Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-10-20 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 1450 |
Wystartowało : | 1403 |
Nie ukończyło : | 10 |
Ukończyło : | 1393 |
Na trasie : | 9 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 09:15
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Seria | Czas startu | Reggae Punkt 4.5km | Czas netto 10km | Czas brutto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RYNKIEWICZ Agnieszka | 2092 | OCRA Poland | Elite Kobiet | 1 | K 1 | 09:15 | 00:00:00 | 00:29:55 | 01:21:10.75 | 01:21:10.75 | 8:07 | 7.4 (100%) | |||
2 | BARANOWSKA Katarzyna | 2087 | Gorący Potok Team | Elite Kobiet | 2 | K 2 | 09:15 | 00:00:00 | 00:29:35 | 01:27:04.90 | 01:27:04.90 | +00:05:54 (6.8%) | 8:42 | 6.9 (93.2%) | ||
3 | GROBELNA Aleksandra | 2105 | xRunners | Elite Kobiet | 3 | K 3 | 09:15 | 00:00:00 | 00:30:53 | 01:27:07.00 | 01:27:07.00 | +00:05:56 (6.8%) | 8:42 | 6.9 (93.2%) | ||
4 | WOROBIEWA Jekatierina | 2096 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 4 | K 4 | 09:15 | 00:00:00 | 00:33:30 | 01:29:26.55 | 01:29:26.55 | +00:08:15 (9.2%) | 8:56 | 6.7 (90.5%) | ||
5 | BURS Klaudia | 2111 | Elite Kobiet | 5 | K 5 | 09:15 | 00:00:00 | 00:33:14 | 01:36:53.20 | 01:36:53.20 | +00:15:42 (16.2%) | 9:41 | 6.2 (83.8%) | |||
6 | KOMOROWSKA Aleksandra | 2108 | Elite Kobiet | 6 | K 6 | 09:15 | 00:00:00 | 00:34:48 | 01:41:40.45 | 01:41:40.45 | +00:20:29 (20.2%) | 10:10 | 5.9 (79.7%) | |||
7 | SZOSTEK Patrycja | 2091 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Kobiet | 7 | K 10 | 09:15 | 00:00:00 | 00:37:17 | 01:54:08.75 | 01:54:08.75 | +00:32:58 (28.9%) | 11:24 | 5.3 (71.6%) | ||
8 | MACIUSZEK Julia | 2103 | WATAHA | Elite Kobiet | 8 | K 14 | 09:15 | 00:00:00 | 00:34:01 | 01:58:39.70 | 01:58:39.70 | +00:37:28 (31.6%) | 11:51 | 5.1 (68.9%) | ||
9 | SPRAWKA Marta | 2098 | STFsquad | Open Kobiet | 8 | K 19 | 09:15 | 00:00:00 | 00:40:50 | 02:05:20.90 | 02:05:20.90 | +00:44:10 (35.2%) | 12:32 | 4.8 (64.9%) | ||
10 | ZYWER Urszula | 2104 | WATAHA | Elite Kobiet | 9 | K 22 | 09:15 | 00:00:00 | 00:36:55 | 02:07:20.70 | 02:07:20.70 | +00:46:09 (36.3%) | 12:44 | 4.7 (63.5%) | ||
11 | ŁOSIN Marta | 2109 | Open Kobiet | 64 | K 90 | 09:15 | 00:00:00 | 00:31:22 | 02:31:35.80 | 02:31:35.80 | +01:10:25 (46.5%) | 15:09 | 4 (54.1%) | |||
12 | WOŹNIAK Joanna | 2089 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 10 | K 161 | 09:15 | 00:00:00 | 00:33:30 | 02:48:12.85 | 02:48:12.85 | +01:27:02 (51.7%) | 16:49 | 3.6 (48.6%) | ||
13 | JASIŃSKA Alicja | 2088 | Gorący Potok Team | Elite Kobiet | 11 | K 167 | 09:15 | 00:00:00 | 00:31:12 | 02:49:42.75 | 02:49:42.75 | +01:28:32 (52.2%) | 16:58 | 3.5 (47.3%) | ||
