Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-10-20 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 1450 |
Wystartowało : | 1403 |
Nie ukończyło : | 10 |
Ukończyło : | 1393 |
Na trasie : | 9 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 09:15
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Seria | Czas startu | Reggae Punkt 4.5km | Czas netto 10km | Czas brutto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KASPRZYK Sebastian | 2076 | Elite Mężczyzn | 1 | M 1 | 09:00 | 00:00:00 | 00:23:04 | 00:57:27.95 | 00:57:27.95 | 5:44 | 10.4 (100%) | ||||
2 | OŚLIZŁO Tomasz | 2112 | OCRA Poland | Elite Mężczyzn | 2 | M 2 | 09:00 | 00:00:00 | 00:23:34 | 00:59:05.65 | 00:59:05.65 | +00:01:37 (2.8%) | 5:54 | 10.2 (98.1%) | ||
3 | HAJNOS Dawid | 2013 | Gorący Potok Team | Elite Mężczyzn | 3 | M 3 | 09:00 | 00:00:00 | 00:22:45 | 01:00:19.40 | 01:00:19.40 | +00:02:51 (4.7%) | 6:01 | 9.9 (95.2%) | ||
4 | WOJTYSZYN Wojciech | 2117 | xRunners | Elite Mężczyzn | 4 | M 4 | 09:00 | 00:00:00 | 00:24:38 | 01:00:43.90 | 01:00:43.90 | +00:03:15 (5.4%) | 6:04 | 9.9 (95.2%) | ||
5 | KRAWIECKI Mateusz | 2019 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 5 | M 5 | 09:00 | 00:00:00 | 00:23:11 | 01:00:56.05 | 01:00:56.05 | +00:03:28 (5.7%) | 6:05 | 9.8 (94.2%) | ||
6 | SZCZECHLA Grzegorz | 2004 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 6 | M 6 | 09:00 | 00:00:00 | 00:22:43 | 01:03:00.60 | 01:03:00.60 | +00:05:32 (8.8%) | 6:18 | 9.5 (91.3%) | ||
7 | FILIP Bartosz | 2046 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 7 | M 7 | 09:00 | 00:00:00 | 00:24:25 | 01:03:40.00 | 01:03:40.00 | +00:06:12 (9.7%) | 6:22 | 9.4 (90.4%) | ||
8 | KRAWCZYK Tomasz | 2120 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 8 | M 8 | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:33 | 01:03:51.80 | 01:03:51.80 | +00:06:23 (10.0%) | 6:23 | 9.4 (90.4%) | ||
9 | BRZOSKWINIA Wojciech | 2015 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 9 | M 9 | 09:00 | 00:00:00 | 00:24:36 | 01:04:05.25 | 01:04:05.25 | +00:06:37 (10.3%) | 6:24 | 9.4 (90.4%) | ||
10 | MADEJSKI Krzysztof | 2071 | xRunners | Elite Mężczyzn | 10 | M 10 | 09:00 | 00:00:00 | 00:24:33 | 01:04:28.55 | 01:04:28.55 | +00:07:00 (10.9%) | 6:26 | 9.3 (89.4%) | ||
11 | ORAWCZAK Kamil | 2007 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 11 | M 11 | 09:00 | 00:00:00 | 00:24:32 | 01:05:29.65 | 01:05:29.65 | +00:08:01 (12.3%) | 6:32 | 9.2 (88.5%) | ||
12 | KAŁUŻNY Adam | 2049 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 12 | M 12 | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:14 | 01:06:06.40 | 01:06:06.40 | +00:08:38 (13.1%) | 6:36 | 9.1 (87.5%) | ||
13 | JACIÓW Paweł | 2064 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 13 | M 13 | 09:00 | 00:00:00 | 00:26:43 | 01:06:15.45 | 01:06:15.45 | +00:08:47 (13.3%) | 6:37 | 9.1 (87.5%) | ||
14 | SALAMON Mateusz | 2037 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 14 | M 14 | 09:00 | 00:00:00 | 00:24:16 | 01:06:32.20 | 01:06:32.20 | +00:09:04 (13.6%) | 6:39 | 9 (86.5%) | ||
