Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-11-18 |
Miejsce : | Siedlce |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 1196 |
Wystartowało : | 1088 |
Nie ukończyło : | 26 |
Ukończyło : | 1062 |
Na trasie : | 18 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Żołnierze Kobiety | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Żołnierze Mężczyzni | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 12:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 09:15
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Point_1 1.5km | Point_2 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RODASZYŃSKI Paweł | 1228 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:09:20 | 00:36:43 | |||
2 | MICHALAK Paweł | 1119 | CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:09:52 | 00:38:33 | ||
3 | MYŚLIWIEC Piotrek | 1223 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:10:23 | 00:40:05 | |||
4 | KUDRZYCKI Karol | 1213 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:10:24 | 00:40:06 | |||
5 | CZERWIŃSKI Michał | 1207 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:09:45 | 00:40:53 | |||
6 | BIAŁEK Marcin | 1203 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:10:09 | 00:41:30 | |||
7 | ZYCH Zbyszek | 1116 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:11:11 | 00:42:21 | ||
8 | SUKIENNIK Adrian | 1137 | iniemamocni 2.0 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:09:48 | 00:42:31 | ||
9 | MIROŃCZUK Piotr | 1218 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:11:38 | 00:43:00 | |||
10 | WODKA Dawid | 1197 | WW team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:11:42 | 00:43:03 | ||
11 | ZIENTEK Bartosz | 1190 | Syfyr syfyr | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:12:06 | 00:44:42 | ||
12 | ZIENTEK Jakub | 1191 | Syfyr syfyr | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:12:08 | 00:44:43 | ||
13 | MISSALA Mateusz | 1220 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:12:12 | 00:44:45 | |||
14 | MISSALA Joanna | 1219 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:12:14 | 00:44:49 | |||
15 | MICHALSKI Kacper | 1217 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:11:24 | 00:45:11 | |||
16 | TUREK Bartek | 1230 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:11:41 | 00:45:12 | |||
17 | ŁUCHNIAK Kuba | 1134 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:12:21 | 00:45:54 | ||
18 | DOMIŃCZYK Przemysław | 1133 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:12:20 | 00:45:55 | ||
19 | PIECYK Piotr | 1148 | MŁYN OSIECZEK | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:11:52 | 00:46:36 | ||
20 | SADOWSKI Marcin | 1167 | Osiem | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:12:05 | 00:46:36 | ||
21 | KARBOWIAK Michal | 1211 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:11:17 | 00:46:39 | |||
22 | KRAJNIAK Jarosław | 1130 | Harpagan Team Bydgoszcz | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:12:01 | 00:47:18 | ||
23 | KOSIŃSKI Michael | 1129 | Harpagan Team Bydgoszcz | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:11:56 | 00:47:19 | ||
24 | KORDEK Jarosław | 1150 | MORSY SZCZYTNO #RESET | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:11:36 | 00:47:20 | ||
25 | PÓŁGĘSEK Bartosz | 1131 | Harpagan Team Bydgoszcz | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:12:02 | 00:47:21 | ||
26 | ZAWADKA Arek | 1128 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:11:20 | 00:47:26 | ||
27 | KONIECZNY Jacek | 1149 | Morsy Szczytno #RESET | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:11:38 | 00:47:38 | ||
28 | PANKIEWICZ Fabian | 1226 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:13:12 | 00:48:00 | |||
29 | KRZYŚPIAK Jakub | 1139 | Kamieniarze | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:13:34 | 00:48:04 | ||
30 | JÓZEFOWSKI Robert | 1138 | Kamieniarze | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:13:36 | 00:48:06 | ||
31 | STOBIECKI Tomasz | 1198 | Zryte Czosnki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:12:35 | 00:48:54 | ||
32 | KUROWSKA Edyta | 1199 | Zryte Czosnki | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:12:37 | 00:48:54 | ||
33 | BUKOJEMSKI Marcin | 1236 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:12:39 | 00:49:39 | |||
34 | BŁĘDOWSKI Michał | 1115 | Błędowscy Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:13:17 | 00:49:47 | ||
35 | BŁĘDOWSKI Artur | 1114 | Błędowscy Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:13:16 | 00:49:48 | ||
36 | BŁASZCZAK Damian | 1205 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:13:26 | 00:51:14 | |||
37 | BŁASZCZAK Sławek | 1206 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:13:31 | 00:51:15 | |||
38 | ŁAWNICZAK Andżelika | 1215 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:13:29 | 00:51:15 | |||
39 | KRZYŻAK Tomasz | 1212 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:14:03 | 00:51:23 | |||
40 | OSMULSKI Michał | 1237 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:13:23 | 00:51:26 | |||
41 | PASTUSZKA Jakub | 1135 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:12:42 | 00:51:34 | ||
42 | KOPER Krzysztof | 1144 | MaJuBa | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:13:08 | 00:51:55 | ||
43 | GOLAŃSKI Piotr | 1143 | MaJuBa | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:13:01 | 00:51:56 | ||
44 | KOZIOŁ Konrad | 1145 | MaJuBa | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:13:10 | 00:51:56 | ||
45 | WITKOWICZ Bartłomiej | 1146 | MaJuBa | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:13:05 | 00:51:57 | ||
46 | GĘDŁEK Przemysław | 1187 | SOLIDARNOŚĆ KBR KWIDZYN | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:12:53 | 00:52:50 | ||
47 | KOŃCZALSKI Mateusz | 1188 | SOLIDARNOŚĆ KBR KWIDZYN | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:12:50 | 00:52:51 | ||
48 | WOŹNIAK Grzegorz | 1189 | SOLIDARNOŚĆ KBR KWIDZYN | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:12:55 | 00:52:52 | ||