14 | RYBKA Zuzanna | 2101 | United Runners | Open Kobiet | 158 | K 199 | 09:15 | 00:00:00 | 00:44:24 | 02:55:15.05 | 02:55:15.05 | +01:34:04 (53.7%) | 17:31 | 3.4 (45.9%) | ||
15 | JARZĄBEK Victoria | 2085 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 219 | K 268 | 09:15 | 00:00:00 | 00:43:14 | 03:11:30.00 | 03:11:30.00 | +01:50:19 (57.6%) | 19:09 | 3.1 (41.9%) | ||
16 | PAROL Diana | 2115 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Kobiet | 12 | K 348 | 09:15 | 00:00:00 | 00:46:37 | 03:37:27.20 | 03:37:27.20 | +02:16:16 (62.7%) | 21:44 | 2.8 (37.8%) | ||
17 | MARKOWICZ Ewelina | 2097 | Ślunskie Dziki | Open Kobiet | 304 | K 362 | 09:15 | 00:00:00 | 00:46:07 | 03:49:18.70 | 03:49:18.70 | +02:28:07 (64.6%) | 22:55 | 2.6 (35.1%) | ||
18 | BAJSAROWICZ Marta | 2107 | Open Kobiet | 305 | K 363 | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:54 | 03:49:18.80 | 03:49:18.80 | +02:28:08 (64.6%) | 22:55 | 2.6 (35.1%) | |||
19 | KURAŚ Beata | 2106 | xRunners | Elite Kobiet | 13 | K 367 | 09:15 | 00:00:00 | 00:44:26 | 03:55:21.85 | 03:55:21.85 | +02:34:11 (65.5%) | 23:32 | 2.5 (33.8%) | ||
20 | GARNUSZEK Anita | 2094 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 309 | K 368 | 09:15 | 00:00:00 | 00:42:40 | 03:57:05.65 | 03:57:05.65 | +02:35:54 (65.8%) | 23:42 | 2.5 (33.8%) | ||
21 | GILARSKA Marta | 2084 | BIEGOWE NYGUSY | Open Kobiet | 311 | K 370 | 09:15 | 00:00:00 | 00:48:24 | 04:08:08.10 | 04:08:08.10 | +02:46:57 (67.3%) | 24:48 | 2.4 (32.4%) | ||
22 | GREC Klaudia | 2100 | United Runners | Open Kobiet | 314 | K 373 | 09:15 | 00:00:00 | 00:39:44 | 04:14:11.45 | 04:14:11.45 | +02:53:00 (68.1%) | 25:25 | 2.4 (32.4%) | ||
23 | NITECKA Marta | 2086 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 47 | K 374 | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:37 | 04:30:42.35 | 04:30:42.35 | +03:09:31 (70.0%) | 27:04 | 2.2 (29.7%) | ||
24 | GAŃKO Karolina | 2090 | Nie W Szczepionkę Team | Open Kobiet | 315 | K 375 | 09:15 | 00:00:00 | 00:46:38 | 04:42:06.75 | 04:42:06.75 | +03:20:56 (71.2%) | 28:12 | 2.1 (28.4%) | ||
25 | FILIPEK Carolina | 2099 | United Runners | Open Kobiet | 316 | K 376 | 09:15 | 00:00:00 | 00:54:16 | 04:45:34.30 | 04:45:34.30 | +03:24:23 (71.6%) | 28:33 | 2.1 (28.4%) | ||
26 | TÁNCZOS Weronika | 2102 | United Runners | Open Kobiet | 317 | K 377 | 09:15 | 00:00:00 | 00:54:16 | 04:46:42.35 | 04:46:42.35 | +03:25:31 (71.7%) | 28:40 | 2.1 (28.4%) | ||
27 | JERMAKOWICZ Anna | 2121 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 318 | K 378 | 09:15 | 00:00:00 | 00:43:17 | 04:52:39.65 | 04:52:39.65 | +03:31:28 (72.3%) | 29:15 | 2.1 (28.4%) | ||
28 | DĄDELEWSKA Joanna | 2116 | Piękni i Bestie | Elite Kobiet | 14 | K 379 | 09:15 | 00:00:00 | 00:53:19 | 04:58:12.20 | 04:58:12.20 | +03:37:01 (72.8%) | 29:49 | 2 (27.0%) |
Znaleziono 28 wynik(ów)