15 | SELIANIN Dmytro | 2052 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 15 | M 15 | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:20 | 01:06:47.80 | 01:06:47.80 | +00:09:19 (14.0%) | 6:40 | 9 (86.5%) | ||
16 | DOMAŃSKI Krystian | 2043 | SMI Ełk | Elite Mężczyzn | 16 | M 16 | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:11 | 01:06:48.80 | 01:06:48.80 | +00:09:20 (14.0%) | 6:40 | 9 (86.5%) | ||
17 | BRZOZOWSKI Filip | 2016 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 17 | M 17 | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:47 | 01:07:12.60 | 01:07:12.60 | +00:09:44 (14.5%) | 6:43 | 8.9 (85.6%) | ||
18 | CEJKO Dawid | 2001 | Baltic Seals | Elite Mężczyzn | 18 | M 18 | 09:00 | 00:00:00 | 00:26:57 | 01:07:42.65 | 01:07:42.65 | +00:10:14 (15.1%) | 6:46 | 8.9 (85.6%) | ||
19 | KOWALCZYK Dawid | 2058 | Szydera OCR | Elite Mężczyzn | 19 | M 19 | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:48 | 01:08:30.40 | 01:08:30.40 | +00:11:02 (16.1%) | 6:51 | 8.8 (84.6%) | ||
20 | PRYKOWSKI Tomasz | 2072 | xRunners | Elite Mężczyzn | 20 | M 20 | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:45 | 01:08:31.75 | 01:08:31.75 | +00:11:03 (16.1%) | 6:51 | 8.8 (84.6%) | ||
21 | CICHOCKI Filip | 2034 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 21 | M 21 | 09:00 | 00:00:00 | 00:26:22 | 01:09:32.15 | 01:09:32.15 | +00:12:04 (17.4%) | 6:57 | 8.6 (82.7%) | ||
22 | JASTRZĘBSKI Piotr | 2048 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 22 | M 22 | 09:00 | 00:00:00 | 00:26:41 | 01:09:39.60 | 01:09:39.60 | +00:12:11 (17.5%) | 6:57 | 8.6 (82.7%) | ||
23 | MAZUR Damian | 2051 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 23 | M 23 | 09:00 | 00:00:00 | 00:26:51 | 01:09:47.90 | 01:09:47.90 | +00:12:19 (17.7%) | 6:58 | 8.6 (82.7%) | ||
24 | WYPUKOŁ Jakub | 2053 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 24 | M 24 | 09:00 | 00:00:00 | 00:26:48 | 01:10:11.40 | 01:10:11.40 | +00:12:43 (18.1%) | 7:01 | 8.5 (81.7%) | ||
25 | KALININ Jarosław | 2069 | xRunners | Elite Mężczyzn | 25 | M 25 | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:12 | 01:10:42.05 | 01:10:42.05 | +00:13:14 (18.7%) | 7:04 | 8.5 (81.7%) | ||
26 | TOMAKA Tomasz | 2022 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 26 | M 26 | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:19 | 01:11:07.60 | 01:11:07.60 | +00:13:39 (19.2%) | 7:06 | 8.4 (80.8%) | ||
27 | JANUSZEWSKI Bartosz | 2024 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 27 | M 27 | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:55 | 01:11:22.60 | 01:11:22.60 | +00:13:54 (19.5%) | 7:08 | 8.4 (80.8%) | ||
28 | JAROSZ David | 2122 | xRunners | Elite Mężczyzn | 28 | M 28 | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:31 | 01:11:31.20 | 01:11:31.20 | +00:14:03 (19.7%) | 7:09 | 8.4 (80.8%) | ||
29 | PUPKOWSKI Kamil | 2123 | xRunners | Elite Mężczyzn | 29 | M 29 | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:46 | 01:11:57.10 | 01:11:57.10 | +00:14:29 (20.1%) | 7:11 | 8.3 (79.8%) | ||