49 | GARDYSZEWSKI Bartłomiej | 1210 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:14:00 | 00:54:18 | |||
50 | KOWALCZYK Bogdan | 1178 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:15:51 | 00:54:43 | ||
51 | TUTAKOWSKI Łukasz | 1231 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:16:08 | 00:54:46 | |||
52 | OSIŃSKI Marcin | 1186 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:15:02 | 00:54:53 | ||
53 | BLOCH Piotr | 1185 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:15:03 | 00:54:53 | ||
54 | JASTRZĘBSKA Agata | 1111 | Agresywne Plastry | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:15:49 | 00:54:59 | ||
55 | IMIOLCZYK Roland | 1110 | Agresywne Plastry | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:15:50 | 00:54:59 | ||
56 | TURSKI Łukasz | 1180 | Rossmann | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:14:25 | 00:55:05 | ||
57 | ALBIGOWSKA Magdalena | 1200 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:14:33 | 00:55:20 | |||
58 | BARSZCZ Dominika | 1202 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:15:09 | 00:55:21 | |||
59 | MAJKOWSKI Łukasz | 1171 | PERI RACING TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:14:24 | 00:56:02 | ||
60 | PIĘTKA Patryk | 1173 | PERI RACING TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:14:21 | 00:56:03 | ||
61 | CAŁKA Krzysztof | 1151 | Napędzani Procentem | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:15:25 | 00:56:10 | ||
62 | PEŁECHATY Paweł | 1172 | PERI RACING TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:14:09 | 00:56:13 | ||
63 | FRĄCKOWIAK Jacek | 1168 | PERI RACING TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:14:25 | 00:56:15 | ||
64 | JEZIOR Bartosz | 1152 | Napędzani Procentem | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:15:34 | 00:56:15 | ||
65 | LUDZIEJEWSKI Arnold | 1170 | PERI RACING TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:14:24 | 00:56:22 | ||
66 | KRAWCZYK Rafał | 1179 | Rossmann | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:14:45 | 00:56:23 | ||
67 | KANIOWSKI Kamil | 1064 | Rossmann | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:14:38 | 00:56:25 | ||
68 | MATUSZEWICZ Jakub | 1136 | iniemamocni 2.0 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:14:59 | 00:56:30 | ||
69 | MYRCHA Natalia | 1222 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:15:07 | 00:56:42 | |||
70 | LIPA Anna | 1216 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:15:06 | 00:56:42 | |||
71 | DZIERŻANOWSKA Martyna | 1127 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:15:07 | 00:57:33 | ||
72 | BORYSEWICZ Wiktor | 1126 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:15:07 | 00:57:33 | ||
73 | BIEŃKOWSKI Adrian | 1125 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:15:10 | 00:57:48 | ||
74 | BAŁDAK Piotr | 1201 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:31:52 | 00:57:56 | |||
75 | PAWŁOWSKI Krzysztof | 1227 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:13:28 | 00:58:26 | |||
76 | JERMAKOWICZ Anna | 1182 | runcoholics | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:15:59 | 00:58:49 | ||
77 | ILCZYSZYN Julita | 1181 | runcoholics | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:16:14 | 00:58:51 | ||
78 | JERMAKOWICZ Bartlomiej | 1183 | runcoholics | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:16:03 | 00:59:00 | ||
79 | KOZŁOWSKI Krzysztof | 1184 | runcoholics | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:16:14 | 00:59:01 | ||
80 | BIAŁEK Mateusz | 1204 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:14:36 | 00:59:18 | |||
80 | SZARF Tomasz | 1229 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:14:30 | 00:59:19 | |||
82 | LASKOWSKI Paweł | 1214 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:14:50 | 00:59:27 | |||
83 | BOGAJ Krzysztof | 1193 | Twardy Skład | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:15:20 | 00:59:33 | ||
84 | WÓJCIK Zbyszek | 1107 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:15:15 | 00:59:35 | |||
85 | KALINOWSKI Tomasz | 1194 | Twardy Skład | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:15:12 | 00:59:35 | ||
86 | ZDUŃSKI Jarosław | 1176 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:27:04 | 01:03:05 | ||
87 | OCHOWIAK Paweł | 1163 | Organic Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:18:07 | 01:04:55 | ||
88 | OCHOWIAK Klaudia | 1162 | Organic Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:17:22 | 01:04:55 | ||
89 | NARAJEWSKI Grzegorz | 1160 | Organic Team | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:17:56 | 01:04:56 | ||
90 | LISIAK Karina | 1157 | Organic Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:18:06 | 01:04:56 | ||
91 | KLIMACKI Łukasz | 1155 | Organic Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:17:11 | 01:04:57 | ||
92 | HAŁASZYN Joanna | 1154 | Organic Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:18:06 | 01:05:02 | ||
93 | MAŃKOWSKI Michał | 1158 | Organic Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:17:23 | 01:05:02 | ||
94 | NOWAK Piotr | 1161 | Organic Team | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:17:56 | 01:05:04 | ||
95 | KONIECZYŃSKA Agnieszka | 1156 | Organic Team | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:17:59 | 01:05:05 | ||
96 | SIENKIEWICZ Dariusz | 1164 | Organic Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:18:08 | 01:05:06 | ||
97 | FRYSIAK Małgorzata | 1153 | Organic Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:18:03 | 01:05:07 | ||
98 | MUSIOŁOWSKA Jagoda | 1159 | Organic Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:17:54 | 01:05:07 | ||
99 | SMIGIELSKA Arleta | 1165 | Organic Team | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:18:04 | 01:05:08 | ||
100 | ZGLINICKA Marzena | 1177 | Pogotowie Medicover | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 100 wynik(ów)