Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-11-18 |
Miejsce : | Siedlce |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 1196 |
Wystartowało : | 1088 |
Nie ukończyło : | 26 |
Ukończyło : | 1062 |
Na trasie : | 18 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Żołnierze Kobiety | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Żołnierze Mężczyzni | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 12:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 09:15
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Point_1 1.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MUCHA Krzysztof | 581 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:08:26 | |||
2 | RELIDZYŃSKI Michał | 586 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:08:26 | |||
3 | KĘDZIOREK Eryk | 574 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:08:49 | |||
4 | FILIP Bartosz | 1249 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:08:54 | |||
5 | WINKLER Dawid | 568 | xRunners | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:09:11 | ||
6 | JAHNS Adam | 566 | WOLF TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:09:13 | ||
7 | BAGIŃSKI Ryszard | 785 | TABATA RADEK TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:09:15 | ||
8 | ŻUKOWSKI Karol | 589 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:09:21 | |||
9 | FRANASZEK Bartłomiej | 519 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:09:27 | ||
10 | DUCHNOWSKI Tomasz | 517 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:09:29 | ||
11 | WIECZOREK Dariusz | 587 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:09:36 | |||
12 | KOSIŃSKI Jakub | 526 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:09:47 | ||
13 | PYSZKA Remigiusz | 585 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:09:49 | |||
14 | WŁOCHYŃSKI Mikołaj | 547 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:09:57 | ||
15 | INDYK Kamil | 747 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:10:01 | ||
16 | BURCZYŃSKI Karol | 1192 | TABATA RADEK TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:10:11 | ||
17 | KILIMNIK Tomasz | 511 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:10:17 | ||
18 | SEWERYNOWICZ Michał | 512 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:10:23 | ||
19 | CHŁAP Ireneusz | 515 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:10:34 | ||
20 | MĘDRZYCKI Paweł | 578 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:10:35 | |||
21 | RZEPKA Rafał | 535 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:10:36 | ||
22 | LEBIODA Marcin | 562 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:10:37 | ||
23 | SOKÓŁ Magdalena | 508 | DZIADY OCR | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:10:38 | ||
24 | SOSNOWSKI Michał | 538 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:10:39 | ||
25 | JANKOWIAK Piotr | 521 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:10:42 | ||
26 | KOPECKÝ Jakub | 575 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:10:46 | |||
27 | KRÓLAK Margarita | 527 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:10:56 | ||
28 | ZIÓŁKOWSKI Przemysław | 551 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:10:59 | ||
29 | TETKOWSKI Michał | 543 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:11:05 | ||
30 | KRYSZTOFIAK Damian | 528 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:11:07 | ||
31 | SOBOTA Kamil | 537 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:11:14 | ||
32 | WERNIO Patryk | 702 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:11:15 | |||
33 | SULKOWSKI Dominik | 539 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:11:32 | ||
34 | RAK Cezary | 743 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:11:37 | ||
35 | ZELL Jacek | 509 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:11:39 | ||
36 | WSZOLA Lukasz | 1240 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:11:40 | |||
37 | MARCHLEWICZ Dawid | 531 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:11:47 | ||
38 | MAŁEK Hanna | 935 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:11:51 | ||
39 | SZCZĘCH Damian | 540 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:11:53 | ||
40 | GŁOS Grzegorz | 571 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:11:56 | |||
41 | NIKIEL Dariusz | 507 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:11:57 | ||
42 | ABRAMCZYK Marta | 513 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:11:59 | ||
43 | KASKA Mateusz | 573 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:12:00 | |||
44 | KARACZYN Bartłomiej | 1005 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:12:01 | |||
45 | TAPEREK Mariusz | 542 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:12:03 | ||
46 | CZARNECKI Jakub | 516 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:12:04 | ||
47 | GOSZCZYŃSKA Wioleta | 520 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:12:05 | ||
48 | MALEŃCZYK Sylwester | 577 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:12:06 | |||
49 | TOMANA Marcin | 1022 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:12:08 | |||
50 | KRAŚ Grzegorz | 645 | TABATA RADEK TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:12:09 | ||
51 | BARAN Arkadiusz | 744 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:12:11 | ||
52 | RUSZEWSKI Jarosław | 534 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:12:13 | ||
53 | FILIP Bartosz | 570 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:12:20 | |||
54 | MISTYGACZ Grzegorz | 580 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:12:26 | |||
55 | GREŃ Andrzej | 644 | TABATA RADEK TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:12:31 | ||
56 | SEBZDA Malgorzata | 1239 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:12:39 | |||
57 | ŁUCZYŃSKI Tomasz | 453 | TABATA RADEK TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:12:49 | ||
58 | KŁOS Ewa | 767 | OCR Team Master's Gym | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:12:59 | ||
59 | PABIAN Agnieszka | 768 | OCR Team Master's Gym | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:13:00 | ||
60 | MATEJCZYK Artur | 556 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:13:07 | ||
61 | ROMAŃCZUK Tomasz | 557 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:13:07 | ||
62 | SYKUŁA Maciej | 756 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:13:10 | ||
63 | MILKOWSKI Sylwester | 579 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:13:18 | |||
64 | JASEK-BORS Paulina | 522 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:13:31 | ||
65 | KISZKIS Elżbieta | 524 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:13:31 | ||
66 | RAJ Tomasz | 754 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:13:32 | ||
67 | JUSZCZYK Jarosław | 572 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:13:34 | |||
68 | PLICH Janusx | 584 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:13:38 | |||
69 | WITKOWSKI Paweł | 545 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:13:44 | ||
70 | WITKOWSKA Anna | 544 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:13:47 | ||
71 | WITKOWSKI Piotr | 588 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:13:52 | |||
72 | ORLIŃSKI Artur | 858 | OCR Team Master's Gym | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:14:07 | ||
73 | KNAPIK Sylwia | 857 | OCR Team Master's Gym | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:14:13 | ||
74 | POŚNIK Jan | 533 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:14:59 | ||
75 | SOBCZYK Sabina | 536 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:14:59 | ||
76 | GUMIELA Adam | 226 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:21:21 | ||
77 | JACHIRA Krzysztof | 227 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:21:22 | ||
78 | GROT Michał | 510 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:21:23 |
Znaleziono 78 wynik(ów)