RUNMAGEDDON CLASSIC

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Karczew
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
1276
Wystartowało:
1177
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1172
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 6km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu6km
6km
    
1ORBIK Mariusz 5232xRunnersOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:33:44
2SENATOR Piotr 5090Open Mężczyzn07:4000:00:0000:33:45
3SKOK William 6012Open Mężczyzn09:3000:00:0000:34:30
4STĘPNIAK Adam 5380Open Mężczyzn08:1500:00:0000:34:33
5ZACHARA Marcin 6184Inżyniery :)Open Mężczyzn10:0000:00:0000:34:39
6BROŻEK Artur 5209Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn08:0000:00:0000:34:53
7PAWLAK Robert 5258Open Mężczyzn08:0000:00:0000:35:02
8WOJTYRA Adrian 6183Inżyniery :)Open Mężczyzn10:0000:00:0000:35:09
9SZWAJKA Bartosz 5266Open Mężczyzn08:0000:00:0000:35:22
10KLIMEK Maciej 5576Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:35:45
11SIURNIK Sebastian 6091W następnym Sopel biegnieOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:36:16
12WÓJCIK Rafał 5283ElefyOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:36:44
13JASTRZEMBSKI Piotr 6182Inżyniery :)Open Mężczyzn10:0000:00:0000:36:54
14ZAWADZKI Maciej 6185Inżyniery :)Open Mężczyzn10:0000:00:0000:36:56
15BAŃKA Bartłomiej 5329Open Mężczyzn08:1500:00:0000:37:02
16RODASZYŃSKI Paweł 6131Open Mężczyzn09:4500:00:0000:37:10
17STANISZEWSKI Marcin 5299Move Factory.Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:37:11
18MICHALSKI Mariusz 5313POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:37:13
19GIZAK Michał 5819Lubię Burpees’yOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:37:26
20JAWOREK Rafał 5561Husaria Race Team Open Mężczyzn09:0000:00:0000:37:33
21POPEK Mariusz 5756Open Mężczyzn09:0000:00:0000:37:36
22KOWALCZYK Jarosław 5352Open Mężczyzn08:1500:00:0000:37:44
23JÓŹWIK Grzegorz 6231Open Mężczyzn10:0000:00:0000:37:45
24LAMENTA Andrzej 5726trener24h.com.plOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:37:54
25WIĘSEK Mateusz 6018Open Mężczyzn10:1500:00:0000:37:54
26BRZYCHCZY Piotr 5969Open Mężczyzn10:1500:00:0000:37:55
27REJTCZAK Paweł 6301POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:38:03
28RECHTZYGIEL Waldemar 5506Open Mężczyzn08:3000:00:0000:38:04
29PORCZYK Zbigniew 5228W DOMU SIEDZIEĆ NIE LUBIĘ!Open Mężczyzn08:0000:00:0000:38:17
30REKIEL Grzegorz 5373Open Mężczyzn08:1500:00:0000:38:32
31CISZEWSKI Wojciech 5915CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:38:33
32KOSIŃSKI Marcin 5479Open Mężczyzn08:3000:00:0000:38:35
33ŚWICIŃSKI Jan 5381Open Mężczyzn08:1500:00:0000:38:40
34BRUSIŁO Bartosz 5024Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:38:45
35KOWALSKI Adam 5244Open Mężczyzn08:0000:00:0000:38:48
36DOMINA Andrzej 5237Open Mężczyzn08:0000:00:0000:39:05
37ŁYPIK Jakub 6122Open Mężczyzn09:4500:00:0000:39:10
38FUCHS Bartosz 6055Husaria Race Team Open Mężczyzn09:4500:00:0000:39:10
39JANOSZ Rafał 6043FUNKY GYM TEAMOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:39:14
40RUDAŚ Mariusz 6288Open Mężczyzn08:1500:00:0000:39:18
41CZAJKA Dominik 5335Open Mężczyzn08:1500:00:0900:39:27
42ZIELŃSKI Damian 5391Open Mężczyzn08:3000:00:0000:39:29
43JUREWICZ Andrzej 5988Open Mężczyzn09:3000:00:0000:39:43
44MAZUR Robert 5271AuuuuuOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:39:43
45KŁOS Krzysztof 5293LION'S FIREFIGTER'S TEAMOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:39:49
46KOŃPA Michał 5294LION'S FIREFIGTER'S TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:39:49
47IZDEBSKI Marcin 5983Open Mężczyzn09:3000:00:0000:39:58
48ŻULEWSKI Marcin 6277Open Mężczyzn10:1500:00:0000:40:02
49SOBCZUK Mateusz 5264Open Mężczyzn08:0000:00:0000:40:04
50PUŚCIZNA Patryk 6006Open Mężczyzn09:3000:00:0000:40:11
51KRUPA Tomasz 5247Open Mężczyzn08:1500:00:0000:40:27
52JOŃCZYK Jakub 5320Rossmann Open Mężczyzn08:1500:00:0000:40:32
53APOLINARSKI Adrian 6218Open Mężczyzn10:0000:00:0000:40:32
54BUGA Mariusz 6222Open Mężczyzn10:0000:00:0000:40:32
55SZACHNA Leszek 5512Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:40:34
56SPRADA Jakub 5408Herobox ŚwiecieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:40:34
57MIKUT Krzysztof 5324United RunnersOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:40:42
58NEREK Paweł 6292Open Mężczyzn10:0000:00:0000:40:44
59STARBA Paweł 5378Open Mężczyzn08:1500:00:0000:40:45
60OLSZEWSKI Patryk 6294Open Mężczyzn09:4500:00:0000:40:46
61CZAJKA Marcin 6186IPPON TEAMOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:40:47
62ROGOWSKI Marcin 5325United RunnersOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:40:47
63PIETRUSIŃSKI Artur 6128Open Mężczyzn09:4500:00:0000:40:54
64WITKOWSKI Marek 6085Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:40:55
65BLOK Bartłomiej 5571Natwest PolandOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:41:01
66BĄCZEK Jan 5075Open Mężczyzn07:4000:00:0000:41:06
67SZELĄG Sebastian 6016Open Mężczyzn09:3000:00:0000:41:07
68BARCIŃSKI Dariusz 5596PZU Sport TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:41:09
69CZAPLICKI Piotr 5597PZU Sport TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:41:09
70GRZANECKI Marcin 5079Open Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:41:21
71WÓJTOWICZ Przemysław 6092W następnym Sopel biegnieOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:41:29
72NIEDŹWIECKI Przemysław 6241Open Mężczyzn10:0000:00:0000:41:32
73POŚWIATA Przemysław 5372Open Mężczyzn08:1500:00:0000:41:34
74DWORAKOWSKI Bartłomiej 5976Open Mężczyzn09:3000:00:0000:41:35
75PIETRUSZEWSKI Andrzej 6287Open Mężczyzn09:0000:00:0000:41:36
76MOCNY Michał 6305RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:41:39
77STROMECKI Marcin 6032Białołęcka Fabryka MocyOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:41:46
78WODZYŃSKI Jacek 6300Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:41:47
79WÓJCICKI Kamil 5387Open Mężczyzn08:1500:00:0000:41:47
80WOŹNIAK Daniel 5315POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:41:56
81ZADROŻNY Krzysztof 5537CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:42:01
82WIŚNIEWSKI Sylwester 5644Open Mężczyzn08:4500:00:0000:42:01
83KRAKOWSKI Przemysław 5245Open Mężczyzn08:0000:00:0000:42:10
84MACHNIO Bartosz Jan 6236Open Mężczyzn10:0000:00:0000:42:12
85KRAWCZYK Mateusz 5483Open Mężczyzn08:3000:00:0000:42:23
86KOWALSKI Krzysztof 5175Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:42:23
87AUGUSTYNIAK Robert 5327Open Mężczyzn08:1500:00:0000:42:25
88HYDZIK Dawid 5801Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:42:30
89RĘKAS Sebastian 6007Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:42:30
90SIDOR Paweł 5263Open Mężczyzn08:0000:00:0000:42:30
91ORNAT Karol 5753Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:42:32
92MURZYNIEC Adam 5999Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:42:32
93OWCZAREK Adam 5444Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn08:3000:00:0000:42:33
94STRUPIECHOWSKI Jan 5445Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn08:3000:00:0000:42:34
95RAKOWSKI Mariusz 5287Husaria Race Team Open Mężczyzn08:1500:00:0000:42:36
96BOREK Michał 5732Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:42:38
97TISCHNER Marcin 6017Open Mężczyzn09:3000:00:0000:42:43
98KAŹMIERCZAK Michał 5169EKIPA KAROLAOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:42:46
99DREANO Thibaut 5930Mocni spiżowiOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:42:46
100SADOWY-SADOWSKI Tomasz 5931Mocni spiżowiOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:42:47
101WINNICKI Łukasz 5170EKIPA KAROLAOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:42:48
102HOROSZCZAK Adrian 5239Open Mężczyzn08:0000:00:0000:42:49
103JAROSZEWSKI Maciej 5471Open Mężczyzn08:3000:00:0000:42:49
104JAKIMIAK Michał 5343Open Mężczyzn08:1500:00:0000:42:51
