RUNMAGEDDON CLASSIC

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Karczew
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
1276
Wystartowało:
1177
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1172
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 6km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu6km
6km
    
1KRAWCZYK Tomasz 5027Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:28:50
2CHMIELORZ Józef 5125Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:29:38
3KRAWIECKI Mateusz 5028Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:30:19
4JACIÓW Paweł 5071WATAHAElite Mężczyzn07:4000:00:0000:30:43
5PŁÓCIENNIK Piotr 5086Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:30:56
6OLPIŃSKI Szymon 5017Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:31:15
7O'BOYLE Seamus 5084Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:31:26
8PRAŁAT Arkadiusz 5037NEXTREMEElite Mężczyzn07:4000:00:0000:31:40
9DMYTRUK Vlad 5077Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:32:02
10PISKAŁA Daniel 5049POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:32:19
11DROGOSZ Damian 5123Husaria Race Team Elite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:32:32
12KORULCZYK Marcin 5069United RunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:33:15
13KORNILUK Tomasz 5040OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:33:27
14PODGORSKI Marek 5056RUNMAGEDDONElite Mężczyzn07:4000:00:0000:33:49
15WITKA Patryk 5098Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:06
16STUDZIŃSKI Mateusz 5093Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:07
17STĘPIEŃ Paweł 5091Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:13
18BERYNC Fabian 5022Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:25
19MORAWSKI Grzegorz 5034KONIUCHY OCRElite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:26
20PAWŁOWSKI Piotr 5124Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:34:44
21ARUSZTOWICZ Bartosz 5013Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:00
22WOJCIECHOWSKI Konrad 5099Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:03
23PIETRZAK Tomek 5058Runmageddonowe Świry Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:06
24DOBRZYŃSKI Tomasz 5072xRunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:39
25HURAS Michał 5006CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:43
26WARZECHA Filip 5008CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:57
27KOLIBABSKI Radosław 5014Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:35:58
28GACH Damian 5005CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:00
29PIĘTKA Marcin 5019Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:15
30BURBUL Przemysław 5038Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:22
31MACHURA Marcin 5118SPEC INSTAL RUNElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:28
32SZYMASZEK Bartłomiej 5039OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:38
33JUDEK Łukasz 5081Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:43
34MARCZUK Kamil 5117Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:46
35KOWALSKI Kamil 5126Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:37:00
36BIELECKI Karol 5068United RunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:37:27
37OLEŚNIEWICZ Szymon 5085Elite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:37:28
38KONARSKI Tomasz 5045POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:37:42
39PODGRUDNY Szczepan 5087Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:37:59
40SWACZYŃSKI Krzysztof 5032Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:38:43
41SZANIAWSKI Marcin 5033Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:38:43
42BRATKOWSKI Pawel 5067Torpeda Race TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:19
43JANISZEWSKI Grzegorz 5010DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:39:22
44LECH Mateusz 5015Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:23
45ŁUCZAK Marcin 5036Mundurowy Klub Motorowy Rzeczpospolitej PolskiElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:39:23
46JANUSZEWSKI Andrzej 5080Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:40
47PIEPRZYCKI Łukasz 5043PATOFAMILIAElite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:44
48OLPIŃSKI Marcin 5016Hardcorowe WychylylybymyElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:39:49
49SKOCZYLAS Kamil 5009Dejta nam medalElite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:50
50ŁUCZAK Paweł 5121Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:52
51WOŹNIAK Paweł 5100Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:12
52ŚLESICKI Mateusz 5060SpeedstersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:15
53WIECZOREK Dariusz 5096Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:24
54WIELEBA Adam 5054RMF4RT GladiatorsElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:40:32
55KURACH Stanisław 5011DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:40:34
56KAMIENIECKI Michał 5035LION'S FIREFIGTER'S TEAMElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:40:41
57WOŹNIAK Krzysztof 5070United RunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:51
58SZKLARSKI Przemysław 5120Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:55
59OŚKO Łukasz 5018Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0000:41:24
60MIERZICKI Marcel 5046POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:41:37
61STACHYRA Rafał 5122Crossfit Lublin Z16Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:41:55
62NOWICKI Marcin 5052RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn07:4000:00:0000:42:46
63ANUSZCZYK Mariusz 5074Elite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:43:29
64SZCZECH Szymon 5053RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn07:4000:00:0000:44:06
65BRATKOWSKI Kamil 5111Torpeda Race TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:44:28
66KOWALEWSKI Filip 5083Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:44:50
67ZIELIŃSKI Michał 5101Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:44:59
68CHABER Szymon 5061Sportera OCRElite Mężczyzn07:4000:00:0000:45:19
69KULIK Dariusz 5041OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:45:35
70PAWLUKIEWICZ Dariusz 5116Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:14
71BORUC Tomasz 5059SpeedstersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:40
72SŁODOWNIK Dominik 5073xRunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:55
73PINKOWICZ Maciej 5007CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:56
74WITEK Paweł 5097Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:56
75PIETRUCHA Jakub 5048POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:46:57
76ŁASKAWSKI Michał 5001Befit24team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:48:40
77KAMIŃSKI Maciej 5065STOMILEXElite Mężczyzn07:4000:00:0000:48:46
78BORKOWSKI Bartłomiej 5050RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn07:4000:00:0000:48:47
79MŁOTEK Jakub 5066STOMILEXElite Mężczyzn07:4000:00:0000:48:47
80MARCULA Emil 5031Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:3000:00:0000:48:54
81GRODOŃ Piotr 5003Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:49:18
82GRYŻEWSKI Karol 5051RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn07:4000:00:0000:49:55
83SZCZOTOK Wiktor 5094Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:49:57
84STRYCZEK Patryk 5092Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:50:00
85CZUBASZEWSKI Kamil 5076Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:50:02
86PÓŁBRAT Kamil 5088Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:51:06
87KACPERSKI Jacek 5042PARK OCRElite Mężczyzn07:4000:00:0000:52:35
88PACHOLCZYK Jarosław 5063Sportera OCRElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:52:38
89DZIDO Zbigniew 5025Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:53:24
Znaleziono 89 wynik(ów)