Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-10-20 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 1450 |
Wystartowało : | 1403 |
Nie ukończyło : | 10 |
Ukończyło : | 1393 |
Na trasie : | 9 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 09:15
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Seria | Czas startu | Reggae Punkt 4.5km | Czas netto 10km | Czas brutto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LORENC Łukasz | 2078 | Elite Masters Mężczyzn | 1 | M 31 | 09:00 | 00:00:00 | 00:26:15 | 01:12:00.50 | 01:12:00.50 | 7:12 | 8.3 (100%) | ||||
2 | ZGUTKA Tomasz | 2023 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 2 | M 35 | 09:00 | 00:00:00 | 00:28:16 | 01:13:28.55 | 01:13:28.55 | +00:01:28 (2.0%) | 7:20 | 8.2 (98.8%) | ||
3 | WIKTOROWICZ Mariusz | 2040 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Masters Mężczyzn | 3 | M 37 | 09:00 | 00:00:00 | 00:28:13 | 01:13:34.50 | 01:13:34.50 | +00:01:34 (2.1%) | 7:21 | 8.2 (98.8%) | ||
4 | GUZ Grzegorz | 2033 | Positive Freaks Team | Elite Masters Mężczyzn | 4 | M 45 | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:53 | 01:17:11.65 | 01:17:11.65 | +00:05:11 (6.7%) | 7:43 | 7.8 (94.0%) | ||
5 | FRYDRYCH Maciek | 2063 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 5 | M 55 | 09:00 | 00:00:00 | 00:29:48 | 01:20:02.70 | 01:20:02.70 | +00:08:02 (10.0%) | 8:00 | 7.5 (90.4%) | ||
6 | PETELCZYC Piotr | 2080 | Elite Masters Mężczyzn | 6 | M 58 | 09:00 | 00:00:00 | 00:30:25 | 01:20:44.20 | 01:20:44.20 | +00:08:43 (10.8%) | 8:04 | 7.4 (89.2%) | |||
7 | KAWALEC Oliwer | 2065 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 7 | M 62 | 09:00 | 00:00:00 | 00:31:46 | 01:22:11.10 | 01:22:11.10 | +00:10:10 (12.4%) | 8:13 | 7.3 (88.0%) | ||
8 | ŁOTOCKI Rafał Jerzy | 2067 | WOLF TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 8 | M 66 | 09:00 | 00:00:00 | 00:28:05 | 01:22:41.05 | 01:22:41.05 | +00:10:40 (12.9%) | 8:16 | 7.3 (88.0%) | ||
9 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 2002 | Bestie OCR Legionowo | Elite Masters Mężczyzn | 9 | M 92 | 09:00 | 00:00:00 | 00:33:56 | 01:32:49.75 | 01:32:49.75 | +00:20:49 (22.4%) | 9:16 | 6.5 (78.3%) | ||
10 | KURACH Stanisław | 2011 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 10 | M 100 | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:13 | 01:36:39.80 | 01:36:39.80 | +00:24:39 (25.5%) | 9:39 | 6.2 (74.7%) | ||
11 | HANDZLIK Tomasz | 2006 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 11 | M 138 | 09:00 | 00:00:00 | 00:38:04 | 01:45:24.20 | 01:45:24.20 | +00:33:23 (31.7%) | 10:32 | 5.7 (68.7%) | ||
12 | WĘGLARZ Waldemar | 2082 | Elite Masters Mężczyzn | 12 | M 165 | 09:00 | 00:00:00 | 00:30:33 | 01:51:07.30 | 01:51:07.30 | +00:39:06 (35.2%) | 11:06 | 5.4 (65.1%) | |||
13 | KACPERSKI Radosław | 2056 | Szydera OCR | Elite Masters Mężczyzn | 13 | M 279 | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:39 | 02:05:31.30 | 02:05:31.30 | +00:53:30 (42.6%) | 12:33 | 4.8 (57.8%) | ||
14 | JANISZEWSKI Grzegorz | 2010 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 14 | M 575 | 09:00 | 00:00:00 | 00:33:20 | 02:33:47.15 | 02:33:47.15 | +01:21:46 (53.2%) | 15:22 | 3.9 (47.0%) | ||
15 | JESKA Tomasz | 2009 | Dirty Sparrows | Elite Masters Mężczyzn | 15 | M 637 | 09:00 | 00:00:00 | 00:32:56 | 02:38:38.40 | 02:38:38.40 | +01:26:37 (54.6%) | 15:51 | 3.8 (45.8%) | ||
16 | ZONTEK Andrzej | 2008 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 16 | M 1012 | 09:00 | 00:00:00 | 00:29:18 | 04:40:12.40 | 04:40:12.40 | +03:28:11 (74.3%) | 28:01 | 2.1 (25.3%) |
Znaleziono 16 wynik(ów)