105WŁODEK Damian 5314POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:42:52
106JAWORSKI Sylwester 5345Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:42:57
107SITEK Bolesław 5761Open Mężczyzn09:0000:00:0000:42:58
108SOBOLEWSKI Radosław 5305PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:00
109PTAK Kacper 5303PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:01
110MARUSZAK Łukasz 5442POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:43:02
111KASZUBA Paweł 5625Open Mężczyzn08:4500:00:0000:43:03
112KEMPISTY Michał 5347Open Mężczyzn08:1500:00:0000:43:05
113WIĘCŁAW Maciej 5642Open Mężczyzn08:4500:00:0000:43:05
114PURWIN Tomasz 6129Open Mężczyzn09:4500:00:0000:43:05
115BIELICKI Wojciech 5566Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:43:07
116WIELOGÓRSKI Karol 5643Open Mężczyzn08:4500:00:0000:43:07
117WILCZYŃSKI Mateusz 5518Open Mężczyzn08:3000:00:0000:43:13
118KRÓLICKI Konrad 5216Sport Gang Runmageddon TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:43:17
119KOSINSKI Michael 6115Open Mężczyzn09:4500:00:0000:43:18
120PRZELASKOWSKI Tomasz 5757Open Mężczyzn09:0000:00:0000:43:22
121KOWALSKI Mateusz 5208PZU Sport TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:43:27
122STĘPIEŃ Karol 5637Open Mężczyzn08:4500:00:0000:43:29
123OLZACKI Piotr 5635Open Mężczyzn08:4500:00:0000:43:30
124ŚLIWIŃSKI Kamil 6246Open Mężczyzn10:0000:00:0000:43:33
125MARKIEWICZ Arkadiusz 5309Piękni i BestieOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:43:35
126DUSZAK Mateusz 5425Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:43:37
127JAŚKOWSKI Jarosław 5316POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:44
128WÓJCIK Jan 5317POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:44
129BRODZIAK Andrzej 5332Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:43:45
130KRÓL Tomasz 5577Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:43:48
131CHMIELEWSKI Józef 5235Open Mężczyzn08:0000:00:0000:43:52
132MŁYNARCZAK Jakub 5609TFP SPORT TEAMOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:44:03
133KOSIOR Krzysztof 5628Open Mężczyzn08:4500:00:0000:44:06
134KACZMARSKI Piotr 5346Open Mężczyzn08:1500:00:0000:44:07
135PIETRZAK Wojciech 6243Open Mężczyzn10:0000:00:0000:44:08
136MAJEWSKI Damian 5178Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:44:08
137JOPA Maciej 5176KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:44:09
138KOLASA Adam 5741Open Mężczyzn09:0000:00:0000:44:09
139SENYK Kamil 6189Kompania ChacharówOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:44:13
140DRYJA Robert 6188Kompania ChacharówOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:44:16
141GOŁASZEWSKI Jacek 5078Open Mężczyzn07:4000:00:0000:44:17
142KRZYŻANOWSKI Julian 5746Open Mężczyzn09:0000:00:0000:44:19
143WITLIB Michał 5519Open Mężczyzn08:3000:00:0000:44:20
144SAKOWICZ Dawid 5374Open Mężczyzn08:1500:00:0000:44:22
145MACIEJEWSKI Radek 5998Open Mężczyzn09:3000:00:0000:44:24
146WIERZCHOWSKI Łukasz 5767Open Mężczyzn09:0000:00:0000:44:31
147CHOJECKI Adrian 5735Open Mężczyzn09:0000:00:0000:44:33
148STOKOWSKI Przemysław 5763Open Mężczyzn09:0000:00:0000:44:33
149KOZŁOWSKI Paweł 5127Bestie OCR LegionowoOpen Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:44:35
150KAŚNIEWSKI Łukasz 5871Open Mężczyzn09:1500:00:0000:44:38
151INDYK Kamil 5026Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:44:40
152BISKUPSKI Karol 6281Open Mężczyzn08:1500:00:0000:44:47
153LUTEREK Michał 5361Open Mężczyzn08:1500:00:0000:44:48
154SKRONIK Piotr 5932Mocni spiżowiOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:44:56
155SZUBIŃSKI Kamil 5384Open Mężczyzn08:1500:00:0000:45:01
156ZAWISZA Kamil 6144Open Mężczyzn09:4500:00:0000:45:03
157JARZĄBEK Grzesiek 6108Open Mężczyzn09:4500:00:0000:45:05
158SZULC Wojciech 5765Open Mężczyzn09:0000:00:0000:45:07
159KYSIAK Kamil 5358Open Mężczyzn08:1500:00:0000:45:13
160KOSSAKOWSKI Paweł 5323United RunnersOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:17
161PAWŁOWSKI Dawid 5302PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:19
162STYPKA Dawid 5306PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:22
163SZULIŃSKI Jakub 5307PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:24
164STANIKOWSKI Mariusz 6276Open Mężczyzn10:1500:00:0000:45:28
165ŁYJAK Adam 5804Husaria Race Team Open Mężczyzn09:1500:00:0000:45:29
166WOLIŃSKI Paweł 5894Open Mężczyzn09:1500:00:0000:45:29
167PTAK Patryk 6039Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:45:31
168LEKSIŃSKI Michal 6280Open Mężczyzn10:1500:00:0000:45:31
169KRASKA Hubert 6034Biegiem Radom!Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:45:32
170SKRZEK Przemysław 6255POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:32
171KLECZEWSKI Maciej 6033Biegiem Radom!Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:45:33
172POLKOWSKI Łukasz 5500Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:45:33
173PIOTROWSKI Paweł 5755Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:45:35
174SOBOL Norbert 6036Biegiem Radom!Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:45:37
175WÓDCZAK Waldemar 5768Open Mężczyzn09:0000:00:0000:45:37
176CHMIEL Paweł 5734Open Mężczyzn09:0000:00:0000:45:38
177ROGALA Maciej 6009Open Mężczyzn09:3000:00:0000:45:40
178SZCZERBA Tomasz 5513Open Mężczyzn08:3000:00:0000:45:44
179PUDEŁKO Bartosz 5503Open Mężczyzn08:3000:00:0000:45:44
180JOCHEMSKI Mikołaj 6264Open Mężczyzn10:1500:00:0000:45:44
181LIS Adam 5487Open Mężczyzn08:3000:00:0000:45:45
182BOJAR Jarosław 5861Open Mężczyzn09:1500:00:0000:45:45
183MICIŃSKI Paweł 5362Open Mężczyzn08:1500:00:0000:45:45
184ŻMIJ Wojciech 5392Open Mężczyzn08:1500:00:0000:45:47
185DUDEK Marcin 5179Motorówki w FormieOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:45:49
186GRUSZFELD Przemek 6262Open Mężczyzn10:1500:00:0000:45:49
187KORNACKI Dariusz 5202Power ORANGErsOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:45:59
188ZIELIŃSKI Marcin 5203Power ORANGErsOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:45:59
189BARCIKOWSKI Daniel 5966Open Mężczyzn09:3000:00:0000:46:00
190BARCIKOWSKI Jarosław 5967Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:46:00
191BAREJ Paweł 5207PowerORANGErsOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:46:01
192CHROSTOWSKI Jan 5201Power ORANGErsOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:46:02
193SEWERYNOWICZ Michał 5021Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:46:03
194LESIUK Stanislav 6304Open Mężczyzn10:0000:00:0000:46:08
195ZMIJ Zbyszek 5393Open Mężczyzn08:1500:00:0000:46:14
196MĘZIŃSKI Pawel 5751Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:46:16
197GROMOTOWICZ Łukasz 5436OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:46:23
198KRAWIECKI Piotr 5422Mondi SolecOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:46:25
199ZALITAILO Bohdan 5424Mondi SolecOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:46:26
200MIROŃCZUK Piotr 5491Open Mężczyzn08:3000:00:0000:46:29
201TROJANOWSKI Maciej 5725Torpeda Race TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:46:30
202PIEŃKOS Marcin 5162Dirty6Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:46:30
203BORT Adam 6257Open Mężczyzn10:1500:00:0000:46:31
204SIERADZKI Grzegorz 5923GTVOpen Masters Mężczyzn09:3000:01:5600:46:31
205PADAMCZYK Dariusz 5368Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:46:36
206MROZIK Michał 5206POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:46:36
207DĄBROWSKI-TUMAŃSKI Paweł 5336Open Mężczyzn08:4500:00:0000:46:36
208STEPLIKOWSKI Krystian 5379Open Mężczyzn08:1500:00:0000:46:36
209KODA Paweł 5044POWER TRAININGOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:46:44
210ZAWADZKI Jakub 6284PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:46:48
211SIKORA Bartłomiej 5304PCHORYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:46:48
212BUSHLIA Oleksii 5972Open Mężczyzn09:3000:00:0000:46:48
