:4000:00:0000:48:47
67BRATKOWSKI Pawel 5067Torpeda Race TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:19
68BIELECKI Karol 5068United RunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:37:27
69KORULCZYK Marcin 5069United RunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:33:15
70WOŹNIAK Krzysztof 5070United RunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:51
71JACIÓW Paweł 5071WATAHAElite Mężczyzn07:4000:00:0000:30:43
72DOBRZYŃSKI Tomasz 5072xRunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:39
73SŁODOWNIK Dominik 5073xRunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:55
74ANUSZCZYK Mariusz 5074Elite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:43:29
75OLEŚNIEWICZ Szymon 5085Elite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:37:28
76PŁÓCIENNIK Piotr 5086Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:30:56
77PODGRUDNY Szczepan 5087Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:37:59
78PÓŁBRAT Kamil 5088Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:51:06
79STĘPIEŃ Paweł 5091Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:13
80STRYCZEK Patryk 5092Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:50:00
81STUDZIŃSKI Mateusz 5093Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:07
82SZCZOTOK Wiktor 5094Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:49:57
83WIECZOREK Dariusz 5096Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:24
84WITEK Paweł 5097Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:56
85WITKA Patryk 5098Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:06
86WOJCIECHOWSKI Konrad 5099Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:03
87WOŹNIAK Paweł 5100Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:12
88BRATKOWSKI Kamil 5111Torpeda Race TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:44:28
89ZIELIŃSKI Michał 5101Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:44:59
Znaleziono 89 wynik(ów)