30 | MARUSZEWSKI Marcin | 2027 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 30 | M 30 | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:18 | 01:11:59.30 | 01:11:59.30 | +00:14:31 (20.2%) | 7:11 | 8.3 (79.8%) | ||
31 | LORENC Łukasz | 2078 | Elite Masters Mężczyzn | 1 | M 31 | 09:00 | 00:00:00 | 00:26:15 | 01:12:00.50 | 01:12:00.50 | +00:14:32 (20.2%) | 7:12 | 8.3 (79.8%) | |||
32 | BĄK Daniel | 2118 | Szydera OCR | Elite Mężczyzn | 31 | M 32 | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:22 | 01:13:06.55 | 01:13:06.55 | +00:15:38 (21.4%) | 7:18 | 8.2 (78.8%) | ||
33 | PISKAŁA Daniel | 2036 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 32 | M 34 | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:25 | 01:13:14.20 | 01:13:14.20 | +00:15:46 (21.5%) | 7:19 | 8.2 (78.8%) | ||
34 | ZGUTKA Tomasz | 2023 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 2 | M 35 | 09:00 | 00:00:00 | 00:28:16 | 01:13:28.55 | 01:13:28.55 | +00:16:00 (21.8%) | 7:20 | 8.2 (78.8%) | ||
35 | BYRCZEK Michał | 2062 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 33 | M 36 | 09:00 | 00:00:00 | 00:28:38 | 01:13:32.05 | 01:13:32.05 | +00:16:04 (21.9%) | 7:21 | 8.2 (78.8%) | ||
36 | WIKTOROWICZ Mariusz | 2040 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Masters Mężczyzn | 3 | M 37 | 09:00 | 00:00:00 | 00:28:13 | 01:13:34.50 | 01:13:34.50 | +00:16:06 (21.9%) | 7:21 | 8.2 (78.8%) | ||
37 | FABIAN Marcel | 2045 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 34 | M 38 | 09:00 | 00:00:00 | 00:24:44 | 01:13:44.10 | 01:13:44.10 | +00:16:16 (22.1%) | 7:22 | 8.1 (77.9%) | ||
38 | LISOWSKI Grzegorz | 2050 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 35 | M 39 | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:19 | 01:14:03.25 | 01:14:03.25 | +00:16:35 (22.4%) | 7:24 | 8.1 (77.9%) | ||
39 | JAGODZIŃSKI Karol | 2035 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 36 | M 40 | 09:00 | 00:00:00 | 00:28:34 | 01:14:23.00 | 01:14:23.00 | +00:16:55 (22.7%) | 7:26 | 8.1 (77.9%) | ||
40 | KORULCZYK Marcin | 2017 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 37 | M 41 | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:57 | 01:14:48.00 | 01:14:48.00 | +00:17:20 (23.2%) | 7:28 | 8 (76.9%) | ||
41 | ZIELIŃSKI Tomasz | 2061 | Warchlaki Adelajdy | Elite Mężczyzn | 38 | M 42 | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:50 | 01:14:54.25 | 01:14:54.25 | +00:17:26 (23.3%) | 7:29 | 8 (76.9%) | ||
42 | SŁODOWNIK Dominik | 2074 | xRunners | Elite Mężczyzn | 39 | M 43 | 09:00 | 00:00:00 | 00:29:09 | 01:15:09.60 | 01:15:09.60 | +00:17:41 (23.5%) | 7:30 | 8 (76.9%) | ||
43 | GAGON Denis | 2005 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 40 | M 44 | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:48 | 01:15:56.90 | 01:15:56.90 | +00:18:28 (24.3%) | 7:35 | 7.9 (76.0%) | ||
44 | GUZ Grzegorz | 2033 | Positive Freaks Team | Elite Masters Mężczyzn | 4 | M 45 | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:53 | 01:17:11.65 | 01:17:11.65 | +00:19:43 (25.6%) | 7:43 | 7.8 (75.0%) | ||