213SOLOVIOV Maksym 6015Open Mężczyzn09:3000:00:0000:46:48
214JAROŃ Bartosz 6263Open Mężczyzn10:1500:00:0000:46:48
215DYKO Bartosz 5800Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:46:51
216KUREK Andrzej 5996Open Mężczyzn09:3000:00:0000:46:52
217WÓJTOWICZ Dawid 5455WATAHAOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:47:02
218OSTROWSKI Michał 6273Open Mężczyzn10:1500:00:0000:47:06
219KORGOL Fabian 5351Open Mężczyzn08:1500:00:0000:47:10
220KEMNITZ Maciek 6030Alvin i wiewiórkiOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:47:15
221KLIPO Mateusz 5349Open Mężczyzn08:1500:00:0000:47:16
222HERNOGA Hubert 6029Alvin i wiewiórkiOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:47:17
223POLAKOWSKI Tomasz 5959STFsquadOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:47:17
224IMBIORSKI Dawid 5982Open Mężczyzn09:3000:00:0000:47:19
225SIERUGA Michał 6011Open Mężczyzn09:3000:00:0000:47:20
226GÓRALCZYK Marek 5962To nie ToOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:47:20
227PROKOP Piotr 5963To nie ToOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:47:20
228SZACHOWICZ Paweł 6249Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:47:22
229RZOŃCA Adam 6245Open Mężczyzn10:0000:00:0000:47:23
230DĄBROWSKI Adam 6225Open Mężczyzn10:0000:00:0000:47:23
231MRÓZ Adrian 6238Open Mężczyzn10:1500:00:0000:47:24
232TURKOWYD Daniel 5964To nie ToOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:47:25
233PIĘTA Łukasz 5674EKIPA KAROLAOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:47:27
234WALCZAK Klemens 6310Open Mężczyzn10:0000:00:0000:47:30
235KOPACZYK Michał 5477Open Mężczyzn08:3000:00:0000:47:31
236RYCHLAK Krzysztof 6275Open Mężczyzn10:1500:00:0000:47:31
237LASOTA Michał 5252Open Mężczyzn08:0000:00:0000:47:36
238LASKOWSKI Piotr 5251Open Mężczyzn08:0000:00:0000:47:37
239SZYBIAK Paweł 5210Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:47:40
240RAK Cezary 5020Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:47:44
241KOZAK Arkadiusz 5353Open Mężczyzn08:1500:00:0000:47:46
242ADAMKIEWICZ Jakub 5797Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:50
243PARADOWSKI Piotr 5698OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:47:52
244KOMIDAJ Kamil 5802Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:53
245KWARTOWICZ Paweł 5803Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:54
246CHROMIEC Adrian 5284Fearless BoarsOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:47:55
247DRABIŃSKI Adrian 5285Fearless BoarsOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:47:55
248OŚKA Dawid 5578Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:47:55
249PROC Artur 5579Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:47:55
250GŁAZ Jacek 6174Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:48:06
251MIELCARSKI Ryszard 6193Logan TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:48:07
252CHREPTOWICZ Tomasz 6192Logan TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:48:08
253RYGIELSKI Karol 5890Open Mężczyzn09:1500:00:0000:48:11
254MISSALA Mateusz 5227W DOMU SIEDZIEĆ NIE LUBIĘ!Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:48:18
255CZERNY Dariusz 5225W DOMU SIEDZIEĆ NIE LUBIĘ!Open Mężczyzn08:0000:00:0000:48:19
256PRZESTRZELSKI Karol 5885Open Mężczyzn09:1500:00:0000:48:20
257MIKULSKI Krzysztof 6124Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:48:21
258JEZIORSKI Marcin 5242Open Mężczyzn08:0000:00:0000:48:21
259WALCZAK Piotr 6041Dudek DentOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:48:22
260ŁASKI Mikołaj 5029Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:48:24
261KRAWCZAK Kamil 5481Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:27
262ROWICKI Pawel 5508Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:27
263KRAWCZAK Karol 5482Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:28
264WAWRZYNIECKI Daniel 5517Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:28
265WYSOCKI Mateusz 6020Open Mężczyzn09:3000:00:0000:48:28
266KOWALSKI Tomasz 6050Gang-Bang SquadOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:48:28
267BEREZA Maciej 5920GTVOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:48:29
268POLAKOWSKI Mateusz 5960Street Run RadomOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:48:29
269MASLOUSKI Voitsekh 5922GTVOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:48:31
270ULICZNY Konrad 5917CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:48:34
271KOSIM Artur 5627Open Mężczyzn08:4500:00:0000:48:36
272PACHUCY Grzegorz 5367Open Mężczyzn08:1500:00:0000:48:37
273GNIADEK Mateusz 5340Open Mężczyzn08:1500:00:0000:48:38
274PODBIELSKI Krzysztof 5528CHOBUKAN BiałystokOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:48:38
275BOROWIECKI Przemysław 5968Open Mężczyzn09:3000:00:0000:48:40
276CZAPLICKI Piotr 6259Open Mężczyzn10:1500:00:0000:48:45
277KAŁUŻA Wojciech 6265Open Mężczyzn10:1500:00:0000:48:46
278ANGROT Romuald 5326Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:48:46
279CHABROS Piotr 5618Open Mężczyzn09:1500:00:0000:48:46
280MUGDA Sebastian 5365Open Mężczyzn08:1500:00:0000:48:47
281GĘSICKI Kamil 6040Biernat to fajaOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:48:51
282MARCULA Michał 5488Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:53
283NOWAK Przemysław 5318RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:48:55
284PŁATKOWSKI Jacek 5369Open Mężczyzn08:1500:00:0000:48:57
285PŁATKOWSKI Waldemar 5370Open Mężczyzn08:1500:00:0000:48:59
286BĘBENEK Artur 5330Open Mężczyzn08:1500:00:0000:49:01
287STEFANOWICZ Paweł 5574Natwest PolandOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:02
288MAĆKOWIAK Jakub 5573Natwest PolandOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:03
289KRASHENINNIKOV Anton 5572Natwest PolandOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:04
290JUROK Bartłomiej 5158CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:49:05
291WITAN Damian 6311Open Mężczyzn10:1500:00:0000:49:08
292ŚWIERCZYŃSKI Łukasz 5265Open Mężczyzn08:0000:00:0000:49:09
293ELDRING Jan 5864Open Mężczyzn09:1500:00:0000:49:18
294BĘTLEWSKI Adam 5411J.K.N.WOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:49:18
295KUPIEC Paweł 5631Open Mężczyzn08:4500:00:0000:49:19
296BIELECKI Marcin 5617Open Mężczyzn08:4500:00:0000:49:21
297SEPIOLO Marcin 5195oqrwaOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:49:22
298JEDYNAK Kamil 5194oqrwaOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:49:23
299REDEK Damian 5678Husaria Race Team Open Mężczyzn09:0000:00:0000:49:24
300KOWALIK Karol 5742Open Mężczyzn09:0000:00:0000:49:24
301WRÓBLEWSKI Łukasz 6187K.ZIELIŃSKI TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:49:26
302STATKIEWICZ Jakub 5289J.K.N.W.Open Mężczyzn08:3000:00:0000:49:29
303PROC Rafał 5580Optima Logistics Group S.AOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:33
304KUCZKOWSKI Michał 5747Open Mężczyzn09:0000:00:0000:49:42
305ŁYSAK Artur 6312Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:49:43
306WILIM Ariel 5400BaryBaryOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:49:48
307ŁUKASIK Tomasz 6084Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:4500:00:0000:49:48
308ŚWIDRAK Bartosz 5551Finish or die!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:49:49
309GARCZYŃSKI Radosław 6102Open Mężczyzn09:4500:00:0000:49:50
310CZARKOWSKI Mariusz 6223Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:49:57
311PASIECZNIK Hubert 5550Finish or die!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:49:58
312CIUPEK Robert 5164DOKA teamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:50:03
313RONOWICZ Paweł 5165DOKA teamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:50:04
314MATUSZEWSKI Michał 5549Finish or die!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:50:04
315KIERCZYŃSKI Maciej 5953Sierra & TangoOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:50:04
316MICHAŚ Michał 6161Czarne ŻubryOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:50:04
317PAZIK Marek 6162Czarne ŻubryOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:50:04
318JABŁONKA Bartek 5412JelenieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:05
319LASOTA Jakub 5414JelenieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:05
320KUSTRA Mariusz 5997Open Mężczyzn09:3000:00:0000:50:05
321KULASZA Marcin 5954Sierra & TangoOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:50:06
322KOSTRZEWA Michał 5991Open Mężczyzn09:3000:00:0000:50:06
323KRUSZEWSKI Grzegorz 6168House Of PolandOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:50:08
324SUCHCICKI Wojciech 5822nie chcę mieć STEMIOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:50:10
325KOWALCZYK Rafał 5874Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:50:10
326GAJEWSKI Krzysztof 5611The Gentleman'sOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:50:10
327KRAJEWSKI Tomasz 5613The Gentleman'sOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:50:11
328GAJEWSKI Tomasz 5612The Gentleman'sOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:50:13
329MACURA Marek 5406EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:13
330MODRAKOWSKI Piotr 5492Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:50:14
331SIMON Adam 5805Husaria Race Team Open Mężczyzn09:1500:00:0000:50:16
332DYMIŃSKI Piotr 6226Open Mężczyzn10:0000:00:0000:50:17
333LESZKO Łukasz 5595PrzyjacieleOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:50:18
334GÓRECKI Piotr 6086To nie są leszcze Stefan!Open Mężczyzn09:4500:00:0000:50:18
335PRZEWŁOKA Paweł 6005Open Mężczyzn09:3000:00:0000:50:19
336BUKOJEMSKI Marcin 5971Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:50:19
337PILIP Jakub 6004Open Mężczyzn09:3000:00:0000:50:23
338PŁOŃSKI Grzegorz 6274Open Mężczyzn10:1500:00:0000:50:23
339TOMASZEWSKI Stanisław 6137Open Mężczyzn10:0000:00:0000:50:27
340KRAJEWSKI Przemek 5935OIL WarszawaOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:50:28
341STARCZEWSKI Krzysztof 5938OIL WarszawaOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:50:28
342KARPIŃSKI Karol 5950SamalandraOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:50:29
343GRABSKI Kamil 5979Open Mężczyzn09:3000:00:0000:50:29
344BOCHEŃSKI Dominik 6221Open Mężczyzn10:0000:00:0000:50:30
345WROŃSKI Jakub 5940OIL WarszawaOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:50:31
346ROSIŃSKI Piotr 5951SamalandraOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:50:32
347BARAN Konrad 5676Human OCROpen Mężczyzn09:0000:00:0000:50:42
348ŚWIĄTKOWSKI Michał 5764Open Mężczyzn09:0000:00:0000:50:42
349KOSTKA Gustaw 5416KOSTKIOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:44
350WOSIK Rafał 5520Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:50:44
351MURAWSKI Filip 5423Mondi SolecOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:49
352KAMIŃSKI Cezary 5473Open Mężczyzn08:3000:00:0000:50:50
353SZEREWICZ Szymon 5641Open Mężczyzn08:4500:00:0000:50:51
354BARAN Przemysław 5460Open Mężczyzn08:3000:00:0000:50:52
355BRZOMIŃSKI Łukasz 5421Mondi SolecOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:52
356DOMARADZKI Paweł 5621Open Mężczyzn08:4500:00:0000:50:52
357KULHAWIK Michał 5486Open Mężczyzn08:3000:00:0000:50:57
358BARTNICKI Paweł 5546Finish or die!Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:51:00
359HYSKA Wawrzyniec 5470Open Mężczyzn08:3000:00:0000:51:04
360HERMAN Krzysztof 5934OIL WarszawaOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:05
361MACIASZEK Grzegorz 5602Szalone Dziki!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:51:06
362POLAKIEWICZ Paweł 5603Szalone Dziki!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:51:06
363WIŚNIEWSKI Konrad 5604Szalone Dziki!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:51:06
364LORANTY Piotr 5936OIL WarszawaOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:06
365GAJDA Dawid 5933OIL WarszawaOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:06
366GIETKO Michał 6164GiętkiOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:09
367RUTKOWSKI Kacper 5889Open Mężczyzn09:1500:00:0000:51:11
368GIETKO Piotr 6165GiętkiOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:51:11
369ADAMSKI Jakub 5843TEAM KONECKOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:51:13
370DRASZAWKA Łukasz 5590POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:51:20
371SZCZEPAŃSKI Jarek 5640Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:51:20
372SIKORA Mateusz 5375Open Mężczyzn08:1500:00:0000:51:22
373WOJNAROWSKI Tomasz 5552Finish or die!Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:51:23
374BAŃBUŁA Piotr 5952Sierra & TangoOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:51:25
375KOSSAKOWSKI Adam 5629Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:51:29
376KOWALSKI Tomasz 6297Gang-Bang SquadOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:51:29
377KWIECIŃSKI Michał 5875Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:51:30
378KWIECIŃSKI Zbigniew 5876Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:51:30
379OLEK Artur 5401Byli BiegliOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:51:31
380MAŁEK Łukasz 5548Finish or die!Open Mężczyzn08:4500:00:0000:51:31
381MRÓZ Łukasz 6158boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:34
382KOMORZYCKI Robert 6178Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:51:36
383KLIMCZAK Damian 6048Gang-Bang SquadOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:51:36
384KLIMCZAK Sylwester 6049Gang-Bang SquadOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:51:36
385NADOLNY Kamil 6159boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:36
386CHODOWSKI Łukasz 6170Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:51:36
387MOŻDŻONEK Bartosz 6156boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:38
388CZARNOCKI Łukasz 6150boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:39
389JUROK Tomasz 5159CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:51:45
390GRZYB Albert 5926LOTAMS TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:51:48
391SOBOWIEC Mariusz 5775C&F Running TeamOpen Masters Mężczyzn09:1500:02:4700:51:48
392KONIOR Andrzej 5475Open Mężczyzn08:3000:00:0000:51:49
393MUSIAŁ Krzysztof 5929LOTAMS TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:51:49
394MAZUREK Maciej 5255Open Mężczyzn08:1500:00:0000:51:53
395KŁOSKOWSKI Jakub 5243Open Mężczyzn08:1500:00:0000:51:53
396KAMIŃSKI Marcin 6075Melvit teamOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:51:53
397KRAUSE Piotr 5480Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:51:54
398GOS Mariusz 5858ŻniwiarzeOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:51:56
399MACIEJEWSKI Łukasz 6268Open Mężczyzn10:1500:00:0000:51:57
400SIEWIERSKI Maciej 5177Ławeczka Przed WilemOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:00
401CIEŚLUKIEWICZ Damian 5236Open Mężczyzn08:0000:00:0000:52:00
402ZABOROWSKI Grzegorz 5390Open Mężczyzn08:1500:00:0000:52:01
403STACH Łukasz 5511Open Mężczyzn08:3000:00:0000:52:02
404SZALIŁOW Piotr 5639Open Mężczyzn09:1500:00:0000:52:02
405BRZEZIN Marcin 5333Open Mężczyzn08:1500:00:0000:52:04
406GARLIŃSKI Marcin 6047Gang-Bang SquadOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:52:04
407PULCHNY Łukasz 5504Open Mężczyzn08:3000:00:0000:52:05
408GARBACZ Piotr 5229WChUW "Obiegówka"Open Mężczyzn08:0000:00:0000:52:06
409ROMAŃSKI Jan 5230WChUW "Obiegówka"Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:52:06
410KACHEL Mateusz 5275Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:52:08
411FIOŁNA Robert 5600RookiesOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:52:09
412KRAUZE Damian 5354Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:52:09
413HYS Łukasz 5868Open Mężczyzn09:1500:00:0000:52:09
414BIŃKOWSKI Jacek 6045Gang-Bang SquadOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:52:09