45 | JARZĄBEK Dawid | 2047 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 41 | M 46 | 09:00 | 00:00:00 | 00:29:36 | 01:17:30.20 | 01:17:30.20 | +00:20:02 (25.9%) | 7:45 | 7.7 (74.0%) | ||
46 | LEWICKI Marcin | 2026 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 42 | M 47 | 09:00 | 00:00:00 | 00:28:42 | 01:17:38.15 | 01:17:38.15 | +00:20:10 (26.0%) | 7:45 | 7.7 (74.0%) | ||
47 | MĘDYGRAŁ Krystian | 2066 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 43 | M 48 | 09:00 | 00:00:00 | 00:28:53 | 01:18:00.30 | 01:18:00.30 | +00:20:32 (26.3%) | 7:48 | 7.7 (74.0%) | ||
48 | SARZYŃSKI Arkadiusz | 2059 | Szydera OCR | Elite Mężczyzn | 44 | M 50 | 09:00 | 00:00:00 | 00:29:34 | 01:18:32.40 | 01:18:32.40 | +00:21:04 (26.8%) | 7:51 | 7.6 (73.1%) | ||
49 | ZIOBER Zbigniew | 2075 | xRunners | Elite Mężczyzn | 45 | M 51 | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:21 | 01:18:42.05 | 01:18:42.05 | +00:21:14 (27.0%) | 7:52 | 7.6 (73.1%) | ||
50 | BUGAJNY Marcin | 2044 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 46 | M 52 | 09:00 | 00:00:00 | 00:29:50 | 01:19:01.30 | 01:19:01.30 | +00:21:33 (27.3%) | 7:54 | 7.6 (73.1%) | ||
51 | BURBUL Przemysław | 2114 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 47 | M 53 | 09:00 | 00:00:00 | 00:30:36 | 01:19:13.40 | 01:19:13.40 | +00:21:45 (27.5%) | 7:55 | 7.6 (73.1%) | ||
52 | FRYDRYCH Maciek | 2063 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 5 | M 55 | 09:00 | 00:00:00 | 00:29:48 | 01:20:02.70 | 01:20:02.70 | +00:22:34 (28.2%) | 8:00 | 7.5 (72.1%) | ||
53 | LEJK Beniamin | 2070 | xRunners | Elite Mężczyzn | 48 | M 56 | 09:00 | 00:00:00 | 00:30:54 | 01:20:05.15 | 01:20:05.15 | +00:22:37 (28.2%) | 8:00 | 7.5 (72.1%) | ||
54 | KĄKOL Kacper | 2057 | Szydera OCR | Elite Mężczyzn | 49 | M 57 | 09:00 | 00:00:00 | 00:23:34 | 01:20:23.50 | 01:20:23.50 | +00:22:55 (28.5%) | 8:02 | 7.5 (72.1%) | ||
55 | PETELCZYC Piotr | 2080 | Elite Masters Mężczyzn | 6 | M 58 | 09:00 | 00:00:00 | 00:30:25 | 01:20:44.20 | 01:20:44.20 | +00:23:16 (28.8%) | 8:04 | 7.4 (71.2%) | |||
56 | PAŁDYNA Mateusz | 2079 | Elite Mężczyzn | 50 | M 60 | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:37 | 01:21:01.35 | 01:21:01.35 | +00:23:33 (29.1%) | 8:06 | 7.4 (71.2%) | |||
57 | KAWALEC Oliwer | 2065 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 7 | M 62 | 09:00 | 00:00:00 | 00:31:46 | 01:22:11.10 | 01:22:11.10 | +00:24:43 (30.1%) | 8:13 | 7.3 (70.2%) | ||
58 | KUMOROWSKI Rafał | 2077 | Elite Mężczyzn | 51 | M 64 | 09:00 | 00:00:00 | 00:30:54 | 01:22:19.80 | 01:22:19.80 | +00:24:51 (30.2%) | 8:13 | 7.3 (70.2%) | |||
59 | ŁOTOCKI Rafał Jerzy | 2067 | WOLF TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 8 | M 66 | 09:00 | 00:00:00 | 00:28:05 | 01:22:41.05 | 01:22:41.05 | +00:25:13 (30.5%) | 8:16 | 7.3 (70.2%) | ||
60 | WITKA Patryk | 2060 | Szydera OCR | Elite Mężczyzn | 52 | M 67 | 09:00 | 00:00:00 | 00:29:23 | 01:22:44.45 | 01:22:44.45 | +00:25:16 (30.5%) | 8:16 | 7.3 (70.2%) | ||
61 | KOZIOŁ Kamil | 2018 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 53 | M 69 | 09:00 | 00:00:00 | 00:30:13 | 01:23:21.00 | 01:23:21.00 | +00:25:53 (31.1%) | 8:20 | 7.2 (69.2%) | ||