415CYWIŃSKI Marcin 5466Open Mężczyzn08:3000:00:0000:52:11
416MIŚTA Paweł 5720Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:0000:00:0000:52:17
417POLUT Dariusz 6286POP GYM POWER TEAMOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:52:19
418IWON Pawel 6106Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:52:20
419GŁOWACKI Bartosz 5339Open Mężczyzn08:1500:00:0000:52:22
420DĘBECKI Jarosław 5337Open Mężczyzn08:1500:00:0000:52:27
421ZMARZLAK Dawid 6148Open Mężczyzn09:4500:00:0000:52:28
422MINKIEWICZ Marcin 5364Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:52:29
423LEWANDOWSKI Bartosz 5219Strażnicy OrtalionuOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:32
424KOCZNUR Michał 5273Bobry wojnyOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:52:33
425JARZĘBSKI Piotr 5218Strażnicy OrtalionuOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:33
426PODLEŚNY Kamil 5220Strażnicy OrtalionuOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:34
427NEMECZEK Krzysztof 5878Open Mężczyzn09:1500:00:0000:52:35
428GORGOŃ Dariusz 5217Strażnicy OrtalionuOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:36
429BELNIK Robert 5860Open Mężczyzn09:1500:00:0000:52:37
430KRUK Michał 5246Open Mężczyzn08:0000:00:0000:52:37
431JABŁOŃSKI Tomasz 5558Green Goblins GocławOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:52:39
432PACHOLCZYK Radosław 5064Sportera OCROpen Mężczyzn07:4000:00:0000:52:40
433IGNACAK Sebastian 6227Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:52:43
434BĄKOWSKI Rafał 5599RookiesOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:52:46
435TYMIŃSKI Kamil 6138Open Mężczyzn09:4500:00:0000:52:46
436FETLIŃSKI Grzegorz 6173Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:52:49
437WOŹNIAK Kuba 5818LOS CADETESOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:52:50
438MIODUCHOWSKI Artur 5212SKC TEAMOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:51
439ROHOZA Adam 5213SKC TEAMOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:52:58
440KAZUBEK Michał 6177Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:53:06
441WINEK Piotr 6142Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:53:08
442MACIĄG Krzysztof 5928LOTAMS TeamOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:53:14
443SZESZKO Tomasz 6202Nie W Szczepionkę TeamOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:53:19
444SKÓRA Patryk 6013Open Mężczyzn09:3000:00:0000:53:20
445WAŚ Robert 6203Nie W Szczepionkę TeamOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:53:20
446SAWICKI Bartosz 5168DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Mężczyzn08:0000:00:0000:53:26
447KUBUJ Cezary 5249Open Mężczyzn08:0000:00:0000:53:26
448PIETRZAK Krzysztof 5166DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Mężczyzn08:0000:00:0000:53:29
449ZAWADZKI Tomasz 6053Hungry & AngryOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:53:29
450ŻÓŁKOWSKI Kacper 5269Open Mężczyzn08:0000:00:0000:53:30
451RÓŻYCKI Norbert 5415JelenieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:53:31
452KACPRZAK Łukasz 5413JelenieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:53:32
453WYSOKIŃSKI Łukasz 5645Open Mężczyzn08:4500:00:0000:53:33
454ŻMUDZKI Rafał 5647Open Mężczyzn08:4500:00:0000:53:33
455ŻUŁAWNIK Mateusz 6054Hungry&AngryOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:53:33
456KRASUSKI Tomasz 5630Open Mężczyzn08:4500:00:0000:53:34
457GLINKA Michał 5623Open Mężczyzn08:4500:00:0000:53:37
458GOLISZEWSKI Piotr 5904BECHEOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:53:38
459DAWIDOWSKI Dariusz 5736Open Mężczyzn09:0000:00:0000:53:42
460CZARNECKI Michał 5311POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:53:43
461PASIK Michał 5906BECHEOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:53:43
462GRUDZIEŃ Michał 5312POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:53:44
463GIERDAL Grzegorz 5866Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:53:51
464KARAŚ Przemysław 5870Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:53:51
465NOWAKOWSKI Jakub 5879Open Mężczyzn09:1500:00:0000:53:53
466FABERSKI Łukasz 5622Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:53:55
467SŁOMCZYŃSKI Tomasz 5376Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:53:58
468JAGIEŁŁO Paweł 5606Szydłowiec TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:53:58
469JAGODA Grzegorz 5667BETTERSYOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:53:59
470BUCHWALD Wojciech 5970Open Mężczyzn09:3000:00:0000:54:07
471FERENS Tomasz 5204POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:54:14
472SZNABEL Albert 5215Skurcz teamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:54:14
473GERTYCH Bartosz 5214Skurcz teamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:54:15
474CZARNECKI Andrzej 6224Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:54:16
475KIJO Krzysiek 6232Open Mężczyzn10:0000:00:0000:54:16
476CZERNIAK Artur 5567MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:54:18
477DAMIĘCKI Jan 5568MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:54:19
478OLEKSY Rafał 6001Open Mężczyzn09:3000:00:0000:54:19
479WESOŁOWSKI Łukasz 5570MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:54:22
480SOBOLEWSKI Grzegorz 5569MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:54:24
481KRAJEWSKI Adam 5995Open Mężczyzn09:3000:00:0000:54:25
482ŁAPIŃSKI Łukasz 5632Open Mężczyzn08:4500:00:0000:54:26
483BARAŃSKI Marcin 5675HARDCORYOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:54:26
484KULECZKA Jacek 6282Open Mężczyzn08:0000:00:0000:54:27
485KLIMCZAK Patryk 6088UseryOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:54:28
486TOMIAK Bartosz 6089UseryOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:54:28
487OSET Bartosz 6293Potrzeba Za DarmoOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:54:31
488OSET Ziemowit 5588Potrzeba Za DarmoOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:54:32
489RATAJSKI Przemek 6130Open Mężczyzn09:4500:00:0000:54:33
490LUBOWICKI Jakub 5772C&F Running TeamOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:54:34
491MROCZKOWSKI Artur 5773C&F Running TeamOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:54:34
492ŚLIWA Paweł 5587Poniedziałek 20Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:54:37
493PAWŁOWSKI Krzysztof 6002Open Mężczyzn09:3000:00:0000:54:37
494DZIERŻAWSKI Jan 5771C&F Running TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:54:39
495CZAPLA Damian 6258Open Mężczyzn10:1500:00:0000:54:41
496PALUCH Łukasz 5586Poniedziałek 20Open Mężczyzn08:4500:00:0000:54:46
497ZIÓŁEK Krzysztof 5707POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:54:50
498RODAK Maciej 6008Open Mężczyzn09:3000:00:0000:54:53
499ŁAPIŃSKI Marcin 5705POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:54:57
500LIPNEVIC Vitold 5832RibiatosOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:54:59
501BRANDT Adam 5331Open Mężczyzn08:0000:00:0000:54:59
502ZWIERZ Jakub 5270Open Mężczyzn08:0000:00:0000:55:01
503MAKULEC Jakub 5706POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:55:01
504JANIAK Łukasz 5152Biegające ChloryOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:55:02
505KRÓL Darek 5153Biegające ChloryOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:55:03
506BZOZOVSKIS Darius 5830RibiatosOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:55:03
507PŁUZIŃSKI Paweł 5883Open Mężczyzn09:1500:00:0000:55:03
508RATAJCZAK Adam 5887Open Mężczyzn09:1500:00:0000:55:03
509BIAŁOBŁOCKI Kacper 5151Biegające ChloryOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:55:05
510KAPICA Wojciech 5205POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:55:06
511CACHOJANAS Tomas 5831RibiatosOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:55:08
512SALAMON Aron 5262Open Mężczyzn08:0000:00:0000:55:08
513ŻARNOWSKI Tomasz 5268Open Mężczyzn08:0000:00:0000:55:08
514GRODZICKI Adam 5238Open Mężczyzn08:0000:00:0000:55:10
515BOGUSKI Adam 5820MenigaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:55:10
516KRYSZTOFIAK Damian 5924Husaria Race Team Open Mężczyzn09:3000:00:0000:55:11
517POLKOWSKI Sebastian 5821MenigaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:55:12
518GÓRNAŚ Tomasz 5911BW TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:55:13
519SKNADAJ Piotr 5956Spacerowicze kebabuOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:55:16
520OSIK Grzegorz 6278Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:55:17
521ROGUCKI Maciej 6244Open Mężczyzn10:0000:00:0000:55:19
522BIELEWICZ Łukasz 5538Deloitte Adventure TeamOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:55:23
523CHRZANOWSKI Marcin 6254Ghetto Workout PolandOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:55:26
524GNIADZIK Rafał 5908Błyskawiczne ręceOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:55:30
525DANIS Tomasz 5975Open Mężczyzn09:3000:00:0000:55:33
526MAZUREK Szymon 5909Błyskawiczne ręceOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:55:33
527DANIS Rafał 5974Open Mężczyzn09:3000:00:0000:55:34
528SZYMANSKI Jaroslaw 5892Open Mężczyzn09:1500:00:0000:55:37
529POWICHROWSKI Patryk 5884Open Mężczyzn09:1500:00:0000:55:38
530SZYBOWSKI Adam 5453TARCHOTERROROpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:55:39
531KRZYSIAK Patryk 5485Open Mężczyzn08:3000:00:0000:55:42
532KUBALSKI Jakub 5449TARCHOTERROROpen Mężczyzn08:3000:00:0000:55:42
533GOŁĘBIEWSKI Daniel 5469Open Mężczyzn08:3000:00:0000:55:44
534ROMANIAK Piotr 5888Open Mężczyzn09:1500:00:0000:55:45
535JAGIEŁŁO Dawid 5605Szydłowiec TeamOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:55:46
536JÓŹWIK Wojciech 5987Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:55:46
537CYMIŃSKI Łukasz 5448TARCHOTERROROpen Mężczyzn08:3000:00:0000:55:53
538ZALESKI Krzysztof 5454TARCHOTERROROpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:55:54
539LINDA Karol 5791CyCeOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:55:56
540GIBALSKI Jarek 5910BW TeamOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:55:56
541SOBCZAK Daniel 6298Open Mężczyzn09:4500:00:0000:55:59
542BORUTA Marcin 5862Open Mężczyzn09:1500:00:0000:56:00
543BORUTA Mateusz 5863Open Mężczyzn09:1500:00:0000:56:03
544AUGUSTOWSKI Damian 5859Open Mężczyzn09:1500:00:0000:56:04
545MROWCA Piotr 5452TARCHOTERROROpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:56:06
546WĄSOWSKI Marcin 6141Open Mężczyzn09:4500:00:0000:56:07
547KĄDZIELA Sebastian 6153boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:56:08
548KONSTAŃCZUK Przemyslaw 6042DzikiOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:56:08
549STĘPNIAK Paweł 5762Open Mężczyzn09:3000:00:0000:56:12
550GOŹDZIK Paweł 5722SPARTAN SGX WARSAWOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:56:14
551ŻELEWSKI Krzysztof 5900Anal TerrorOpen Mężczyzn09:3000:01:0900:56:15
552OLEKSIAK Marek 5898Anal TerrorOpen Mężczyzn09:3000:01:0600:56:17
553JULIKOWSKI Karol 5193Off-Road Runners Benefit SystemsOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:56:22
554NOWECKI Michał 5430OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCUOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:56:23
555KUREK Karol 5428OSTATNI BĘDĄ NA KOŃCUOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:56:25
556ŁUKASIEWICZ Marcin 5897Anal TerrorOpen Mężczyzn09:3000:00:5800:56:26
557CAŁA Łukasz 6095Open Mężczyzn09:4500:00:0000:56:30
558TRZASKA Marek 5409INSOMNIAOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:56:33
559WALO Piotr 5410INSOMNIAOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:56:33
560WRZESIEŃ Wojciech 5945Pojebana_AkcjaOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:56:37
561JEKIEL Hubert 5181No to pyk!Open Mężczyzn08:0000:00:0000:56:38
562GUŹNICZAK Rafał 6026Allegro RunnersOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:56:38
563DZIECIUCHOWICZ Adam 5199Piorun TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:56:39
564PŁATEK Krzysztof 6306Allegro RunnersOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:56:40
565DUCH Rafał 5198Piorun TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:56:41
566WRZESIEŃ Łukasz 5944Pojebana_AkcjaOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:56:43
567KOŁACZ Jakub 5626Open Mężczyzn08:4500:00:0000:56:46
568ZBOROWSKI Marcin 5526BCA | Boot Camp AcademyOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:56:50
569MRZYGŁÓD Przemysław 6077Nasza RodzinaOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:56:50
570KUR Marcin 6308Husaria Race Team Open Mężczyzn10:1500:00:0000:56:50
571DZIEŁO Łukasz 5338Open Mężczyzn08:1500:00:0000:56:51
572TARGOSZ Sebastian 6081Nasza RodzinaOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:56:51
573OZGA Piotr 5835SkurwiwijeOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:56:52
574WALASZEK Maciej 5319RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:56:52
575ZAMOYSKI Aleksander 6307Open Mężczyzn10:1500:00:0000:56:52
576KORAL Bartek 5834SkurwiwijeOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:56:53
577ŚWIDERSKI Filip 6309Open Mężczyzn10:1500:00:0000:56:53
578GRECZYCHO Adrian 5523BCA | Boot Camp AcademyOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:56:54
579TARGOSZ Robert 6080Nasza RodzinaOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:56:54
580SAMBORSKI Karol 6078Nasza RodzinaOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:56:55
581OSIECKI Przemysław 6272Open Mężczyzn10:1500:00:0000:56:55
582MARCZAK Igor 5529ChybaDobiegliOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:56:58
583PIERWOCHA Piotr 5530ChybaDobiegliOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:56:59
584TARGOSZ Jacek 6079Nasza RodzinaOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:57:02
585OLEJARZ Krzysztof 6000Open Mężczyzn09:3000:00:0000:57:03
586MALAKOS Georgios 6190Last Men StandingOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:57:06
587ZUTHER Matthias 6295Open Mężczyzn10:0000:00:0000:57:06
588WOJCIECHOWSKI Bartosz 6250Open Mężczyzn10:0000:00:0000:57:07
589MARCZAK Piotr 5634Open Mężczyzn08:4500:00:0000:57:08
590MERINO Juan Francisco 6191Last Men StandingOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:57:08
591ŻELAZOWSKI Piotr 5957Spacerowicze kebabuOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:57:11
592OKRASA Krzysztof 5880Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:57:12
593FRĄCZEK Michał 5901ARMAGEDON NO LIMITSOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:57:12
594NIEMYT Paweł 5649AltkomOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:57:13
595SZULC Sławomir 5903ARMAGEDON NO LIMITSOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:57:13
596KALINA Jan 5291Jelonki ApokalipsyOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:57:16
597HUSZCZYŃSKI Robert 5902ARMAGEDON NO LIMITSOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:57:22
598JACKOWSKI Dawid 6228Open Mężczyzn10:0000:00:0000:57:23
599OBUDZIŃSKI Marcin 5534CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:57:27
600JAROSZEWSKI Sławomir 6107Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:57:28
601BIERNAT Robert 6094Open Mężczyzn09:4500:00:0000:57:29
602LEŚNIEWSKI Paweł 5532CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:57:32
603WSZEBOROWSKI Marcin 5536CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:57:32
604KUCZYŃSKI Łukasz 5658Bestie OCR LegionowoOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:57:33
605KULESZA Paweł 6154boratOCROpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:57:35
606SŁODKI Tomasz 6134Open Mężczyzn09:4500:00:0000:57:35
607DZIEWIRSKI Jacek 6151boratOCROpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:57:36
608LUTOSTAŃSKI Dominik 6121Open Mężczyzn09:4500:00:0000:57:39
609JACKOWSKI Piotr 5985Open Mężczyzn09:3000:00:0000:57:41
610KADLOF Michał 5989Open Mężczyzn09:3000:00:0000:57:43