62 | MROCZKA Mateusz | 2032 | OSP Wola Filipowska | Elite Mężczyzn | 54 | M 71 | 09:00 | 00:00:00 | 00:32:23 | 01:23:43.65 | 01:23:43.65 | +00:26:15 (31.4%) | 8:22 | 7.2 (69.2%) | ||
63 | HENDZEL Miłosz | 2055 | Szydera OCR | Elite Mężczyzn | 55 | M 72 | 09:00 | 00:00:00 | 00:30:11 | 01:23:55.75 | 01:23:55.75 | +00:26:27 (31.5%) | 8:23 | 7.1 (68.3%) | ||
64 | ŁAWRENCZUK Paweł | 2042 | RMF4RT Gladiators | Elite Mężczyzn | 56 | M 73 | 09:00 | 00:00:00 | 00:31:37 | 01:24:16.40 | 01:24:16.40 | +00:26:48 (31.8%) | 8:25 | 7.1 (68.3%) | ||
65 | PACIOREK Piotr | 2110 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 57 | M 78 | 09:00 | 00:00:00 | 00:32:17 | 01:28:20.50 | 01:28:20.50 | +00:30:52 (35.0%) | 8:50 | 6.8 (65.4%) | ||
66 | KUSAREK Piotr | 2020 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 58 | M 79 | 09:00 | 00:00:00 | 00:30:53 | 01:28:30.95 | 01:28:30.95 | +00:31:03 (35.1%) | 8:51 | 6.8 (65.4%) | ||
67 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 2002 | Bestie OCR Legionowo | Elite Masters Mężczyzn | 9 | M 92 | 09:00 | 00:00:00 | 00:33:56 | 01:32:49.75 | 01:32:49.75 | +00:35:21 (38.1%) | 9:16 | 6.5 (62.5%) | ||
68 | KURACH Stanisław | 2011 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 10 | M 100 | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:13 | 01:36:39.80 | 01:36:39.80 | +00:39:11 (40.6%) | 9:39 | 6.2 (59.6%) | ||
69 | ZAWISTOWSKI Jakub | 2083 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 59 | M 105 | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:38 | 01:38:17.50 | 01:38:17.50 | +00:40:49 (41.5%) | 9:49 | 6.1 (58.7%) | ||
70 | HANDZLIK Tomasz | 2006 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 11 | M 138 | 09:00 | 00:00:00 | 00:38:04 | 01:45:24.20 | 01:45:24.20 | +00:47:56 (45.5%) | 10:32 | 5.7 (54.8%) | ||
71 | WĘGLARZ Waldemar | 2082 | Elite Masters Mężczyzn | 12 | M 165 | 09:00 | 00:00:00 | 00:30:33 | 01:51:07.30 | 01:51:07.30 | +00:53:39 (48.3%) | 11:06 | 5.4 (51.9%) | |||
72 | MOKWA Sebastian | 2029 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 60 | M 170 | 09:00 | 00:00:00 | 00:31:59 | 01:51:31.50 | 01:51:31.50 | +00:54:03 (48.5%) | 11:09 | 5.4 (51.9%) | ||
73 | KACPERSKI Radosław | 2056 | Szydera OCR | Elite Masters Mężczyzn | 13 | M 279 | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:39 | 02:05:31.30 | 02:05:31.30 | +01:08:03 (54.2%) | 12:33 | 4.8 (46.2%) | ||
74 | JANISZEWSKI Grzegorz | 2010 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 14 | M 575 | 09:00 | 00:00:00 | 00:33:20 | 02:33:47.15 | 02:33:47.15 | +01:36:19 (62.6%) | 15:22 | 3.9 (37.5%) | ||
75 | JESKA Tomasz | 2009 | Dirty Sparrows | Elite Masters Mężczyzn | 15 | M 637 | 09:00 | 00:00:00 | 00:32:56 | 02:38:38.40 | 02:38:38.40 | +01:41:10 (63.8%) | 15:51 | 3.8 (36.5%) | ||
76 | ZONTEK Andrzej | 2008 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 16 | M 1012 | 09:00 | 00:00:00 | 00:29:18 | 04:40:12.40 | 04:40:12.40 | +03:42:44 (79.5%) | 28:01 | 2.1 (20.2%) |
Znaleziono 76 wynik(ów)