611GUT Bartek 5980Open Mężczyzn09:3000:00:0000:57:44
612PLAK Emil 5592POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:57:44
613PERKOWSKI Paweł 5591POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:57:45
614SZKURŁAT Tomasz 5593POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:57:45
615HADUCH Lukasz 5981Open Mężczyzn09:3000:00:0000:57:46
616ŁEBEK Arkadiusz 5677Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:57:48
617SZYMCZAK Jacek 5766Open Mężczyzn09:0000:00:0000:57:48
618KOTYRBA Rafał 6116Open Mężczyzn09:4500:00:0000:57:48
619SZYMANEK Artur 5594POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:57:55
620ZIÓŁKOWSKI Maciej 5683Kanarki ze szparkiOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:57:57
621REJMAN Szymon 5507Open Mężczyzn08:1500:00:0000:57:59
622ŚWIĄTEK Wojciech 5682Kanarki ze szparkiOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:57:59
623AKSAMITOWSKI Robert 5680Kanarki ze szparkiOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:57:59
624KSIĄŻEK Sobiesław 5297Locha i warchlakiOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:58:02
625KARWOWSKI Paweł 5783CF ŁukówOpen Mężczyzn09:1500:00:1800:58:03
626KURAN Michal 5921GTVOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:58:04
627GOŹDZIK Edward 5721SPARTAN SGX WARSAWOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:58:06
628NAWROT Tomasz 5298Locha i warchlakiOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:58:06
629GUMIELA Adam 5171Gryf TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:58:06
630FILAS Rafał 5296Locha i warchlakiOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:58:07
631AMBROZIAK Sebastian 5946RossmannOpen Mężczyzn09:3000:00:3900:58:12
632NIEMCZYK Paweł 5947Rossmann Open Mężczyzn09:3000:00:4000:58:14
633OGRODZKI Adam 5277City TrainingOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:58:18
634STAREŃSKI Andrzej 5278City TrainingOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:58:18
635SZCZECH Tomasz 6136Open Mężczyzn09:4500:00:0000:58:18
636GRUDNIEWSKI Mateusz 5555GRAFIT TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:58:19
637ADAMCZEWSKI Łukasz 5418LA trenerOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:58:21
638ADAMUS Jacek 5419LA trenerOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:58:21
639LEŚNIAK Mateusz 5748Open Mężczyzn09:0000:00:0000:58:24
640DOBRANJA Kamil 5918Demony IQOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:58:37
641MURZA Jarosław 6239Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:58:37
642JAKUBCZAK Artur 6229Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:58:37
643ŁUKASZEWICZ Maciej 5633Open Mężczyzn08:4500:00:0000:58:40
644STANIAK Przemysław 6160boratOCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:58:56
645SZLACHETKA Jakub 5514Open Mężczyzn08:3000:00:0000:58:58
646GLOWINSKI Jacek 6071Kongsberg AutomotiveOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:58:58
647JAWOR Tomasz 5472Open Mężczyzn08:3000:00:0000:58:59
648SENCZENKO Waldek 5554GE-ki HealthCareOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:59:02
649DĄBROWSKI Jarosław 5553GE-ki HealthCareOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:59:03
650DENDRA Krzysztof 5545Dzikie GE-kiOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:59:06
651SZEWCZYK Jerzy 5382Open Mężczyzn08:1500:00:0000:59:09
652SZEWCZYK Paweł 5383Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:59:10
653KULCHYTSKYI Viktor 6119Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:59:27
654TREHUB Dmytro 5515Open Mężczyzn08:3000:00:0000:59:50
655RASOLOMAMPIONONA Maciej 5848Tetotas LocasOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:00:05
656RASOLOMAMPIONONA Andry Piotr 5847Tetotas LocasOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:00:07
657URBAŃSKI Łukasz 5439Piękna i BestiaOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:00:08
658DREWNIK Piotr 5671Biegamy czy pijemyOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:00:15
659KOŁODZIEJ Andrzej 5672Biegamy czy pijemyOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:00:15
660FLEJMER Jakub 6100Open Mężczyzn09:4500:00:0001:00:27
661LICHOSIK Jakub 5728ZamaszysteŚwiryOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:00:39
662JADWIŻYC Konrad 5727ZamaszysteŚwiryOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:00:40
663KHANTIL Anton 5839Star Navy SEALsOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:00:47
664ROMANYUK Mykyta 5841Star Navy SEALsOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:00:47
665KOZIEŁ Michał 5292KaczuchnyOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:00:57
666CZAPKIEWICZ Michał 6069KaczuchnyOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:00:57
667TKACZYK Michał 6213Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:0000:00:0001:01:14
668SZAFRANEK Paweł 5161Dejta nam medalOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:01:22
669KRĘŻELEWSKI Rafał 5743Open Mężczyzn09:0000:00:0001:01:28
670NAWARA Tomasz 6240Open Mężczyzn10:0000:00:0001:01:29
671BARTOŚ Sebastian 6256Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:01:29
672DMOCHOWSKI Piotr 6167House Of PolandOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:01:30
673UZDOWSKI Daniel 6056Husaria Race Team Open Mężczyzn09:4500:00:0001:01:34
674UZDOWSKI Marcin 6140Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:01:36
675TYWONEK Mariusz 6216RzułfikiOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:01:42
676BARANOWICZ Jan 6219Open Mężczyzn10:0000:01:4301:01:43
677BYLINA Michał 6214RzułfikiOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:01:44
678JĘDRZEJEWSKI Kacper 5739Open Mężczyzn09:0000:00:0001:01:47
679STRONCZYŃSKI Maciej 6247Open Mężczyzn10:0000:00:0001:02:04
680BĄBOL Mateusz 5700Połamani lecz wygraniOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:02:07
681GOŁASZEWSKI Piotr 5703Połamani lecz wygraniOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:02:08
682KALINOWSKI Cezary 5704Połamani lecz wygraniOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:02:09
683WANDZEL Piotr 5796Dzikie DziczkiOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:02:09
684ADAMSKI Maciej 5669Biegamy czy pijemyOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:02:14
685DĄBROWSKI Marcin 5670Biegamy czy pijemyOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:02:15
686SKWARA Artur 5565KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:02:27
687SIEMINSKI Robert 6010Open Mężczyzn09:3000:00:0001:02:48
688KOSSAK Krystian 5810Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:03:07
689PLATE Piotr 5498Open Mężczyzn08:3000:00:0001:03:08
690SĘK Paweł 5814Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:03:08
691NOWAKOWSKI Grzegorz 5493Open Mężczyzn08:3000:00:0001:03:10
692MRÓZ Sebastian 5563KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:03:11
693JEŻEWSKI Marcin 6109Open Mężczyzn09:4500:00:0001:03:13
694KUŁAK Rafał 6118Open Mężczyzn09:4500:00:0001:03:13
695PIWOWARCZYK Artur 5564KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:03:14
696DOMAŃSKI Piotr 5620Open Mężczyzn08:4500:00:0001:03:23
697JASIŃSKI Piotr 6230Open Mężczyzn10:0000:00:0001:03:23
698ŚWIDERSKI Albert 5638Open Mężczyzn08:4500:00:0001:03:24
699PATEREK Wojciech 6242Open Mężczyzn10:0000:00:0001:03:26
700KURYS Mateusz 6235Open Mężczyzn10:0000:00:0001:03:27
701BANACZKOWSKI Tomasz 6169Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0001:03:37
702CZMOK Robert 5827POGromcyOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:03:38
703KARCZMARCZYK Jakub 5711Reebok run Crew OstrołękaOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:03:44
704MACEK Marcin 6180Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:03:47
705JĘDRZEJCZYK Jarosław 5709Reebok run Crew OstrołękaOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:03:48
706JĘDRZEJCZYK Sławomir 5710Reebok run Crew OstrołękaOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:03:48
707KUCISZ Piotr 5714Reebok run Crew OstrołękaOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:03:50
708FRANASZEK Tomasz 5272Bobry wojnyOpen Mężczyzn08:1500:00:0001:03:53
709ŻAK Maciej 5666Bestie OCR LegionowoOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:04:02
710DZIEDZIC Irek 5403DziedzictwoOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:04:03
711SŁAWSKI Rafał 5688Kyrie elejsonOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:04:04
712PIOTROWSKI Konstanty 6038Biegnący z żółwiamiOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:04:10
713KRYSIŃSKI Adrian 5745Open Mężczyzn09:0000:00:0001:04:11
714OSSOWSKI Slawek 6037Biegnący z żółwiamiOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:04:14
715KWAŚNIAK Emil 5062Sportera OCROpen Mężczyzn07:4000:00:0001:04:14
716NOWAK Stasiek 5687Kyrie elejsonOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:04:16
717TADRAŁA Tomasz 5690Kyrie elejsonOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:04:16
718KASZUBSKI Kamil 6299Open Mężczyzn09:4500:00:0001:04:17
719KARWIZE Łukasz 6111Open Mężczyzn09:4500:00:0001:04:18
720PRUSZKOWSKI Mateusz 5856zabiegane dzikiOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:04:29
721SZUKALSKI Maciej 5095Open Mężczyzn07:4000:00:0001:04:30
722KUCIŃSKI Łukasz 5692Mad DogsOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:04:34
723NOWOCIEŃ Marcin 5693Mad DogsOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:04:34
724GROCHOWSKI Marcin 5614zabiegane dzikiOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:04:39
725WIŚNIEWSKI Arkadiusz 5055RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn07:4000:00:0001:04:43
726PEREKITKO Marcin 5497Open Mężczyzn08:3000:00:0001:04:46
727MIĘSOWICZ Mirosław 5458Za-dyszkaOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:04:50
728NAWROCKI Błażej 6289Open Mężczyzn08:3000:00:0001:04:51
729RUMAK Józef 5089Open Mężczyzn07:4000:00:1401:04:54
730BROCŁAWIK Mirosław 6059Jedziemy z tym koksemOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:04:56
731DYBUS Patryk 6261Open Mężczyzn10:0000:00:0001:05:01
732KANIA Marcin 5990Open Mężczyzn09:3000:00:0001:05:07
733FLICIŃSKI Marcin 5434Ostatnie podrygi zdychającej ostrygiOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:05:09
734BROMA Adam 5925lakierniateamOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:05:09
735WELO Łukasz 6068Jedziemy z tym koksemOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:05:19
736RÓŻYCKI Adrian 6063Jedziemy z tym koksemOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:05:21
737BAJDAŁA Robert 6058Jedziemy z tym koksemOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:05:21
738PORĘBSKI Jarosław 5502Open Mężczyzn08:3000:00:0001:05:26
739MITKA Piotr 5699Organic TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:05:59
740KOPCZYK Jakub 6114Open Mężczyzn09:4500:00:0001:06:03
741JAKUBCZAK Maciej 5440Potrzeba Za DarmoOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:06:09
742ZAGÓRSKI Michał 6143Open Mężczyzn09:4500:00:0001:06:14
743DYMKOWSKI Adrian 5468Open Mężczyzn08:3000:00:0001:06:17
744RÓZYCKI-BAKON Radosław 6132Open Mężczyzn09:4500:00:0001:06:18
745MAŃKOWSKI Michał 5824Organic TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:18
746CZERNIKOWSKI Daniel 5467Open Mężczyzn08:3000:00:0001:06:24
747KAPŁON Jarosław 5474Open Mężczyzn08:3000:00:0001:06:24
748KOZLOWSKI Dawid 6198Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:06:26
749MYSTKOWSKI Maciej 5787cokolwiek2Open Mężczyzn09:1500:00:0001:06:27
750SZYMCZAK Krzysztof 5825Organic TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:28
751LEWANDOWSKI Przemysław 6194Melvit teamOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:06:33
752MYSTKOWSKI Mariusz 5784cokolwiek 2Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:06:36
753KMERA Rafał 6113Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:06:40
754ZAJĄCZKOWSKI Krzysztof 5684Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:41
755ŁOMAŃSKI Jan 5813Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:44
756DUŻYŃSKI Ksawery 5785cokolwiek2Open Mężczyzn09:1500:00:0001:06:47
757KONOPKA Bartłomiej 5809Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:51
758KAPISZ Michał 5808Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:53
759KUSIAK Mateusz 5811Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:06:55
760NEUMANN Przemysław 5395AvenGokuOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:07:34
761POCZMAŃSKI Piotr 6074Ludzie wrzeszczący jak kozyOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:08:20
762SZWAJKOWSKI Przemysław 5385Open Mężczyzn08:1500:00:0001:08:26
763LEWIŃSKI Wojciech 5778CAŁA NAPRZÓDOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:08:59
764MIERZEJEWSKI Norbert 5363Open Mężczyzn08:1500:00:0001:09:00
765KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej 5350Open Mężczyzn08:1500:00:0001:09:01
766PRZYBYTEK Sławomir 6290Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:09:12
767DYŚ Michał 6022(Ż)ona mi kazałaOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:09:22
768WOLSKI Marcin 5853Upgrade.studioOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:09:24
769JANOWSKI Materusz 6023(Ż)ona mi kazałaOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:09:24
770PATURA Przemysław 5851Upgrade.studioOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:09:25
771MORAWSKI Maciej 5781CAŁA NAPRZÓDOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:09:30
772JAGNYZIAK Sławomir 5654Bestie OCR LegionowoOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:09:50
773PONIATOWSKI Piotr 5663Bestie OCR LegionowoOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:09:56
774LEWANDOWSKI Łukasz 5659Bestie OCR LegionowoOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:09:57
775BURDZY Wiesław 5651Bestie OCR LegionowoOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:09:58
776MOKWA Sebastian 6200Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:10:33
777CZYŻKOWSKI Łukasz 6205RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:10:33
778KAMIŃSKI Maciej 6197Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:10:51
779SADOWSKI Tomasz 6209RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:10:53
780KALNIUK Tomasz 6207RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:11:18
781BAŃSKI Krzysztof 5540DNS DRAGONOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:11:33
782RYGIEL Maciej 5774C&F Running TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:11:55
783DĄBROWSKI Janusz 6251DON'T WORRY, BE HAPPY! :)Open Mężczyzn10:1500:00:0001:12:53
784MEINERT Jakub 5004Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn07:4000:00:0001:13:14
785MATYSIAK Jan 5397ayy karambaOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:14:12
786SZEWCZUK Wiesław 5192Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:14:50
787KAŹMIERCZAK Kamil 5187Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:14:54
788MŁODAWSKI Jakub 6083Różowe TygryskiOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:15:05
789LODA Piotr 5188Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:15:26
790PIOTROWSKI Dawid 5189Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:15:37
791ŚWIRSKI Tomasz 5190Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:15:38
792MARIAŃSKI Mateusz 6237Open Mężczyzn10:0000:15:4801:17:21
793FIRAZA Paweł 5420LA trenerOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:18:19
794LIS Kamil 6283Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:1500:00:0001:19:07
795CZARNECKI Bartosz 5310POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:00
796KRUK Andrzej 6267Open Masters Mężczyzn10:1500:00:00
797KARPIUK Paweł 5435Ostatnie podrygi zdychającej ostrygiOpen Mężczyzn08:3000:00:00
798PŁOCH Przemysław 6052Gang-Bang SquadOpen Mężczyzn09:4500:00:00
799BARAN Dominik 5731Open Mężczyzn09:0000:00:00
Znaleziono 799 wynik(ów)